Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Győr és környéke


  • Please log in to reply
11589 válasz a témához

#81 gugu20

gugu20

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 85 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 23:01

Sziasztok !!!!!Látom mindenki aktív a fórumon!!!Vagy mindenki lovagol vagy beteg (Bár akkor lenne ideje netezni...)vagy...Végül is teljesen mindegy De hogy én is meséljek valamit:ma már másodszor fogtam be a kicsi pónimat (nem egy napon belül) aki a múlt héten került hozzám!Nagyjából ennyi ami ma történt a mi házunk táján, ha csak Nócy nem volt lovagolni???? Amúgy mi ez az inaktivitás??Mióta ,megjelentem senki nincs a fórumon (legalábbis a régiósban)!!Lehet hogy ennek én vagyok az oka????Nah akkor jók legyetek...pussz mindenkinek:Viktor

#82 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 23:03

hogylennélmár Te az oka ? :D Nemtudom mi van, én ma voltam lovagolni egy nagyon jót, a Kis Színesek-be meg is írtam.Amúgy merrefelé lovazol? (lehet hogy már írtad csak vak vagyok Posted Image )

#83 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 23:25

Zsóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Ez nagyon nagyon szuper! Jajjjjj! Tök jó! :D Posted Image Kivel? Mikor? Merre? Mindent tudni akarok! :D Megyek kisszínesbe óvasni!

* kicsi Join  :wink: 


#84 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 23:29

jaj Join olyan hülye vagy Posted Image :cool:

#85 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 23:32

Születési hiba :D még a legjobb családban is elõfordul Posted Image No. Ik hábe esz gelézen. Und ik záge: esz iszt kíííííííííííííírály! Posted Image Posted Image Posted Image :cool: :D Grat!

* kicsi Join  :wink: 


#86 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 23:36

nemnem, az "ik záge" után fordított szórend van, vagyis "ik záge, dász esz kííííírály iszt" :D :D :D :D :D köszi Posted Image remélem nemsokára újra egy ilyen jóóó lovaglásban lesz részem

#87 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 30. - 23:44

nemnem mert ott vagyon utánna a kettõspötty! Vagy mi? :confused: Ááááááááá! Hagyjuk. Posted Image nemigazábólszeretem a németet :mad: Posted Image ....ez egy finomítot változat :rolleyes: Ja és te,leányzó,neked már nem ágyban volna a helyed ilyen késõn? Posted Image He? Posted Image keresztbeleszellenyelvehanemmészgyorsanaludni! Posted Image

#88 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 31. - 0:01

miva?PFFFFFF bagoly mondja verébnek?! Posted Image :D

#89 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 31. - 0:46

gondoltam hogy elmész aludni .. Posted Image Posted Image

#90 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 31. - 12:18

Késõ vót na. :D Ja,de most jut eszembe én már elõbb megírtam ezeket,és beállítottam,hogy mikor küldje el....izé...már 8kor ágyban voltam..... Posted Image Kicsit átlátszó? redface.gif izé....akkor nem is én írtam! igen,ez jó lesz.... köhöm,köhöm. Szóval ezt nem is én írtam,hanem a manók...vagy izé....a családom valamely tagja....igen igen! :D

#91 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 31. - 12:22

Jólvan kislány :D Posted Image Posted Image Posted Image :cool: Asszem hétfõn megint megyek lovazni.. aztán hogy lovagolok-e vagy vagycsak tutujgatok, azt nem tudom :rolleyes:

#92 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 október 31. - 12:25

Már az is jó(legalábbis nekem biztos) ha lovak közelibe van az ember! nem is kell a hátára ülni,csak ott legyek! Órákig el tudom õket babusgatni meg nézelõdni!

* kicsi Join  :wink: 


#93 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 1. - 21:20

Na sziasztok! Megint meghal a topic,vagy mi a csuda? Nemrég jöttünk haza Bonyhádról,és már pakolok,merthátugye nekem holnaptól 3 napig királyéletemleszám! Lovastáborba megyek no. Irigykeggyetek!Jaj,látta valaki a Eurosporton a MotoGP díjátadó gáláját? Ki is nyert? Na ki? Naná,hogy doktor Rossi! Posted Image És mivel? na mivel? Naná,hogy Yamahával! Posted Image Hülye áálat. Posted Image nagyon tud a kölyök.Na,de végülis nem ezért kezdtem el....lehet,hogy motorozni azt kib*szottulnagyonkirályul tud...de öltözködni azt nemigen.... :D Nagyon durva volt.Szó szerint könnyesre röhögtem magam rajta,majdnem leestem a székrõl(tanúim is vannak). Na. Ilyen menõcsávós csónakcipõ,farmer,amiben tökre látszott,hogy micsoda piszkafa lábai vannak,fekete póló,meg...most kapaszkodjatok meg: zakó. Szóval.....Áááááááááááááááááááááááá.Ja,és még a nagy bohóchaja Posted Image Posted Image De azért õ a motorsport nagyistene.Ez tény. Biaggi viszont **** jól néz ki! [ November 01, 2004, 20:20: Az üzenetet átszerkesztette: Join Up ]

#94 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 2. - 21:21

Na Hali!Én tegnap lovagoltam egy állati jót. Ugrottam a lovammal egy-két meredeket, elõtte meg tanítottam a "gyerekeimet" lovagolni Posted Image Nincs kedvetek dec. 4-én eljönni a sóskúti bulira? Lehet lovat bérelni, lesz ugró, díjlovas, ügyességi, futószáras stb. versenyszám (bõvebb info a lovasverseny nem csak, de fõként amatõröknek topicban---asszem jól írtam)Én voltam tavaly is, meg idén is húsvétkor a nyuszi kupán. Nagyon tetszett, megyek majd az idei mikulás kupára is!!!Gugu! Rég jártál a fórumon. A himáékra gondolsz ott Csanak határában? megvannak... 16-18 körüli a lólétszám, a nyáron voltam ott lovagolni. Calypsoo

#95 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 2. - 21:23

Calypsoo Posted Image , Gyirmóti lovasokat mennyire ismersz?Ott nem lovagoltál?

#96 gugu20

gugu20

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 85 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 3. - 0:09

Szióka mindenkinek!Zsó:Mosonszentmiklóson lovaztam amíg volt kivel, de aztán sajna elváltak útjaink!A hírekbõl tudom hogy õ ma nagyrészt kezelhetetlen! Én akkor is az voltam mikor õ még velem volt ma meg aztán végképp az vagyok!Bár most javulhatna a helyzet mert hoztam egy kicsi kis ponit, de sajna nem javul???!!Nah ez van!Üdv Calypsoo!!Mizu veled???Nyomod a sulit ezerrel???Mikor diplomázol!Úgy érzem nekem sohasem lesz már diplomám, akkor legalább lesz egy ismerõsöm akinek lesz!!!Pussz mindenkinek:Viktor

#97 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 5. - 12:32

No. Csá mindenki! Már kezdtetek hiányozni. Most aztán lesz kapsz! A nyakatokba zúdítok mindent! Elsõ nap nagyon korán ott voltunk,olyan 7 körül,mert apukám elvitt minket,aztán ment dolgozni.Mi voltunk az elsõk a táborosok közül,Erika sem volt ott,mert elment boltba.Annyi cuccunk volt,mind a ház.Aztám megjött Erika és elfoglaltuk a helyünket.Utána már sorban szállingóztak a többiek.Megreggeliztünk,megkaptunk a lóbesztást,és mentünk pucolni. Ki? Na ki? Pici Scotch-i! Szóval örültem a fejemnek.Miután már úgy csillogott mindegyik,hogy nem is lehetett látni az istállóban a nagy fényességtõl,földomtuk rájuk a kantárt,a nyereget,majd irány a pálya! Babyke nagyon kedvetlen volt. Ügetésben csak úgy ímmel-ámmal ment. Nagyon csodálkoztam is rajta,hogy mi van vele.Vágtában aztán egy kicsit fölébredt,de akkor meg én nem mentem volna annyira,mert megint pattogtam,mint a földhöz b*szott gumilabda.Mindenki azt mondja,hogy az õ vágtáját legnehezebb kiülni.Majd megszokom.Mert hogy megszökni nem fogok,az olyan biztos,minthogy te most ezt olvasod. ;) No,lovaglás 1. napra befejezve.Kidobtuk a patásokat karámba.Van egy szép nagydarab Lady nevû pej ló bértartásban nálunk. Már elég régóta nem tudott lejutni hozzá a gazdija.Szegény csak álldogált ott magányosan a karámban.Hát bementem hozzá.Simi,puszi.Aztán valamiért elkezdtem menni,õ meg jött utánam! Nagyon aranyos volt. Aztán minden nap bementem hozzá,és beszélgettem meg sétáltam vele egy kicsit.Egyik nap Jenõ bácsi meglátott,és megkérdezte,hogy tetszik-e nekem az a ló.Mondom igen. Hát akkor beszéljem rá anyukámat,hogy vegye meg nekem,biztos eladják.Á,mondom szép is lenne.Majd talán egyszer.A társaság nagyon jó volt. Vacsinál hatalmasat dumáltunk,utána megnéztük a Vágtát. 1-kor sikerült álomra hajtani buksiinkat.Másnap 7-kor már talpon voltunk.Reggeli,stb.A társaság egyok fele délelõtt,a másik pedig délután lovagolt.Akik de. voltak nyeregben,azok du. mentek kocsizni és fordítva. Mivel én majd csak késõbb pattanhattam lóra,ezért befogtuk Tulipánt,és mentünk. Hu. Inkább fölülnék Rossi mögé. Nagyon be voltam sz**va. A hajtás nem az én sportom lesz.Épségben visszaértünk.A húgom Palotáson ült,és volt egy olyan megérzésem,hogy le fog esni.Hát nem úgy lett? De hála az égnek semmi baja. Ebéd után még elnézelõdtük magunkat,aztán jött a lovaglás. Kicsi Moha. Nagyon örültem neki. Ráadásul megkaptam Jenõ bácsi nyergét,amirõl mindenki azt mondta,hogy a legjobb.Hinni kell a többieknek. :D Tényleg fantasztikusan kényelmes,és a térdtámasz is szuper. Ez a röpke órácske indulhatna az "Életem legjobb lovaglása" címért. És meg is nyerné a trófeát.Fantasztikus volt. Az elejétõl a végéig figyelt rám,és azt csinélta,amit kértem tõle.Gyönyörû kisköröket csináltunk(egy-két kivétellel). Az eleje és a hátulja körüli fordulatokat olyan könnyedén csinálta,mintha egész életében ezt gyakorolta volna.Na és a vágta! Fantasztikus volt. Nagyon jól ki tudtam ülni,és annyira jó volt! Ezt így nem tudom leírni.Ezt érezni kell. Aztán mikor vége volt az edzésnek,kicsordolt egy-két könnycsepp Mohus amúgy is csupa vizes nyakára.Aztán este "filmet" forgattunk. Szóval nagyon elvoltunk! :D Másnap mindenki délelõtt lovagolt.Megint Kicsi Tank! Posted Image Megint nagyon szépen odafigyelt rám,de a vágtáját nem mindig tudtam kiülni.De ha igen,akkor nagyon szuper volt! Egyszer majdnem leestem egy akadálynál,de végülis sikerült fentmaradnom. No,de még nem volt vége a kalandoknak! Kimentünk egész pályára vágtázni. elõttem ment a Hercegnõ,Mohus meg gyorsabban ment volna,mint õ. Gondoltam kikerülöm. De közben jött Scotch-i is.Tankocskám úgy gondolta,gogy nehogy már leelõzze Scotch! Babyke meg úgy gondolta,olyan nincs,hogy a Moha megy elöl! Így hát mind a ketten beindultak mind állat. Baby 5öt 6ot bakolászott,de Tankocska is kiakasztott 2õt 3at,de sikerült megállítani. Szóval rodeóztunk egy jót.Aztán egész nap elvoltunk,mint a befõtt. Nagyokat dumáltunk,meg a Ladyvel voltam.Este 9-re beszélte meg mindeni a hazavitelt.Eljött az is Posted Image :( Viszont nagyon szép emlékekkel térhettünk haza.

#98 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 5. - 13:13

gugu20!! Mióta van pónid? És én errõl mért nem tudok? Biztos túl messze vagyunk egymástól!! :D Egy egész utca!!Calipso! Én ha minden igaz megyek sóskútra!!Én voltam lovagolni, Szellõn ültem, állati szép volt. Néhány(kb.15) megugráson és egy állatijó vágtán kívül semmi nem volt. Ja, és voltam Sacinál Ladaméren!! Sajna lovagolni nem tudtam, mert sötét volt. De pucolni a szõrét, a patáját és a sörényét is pucoltam.

#99 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 5. - 13:14

Join Up! Király lehetett Posted Image :D

#100 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 5. - 13:16

Az volt Zsó. Vasárnap meg Haloween party lesz,beöltözök banyának.Annyira nem is kell beöltözni.... :D

* kicsi Join  :wink: 


#101 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 5. - 13:24

Sõt. Nem is kell beöltözni Posted Image

#102 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 5. - 13:47

Kackackac jaj de vicces.Nagyon gonosz vagy.Nem baj,majd visszakapod... Posted Image

* kicsi Join  :wink: 


#103 Lóbarát

Lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.143 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 5. - 15:14

Hé! Én eddig nem is láttam ezt a topikot!Pedig ide én is írok, mert Mosonmagyaróvár is Gyõr környéke... Posted Image Hát elõször is a lovaglási lehetõségek: Mosonmagyaróvár: A lovardában a lovak egész jók, az emberek is rendesek, de mindez hiába, mivel lovaglási lehetõség nincs. (Kivéve, ha ismered a lovasoktatót. Én ismerem, el is mentem Óvárra, lovagoltunk, de csak egy ló van amin menni lehet, az meg majdnem megellett alattam....) Máriakálnok : Hát a "mesterséges megtermékenyítõ központban" (nem tudom pontosan mi a neve...) amennyire én tudom nem lehet lovagolni, viszont a lovak tényleg gyönyörûek, a környezetrõl meg ne is beszéljünk (lószolárium minden box felett, a padlóról én is ennék...)A másik kálnoki lovardában a "díjlovagló, és kiképzõ központ"-ban (ennek se tudom a pontos nevét)lehet lovagolni. Ha Jól tudom, akkor itt Dr. Komjáthy György oktat. A lovi gyönyörû (nemrég építették újjá, mivel leégett), a lovak is jók, de az oktatásért elég borsos árat kell fizetni. Arak : Itt is van egy lovarada, de nemrég eladták a lovakat, csak kettõ maradt. Szerintem itt lehet lovagolni, ha a lovászfiúval beszél az ember. A környék gyönyörû, de a vendéglátás nem "szíves".Van itt még egy lovaglóhely. Ezt a helyet csak azoknak ajánlanám, akik csak nagyon hobbi szinten szeretnének lovagolni, a kezdõknek, és a kisgyerekeknek. Itt nincs komoly lovasoktatás se, viszont mindenkit szívesen látnak, a környék gyönyörû, sokféle állat van. A lovak nem olyan szépek, és nem is atv-k, de nagyon nyugodt, és megbízható állatok. Dunakiliti : Itt is van lovi.(nevét ennek se tudom, szerintem nincs is...) Itt a tulajnak, vagy a lovasoktatóknak kell szólni, ha lovagolni akar az ember. Szerintem jó hely, bár azért az ismeretlenekkel nem bánnak nagyon finoman, de ha vki ide akar járni, azt mondom könnyû beilleszkedni, és a társaság nagyon jó. A környék itt is szép, a lovarda is tiszta, és minden elõírásnak tökéletesen megfelel. A lovak is jók.Hát én ezeket a helyeket ismerem. Remélem tudtam vkinek segíteni. Posted Image

#104 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 8. - 9:16

No.Megvolt a Halloween-party.Tiszta jó volt! Nem számítva,hogy agyon fagytam.Nagyon durván néztem ki! Tiszta fekete cucc,hatalmas gyûrûk. Az arcomat tisztára bebarnítottam,kihúztam a szemem,szempillaspirál,és a szemöldökömet is meghosszabbítottam egy kicsit mindkét irányban...A hajam meg úgy föltupíroztam,mind állat.Tisza nagy fejem lett.Jól megszivattuk a felnõtteket: Az istállót teleraktuk vödrökkel,kötõfékekkel,seprûkkel,és nekeik a sötétben végig kellett menniük. Posted Image Közben meg volt,aki hátulról ilyesztett rájuk,én speciel a szó szerint jéghideg kezemmel fojtogattam õket Posted Image Posted Image Nagyon jó volt...

* kicsi Join  :wink: 


#105 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 8. - 18:10

Join!! Hogy lehettek ilyen "kegyetlenek"? Szegény tanárok!!Jó lehetett. Mi nem szoktunk helovínezni!

#106 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 8. - 21:31

Ha jól tudom,itt is ez volt az elsõ(nyár eleje óta járok ide),de szerintem nagy sikert aratott,úgyhogy ezután is lesz.Csak legközelebb ne legyen olyan hideg.

* kicsi Join  :wink: 


#107 Kalevala

Kalevala

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 80 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 9. - 10:28

Szijjasztok! Gondoltam, hogy én is Gyõr környéki lévén csatlakozom Hozzátok, bár Join Up kellett hozzá hogy felfedezzem hogy ilyen is van... Juhú.... Posted Image Ki, hova jár lovagolni, mennyi ideje, van e lova, milyen lovat lovagol, mi a kedvenc fajtája, stb stb... ??? :confused:

#108 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 9. - 14:01

Ejnye! Tessék visszaolvasni! ;) tongue.gif Tök jó,nálunk szakad a hó! Posted Image Posted Image Posted Image

* kicsi Join  :wink: 


#109 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 9. - 17:31

Háj!ZsÓ!Gyirmóton lovaglókat nem ismerek... bár lehet hogy odament egy család lovagolni tõlünk... Oross Máté, meg az anyukája Ági. Néha felült a lóra a családfõ is Posted Image Nócy! Én szombaton reggel dec.4.én az Etele térrõl megyek busszal!Külön mész vagy találkozunk az Etele téren vmikor? Többiek? Írj magánt!Gugu: Még "csak" harmadéves vagyok Óváron Posted Image de telik az idõ :D Neked is lesz diplomád! Majd meglátodKimaradt a felsosolásból [url="http://"http://zsejkepuszta.tripod.com"]Zsejkepuszta[/url] Itt én oktatom a kezdõket, a haladókat Szõcs Csaba, most 13 lovunk van Posted Image ebbõl 1 pónika és 2 kiscsikó, és egy 2,5 éves kancacsikó. A honlapon van egy kis fényképes ismertetõ a lovakról.Legyetek jók: Calypsoo (Éva)

#110 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 9. - 20:49

Ismerem a Mátéékat! Posted Image Odajárnak lovazni a Cavalettibe! Mind a hárman lovagolnak rendszeresen(apuka,anyuka,kisfiú) (megölne,ha tudná,hogy kisfiúnak írtam,úgyhogy ssssssssssssssssssssssssssssssss!)

* kicsi Join  :wink: 


#111 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 9. - 21:19

Figyu!!Kéne csinálni egy listát, hogy ki való idefele. Szóval értitek!Ja, calypsoo ment a magán!!

#112 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 9. - 21:59

Okéj.Sorolom,akiket tudok.-Nócy-tötõ Zsó-Kalevala-Calypsoo-Lóbarát-gugu20-Pendemonium-axencrow-Leo(csak neki nem akaródzótt eddig idejönnie,de majd berángatom,lehet,hogy észre se vette)én róluk tudok.Ja,persz,én meg kukutyini vagyok.Meg hülye.No szóval én is idevalósi lennék.-Join

* kicsi Join  :wink: 


#113 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 13. - 16:25

Már megint elfelejtõdik a topic. Posted Image Nem gyüttök de rögtön! Posted Image Posted ImageSzerdán voltam lovazni,pici Tatán ültem,és tök jó volt. A sárral nem igazán boldogult,elég ballagósan haladtunk,vágtában meg olyan kis íveken sikerült fordulni,hogy néha majdnem elcsúsztunk.Ja,meg 1szer 2szer majdnem nekimentünk 1-2 akadálynak.De marha jó volt.Lépésbõl ügetõszakasz nélkül sikerült vágtába ugratnom,úgy hogy tök sikerélményem volt! Posted Image

* kicsi Join  :wink: 


#114 Nócy

Nócy

    Csikó

  • Fórumtag
  • 494 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 13. - 18:11

Gratu Join UP!!!!!!! Én is tök jót lovagoltam ma!!!Kadán ültem. Ja, este megyek márton napi bálba bibíí!! És "kántrizni" fogok. Ez is bibííí!!

#115 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 13. - 22:39

Ugyan ugyan! :rolleyes: Jó lovam volt! Posted Image Posted Image Nálunk meg tegnap volt ilyen összegyúrt izé: Márton-nap,apum sz.napja(sz.nap=szülinap,nem szarnap és egyebek!) Posted Image :D ,szüleim házassági évfordulója meg a húgom sz.napja(újfent.)Jötek a barátok,rendeltünk libát meg csülköt,aztán hadd szóljon!

#116 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 15. - 11:12

Azt hiszem hogy a nagylovasban kiárusítás van de NEM biztos.Autóból láttam, és lehet hogy rosszul.De azért megnézni érdemes sztem.Én hülye itt reklámozok amikor megfogadtam hogy be nem teszem a lábam oda mégegyszer :mad:

#117 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 17. - 20:47

Körkérdés #1:Keresem egy triatlonos csapattársamat, aki mint ma megtudtam (szintén) áttért a lovaglásra, és ha jól tudom Koroncóra jár.A neve: Szigeti Anett. Örülnék ha valaki aki oda jár megmondaná nekem. (mondjuk Join Up) köszi :cool:

#118 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 18. - 23:03

Jól tudod,oda jár,sõt,Kazinczys! Szóval egy köpés...Annak,aki nagyot tud köpni :D Egyébként naon birom,aranyos. Mennyi minden derül itt ki...Orossék,Ancsa....ismer még valaki valakit? :D

* kicsi Join  :wink: 


#119 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 18. - 23:08

JAAAAJDEJÓÓÓ kíírály.Ha találkozol vele légyszíves vagy kérd el a telszámát nekem, vagy add meg az enyémet neki, mert beszélni szeretnék végre vele.Köszi! Posted Image

#120 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 18. - 23:14

Mi a telszámod ides???????Szivííííííííííí!No,azt mi a helyzet veled? Lovarda?

* kicsi Join  :wink: