Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Jõring


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
128 válasz a témához

#121 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 7. - 15:43

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsuzska:Zsubé, hát ez tök jó, de én nem vagyok hajlandó feltelepíteni a Gatort a gépemre, örülök, hogy kiirtottam. Márpedig a kodek csak azzal hajlandó feltelepülni. :mad: [/QUOTE]Sorryka! Ez van, ezt kell szeretni! Akkor te nem fogod látni! Kimaracc belõle! Posted Image tongue.gif

#122 dusty

dusty

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 18 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 7. - 15:57

Hmmmnekem nem rakott fel Gatort! Nem vágom miért Posted Image bár nem mintha baj lenne :D

#123 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 8. - 0:16

Pampalininek és nekem, együttes erövel sikerült letöltenünk a videót! Talán mi vagyunk az elsök??? :confused: Köszi Zsu, szuper! Rendes vagy hogy megcsináltad!!! Posted Image Üdv, SacA jó hír pedig, hogy lehet hogy holnap ki is tudjuk próbálni ;) [ 07 Február 2003, 23:17: Az üzenetet átszerkesztette: Sac ]

#124 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 10. - 11:07

Hát sajnos a nagy hó miatt mégsem tudtuk kipróbálni! Lementünk ugyan Silveradóba és szombaton túráztunk is egy nagyot (ld. Vadnyugatos topik). Ám másnap már nem akartuk a lovakat kínozni a térdig érõ hóban így jobb híján az autó után vontattuk egymást ... De ami késik nem múlik!

#125 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 10. - 18:46

feltettem egy zip file-t is ugyanerre a címre. Kicsit kisebb lett, nem sokkal, de jó annak, akinek nem engedi letölteni... (pl. FEC!!! Posted Image )[url="http://"http://www.szuperpiac.hu/~dusty/zsubaba/"]http://www.szuperpiac.hu/~dusty/zsubaba/[/url] [ 10 Február 2003, 17:49: Az üzenetet átszerkesztette: Zsubaba ]

#126 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 10. - 19:28

Köszönöm! Posted Image Igy már lejött. [ 10 Február 2003, 18:33: Az üzenetet átszerkesztette: Fec ]

#127 Haflingi

Haflingi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 717 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 10. - 22:16

A hétvégén mi is kipróbáltuk a jõringezést. Bár néhányunknak (Taido-nak és nekem) még síléc sem volt a lábán, de rettentõen élveztük. Szerencsére van olyan lovunk, aki lovagolva is van és kocsit is rendszeresen húz. csináltunk egy tök jó hámot és egy olyan szerszámot, amivel két síelõt lehet egyszerre húzni.A legizgalmasabb az volt, hogy az elsõ résztvevõ, a "próbaalany" a Testnevelési Egyetem egyik tanára volt. Síel, lovagol, golfozik, teniszezik igen aktívan. 82 éves. Nem tévedés, nyolcvankettõ. Hát mit mondjak. Szeretnék én most 28 évesen olyan fitt lenni, mint most õ. Nem igazán tudtunk fittsége nyomába érni. Csak tátottam a szám.

#128 Blue

Blue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 485 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 10. - 22:23

Hüüüüüüü!Haflingi, ez nem semmi!No igy szeretnék én is megöregedni ;)

#129 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 február 10. - 22:30

Az én parasztember nagypapám, akit említettem "csak" 80 éves (csütörtökön volt a szülinapja Posted Image ), de õ is fittebb, mint a legtöbb ember, akit ismerek. Magamat beleértve. Még most is felülne a lovamra (pedig lovagolni nem igazán tud), ha arra kérem. Posted Image