Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Csongrád megye


  • Please log in to reply
444 válasz a témához

#121 tereplovas

tereplovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 6. - 15:00

Én nem voltam, dolgoztam.Milyen volt? Csak az újságban olvastam meg a képeket láttam, biztos gyönyörû volt.Vasárnap voltunk terepen (sarat dagasztani ;) ), volt azért jó út is.A klubban a fedeles sokat segít (gondolom láttad már?), de én a nyár közepe óta nem voltam lovagolni kint. :hupp: Ja, majd el felejtettem boldog Mikulás napot nektek!

Edited by tereplovas, 2005 december 6. - 15:01.


#122 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 6. - 20:43

Igen-igen csodálatos volt!!! Hatalmas dolog, hogy miket mûvelnek ezekkel a lovakkal.. Gyönyörû, amit csinálnak, és nagyon tiszteletre méltó szerintem akárki, akármit mond a show-ról. Élveztem minden kis részt, na meg végre láttam andaluzt, és lusitanot élõben és a magasiskola nagy gyakorlatait is elõttünk csinálták. :) Igen, láttam, sõt tavaly tavasszal mikor volt ott kis verseny lovagoltam is benne. Az jó, a fedeles sokat segít.. Sajna nálunk sincs. :hupp:

#123 tereplovas

tereplovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 7. - 9:40

Te Bánfiéknál tartod a lovad?Nem mintha ismerném Õket, csak Csongrádon Õket tudom, hogy van valami lovas létesítményük.Irigyellek hogy van saját lovad én is szeretnék, csak se idõm nincs annyi hogy lovat tartsak, se pénzem annyi hogy bértartásba tartsam.De ami késik az nem múlik. :D

#124 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 7. - 10:29

Nem, nem, Csongrádon egy magánhelyen van a ló, egy embernél, akinek van még két lova, így jól érzik magukat együtt. Van itt pálya, karám és normális, igényes istálló is. A tulaj szereti a Dávidot is, úgy mintha a sajátja lenne. Szóval jobban nem is járhattunk volna. Egyébként ez a tanya közel van a Körös torokhoz, nem a Ferenczy (ami azonnal a Körösnél van), hanem egyel hátrébb lévõ kisebb létesítmény.Bánfiéknál kezdtem a lovaglást, amikor Csongrádra kerültem. 2004-ben náluk minõsültem le kezdõ lovasban díjugratásban. Egy évet béreltem is ott náluk egy kancát. Aztán tavaly õsszel jöttem el, mert megelégeltem, mik mennek ott, szóval igazán megismertem az ebereket.. Sõt az edzõ eléggé elb.szta az ottani lovaglásomat, így úgy mint a Te haverodban rettenetesen csalódtam benne, amit soha az életbe nem tudok nekik megbocsájtani. Úgy látszik az edzõk már csak ilyenek. :D Na de legalább megtanítottak pár dologra.Ne tedd, nem olyan könnyû az élet egy saját lóval, majd rájössz. ;) Viszont kárpótlásért rengeteg mindent kapsz Tõlük, amit pl. egy embertõl egész életedben nem kapnál meg.

#125 tereplovas

tereplovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 8. - 9:20

És ott is van edzõd? Vagy önállóan dolgozol? Nem lehet könnyû átjárni, fõleg hogy jön a rossz idõ.

Ne tedd, nem olyan könnyû az élet egy saját lóval, majd rájössz.

Nem könnyû az biztos, de ha szereti az ember akkor nem számít. Ezeket a lovakat akiket lovagolunk én sajátomként szeretem.

#126 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 8. - 13:38

Igen, én is sajátomként kezeltem azokat a lovakat, akiket lovagoltam, nagyon szerettem, vagy 'csak' úgy törõdtem Velük. ;) Az igazi, persze, hogy egy saját ló, Õt tényleg maximálisan meg tudod ismerni, rengeteg kellemes közös élményetek lehet együtt. De ami késik, az nem múlik. :ang: Igen van edzõm ott is. :cool: Õt nagyon szeretem, eddig Nála jobb edzõ nem nagyon edzett engem. Hát igen, sajnos, az átjárás a húzós dolog.. Fõleg, így télen, jeges az út, hamar sötétedik, késõn van vége a sulimnak, vagy van valami korrepetálásom délután. Nem mindig tudok átjutni, és sajnos ez, ahogy közeledik az érettségi még jobban meg fog ritkulni.. :(

#127 tereplovas

tereplovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 21. - 12:59

Itt vagyok, csak sok a meló így karácsony tájt. :D Én a munkahelyrõl netezek és nem mindig van rá lehetõség.A múlt hétvégén voltam kint terepen sajna elég rossz volt a talaj, kár hogy a hó félig elolvadt.Dodó mostanában voltál lovagolni?

#128 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 23. - 17:30

Nagyon Boldog és Békés Karácsonyt Kívánok Minden Lovasnak és Lónak !Az Új Évben pedig sok jó lovaglást és sikeres versenyeket !Gálné Bánfi Katalin

#129 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 24. - 10:10

Elõször is csatlakozom az elõttem lévõhöz:Minden Csongrád megyei Lovasnak és Lónak Szeretetben Gazdag, Békés, Boldog Karácsonyt, és Lovaglásban és Sikerben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok!!! én is ;) .Tereplovas:Hát sajna nem. :( Az a baj, hogy itt minálunk nagyon rossz ilyenkor a talaj és mivel Dávidkán jelen pillanatban a patája regenerálódása végett nincsennek cipõk, így megmozdulni sem lehet ebben a havas, sáros, jeges idõben. Karámban van majdnem egész nap (kivétel hóban és hideg esõben) ezen kívül most nem csinál semmit. Így valószínûleg lesz dolgunk majd januártól, és a szezontól, hogy visszahozzuk a lemaradást ha meg szeretnénk jelenni pályán.Hallom Ti lovagoltok! Mennyire rossz most a talaj Nálatok? Szörnyû ez a tél, rettenetesen utálom... :hupp:

#130 tereplovas

tereplovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 27. - 13:51

Úgyszintén Boldog és lovaglásban gazdag Új évet kívánok mindenkinek! :guny: Mi lett ezzel a fórummal? Miért nem látni az összes hozzászólást? Sokkal átláthatóbb volt a régi formában.Igen szoktunk, ha nagyon rossz a talaj akkor csak lépünk és csak jó helyen ügetünk egy kicsit. Bár a lovak karámban vannak napközben (nem mindig), jó egy kis kikapcsolódás nekik. :) Most hétvégén meg a klubban voltam, a fedeles sokat ér ebben a rossz idõjárásban.Képzeld Dodó, most ugrattam másodjára (elõször a Bébivel kb.3éve :D ) és hát volt egy pottyanásom. Nem komoly, ugrás elõtt kikönnyítettem (amit nem kellett volna) és mikor átértünk nem tudtam visszaülni a nyeregbe. :hupp:

#131 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 27. - 21:13

Én meg azt kérdezném, hogy hol vannak a csongrád megyei lovasok?? Nagyon kihalt ez a topic. Nem tom mi lett a fórummal, mostanában én is keveset vagyok itt, nem nagyon tudok már rajta kiigazodni. :ang: Na igen, a kikapcsolódás nem árt, fõleg ilyenkor, mikor tényleg használhatatlan minden.. Sajnos ilyen ez a tél, szerencsések, akiknek van fedelesük, még a kicsi fedett pálya is több a semminél. Irígylem õket, most ezekben a hónapokban. Igen? Nem baj, majd belejössz, ha csinálod. :)A három év a rég volt. Gyakorolni kell. És miket ugrattál? X-eket rakott föl neked? Melyik lóval? És élvezted? :ang: Én mikor az elején tanultam ugrani kb 3-4 éve, mindig alig vártam, az ugróedzéseket, és úgy élveztem õket. :) Aztán persze egyre jobban, és most meg már imádom csinálni. :) Estem már én is ugrásnál számtalanszor, ne aggódj ez normális. :ang:Tényleg, te versenyeket nem szoktál nézni? Elmenni valahova pl? Csak úgy, egy-egy versenyt megnézni.

#132 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 27. - 21:18

Ja tényleg, ezt el is felejtettem:Dél-Alföldi! Veletek mi van? Hogy lesz a jövõ évetek? Miket rendeztek?Imola hogy van? :cool: Dodó

#133 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 28. - 6:14

Dél-Alföldi! Mi van a fjord kancával? Volt a csontkovács?Elnézést, megtaláltam!

Edited by furioso, 2005 december 28. - 6:23.


#134 tereplovas

tereplovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 28. - 10:01

Már lassan átlátom hogy mûködik ez a fórum, de akkor is szerintem a régi verzió jobb volt.Csag egy egyszerû X-et ugrattam. Nagyon jó volt, bár összesen kb. 5-6-ot ugrattam. Többet kellene ugratni, de most az anyagiak nem engedik meg. (úgy értem, hogy fizetni az edzésért) (költözésben vagyok)Van most egy eladó kis pej, asszem Muhi (Czurkó féle) az apja.(15éves)Ha az idõm engedi nyáron el szoktam menni néhány helyre versenyt nézni. Meg minden olyan helyre ahol ló van. Pl. 2éve voltam Kisbéren a 150-ik évfordulón, rengeteg szép lovat láttam. Most meg nemrég Szilason voltam az árverésen, de ezt asszem már írtam.

#135 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 28. - 17:56

Dodó !Imolka jól van , van egy fõiskolás lány akivel nagyon szeretik egymást .Változások vannak és lesznek nálunk . Ugyanis elküldtem a lovarda vezetõmet és most van folyamatban az új keresése .A jövõ évi programunk január végére meglesz és fel is rakom a honlapunkra , hasonló programokkal mint az idén .Azt nem tudom milyen versenyeket rendezünk , mert ez a megyei szövetségtõl is függ.

#136 milagn422

milagn422

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 410 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 31. - 16:43

Sziasztok!Minden kedves Csongrád megyei lovasnak BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!! És persze sikeres jövõ évi lovaglást, és versenyzést. Meg mindent amit ilyenkor szoktak. :)

#137 Ördögfióka

Ördögfióka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 56 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 14:15

Sziasztok!Most, hogy így "kis" idõ elteltével idetaláltam és hát kicsit poros is ez a topic, gondoltam, benézek ide, hozzátok, ha nem bánjátok...Kati vagyok. Nemsokára felnõttek birodalmába lépek, de hangsúlyozom papíron :).Balástyán lakom és Szegeden tanulok, a Tömörkény gimi végzõseként.Azt hiszem, mint itt sokan mások, mióta eszemet tudom vonzódom a lovakhoz. Már 4 évesen terveztem a leendõ lovam istállóját, de ez még mindig csak álom. Természetesen csak azért nincs saját lovam, mert véleményem szerint, amennyi idõm lenne egy lóra a suli mellett, az bizony kevés lenne és ebbe bele is törõdtem, de amint a lehetõségeim úgy adják, elsõ "beruházásom" egy pac lesz! :)Ahogy olvasgattam a topicot, ismerõs neveken is megakadtak szemeim. Például Babinszky Zsuzsa. 4 éve náluk voltunk jópáran lovastáborban. Viszont a távolság miatt évközben nem tudtunk hozzájuk járni. És azóta egy kis szemlélet- és stílusváltáson is átestem. Szívemhez legközelebb a lovasíjászat, a szõrén lovaglás és a kis, "primitív" lovacskák állnak, mint pl. a hucul, a konyik.De ha lóról van szó igazából tejesen mindegy, hogy 175 vagy 140 cm a marmagassága, az a lényeg, hogy patás, szõrös és lószagú legyen!!! :D Mostanság az érettségire való felkészülésem mellett egy pimasz, "kis" furiosot lovagolgatok itt a faluban.Most hiretelenjében azt hiszem ennyit akartam.Köszi, hogy végigolvastál! :ang: És így megkésve is, de nagyon boldog, békés, egészségben, barátokban és természetesen lovakban gazdag Új Évet kívánok Nektek!Üdv. mindenkinek: :dev: :kocc:

#138 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 14. - 15:07

Üdv. itt!!! :ang:

#139 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 15. - 17:39

Na megkésve kicsit, de itt vagyok.Nemrég jöttünk haza Vásárhelyrõl, ugyanis ma volt az idén elsõ fedelesversenye. Mi is átnéztünk, igaz így ló nélkül, csak közönségként (nálunk lehetetlen télen versenyre készülni a pálya miatt). Nagyon jó volt, a nagy hideg ellenére is élveztük, a vártnál több induló volt, és nagyon jó hangulat. Volt C0, 80-90 cm-n, 5 éves, 6-éves és 7-éves minõsítõverseny. Azért lehet találni ebben az évben is sok hebrencs, újonc csikót, akik meglepõen jól teljesítettek. :)Szóval jól sikerült a mai nap is, igaz félig kõvéfagyva, és iszonyú fáradtan, de boldogan jöttünk haza. :kv: Egyébként a múlthéten meg lett patkolva Dávidka, így már most lesz egy hete, hogy dolgozgatunk vele végre. Amolyan laza, jókedvû erõsítõ munkát kap, mert ugyanis az a két hónap teljes pihenõ csak nem rövid idõ. Ugyhogy ha most már engedi az idõ, akkor lassan belejön a munkába a Drága. :) Na dióhéjban ennyit rólam mostanában. Veletek mi van?Ördögfióka!Örülök, hogy idetaláltál, és érezd jól magad a fórum ezen részén is. :ang: üdv Dodó

#140 tereplovas

tereplovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 16. - 10:43

Sziasztok most már én is itt vok.Költözésben voltam úgyhogy mostmár "szentesi lakosnak" számítok.Üdv. Ördögfióka :kocc: Az elmúlt héten 3szor is voltam lovagolni (terepen) tök jó volt, jó lenne mindig ennyit menni, a lovaknak is jobb lenne.(Csak megemlítem a környéken, ha valaki lovat akar keresse B. Zsuzsát, most is van két sportló, nem nagyok viszonylag olcsók.)Üdv. tereplovas

#141 milagn422

milagn422

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 410 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 19:10

Sziasztok! Üdvözlünk Ördögfióka!Ha már mindenki igy mesélget, akkor én is elmesélem h képzeljétek a legközelebbi fedelesre már megy az én paccom is.:D Átmegy vele az edzom, egy kis rutinszerzésre. Szegényke még életében nem volt fedelesbe, viszont sajna nem fogom látni hogy hogy megy.. elutazunk sielni :(Jut eszembe, van B/1-nek is megfelelõ verseny a fedelesen? Azaz lehet minösiteni is lovat?

#142 tereplovas

tereplovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 9:03

Hali!Mikor lesz leközelebb fedeles? És hol? Meg tudnátok írni? Elmennék egy jó versenyt nézni, ha idõm engedné. Üdv.

#143 milagn422

milagn422

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 410 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 18. - 22:02

A legközelebbi fedeles 28-án szombaton lesz. Ha jol emlékszem, nekem igy rémlik. Ha mész akkor majd szurkolj egy Csini nevu pacinak is :D, csak hogy ne parázzon annyira:D, kellenek a lelki támaszok :D... habár õ egy ló, van ilyenre szüksége??Ui: Fedeles az Aranyáginak a fedelesébe lesz, ott ahol az állattenyésztési napok szoktak lenni. Ja és javitson ki vki, ha rosszul tudom, mert akármi lehet:D

#144 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 9:48

Ági! :)Muszáj kijavítanom, hisz a legközelebbi verseny január 29-én, vasárnap lesz. Itt meg is lehet nézni akár, hogy ki nevezett vagy hogy milyen versenyszámok lesznek. Tereplovas ajánlom, hogy itt kutakodj, akkor mindent megtudsz. :) Egyébként igen, mivel ez egy minõsítõverseny, fõleg minõsítõszámok vannak. Van 5 éves, 6 éves és 7 éves minõsítõ, 1 méteren, 110-en és 120-on, és ezeknek a magasságoknak vannak nyitott számai is. Szóval Csinike még bele is fér egy ilyen minõsítõbe, ha jól tudom. ;) Igen, és kint a fedelesben lesz a verseny Hódmezõvásárhelyen, ha kocsival mész hamar ki is találsz, viszont busszal is ki lehet jutni a 8:20-as vasárnapi járattal, ha jól emlékszem. :) Amúgy ezután is lesz még verseny, február 12-én vasárnap, ugyanott a fedelesbe, ez lesz az utolsó.Szóval, én csak ajánlom mindenkinek õket, hisz ezek a versenyek is nagyn évezetesek. :ang: Ááááh, most hallottam, a hétvégére, -15 fokot is mondott.... Kicsit durva... Remélem nem itt délen..

#145 tereplovas

tereplovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 15:41

Köszi. Valszeg elmegyek, nincs is messze meg úgy néz ki, hogy rá is érek. :guny:

#146 milagn422

milagn422

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 410 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 19:12

Dodó, ez sokkal diplomatikusabb válasz volt mint az enyém :D, Ja és irtam magánt a minösitovel kapcsolatban. Ja és hogy van Dávid? És mész vasárnap a versenyre?

#147 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 20. - 19:46

Nem tudom mi volt velem. :) Gondoltam, csak megírom, amit tudok. :) Okés, válaszoltam a magánodra. Tévedtem Csinivel kapcsolatban, azt hittem fiatalabb, bocsi. :ang: Hát nem tudom, hogy megyünk e. Ha jó idõ lesz, akkor valószínûleg igen. De ha nagyon hideg lesz, akkor nem tudnak rávenni, hogy kimenjek megfagyni. brrrrrrrrr.... Azért remélem, hogy át tudunk menni. Olyan jó nyugtató hangulata van egy-egy ilyen versenynek. :) Dávid megvan, köszöni szépen az érdeklõdést. :) Sajna a kõvéfagyott talajon most nem tudjuk mozgatni, de remélem ez nem tart sokáig. Csini? Dolgoztok?

#148 milagn422

milagn422

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 410 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 23. - 21:20

Hát szószó dolgozgatunk. Néha nagyon jol lehet, de az se jo ha meg van fagyva, még ugy is csuszkál. Multkor pl olyan rossz volt vasárnap a talaj, hogy felultem rá, hátha lehet csinálni vele, de csak sétálgattunk. Mert ahol agyagos ott csuszott, ahol meg homok van ott meg még fagyott volt. :ang: Off: Megérkezett a nyergem.. Nagyon jol néz ki, habár eléggé kemény még. Egy orája kentem rá egy tonna nyeregolajat. Remélem reggelig beszivja mert akkor még reggel is lekenem. Egyébként remélem gyorsan puhul majd, mert pl ahol ulok ott olyan kemény még ... mint a kõ, habár ez tulzás. De méretileg jonak tunik, de majd holnap probálom fel a Csinire, a hevederrel, hogy nem vettem-e nagyot(mármint hevedert), meg bele is ulok egy kicsit majd. Habár nem akarom szétulni a sejhajom, ha nem puhul sokat:D

Edited by milagn422, 2006 január 23. - 21:21.


#149 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 24. - 18:26

Huhh, de jó!!! Minél hamarabb képet róla. :D Már nagyon kíváncsi vagyok hogy néz ki. Na, de ha más nem, tavasszal úgyis látom, veled és Csinivel együtt. :cool: Hát igen. Nálunk is rettentõ a talaj. A múltkori nagy sár miatt a lovak eléggé fölcsapták a pályát, és mostanra olyan jó kis bokatörõs keményre fagyott meg. Szal szörnyû.. Lovagolni rajta képtelenség. Már nagyon várom, hogy végre jöjjön a tavasz.. Olyan jó annak, akinek fedelese van. :rolleyes: Versenyre? Készülgettek? És ti, többiek, csongrád megyeiek? Jöttök (mentek) nézni? :ang: Én még nem tudom, megyünk e, de csak el kéne nézni. ;)

#150 tereplovas

tereplovas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 25. - 14:24

Úgy volt, hogy megyek a hétvégén Vásárhelyre, de dolgoznom kell, úgy hogy majd legközelebb. :(

#151 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 25. - 20:17

Na nincs gond, lesz még egy fedeles. :ang: Viszont mi most úgy néz ki, hogy megyünk, mert a meteorológusok egész jó idõt mondtak vasárnapra! Szóval most heppy vagyok. :)

#152 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 29. - 19:02

Na sziasztok!Nagyon jó volt a verseny!! :) Még jobban is élveztem, mint a múltkorit! Lovas talán kevesebb volt (azt hiszem kb 100 nevezés neten), de az idõ sokkal jobb lett, már nem volt minusz fok. ;) Így nem is nagyon fáztunk, csak a végén kicsit. Ági, beszéltem Krisztivel is, nem láttam hogy ment Csini (még épp nem voltunk ott), de mondta. Szóval gratu a lovadhoz!! Ügyes volt!!! :D

#153 milagn422

milagn422

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 410 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 4. - 23:59

Hallottam hirét. Irta sms-ben Kriszti, merthogy én épp sieltem. De örültem igy is nagyon neki:DA képet majd kuldom ha lesz egy kis szabadidom, mert most sokat kell potolni, meg tanulni:( Még azt se tudom mikor jutok ki Csinihez. De majd megoldom vhogy.

#154 Celtica

Celtica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 14:23

syastok! bár tudom h ez nem konkrétan az a topic de azért kérdem h szegedhez közel jol megközelithetö helyet tudtok-e ahol vállalnak bértartás egy dagi hafi számára?:Dköszi

#155 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 17. - 19:06

syastok! bár tudom h ez nem konkrétan az a topic de azért kérdem h szegedhez közel jol  megközelithetö helyet tudtok-e ahol vállalnak bértartás egy dagi hafi számára?:Dköszi

Hozzászólás megtekintése

Nálunk lehet !18 km Szegedtõl www.lovas-sport.hu honlapon megnézheted a lovardát .

#156 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 15:51

Sziasztok!Úgy látom mindenki eltûnt :( , már rég olvastam itt kis beszámolócskákat.. Azért gondoltam írok most már én valamit. Végre március. :cool: Azt hiszem már nemsokára itt a tavasz, mondjuk most is minuszok vannak este, de nappalra legalább a nap kisüt és ez nekem nagyon sokat jelent, így egy hosszú téli idõszak után.Most hogy itt lesznek a jobb idõk, már sokkal több kedvem is lesz lovagolni, vagy akár csak a lovazni kicsit. Ti lovagoltok? Vagy hogy telnek napjaitok? ;) üdvDodó

#157 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 18:39

Sziasztok !Én nézegetem ezt a topikot , de semmi mozgás !Nálunk indult az élet a hétvégén . Megtartottuk a hagyományos farsangi felvonulásunkat a városban . Sokan voltunk , mindenki jelmezben és még az idõ is jó volt . Sajnos nem értük el a célunkat , mert nem lett tavasz !Remény az van , nagyon várjuk már mi is a jó idõt .Lesznek túráink , tavaszi táborunk , és versenyünk is !A honlapunkon fent vannak a friss programok és frissítjük a kép anyagot is .

#158 Nordwind

Nordwind

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 13:05

sziasztok! :( senki sem ismeri KOVÁS JÁNOST csongrádból (szentes) ???

#159 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 19:38

Szia Nordwin!Én kapásból két Kovács Jánost is ismerek itt Szentesen. Apa és fia. Van egy tanyájuk az elkerülön, b.nõmmel régebben többször lovagoltam náluk. Lehet, hogy Csongrádon is van Kovács János, azt nem tudom. Miért kérdezed?üdv Dodó

#160 Nordwind

Nordwind

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 17. - 12:38

Szia Nordwin!Én kapásból két Kovács Jánost is ismerek itt Szentesen. Apa és fia. Van egy tanyájuk az elkerülön, b.nõmmel régebben többször lovagoltam náluk. Lehet, hogy Csongrádon is van Kovács János, azt nem tudom. Miért kérdezed?üdv Dodó

Hozzászólás megtekintése

mert a lóvam tenyésztöje, és szeretnék kontaktust felvenni vele! ;)igen szentesböl van!

Edited by Nordwind, 2006 március 17. - 12:41.