Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

A Törökbálinti, Érdi, Diósdi, Biatorbágyi, Budaőrsi...


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
161 válasz a témához

#121 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 13. - 13:42

Néha eszembejut Furioso kedvenc szokása... :gm: :D :dev:

Meg sem merem kérdezni, hogy mi az... :cool:

#122 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 13. - 15:10

Ó, csak a: Nagyon szívesen! szólás. :gm:

#123 LiLo

LiLo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 132 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 23. - 14:46

Sziasztok! Sóskút - Biatorbágy környékén keresek bértartó helyet októbertõl, olyat ahol van fedeles és lehetõleg füves nagy karámok is, és persze árban nem az "elvadult" kategóriába tartozik. :ang: A "Sóskúti lovas és élménypark" néven futó kilõve. A Greenhill lovascentrumról tud valaki vmit? Ott már van fedeles? Sóskút-Bicske vonalon egyébként bármi javaslatnak örülnék ami megfelel a kritériumoknak.. :) Köszi!

#124 Spanishereit

Spanishereit

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 259 hozzászólás

Közzétéve 2010 augusztus 30. - 8:30

nemtörténik senkivel semmi izgi errefelé??? :rolleyes: :D

#125 szikrázó I szibil

szikrázó I szibil

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 6. - 8:11

Sziasztok!

Sóskút - Biatorbágy környékén keresek bértartó helyet októbertõl, olyat ahol van fedeles és lehetõleg füves nagy karámok is, és persze árban nem az "elvadult" kategóriába tartozik. :ang:
A "Sóskúti lovas és élménypark" néven futó kilõve. A Greenhill lovascentrumról tud valaki vmit? Ott már van fedeles?

Sóskút-Bicske vonalon egyébként bármi javaslatnak örülnék ami megfelel a kritériumoknak.. :)
Köszi!



Üdv: A Greenhill a sajátunk,fedeles még nincs ,de van két pálya,nagy és egy kicsi ,kõrkarám,nagyon jó tereplehetõségekkel ,és normál árakkal,megbízható személyzettel.
Üdev:LL

#126 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 7. - 14:21

nemtörténik senkivel semmi izgi errefelé??? :rolleyes: :D


De, a "kiscsikóm" megkapta tegnap élete elsõ cipõit. :)
Nullásak :)

#127 Milli

Milli

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 8. - 8:09

Sziasztok!!!

Õszi edzésverseny lesz érden a lovardánkban:

Ördöglovas Kupa
Verseny idõpontja: 2010. 09.11. 14h

Díjazás: Kupák, szalagok, oklevél

Versenyszámok:

Ügyességi versenyszám :

Nevezési díj: 1500Ft

Díjugratás I.

akadályok száma: 10 db

Elbírálás: hibaidõs

Akadályok magassága: 70 -80 cm

Nevezési díj: 2500Ft

Díjugratás II.

akadályok száma: 10 db

Elbírálás: egyszeri összevetéssel

Akadályok magassága: 90-100 cm

Nevezési díj: 2500Ft

Mindenkit szeretettel várunk !

A versenyzõket és edzõjüket egy tál bográcsgulyással vendégül látjuk!

Nevezés, és egyéb információ: www.ordoglovas.hu

#128 Angelwolf

Angelwolf

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 13. - 18:53

Szal... Vannak még jó helyek a környéken.. Pld. jöjjön törökbálint

2 lovardát tudok ott, az egyik neve Anna-hegyi. Szép nagy a pálya, busszal is könnyn megközelíthetõ! Nincs fedeles! Jó terep van, bár én még itt nem lovagoltam, csak jártam itt, ugyhogy a lovakat nemtom milyenek...

Lovardában lovaglásra: Ördöglovas kft, Simonpusztai lovarda, Anna-hegyi lovarda, Pipacshon, Sóskúti lovassport club



Én ezzel kapcsolatosan csak annyit jegyeznék meg, hogy az Anna-hegyi lovarda már ezen hozzászólás megszületésekor sem volt igazán ajánlható bárkinek.........

(Dóryy, nem téged akarlak megsérteni!!!)

Edited by Angelwolf, 2010 szeptember 13. - 18:53.


#129 ördögdora

ördögdora

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 808 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 23. - 12:27

Elveszett!!!!!!!!!!!!![u]

Posted Image

2010.09.09-én délután Érd, Álmos utcából elveszett
egy 2 éves, fekete-cser (fekete, vörös jegyekkel) beauceron szuka.

Ismertetõ jegyei: Vágatlan fül, dupla farkaskarom a hátsó lábakon, chipelve van.

Hívóneve: Soleille (Solka)

Egysoros, hosszúszemû fojtónyakörv volt rajta.
Tulajdonos elérhetõsége: Leczki Sarolta, 06/70-458-7005


Köszönjük a segítséget.

#130 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 24. - 11:26

sziasztok! Szállásra lenne szükségem október közepén 4-5 éjszakára Pátyon vagy környékén. ha esetleg vki arrafelé lakna, vagy nagymamája, nagybátyja, egyéb felmenõje.... elalszom földön, istállóban, kutyadobozban, epedás sezlonyon... a lényeg, hogy vmi emberi ára legyen.

#131 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 29. - 9:02

Én ezzel kapcsolatosan csak annyit jegyeznék meg, hogy az Anna-hegyi lovarda már ezen hozzászólás megszületésekor sem volt igazán ajánlható bárkinek.........


Mert?

#132 Pallasz

Pallasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 151 hozzászólás

Közzétéve 2010 október 11. - 17:09

Sziasztok! Tud valaki nekem véleményt mondani a Telki úton, Budakeszi határában lévõ lovardáról, bértartás szempontból? Lóháton budakeszin néven fut... Köszi!

#133 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2010 október 11. - 17:56

Kerek két évet voltunk ott, abszolút meg voltam elégedve, végül személyes konfliktus miatt jöttem el :)

#134 Pallasz

Pallasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 151 hozzászólás

Közzétéve 2010 október 11. - 19:33

Kerek két évet voltunk ott, abszolút meg voltam elégedve, végül személyes konfliktus miatt jöttem el :)



Én most eléggé gondolkodom. Nagyon jó helye van a lovamnak, csak ott nincs nagyon pálya, és ami a legrosszabb, hogy egyedül van. Ez a buszmegállóhoz mennyire esik közel? Úgy láttam, fedeles nincs, vagy?
Hmm...ha jónak mondod, lehet elugrom, megnézem.
A másik Budakeszis helyrõl, ami a kert utcán kifele van, nem hallottam túl sok jót.

#135 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2010 október 18. - 7:25

Sziasztok
Segitségre volna szükségem
okt 21.-23. illetve okt 26.-30. között szükségem lenne éjszakai szállásra 2 (esetleg 10) lónak Etyek Sóskút körzetében. filmforgatás miatt kellene odatelepülnünk...
Ha valaki tud valamit kérem irjon a következõ emailcimre: k_a_cs@yahoo.com vagy hivjon a +36 20 936 53 60 számon
köszi elõre is

#136 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2010 október 18. - 7:38

Mitõl függ hogy hány ló lesz? :)

#137 kirlin

kirlin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 527 hozzászólás

Közzétéve 2010 október 24. - 17:24

Holnapra tudnátok valami szállást ajánlani Budapesten leginkább budai (jók a külvárosok is)részen 1-2 fõ részére,azért lenne s.o.s a szállás foglalásnál kisgond történ....Bárhol elalszunk csak ne legyen egy vagyon :) a párom katonának megy felvételizni õ kapna szállást de ha lehet akkor együtt lennénk.

a számom 06 30 9394971 vagy magán



#138 kirlin

kirlin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 527 hozzászólás

Közzétéve 2010 október 24. - 19:00

már nem aktuális :)

#139 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2010 november 19. - 19:14

Több a lovas polgárõr, azt írja az Érdi Újság múlt pénteki száma.

#140 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2010 november 26. - 13:10

Minél több?

#141 réka_d

réka_d

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.338 hozzászólás

Közzétéve 2011 április 21. - 7:13

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. Az iránt érdeklõdöm, hogy van-e olyan hely itt Pest-megyében, ahol a lovak bármilyen mezõgazdasági munkát végeznek. Egy külföldi ismerõsöm szeretne ilyet látni, de én nem ismerek olyan helyet a megyében, ahol ilyet tudnék neki mutatni. Van ötletetek?

#142 ancsapancsa

ancsapancsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.894 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 14. - 20:22

Sziasztok!Érden keresne bértartási lehetõséget ismerõsöm a lovának,esetleg tömegközlekedéssel megközelíthetõ helyen Érd közvetlen környékén.

#143 Kocalovas

Kocalovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.337 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 7. - 16:43

Üdv!

Szombaton nagy lovas használtcikkbörze Sóskúton! Gyertek, hozzátok el a megúnt kacataitokat! Bemutatók, bográcsozás, este kertmozi. Részletek:
http://pipacshon.hu/...szervezese.html

Aki a környéken keres bértartást, annak fokozottan ajánlott, hogy jöjjön ki körülnézni, mert jó hely, hatalmas legelõ, pálya, tereplehetõség, önitatós angolboxok, kulturált wc, zuhanyzó, túristaszállás is van, és minden ócsó.

#144 froclee

froclee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 20. - 17:23

Nevezzük be Érdet, kiérdemli. :yeah:
http://index.hu/kult...ultabb_varosat/

#145 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 21. - 15:57

...van benne valami...

#146 froclee

froclee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2011 július 27. - 15:00

Harmadik helyezés nem semmi, dagad a kebelem :yeah:
http://index.hu/kult...osszabb_varosa/

#147 Mûvésznõ

Mûvésznõ

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 5. - 13:00

Sziasztok! Érden vagy környékén (tárnok, diósd...) keresek bértartást a lovamnak. Autó nélkül is megközelíthetõ helyek elõnyben. És érdekelne milyen árak vannak a környéken. :ang: Köszi Sürgõs lenne!!!

#148 Dóryy

Dóryy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 23 hozzászólás

Közzétéve 2011 szeptember 11. - 17:32

Sziasztok!

Érden vagy környékén (tárnok, diósd...) keresek bértartást a lovamnak. Autó nélkül is megközelíthetõ helyek elõnyben.
És érdekelne milyen árak vannak a környéken.

:ang: Köszi

Sürgõs lenne!!!

Szia! Úgy tudom Diósdon nincs lovarda, tárnokon van 2 is, mindkettõ busszal megközelíthetõ. Az egyik az Imre-tanya (árat nem tudok, de szerintem olcsóbb kategória) és a másik a Németh-lovarda, legutóbbi emlékeim szerint állásban 50, boxban 60 ezer ft a bértartás. Ha nem, akkor javítsatok ki..!!

Érden az Ördöglovas SE található honlapja: http://ordoglovas.hu/

Tárnokhoz közel van még Sóskút, ott van több lovarda is. A Sóskúti Lovassport Clubról tudok nyilatkozni, az busszal is megközelíthetõ, a bértartás havi 69 000ft. Ha szeretnéd, hogy kivigyék minden nap a lovad a karámba és behozzák délben akkor + 10 000ft!! A honlapja: www.lovassport.hu nem minden része teljesen friss...


Remélem segítettem! :)

Edited by Dóryy, 2011 szeptember 11. - 17:33.


#149 LiLo

LiLo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 132 hozzászólás

Közzétéve 2011 szeptember 11. - 19:30

Sziasztok! Érden díjugró háziverseny várható szeptemberben? (azt hallottam szokott lenni ilyentájt)

#150 Kocalovas

Kocalovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.337 hozzászólás

Közzétéve 2011 szeptember 13. - 17:22

Szeptember 25-én, idén másodszor rendezzük meg a sóskúti Pipacshon lovardában a hagyományos lovas börzét. Adok-veszek-cserélek, plusz szórakoztató programok. Bõvebben: http://www.lovasok.h...dex.php?i=59395

#151 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 18. - 21:35

Posted Image

#152 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 21. - 13:17

Hazajött a drága :)

#153 Eleonóra

Eleonóra

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 31. - 8:53

Vigyázat, szélhámos! Budapest környékén kering egy lány két lóval: egy nagyon öreg (29 éves) szürke és egy középkorú pej kancával. Eddig 3 lovardából távozott kisebb-nagyobb adósságokkal, de a százezres nagyságrendet mindegyik elérte. Az adósságok mérete egyre nagyobb, már kölcsön is kéreget, és a végén még az sajnálja meg, akinek tartozik. Be ne fogadjátok a lovait! Felteszem még pár helyre, hogy minél többen tudjanak róla.

#154 Adreely

Adreely

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 2. - 19:38

Sziasztok! Még új vagyok a fórumon, és szeretnék segítséget kérni tõletek. :) Én Újbudán lakom és szeretnék újra lovagolni. 7 évig lovagoltam, de 5 éve abbahagytam több okból kifolyólag és már csak hébe-hóba ülök lóra. Nagyon szeretnék rendesen lovagolni újra. A közelemben ugyan van 2 lovarda az egyik a 41-es villamos melletti a másik meg a Nyiharda Nagytétényben. De nem igazán tetszett egyik sem. :( Egyszer voltam Törökbálinton a Cora közelében lévõ lovardában, de oda csak kocsival tudnék eljutni, az meg nincs. :/ Szóval tudnátok nekem kifizethetõ lovit ajánlani, ahol barátságos környezet van? És persze nálam eléggé befolyásoló tényezõ, hogy tömegközlekedéssel meg tudjam közelíteni. :) Nagyon köszönöm a segítséget, és így utólag Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek! :)

#155 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 13:53

Szia, Én Kamaraerdõben tudok egy kis családias helyet, kevés lóval, jó oktatással, 41-es villamos megállójától 2 percre. Ha érdekel, hívd Gábort a 06 70 5000 740-es számon. (Ez nem a Fodorék féle hely a villamos végállomásánál.)

#156 Crispi

Crispi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 10:07

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy most költöztem Diósdra és ,hogy tud e valaki egy nagyon jó kis terep útvonalat egy makrancos 4 éves ménnek!Ha tud valaki kérlek szóljon!Kicsit le akarom fárasztani a kis Deszõkémet!

Szia,
Én Kamaraerdõben tudok egy kis családias helyet, kevés lóval, jó oktatással, 41-es villamos megállójától 2 percre. Ha érdekel, hívd Gábort a 06 70 5000 740-es számon. (Ez nem a Fodorék féle hely a villamos végállomásánál.)

Szia!Az egy nagyon jó kis lovarda!Én ismerem!Ott jó lovagolni!Csak kicsit koszos!

Vigyázat, szélhámos!
Budapest környékén kering egy lány két lóval: egy nagyon öreg (29 éves) szürke és egy középkorú pej kancával. Eddig 3 lovardából távozott kisebb-nagyobb adósságokkal, de a százezres nagyságrendet mindegyik elérte. Az adósságok mérete egyre nagyobb, már kölcsön is kéreget, és a végén még az sajnálja meg, akinek tartozik.
Be ne fogadjátok a lovait!
Felteszem még pár helyre, hogy minél többen tudjanak róla.


Nálunk is járt!:200 000 forintos tartozással távozott!


Mert?

Az egy tök jó lovarda!

#157 Alatriste commandante

Alatriste commandante

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.123 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 12:14

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy most költöztem Diósdra és ,hogy tud e valaki egy nagyon jó kis terep útvonalat egy makrancos 4 éves ménnek!Ha tud valaki kérlek szóljon!Kicsit le akarom fárasztani a kis Deszõkémet!


Ha le akarod fárasztani, az nagyon oké, de mér pont tereplovaglással???? :eek: :D

...más móccert nem ismersz? :gm:

#158 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 5. - 18:34

Szia!Az egy nagyon jó kis lovarda!Én ismerem!Ott jó lovagolni!Csak kicsit koszos!


Koszos? Mi tud koszos lenni egy karámon? Szerintem tök tiszta a villanypásztor :dev:

#159 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 20. - 16:57

Feltettem Mészáros Gyulának a honlapján a kérdést, mit ért Sóskút alatt. Tekintve, hogy ott legalább három lovas létesítmény van, és a Pipacshon meg "a" Sóskút oldalán egy szó nincs a klubdélutánról, ami a jövõ péntekre van hirdetve a lovasok.hu-n és MGY honlapján. Hátha valakit majd érdekel a dolog. Vagy hátha valaki tudja.

#160 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 30. - 21:22

Na és hol volt mgy Sóskúton? :)