Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Fórumos feketelista


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
45 válasz a témához

#1 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 16. - 20:17

Itt lehet a negatív tapasztalatokat mindannyiunk okulására közzétenni. Kérünk Titeket, mellõzzétek a személyeskedést és ne adjatok ki magánadatokat (név, cím, telefonszám)!

#2 Kixi

Kixi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 39 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 16. - 20:20

LASIODORA
NEM AJÁNLOM

1 hónappal késõbb küldte a vásárolt holmikat, és nem a megfelelõ állapotban (koszosan, szakadtan, bolyhosan és nem a hirdetett méretben!)
Elküldeni végül is elküldte, csak nem tudtam használni a méretei és az állapota miatt.

Edited by Kixi, 2012 január 16. - 20:49.


#3 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 16. - 20:34

Kisbérisdíjlovassal jártam pórul. Vettem tõle egy pár szép, újszerû ínvédõt. Mire megérkezett már nem is egy pár volt, csak egy jobbos és egy balos és sajnos koszos és szakadt és javított is lett valahogy útközben. Gyorsan vissza is küldtem neki a kifizetett csomagot. Bevallom ez volt az elsõ és egyben utolsó pacis vásárlásom, jól elvette a kedvem mikor utána hetekig zaklatott az üzeneteivel, hogy õ van megbántva

#4 kistigris

kistigris

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 6:25

Lasiodora!!! Vigyázzatok vele. Engem is csõbe húzott. Elküldtem neki, amit kért, de a mai napig nem fizetett érte és nem is elérhetõ. Akkor volt a forumon is utoljára, amikor a kért holmikat megvette tõlem.

#5 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 10:39

Most lehet, hogy ások magamnak egy gödröt és beleugrok, mert ha jól sejtem közkedvelt személy, de én speciel Babszemet nem ajánlom. Jópár éve nagyon nyögvenyelõsen ment vele az adás-vétel egy nyereggel kapcsolatban.

#6 hajnalstar

hajnalstar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 259 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 18:42

Frízlovast nem ajánlom. nyergemre jelentkezett, aztán vártam vártam a pénzt hogy elküldje, ígérgetett, nem küldte én pedig tartogattam neki az árut. nem reagált az emailjeimre. valami nem oké vele. sok cuccot hírdet, szerintem csak óvatosan vele is!!!!!!!!

#7 Alatriste commandante

Alatriste commandante

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.123 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 20:45

Lasiodora detto Frízlovas. Gondosan, részletesen levelezgetünk, mi kell, mennyiért stb. Kikötöm: elõbb küldje a pénzt, azután postázom a cumót. Kér számlaszámot. Megírom. Nem tud rá utalni ( egyhét után derül ki!) Nem baj! Kér címet, amire küldheti csekken a lóvét! ....azóta is várom :gm: (lassú a posta, nem holló, CSIGA :gm: )

#8 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.294 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 21:08

[quote
Frízlovast nem ajánlom
[/quote]
- Akkor ez már a "sötétzöld" listába való...
Két ízben vásároltam tõle: jót s jól :ang:

Lasiadórától - igaz némi késéssel, de - megjött a zabla.

#9 hajnalstar

hajnalstar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 259 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 21:19

Frízlovastól ezek szerint akkor venni lehet, de ti ne tekintsetek rá potenciális vevõként, mert ugyse vesz meg semmit csak behülyít.

#10 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 21:27

Frízlovas volt az, akivel nekem is kétszer meggyûlt a bajom, mindkétszer felszívódott hosszú idõre, amikor vásároltam tõle egy elég gagyi dumával szerelt le végül (szerintem nem is volt olyan eladó kantárja, amilyet én kerestem és amire rávágta, hogy van, majd húzta az idõt). amikor vásárolt végül összejött a dolog, csak kicsit tovább tartott, mert felszívódott, majd azt mondta nem kapta meg az e-mailem, persze aztán kiderült, hogy mégis, csak "nem vette észre". Rá értettem, hogy sötétzöld, mert lehet, hogy mással meg minden oké volt, sok mindent árul, a nagy számok törvénye alapján vele minden elõfordulhat, jó és rossz vétel egyaránt.

#11 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 18. - 11:44

Tényleg sötétzöld lehet, én gyorsan, jó áron vettem tõle jó minõségû lótakarót... lehet nekem volt szerencsém...

#12 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 18. - 18:53

amit gondolom elõtte hosszú huza-vona után vett meg mástól sokkal olcsóbban... :gm:

#13 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 20. - 17:26

Nem lehetetlen :D

#14 zsofia0323

zsofia0323

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 24. - 10:22

Véleményeket kérnék! Van egy eladó 100 ezerFt-os nyergem, amire jelentekezett egy külföldi pasi (Észtországból), hogy elcserélné egy szinte vadiúj, képeken gyönyörû prestige nyeregre, amihez ad egy vadiúj kantárt, hasvédõs hevedert. Nekem ez elég gyanús, mivel becslésem szerint még használtan is kb 300ezer ft-os nyereg, és szinte vadiújnak tûnt a képeken. Szerintetek? Valakinek tapasztalat külföldi cserét illetõen?

Edited by zsofia0323, 2012 január 24. - 10:23.


#15 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 24. - 10:25

Annyira a személytõl függ... Én nem mennék bele. Csak személyes találkával :D Jöjjön el Magyarországra :dev:

#16 zsofia0323

zsofia0323

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 24. - 10:42

Kössz :D

#17 Mackó

Mackó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.168 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 24. - 10:45

Küldje el õ elõbb a nyerget. Majd ha ideért, akkor felméred a helyzetet.

#18 Zsófi2

Zsófi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 367 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 24. - 11:27

Szerintem próbáld meg mondjuk vaterán keresztül véghez vinni az eladást, ott nagyobb biztonságban vagy, mert a vevõ adatai is adottak, és értékelni is tudod...stb.de nagyobb értékû termék esetén ott is a fél úton való találkozót szokták javasolni... Azért légy' óvatos. :yeah: Zs.

#19 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 24. - 12:30

Véleményeket kérnék!
Van egy eladó 100 ezerFt-os nyergem, amire jelentekezett egy külföldi pasi (Észtországból), hogy elcserélné egy szinte vadiúj, képeken gyönyörû prestige nyeregre, amihez ad egy vadiúj kantárt, hasvédõs hevedert. Nekem ez elég gyanús, mivel becslésem szerint még használtan is kb 300ezer ft-os nyereg, és szinte vadiújnak tûnt a képeken. Szerintetek? Valakinek tapasztalat külföldi cserét illetõen?


Szerintem próbáld meg azt, hogy mondjuk "felajánlod neki, hogy úgyis utazol arrafelé", megejthetitek-e személyesen a cserét. Ha ebbe belemegy, akkor elképzelhetõ, hogy nem kamu.
Vagy, fizesse ki a nyerget, te elküldöd neki, aztán ha jó, elküldi az övét, és visszafizeted neki.

"Ha valami túl jól hangzik, hogy igaz legyen, az valószínûleg nem az."

#20 LLotti

LLotti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.028 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 2. - 23:01

Igazából nem teljesen fekete, inkább sötétzöld: hoparduc3: posta és egyebek esetén teljesen korrekt volt, mondjuk az alig karcos ínvédõ inkább agyonkarcolt kategória, és a kis feslés is egy több centis egérrágás jellegû dolog, a szett tagjai meg különbözõ márkájúak, de tanulság hogy legközelebb kérek közelebbi képet is. Igazából nem is tudom hogy melyik kategória :)

#21 Merénylõ

Merénylõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.964 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 3. - 7:50

Ez olyan átverõs kategória. :gm:

#22 Zebrabara

Zebrabara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 3. - 15:31

Véleményeket kérnék!
Van egy eladó 100 ezerFt-os nyergem, amire jelentekezett egy külföldi pasi (Észtországból), hogy elcserélné egy szinte vadiúj, képeken gyönyörû prestige nyeregre, amihez ad egy vadiúj kantárt, hasvédõs hevedert. Nekem ez elég gyanús, mivel becslésem szerint még használtan is kb 300ezer ft-os nyereg, és szinte vadiújnak tûnt a képeken. Szerintetek? Valakinek tapasztalat külföldi cserét illetõen?


Lehet hogy lopott cucc, ezért
1. adja olcsóbban, hogy gyorsan kikerüljön a kezébõl,
2. adja külföldre, hogy gyorsabban nyoma vesszen.

#23 parkjoe

parkjoe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 213 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 3. - 22:52

Sziasztok! Ilyen goni lenne Frízlovas?Tavaly tavasszal kinéztem egy nyerget (wemblay) ,aminek kétszer is engedett az árából.Felajánlotta hogy postázza,másap hozta is a postás mókus.Kipróbáltam, passzolt alul-felül.Ráadásul több részletben fizettem,szóval részemrõl pozitív volt az üzlet.

#24 zsofia0323

zsofia0323

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 9. - 11:03

Véleményeket kérnék!
Van egy eladó 100 ezerFt-os nyergem, amire jelentekezett egy külföldi pasi (Észtországból), hogy elcserélné egy szinte vadiúj, képeken gyönyörû prestige nyeregre, amihez ad egy vadiúj kantárt, hasvédõs hevedert. Nekem ez elég gyanús, mivel becslésem szerint még használtan is kb 300ezer ft-os nyereg, és szinte vadiújnak tûnt a képeken. Szerintetek? Valakinek tapasztalat külföldi cserét illetõen?




A nyereg azóta sem jött meg, persze mi se küldtük el a mienkét, gondoltuk majd ha megjön mi is küldjük. Hát jól tettük, azóta semmi hír róla :S
Tanulság: ami jól hangzik, az biztos nem igaz :dev:

#25 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 18. - 17:11

Na Drágáim, akkor itt volnék!! Hetek óta nem lépek az oldalra, De ma megtettem, mivel többször is felhívtak vevõim telefonon, hogy láttam-e mit mûvelnek itt fórumosok... az állam leesett, mikor elmondták mirõl van szó, most meg itt titeket olvaslak!! Kezdeném a legelejétõl!!!! Külföldrõl behozott olcsóbb és drágább lovas felszereléseket árulok,amihez tulajdonképpen semmi közötök, max ha vásároltok tõlem! Esetleg becserélem, a kedves vevõtõl, vagy beszámolom az övét! Innentõl kezdve hivatalosan is kereskedelmi tevékenységet folytatok, amibõl bár ehhez sincs közötök, nem leszek milliomos, de a lovak tartását fedezni tudta,azért mondom múlt idõben, mert már nincsenek lovaim, ide is bebiggyesztve, bár közötök nincsen, de kb egy éven át váló félben, és akkor nem igazán úgy mûködnek dolgok, mint a megszokott mederben, hanem bizony vannak fennakadások is..PL szla.szám letiltás, csere, címváltozás , idõhiány stb!! Soha nem hülyítettem senkit, sõt még azt hiszem az ominózus illetõnek ez ha jól emlékszem el is mondtam, hát puff neki, nem jött össze , hogy a nem tudom már mit megvegyem, de ha arról a 35 ezer ft-os nyeregrõl van szó, akkor az akinek kellett volna végül nem tetszett, így már nem foglalkoztam vele. Ti is el akartok adni, én, mint kereskedõ azt vallom, az a vevõ aki kifizeti és viszi, addig nem kell levenni a hirdetést, de ehhez ész is kell... Nekem tudjátok hányan küldenek mélt, meg ígérnek és közben semmi nem lesz belõle?? Errõl szól a kereskedelem!! Tudjátok hány fórumosnak küldtem már el az árut, mert megbíztam, közben átvétel nélkül visszaküldte a postám meg az én kontómra ment? Tudjátok hány olyan fórumos van itt aki még véletlenül sem azt küldi ki ami ép a hirdetésben, vagy aképen van, sõt olyan is rengeteg van, aki elrejti a cucc hibáit?? Nekem ti legyetek szívesek én nem rosszmájuskodjatok, addig meg pláne ne, míg nem ismertek, mikor mind amellett, hogy adok-veszek, közben lovas non-profit szervezeteket támogatok, az el nem adható de még használható cuccokkal, vagy szegényesebb lovastáboroknak zsák számra küldöm a nacit, a csizmát, a nyeregalátétet, a kopottabb kantárt??? nagy összegnyi szinte használhatatlan lovas felszerkót vettem át, még úgy is hogy kölcsön kérjek, hogy az illetõ megmenthessen egy lovat a vágóból...soroljam még?? Helyben is több helyre küldök pl lótakarmányt..adóm 1 %-át egy bizonyos lómenhelynek küldöm!!! Nos Drágáim ti is ízig-vérig lovas emberek vagytok?? Vagy csak lovatok van, mert nem mindegy!! Elmondhatom magán emberként sokan , már az egész országban ismernek, sõt valaki vesz tõlem valamit, az biztos, hogy az ismeretségi körében is tõlem vesz, ha gond van én minden visszavásárolok!! Cserélek!! Adtam már el nyerget részletre is, mert az illetõ nem volt milliomos, de ember volt...vágjátok??? Sõt, adtam oda ingyen is, annak aki megérdemelte! Érdekes módon ezeket a dolgokat ti nem tudjátok, bár nem szokásom fényezni magam!! Lovardák keresnek meg szezon elõtt hogy kéne ez meg amaz, aztán megadják milyen összegben én összeszedegetem, leinformálom attól aki eladni kívánja..utána megy a lista a vevõhöz, ha jó megveszem neki, ha nem nem... Mindezek után, ha vétkeztem :D :D elnézést kérek, de ha még mindig meg van az eladó cuccod, akkor ezek szerint másnak sem kell!!! ;) Ha megszorulsz és kenyérre kell a pénz, csak szól, én alku nélkül átveszem!!!!!!!! :yeah: Ha kérdésetek lenne válaszolok, ha kíváncsiak vagytok magánban neveket osztok jóról és rosszról is, de nem így ilyen módom, mert ennek tul.kép.jogi következménye is lehet..ne, ha akarnám, de én tovább látok az orromnál!!! További szép napot mindenkinek, örömteli rossz akarást és még örömtelibb lovas élményeket kívánok minden kedves fórumos társnak, jónak-rossznak egyaránt!!! Végül, de nem utolsó sorban szeretném azoknak megköszönni, akik kiálltak mellettem,akik telefonon, mélben értesítettek õk pl kedves vevõim és lovas társaim!!! Puszikám nektek!!

Edited by Frízlovas, 2012 február 18. - 17:17.


#26 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 18. - 17:27

:hu:

#27 Tánczos Anikó

Tánczos Anikó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 846 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 18. - 18:09

Na Drágáim, akkor itt volnék!!

Frízlovas!
Mi egy Jassica Trainer's díjlovas nyerget vettünk Tõled!
Azóta is egyik legjobb és legkényelmesebb nyergünk! :)
Jó állapotban és jó áron tudtuk megvenni Tõled, lovon kipróbálhattuk!
Ezúton is köszönöm! :)

#28 hajnalstar

hajnalstar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 259 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 18. - 18:12

Kedves Frízlovas! nem kell magánban én vállalom amit írtam. senki se kérdezte honnan vannak a cuccaid, nem is érdekel.... én eladni akartam a nyergemet, Te jelentkeztél rá... már a számlaszámot is elkérted, elküldtem és vártam a pénzt.... most ez jött közbe most az jött közbe.... oké. megeshet mindenkivel.... de az, hogy 2 hétig ez megy és miután szépen kérdezve érdeklõdök hogy mi ujság mert lenne más vevõ is a nyeregre, nekem kéne a pénz, de mivel a becsületem ugy kívánta hogy mivel Neked már eligértem érdeklõdnék mi van kell e vagy sem, addig nem adom el másnak.... erre azóta sem kaptam választ, pedig meg lehetett volna írni normálisan hogy bocsi de már nem kell. ez nem a kereskedelemrõl szól hanem, szerintem egy kis jóindulat lett volna vagy mi..... ha már tényleg odáig leveleztünk elõzõleg hogy a számlaszámot is elkérted és igérgetted hogy utalod a pénzt!!! azóta már régesrégen eladtam, nem kell lesajnálni nem kenyérre kell!!!! de az hogy negatív kritikával illettelek az meg az én dolgom, ha már erre itt lehetõség adódott, és ha nem csak én jártam így Veled, mint ez itt kiderült akkor nem gondolod hogy lehet benne valami hogy erre a listára felkerültél???? semmi hazugságot nem írtam, és minden mondatomat vállalom ,mert szerintem itt is és anno a magánlevelezéseinkben is normális emberi hangot ütöttem meg, nem pedig ilyen beképzeltet mint Te, de ez Téged minõsít!!!!!!!!! üdv

#29 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 19. - 17:18

Kedves Frízlovas!
nem kell magánban én vállalom amit írtam. senki se kérdezte honnan vannak a cuccaid, nem is érdekel....
én eladni akartam a nyergemet, Te jelentkeztél rá...
már a számlaszámot is elkérted, elküldtem és vártam a pénzt.... most ez jött közbe most az jött közbe.... oké. megeshet mindenkivel.... de az, hogy 2 hétig ez megy és miután szépen kérdezve érdeklõdök hogy mi ujság mert lenne más vevõ is a nyeregre, nekem kéne a pénz, de mivel a becsületem ugy kívánta hogy mivel Neked már eligértem érdeklõdnék mi van kell e vagy sem, addig nem adom el másnak....
erre azóta sem kaptam választ, pedig meg lehetett volna írni normálisan hogy bocsi de már nem kell. ez nem a kereskedelemrõl szól hanem, szerintem egy kis jóindulat lett volna vagy mi..... ha már tényleg odáig leveleztünk elõzõleg hogy a számlaszámot is elkérted és igérgetted hogy utalod a pénzt!!!
azóta már régesrégen eladtam, nem kell lesajnálni nem kenyérre kell!!!!
de az hogy negatív kritikával illettelek az meg az én dolgom, ha már erre itt lehetõség adódott, és ha nem csak én jártam így Veled, mint ez itt kiderült akkor nem gondolod hogy lehet benne valami hogy erre a listára felkerültél????
semmi hazugságot nem írtam, és minden mondatomat vállalom ,mert szerintem itt is és anno a magánlevelezéseinkben is normális emberi hangot ütöttem meg, nem pedig ilyen beképzeltet mint Te, de ez Téged minõsít!!!!!!!!!
üdv

No comment Drága, láss tovább az orrodnál!!! :kir:
Nekem van amikor 4 hét alatt küldenek el 60 db mélt aztán közlik, bocs, de mégse,jah a közlik az a jobbik eset...nem óhajtok magyarázkodni!!!


Frízlovas!
Mi egy Jassica Trainer's díjlovas nyerget vettünk Tõled!
Azóta is egyik legjobb és legkényelmesebb nyergünk! :)
Jó állapotban és jó áron tudtuk megvenni Tõled, lovon kipróbálhattuk!
Ezúton is köszönöm! :)


Nagyon örülök Anikó és használjátok egészséggel, örömmel!!
Továbbra is állok rendelkezésetekre!!!
A Komáromi Lovasszínház tagjai i kb 6 hónapja tõlem hordanak felszereléseket, sõõõõõõt, hintókat szánokat vettek tõlem, gondolom nem véletlenül járnak visssza!!
Képzeld én is vásároltam tõlük nem egyszer, sõt egy nyergem ami 250 éves és az enyém náluk van kiállítva!!!
Nagyon boldoggá tesz, hogy ennyi embernek eszébe jutok, ha átlagos, ha 'celeb"!!
Puszikám!!

#30 LLotti

LLotti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.028 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 19. - 17:39

Frízlovas nekem is úgy küldött lovaglónadrágot, ami nagyon megtetszett, hogy több mint 1 hetet várt a válaszomra, mert nem tudtam elõbb hazavinni megmutatni hogy anyukám be tudja e szûkíteni, és egy rossz szava nem volt :) Nyilván tesz rá hasznot, ha már ekkora mértékben csinálja, de ahogy az árait néztem, kevesebbet mint mások :) Nekem eddig csak pozitív tapasztalataim voltak.

#31 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 19. - 18:24

Örülnék, ha nem kerülne végtelen ciklusba a topik! ;)

#32 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 25. - 14:37

Frízlovas nekem is úgy küldött lovaglónadrágot, ami nagyon megtetszett, hogy több mint 1 hetet várt a válaszomra, mert nem tudtam elõbb hazavinni megmutatni hogy anyukám be tudja e szûkíteni, és egy rossz szava nem volt :)
Nyilván tesz rá hasznot, ha már ekkora mértékben csinálja, de ahogy az árait néztem, kevesebbet mint mások :)
Nekem eddig csak pozitív tapasztalataim voltak.

Köszönöm!!

#33 kistigris

kistigris

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 25. - 17:17

Jómagam is Frízlovas pártját kell, hogy fogjam. Két kantárt vett tõlem egy éve. Az egyik szakadt volt, de megvarrtam. Ezt jeleztem, csináltam képet, letárgyaltuk. És létrejött az üzlet. Igaz, jó lenne tudni, hogy a szakadt vajon hova került utánna.. Az elsõ kantárom volt, azóta is keresem, de talán sose látom újra... Remélem jó helyre, talán egy rászoruló lovardához került (az olvasottak alapján. Felnézek Rád! Ha tudnék, szívesen segítenék.)

#34 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 27. - 21:14

WESTERNHORSE

nem ajánlom
- párezret akart keresni úgy, hogy semmit se küldött, és még neki állt feljebb...majd rájött, jobb ha visszautalja a pénzt

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#35 Frízlovas

Frízlovas

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.035 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 28. - 21:51

Jómagam is Frízlovas pártját kell, hogy fogjam. Két kantárt vett tõlem egy éve. Az egyik szakadt volt, de megvarrtam. Ezt jeleztem, csináltam képet, letárgyaltuk. És létrejött az üzlet. Igaz, jó lenne tudni, hogy a szakadt vajon hova került utánna.. Az elsõ kantárom volt, azóta is keresem, de talán sose látom újra... Remélem jó helyre, talán egy rászoruló lovardához került (az olvasottak alapján. Felnézek Rád! Ha tudnék, szívesen segítenék.)


Egy non- profit tanyasi lovasokhoz került, akikhez fogyatékos gyerekek járnak lovacskázni...a nevét azért nem írom ki, mert nem hivatalosan csinálják, mivel pénz szûkében állnak, õk inkább jó szándékkal....itt viszont sok a rossz, aki a jónak is ártana!!!
A kantárkád jó helyen és biztos lehetsz benne, hogy nagyon megbecsülik, mert nem a "Hello Kitty" desing a lényeg!!!
Köszönöm szépen a hozzászólást!! :D

#36 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 28. - 22:34

Én is Frízlovas mellé állok: nyerget cseréltem vele, elõször elküldte nekem az õ értékesebb nyergét, hogy felpróbálhassam a lóra, és miután jó lett, küldtem az én olcsóbb nyergemet és a különbözetet. Korrekt volt, gyorsan, egyszerûen intéztük. :)

#37 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 28. - 23:34

szerintem ha valaki felkerül mindkét listára (zöld és fekete) a nagy számok törvénye alapján nem meglepõ. ha frízlovas tényleg annyi üzletet bonyolít, mint írja, akkor bizony megeshet, hogy van, aki nem elégedett vele (ahogy én se voltam, nálam kettõbõl nulla... na jó, max fél, de mindkét esetben volt gond és nem olajozottan ment minden). a tescoból is a legtöbben elégedetten mennek haza, mégis találtak már kenyérbe sült egeret és patkányszart a polcon...

#38 westernhorse

westernhorse

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 8 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 29. - 12:47

WESTERNHORSE

nem ajánlom
- párezret akart keresni úgy, hogy semmit se küldött, és még neki állt feljebb...majd rájött, jobb ha visszautalja a pénzt


mercedes79 draga!
itt a csomagod amit (en feladtam) nem vettel at!
mivel nem vagyok csalo meg jo, hogy visszautalom a penzed!
ennyi...
csomag

Edited by westernhorse, 2012 február 29. - 12:51.


#39 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 29. - 13:48

...akkor mi van az ajánlott szelvény kérésemmel??? szeretnéd hogy bemásoljam az összes pü. váltásunkat???

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#40 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 9. - 8:59

Sajnos az elmúlt idõszakban többször elõfordult, hogy ,,Megkaptad az elõzõ mélemet?" kezdetû üzeneteket kaptam és nem kaptam elõtte semmit. Elképzelésem sincs hogyan történhet, de ezek szerint néhány mél olvasatlanul eltûnik, így abszolút akaratlanul, de felírnám a nevem ide, hogy ha véletlenül mással is megtörténne, tudjon róla. Légyszi mindenki, akinek nem válaszolok, küldjön még egyet, vagy próbáljon meg esetleg itt magánüzenetben megtalálni. Köszönöm!

Edited by Lótuszvirág, 2012 március 9. - 9:09.