Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kistarcsa és Nagytarcsa


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
167 válasz a témához

#81 Pierrot

Pierrot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 563 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 19. - 15:23

Hahó!Zsubaba! Mi történt Tökkel??? Amikor kimentem bent állt a boxban és épp jött a Jimi hogy megnézze a lábát. Be volt kötve!!!! Nagy a baj??? Mert senki sem mond semmit.... :eek: :( :hu: :huh: :confused:

Edited by Pierrot, 2005 szeptember 19. - 15:24.


#82 Cessidy

Cessidy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 42 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 19. - 20:36

Szia! Elmondom neked, mi van Töki lábával. Az egész patája be volt rohadva, meg tele volt gennyel. Jött a Balogh és kitisztította. Már napok óta nyomott az elejére. Jim azért ment ki, hogy levegye a patkót, de a Balogh megelõzte. Tele lett lyukasztgatva a patája, hogy ki tudjon folyni a genny. Ezért van bekötve a lába.

#83 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 20. - 17:19

Jesszusom!!!!!Szegény Tök. :( :( :( :(

#84 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 20. - 19:50

Na hát ezt én sem tudtam. Iván mondta, hogy kapott injekciókat, és csütörtökön valószínûleg megröntgenezik.Balogh Attilát meg tiszteljük meg a keresztnevével is! ;)

#85 Pierrot

Pierrot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 563 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 21. - 17:33

ÁÁÁ! Ez elég rosszul hangzik! Holnap valszeg megyek ki és akkor majd átadom neki a jókívánságokat,kap simit meg puszit..okés??? Megmondom hogy olyan emberek küldik akik nagyon szeretik... :) :rolleyes:

#86 timka

timka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 21. - 18:08

Sziasztok!Ha lehet, én is csatlakoznék...Én a Deres Lovasudvarba járok lovagolni, amikor van idõm...de sajnos még nincs lovam..,remélem egyszer majd lesz...Szóval engem Fruzsi tuti ismer és lehet, hogy Zsubaba is emlékszik rám...

#87 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 21. - 19:13

Szia Timka!Ha több információt is megadsz magadról, akkor biztos eszembe jutsz, mármint az arcod. :) (De van egy tippem)Amúgy mostanság is kint voltam a Deresben, Ciráton lovagoltam kétszer legutóbb, és gyakran átjártam Tökkel arra, és Fruzsival lovagoltunk együtt. Csak most Töki beteg... :(Szerintem te még ismered Bubzit is. ;)

#88 timka

timka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 22. - 16:53

Sziasztok!Vállig érõ, szõkésbarna hajam van...és nem vagyok vékony:(Mostanában a Noévin szoktam lovagolni, mert õ a "kedvencem".Zsubaba, veled a Naplás-tó felé voltam terepen, télen...Ki az a Bubzi?

Edited by timka, 2005 szeptember 22. - 16:53.


#89 Borsi

Borsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 530 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 22. - 17:01

timka! Zita ott van még?

#90 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 22. - 19:30

Akkor te a Fecsegõn ültél, Carmen meg belerakott engem az árokba? AKkor tudom ki vagy! :kocc: :DBubzi a Bubu és a Heppi gazdija. "Bubus Kati" :)

#91 Pierrot

Pierrot

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 563 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 23. - 18:31

Timka! Lehet hogy mi már találkoztunk,mostanában elég sokat vagyok kint,segítek Petinek,dámalovazok meg ilyenek.. Holnap egész nap kint leszek.. Ha beraksz egy képet magadról a profilodba akkor tuti felismerlek.... :)Ja,rajtam általában sötétkék lovasnaci és világoskék Tattini sapka szokott lenni..rémlik valami???

Edited by Pierrot, 2005 szeptember 23. - 18:59.


#92 timka

timka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 23. - 21:17

Szia Zsubaba!Úgy volt pont, ahogy leírtad!Örülök, hogy mostmár tudod, hogy ki vagyok.És azt is tudom, hogy ki az a Bubu és Katit is ismerem.Szia Pierrot!Neked egyébként mi a neved? Mert nem nagyon tudom, hogy ki vagy. Nyáron is kint voltál?Szia Borsi!Zita, a ló? Már nics ott, eladták.Ha nem a lóról van szó, akkor bocsi, mert én azt hiszem, hogy más Zitát nem ismerek.

#93 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 23. - 21:32

Pierrot keresztneve Zsófi.Borsi pedig a ló után érdeklõdött.Örülök, hogy te is itt vagy! Gyakran írj beszámolókat, és mesélj, mi újság kint! :)(Bár lehet, hogy én is visszaszokok oda majdan)

Edited by Zsubaba, 2005 szeptember 23. - 21:32.


#94 timka

timka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 23. - 21:35

Szia! Csak egyszer találkoztam vele...nem igazán emlékszem...Sajna nekem elég kevés idõm van a lovaglásra...ez a hülye tanulás mindentõl elveszi az idõt..

Edited by timka, 2005 szeptember 23. - 21:38.


#95 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 23. - 21:36

Igen, õ volt.Hát igen, Fruzsi is mondta, hogy egy hete nem volt Tajtinál. A ló meg csak hízik, hízik, ki fog durranni! :gm: :D

#96 timka

timka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 23. - 21:40

Ráadásul most jön ez az esõs idõ és nekem esõben és sárban nics se kedvem, se...szóval az õsz nem alkalmas számomra a lovaglásra...és lovam meg nincs, akit meg kéne látogatni...szóval én a nyarat pártolom...

Edited by timka, 2005 szeptember 23. - 21:40.


#97 Borsi

Borsi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 530 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 24. - 17:16

Zita, a ló?

:DIgen, Zsubé már tudja.Köszi!

#98 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 25. - 12:50

Szia Timka!Szerintem engem is ismersz!Szõke hosszú hajam van és fogszabályzós vagyok.És egy dûs sörényû, világos pej kis légballonom van,Tajti.Ugyan én most így nem tom ki vagy,de majd rájövök. ;)

#99 Tóbi

Tóbi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 25. - 19:05

Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy így eltûntem, de nem voltam itthon. Újabb lovardákat fedeztem fel :kir: . Nekem nagyon tetszik ez az országos kirándulás. Sok emberre ráférne, ha körbenézne egy kicsit az országban, mit hogyan kellene csinálni. Ha lesz egy loavardám, tuti mindenbõl meríteni fogok egy kicsit. :D Egyébként meglátogattam a Deres Lovas udvart újból, hogy megnézhessem a lovakat. Csak egy férfi volt aki pont egy lovat lovagolt. Az a ló nagyon tetszett, mert nagy volt és szépen ment. Nagy hókája volt és asszem mind a 4 lábára kesely volt. Nem voltam sokat ott, megnéztem a villanyban a lovakat és már mentem is tovább. Megkerestem Kozifru a lovadat. Nem volt könnyû emlékezet alapján :confused: . De ha minden igaz, az volt az. :yeah: Voltam még 1-2 helyen arra. Pesten volt dolgom és gondoltam beugrok, úgy is arra mentem. Ha esetleg legközelebb megyek, szólok és megismerkedhetek veletek. :)

#100 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 25. - 19:10

Szia Tóbi!Mi ma voltunk kint, és lovagoltunk Tajtin. Nemsoká tesz fel Fruzsi képeket, és akkor talán be tudod azonosítani a lovat. :)

#101 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 25. - 19:16

Igyekszem,csak nagyon lassan másznak fel a képek.

#102 timka

timka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 26. - 18:21

Fruzsi!Te vagy az (itt talán az egyedüli) aki engem legjobban ismer (ezen a fórumon)2éve nyáron együtt nyomtuk végig a táborokatTudod, lovagoltattuk a gyerekeket a Sárin...és nekem A Noévi a "kedvencem"

#103 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 27. - 17:26

Jajj,de hülye vagyok!Most esett le. :PÉs jön Tomika a megmentõ ugye???? :P :yeah:

#104 timka

timka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 28. - 17:47

Szia!Örülök, hogy mostmár tudod, hogy ki vagyok.Mi a helyzet? A lovardából ki szokott még fórumozni?

#105 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 28. - 17:54

Szia!Aki sûrûn jár le más nem.Illetve Bubus Kati, Bubzi nlven fut. Meg Zsubaba.Semmi különös, kedves JImmy barátunk még mindig ott van,meg Tomika is és a jó Gábor, bár õt hálistennek rég láttam. :P

#106 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 1. - 21:32

Talán nem titok, elárulhatom, hogy Tököt átszállítottuk a mai napon Csabdiba egy gyönyörû tanyára. Rettegett Iván délben összeszedett, összeszedtük a lószállítót, majd kimentünk a lovardába. Kicsit tartózkodtunk bemenni a Szuper Farmra, hiszen elég nagy sár volt ahhoz, hogy egy hátsókerékhajtású mikrobusszal ki is tudjuk húzni a lovat. De végül bementünk. Tököt lehoztam a legelõrõl, majd elindultunk a lószállító felé. Elég nagy iramban mentünk, gondoltam nem állítom meg, mert ha megtorpan, akkor sosem fogjuk tudni feltenni a lovat. Végül a rámpától egy fél méternyire állt meg, nagy horkantások közepette rálépett a rámpára. Kicsit megijedt, mert az nagyott kongott az erõs léptétõl. Aztán bíztattam kicsit, és simán fellépdeltünk a lószállítóra. 10cm-t kellett elõrébb tolni, hogy a farához a vasat be tudják tenni, aztán ennyi volt. Tettünk be neki szénát, és feltettem az ínvédõket is, nehogy baja legyen. Tök jó lószállító volt, egylovas ugyan, de simán két ló is elférne benne, olyan széles. Felcsuktuk a rámpát, Timi elköszönt Tökitõl, és elindultunk Csabdiba.Az út nyugodtan telt, a Kerepesin végigmentünk, majd a Hungárián folytattuk utunkat és a Lágymányosi hídon mentünk át. Felvettük Zsuzskát, és utána meg sem álltunk Csabdiig.Tököt a lószállítóról leszedni volt nagyobb gond, nem igazán hajlott a hátralépésre. A lovász kikapta a kezembõl a lovat, én meg nem tudtam, hogy most mi van :D Pedig õ csak segíteni akart.Betette egy boxba Tököt, és egybõl a szalmát kezdte el enni, pedig volt szénája is. Kicsit beszélgettünk, megérkezett Kata, Galesz gazdija. A lovász begyûjtötte Galagonyát a legelõrõl, majd felnyergeltek a lányok. Én gondoltam lefutószárazom Tököt, legalább meglátjuk, hogy van-e baja a lábának, vagy sántít-e. Lementünk a pályára, megnéztük a zsilipet, hogy ne ugráljon a lóállat. Hamarosan lebattyogott Zsuzska is Galesz hátán. Tök lépésben semmit sem mutatott, elindítottam ügetésbe. Szintén semmi.Én híres vagyok arról, hogy utálok futószárazni, legalábbis így nem élvezem, hogy csak kergetem a lovat. Akkor inkább felülök rá. Fel is ültem, és terhelés alatt sem mutatott semmit. Szõrén kicsit érdekes volt, kb. egy hónapja nem ment semmit a ló, tele van a segge. Szépen ment száron, dolgozott rendesen ahhoz képest. Aztán kiváncsiságból próbáltam vele a vágtát is, de nem sokat értem el. Beugrott, de a fejét letette, teljesen begörbítette a nyakát és a hátát, a farát is maga alá húzta. Egy gombócon ültem, de nem történt semmi. :confused: Kicsit csodálkoztam, érdekes érzés volt - pláne szõrén. Kicsit bizonytalanul ültem rajta, biztos érezte õ is, aztán azért nem bakolt. De azért volt, hogy beindult rotyóban, én meg csak lobogtam, de a kanyart úgy levágta, hogy majd elnyaltunk. Aztán egyik vágtábaugratás-kisérlet közben elindult gyorsabb ügetésben, én meg bal oldalra "leléptem" a lóról. Ha már úgyis leesek, akkor talpra érkezzek. :DAztán felült Zsuzska is Tökre kicsit, tetszett neki is. Meg Ivánt is feltoltuk a lóállatra.Hál' istennek meggyógyult Tök lába, és nagyon szép helyre került. Remélem a domboldalra ki tudják majd rakni, a lólányokkal. Legalább lenne egy kis kondija is folyamatosan.Szóval Tök sincs már nekem.Se Carmen, se Tök. Sosem gondoltam volna... :hupp:

#107 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 2. - 11:08

Zsubé drága, Tök azért nincs a világ végén! Kigyüssz Budaörsig, aztán mehetünk hétvégén együtt terepezni hegyen-völgyön. :)

#108 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 2. - 12:52

Jó, Budaörs 1,5 óra a Brit Királyi Vízirendõrség jármûveivel, és onnan még mire kocsival kiérünk Csabdiba, még fél óra legalább. Itt meg 20 percnyire volt tõlem... :(De azért majd megyünk, naná! :yeah:

#109 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 3. - 9:10

Sziasztok!Tequila után ismét itt vagyok Nagytarcsán. Vagyis vagyunk Sushival :) . Az lenne a kérdésem, hogy érdekelne-e valakit a western mélyebben? Mert Tóth Lala fog kijárni hozzám edzeni alkalmanként, és ha lenne még egy tanítvány, egy kicsit megoszlanának a költségek. Nagyon tartalmas órákat ad.Én itt vagyok a Szuperéknál, de másik loviból is át lehetne jönni edzésre.

#110 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 3. - 9:22

Komcsi????mondjuk én tuti nem, mert Zoli edz engemöt jelenleg, és már ha Blue-hoz is kimegyek, már akkor is összekavarodok, szóval elég egyszerre 1, de lala jóarc, Rammal talán néha kijárunk látogatni -meg ha gondolod, fotózni :) -Hétvégente, és heti rendszerességgel?

Edited by Apple, 2005 október 3. - 9:23.


#111 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 3. - 9:37

engem érdekelne, de azért 1 óra odajutni nekünk, 1 óra vissza :(

#112 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 3. - 18:23

Tücsök! Engem nagyon is érdekelne, csak lovam nincs hozzá :(

#113 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 4. - 9:48

Mivel egyenlõre egyedül lennék, így 2 hetente tervezem, mert 5000-ért jön ki Nagytarcsára/alkalom. Eddig is õ eddzett és nagyon meg vagyok vele elégedve. Majd csak kedvet kap még valaki. ;)

#114 timka

timka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 7. - 17:45

Sziasztok!Olyan klassz idõ volt az elmúlt pár napban, hogy elhatároztam, hogy elmegyek lovagolni.Már alig várom a holnapi napot....olyan rég ültem már lovon, kb.szeptember elején...

#115 timka

timka

    Csikó

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 10. - 14:53

Szia Bubzi!Mi van veled? Voltál a versenyirodában? Megtaláltad a csajt, aki lesántította a lovadat? Szegény Heppi!

#116 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 10. - 20:20

Mi történt Heppivel? :eek:Timka! Voltál lovagolni?

#117 Kozifru

Kozifru

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.455 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 10:43

Zsu!Amit tudok, az annyi, hogy Jimbo barátunk sétál Happyvel a bemelegítõ pályán és melléjük ment egy csaj, akinek a lova felrúgta Happykét. :(De úgy, hogy még a hasa is sebe slett, és a hátsó lábára sánta.Jobbulást neki. :ang:

#118 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 17:59

Jézusom! Hát ez nagyon durva! :( :mad: Jobbulást Hepajnak :ang:

#119 bubzi

bubzi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 73 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 20:07

SziasztokSzóval ami történt: Valami csajsz Heppy mellé került a lovával, aki rögtön rúgott, és eltalálta Hepp jobb hátsó térdét. Persze nem csak így egyszerûen, hanem a jó nagy fûsarkával. Szóval a sarok „csinált” egy nagy lyukat, és ahogy lecsúszott a lába felhasította a hasán (szerencsére csak) a bõrt. Hát rendesen +ijedtem, de nem lett „olyan nagy a baj” A térdizület (vagy mi) nem sérült. Szóval pár hét és +gyógyul. Nem titkolom átfutott az agyamon, hogy rosszabb kimenetele lesz, de szerencsénkre (ennyi végre nekünk is kijár) nem.Sajnos nem sikerült pontosan kiderítenem ki volt a csaj, ugyan is még 1 boccsot sem mondott. Persze nem adom fel már csak látnom kell a leányzót (2 jelölt maradt csak) és ha biztos vagyok benne, hogy Õ volt az hát +kérem a szövetségben ülõket, hogy kötelezzék a pirosszalagra és a nagyobb odafigyelésre. Tény, hogy ez bárkivel elõfordulhat, nem is az orvosi költséget akarom +fizettetni vele, csak +értetettni, hogy jobban figyeljen oda, és azért máskor (remélem nem lesz ilyen) ne féljen kimondani a bocsánat szót…Köszönjük a jókívánságokat, remélem gyorsan rendbe jön, mert már kényszerképzetem van, hogy vonzom a sántaságot (Bubu bal elejére, Lilikuty jobb elejére) :hupp:

#120 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 16. - 18:47

Sziasztok! Mi újság felétek?Heppi sántít még?Rusty! Tényleg kiherélteted Merlint? :(