Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lóbarátok országos találkozója 2006. június 22-25.


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1383 válasz a témához

#1 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 15:37

Magamhoz ragadom a kezdeményezést, és megnyitom az idei tatárszentgyörgyi buli szervezkedõs topicját.Mielõtt az új tagok kérdezõsködnének, hogy "ezmiez?", ajánlom figyelmükbe a tavalyi, tavalyelõtt és azelõtti topicokat. 200520042003

1. Tatári találka természetesen lesz. A cowboy.hu-n már rég ott van a dátum, igaz kicsit szûkebben, de a fõnap 24-e és megint Cowboy Action Riding Trail is lesz    C.A.R.T. bajnokság keretében. az lesz a II. forduló, mert az elsõ El Broncón lészen. :yeah: 2. Midnight Boogie-ékkal már tavaly Tatár után azonnal megegyeztem. 3. Kajdácsi Józsival már folynak a megbeszéléseink, hamarosan jövök a részletekkel.LÓBARÁTOK ORSZÁGOS TALÁLKOZÓJA, 2006 JÚNIUS 22-25 Posted ImagePosted ImagePosted Image

Hozzászólás megtekintése



#2 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 15:59

Nagyon szeretnék menni, méghozzá lóval és ha lehet akkor Botonddal.(ezt csak azért írtam, hogy hátha szerencsét hoz az elsõ hozzászólás)Mik vannak tervbe véve?

#3 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 17:35

:D Várom a fejleményeket!!! 100%, hogy ott leszek!

#4 Szendepende

Szendepende

    Csikó

  • Fórumtag
  • 434 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 17:42

Mi is leszünk faterommal!!!Tutko :kocc: :yeah:

#5 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 17:53

Tavaly elkövettem azt az orbitális baromságot, hogy nem mentem el ilyen-olyan okokból kifolyólag (költözködés, fáradt voltam, munka volt sok).De idén ki nem hagyom az biztos :yeah: .

#6 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 19:36

Nekem is ez lesz az elsõ, és még jaj de messze van, de biztosan megyünk, két barátnõmmel, és a lovainkkal! :kocc:

#7 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 19:54

A segítségemet felajánlom bármiben, ahogy tavaly is tettem.Viszont azt hiszem, hogy idén papírkutya leszek, azaz hintalovas, és autóval látogatom meg a történelmi helyet. :D Tán a kutyummal. :rolleyes:

#8 Encõke

Encõke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 435 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 6. - 20:00

Én is fogok menni, lóval... Vagy a barátnõmmel(itt a fórumon Dunocsi-legjobb barinõm :ang: :) ) Vagy pedig azzal a csapattal, akikkel tavaly is mentem, õk a Kiskunlacházi Western, és Szabadidõlovas Egyesület

#9 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 7. - 16:48

Mi is megyünk Foltoscsikóval,valószínûsíthetõen kiegészülve még DED-del aki egyes fogattal jön,és még két baráttal,lóháton.Ha bárminemû segítségre lenne szükség,elõtte,vagy akár ott is,állok rendelkezésre!

#10 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 7. - 19:42

Egy hatalmas probléma azonban van,aminek ügyében megpróbálok intézkedni is: Tatár egy idõben van a Lovas Juniálissal... :(

#11 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 7. - 20:02

Mint mindig. :(

#12 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 7. - 20:14

Igen.És ez a baj,hogy még mindig.

#13 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 7. - 23:24

Lóbarátok, lovasok, tatterosok, cowboyok, karámlovasok, sportosok és túrások, tatári táborosok!Mielõtt belecsapunk a szervezkedésbe szeretnék egy esetleges félreértést eloszlatni. Nem tudunk az idõponton változtatni, nem azért, mert Sheriff megígérte és nem intézkedett, nem azért, mert nekem nem szívügyem a rodeó, (sosem voltam ellene azért mert nem gyakorlom) és fõleg nem azért, mert nem fontos, hogy a rodeós csapat, vagy bárki aki érdekelt a Budapesti Búcsú rendezvényén is, ott lehessen Tatárszentgyörgyön.Az okok sorban:1. A tavalyi buli után néhány nappal megállapodtam a Midnight Boogie-val az idei idõpontra.2. Kajdácsi Józsi több lovasversenyt is rendez minden szezonban és neki terveznie kellett. 3. Miután várhatóan a helyi önkormányzat is besegít az idén, õk is errõl az idõpontról lettek tájékoztatva.4. Annyira nehéz volt az egyéb western rendezvények kooordinálása, hogy minden résztvevõnek jó legyen és alkalmazkodjon a nemzetköziként is nyílvántartott kaposvári versenyekhez, hogy nem lett volna semmiképp más idõpont.Ha megnézitek a cowboy, vagy a pknranch. hu-n a versenynaptárt akkor láthatjátok, hogy csak a már fix versenyek is milyen szorosak idõben. Néhány hete mikor összeállítottuk a versenynaptárt, szerettük volna, hogy amikor lehet, legyenek közösek a reining és az egyéb western versenyek, de ezt sem sikerült jobban összehozni.5. Végezetül van néhány ok amiért ezt az idõpontot szeretnénk mindig. Az egyik, a júniusi esõs idõ okozta veszélyek, amik egyrészt nem kedveznek a túrának és a bulinak és az ott ilyenkor kialakuló rettentõ nagy belvizes területek is addigra rendezõdnak általában. Júliusban már elég nagy meleg lehet ami szintén nem a legjobb 40-50 km-t lenyomni. A másik ok pedig az, hogy ezt a rendezvényt sokunk akaratára hosszabb távra tervezzük és ennek a kiszámíthatósága miatt is fontos, hogy más is számolni tudjon ezzel a júniusi hosszú hétvégével.Tényleg sajnálom akinek ez az idõpont nem felel meg és ezért nem tud eljönni, de sajnos nem tudunk mást kitalálni. :kocc:

#14 dumdum

dumdum

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 1.267 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 7. - 23:47

*****

Edited by dumdum, 2006 szeptember 16. - 7:05.


#15 lotolvaj

lotolvaj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 120 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 15:21

Remélem addig összeszedi magát a lovam Szilaj, és ha rá tudom venni Pampalinit, akkor vele neki vágnék ennek a nagy útnak. Bízok az Õ tudásában, mert mint tudjuk, elég nagy utat tett meg Tinnyétõl Silverádóig 2 lóval! :yeah:

#16 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 15:23

Nekem is ez lesz az elsõ, és még jaj de messze van, de biztosan megyünk, két barátnõmmel, és a lovainkkal! :kocc:

Hozzászólás megtekintése

Akkor összehozhatnánk egy közös túrát Tatárra, mert idén mi is lóval szeretnénk menni.

#17 Petya

Petya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 17:19

Nekem is régi álmom lóháton eljutni Tatárra. Pampalini útvonalát használnám én is, legalábbis úgy, hogy még a Dunának a Dunántúli oldalán csatlakoznék a menethez. Az biztos, hogy több év összehasonlíthatatlanul legnagyobb kalandja lenne ami tavaly egy cégalapítás miatt sajnos és szerencsére kimaradt. Talán az idén. Még nem merek reménykedni sem, de hátha... Több bértartóm mondta tavaly is, hogy jönne, hátha az idén is ez lesz a helyzet és lovasokat is találok tán legalább 1-2 lovam hátára. P.

#18 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 19:37

Merre vezet ez az útvonal? Mert mi itt Nagyvenyimnél csatlakoznánk, vronyék meg gondolom Dunaújváros környékén.

#19 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 19:44

Remélhetõleg csatlakozunk Chyki- vel és lovainkkal (bár Chyki ezt még lehet nem is tudja... :gm: )

#20 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 20:15

De de, õ ültette a fejedbe a bogarat, és ha senki nem veszi tolakodásnak, megyünk, bár szerintem mi futóval, kettecskén, ugye Chestnut?Szóval:Chestnut-CherryChyki-SunnyHa esetleg csatlakozhatnánk valakikhez, akik lóháton indulnak, nagyon örülnénk a megtiszteltetésnek.

Edited by chyki, 2006 január 9. - 21:17.


#21 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 21:23

Nekem is régi álmom lóháton eljutni Tatárra. Pampalini útvonalát használnám én is, legalábbis úgy, hogy még a Dunának a Dunántúli oldalán csatlakoznék a menethez. Az biztos, hogy több év összehasonlíthatatlanul legnagyobb kalandja lenne ami tavaly egy cégalapítás miatt sajnos és szerencsére kimaradt. Talán az idén. Még nem merek reménykedni sem, de hátha... Több bértartóm mondta tavaly is, hogy jönne, hátha az idén is ez lesz a helyzet és lovasokat is találok tán legalább 1-2 lovam hátára. P.

Hozzászólás megtekintése

Erre én is gondoltam már nem egyszer milyen buli lenne itthonról elmenni Tatárra lóval de szerintem egy hét simán kéne hozzá.

#22 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 22:26

Erre én is gondoltam már nem egyszer milyen buli lenne itthonról elmenni Tatárra lóval de szerintem egy hét simán kéne hozzá.

Hozzászólás megtekintése

Szerintem ezen többen is elmerengtünk.Szemeim elõtt láttam, ahogy tarka "Tinámmal" nekivágunk a Balatonról Tatárnak, vagy mikor éppen reálisabb énem tört felszínre, akkor Tinát lószállítóval felhoztam valahova Pest közelébe, tán Dunaharasztiba, és onnan nyargaltam le Tatárra egy nagyobb csapat tagjaként. :) Aztán az álom eloszlott, Tina pedig maradt, és marad Balatonon.

#23 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 0:43

Erre én is gondoltam már nem egyszer milyen buli lenne itthonról elmenni Tatárra lóval de szerintem egy hét simán kéne hozzá.

Hozzászólás megtekintése

Hogy mennyire buli azt nem lehet biztosan tudni. De az egy hét simán kellene hozzá, vagy több. :) Nem tudom ki, hogy van vele, de nekem, ha lötyögõs túrám van akkor relative mindegy, hogy mennyi idõt megyek, de ha odajutós túra van akkor három nap doszt elég, sõt sok. A Balatont megjártam már vagy 8-10 alkalommal, s bár igaz, hogy ez erõsen társaságfüggõ de nekem az sok egy kicsit. A térképen 120 km kb 150-160 kilométer legalább, ha az itatási helyeket, szükségszerû kerülõket is beszámítom. Jöttem már a hetes mellett és egyéb utakon is a Dél-pest- B.széplak, vagy Rákosrettenetes-B. széplak oda vagy vissza, elég húzós volt. Volt, hogy két nap, volt, hogy négy nap. Nekünk a tatári út érdekes módon mindig hosszabb oda, mint vissza. Az út papír szerint, értve ezt fõúton kocsival 45 km háztól házig. Ugyanez lóval általában kilenc-tíz óra. Mindez kocsmával, (persze józanon maradva :) ) itatásal, fagyival, bóttal, pisilésekkel értve. Tavaly egyébként nagyon bejött az éjjel három órakor való indulás.Haza általában rövidebb. Igaz addigra kevesebben is vagyunk mindig. :D

#24 Petya

Petya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 1:49

lilithValahol Rácalmás és Adony környékén csatlakoznánk. Attól függ hányan, de kb. 3-5 fõ kb.P.

#25 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 8:01

Ez nekünk nagyon szuper lenne. Akkor mi is csatlakoznánk a csapathoz Rácalmásnál. Nézünk vmi jó kis térképet, aztán irány Tatár. :D

#26 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 10:09

RC,mire jutottatok a Juniális fõrendezejõvél történõ ajánlatban,egyeztetésben?

#27 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 13:01

Nézegetem már a térképet, meló közben is oda-oda sandítok egy-egy laposat, de eddig nem gondoltam elég komolyan a Tatári túrát. Ezeket a sorokat olvasva viszont igencsak kedvem kerekedik lelovagolni, vagyis inkább elzarándokolni ama nagy találkozóra. :yeah: Az alap útvonal, azok számára akik it-ott csatlakoznának csapatunkhoz, a következõ:Tinnye-Zsámbék-Etyek-Pusztazámor-Gyúró-Tordas-Kajászó-Baracska-Besnyõ-Adony-komp-Lórév-Dömsöd-Tatárszentgyörgy.Lássuk kik csatlakoznának hozzánk és hol. Részleteket, hogy ne merüljön el ebben a topicban, szerintem a Kalandozós topicban megbeszélgethetjük, aztán itt is közzé tehetjük majd a lényeget. Tatárra fel!

#28 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 13:10

Én már most bejelentetem a fõnökömnek, hogy szabit szeretnék kérni június utolsó elõtti hetében. :DEz a probléma is megoldva. :D

#29 lotolvaj

lotolvaj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 120 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 13:21

Nézegetem már a térképet, meló közben is oda-oda sandítok egy-egy laposat, de eddig nem gondoltam elég komolyan a Tatári túrát. Ezeket a sorokat olvasva viszont igencsak kedvem kerekedik lelovagolni, vagyis inkább elzarándokolni ama nagy találkozóra.  :yeah: Az alap útvonal, azok számára akik it-ott csatlakoznának csapatunkhoz, a következõ:Tinnye-Zsámbék-Etyek-Pusztazámor-Gyúró-Tordas-Kajászó-Baracska-Besnyõ-Adony-komp-Lórév-Dömsöd-Tatárszentgyörgy.Lássuk kik csatlakoznának hozzánk és hol. Részleteket, hogy ne merüljön el ebben a topicban, szerintem a Kalandozós topicban megbeszélgethetjük, aztán itt is közzé tehetjük majd a lényeget. Tatárra fel!

Hozzászólás megtekintése

Esetleg én feltudnám ajánlani, a Makádi "ex"nyaralómat, találka, és pihenõhelynek. Ott akár 30-40 ló is elfér. Makádtól pedig csak félnap az út Tatárig.

#30 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 13:35

Nem tudom, meddig fogom dajkálni-dédelgetni-latolgatni magamban az álmot, hogy egyszer lejutok Tatárra. A baj az, hogy elhatároztam (ha irreális, ha nem!), hogy én oda csak lóval megyek mostmár. Lehet, hogy már az idénre is, de jövõre (és akkor már az 55.-et taposnám :yeah: ) egészen biztos, hogy képesek és alkalmasak lennénk (úgy mi, mint a lovak) egy hosszú, - akár több napos - túrára De mitõlünk Tatár olyan messze van, mint... Makó Jeruzsálemhez... :hupp: Nem tudom, mi kerülne többe, egy lószállítós-odautazós, vagy egy jól megszervezett, de nagyon lájtosra (kényelmesre) fogott (mert hogy utálnám - és biztos a lovak is - a feszített tempót) akár egy hetes túra. Az is tény, hogy elõtte több, rövidebb "próba-túrát" kéne mennünk, hogy lássuk, hogy bírják a lovak...meg persze én. :rolleyes: De ha egyszer az életben sikerülne odaérnem, hát az lenne életem legnagyobb bulija! Azt megmondom! :cool:

#31 Pampalini

Pampalini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 344 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 13:56

Esetleg én feltudnám ajánlani, a Makádi "ex"nyaralómat, találka, és pihenõhelynek. Ott akár 30-40 ló is elfér. Makádtól pedig csak félnap az út Tatárig.

Hozzászólás megtekintése

Fél nap? Milyen jármódban? :dev: :dev: :dev: Különben azt hiszem a legtökéletesebb hely Tatárszentgyörgy elõtti éjszakai pihenõre Makád környéke lenne. Lecsekkoljuk majd és viszünk oda szénát zabot stb. De miért exnyaraló??? Elhagyott, vagy te õt? :hu:

#32 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 14:01

Nem tudom, mi kerülne többe, egy lószállítós-odautazós, vagy egy jól megszervezett, de nagyon lájtosra (kényelmesre) fogott (mert hogy utálnám - és biztos a lovak is - a feszített tempót)  akár egy hetes túra. Az is tény, hogy elõtte több, rövidebb "próba-túrát" kéne mennünk, hogy lássuk, hogy bírják a lovak...meg persze én. :rolleyes: De ha egyszer az életben sikerülne odaérnem, hát az lenne életem legnagyobb bulija! Azt megmondom!  :cool:

Hozzászólás megtekintése

Hát szervezz: lovaskocsit és lovasokat - akikkel egy csapatban neki vágnál. Ha jól kalkulálsz és szervezel (ha jól veszem, akkor ez menni fog :)) akkor megoldható.

#33 lotolvaj

lotolvaj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 120 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 14:16

De miért exnyaraló??? Elhagyott, vagy te õt? :hu:

Hozzászólás megtekintése

[/quote]Mert az exem nyaralója! :D

#34 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 14:23

Ágimam!Nehogy kihagyj az útvonaltervedbõl! Ilyen közel úgysem kerülsz a tanyánkhoz máskor. :yeah: Várom a fejleményeket :kocc:

#35 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 14:39

Hát szervezz: lovaskocsit és lovasokat - akikkel egy csapatban neki vágnál. Ha jól kalkulálsz és szervezel (ha jól veszem, akkor ez menni fog :)) akkor megoldható.

Hozzászólás megtekintése

Hogy mekkora igasságod van! A FranciaLaci lovaskocsis (amire ugye ráférne többek közöt a "fürdõszobám" :D ) meg néhány gyõri (meg nemgyõri) lovasbarát társaságában már mindjárt nem hangzik olyan abszurdnak... :kv:

Ágimam!Nehogy kihagyj az útvonaltervedbõl! Ilyen közel úgysem kerülsz a tanyánkhoz máskor.  :yeah:  Várom a fejleményeket  :kocc:

Hozzászólás megtekintése

Naná, hogy nem! De szerintem itthonról indulva (és ha a "lábon-túrát" választjuk) útba esik még sok lovas barát is. Lehet, hogy 2 hetes lesz az odaút? :eek: :kir:

#36 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 14:48

Én máris foglalnék 2 silverados lovat (egyet biztosan), de ezügyben Porost majdan meginterjúvolom :) Hajrá Tatár, idén is lóval mögyök!Kérdésem: idén is lesznek olyan versenyek (trail, pole bending, barrel racing, stb), amin egyszerû résztvevõk is nevezhetnek?Másik kérdésem. várható költségek ("belépõ a négy napra", kaja, nevezési díjak mikorra várhatók? vagy fogjam be, ha már úgyse veszek részt aktívan a szervezésben? :)

#37 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 18:29

RC,mire jutottatok a Juniális fõrendezejõvél történõ ajánlatban,egyeztetésben?

Hozzászólás megtekintése

Chilly!Igazából nem értem a kérdést. Tegnap felhívott az említett úr és megkérdezte, hogy mikor lesz a tatárszentgyögyi rendezvény. Miután megmondtam, azután mondta, hogy õ rendezi a Budapesti Búcsú Juniálist és õt megkérték rá, hogy tudja meg mikor lesz az idõpont. Egy szóval nem említette, hogy más idõpont lenne jó, igazából én kezdtem neki magyarázni, hogy tudok a dologról és sajnálom, de ez is fix idõpont hasonlóképpen. Mondta, hogy ez természetes, hogy több rendezvény is van egyszerre, õ is sajnálja, de ez van. :)

#38 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 13:03

Francialaci, ha minden igaz (ezt beszéltük meg) itt is megszáll majd, nálunk Délegyházán a lovaival Tatár elõtt (és innen együtt mennénk tovább mi (remélem) 3 vagy 4 lóval + Francialaci és aki még vele jön (Ágimam?)(gyõriek?)) Innen szerintem egy nap alatt kényelmesen oda lehet érni.Esetleg ha tudnánk valahol majd rc-ékhez csatlakozni.... útközben... akkor talán nem is tévednénk annyira el :P (persze csak, ha nem zavarjuk õket, de ezt majd megbeszéljük) Szóval mi is mennénk (3-an vagy 4-en, lóháton :))

#39 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 13:14

Meg nem bizti, de lehet, hogy a vegere meg en is odaerek!! :yeah:Meg az is lehet hogy a repterrol egybol oda veszem az utam... :)

Edited by Xiren, 2006 január 11. - 17:13.


#40 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 13:15

:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: