Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Fórumos zöldlista


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
61 válasz a témához

#1 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 16. - 20:26

Közkívánatra ez is :)

#2 Piskóta

Piskóta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 196 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 16. - 20:41

Ide jöhet Kixi és LLotti, és pfúú, a fene egye meg volt még valaki, akitõl itt takarót vettem/cseréltem, aki ezen sorokban ráismer magára, az ordítson, mert neki is itt a helye. :D
Azt hiszem itt a fórumon ennyi a tapasztalatom.

Edited by Piskóta, 2012 január 16. - 20:42.


#3 LLotti

LLotti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.028 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 16. - 20:45

A fórumosokkal még csak szerencsés üzleteléseim voltak (bocs ha valakit kifelejtek): -Frízhaus-tól nyerget vettem, közvetítõn keresztül, de nagyon gyorsan le tudtuk beszélni, és a meghirdetett állapotban is volt a nyereg. -LiLoval cseréltünk, ezt is gyorsan lebeszéltük, és jó állapotúak voltak a cuccok -N.C. vásárolt tõlem, akkor utalta a pénzt amikor mondta, és nem kellett rá napokat várni :) -bettyy-tõl is személyes átvétellel vásároltam, szintén megfelelõ volt a minõség. -Dorcoo-tól is közvetítõvel vásároltam, ráadásul úgy, hogy távolsági járatról leugrottam, szatyor-pénz csere, és visszaugrottam mert indult, itt volt egy kis méretprobléma, valószínûleg nem szándékos, szóval rá se merek rosszat mondani :) -Piskótával is minden rendben volt :) És még vásároltam pár embertõl, meg szerintem tõlem is vettek, de most más nem jut eszembe. De szerencsére innen még senkivel nem akadt gondom :)

Edited by LLotti, 2012 január 16. - 20:46.


#4 Kixi

Kixi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 39 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 16. - 20:48

Piskóta
Bill Sanyi
Lótuszvirág

RENDKÍVÜL megbízhatóak, rendesek, korrektek, igazi lovasok :))

#5 börni

börni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 819 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 16. - 21:31

Agrobe,Hilfigers,Hókusz,Edina48,az egyiptomi projektben szép,van aki új,teljesen használható dolgokat adott,míg sokan mások pénzért kínálják elnyűtt cuccaikat.Vevőként Merénylő,Naatha,magam nem igen vásárolok,s kevésre emlékszem,Kistigris,s bár akkor nem volt pénzem realizálni az első fanyereg-projektet,Riderman. :ang: bettyy meg Eva majdnem kimaradt

Edited by Filly, 2012 január 17. - 18:54.


#6 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 16. - 22:39

Ide jöhet Kixi és LLotti, és pfúú, a fene egye meg volt még valaki, akitõl itt takarót vettem/cseréltem, aki ezen sorokban ráismer magára, az ordítson, mert neki is itt a helye. :D
Azt hiszem itt a fórumon ennyi a tapasztalatom.


Én voltam a takarós, de ordítani nem ordítanék...

ez a topic azért sántít, mert itt pl. már említettek valakit, akivel meg voltak elégedve, engem pedig egyszer átvert (amikor én vásároltam volna tõle), egyszer pedig életem legmacerásabb eladásában volt részem miatta, majd a tõlem vett cuccokat úgy ahogy van árulta dupla áron tovább... és mikor korábban az átveréses topicban felmerült a lovas aprós átverés ténye, ketten is megírták magánban ugyanennek az illetõnek a nevét...

#7 LLotti

LLotti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.028 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 0:34

Akkor írd fel a feketére. Szerintem én írtam hogy meg voltam vele elégedve, de ha nálam nem volt gond, jó cuccot vettem jó áron, akkor az jó :)

#8 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 0:43

Igen, te írtad. De látod pont ez a gond. Most írjam ki a fekete listára, mert nekem nem volt vele szerencsém? Te is jó üzletet csináltál vele és lehet, ha láttad volna a fekete listán akkor nincs biznisz. Nem akarom én rontani senki üzletét. Ráadásul még az is kijöhet a végén, hogy azért húzom le, mert ugyanazt áruljuk (mindkettőnknek van több eladó német nyerge...)

#9 Fõnix

Fõnix

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 753 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 1:00

Nem tartom jó ötletnek ezt a listát.Van itt széthúzás így is.Nem kell esetleges rágalmazási dolgoknak alapot adni. Az üzlet két emberen áll.Volt vételem ami húzódott plusz egy hétig,de a telefonra azért megjöttek a vett dvd-k,és jó minõségben. De volt eladásom is,aminek az utolsó 5000-re két éve nem ért ide,meg már nem is fog.

#10 Olguspaci

Olguspaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 43 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 1:08

szerintem a kezdeményezés nem rossz,csak kicsit "finomabb" formában kéne megvalósítani.egy olyan téma nem lenne rossz,ahol bárki konkrét problémát tudna leírni(pl sikertelen adásvétel) ,aki pedig tud neki segíteni,az küld egy magánüzenetet.nincs sárdobálás,nincs utálkozás,viszont bárki láthatja,hogy az adott illetõ egyszer már valakinek problémásabb volt.. (Lekopogom,vásároltam már párszor a fórumozók közül,szerencsére az összes jól sikerült!)

#11 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 9:24

A vaterán is ott van mindenkirõl feketén-fehéren az összes értékelés, szerintem teljesen jól mûködik, lehet mérlegelni. Ha meg valakinek tiszta a lelkiismerete és alaptalannak ítéli a "feketelistázását", szerintem úgyis ki fogja nyitni a száját ;)

#12 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 10:00

Rontó, én azt hiszem tudom kirõl van szó... Hidd el nem az üzletét rontod, csak finom jelzés ez, hogy valami nem passzol, aztán ha bántja, hogy itt szerepel a neve, akkor még mindig megpróbálhat valami korrekt befejezést rittyenteni az üzletnek és már mehet is a neve a zöldlistára. Vagyis talán nem így utólag neked, de másnak, aki épp benne van valamiben nyakig és nem kap választ az üzenetire, méljeire, talán könnyebbség, hogy van egy +1 esélye. Azt nyilván senki nem szeretné, hogy idekerüljön a neve és valószínû segít neki majd másképp hozzáállni a dolgokhoz. Nem egy halállista ez, csak segítség a többi fórumozónak, hogy ha választani kell, kitõl vegyen inkább, vagy inkább ne. (én egy nevet írtam fel tegnap, aztán hipp-hopp meg is telt a postaládám, hogy Te is megjártad vele?, aztán hozzászólás egy szál sem, mintha ciki lenne, hogy az ember nem csak féláron vásárol vadiúj dolgokat a neten, hanem néha mellé is nyúl :kir: ) Hogy ne csak off legyek: Eladóként csak pozitív pacihus tapasztalataim vannak, nagyon korrekt volt mindenki aki itt vásárolt tõlem. Biztos nem fogok aggódni hogy vajon utalja e a pénzt, ha legközelebb is tõlem vesz valamit: Csikasz, Lilith, Mercedes79, Naatha, meg még sokan mások, akiknek sajnos csak a valódi nevükre emlékszem :)

#13 LiLo

LiLo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 132 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 10:02

Csak az utóbbi pár adás-vétel jut eszembe: akitõl vettem: Lótuszvirág - nagyon szupi volt minden! cseréltem: LLotti - itt is eladtam: Qkesz - remélem õ is elégedett volt :)

#14 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 10:59

Nagyon régen Börnivel cseréltünk, és azóta is megvan a takaróm-csak a rohadék egerek megrágták... Szóval Börni-gyors, korrekt, szupi! <3

#15 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 11:27

csak azt mondom, hogy ebbõl és a fekete listából összejön egy sötétzöld is, mert simán lehetnek emberek, akik mindkét listán szerepelhetnek.

#16 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 11:43

Nem sokmindenkitõl vásároltam itt mégcsak pozitív tapasztalatom van, Lótuszvirág szuper, Dorcoo szintén. ;)

#17 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 12:04

Alapvetõen minden fórumos vásárlásommal meg voltam elégedve, meg merem remélni akik tõlem vettek azok is.

Viszont ki szeretném emelni Minó-t, mert egy nagyon korrekt embernek ismertem meg egy nyereg vásárlása kapcsán.

Edited by chyki, 2012 január 17. - 12:05.


#18 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 12:25

Csikasztól vettem csomózott parellis kötõfékeket, korrekt áron. Szépek lettek, gyorsan küldte, nagyon elégedett voltam.

#19 kirlin

kirlin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 527 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 13:54

Jolly Beauty-t ajánlom,nyerget vettem tõle és minden rendben ment :ang:

#20 Piskóta

Piskóta

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 196 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 17:55

Igen, elnézést Rontó még az, aki maximálisan korrekt, és firtato-val is lerendeztem már egy üzletet, Õ is teljesen normális, megbízható, még azt is felajánlotta, hogy próbáljam ki a cuccot, és ha nem felel meg, visszaveszi :) [természetesen erre nem volt szükség]

#21 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 17. - 18:26

Én meg ajánlom magamat! :D Nincs gond ezzel a listázással, fõleg, hogy mindenkinek megvan a lehetõsége magyarázatot adni. Most gondolkozok, kivel bizniszeltem.. N.C.-nek eladtam nyerget, elõre utalta a pénzt idõben, meg a legutóbbi mikulás ajándékomat tõle kaptam. :) Rontóval cseréltünk hevedereket, õ is villámsebesen postázott. Bozzy is vett tõlem nyerget, el is jött érte, nem csak ígérte, így õt is ajánlani tudom. Ami meg tavaly elõtt történt, arra már nem emlékszem, biztos van még. :D

#22 N.C.

N.C.

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.294 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 18. - 22:50

- Naná, jár mikulásajándék azért a príma nyeregért :ang: Rontóval is az elsõ adandó alkalommal újra keresni fogom a kapcsolatot! ;) Nem akarok fölsorolásba bocsátkozni - nem mintha nagy fölvásárló volnék - , ha valamely "üzletfelem" igazoltatni szeretné velem magát, természetesen szívesen megteszem! Úgy látszik,én igen szerencsés vagyok (legalábbis ebben...), mert egy nem jelentõs csúszástól eltekintve minden a legteljesebb mértékben jól zajlott. JÓT s JÓL!!! Ezúton is köszönöm mindenkinek! :)

#23 Angelwolf

Angelwolf

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 20. - 21:49

Nekem Dé jut eszembe, mint ideillõ: ahogy és amikorra és ahova megbeszéltük a találkozót, ott tudtam tõle megvenni a választott holmit (jót, jó áron, mellesleg :) )

#24 naatha

naatha

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 653 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 21. - 9:55

Lótuszról, Chykirõl, Beysáról, Börnirõl szintén jót tudok csak mondani, bátran ajánlom bárkinek õket! bocsánat attól,akit esetleg nem említettem és sikeresen bizniszeltünk :D ,de sajnos a memóriám nem a legjobb nevek terén.

#25 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 23. - 18:16

Kixi már megelõlegezte a bizalmat, remélem ma megérkezett a zabla, így én is felírom õt a zöldlistára

#26

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 25. - 5:57

Nekem Dé jut eszembe, mint ideillõ: ahogy és amikorra és ahova megbeszéltük a találkozót, ott tudtam tõle megvenni a választott holmit (jót, jó áron, mellesleg :) )

De kedves vagy, nagyon szépen köszönöm! :ang:
Egyúttal akkor vissza is passzolom a labdát ;) - veled nemkülönben öröm volt üzletelni! :kocc: :)

Nem túl sok adás-vételt bonyolítok, de akikre most emlékszem korábbról ezekkel kapcsolatban, és felírnám õket is a zöld listára (bár talán már voltak is), az még chyki, és Zsofisz17. :)

#27 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 25. - 10:53

Dé, nem tõled vettem egy neoprén western alátétet még évekkel ezelõtt? Ezen gondolkodom már egy ideje :D

#28 Merénylõ

Merénylõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.964 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 25. - 12:34

Én is vásároltam már sok mindenkitõl! Bocsánat, ha nem jut eszembe valaki... :) Börni és Lótuszvirág korrekt, megbízható és öröm velük üzletelni! :ang: :D

#29 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 25. - 17:41

Nekem se jut mindenki eszembe. Hilfigers (vele mostmár nem kell leveleznem :D ), Chyki,Gisari, Mongol. Biztos volt még, de én sem emlékszem. Általában azzal nem nagyon foglakozom, aki nagyon ragaszkodik az előre pénzhez, utálom, ha teljes a bizalmatlanság. Mongollal is megbeszéltük, ha nem felel meg a cucc és visszaküldhetem, minek utaljak előre, hogy a bankok jól járjanak a dupla pénzmozgással? Ez az egész úgyis kölcsönös bizalmon alapul. Ha nincs bizalom, nem lesz jó az üzlet.

Edited by Kistáltos, 2012 január 25. - 17:43.


#30

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 25. - 18:31

Dé, nem tõled vettem egy neoprén western alátétet még évekkel ezelõtt? Ezen gondolkodom már egy ideje :D

Esküszöm, nem tudom! :kir: Jó rég lehetett az. :cool:

#31 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 26. - 18:29

Talán Dorka felirattal...? :D

#32

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 26. - 20:27

Mármint az volt ráírva az alátétre?.. :kv: Nem emlékszem erre, ami nem kizáró ok, tekintettel a fantasztikus memóriámra :gm:, de bármi lehet. :D

#33 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 27. - 19:34

Hát, akkor ez rejtély marad... :D

#34

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 27. - 21:38

Möhö, ha az is egy sikeres üzlet volt, és más nem cáfol ránk, akkor bevállalom. :gm: :dev: (De valójában a hibáimat is vállalom természetesen. :D)

Edited by Dé, 2012 január 27. - 22:09.


#35 Kispaci

Kispaci

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 27. - 22:20

Az volt, akkor magadra veszed, mi? :D

#36

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 27. - 22:57

Naná! :D :D :D

#37 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 28. - 9:28

Én is vásároltam már sok mindenkitõl! Bocsánat, ha nem jut eszembe valaki... :)
Börni és Lótuszvirág korrekt, megbízható és öröm velük üzletelni! :ang: :D

:yeah:

Közkívánatra ez is :)

Vörös lista nem lesz? :dev:

#38 Merénylõ

Merénylõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.964 hozzászólás

Közzétéve 2012 január 28. - 13:27

Ó, éééés Donqui!!! Ne haraguudj! Tõled is! :ang:

#39 kistigris

kistigris

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 2. - 11:40

Sziasztok! Filozofruskáról tudtok nekem valamit mondani? Csereberélnék vele, de a múltkori szerencsétlen lépésem óta kicsit bizalmatlan vagyok. Megbízható? Elõre is köszi. :ang:

#40 Beysha

Beysha

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 199 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 2. - 13:41

LLotti. Összejött végül a zabla, nemvolt gondom vele.