Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Kérdések a fórummal kapcsolatban


  • Please log in to reply
1613 válasz a témához

#1441 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 4. - 10:23

Ha a dátumra kattintasz, akkor visz az utolsó hozzászóláshoz, ha a címre, akkor az utolsó olvasatlanhoz, elvileg. Gondolom, ha nem tudja eldönteni melyik az olvasatlan, akkor az elejére.



#1442 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 4. - 17:56

Köszi szépen! :)



#1443 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.294 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 13. - 8:07

- Magánüzenetet lehet valahogy küldeni?



#1444 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 13. - 17:12

Persze.

Vagy a saját profilodból az "üzenetközpont" címszó alól, vagy a címzett profiljából a "send me a message" gombbal, illetve: ha a fórumban ráhúzod az egeret az illető valamelyik hozzászólásánál a nevére, akkor feljön egy kis adat-ablakocska, ott a "PM this member" gombbal.



#1445 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 14. - 9:51

Közben lefordítottam ezeket is, szóval értelemszerűen már a magyar megfelelőjükkel. :)



#1446 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.294 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 14. - 11:20

 - Hát ez nagyszerű, köszönöm! :irony:



#1447 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 14. - 15:38

Minden értesítés, amit kapok, kétszer jelenik meg. Vajon mitől, és rajtam múlik-e, a beállításoknál nem látok semmit, amit tehetnék ellene.



#1448 Hosszúhomlok

Hosszúhomlok

    A multimédium

  • Támogató
  • 1.895 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 16. - 19:21

Ugyan miért van az, hogy a fórum kiléptet x óra után, hiába jelöltem be, hogy emlékezzen rám? A sütiket is meglekvároztam már pedig.



#1449 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 16. - 22:32

Ugyan miért van az, hogy a fórum kiléptet x óra után, hiába jelöltem be, hogy emlékezzen rám? A sütiket is meglekvároztam már pedig.

 

Nem tudom sajnos. És nem ez az egyetlen dolog, amit nem értek, pl. azt sem, hogy miért nem küldi ki regisztrációkor az értesítő emailt, pedig eddig kiküldte.

 

Viszont ez a kiléptetős dolog volt másnál is, aztán elmúlt.. Beállítottam már mindenfélét, hogy ne nézze az IP-t meg stb. de valakinél mégse jó. Nálam pl. jó, most már, mióta az ip ellenőrzést kikapcsoltam.



#1450 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 17. - 8:04

Engem is kidob innen a gépről, telefonról viszont nem.

 



#1451 Hosszúhomlok

Hosszúhomlok

    A multimédium

  • Támogató
  • 1.895 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 18. - 7:31

A régi fórumon volt egy olyan link az új hozzászólások listája alatt alul, hogy mindegyik megjelölése olvasottként. Ezt követően a lista kiürült és csak az innentől kezdve új hozzászólásokat hozta. Most nem találom a megoldást. Ha az új hozzászólásokat a még olvasatlan szűrővel kérem, akármit nyomkodok, a lista nem változik.



#1452 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 18. - 8:48

Ha a téma címe előtt a pöttyre vagy csillagra kattintasz, az utolsó olvasatlanra visz, innentől kezdve az egészet olvasottnak tekinti. (vagy kéne neki..) Komplett fórumot meg a fórum neve előtti piktogramra kattintva lehet olvasottnak jelölni.

Vagy nem tudom mire gondolsz.. Van fent az Új tartalom nevű link, az alatt van mindenféle.

Van a content i have not read  meg a new since my last visit (mindjárt lefordítom) 



#1453 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 18. - 12:59

Ha én szólok hozzá valamihez utoljára, akkor miért nem látom a topikot az új tartalom-nál?
 



#1454 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 18. - 17:29

Ha én szólok hozzá valamihez utoljára, akkor miért nem látom a topikot az új tartalom-nál?
 

 

Gondolom feltételezi a program, hogy neked már nem új. :)



#1455 Hosszúhomlok

Hosszúhomlok

    A multimédium

  • Támogató
  • 1.895 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 18. - 18:20

Ha a téma címe előtt a pöttyre vagy csillagra kattintasz, az utolsó olvasatlanra visz, innentől kezdve az egészet olvasottnak tekinti. (vagy kéne neki..) Komplett fórumot meg a fórum neve előtti piktogramra kattintva lehet olvasottnak jelölni.

Vagy nem tudom mire gondolsz.. Van fent az Új tartalom nevű link, az alatt van mindenféle.

Van a content i have not read  meg a new since my last visit (mindjárt lefordítom) 

 

Hát ez az. Hiába olvasok el valamit, a "content i have not read" továbbra is hozza.
 

De nem is ez a kérdésem lényege, hanem az, hogy ha elolvastam a méretes, akár százas listából álló "új hozzászólások" közül azt az 5-6 topicot, ami érdekel, akkor szeretném azt mondani, hogy tekintse mindet olvasottnak. A régi fórumon volt erre egy funkció: "minden hozzászólás megjelölése olvasottként". Ezt keresném.



#1456 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 18. - 19:27

Olyan alul van, egyelőre a mark community read nevet viseli. :)



#1457 Hosszúhomlok

Hosszúhomlok

    A multimédium

  • Támogató
  • 1.895 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 18. - 20:06

Ahha, miért is nem gondoltam? :D



#1458 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 21. - 19:36

A kérdésem, hogy mondjuk a ,,Lovas" fórumok miért vannak aszerint sorban, hogy melyikbe írtak legutóbb, a ,,Lófajtások" pedig miért vannak ABC sorrendben?
 



#1459 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 22. - 8:17

Mert anno így döntöttünk, így állítottuk be, a jobb átláthatóság, kereshetőség miatt.



#1460 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 22. - 8:28

Még azt kéne valahogy megbütykölni, hogyha azt mondom, hogy bejeletkezve szeretnék maradni, akkor ne kelljen mégis mindig újra és újra bejelebtkezni. Mások is lehetnek így ezzel, mert látom, hogy néhány név, meg százával vendégek vannak jelen.

Ráadásul, amíg be nem jeélentkezem, látom annak a beírásait is, akit tiltólistára tettem, aztán megint felmegy a vérnyomásom :gm:


  • Lótuszvirág kedvelte

#1461 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 22. - 8:58

Ez sajnos valami bug, a fiúk kutatják az okát...



#1462 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 22. - 11:43

Meg a lányok is. :P

 

Remélem megtaláljuk az okát, engem is idegesít, hogy mindig be kell lépnem.



#1463 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 22. - 13:09

Én meg nem tudom reprodukálni a hibát, mert engem szépen bejelentkezve tart mindenhol. :D



#1464 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 22. - 18:04

Az egyik gépemen működnek a szmájlik, a másikon nem. Kidobjam az utóbbit? -)

#1465 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 22. - 18:49

Az egyik gépemen működnek a szmájlik, a másikon nem. Kidobjam az utóbbit? -)

 

Azt használd a komoly hozzászólásokhoz. :D



#1466 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 22. - 18:54

 

Az egyik gépemen működnek a szmájlik, a másikon nem. Kidobjam az utóbbit? -)

 

Azt használd a komoly hozzászólásokhoz. :D

 

 

Gondoltam, hogy nem tucc segíteni, így aztán kénytelen voltam magam rájönni. :)
 



#1467 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 22. - 19:13


Gondoltam, hogy nem tucc segíteni, így aztán kénytelen voltam magam rájönni. :)
 

 

Hámmer folyton olyan hibákat írogattok itt, amikkel én még sose találkoztam. :D Mondjuk én meg csomó olyannal is találkoztam, amikkel ti nem, de azokat elvileg javítottam is. :)



#1468 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 22. - 19:20

Nálam meg az van, hogyha rákattintok az új tartalomra, az jön fel, hogy "Sorry, no new content found", de ha mégegyszer rákattintok, szépen hozza mindet.

#1469 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 30. - 16:55

Sziasztok! Jó rég jártam erre.. egy kérdésem viszont lenne! (bazz, ez rímel?!  :D )

Van lehetőség egészen (najó, nagyon) régi hozzászólásokat/írásokat visszakeresni? 

Sok évvel ezelőtt írtam beszámolókat, többek közt Bábolnáról, vagy éppen egy Xirennel tett látogatásunkról Pál Zolinál még anno Sukorón.. nagyon jó lenne visszaolvasni ezeket...  :cool:

 

Köszi a választ előre is  :kir:



#1470 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 30. - 19:10

Felül a keresés mező mellett a fogaskerék ikonnal belemész az összetett keresőbe, és rájössz, hogy kell használni. (mert én még nem tudom, de elvileg lehet szerzőre, dátum szerint is keresni)

Azt nem tudom, mit fog megtalálni, lehet, hogy ékezet nélkül kéne keresni? Próbálkozz vele. :)



#1471 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 31. - 7:44

A totő Zsó - Sukoró párosra semmit nem hozott. A csak Sukoró-ra ezt: http://www.paci.hu/f...arch_app=forums

 

Valami olyasmit találj ki keresőszónak, ami tuti benne van :D



#1472 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 31. - 8:40

Mondjuk : Xiren tuti benne van, de a túró rudi is garantált.. :kir:  mivel busszal utaztunk, ezért valószínű a busz szó is benne van.

 

Kerestem mindenfélehogy, ahogy Cav is írta, de nekem semmiféle találatot nem dob ki sajnos... :unsure:



#1473 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 31. - 8:57

Az egyetlen, ami ilyet találtam, ez: http://www.paci.hu/f...102#entry134687



#1474 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 31. - 11:04

Én is ezt találtam csak meg  :D Köszönöm szépen Filly azért a segítséged... jaaaj pedig nagyon sajnálnám ha nem lenne meg, azon nagyon sokat röhögtem. Nem is emlékszem már sajna, hogy melyik topikban volt. Most végeztem a Kis Színesekkel, azt végignyálaztam, abban a Bábolnás beszámolót megtaláltam. De ezt sajnos ott sem... a sztori amúgy annyi, hogy Xiren eljött hozzánk (Pannonhalmára) és mi másnap reggel felültünk a buszra és lementünk Pál Zolihoz Sukoróra lovazni egyet.  :happy: Csak arra sem emlékszem már, hogy ez hány éve volt.  :kir:



#1475 Minó

Minó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.578 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 1. - 11:08

Ööö... Ha magánüzenetben a reply helyett a report-ra kattintottam, megírtam a választ és el is küldtem (  :happy: ), azzal mit okoztam?



#1476 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 1. - 15:27

Semmi különöset - az összes moderátor és admin megkapta e-mailben a teljes beszélgetéseteket, bagatell... :dev:  A "report" gomb a feljelentgetéseknek van rendszeresítve - mondjuk hogy a magánüzikhez miért rakták oda a fórumfejlesztők, azt végképp nem értem. ("óvónéni, a pistike azt mondta nekem négyszemközt, hogy...." - ultragáz, nem?)



#1477 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 1. - 15:59

Nem kéne elbagatellizálni a dolgot, ha időben nem lépek közbe, akkor rakétatámadást indított volna Szíria ellen. :D

 

Najó, nem, csak annyi volt, hogy kitöröltem a riportot. Le kéne már fordítani azt is, valami árulkodógombra vagy ilyesmi. :)



#1478 Minó

Minó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.578 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 1. - 19:09

:D

 

El tudom ám olvasni, nem azzal volt a baj, csak elbambultam... :) Kicsit ugyan gyanús volt írás közben, hogy nem úgy néz ki, mint szokott, de az egész mai napom ilyen félrement volt, úgyhogy már nem is csodálkozom, hogy nem tűnt fel...

 

Köszi a törlést és elnézést a plusz munkáért! :ang:



#1479 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 2. - 22:53

Semmi gond, nem te vagy az egyetlen, aki véletlenül megnyomta. :D



#1480 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 2. - 23:02

Hát igen, nézzétek meg Afganisztánt meg Irakot... :D


  • Filly kedvelte