Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Elveszett, rég láttam, keresem


  • Please log in to reply
806 válasz a témához

#121 vgigi

vgigi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.746 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 10. - 23:43

Ellopott lovak - keresik õket! 2004. október 20-án éjjel eltûnt Pusztazámrról 2 db hucul fajtájú, rendkívül értékes ló. Feltehetõen ellopták õket. Zömök testalkatúak, közepes nagyságúak, sötétszürke ill. rozsdabarna színûek. A lovakat beteg gyermekek mozgásterápiájára képezték volna ki, ill. a hagyományõrzést szolgálták volna, hiszen ezen fajtájú lovak õsein érkeztek honfoglalóink a Kárpát-medencébe. Aki bármit tud róluk, értesítse Kalmár Melindát a következõ elérhetõségeken: 06-30/223-6103, 0623/422-922.

#122 Szélvészcsajszi

Szélvészcsajszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.112 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 14. - 23:38

sziasztok!Keresek egy pacit akit már nagyon rég láttam mivel a lovardából eladták egy lánynak hogy versenyezzen vele de õ is túladott rajta...A ló egy 95-ös születésû kisbéri félvér sárga herélt. kesely lába nincs viszont a fején egy hosszú kesdeny hóka van. És Rémusz névre hallgat. Állítolag túralóként használják az új helyén. + a ló lábai elég gyengék tehát szegénynek az is az ismertetõjele hogy pókosak a lábai...Kérlek titeket ha tudtok róla valamit írjatok magánt nagyon fontos lenne egy kedves barátnõm számára. Köszi üdv.: Szilvi

#123 Lóbarát

Lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.143 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 15. - 9:32

Sziasztok!Keresek egy jegytelen pej pacit. Nemrég adták el a dunakiliti lovardából. Neve: Rege.Talán köztetek van az új tulajdonosa, vagy ismeritek...Fontos lenne,nagyon szerettem, érdekelne, hova került, mi van vele...Köszönöm.

#124 ruffian

ruffian

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 168 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 18. - 11:18

Én nagyon kíváncsi lennék, mi lehet Fodor Ferencék különös lovával, Turmalinnal - világospej, lámpás, mind a 4 láb lábtõig kesely, nagy fehér folt a hason, erõsen ahal-tekini gyanús lu. Picit "sunyítós" természetû, de ha pár percig haverkodik vele az ember, akkor tündérien kedves tud lenni.

#125 ruffian

ruffian

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 168 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 18. - 11:26

Eredeti szerzõ: kiwi: 

Eredeti szerzõ: kiwi: Én még mindig keresem Exet!!!Kb. 16-18 éves, sárga herélt, elsõ két láb szárban kesely, és az egyik hátsó lába zoknis. Fején széles hóka. Budapesten volt, majd Érdre került, és most nem tudom hol van.Aki tud róla vmit,legyen oly szíves,és írjon nekem emilt,magánüzit,v írjon ide!Elõre is köszi!

Szal még mindig keresem Exet,de már okosabb vagyok annyival, h Bozsokon volt, és most Csömörre került. Gregor Berni lova, de NEM az, amelyikkel az NLM(?)-ban volt. Nem tudja vki, h Csömörön melyik loviban van? [/b]

Ez az EX nem az az Ex, aki a szépemlékû péceli lovardában is volt? (Hézsõ Emese + Badacsonyi György vezették) Egy barátném lovagolta ( Bányász Bori) amúgy volt egy tulaja, egy nõ, a nevére nem emlékszem. Mindez úgy 1994 környékén. Hm?

#126 evet

evet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 18. - 19:56

Sziasztok!Rendíthetetlenül várok bármiféle infot Icusról.(Szürke,shagyás, '92-es, Goliath a papa, volt Csikóváralján,Szentendrén, utána nyoma veszett.)Továbbá érdekelne, hogy tud-e valaki egy Mistral nevû sötétpej, 155cm körüli magas heréltrõl. A paci jegytelen, szép, arabos feje van. Pomázon a Kincsem Lovasiskolában volt 2001-2002 körül.e

#127 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 19. - 10:32

Még mindig szeretnék tudni valamit Szabináról!Kérlek, aki ismer ilyen jegytelen 91-es születésû pej lovat, aki a nyakán egy tulipán sütést hord, szóljon.Illetve érdekelne még egy, a kaposvári Akadémiáról származó 95-ös születésû sötétsárga kisbéri kanca, Ideál a neve.

#128 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 21. - 10:22

Volt egy lovam, - Silver Salver atv. 1994 es születésû sárga kanca - ha valaki tud róla valamit, kérem tudassa.

#129 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 21. - 12:37

ruffian!Nem tudom hol volt 94-ben, de nem hiszem, h ott, bár sose lehet tudni. Az az Ex, akirõl te beszélsz, hogy néz ki, meg milyen (mmint tulajdonságok) Akit én keresek, vmi Antónió nevû emberé volt

#130 ruffian

ruffian

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 168 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 22. - 9:04

Eredeti szerzõ: kiwi: ruffian!Nem tudom hol volt 94-ben, de nem hiszem, h ott, bár sose lehet tudni. Az az Ex, akirõl te beszélsz, hogy néz ki, meg milyen (mmint tulajdonságok) Akit én keresek, vmi Antónió nevû emberé volt

Magas, sárga herélt volt, inkább sötétsárgára emlékezem, hókával, 4 lábtõig kesely végtaggal, Bori segédszárral lovagolta. Közelebbrõl sajnos nem ismertem az állatot..

#131 Kender

Kender

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 19 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 1. - 16:18

Kedves Lóbarátok!Segítségeteket kérném. Volt régen egy ló akit nagyon szerettem és lovagoltam rajta, de sajnos nem az enyém volt, és a gazdija eladta. A ló neve: Grand Gyõrzámolyon, illetve Gyõrben volt. Nagyon jó ugróló, versenyzik ,és talán úgy emlékszem Dunaújvárosba illetve környékére adták el. A pacika sötétpej, nem túl magas, nagyon szép és az orránál világosbarna volt a szõre. A fején kicsi csillag és talán valamelyik hátsó lába kesely. Nagyon nagyon, feltûnõen emberbarát. Szeretném tudni, hogy hol van, kié, esetleg eladó-e. Ha bárki bármit tud, kérlek üzenjetek, magánban, vagy a kender8@mailbox.hu címre. Elõre is köszönöm. [ December 01, 2004, 15:29: Az üzenetet átszerkesztette: Kender ]

#132 csajszika13

csajszika13

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 8. - 16:29

Sziasztok!ÉN is gey pacit keresnék, mind olyan sokan itt.A neve: Nemdebár.Szerintem már kalandos utat járt be az országban,(ha még él).Szval õ egy jegytelen sötétpej, inkább fekete angol telivér paci.Elég alacsony és vékony.Nem is nagyon hizékony.Barátom pacija volt mig el nem adták alóla.Sajnos nem az övé volt.Azota sajnos még a kedve is elment a lovazástolNem is akar lovagolni már mert azt mondja megint eladják alola, az neki nem kell.Szoval ez van!De én nagyon szeretném ha megint azt látnám a szemében amit akkor mikor azon a lovon ült.Szoval lehatároztam,hogy megkeresem és megszerzem neki azt a lovat karácsonyra.Sajnos nem tudom mi lehet vele.Zalaegerszegrõl vitték el és Balatonberénybe vették meg.Hogy azota mi lett vele nem tudom.A másik paci akivel elment Tami névre hallgat és sárga szintén telivér pac.Szoval ha valaki tud segíteni kérem szoljon itt, vagy magánban.Elõre is köszi!

#133 flint

flint

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 636 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 11. - 23:44

Lécci aki tud vmit KARAKÁN-ról írjon!!!!

#134 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 12. - 0:07

Ruffi! Ex nem volt olyan magas, és asszem nem volt mind a 4lába kesely...Szal valsz nem egyrõl beszélünk

#135 Zserbo

Zserbo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 14:22

Én arra lennék kíváncsi, h a Pilhál György lovai -név szerint: Porfelhõ, Davosz, Szandra- hova kerültek, élnek-e még, mi van velük???????? Légyszi, aki tud valamit írjon!!!!!!!

#136 Hajnal4

Hajnal4

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.645 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 18. - 12:21

Szeretnék többet megtudni az alábbi két lóról:Szikrázó III Mirza SK912530000 91-es sárga kanca, Bencsik András tenyésztette Jászkarajenõn.Ennek a lónak az nayja az enyém Posted Image ezért érdekelne. Továbbá hogy Bencsik András tenyészt-e még lovakat, ha igen hol, hogyan tudnám megtalálni?A másik ló Mirza csikója:Szellõ KB993940000, tûzött sárga, 99-es ló, apja: 2391 Teherán ox IM863370000 1986. szürke.Ha valaki rájuk ismer, legyen szíves magánban vagy mélben jelezni Posted Image ! Szeretném megnézni õket Posted Image .Elõre is köszönöm!Hajnal

#137 Vigasz

Vigasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 712 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 18. - 22:12

nem tud valaki valamit egy Marcipán nevû (Mása-Korhely I-3) pej kancáról? 10 éves lehet kb. szívesen meglátogatnám

#138 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 22. - 3:10

Vigasz:Én ismertem egy Marcipán nevû nagy pej lovat.Üllõn volt.De évek óta nem voltam Üllõn és nem tudok róla.Viszont nem tudom hogy kanca volt-e,szóval azt sem,hogy egy lóról beszélünk-e.Sajnálom.

#139 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 25. - 23:26

Lassan 3 éve annak, hogy Boldán Erika eladta a lovát, akit a világon a legjobban szerettem!Gábor: Õ egy sárga, herélt, óriási ló. Akciós mozgása van, régen lovagoltuk. Most 12 éves lehet, ha jól emlékszem. Utoljára, két éve hallottam felõle. Akkor Veresegyházán volt, egy parasztbácsinál. Két öreg ló mellé fogta be, de ki kellett venni mellõle a másik kettõt, mert elhúzta õket. Ha valaki tud róla(bár azt kétlem), akkor lécci írjatok, mert nagyon fontos a számomra!!!!

#140 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 26. - 13:35

A keresés eredménye engem is érdekelne, segíteni tudok pár képpel: [url="http://"http://img.tar.hu/zsubaba/img/5036619.jpg#3"]Busafejû alszik Posted Image [/url] [url="http://"http://img.tar.hu/zsubaba/img/5036620.jpg#3"]Gábor és Zsubébi[/url] [url="http://"http://img.tar.hu/zsubaba/img/5036629.jpg#3"]Nyalóka[/url] Gábornak elég rossz természete volt, ezért adta el Era, engem pl kétszer felkent a kerítésre, miközben vezettem volna ki a karámból, hogy lemossuk. A boxba nem lehetett bemenni hozzá, illetve azt hiszem a jobb oldalát még elviselte, de a bal oldalához nem lehetett közelíteni, azonnal felrúgott. Ha álltunk mellette, toporzékolt, ha visszadobbantottunk, vagy kopogósabb volt a csizmánk, egybõl nekünktámadt. Viszont ha a hátán ültünk, már egész kezelhetõ volt, leszámítva azt, hogy nagyon nagy mozgású volt és ezért simán lehagyta társait, és néha nehéz volt megfogni a vad vágtából. Persze vágtázni "nem tudott", mikor Era megvette.

#141 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 26. - 17:41

Zsu!Tudod, hogy mennyire imádlak???? Nagyon-nagyon!!!! Emlékszem, hogy bementem hozzá, latakarítottam, és csak állt. Sokat törõdtem vele. (Akkor úgy éreztem, mintha kedvelne.) :) Velem soha nem volt bunkó, inkább figyelmes volt. Dehát ki tudja mi járt a fejében?

#142 Guest_Bakony rabja_*

Guest_Bakony rabja_*
  • Guests

Közzétéve 2004 december 27. - 22:37

Ha már mindenki keres vkit, akkor nekem is lenne egy kérdésem!Egy Dalos nevû fekete jegytelen kancáról lenne szó. Várpalotáról került el kb 4 éve, csak sajnos nem tudom, h hova, kihez. :( Lusta egy jószág, nagyon szelíd. Általában midig széna hasa volt és pipaszár lábai Posted Image De nagy ritkán olyan menõs volt... Ja, és az egyik szemére, talán a balra vak.Ha tudtok vmit róla segítsetek! Köszi elõre is

#143 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 31. - 1:09

Engem az érdekelne,hogy Diana nevû májsárga hókás lóról 10 éven felüli már,tud e valaki valamit?Sajnos nem sokra emlékszem belõle,de lehet h még tudok infot szerezni.Azt tudom,hogy kissé nehézkesen lovagolható volt..Köszi!Andi

#144 Appaloosa

Appaloosa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 57 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 7. - 23:56

Sziasztok!Keresek egy appaloosa félvér kancát. Tavaly lett eladva, én pedig szeretném megnyugtatni a tesómat, hogy jó helyen van, mert nagyon szerette. A neve Alfa, a fara, a háta, a nyaka fehér alapon fekete pöttyös, a lábvégei feketék. Az anyja sodrott volt, ez meglátszik a lovacskán is. Nagyon béketûrõ, barátságos. Ha valaki tud róla valamit, legyen szíves, írja meg magánban!Köszi'Appaloosa

#145 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 8. - 16:54

Tud valaki két paciról most adták el õket nem rég azt hiszem a Nyírség környékére az egyik egy nyári fekete herélt angol telivér a neve FlinA másik Sárga herélt a neve Bence(Artúr) ha valaki ismeri õket az Írjon Ha valaki jár Bekecsre lovagolni az írjon a lovakról már olyan rég hallottam róluk fõleg Kármen, Kamilla és Lufi érdekene meg persze Szellõ(remélem még él)

#146 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 20:39

Keresek egy pacit.Az unokatesómék csikója volt,késõbb eladták.Taurus apaságú,7 éves herélt világos és a sötét pej között ingadozik a szine.Hókája van.A neve Titán.Szotyori Nagy Kristóf a lovasa.Garancsi LK Lovas-gonolom-Egylet..A1,B1,és B2-es pályán megy.130 cm-et ugrott.A kecskeméti díjugrató világkupán ha jól tudom IX.lett.Tenyészszemlén pedig 7.Aki tud valamit írjon

#147 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 21:07

Appaloosa! Még több információ kéne!

#148 Vigasz

Vigasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 712 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 21:43

Hasufel! Titán asszem Kristóféknál van Pilisakrárhol. Ha jól tudom, egy fiatal srácé.

#149 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 21:44

Köszi!Már kaptam róla sok infót,az unokatesómék nagyon örültek. :)Te is ismered?

#150 Vigasz

Vigasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 712 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 15. - 20:21

Igen, szép nagy paccos. Ismerem az elõzõ lovasát, és a mostani gazdájának valakijét. Képek Titánról a [url="http://"http://www.lovarda.com"]www.lovarda.com[/url] - on

#151 Rusty2002

Rusty2002

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 15. - 20:43

Hát ez tök jó! Én is ismerek egy Taurus apaságú Titánt. És ahogy láttam azt a Titánt, amirõl ti beszéltek, még hasonlít is rá... Posted Image De ez a Titán Isaszegen lakik.

#152 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 16. - 14:07

Köszke.Csak egy a baj,nem bírom megnézn,nem aggyabe.Nemtudnál róla képet külden?Ha gondolod én küldök az anyukájáról.

#153 LETTI

LETTI

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 616 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 10:14

Sziasztok!Keresem rég nem látott exlovamat! Sötétpej, kb. 158 cm marmagasságú sötétpej ügetõkanca,kis csillaggal a fején, törzskönyvi neve Early Bird, de mi csak Sissynek szólítottuk. Igen formás kis lovacska, és most 7 éves!Ha tudtok róla valamit légyszi írjatok!Köszi!

#154 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 10:32

Keresek egy Dani nevû sodrott lovat. sötét pej, kábé 155 magas. a minap nosztalgiáztam egyik ismerõsömmel, arról jutott eszembe mennyire hiányzik. rajta kezdtem el lovagolni még '98 nyarán. eleinte Lajosmizse mellett volt, a Kobza tanyán (talán ismerõs lehet, VV Rita apjának a tanyája), utánna pedig Örkényen volt 2000 nyaráig. azóta semmit nem tudok róla, az akkori gazdája Sebestyén Kata volt. aki tud róla valamit, az légyszi írjon. köszidev

#155 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 17. - 13:25

Sziasztok!Még mindig keresem Szabinát!91-ben született a nyakán egy tulipán bélyegzés van. A ló nagyméretû jegytelen pej, jelenleg egy Nikolett nevû lány tulajdonában van valószínüleg.Ezenkívül keresek egy Dencsik Andrea nevû lányt. Simonpusztán dolgozott.

#156 Vigasz

Vigasz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 712 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 21. - 23:25

Hasufel, próbáld újra a honlapot, az meg lehet, hogy Titán már elköltözött Isaszegre...

#157 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 22. - 21:30

Oké, köszi, de képet nem tudsz róla küldeni?Megnéztem, melyik Titán??láttam Titánt!Gyönyörû!!!köszönök mindent.

#158 Topy Baba

Topy Baba

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 659 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 26. - 17:25

MÉG MINDIG KESESEM ÕKET!!!!!!egy pár éve láttam utójára egy világos pej herélt pacit.POMPÁS a neve és csillag van a homlokán.Valószinü hogy Borsod megyében van aki ismeri irjon!!!!!!!!!Tud valaki egy paciról most adták el õt nem rég azt hiszem a Nyírség környékére nyári fekete herélt angol telivér a neve Flin ha valaki ismeri õt az Írjon! Ha valaki jár Bekecsre lovagolni az írjon a lovakról már olyan rég hallottam róluk fõleg Kármen, Kamilla és Lufi érdekene meg persze Szellõ(remélem még él) [ Február 11, 2005, 09:58: Az üzenetet átszerkesztette: Topy Baba ]

#159 Rézkalapács

Rézkalapács

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 26. - 22:59

Sziasztok!Új tag vagyok, hátha tudtok segíteni...Keresem rég eltûnt kedvenc kisbéri sárga, 3láb kesely, hókás kancámat... Utolsó infóm róla, h 2000ben(jó régen volt), valamikor nyár végén, a kamaraerdõi lovardából eladták valami csepeli lovardába... Jo kis kanca, csikóshátas, kb.160 marmagas, nagyon normális, mi még Fannynak hívtuk, azota volt már Kedves, meg Tündér... Ja. És kaszkadõrök is lovagolták. Extra ismertetõ jele, h a bal hátsó combján, a forgónal van egy pukli, amit ha megnyom az ember, vándorol pár centit...Képet tudok róla küldeni.Ha valaki tud róla valamit, megköszönöm.

#160 fehér bölény

fehér bölény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 690 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 27. - 12:15

Ehez nagyon sok sikert kívánok!