Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Bemutatkozás


  • Please log in to reply
4234 válasz a témához

#2561 hold

hold

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 75 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 2. - 8:54

Sziasztok!....és mostmár kb két hónapos csikesz nevelkedik a pocakjában, a Tatáron (jogosan) oly sokat csodált foltos csõdötrõl,Amigo-tól.

Hozzászólás megtekintése

Amigo vazze! Ezt nem gondoltam volna rólad! :kir: Gábor, üdv köztünk, örülök, hogy regisztráltál. :) Józsika barátunk is itt van a fórumon, sõt Heni is. Ne tégy elhamarkodott kijelentéseket, hogy nem ismersz mást, csak engem! ;)

Hozzászólás megtekintése

Megtisztelsz vele hogy rám gondoltál :kir: (kihúzommagamdebaszotul szmájli) :cool: :cool: -ságAmigó

Edited by hold, 2005 október 2. - 8:55.


#2562 Szilaj

Szilaj

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.212 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 2. - 13:54

Hello mindenkinek !Látom, nem csak én vagyok az egyetlen új jövevény.Már régóta lapozgatom az oldalt, de még nem volt bátorságom csatlakozni a regisztáltak táborába.Most össze szedtem bátorságomat és megtettem ! A lovaglási múltamról és jelenemrõl annyit, hogy kb. kiscsoportosan ültem igazi nagy pacin az elõtt mindig csak kis pónokon lovagolhattam.De ekkor még nem tudtam milyen lovas jövõt akarok én!Igazából 1 éve kezdtem komolyabban vagyis rendszeresen lovagolni! elõtte csak hébe hóban! Bár most sem vagyok valami hiper szuper :D De még lesz idõm bele jönni. Nem ? Én még csak Tinédzservagyok 14 éves. Sajnos nincsen lovam, de nagyon szeretnék majd ! :P :rolleyes: Az elsõ komolyabb lovas órám Soroksáron volt.Bár ott is csak futószáran bénáztam. :yeah: De most már tudok alap szinten ugratni, amit lovas táborban tanultam meg.

Edited by Szilaj, 2006 április 14. - 20:22.


#2563 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 2. - 14:35

Szia Olivia!Évekkel ezelõtt indult egy dámalovas topic, de sajnos érdemi tartalom nélkül el is halt.Nem akarod feltámasztani? Biztosan többeket érdekelne rajtam kívül is :)Csak nem a Gödöllõ-környéki lovasparkban van a munkahelyed? Az õ honlapjukon láttam hasonló lovaspárost.Szia neked is Szilaj! Ha még nem jártál arra, kukkants be a Csikókarámba is! Ott sok hasonló korú barátra lelhetsz. :)

Edited by Adrienn, 2005 október 2. - 14:39.


#2564

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 2. - 14:40

Olivia! A gyönyörû fekete nóniusz kancához pedig külön gratula! ;) (detto)

#2565 toemi

toemi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 4. - 15:53

Sziasztok! :cool: Most akkor itt kell magamról írni?Senki vagyok ha a tömeget nézed,egyszerû, mégis összetett,még jó, hogy az ilyen kis senkik alkotják a tömeget.És persze ha ez nem lenne elég, túl sokat akarsz tudni. :guny: De viccet félre téve, furcsa ennyi idõsen kimondanom, de azt hiszem úgy 15 éve már, hogy a galoppon mocorgok, figyelek mindent, és tanulok azoktól, akik szerintem értenek hozzá.Sokat tudok az egészrõl, mondhatnám, de mikor már elég sokat tudsz, és egyre többet értesz, nyílvánvalóvá válik milyen sokat kell még tanulnod, és rájössz soha sem fogsz mindent tudni.Szóval vagyok egy senki, aki járja az útját, és szívesen beszélget, vitázik a "lovas ügyekrõl". :) Ha keresel, azt hiszem csak az ügetõ, galopp topicban lelsz meg.Igen kicsit szemellenzõs lettem. Szinte csak ez érdekel.Én szeretem nagyon a lovakat, de imádni csak a telivért tudom.Legfõképpen Dollár Maker-t :gm: Üdv mindenkinek!

#2566 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 4. - 20:18

Szia toemi, alias Senki!Van itt valahol a Satöbbiben egy Filozófia topik is, szerintem oda is benézhetnél! :P Hali Szilaj!Sok sikert az okuláshoz! :) Üdv a fórumon minden újnak!

#2567 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 7:11

Sziasztok! :cool: Most akkor itt kell magamról írni?Senki vagyok ha a tömeget nézed,egyszerû, mégis összetett,még jó, hogy az ilyen kis senkik alkotják a tömeget.És persze ha ez nem lenne elég, túl sokat akarsz tudni. :guny: De viccet félre téve, furcsa ennyi idõsen kimondanom, de azt hiszem úgy 15 éve már, hogy a galoppon mocorgok, figyelek mindent, és tanulok azoktól, akik szerintem értenek hozzá.Sokat tudok az egészrõl, mondhatnám, de mikor már elég sokat tudsz, és egyre többet értesz, nyílvánvalóvá válik milyen sokat kell még tanulnod, és rájössz soha sem fogsz mindent tudni.Szóval vagyok egy senki, aki járja az útját, és szívesen beszélget, vitázik a "lovas ügyekrõl". :) Ha keresel, azt hiszem csak az ügetõ, galopp topicban lelsz meg.Igen kicsit szemellenzõs lettem. Szinte csak ez érdekel.Én szeretem nagyon a lovakat, de imádni csak a telivért tudom.Legfõképpen Dollár Maker-t :gm: Üdv mindenkinek!

Hozzászólás megtekintése

Szeva toemi! Hogy kell ejteni a nevedet, "tömi" ?Üdv köztünk

#2568 Divna

Divna

    Csikó

  • Fórumtag
  • 51 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 13:28

Sziasztok Pacisok! :yeah: Végre sikerült regisztrálnom,és ahogy illik,elõször szertnék bemutatkozni. Filákovity Divna vagyok,15 éves,Hercegszántón élek /kis porfészek a Szerb határon :cool: / és amint sokaknak a fórumon nekem is életem értelmei a legszebb patás négylábúak ,a lovak /hú de szépen fejeztem ki magam! :eek: /. 7 éve lovagolok,amolyan hobbi szinten. Tudjátok,se western,se angol,de azt hiszem mindegy is mert ha nem vagy összhangban a lóval mindegy,hogy milyen stílusban hajtod a pacát. Nem is tudom mit írjak még,nem sok fontos dolog történt eddig tyúxaros kis életemben. :D Lovam sajnos nincs,de ahogy a szüleimet ismerem egy darabig nem is lesz...ezért tavasszal örökbefogadtam egy angol agarat,vele pótlom a lóhiányt. A mostani ``lovam´´ egy hidegvérû kanca,Dáma. A gazdájának nincs ideje rá,ezért én lovagolom minden nap. Egy tündérke! Meg nézhetitek itt : http://gallery.site....a_009.sized.jpg 4 éves,170magas,7 mázsa,dundilúúú. :ang: Azt hiszem elsõre ennyi,remélem értékes tagja leszek a fórumnak!

#2569 M. Anikó

M. Anikó

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 13:42

Sziasztok Pacisok!  :yeah: Végre sikerült regisztrálnom,és ahogy illik,elõször szertnék bemutatkozni. Filákovity Divna vagyok,15 éves,Hercegszántón élek /kis porfészek a Szerb határon  :cool: / és amint sokaknak a fórumon nekem is életem értelmei a legszebb patás négylábúak ,a lovak /hú de szépen fejeztem ki magam!  :eek: /. 7 éve lovagolok,amolyan hobbi szinten. Tudjátok,se western,se angol,de azt hiszem mindegy is mert ha nem vagy összhangban a lóval mindegy,hogy milyen stílusban hajtod a pacát. Nem is  tudom mit írjak még,nem sok fontos dolog történt eddig tyúxaros kis életemben.  :D  Lovam sajnos nincs,de ahogy a szüleimet ismerem egy darabig nem is lesz...ezért tavasszal örökbefogadtam egy angol agarat,vele pótlom a lóhiányt. A mostani ``lovam´´ egy hidegvérû kanca,Dáma. A gazdájának nincs ideje rá,ezért én lovagolom minden nap. Egy tündérke! Meg nézhetitek itt :  http://gallery.site....a_009.sized.jpg 4 éves,170magas,7 mázsa,dundilúúú.  :ang:  Azt hiszem elsõre ennyi,remélem értékes tagja leszek a fórumnak!

Hozzászólás megtekintése

Szia Divna!Üdvözöllek és szuper, hogy minden nap lovagolhatsz Dámán. Ennél többet kívánhatna az ember? :) M.Anikó

#2570 Divna

Divna

    Csikó

  • Fórumtag
  • 51 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 13:45

Sziasztok Pacisok!  :yeah: Végre sikerült regisztrálnom,és ahogy illik,elõször szertnék bemutatkozni. Filákovity Divna vagyok,15 éves,Hercegszántón élek /kis porfészek a Szerb határon  :cool: / és amint sokaknak a fórumon nekem is életem értelmei a legszebb patás négylábúak ,a lovak /hú de szépen fejeztem ki magam!  :eek: /. 7 éve lovagolok,amolyan hobbi szinten. Tudjátok,se western,se angol,de azt hiszem mindegy is mert ha nem vagy összhangban a lóval mindegy,hogy milyen stílusban hajtod a pacát. Nem is  tudom mit írjak még,nem sok fontos dolog történt eddig tyúxaros kis életemben.  :D  Lovam sajnos nincs,de ahogy a szüleimet ismerem egy darabig nem is lesz...ezért tavasszal örökbefogadtam egy angol agarat,vele pótlom a lóhiányt. A mostani ``lovam´´ egy hidegvérû kanca,Dáma. A gazdájának nincs ideje rá,ezért én lovagolom minden nap. Egy tündérke! Meg nézhetitek itt :  http://gallery.site....a_009.sized.jpg 4 éves,170magas,7 mázsa,dundilúúú.  :ang:  Azt hiszem elsõre ennyi,remélem értékes tagja leszek a fórumnak!

Hozzászólás megtekintése

Szia Divna!Üdvözöllek és szuper, hogy minden nap lovagolhatsz Dámán. Ennél többet kívánhatna az ember? :) M.Anikó

Hozzászólás megtekintése

Õszintén szólva igen. :D Kéne 400.000 zseton,hogy megvegyem. :gm:

#2571 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 13:48

Szia Divna!Sose bánd, hogy nem a tied amíg minden nap lovagolhatod!Üdv a hivegvérüeken lovaglók körében is! :yeah:

#2572 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 13:52

Üdv a fórumon Divna!Ha van egy kis idõd, töltsd ki az adataidat. Akár képet is tölthetsz fel ;)

#2573 lucina

lucina

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 433 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 13:52

Õszintén szólva igen.  :D  Kéne 400.000 zseton,hogy megvegyem.  :gm:

Hozzászólás megtekintése

Tudom, hogy nem vigasztal, de én meg lovat nem találok... Megvan a rávaló, lesem a hirdetéseket, már mindenkit ráuszítottam a témára, de semmi...

#2574 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 14:35

Õszintén szólva igen.  :D  Kéne 400.000 zseton,hogy megvegyem.  :gm:

Hozzászólás megtekintése

Tudom, hogy nem vigasztal, de én meg lovat nem találok... Megvan a rávaló, lesem a hirdetéseket, már mindenkit ráuszítottam a témára, de semmi...

Hozzászólás megtekintése

Milyen lovat keresel pontosan??

#2575 M. Anikó

M. Anikó

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 19:11

Szia Divna!Sose bánd, hogy nem a tied amíg minden nap lovagolhatod!Üdv a hivegvérüeken lovaglók körében is!  :yeah:

Hozzászólás megtekintése

Igen én is így gondolom :) Bár lovagolhatnám minden nap az én Gésámat :)

#2576 Divna

Divna

    Csikó

  • Fórumtag
  • 51 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 19:35

Hát tudjátok,én nagyon örülök,hogy bármikor felülhetek a Dámára és mehetek amerre a szemem ellát /meg persze Õnagysága akarja :D /. De ha eladják,akkor újra az fog történni ami...ami már megtörtént velem. Túlságosan megszeretem a lovakat akikkel az élet összehoz,és amikor eladják õket lelkileg összetörök. Már volt ilyen,elég nehéz volt összekaparni magam. Õ az igazi szívszerelmem :http://gallery.site....z_025.sized.jpg

#2577 Divna

Divna

    Csikó

  • Fórumtag
  • 51 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 19:39

Ja és mindenkinek nagyon köszönöm az üdvözlést! ;)

#2578 Zsofisz17

Zsofisz17

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 853 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 19:44

Üdv Divna! Ha van kedved nézz be a Csikókarámba,ott hamar be tudsz illeszkedni! :kocc:

#2579 Szilaj

Szilaj

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.212 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 5. - 20:04

Köszi Kt-gyu az üdvözlést sokat okultam már! :)

#2580 Guest_Gabesz_*

Guest_Gabesz_*
  • Guests

Közzétéve 2005 október 6. - 8:14

helló gabesz vagyok! egy kicsit tudok lovagolni, nem tudom , hogy kinek ismerõs ez a név hogy Eördögh András? nála ismerkedtem meg néhány cowboyjal.egy haverom mondta hogy csináltak képeket és szeretném megtekinteni õket ha valaki sejti hogy most mirõl beszélek az küldene nekem néhány képet emailben???elöre is kösz! :) :) :)

#2581 lucina

lucina

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 433 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 6. - 8:24

Milyen lovat keresel pontosan??

Hozzászólás megtekintése

Egy halálnyugodt, végletekig jóindulatú, nem menõs, 8-10 év körüli kancát. Az Eladó lovak topicban kifejtettem részletesebben is.

#2582 toemi

toemi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 6. - 11:13

Szia toemi, alias Senki!Van itt valahol a Satöbbiben egy Filozófia topik is, szerintem oda is benézhetnél! :P Hali Szilaj!Sok sikert az okuláshoz! :) Üdv a fórumon minden újnak!

Hozzászólás megtekintése

Helló!Igen!Ez még a Dj múltamból ered.Ez volt a nevem.Aki a zenét a füledbe tömi, az nem más mint DJ Tömi! :yeah:

#2583 Szeretlek...

Szeretlek...

    Csikó

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 6. - 14:44

Sziasztok!Dóri vagyok, Budapesti lány. Oldenburgi ötlete volt hogy regisztráljak, azt mondta, nagyon jó a társaság! Szerintem (remélem) nem fogok csalódni abban, amit mondott! :) Én még soha nem lovagoltam, most szeretném elkezdeni. Eddig is szerettem a lovakat, de amióta Dia felültetett Benõre sétikálni, egyenesen rajongok érte, csak félek még egy picit. Egyenlõre csak barátkozom közelebrõl a pacikkal, megvárom inkább amíg Dia Barnija nagyobb lesz, és fel lehet rá ülni. Rajta szertnék elkezdeni lovagolni, bát udom, hogy csõdör és még fiatal lesz akkor is, de teljesen beleszerttem Barnabásba. Irigykedem Oldenburgira, na! :)

Edited by Szeretlek..., 2005 október 6. - 14:51.


#2584 Szeretlek...

Szeretlek...

    Csikó

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 6. - 14:46

Izé, nem lehet valahol kijavítani a szöveget amit írtam? Csak mert tudom, hogy más fórumkon se szeretik ha nem a tmához szólok, gondolom itt se. Elõre is köszi!

#2585 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 6. - 14:49

találsz jobbra lent egy "javít" gombot a saját hozzászólásaidnál.jó fórumozást :)

#2586 Szeretlek...

Szeretlek...

    Csikó

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 6. - 14:50

Köszöm és javítok! :)

#2587 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 6. - 14:53

Szia! Már vártalak. Gyere át a csikókarámba! Írok neked magánüzenetet. :)

#2588 Guest_Gabesz_*

Guest_Gabesz_*
  • Guests

Közzétéve 2005 október 7. - 12:29

Köszönöm Hosszúhomlok!:)nem tudom emlékszel-e rám zöldingesek között voltam:)

#2589 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 11. - 20:05

Üdv minden újnak.Egy kérésem lenne viszont, amely már nagyon sokszor elhangzott.Légyszives TÖLTSÉTEK KI AZ ADATAITOKAT!!!és lehetõleg valós de legalább megközelítõen pontosítsátok a szül. dátumotokat.Köszönöm.

#2590 szentkiralyinas

szentkiralyinas

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 11. - 21:22

Sziasztok! Néhány napja nézegetem a fórumot és nagyon tetszik.Regisztráltam, ezután gondolom illene bemutatkoznom.Kiss Károly a nevem, Szentkirályszabadján lakunk a családommal /feleség, 3 fiúgyerek/ . 42 éves vagyok /Atyaúristen, leirni is kellemetlen/ , de sebaj.Lovas múlttal sajnos nem dicsekedhetek, mert eddigi lakhelyeinken a lótartás szóba sem jöhetett, bértartás, meg ilyesmi pedig meghaladták anyagi lehetõségeimet./hú, de szépen irtam!Magyarra forditva, régebben is szegény voltam, meg most sem vagyok gazdag./A lovak imádata viszont gyermekkoromtól kisér, és 2003-ban vált valóra az álmom, saját csikóm futkározik az udvarunkban. Õt Inasnak hivják, 2,5 éves, sport félvér, herélt, csodálatos, okos, szürke, zsivány, rossz kölök, én meg nagyon szeretem.A fórumon valószinûleg nem leszek gyakori hozzászólogató, inkább csak szeretnék hasznos tudnivalókat ½leszûrni½magamnak, ha nem bánjátok. Az a baj, hogy a fórum kezeléséhez is béna vagyok egy kicsit, de talán majd belejövök.Mindenkinek örömteli lózást kivánok! Kari :kocc:

#2591 királylány

királylány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 134 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 11:33

Üdvözlök mindenkit!Gyerekkorom óta lelkes lóbolond vagyok. 4 éves korom óta hobby szinten lovagolok. 5 évvel ezelõtt valósult meg az álmom és megvehettem elsõ saját lovamat, aki egy sodrott herélt volt.Nagyon szerettem,de sajnos el kellett adnom,mert egy komoly mûtéten estem át. De ez nem vette el a kedvem és miután felgyógyultam újból vásároltam egyet, ez gyökeresen megváltoztatta az életemet.Õt Hercegnek :kir: hívják,2,5 éves és Justboy apaságú.Nagyon gyorsan tanul és én nagyon büszke vagyok rá.Olyan mintha a kisfiam lenne. Jelzem az (kisfiam)még nincs,mert 20 éves vagyok. örülök,hogy itt lehetek köztetek.Pussssszantok mindenkit!!!

#2592 Zsófi2

Zsófi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 367 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 11:41

Õszintén szólva igen.  :D  Kéne 400.000 zseton,hogy megvegyem.  :gm:

Hozzászólás megtekintése

Tudom, hogy nem vigasztal, de én meg lovat nem találok... Megvan a rávaló, lesem a hirdetéseket, már mindenkit ráuszítottam a témára, de semmi...

Hozzászólás megtekintése

Szia !Nem mondod, hogy nem találsz magadnak lovat.Nekem meg pénzem nincs rá, pedig annyi jó lovat adnk most a környezetemben. :eek:

#2593 Dreamcatcher

Dreamcatcher

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 904 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 14:00

Senki vagyok ha a tömeget nézed,egyszerû, mégis összetett,még jó, hogy az ilyen kis senkik alkotják a tömeget.És persze ha ez nem lenne elég, túl sokat akarsz tudni. :guny:

Szia!Jó a kezdés!Üdv itt a fórumon! Remélem megtalálod a számodra érdekes topicokat. Kezdésnek: Régiók-"DVV", Fajták-"Atv", illetve "Fajták és kedvelõik". Jó szórakozást! :D

#2594 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 18:12

Üdvözlet minden újnak.

#2595 Deni

Deni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.056 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 20:22

Nem tudom, hogy írtam-e ide. 3 éve lovaglom, hál isten minden stílust kipróbálhattamtam már(angol, western, lovasíjász), de az angol stílusnál maradtam. Van egy kis tanyánk Úrhidán. Lámpással ott 4 lovunk van. Egyébként Székesfehérváron lakom és itt végzem sajna tanulási tevékenységeimet. Leginkább lovaimmal lennék mindennap, de szerintem akinek saját lova van, vagy bele szeretett egy lóba az mind ezt vallja. Most nyáron lehetõségem volt C0-ás falusi versenyeken elindulnom. Egyébként üdv.... :ang:

#2596 Zsofisz17

Zsofisz17

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 853 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 20:28

Üdv minden újonnan érkezett fórumosnak! :kocc:

#2597 Szilaj

Szilaj

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.212 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 13. - 6:07

:) Én is köszöntök minden újat! Most átérzem milyen is volt amikor,engem köszöntöttek. Ja és persze jó olvasgatást a fórumon! :D

Edited by Szilaj, 2005 október 13. - 6:08.


#2598 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 10:46

...20 éves vagyok...

Hozzászólás megtekintése

Szevasztok újak, kiskirálykisasszony, akko légy oly jó és javítsd ki az adataidnál a születési dátumodat.Kösz GL :gm:

#2599 királylány

királylány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 134 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 11:52

...20 éves vagyok...

Hozzászólás megtekintése

Szevasztok újak, kiskirálykisasszony, akko légy oly jó és javítsd ki az adataidnál a születési dátumodat.Kösz GL :gm:

Hozzászólás megtekintése

Megtörtént!!Í má jó lesz?Bocs akkor csak 19 :P

#2600 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 16. - 19:03

Annyira bíztattam canonball-t, hogy töltse ki az adtlapját, és mutatkozzon be, hogy belekeveredett. Az adatlapon, az "érdeklõdési kör"-be került a bemuti. Mivel én zagyváltam össze szegény fejét, a legkevesebb, hogy idesegítem a helyére a dolgot... :rolleyes: :) " 1 március 1951 Ország/Település: Magyarország Érdeklõdési kör: Megfogadva a tanácsot, ime a bemutatkozásom.Egy kicsit több vagyok fél évszázadosnál. Ebbõl adódóan talán egy kicst tapasztaltabb vagyok az élet néhány területén. Az egyik kivétel a lovas világ. Van ugyan egy öt éves lovam, és egy másfél éves kanca csikóm. Amiért ide beléptem annak az az oka, hogy segíségre van szükségem, és remélem, hogy itt meg is kapom. Gondolom ezt azért, mert a levelezéseitekkból számomra az jött le hogy állatszeretõ kellemes ,és kulturált társaságba cseppentem. Magamról még annyit hogy hivatásom, a veszélyeztetett fiatalokkal való foglalkozás. Családban élek, Sajnos egyetlen gyermekem halála óta, ( 2 éve ) feleségemmel kettesben.A lovamat, akit gyenge tudásommal lovagolok kislányom nagyon szeretett. Talán ezért is viszem néha túlzásba a pátyolgatását féltését.Az ország észak keleti részébe költöztem kettõ éve. Elõtte sajnos budapesten éltem. Nem írhatok most többet mert a gép csak 1ooo karaktert enged. Üdvözlettel:Robi "Egyben: had köszöntselek elsõként, Robi, kívánom, hogy találd meg a számításaidat e többnyire "állatszeretõ és kellemes", de idõnként idétlen és kultúrálatlan társaságban... :D :ang: