Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LÓBARÁTOK ORSZÁGOS TALÁLKOZÓJA 2005.Június 23-26 Tatárszentgyörgy.


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
990 válasz a témához

#81 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 6:51

Kérdeznék. Hogy pezsdüljön kicsit a téma.Címszavakban:- nyomtatott kitûzõt az összes elõre-jelentkezett kap, vagy csak az elõre fizetõk? (a többieknek gondolom a helyszínen írja majd valaki, kézzel...)- a beléptetést, kitûzõosztogatást... stb a helyszínen kik fogják végezni?- plakát-dolgot kicsit elülni látom; legyen/ne legyen, ki csinálja?... (a fõoldalon lévõ bannernek is jót tenne, ha nem csak ide a topikra mutatna)- valamiféle központi lóõrség lesz-e idén?+ egy kérés: HH, ha meglesz a befizetés-nyilvántartó oldal, ugye kapok hozzá egy közvetlen linket?+ még egy kérés: visszaolvasgatva látom hogy rengetegen jelentkeztek segítõnek még télen-kora tavasszal; jó lenne ha õk most megerõsítenék a szándékaikat hogy RC számolhasson velük.

#82 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 7:05

Néhányra tudok válaszolni, de RC majd kiegészít, ha olvassa.Nyomtatott kitûzõt az összes elõre jelentkezett kap, tavaly is így volt, ha jól emlékszem. Aztán aki fizetett, az szó nélkül vihette az övét, aki meg nem, az ott fizetett helyben és utána vihette csak.-> Az idei névkártya színes lesz, mert ahogy megbeszéltük már korábban, ez a "bizonylat", hogy az illetõ fizetett, és a félreértések elkerülése végett muszáj a jól megkülönböztethetõség.Kérnék mindenkit, hogy akinek megvan az elõzõ névkártya, az a tokját hozza magával!Aki pedig nem jelentkezett elõre, az odaslattyog és helyben fizet, és kézzel írjuk meg a névkártyáját.Én leszek a megbízott (önkéntes), aki a tábor közepén fog ülni egy nagy dobozzal, tele névkártyákkal, és osztogatom-fosztogatom az embereket. Továbbá a szénapénzeket is be kell fizetni a lóval érkezõknek, azt is én szedem.A plakátban nem én vagyok az illetékes, Apple készített néhányat, és maugly (???) szólt még, hogy próbálkozik vele.Kp-i lóõrség - ???

Edited by Zsubaba, 2005 május 23. - 7:08.


#83 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 7:35

Tavaly az esõ beszorított minket a kajás sátorba ezért kicsit eldugva kellett a recepciós ügyeket intézni. Remélhetõleg ez idén nem így lesz. Jól felfedezhetõ heklyen lesz ez a kérdés megoldva.Annyiban kiegészíteném Õzet, hogy jó lenne ha mindenki igyekezne idõben átutalni. Ez tavaly is így volt kérve, de azttól húzódozott a dolog, hogy néhányan pénzhiányra sok akkori kiadásra hivatkoztak. Tavaly a kajára is be kellett szedni a pénzt, de udén remélem a két rugó nem fog gondot okozni.AZ ELÕRE FIZETÉS FONTOS, MERT A BEFIZETETT PÉNZ UTÁN SZÁMOLUNK A JELENTKEZÕK SZÁMÁVAL! AKI A FIZETÉST A HELYSZÍNRE HAGYJA AZ NEM REKLAMÁLHAT, HOGY KEVÉS A KAJA, A PAD, ASZTAL, KEVÉS A KLOTYÓ, ZUHANY STB! Jó lenne ha igyekezne mindenki idõben fizetni a számlára, mert ezzel segíti a találkozó sikeresebb lebonyolítását. Sok új is van köztünk, nem ismerjük egymást sokan, korrektebb lenne ha idõben mindenki viselhetné a névtábláját. Ezen kívül sokan voltak jelen tavaly is akik nem a fórumokról értesülnek közvetlenül, mégis megszervezték a csportjuk befizetését elõre.Idén a szénapénz befizetését a lovak közvetlen táborhelyén ellenõrizni fogjuk.(nem kell megsértõdni akinek nem kell, de sokan vannak, lesznek "kívülrõl" is, nem ismerhetek mindenkit) A befizetett ló kap egy mûanyag, probléma és veszély mentes, víz és találkozó álló karszalagot, amit a ló csûdjére kell tenni majd. Fontos kérés annak aki segíteni tudna a következõben: Nagyon nagy szükségem lenne egy tavalyi plakátra mélben.Köszönöm.

#84 LeO

LeO

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 5.091 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 8:16

A tavalyihoz hasonló A/4-ben nyomtatható .pdf plakát szerûség nincs az idei banzájhoz valahol ?

#85 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 8:27

Nem, nincs, mert amit csináltam, nem volt jó, aztán pedig az lett a vége, hogy nem is kell.

#86 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 10:00

Nem, nincs, mert amit csináltam, nem volt jó, aztán pedig az lett a vége, hogy nem is kell.

Hozzászólás megtekintése

Apple, én ilyenre nem emlékszem. :confused: Persze attól még nyugodtan lehetett. :D Csak valami olyasmi rémlik, hogy szóba került, hogy nem igazán készülõdünk a rendezvényre, pedig már lassan a nyakunkon lesz. Aztán kezdõdött egy kisebb nyüzsgés, te elkezdted a plakátot. Igen, volt, aki elmondta a véleményét, hogy túl sok a betû talán, meg ilyesmi, meg az is szóba került, hogy talán nem a plakát a legfontosabb. De attól még szerintem kell plakát, senki sem mondta, hogy nem kell. Azt meg ne vedd rossz néven, ha valaki kritizál, mert õ is csak azt szeretné, hogy jó legyen, talán érdemes megfontolni is, hátha tényleg jobb sül ki belõle, mint ahogy te gondoltad. De ha nem hallgatsz senkire sem, és "csak" úgy készíted, ahogy neked tetszik, már akkor is van egy plakátunk. Így meg nincs. :( Na? ;) :ang:

#87 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 10:25

Nem, nincs, mert amit csináltam, nem volt jó, aztán pedig az lett a vége, hogy nem is kell.

Hozzászólás megtekintése

Apple!Nem kell érzékenykedni. :dev: Nem lett az a vége, hogy nem is kell, én csak azt mondtam, hogy toborzásban nem sokat számít, mert az idõ is szorít mert elég késõ van már. Ha valaki megcsinálja, valaki esetleg nyomni, másolni is tudja csókra, akkor azért jó ha van. Csak a programok nem véglegesek még ezért azt egyeztetni kell. Legkésõbb holnapra véglegesek lehetnek a fõprogramok. ;) HH!A félcsikók szénája nem gond.

#88 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 10:31

Nemnem, én egyáltalán nem sértõdtem be, meg a kritikát se vettem rossz néven, csak nem raktam az üzenet végére szmájlit. Gyáááá :)Oké, ma még próbálok valamit alkotni.Kérdés: toborzószöveget ír valaki újat, vagy jó lesz a tavalyi?Háttér egészfotó legyen, vagy csak a banner, alul pedig üres tér, ahova a programok kerülnek, meg a toborzószöveg?Hux nem tudná odaadni a bannert nagyobb méretben? 1600-as szélességûre vitelkor (deszép magyar mondat) nagyon pixeles lett.

Edited by Apple, 2005 május 23. - 10:35.


#89 Idegen

Idegen

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 458 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 13:01

El Bronco program:06.22. Szerda:El BroncoÉrkezés, hangolódás, készülés06.23. Csütörtök:El Bronco – Ádám Tanya (Szabadszállás, Balázspuszta)Ebéd, fürdés, pihenés(Ebéd étlapról, egyéni fizetéssel.)Ádám Tanya – Horgász Paradicsom (Kunadacs)Szállás, fürdés, vacsora, buli(Vacsora közös kasszából, a szállás mellett reggelit is kapunk)06.24. Péntek:Horgász Paradicsom – TatárszentgyörgyLóbarátok Országos Találkozója III.(Reggelit kapunk, ebéd út közben egyénileg, vacsora a helyszínen, egyénileg rendezve.)06.25. Szombat:TatárszentgyörgyLóbarátok Országos Találkozója III.(Pihenõnap, étkezés egyénileg.)06.26. Vasárnap:Tatárszentgyörgy – Varga Tanya (Kerekegyháza)Ebéd, pihi(Ebéd étlapról, egyéni fizetéssel.)Varga Tanya – SilveradoPihenõ, vacsora(Vacsora, reggeli közös kasszából, saját részre sütögetéssel, fõzõcskével.)06.27. Hétfõ:Silverado – El BroncoHazaérkezés(Reggeli közösen, ebéd út közben egyénileg.)Közös költségek:Lóbérlet (átalánydíjas, pihenõnappal együtt) 25.000 FtSzállások, közös étkezések, lovak ellátása, kísérõ autó 25.000 FtA közös költségek tartalmazzák a szerda estétõl, vasárnap estig az összes szállást, a Tatárszentgyörgyi belépõket, a lovak ellátását, a kísérõautó és a fent megjelölt közös étkezések alapanyag költségeit is.Bármilyen kérdésetek van, keressetek!Idegen30/427-8136

#90 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 18:51

A Silverados pénzügyekrõl is kaphatnánk némi összefoglaló infót?

#91 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 23. - 21:33

Apple, hívd fel Porfelhõt (õ intézi most a Silverados ügyeket; az a biztos amit õ mond); és a.)rimánkodd ki belõle hogy közelítsen meg egy netes gépet b.) tolmácsold te amiket mond (ööö, najó, MINDENT nem kell :gm: ).

#92 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 11:23

COWBOY ACTION RIDING TRAIL

Edited by realcowboy, 2005 május 24. - 12:59.


#93 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 11:28

Ez kkkkkvajó :yeah:

#94 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 11:36

Remélem is, hogy az lesz, mert elég sokat dolgozunk vele. viszont azt szerettem volna ha lesz olyan, amiben mindenki elindulhat és mindenkinek lehetõsége lenne valamiben domborítani. Könnyû lesz a négy fõs csapatokat összeszedni szerintem, mert nem kell, hogy mindenki mindenhez értsen. :D

#95 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 11:47

Ez nagyon szuper!!!

#96 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 12:32

Rc, nagyon tetszik :yeah: :kir: :kocc: Hány és hány fõs csapatot terveztek? Gondolom, a feladatokat ellenõrzõ pontokon kell végrehajtani. Az is feladat, hogy megtaláld a "tetthelyet"? Az egyes csapatok milyen idõkülönbséggel indulnak majd? Mi lesz, ha utolérik egymást mondjuk a banditák legyõzésénél, vagy a postakocsi kirablásánál? Tömegmészárlás ;) ? Csak annak lesz játék, aki részt vesz benne, vagy a többiek is tudják majd követni az eseményeket?Na, jó, nem nyaggatlak, elolvasom majd a részletes kiírást. :)

Edited by Adrienn, 2005 május 24. - 12:33.


#97 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 13:07

Most kicsit elfoglalt vagyok a részletesebb válaszhoz, de annyit elõre, hogy az indulás illetve a végjáték a közönségnek is látható lesz. Marhaterelés-Postakocsi kirablása. A köztes számokhoz jó lenne ha lenne önjelölt kamerás.Itt akkor meg is kérném Sheriffet elöljáróban, hogy esetleg nem hozná el a kivetítõjét, mert akkor az esti bulikor meg lehetne nézni az aranymosást, lövészetet egyebet. :D Ezenkívül szükség lesz pályabírókra is, kb 14 fõre.

#98 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 13:09

ÁtíromKemping: 2000 FtSzénapénz:1400 FtKaja kábé:?Programok kábé:?Egyéb költségek:?Porfelhõ még nem tud netközelbe jönni, de megígérte, hogy a Silverados alakulatra vonatkozó árakat felteszi az onnan indulóknak.Egyenlõre annyit tudok, hogy a 3 napra (mi pénteken indulunk) 22.500 Ft a ló...A Boogie meg görcsöl, hogy az õ kis cuccuk ekkora területre nem lesz elég. Ami azt jelenti, hogy bérelniük kell valami nagyobb motyót. Hétvégén összedugják a fejüket és kitalálják mi legyen. (az anyám is megmondta, hogy ne kezdjek zenészekkel)

Edited by Gumilovas, 2005 május 24. - 14:14.


#99 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 13:11

Gumilovas, van itt eggyel feljebb egy lezárt topik szigorúan csak az infóknak; kempinget, szénát ott megtalálod.Ha RC elárulja a többit akkor a többi is megtalálható lesz ott is.

#100 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 13:32

Én nem tudok most felelõsséget vállalni, de ha megyek, fényképezõgéppel megyek. Ha mentem, akkor "önjelölt kamerás" helyett megkérdezem RC-t, hol nincs még fényképezõ. No, feltételeim vannak, indián lányok, vadregényes környék jó tömegközlekedéssel, stb. :)

#101 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 14:33

RC!Légyszives sorold fel itt(!) a tatárra vonatkozó árakat. Kemping:?Szénapénz:?Kaja kábé:?Programok kábé:?Egyéb költségek:?

Hozzászólás megtekintése

Gumi, drága barátném!Nagy csalódást okoztál nekem. Nem azé', mer' vak vagyol, de legalább gyengénlátó, mert neked szívesen elmondom még telefonban is, de nem lehetsz ennyire figyelmetlen. :) Mit várhatunk akkor a gyengébbektõl? :D

#102 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 14:45

RC! Beszállok Gumi mellé a fehérbot-igénylõk táborába.

ÁtíromKemping: 2000 FtSzénapénz:1400 FtKaja kábé:?Programok kábé:?Egyéb költségek:?

Hozzászólás megtekintése

A kérdések fennállnak. :rolleyes:(igen; izgága undok dög vagyok. :P :P )

#103 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 15:04

A kaja kábéról csak annyuit tudok a mennyit már megírtam. Az ígéret szerint is a tavalyi olcsó büfé lesz ott. Az közmegelégedésére szolgált mindenkinek, úgy tudom. A fõtt kaja sem hiszem, hogy drágább lesz. A cowboy versenyre egyezer ft lesz a nevezési díj.A whisky árakkal nem vagyok teljesen tisztában, hogy ki mennyiért szerzi be.A dohányosok hozzanak bõven cigit, mert mindig van akinek csak az arca van meg a dohányzó készletbõl.A tanya melletti kisbótba is lehet még ft-al fizetni. ;)

#104 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 15:11

" A Boogie meg görcsöl, hogy az õ kis cuccuk ekkora területre nem lesz elég. Ami azt jelenti, hogy bérelniük kell valami nagyobb motyót. Hétvégén összedugják a fejüket és kitalálják mi legyen. (az anyám is megmondta, hogy ne kezdjek zenészekkel)"Mert az anyukád bölcs.Remélem kitalálják, hogy mi legyen, mert én is szeretem ha a gyomromban is szól a muzsika, csak ne kerüljön több pénzbe, mert az én anyukám meg azt mondta, hogy amit kimondtunk ( 50 rugó tokkal-vonóval) ahhoz tartani kell magunkat.Metr az én anyám is bölcs. ;)

#105 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 15:18

(...)

Hozzászólás megtekintése

Nalátod, ez máris több infó mint a "csalódtambenned" ;) :D(mennyivel jobb volt tavaly ilyenkor, hogy vizsgaidõszakom volt és alig-alig jutottam nethez, mi? :gm: )Tábortûz, meg tábortûz melletti danolás&gitározás idén már nem is lesz? :(

#106 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 15:46

(mennyivel jobb volt tavaly ilyenkor, hogy vizsgaidõszakom volt és alig-alig jutottam nethez, mi? :gm: )Tábortûz, meg tábortûz melletti danolás&gitározás idén már nem is lesz? :(

Hozzászólás megtekintése

Télleg elég pezsgõ vagy, ami azt illeti. ;) Hogyne lenne tábortûzes danolás? Vagy azt szeretnéd, hogy megmondjam az árát? :D

#107 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 15:59

Õz!Jártam otthonés olvastam az "offodat"- :D Most akkor mégegyszer nekifutok a kaja témának majd írd be a lezártba is légy oly kedves.[b]Az a lényeg, hogy egy körülbelüli elképzelésünk legyen a csütörtök estére és a péntek estére! Abból ugyanis már ki tudja találni Kajdácsi Józsi, hogy mennyit fõzzenek. Ha már péntek este ott lesz mindenki akkor majd övé lesz a kockázat, hogy mennyit fõz. De a büfé végig ott lesz és a tavalyi kaják lesznek. (Mint jeleztem már) Ezek kiegészülnek kecskesajtos lángossal például, ami nagy siker volt az elmúlt napokban egy lovas napi rendezvényen amit ott rendeztek Józsiék.[/b] Kérdezzz bátran mindent, amit eddig nem mertél megkérdezni eddig azt is! ;)

Edited by realcowboy, 2005 május 24. - 16:02.


#108 Arodoet

Arodoet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.769 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 17:45

Jártam az információs topikban, megtaláltam a nevem. A /fõttételt kér/ mögé is kérek egy kérdõjelet, mert még nem tudom kérek-e. (Vagy nem számit, mert több marad? :gm: )

#109 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 19:31

Ez naggggyon király!!!!!!! Én biztos, hogy indulok Abdullal, ha lehetséges, azt hiszem, nem lesz nagy nehézség összeszedni egy csapatot hozzá :yeah:rc: én valószínûleg nem kérek kaját egyik napra sem, viszek magammal kisküblit, meg serpenyõt, oszt' csinálok zacskóslevest, meg tükörtojást :yeah: :kocc:

#110 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 20:49

Epöl! A fél csapat már megvan! ;) :ang:

#111 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 20:49

Epöl! A fél csapat már megvan! ;)  :ang:

Hozzászólás megtekintése

:kocc:

#112 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 24. - 22:29

Arodoet; HA jössz, akkor kérsz kaját, ha nem akkor meg nem (a jelenlegi kérdõjel-eloszlást legalábbis én így értelmezem); vagy ennél is összetettebb a dolog?...RC, ezt tisztára vágom (a kaja-dolgot mármint), csak azt nem tudom, hogy neked van-e valami képed arról hogy csüt ill péntek estére kb hányan kérnek micsodát; mert a lezárt topikokban lévõ névsorokból ez se itt, se nálatok nem derül ki. De a "köz"nek nem is kell tudnia, csak Kajdácsi úrnak; meg közvetítõként neked. (tudod követni? mer' én már kezdek belebonyolódni.) Részemrõl ezért (meg a csapatok enyhén kivehetetlen igényei miatt) nem is bajmolódok azzal hogy a ki-melyiknap-mitakar-t is belevegyem a listába; de HA szükséges, elmolyolok vele még a héten.Tavalyról rémlik valami meglehetõsen precízen kibontott program; vsz azt hiányolom most is; és ami a meglévõ programtervezetben nem szerepel attól fel-felszûkölök h "idén nem is lesz??? :( ". Lásd tábortûz, danolás, meg Nagy Vágta, meg effélék. Pláne, hogy ígértél végleges programot mára. :rolleyes:

#113 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 6:21

Õz!És mindenki. ;) A "kibontható" programon dolgozunk, de még nem tudom a véglegeset, csak azt írtam fel ami biztos lesz és helye, ideje van. Nem írtam megnyítót például, igaz tavaly sem lett kibontva. :D

#114 Arodoet

Arodoet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.769 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 7:08

Õz, tuti lemegyek, csak nem tudom mennyi idõre. Lehet, hogy csak egy fél napra sikerül lejutnom, és akkor nekem nem kell fõtt kaja. Ha meg szerencsém van, akkor hosszabb idõre megyek, és akkor kell meleg kaja is.

#115 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 7:24

RC! Értem. Vsz csak az volt a baj hogy folyton elfelejtem, az "este jövök és kifejtem részletesen" jellegû ígéretek nálad jó esetben is másnap delet jelentenek. Tényleg nem hajt a tatár; van még egy hónapunk odáig, ha csak jövõ vagy azután keddre lesz kész a program, az is jó; ha a további részei is olyan jók lesznek mint ami már látható. :)Arodoet! Ahá, így tényleg más. Akkor áthelyezem azt a kérdõjelet ;)

#116 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 8:08

" A Boogie meg görcsöl, hogy az õ kis cuccuk ekkora területre nem lesz elég. Ami azt jelenti, hogy bérelniük kell valami nagyobb motyót. Hétvégén összedugják a fejüket és kitalálják mi legyen. (az anyám is megmondta, hogy ne kezdjek zenészekkel)"Mert az anyukád bölcs.Remélem kitalálják, hogy mi legyen, mert én is szeretem ha a gyomromban is szól a muzsika, csak ne kerüljön több pénzbe, mert az én anyukám meg azt mondta, hogy amit kimondtunk ( 50 rugó tokkal-vonóval) ahhoz tartani kell magunkat.Metr az én anyám is bölcs. ;)

Hozzászólás megtekintése

Egyszerûen nem tudják másképp megoldani a szabadtéri (!) hangosítást, csak úgy, ha frontcuccot bérelnek. Különben nem fog megszólalni a motyó. Tudom, pont én mondtam, hogy 50 rudi mérsékelt és elfogadható gázsi, de pont én mondom azt is, hogy egy minõségi koncertet szabadtéren nem tudnak kihangosítani a saját felszerelésükkel. Mindenképpen amellett próbálok kardoskodni, hogy próbálják meg minél olcsóbban összehozni a szükséges hangosítást. Ha azonban úgy számolunk, hogy a kölcsönzés még további 10.000 Ft-ba belekerül, akkor is 200 emberrel számolva 300 Ft-ot jelent a teljes gázsi koponyánként. Ennyiért már nem jut be senki egy koncertre.Nagyon várom a véleményeket, hogy most mi legyen és tényleg sajnálom, de nem lehet másképp megoldani a fellépésüket.

#117 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 9:48

Silverado indulásra készHosszabb-rövidebb konzultációs szakasz nyomán összeforrt Silverado csapata. Lóra már nem, de lovaskocsira még négy személy jelentkezhet.Az álompárok:1. Hamiskártyás-Gringo2. Véres Penge-Kánkán3. Porfelhõ-Inka4. Zsubaba-Totem5. Gumilovas-Cisco 6. Csavargó-Alamo7. Adrienn-Bronco8. Devil Girl-Fanta9. Apple-Abdul10. Kaktuszvirágy-Félix11. Sheriff-Capuccino (vicc vót, Cowboy-jal jön, mert márpedig jön!)12. Dieter-Mandula13. Ranger-Omar14. Csapos-Bíbor15. Csongor-Csinos16. Anikó-Ramóna17. Vegeta-BendegúzIndulás oda: 24-én, pénteken 9.00-korÉrkezés oda: 24-én, pénteken kb. 16.00-korIndulás haza: 26-án, vasárnap 7.00-korÉrkezés haza: 26-án, vasárnap kb. 13.00-korA silveradoi csapattagokat az alábbi költségek terhelik (természetesen csak és kizárólag azok igénybevétele esetén)Lovaskocsizás: 7.000.- forint/fõ oda-visszaLóbérlet 7.500.- forint/nap/lóSzállásdíj csütörtökrõl péntekre: 2.500.- forint/fõKísérõautó: 1.000.-/fõLó elszállásolása (panziós tartás) 1.500.-forint/ló/napEzen felül:Tatárszentgyörgyön szénadíj: 1.400.- forint/ló/3napTatárszentgyörgyön részvételi díj: 2.000 forint/fõ/3napOlvastam, hogy szerencsés lenne, ha a tatárszentgyörgyi rezsi díját elõre fizetnék a résztvevõk. Ezt az összeget [(17x1.700)+(17x2.000) forintot) meghitelezzük minden jelentkezõnek az egyszerûség kedvéért, csak arra kérlek titeket, hogy jelezzetek vissza nekem telefonon, ha ellenvetésetek lenne.Egyéb infót bárkinek szívesen adok, ha telefonon hív.Ja, egy mellékes körülmény: megváltozott a tel.számom.Újabban így fest: 06-30-303-6193

#118 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 9:54

A "ló elszállásolása" c. tétel az csak akkor áll fenn ugye, ha ott boxos szállást kérünk? -és ez ugye szabadon választható?-

#119 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 9:57

Sztem aki saját lovát hozza Silveradora, annak van ez a díj.Stetson lóval mi van?Lehet esetleg átutalni bankba ezt a pénzt Sheriff számlájára, vagy csak kp. lehet?

Edited by Zsubaba, 2005 május 25. - 10:00.


#120 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 25. - 9:58

Gumi, ami tavaly volt cula, miért nem elég? Ez nem valami lovas találkozó, hanem koncert? Szerintem koncertet jókat lehet hallgatni a Pecsában plö, hangulatjavítónak nem kell 130 deci(bel). ;)