Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Miskolc és környéke


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
3209 válasz a témához

#121 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 23:42

KK!Ha holnap netalántán jösz szólj ide kb.mikor.Amúgy dehogynem dicsértem agyon, igaz csak egy mondatban :D .Lényeg a lényeg:Aug 20-án valóban voltunk egy nagyon emlékezetes tereplovagláson Folyás környékén.Nagyon buli volt a sok szúnyogtól eltekintve és ugyanakkor engem kicsit megborzongatott a tudat mi lenne ha olyan tanyán laknák mint amik arra vannak.Semmi extra csak el vannak dugva az isten háta mögött úgy, hogy csak mindenféle kis földutakon lehet megközelíteni.

#122 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 23:44

Ne pezsgõt hozzál (abból van két üveggel még karácsonyról) hanem kólát :D .

#123 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 23:55

Kellet nekem járatni a szám??? Holnap viszem a bambit!Szerintem este megyek,nemtom mikor,majd hívlak.Ha vélatlenül nem vagy akkor majd máskor:Igérem mostmár sûrûbben járok arra,csak volt némi gondom és dolgom ezért nem mentem. Majd szóban elmondom!

#124 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 16. - 17:12

Na, Miskolc! Nekem kell megint gyarapítanom benneteket? KK, veled meg mi van? 2 napja nem látlak fórumozni sem a debreceniben, sem itt.

#125 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 16. - 22:23

Szia Ikácska! :D El voltam tûnve egy kicsit, de azért rákukkantottam mind a két oldalra, csak nem volt idõm írni! :( Pont most jöttem haza Inárcsról. A versenyek országos fordulóinak egyeztetésérõl, és ki vagyok mint a BAGZÓ MACSKA.De így legalább már az idõpontok eldõltek. Állhatok neki a Miskolc, Debrecen, Nyíregyháza, Nádudvar, Hódmezõvásárhely regionális fordulóinak megszervezéséhez. Valószínû, hogy a jövõhéten megyek a Kartács utcára a Szladek Róberthoz (még nem egyeztettem vele idõpontot), január 27.-én csüütörtökön reggel megyek megint Nyíradonyba, ha meghívsz, be szaladok hozzátok egy pár percre. Köszi a magánüzenetet, úgy néz ki, hogy tudtuk használni. Kettõ képet felraktam, remélem jól csináltam, nézd már meg. Megyek át a debreceni oldalra is! Szia!

#126 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 16. - 23:05

Nem gyötté hej!Legközelebb szólj, hogy csavarjuk fel a piros szõnyeget :D .

#127 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 16. - 23:44

Igen KK, sikerült a képeket feltennetek. Majd arra is megtanítalak, hogy kell ide belinkelni. Nézd csak (katt rájuk): [url="http://"http://img.tar.hu/kopaszk/size2/10500376.jpg"]EGYIK[/url] [url="http://"http://img.tar.hu/kopaszk/size2/10500561.jpg"]MÁSIK[/url] Hú, pont 27-én nem leszek itthon. :( Budapesten fogok vizsgázni Környezetgazdaságtanból. :( De amúgy meghívtalak volna. De fogsz te még ide jönni! Posted Image A képeken jól látom, hogy Baleno van? Nagyon gyönyörû kis jószág. Ezeken a képeken meg: Posted Image [ Január 16, 2005, 22:47: Az üzenetet átszerkesztette: ikácska ]

#128 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 12:04

Sziasztok! Van itt valaki?

#129 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 12:20

Hali mindenkinek!KK! Küldtem magánt!

#130 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 12:54

Szia Agrobe!Fentebb érdeklõdtél a Sárga Csikó iránt. Ott sincs nagy élet, de azért gyere le, és nézd meg. Maga a hely lótartásra ideális, a lovászok is elfogadhatóak, van homokos pálya is, ahol lehet versenyekre készülni. Az istálló is jó, bár nem 5 csillagos szálloda, de azért jó. Nagy karámok vannak, ahol napközben lehetnek a lovak, és ha sár van akkor sem annyira gáz. Ugorj egyszer be ha van kedved! Üdv: Boró

#131 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 12:59

Már voltam többször is és több, mint valószínû, hogy költözünk. Hamarabb, mint gondolnád...

#132 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 13:23

Örülök, akkor biztosan hamarosan talizunk is! Posted Image

#133 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 13:30

B. találtál már edzõt?mert ha jól emlékszem kerestél. Mert ha gondolod és idõm is van akkor tudnám vállalni.

#134 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 20:17

SZIASZTOK MINDENKINEK!!!!!Köszi a magánt agrobe,megkaptam. Szombaton10-órára megyek a Balogh ligetbe,Tudunk ott talizni??? Vinném a versenykiadványt,abba benne van minden infó!Jó lenne talizni,választ várok!!!!!!TOM igérem megyek,csak nagyon sok a melóm! csak akkor várj ha elõtte telefonozok!!!! ÖHHHÖM?ÖHHHÖM!!!!!KÉCCCSÓKOM BORÓKA!!!!!!!

#135 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 20:20

KK!Neked most ugyanaz a dumád mindenhol, csak a neveket cseréled? (Vicc volt) :D

#136 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 20:40

Szia ikácska!!!!!!Hát most tényleg eggyet fújok mint a pereces!!!!!

#137 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 22:10

Szia Ikácska! Az elõbb el kellet rohannom,és csak most értemvissza.Szóval azért van ez az eggyet fújás mert ugy beszéltük meg a többiekkel,hogy kapnak kiadványt,Mostmár le eggyeztettem az országos fordulók idõpontját,és szeretném elkezdeni a kelet mo-irégió hejszineit,idõpontjait stb is intézni.Az idõ kevés,az elsõ verseny ápr 2 és még a kiadványt is csinálni kell.(pénz nuku,csak erkölcsi van)Készitenénk a web-lapot is,meg a cikkek a lovas életnek lovas nemzetnek.És amit szégyenlek,hogy orsz verseny ide orsz verseny oda,a "szomszédaim" nem ismerem.Hát ezért tüsténkedek most ennyire .Még valamit elküldök neked magán üziben errõl a témárol.Mindjárt megy!!!

#138 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 9:27

KK!Szereintem szombat délelött éppen lovat fogok költöztetni. Nem tudom meddig leszel Baloghéknál, vagy elnézel e a Sárga Csikóba esetleg, mert ott leadhatod a nevemre.SAjna nem tudom megmondani hogy pontosan mikor hol leszek, mert még nem szállítottam a lovat, ezért nem tudom, meddig fogunk küszködni.

#139 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 14:00

emeset!Akkor ismerem :D csak rég láttam. Úgy 17 éve Posted Image

#140 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 23:14

Miskolcon úgy tûnik, nincs éjszakai élet... :( KK!Értem én, nem kell magyarázkodni! ;) Abba a magánba meg jó lenne, ha írnál is valamit. ;)

#141 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 9:59

Ikácska még jól is jártál, nekem mégcsak nem is válaszolt Kutya.Ejnye-bejnye! És most már a fórumra se dugja ide a nyáladzó képét? :D Télleg milyen fajta kutya vagy? A mexikói kopasz, vagy csak öreg, beteg és ezért kopasz? :D tongue.gif

#142 Mörjike

Mörjike

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 967 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 10:06

HBB kopasz. :D

#143 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 10:08

Túúúdom, de a megjelenésére gondoltam. Hogy már bizti vén hobo és kopasz is. :D Meg tán nyáladzik is néha.Vagy zsenge lyányok csontjait ropogtatja.

#144 GSzilvia

GSzilvia

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 20:50

Sziasztok!Tudnátok ajánlani vaami jó helyet ahova el lehet menni Miskolcon lovagolni? És nem is olyan drága? Nem vagyok kezdõ, már 5 éve lovagolok.

#145 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 22:38

Sziasztok mindenkinek!!!!!!Mindenkitõl elnézést kérek,de rohangáltam mint a mérgezet egér (Jó kifogás sose volt rossz!!!) :rolleyes: Most viszont én jövök,reszkessetek.Agrobe,olyan 9-ora körül megyek el acsikó elõtt,benézek ,és ha vagy......ok??Te küldtél nekem magánotot???? :rolleyes: Ikácska,itt élet se nagyon lenne,ha néha át nem kalandoznátok,nem hogy éjszakai??(mellesleg én tegnap éjjel sem tudtam aludni,ugyhogy éppen ráérnék!)Ezzel még nincs vége ,csak pihizek egy kicsit! Hogy tudok úgy választ irni,hogy az üzeneteket is látom?????

#146 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 23:20

Szia GSZilvia !Hát senki hozzád se szól? Csúnya többiek!!!!!Na szóval ott tartottunk ,hogy.......Most egy kicsit költõiesre veszem a figurát!"Életében siker legyen,gyorsan kopasz kutyát vegyen ,messze már a török -tatár,nincs szebb mint egy ..............KOPASZ AGÁR" (hobo) : A csont ropogtatásárol csak Ennyit:"és bár ritkán csokolóztam az örrömmel,mig utam az éjj aljába vitt,s az asszonyok közé,kik száz körömmel fogták kabátom foltos szárnyait."(Faludi- Villon) Errõl jut eszembe,valaki a bemutatkozójában azt irta,hogy "hobby-idézetek" Nem tudom ki volt de azért küldök egy szerintem "kuriozum "számba menõt.A szerzö azt hiszem egy közepkori ismeretlen japán költõ: Ime: "Ruhát cseréltem,de utam tetvei velem maradtak."

#147 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 23:22

Szia GSZilvia !Hát senki hozzád se szól? Csúnya többiek!!!!!Na szóval ott tartottunk ,hogy.......Most egy kicsit költõiesre veszem a figurát!"Életében siker legyen,gyorsan kopasz kutyát vegyen ,messze már a török -tatár,nincs szebb mint egy ..............KOPASZ AGÁR" (hobo) : A csont ropogtatásárol csak Ennyit:"és bár ritkán csokolóztam az örrömmel,mig utam az éjj aljába vitt,s az asszonyok közé,kik száz körömmel fogták kabátom foltos szárnyait."(Faludi- Villon) Errõl jut eszembe,valaki a bemutatkozójában azt irta,hogy "hobby-idézetek" Nem tudom ki volt de azért küldök egy szerintem "kuriozum "számba menõt.A szerzö azt hiszem egy közepkori ismeretlen japán költõ: Ime: "Ruhát cseréltem,de utam tetvei velem maradtak."

#148 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 23:36

Na,mi ez a nagy csend??? Már megint kétszer memt át az irományom!Tartozom még valakinek válasszal??

#149 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 19. - 23:42

Ikácska.!!!!Bocs hogy nem irtam lényegeset a magánban, !Majd be pótolom,csak az a baj,hogy hosszú amirõl beszélni akartam ,és leirva nem azt adná vissza amirõl valóban szólna,vagy ....ilyesmi !

#150 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 0:26

KK!Ez nagyon, de nagyon rossz duma! :D Na elõ azzal a magánnal! ;)

#151 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 4:03

" Messze még a hajnal,három óra húsz(2,55) elkerül az állom,ágyam vissza húz" Még hogy nincs éjszakai élet,csacskaság. Különben pont most kezdett el az ablakom elõtti diófán egy kuvik(bagoly)rikoltozni.Tök jó.Vagyis........ööö,öööö,él még ez a halálmadár legenda?? Bár az én koromban márígy is minden nap ajándék!! Posted Image Ikácska,igérem egyszer összeszedem magam és küldöm az üzit!!

#152 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 4:22

G

#153 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 9:49

GSZ!Balogh-liget, bár ez elég drága, terep nem nagyon van, vagy Józsi bácsi Görömbölyön.KK!A magánüziben írtam le a nevem és a címem.

#154 Megfigyelõ

Megfigyelõ

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 10:22

A Sárga Csikóban is lehet lovagolni, nem csak bértartás van.

#155 GSzilvia

GSzilvia

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 12:30

Köszi az infókat!!

#156 Lófalójófaló

Lófalójófaló

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 187 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 17:49

Sziasztok!A Sárga Csikóról lehet bõvebb infókat kapni?Milyen pacik vannak ott? Hogyan mennek szárban, mennyire hajlíthatók, vannak-e ugrólovak? Milyen az edzõ, milyen hozzáállás, milyen lovaglási lehetõségek vannak ott?Nagyon örülök, hogy a "Régión" belül néhány egyéniség szinte teljesen megmutatkozik, de tényleg érdekel a lovaglási lehetõség, vélemény, tapasztalat és minden Miskolc-i, Miskolc környéki lovaglási lehetõség, élmény, információ.Szeretnék lovagolni ott, minden elõítélettõl mentesen, a lovaglás öröméért és a pénzemért.Köszönettel!

#157 Megfigyelõ

Megfigyelõ

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 18:15

A Sárga Csikóban jó a hozzáállás, szerintem, bár elfogult vagyok, mert a férjem a bérlõje /sajnos nem a tulajdonosa/.Lovagolni a saját lovainkon lehet: két kisbéri kanca, egy félvér herélt, egy hucul és két shetlandi kanca /a legkisebbeknek/. Magánban küldök telefonszámot, ha kell.

#158 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 19:24

Sziasztok mindenkinek!!!Megfigyelõ!!!!!Hogy van aCsillag (és a csikója???) ;)

#159 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 19:27

Fel sem tünik senkinek,hogy egyesek éjjel is tartják a frontot?

#160 KOPASZ KUTYA

KOPASZ KUTYA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 364 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 20. - 19:30

"s a többi néma csend... (Agrobe is csak lapít!)