Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lóbarátok a Mátrixban


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
484 válasz a témához

#41

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 9:13

Böpö, II. ker, Pesthidegkút Posted Image

#42 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 9:22

Zsubaba, tök jó ötlet!Lakom: Bp. XI., Pest megye, Bénye [ Február 22, 2005, 08:27: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#43 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 9:27

Zsu!Nagy ötlet! Jó munkát kívánok! Posted Image Bács-Kiskun megyeDunapatajA nagy tölgyfától egy kicsit balra! :D

#44 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 9:27

Lakhely/munkahely: Budapest, XV. Újpalota [ Február 22, 2005, 08:28: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#45 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 9:43

Pest megye, Gyál. Posted Image ötlet! :D

#46 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 10:08

Zsubé, csinlsz külön térképet a lovaglási helyeknek is? vagy mindenkit két helyen is jelölni fogsz?

#47 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 10:32

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba: Sandokan pár hete megkeresett azzal az ötlettel, hogy készítsek egy térképes adatbázist a fórumosok Mátrixban elfoglalt helyérõl. (lakóhely vagy ahonnan internetezel) Természetesen nem pontos címrõl van szó, hanem településnévrõl ill. Budapesten belül egy adott kerületrõl.[/QUOTE]Tehát lakóhelyet kérünk, illetve internetezési helyet, mert nincs mindenkinek otthon internete, és munkahelyrõl olvas minket. Még nem sokan interneteznek lóhátról, laptoppal, palmtoppal, vagy nagyon multimédiás mobiltelefonnal a s... , kezükben :D Éppen ezért szeretném, ha nem a Régiókban lenne ez a topic, mert az szól arról, hogy ki hol lovagol, ez meg arról, hogy ki hol lakik és hogy egymást megismerjük. Ennek a Bemtutatkozás mellett (alatt, fölött) lenne a helye... szerintem.

#48 ranger

ranger

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 10:43

Albérlet:Bp VIIIMunka:Bp XVI [ Február 22, 2005, 08:28: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#49 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 12:01

Lakom:Bács-Kiskun megye, Kiskunhalas ( a nagymakkostól balra :D ) [ Február 22, 2005, 08:28: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#50 Mango

Mango

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 71 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 13:23

Budapest, III. ker. [ Február 22, 2005, 08:28: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#51 Zserbo

Zserbo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 14:14

Bp., XVI.ker. Sok a lovas errefele Posted Image !

#52 Majré

Majré

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 23 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 14:49

Szia Zsubé!Bp.III.kerület. Közvetlenül a hajógyári mellett van a pont jó helyen ;)

#53 Borsi

Borsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 530 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 15:21

Pest megye, Pécel.

#54 Kriszti2

Kriszti2

    :)

  • Fórumtag
  • 641 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 15:46

Fejér megye, Dunaújváros [ Február 22, 2005, 08:28: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#55 Zsazsa:-)

Zsazsa:-)

    Csikó

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 17:37

Pest megyeXVl. ker Csömöri utca Szerintem ez tök jó ötlet!

#56 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 17:49

Miskolc, Görömböly

#57 reillybj

reillybj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 105 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 19:13

Bp. XVII. ker.

#58 vegeta

vegeta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 538 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 19:29

Én lakásom: Budapest, III. kerület [ Február 22, 2005, 08:29: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#59 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 20:07

Lakhely:Bp, XIV.ker [ Február 22, 2005, 08:29: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#60 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 20:38

Én csak egyet nem értek,lehet hogy szõke vagyok,de akkor sem!Aki nem bp.-en lakik hanem utána,de nem is más megyében az mit írjon?Ha már választani kell akkor inkább Pest megye.Zsu de úgyis tudod hol lakom.

#61 liviakonrád

liviakonrád

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 931 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 21:33

Líviakonrád: Budapest II. ker.Máriaremete Posted Image Ez tetszik!

#62 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 21:36

Fruzsi! Kistarcsa nem Pest megyében van? Posted Image Viszont Budapest külön közigazgatási terület, az nem Pest megye, az szimplán Budapest Posted Image

#63 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 22:18

[url="http://"http://zsubaba.fw.hu/megye"]Budapest frissítve[/url] Posted Image

#64 bozzy

bozzy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 352 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 22:37

Pest m. Budajenõ [ Február 22, 2005, 08:31: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#65 Dóri

Dóri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 508 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 22:57

Lakhely: Bp.,IX.ker. [ Február 22, 2005, 08:30: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#66 Laci75

Laci75

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 9:15

Remek az ötlet!Ha az újak is érdekesek:Laci75: -Baranya, Egerág(internet: Pécs)

#67 Chico

Chico

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 10:54

Vas megye, Szentgotthárd

#68 Hókusz

Hókusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 102 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 10:59

Bp. 15. ker. :D [ Február 22, 2005, 08:30: Az üzenetet átszerkesztette: Õz ]

#69 Varázsló

Varázsló

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 17:28

Piaffe és Varázsló Bács-Kiskun megye, Kecskemét (nyugati rész) Posted Image Posted Image

#70 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 17:59

XV. ker. Újpalota (ugyanott, ahol Eva)

#71 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 20:41

Na, miután mindneki megdicsérte ezt az ötletet, hadd legyek én az ellenpont. Ez egy nagy baromság. Szerintem. Én támogatnék egy olyan listát, amely a nickek mögött lévõ emberek fényképét, nevét, telefonszámát, címét, istállóját, lova(i) nevét, képét, ismertetõjét, stb. tartalmazná. Ennek uyganis lenne valami értelme. Ez az ötlet csak arra jó, hogy Zsubaba elcsesszen vele egy csomó idõt feleslegesen, s engem felidegesítsen az eredménnyel, ha lesz neki olyanja. Mert mit kezdek majd egy listával, amirõl megtudom, hogy x.y. budapest XVII. kerületében lakik és a XIII.-ban lovazik? Mi a fenére jó egy ilyen információ? Az illetõt ugyanúgy nem találom meg, utcán nem ismerem fel, ha beszélni akarok vele nem tudom felhívni. Szerintem sokkal jobb lenne, ha a fórum Adataimban ezeket az adatokat is meg lehetne adni. Aki kemény, tökös gyerek, az nyilván megadja majd. Aki titokzatoskodik vagy szégyenlõs, az meg nem adja meg. Ha azonnal nem hagyjátok ebbe ezt a kiscsoportos baromságot, akkor nyitok minimum öt új topicot! Nagyjából ilyeneket:1. Bugyi topic: Ki milyen fehérnemûben van éppen akkor, amikor hozzászól a topichoz?2. Forgó topic: Szerintetek a lovak homlokán lévõ forgó általában balra vagy inkább jobbra forog?3. Óriás törpe vagy törpe óriás topic: Kinek mi a véleménye a következõ állításról: A legnagyobb kisló is kisebb, mint a legkisebb nagyló.4. Fáj-e a háta Sheriffnek topic: Vajon fáj-e a háta Sheriffnek. Ha igen, akkor miért nem? Ha nem, akkor miért kérdi?5. Utazás '2004 topic: Hányszir utaztál vonaton, autóban, villamoson, metrón, trolin, repülõn, buszon, szekéren, motoron, stb. 2004-ben?Ezekbõl a témákból szerintem sokkal többet meg lehet tudni a másikról, mint a Mátrix ilyen formájából. Szerintem Sandokán nem pont erre gondolhatott. Ha meg igen, akkor az õ baja, ha elkészül. Bár igaz, ami igaz, szépen mutat majd a halott topicok panoptikumában.

#72 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 20:50

Szerintem egyáltalán nincs igazad!!!Ez nem hülyeség,hanem hasznos,mert mondjuk magánban meg tudom valakitõl kérdezni,hogy elmehetek-e hozzá,ha azt mondja,hogy igen akkor már nagyjából tudom merre menjek (na jó ez kicsit így értelmetlen,de nem baj)!!!És mér bántod a Zsubabát meg a Sandokánt,ha nekik ez tetszik akkor csinálják meg és akinek még tetszik az ír ebbe a topicba.Ha valakinek nem tetszik az nem foglalkozik vele.Vagy rosszul mondom?És ezzel nem bántani akarlak! [ December 14, 2004, 19:51: Az üzenetet átszerkesztette: Kozifru ]

#73 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 21:05

Fruzsi, Sheriff senkit nem bántott, olvasd át még párszor, talán akkor azt is észreveheted, hogy talán mégis csak igaza van.

#74 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 21:05

idézet:
Eredeti szerzõ: sheriff: Én támogatnék egy olyan listát, amely a nickek mögött lévõ emberek fényképét, nevét, telefonszámát, címét, istállóját, lova(i) nevét, képét, ismertetõjét, stb. tartalmazná. Ennek uyganis lenne valami értelme. Ez az ötlet csak arra jó, hogy Zsubaba elcsesszen vele egy csomó idõt feleslegesen, s engem felidegesítsen az eredménnyel, ha lesz neki olyanja. Mert mit kezdek majd egy listával, amirõl megtudom, hogy x.y. budapest XVII. kerületében lakik és a XIII.-ban lovazik? Mi a fenére jó egy ilyen információ? Az illetõt ugyanúgy nem találom meg, utcán nem ismerem fel, ha beszélni akarok vele nem tudom felhívni. Szerintem sokkal jobb lenne, ha a fórum Adataimban ezeket az adatokat is meg lehetne adni. Aki kemény, tökös gyerek, az nyilván megadja majd. Aki titokzatoskodik vagy szégyenlõs, az meg nem adja meg. [/QUOTE]Még jó, hogy ezeket mind rég meg lehet adni a fórumon, az adataidban. Posted Image Ja, meg az is jó, hogy a térképen a pontocskák linkek, ezekhez a szép kis adatlapokhoz. tongue.gif

#75 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 21:06

Ok,de nem akartam én rosszat csak így gondolom! [ December 15, 2004, 17:16: Az üzenetet átszerkesztette: Kozifru ]

#76 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 21:12

Szerintem meg nincs igaza. Amirõl õ beszél, az szinte egy komplett weblap mindenkinek, amit mindenki csinál(tat)-hat magának, ha akar, és belinkelheti az adatlapjához, ha akarja. Mint ahogy sokan meg is teszik. A térkép pedig arra jó, hogy ha valaki újonnan téved ide, és addig azt hiszi, az õ lakóhelyén bizony egyes-egyedül van a mániájával, rábök, és máris rájön, hogy nem, ismerkedhet, új lovashelyet találhat, barátokat, elveszettnek hitt ismerõsöket... Erre használják/-juk a fórumot is sokan, csak ez így még egyszerûbb lehet. Én is így ismertem meg pl. Huxot, Gabot és még rengeteg mindenkit anno, és még emlékszem is rá. ;) [ December 14, 2004, 20:12: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#77 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 21:14

Nekem az adataim közt már elég rég óta ott szerepel, a lakóhelynél a Budapest mellett a XI. is ... [ December 14, 2004, 20:20: Az üzenetet átszerkesztette: Sac ]

#78 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 21:20

Annyiban van _szerintem_ igaza, hogy igazából sokra tényleg nem megyünk (most már így jobban belegondolva) ezzel a listával, de ha van kedve zsunak megcsinálni, azzal se magának, se másnak nem árt.De közben meg biztos, hogy a lakcímemet nem adnám meg, ugyanúgy, ahogyan a mobilomat se. Annak ellenére, hogy egyszer felírtam a fórumra. Nem vagyok betoji, de akinek gondolom, annak megadom magánban.

#79 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 21:27

Igazság szerint nekem is lenne jobb dolgom, de úgy gondoltam, hogy ez mindenkinek a hasznára válik. De ha nincs rá igény, akkor a világért sem akarom rátok erõltetni ezt a dolgot. Igaz, hogy ott vannak az adatlapok, csak sokan nem veszik a fáradságot, hogy kitöltsék, vagy nem igazi adatokat adnak meg. Abban meg biztos vagyok, hogy pontos lakcímet senki sem adna meg, én sem tenném, és nem is kértem.

#80 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 21:52

Részemrõl azon a véleményen vagyok, hogy jó és hasznos a kezdeményezés. Méghozzá pontosan azért is, mert bár pontos cím és telefon nincs megadva, így nem tud az égegyadta világon mindenki zaklatni, akit nem akarok, viszont ha valaki meglátja, hogy mondjuk egy köpésre van tõle az én "pontom" is, és úgy gondolja, tudja kit kell itt keresnie mondjuk magánban, vagy az adatlapon megadott elérhetõségen. Ugyancsak hasznos lehet túrákra, találkozásokra való leutazáskor, hogy nem kell mindenkinek feldobni, hogy honnan szeretne fuvart, hanem ha látja, hogy a "szomszédja" is jelentkezett az eseményre, meg tudja keresni közvetlen is, hogy "nincs egy hely nálad véletlen? Nem lennék nagy kitérõ!"Szóval én továbbra is remélem hogy minél nagyobb lesz a ponthalmaz a Mátrixban! Posted Image