Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Ilyen volt - ilyen lett


  • Please log in to reply
1322 válasz a témához

#41 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 13:33

Kiváncsi vagyok ki tud magáról 48 évvel ezelõtti kobbojképet feltenni.... :D :D

#42 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 13:35

Kiváncsi vagyok ki tud magáról 48 évvel ezelõtti kobbojképet feltenni.... :D  :D

Hozzászólás megtekintése

Szerintem nyertél! :kocc: Melyik vagy Te? :gm:

Edited by Pendemonium, 2006 március 8. - 13:36.


#43 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 13:57

Kiváncsi vagyok ki tud magáról 48 évvel ezelõtti kobbojképet feltenni.... :D  :D

Hozzászólás megtekintése

Szerintem nyertél! :kocc: Melyik vagy Te? :gm:

Hozzászólás megtekintése

Gondolod ha a vasutas lennék, dicsekednék a "kobbojságommal"? :D Jó mélyen ülök, nem? :D Érdekességként: Ez a fogat még maszek volt.

#44

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 20:58

Persze a kobakosok is tegyenek csak be képet... amennyiben felvették a cobboj cuccot és mégsem haltak bele! :D

Hozzászólás megtekintése

Mostanában múlik a grafomániám, meg a képlinkelési kényszerem... De ez a topic... Csúcs, Aniko, ez nagyon jó. Én is gondolkoztam már ezen, illetve sokszor elmerengve nézegettem lovastársaimról ilyen jellegû képeket (pl Apple a nyáron, vagy hogy lovagolta azt a szürke kancát, és akkor is készültek ám meglepõ cicanacis képek, de õ azt most nem vette alapanyagul :)), érdekes figyeni a változást.No, én túl drasztikus változásokon nem mentem keresztül az évek során, angolban kezdtem, és abban is folytattam, illetve némiképp hibridusz, mert nem oly' sokat (de nem is túl keveset) nyergelek, szõrén meg majd' mindegy, mondhatnánk (persze ez sem teljesen igaz). De Gumi felhívásának eleget tehetek, mert felvettem már a cobboj cuccot, és nem haltam bele :)Viszont az ég megmentett, úgy tûnik, nagyjából egy kobakos kép sem készült rólam sose, ezt nagy szerencsének tartom, mivel mindenki, vagy legalábbis majdnem mindenki vicces kobakban, így én is - nem is szívesen mutogatok ilyen dokumentumokat magamról. (Bár a kobak hasznosságát nem vitatom el.) Eztet találtam még a jó tatis bérlovis idõkbõl (Gaforka Sikijén ülök :)).Cicanacis-hopiletes: itt már Szelcsivel, úgy másfél éve talán, vagy még régebben?..Szõrénülõs-chapses decemberbõl, egyéb idevágó kellékek; hackamore a lovon western kantárral (az nem a sajátom volt, akkor próbálgattam a hackit Szelcsin, így kölcsönkantárral voltam, megjegyzem, nem én gumiztam össze a szárak végét, mielõtt rámförmednek a westerlovasok ;))...Nagyjából így állunk most. A saját hackamore-omhoz angol kantár van, és ha nyergelek, akkor angol nyereggel, de azt nem kombinálom rojtos chapssel (csak ha épp nincs kéznél a nem-rojtos, mert azt viszont használom nyereggel is, mert jó kis találmány az), nem szeretem az effajta keveredéseket, furcsának hat.Ja, és a westernes kilengések.Elsõ számú megkísértés Jelmezes Szelcsivel, nyeregalátétünk nem volt, ezért a rövidke pokróc, tudom, illúzióromboló (mint én magam :cool: ), meg egyéb hiányosságok (pl nem lehetett rövidebb kengyelt állítani, pedig elkélt volna), de hát erre futotta.Na, ennyit belõlem.[dinka vagyok]

Edited by Dé, 2006 március 8. - 21:10.


#45 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 21:02

Elsõ számú megkísértés

Hozzászólás megtekintése

Na, ja!Hisz akin ülsz, az maga az ördög! :D

#46

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 21:07

Igen, látszik is a képen, amint nyújtogatja villás nyelvét, meg amint én reszketek, az is :D

#47 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 23:17

Nem bántás! Nagyon teccenek a képek Dé! De Szelcsi olyan kis aranyos azon a szõrén ülõs képen, mint egy bundás póni. :D :P "Az elsõ számí megkísértés" címû képen pedig a ló inkább hasonlít ott egy vérbeli oroszlánra, mint ördögre. Amúgy nagyon szép lovak és képek mind. :kocc:

Edited by Satin Speed, 2006 március 8. - 23:19.


#48 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 9. - 18:26

Gyajj, Dé lebuktatott :DNajó, akkor már beteszem... :cool: Nyáron a gyerektáborok egyik napján még Bolygeszen lovagoltam western-nyeregben, bézbólsapiban, farmerben...Majd másnap agylövésem támadt, és még a kobakot is felvettem, hogy ugorhassak :kir:De azóta csak múlt hétvégén illettem a popómat angolnyeregben, de akkor a társaság, meg a táj feledtette velem ezt a pöpp kisz ápró problémát :D

Edited by Apple, 2006 március 9. - 18:31.


#49 Bogár

Bogár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.400 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 11. - 10:31

Lovagolni 2001-ben kezdtem el, (sajnos errõl az idõszakról nincsenek képeim) végül 2002. februárjától (baleset miatt) 2004-ig nem ültem lovon...Az ezután készült képek, szerintem a fejlõdés itt is látható :) :legelsõ futószár nélküli ügetések egyike... (2004 március)Lindával angolban 1 (2004. november)2a megfertõzõdés pillanata... (2005. április)... és hatása (Lindával) (2005. július, Pál Zoli debreceni kurzusa) végül westernbe 1 (2005 július)2 (2005. szeptember)végül a legfrissebb kép Lindával. (2006. március)

#50 hanna

hanna

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 58 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 11. - 16:24

Sajnos nincs magamról lovas képem, de szerintem jó a topic!Kinek az ötlete volt?

#51 Dia01

Dia01

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.319 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 11. - 16:31

tennék fel én is képeket,ha lenne scannerem.. :rolleyes: De így megkíméllek titeket egy ideig. :kir: Kicsi koromtól kezdve,mikor lehetett,lovon ültem,de még most is kevés a lovas képem..Mert nincs a közelemben olyan ember,aki legalább elfogadhatóan tudna fotózni :rolleyes: :(

#52 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 11. - 17:17

Sajnos nincs magamról lovas képem, de szerintem jó a topic!Kinek az ötlete volt?

Hozzászólás megtekintése

Köszönjük a tartalmas hozzászólást... :guny: Asszem a Kisss Pesta ötlete volt.. :mad: Apáám....

#53 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 11. - 20:13

mano! Csaknyugi! :D (Nyugalom...a hosszú élet ritka ;) )

#54 Zsofisz17

Zsofisz17

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 853 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 12. - 19:34

Lovas pályafutásom során 3 évig a lovaglások 90%ban viseltem kobakot,hoppiletet. Ez utóbbit még ma is elõszeretettel hordom,fõként ha angol nyereg van a lovon,de pár hete megvettem életem elsõ western nyergét is,mégsem tudom magam egyik kategóriába se besorolni,ingázom a kettõ között. :) /képek nem igen vannak,általában én fotózok/.Bügyürõl van jópár képem:ilyen volt legelsõ közös lovaglásunk alkalmával,ilyen volt jún.18-án,útban hazafelé, ilyen volt szintén aznap a megérkezésünk pillanatában, és ilyen volt tegnap. :ang: Kincsõ már nagyobb átalakulásokon ment át:ilyen volt, és ilyen lett :D És azt hiszem a lovazásom legnagyobb áltozata: A Kertünk egykoronA Kertünk a nyáronés A Kertünk napjainkban :)

#55 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 14:22

Nah... Sikerült elõbányásznom azt a képet, ami 1986. õszén készült rólam (ha eccer szkennerközelbe kerülök, akkor nem csak kép lesz a képrõl...), és találtam egy összehasonlításra alkalmasat 2005. nyaráról :D

#56 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 15:14

A hétvége jutott eszembe a topic új hozzászólásait olvasgatva.Szombaton délután kivittem egy két órás terepet a kedvesem tanyáján kölcsönlovon angolnyeregben (4 kislánnyal mentünk és baromi jól szórakoztunk a lusta lovakon a napsütésben); majd átültem a saját lovamra western nyeregben és mentem egy órát vele is.

#57 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 17:10

Fényképek? Azok nincsenek. De helyette itt az alábbi írás, mely a saját változásomról szól. Westernesbõl westernes lettem, csak másmilyen.Tudni = Tanulni tudniSzememre hányták mostanában, hogy Silveradon majd minden hétvégén kurzus, edzés, oktatás, gyakorlás folyik, az egyetlen pályáért már-már veszekedniük kell a lovasoknak. A túralovaglás fellegvárában megesett az a csoda, hogy Porfelhõvel három új pálya megépítése mellett kellett döntenünk. Ez Silverado nevével kapcsolatban nonszensznek tûnik. Felhánytorgatják, hogy a lovas túrák felkent papjaként behódoltam a sportwesternnek, s magam is túl gyakran dolgozom a borjainkkal karámban, ahelyett, hogy erdõn-mezõn csatangolnék a lovammal. Elgondolkodtam a dolgon. Valóban sokat változtam az utóbbi idõben?Nem tudom. Nem érzem úgy, hogy köpönyeget fordítottam volna. Változtam, az tagadhatatlan. A megjegyzések ugyanis tényeken alapulnak, azokkal nem tudok, de nem is akarok vitatkozni. Istenes Csilla westernlovaglást oktató kurzus sorozata valóban nálunk zajlik, s én ennek tényleg szívembõl örülök. Sokan megkérdõjelezték, hogy sikeres lesz-e az oktatás sorozat az õ vezetésével. Porfelhõvel ellentétben én valószínûleg nem is õt választottam volna, hanem inkább Tóth Lajost, akit módfelett kedvelek és becsülök. A résztvevõk, de még inkább a fanyalgók számára azonban reveláció erejével hatott a felismerés, hogy Csilla kiváló tréner. Gyakorlatilag nincs lemorzsolódás, sõt elõfordult az a csoda is, hogy el kellett utasítani jelentkezõt ló- vagy helyhiány miatt. Jómagam nem veszek részt a kurzus munkájában, idõnként azonban figyelem, hogy mi zajlik, hogyan zajlik. Három-négy alkalom után már szembetûnõ fejlõdést tapasztalok a lovasoknál. Van a kurzuson olyan lovas is, aki már egy évtizede lovagol, de állítom, hogy három nap oktatás alatt többet fejlõdött, mint addig összesen. Ezek miatt a tapasztalataim miatt valóban revideáltam a kurzusokról alkotott negatív véleményemet, s a jövõben még lelkesebben támogatom Porfelhõ törekvését arra, hogy magas szakmai színvonalon is folyjon lovaglás oktatás Silverado égisze alatt.Pedig nekem korábban valóban nem volt túl jó véleményem a kurzusokról, nem is nagyon látogattam õket. Ezt többen azzal azonosították, hogy nem akarok, nem szeretek tanulni. Pedig ez szemenszedett nem igaz! Igaz viszont, hogy nem szerettem, s ma sem szeretem a lovaglásban a kampányt és a túl nagy kötöttséget. Egy kurzus pedig - természeténél fogva - bizonyos fokig együtt jár ezekkel. A lovaglás, a lovakkal való foglalkozás számomra nem sport, hanem életforma, az ember minden gondolatát ez tölti ki. Látványos, a valóságosnál többet mutató-ígérõ, felületes fellángolásnak itt nincs helye. Én mindig úgy éreztem, hogy a túl sok lovas miatt a nagy garral beharangozott kurzusok számomra valójában nem elég hatékonyak. Többet ígértek, mint amit adni tudtak. Soha nem derogált nekem a tanulás, de én inkább a face to face átadott ismeretek, a személyre szabott tanítás, illetve az autodidakta tanulás híve voltam. A kurzusokkal szembeni ellenérzésem persze nem gátolt meg abban, hogy a lányomat szívvel-lélekkel támogassam azok látogatásában, ha egyszer szívesen ment, jól érezte ott magát, s lovas tudása szemmel láthatóan sokat fejlõdött általuk.Bízom benne, hogy soha nem állítottam magamról, hogy értek a lovagláshoz, nincs szükségem tanulásra. Néha ugyan mondták az elõbbit nekem, s hízelgett is a hiúságomnak a dolog, de mivel nagyon gyakran lovagoltam, a lovak mindig helyre tettek e tekintetben. A lovak ugyanis nem hazudnak! Pillanatok alatt szembesítik az embert hiányosságaival. Tanulnom törvényszerûen mindig kellett, hiszen soha nem volt két egyforma ló, két egyforma helyzet, mindig ott volt a következõ, addig még nem tapasztalt, megoldandó feladat. Nekem a tanulás egyet jelentett a lovaglással magával. Örökké árgus szemekkel figyeltem másokat, s mindent ellestem, hasznosítottam, beépítettem a repertoáromba, amirõl úgy véltem, hogy jó, hogy használható, hogy elõbbre visz. Ha valamit nem tudtam egy lóval megoldani, akkor - ha módomban állt - megkérdeztem egy nálamnál nagyobb tudású lovast, vagy jobb híján kísérleteztem. Ez utóbbiért sok kritikát kaptam. De el bírtam viselni azokat, hiszen a jórészt saját magam által kiküzdött lovas tudásom következtében egy idõ után az ismert és többé-kevésbé elismert westernlovasok között tartottak már számon, a legtöbb problémámonn sikerült magamnak úrrá lennem. Minden túrán tanultam, soha nem csak utaztam a lovon - mint ahogyan megvádoltak párszor. Aki lovagolt velem, az tudja, hogy soha nem volt olyan pocsolya, amibe bele ne léptettem volna az ellenkezõ lovat, nem volt olyan ijesztõ tuskó, amit meg ne szagoltattam volna a lovammal, nem volt olyan árok, amin át ne keltem volna, nem volt olyan nyers csikó, amelyet gond nélkül nyereg alá ne szoktattam volna. Arra csak mostanában döbbenek rá, hogy ha annak idején nem "vak vezet világtalant" jelleggel tanulok, ha nem kényszerülök a saját káromon okulni folyton, hanem pl. Istenes Csillától, Tóth Lajostól vagy másoktól tanulhattam volna, akkor egészen másként alakultak volna dolgok a lovaglásom körül. Egy jó tanár hatalmasat lendíthet az emberen, ha õ is lendülni akar, s arra - adottságai révén - képes is. Ma sem bánom azonban, hogy így alakult, hogy így tanultam. Remekül szórakoztam közben, nagyon jól éreztem magam. Nem készültem soha olimpiai bajnoknak, lovas sportolónak, az így-úgy megszerzett lovas tudásom elegendõ volt a céljaimhoz. Csak szabadidõlovas akartam lenni világ életemben, s annak nem vagyok utolsó, ezt biztosan tudom. Tényleg, mit is tudok én a lovaglás terén? Szerintem elég jól ülök a lovon. Ez nagyrészt annak köszönhetõ, hogy fiatal koromban nagyon sokat lovagoltam szõrén. A stabil ülés miatt ritkán is rak le ló. Nem azért, mert olyan húdehajjde lovas vagyok, hanem azért, mert megtanultam lovat belovagolni, lovagolni. Nem adok neki esélyt rá, hogy lerakhasson. Persze estem, buktam már nem egyszer, tört csontom is - nyilván ezután is fogok esni - de ez a lényegen nem változtat. Ha egy csikót én lovagolhattam be, akkor biztos lehettem benne, hogy megbízható lovam van, mellyel minden számomra adódó problémát meg tudok oldani. Bronco lovam nyers csikóként került hozzám, évekig soha más nem lovagolta rajtam kívül. Addig jutottam vele, hogy arab létére nemegyszer quarter horsenak nézték. Olyan nyugodt és flegma tud lenni még extrém helyzetekben is, ami egy arabnak nem nagyon sajátja. Olyan szinten megbízott bennem, hogy egy méter magas, függõleges folyópartról hívó szavamra a mély vízbe vetette magát, miközben én a vizet taposva tartottam a szárat a kezemben. Ilyesmire gondolom csak akkor vetemedik egy ló, ha a gazdája valamicskét ért a lovakhoz. S nem õ az egyetlen általam belovagolt és lovagolt ló, melyekkel meghökkentettem már embereket. Ciscoval, Sárkánnyal és Abdullal rendszeresen kantár, zabla és szár nélkül, egy szál nyakukba vetett kötél hurokkal szoktam lovagolni, akármekkora lovascsapatban, bármilyen terepviszonyok közepette. A 3 és fél éves Inkával ugyanígy lovagoltam be az Izsáki Sárfehér napok sokadalmába, berregõ Harley Davidsonok és cross motorok közé. S mindvégig maximálisan biztos voltam abban, hogy ez nem felelõtlenség, nem feltûnni vágyás a részemrõl. Egyszerûen tudtam, hogy a lovam erre képes, s semmi gondom nem lehet. Noha néha képes vagyok felkapni a vizet, de általában nyugalmat és biztonságot tudok sugározni a lovaim irányába, ami nagyon hasznos segítség számukra. Problémáim inkább akkor voltak, ha elrontott lovak kerültek a kezeim közé. Egy alkalommal - Faradzs lovammal - csõdöt is mondtam. Emberek lovas képzését soha nem vállaltam, de ha a véleményemet kérdezték, azt szívesen megosztottam másokkal. Kicsit hibámnak tartom, hogy erre sokszor olyankor is sor került, ha nem is kérdeztek.Túrákat vezetni, megszervezni is tudok talán. Több száz komolyabb lovastúrán lovagoltam már a csapat élén, nem okoz számomra gondot lóval eljutni bárhová. Tudom, hogy mit vigyek és mit ne vigyek magammal, mire van szüksége a lovamnak vagy nekem. Tudom hogyan kell terepen tájékozódni, mikor kell fedél alá menekülni, itatni, etetni, pihentetni, stb. Sokszor elmondtam már, hogy legalább akkora teljesítménynek tartom egy élvezetes lovastúra levezetését, mint egy profi edzés megtartását. Mindkettõhöz komoly tudás, ismerethalmaz szükséges. Már messzirõl felismerem, ha a lovamnak valami baja van. Lekopogom, de idõtlen idõk óta nem volt nálunk komolyabb betegség vagy lovas által okozott sérülés. Ehhez is sokat kellett tanulni.Mostanában a borjús western versenyszámok magyarországi meghonosításán fáradozom. Kezdek kimenni a korból, maholnap az ötödik x-et taposom. Nem érek már rá annyira, mint fiatalabb koromban, ezért intenzívebben és hatékonyabban akarom ezeket megtanulni, hogy a tudást tovább tudjam adni. Öreg fejjel cutting, team penning, ranch sorting, arena sorting és working cow horse kurzusokra is beteszem majd a lábam a jövõben, a gyorsabb elõrehaladás érdekében. Nem tudom ezt szégyenként megélni. Nem érzem pálfordulásnak azt, hogy most másként tanulok mint régen, hiszen ugyanazt teszem: tanulok.Kirõl mondhatjuk el, hogy annyira tud lovagolni, hogy már nem kell tanulnia? Senkirõl. Mindig mindenki elõtt vannak megoldandó feladatok, mindig új ismeretek várnak ránk. Én azt tartom, hogy az tud, aki tanulni tud. Mert ha az ember megtanult valamit, akkor elér ugyan egy állapotot, egy szintet, de azonnal ott a következõ elérendõ állapot és szint. Nincs megállás, nincs status quo. Aki megáll, az lemarad. Fejlõdés van. Haladni kell! Senki nem ülhet a - még oly megérdemelt - babérjain. Még ha a kommunizmus eszméje el is bukott, egyvalamiben igaza volt Leninnek: Tanulni! Tanulni! Tanulni! Ez a megoldás minden bajra.

#58 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2006 március 13. - 17:16

Gavaril Vlagyimir Iljics Sheriff

#59 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 17:31

Dá, dá! = Dádá lesz, Mongol! :)

#60 PozitívFeri

PozitívFeri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.511 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 20:21

Hát salynos én nem nagyon tudok semmi változást mutatni magamról, csak a megszokottat. azóta fõlleg figyelek erõssen, mer én a salyát káromon tanulok a másén röhögök. Egy komoj kép van itt rollam.éreccségi vizsga képem sokat nem változtam azóta mióta fütõ a szakmám. :D

#61 Mancee

Mancee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 64 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 20:37

Biztos akkoris megnyilvánulási kényszered volt már és nem sikerült kiheverned leg nagyobb sajnálatunkra.

#62 Zserbo

Zserbo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.149 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 13. - 22:04

Off

Apple a nyáron, vagy hogy lovagolta azt a szürke kancát, és akkor is készültek ám meglepõ cicanacis képek, de õ azt most nem vette alapanyagul :)),

Hozzászólás megtekintése

Az a kanca még egy picit herélt. ;)

#63 aroon

aroon

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.679 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 16:27

Az a kanca még egy picit herélt.

Na ezt meg hova rakjuk, herélt kanca (NOBEL DÍJ). :D

#64 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 17:26

a megfertõzõdés pillanata... (2005. április)

Hozzászólás megtekintése

Figyuzz Bogar! Nemtod kie az a pacc a kepen? Mert total jol nez ki, ugy megvennem...! :kir:Naggyon jo ez a topic, alig varom, hogy otthon en is elo tudjam keriteni az elso sportcipoben lovazos kepemet! :kir:

#65 Bogár

Bogár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.400 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 17:49

a megfertõzõdés pillanata... (2005. április)

Hozzászólás megtekintése

Figyuzz Bogar! Nemtod kie az a pacc a kepen? Mert total jol nez ki, ugy megvennem...! :kir:Naggyon jo ez a topic, alig varom, hogy otthon en is elo tudjam keriteni az elso sportcipoben lovazos kepemet! :kir:

Hozzászólás megtekintése

Háát én már nem is tudom már. Asszem valami Bársony nevû ló volt :D :kocc: Nekem van kobakos képem rólad :D:D Közszemlére tegyem? :dev:

#66

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 20:18

Off

Apple a nyáron, vagy hogy lovagolta azt a szürke kancát, és akkor is készültek ám meglepõ cicanacis képek, de õ azt most nem vette alapanyagul :)),

Hozzászólás megtekintése

Az a kanca még egy picit herélt. ;)

Hozzászólás megtekintése

Akkor egy picit megkérdezném, hogy volt neki egy pej csikója*, akit vele együtt hoztak el oda?.. Csak Zserbonak: http://www.paci.hu/f...ndpost&p=188845*már nem volt csikókorú, de az õ "kölke"off off, csak nem csípek dolgokat ;)

Edited by Dé, 2006 március 14. - 20:32.


#67

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 21:01

Zserbo, Blue a fejemre koppintott, hogy a kobakos képen nem azon a lovon ül Apple, amleyikrõl én beszélek - ez volt a félreértés tárgya; más lóra gondoltunk, nem a nemében tévedtem (amelyikre én gondolok, az kanca, csak épp nem arról van itt szó :)).Úgyhogy sorry, megkövetem magam. (de a rend kedvéért nem törlöm az elõzõt, hadd láttassék, milyan arogáns váza vagyok :gm: )

#68 Ditapaci

Ditapaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 299 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 15. - 22:25

Úgyhogy sorry, megkövetem magam. (de a rend kedvéért nem törlöm az elõzõt, hadd láttassék, milyan arogáns váza vagyok :gm: )

Hozzászólás megtekintése

arrogáns váza? :confused: ... es mi voltál elõtte? snájlig plüssmaci? :D bocsi, de ez egy ilyen volt ilyen lett topik, ezért felmerült bennem a kérdés... :)

#69 Dreamcatcher

Dreamcatcher

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 904 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 10:19

OFFSziasztok!Lótémában off, mert úgy még nem sokat változtam, maradt a vegyesfelvágott! ;) De ez ide kívánkozott részemrõl:Egyéb területen ilyen volt, és ilyen is lett. Kicsit távol van a kettõ, de mûködik! :DOFF vége

#70 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 10:28

OFF: DC, mindig azt hittem, hogy fiú vagy... :D Így jár, aki nem olvassa el a profilokat...

#71 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 10:33

OFF: DC, mindig azt hittem, hogy fiú vagy... :D Így jár, aki nem olvassa el a profilokat...

Hozzászólás megtekintése

A Szundika? Hát az kislány ( persze nagy ) és még csinos is. Meg egy :ang: :yeah:

#72 Dreamcatcher

Dreamcatcher

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 904 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 16. - 11:25

OFF

OFF: DC, mindig azt hittem, hogy fiú vagy... :D Így jár, aki nem olvassa el a profilokat...

Hozzászólás megtekintése

A Szundika? Hát az kislány ( persze nagy ) és még csinos is. Meg egy :ang: :yeah:

Hozzászólás megtekintése

Köszi Donqi!Agrobe! A profilom a bejelentkezésem óta ki van töltve képpel meg mindennel, dehát nem sikerült odatévedni... így még nagyobb lett a csodálkozás! :DOFF vége

#73 Barbara

Barbara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 185 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 17. - 10:01

Sziasztok!Az nekem nem megy ,hogy ide is feltegyem de a honlapunkra most került fel 14 kép rólam 6 éves koromtól mostanáig. Az elsõ dámalovasok igazán viccesek. :D www.damalovasegyesulet.hu

#74 Bogár

Bogár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.400 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 18. - 8:42

Tegnap untkoztam egy kicsit:Linda 2005 és 2006 márciusában.és a feje:)

#75 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 18. - 9:52

Bogár! Látszik, hogy nagyon sokat izmosodott Linda ez alatt az egy év alatt. Mennyivel izmosabb a nyaka is. Nagyon jó. :kocc: Csikóm 2005 Ápr. 152006 Március 15

#76 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 18. - 10:56

és a feje:)

Hozzászólás megtekintése

Kisebb lett a füle! :D :ang:Szép a fejecskéje! :cool:

#77 smoft

smoft

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.811 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 18. - 12:16

Egyetértek az elõttem szólóval. :) - De a hosszú sörény jobban állt neki! ;)

#78 gica

gica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 370 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 18. - 19:55

Anno, tavaly és ma.

#79 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 18. - 20:42

Rumbáztál? :)

#80 gica

gica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 370 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 18. - 20:48

Ha a paci neve Rumba, akkor IGEEEN!!! :yeah: