Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Rákoshegy


  • Please log in to reply
22 válasz a témához

#1 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2008 augusztus 31. - 19:30

Rákoshegyen nagyon sok lovarda, istálló van. Szeretném megismerni a környékbeli lovasokat, legyen akármilyen stílusú, hobbi vagy sport orientált. Tudjuk, kikkel találkozunk az erdõben vagy akár a versenyeken. Ez itt nem a reklám helye. Csak ismerkedünk.

#2 tücsök

tücsök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.282 hozzászólás

Közzétéve 2008 szeptember 4. - 20:46

Jól el van dugva a topic, hahó, rákoshegyiek! Hogy fogunk így együtt vadászlovagolni? :ang:

#3 Orcus

Orcus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 176 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 20. - 14:12

Hello! Te Rákoshegyen melyik lovardához tartozol?

#4 SophiE

SophiE

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2008 december 26. - 21:28

Júújj Tücsök vagyis Zsuzsi én pont a te lovardádban vagyok :eek: Orcus amugy a Rákóczi Ferenc utcában :)

#5 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2008 december 26. - 21:39

Sziasztok:) Én is hegyen lakok, lovagoltam itt is sokat, de most Rákoscsabára járok át (Berri).De én meg 13 évig a Rákóczi utcában laktam:D Ott az utca végén van egy lovarda, oda jársz?

#6 SophiE

SophiE

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2008 december 28. - 18:16

ahha :D közel a terep :cool:

#7 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2008 december 28. - 19:08

És mien a lovarda?Az oktatás?(a telkünk kb mellette van, de még nem próbáltam ki a lovardát:D) De jó is az erdõ, csak szemetes.

#8 SophiE

SophiE

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2008 december 28. - 20:23

Jó!Van oktatás,és van lehetõség edzésre is díjugratásban nem csak saját lóval :) Meg a közösség is nagyon jó :yeah: Hát igen a szemét ott eléggé zavaró.

#9 Quito

Quito

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2009 január 1. - 16:58

Én iis a Rákócziba tartozom éjjen :D

#10 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2009 január 15. - 20:24

Wow most vettem csak észre, hogy van ilyen topic :D Üdv! :D

#11 gidrángirl

gidrángirl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2009 január 30. - 19:01

Sziasztok, ide is beírom, hátha tudtok adni valami tippet. Egy barátnõm keres bértartóhelyet. Lõrinc lenne a legjobb, vagy annak a környéke. Ami fontos: jó minõségû takarmány, állandó felügyelet, napi karámozás (lehetõleg ne porban), saját bezárható nyerges szekrény. Plusz pont: fedeles, állatorvosi ügyelet. Ami NEM kell: akadálypark, tereplehetõség, oktatás. Az ár másodlagos, de nem árt, ha nem az egekben van. Ha tudtok valamit, légyszi írjátok meg, vagy nekem is írhattok. Én sajnos nem igazán vagyok otthon ezen a környéken lovardailag. Elõre is köszi :) Illetve már néztünk párat, de csak neten. Aki ide jár, vagy volt már itt, tudna írni valamit az Airport Ranchrõl, az Árgyélus Lovardáról és a Mega Farmról? (A neten ezek voltak fönn... vagy van még szóba jöhetõ?) Vagy ez a Rákóczi lovarda amit emlegettetek ez hol van és milyen a bértartás?

#12 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2009 január 31. - 20:14

www.berrilovarda.com

#13 Orcus

Orcus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 176 hozzászólás

Közzétéve 2009 augusztus 25. - 7:22

Aki ide jár, vagy volt már itt, tudna írni valamit az Airport Ranchrõl, az Árgyélus Lovardáról és a Mega Farmról? (A neten ezek voltak fönn... vagy van még szóba jöhetõ?) Vagy ez a Rákóczi lovarda amit emlegettetek ez hol van és milyen a bértartás?


Uff...évekkel ezelõtt mindegyikhez volt szerencsém...+Ásvány utcai lovi,de az nem tudom, mûködik-e még.

#14 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2009 november 9. - 23:16

Mûködik.

#15 pupák

pupák

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 235 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 20. - 12:11

Mûködik.


És lehet róla bõvebben tudni valamit? Kik csinálják, milyen lovakkal, oktatás mint olyan?

#16 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 25. - 18:27

Ugyanazok csinálják, mint Megaron lovardát. (Tehát Szokolányi Árpiék) Ugyanazokkal a lovakkal oktatnak, csak más oktató van.

#17 Angelwolf

Angelwolf

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 52 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 31. - 17:03

Üdv mindenkinek! Örülök, hogy belebotlottam ebbe a topicba! :D Valamiért jól el van dugva.....Pont a szemeim elé. :D Jó ötletnek tartom, hogy a környék lovasait gyûjtsük össze! Elméletileg jó sokan összejöhetnénk! :D :gm: (Én azt hallottam, hogy ha minden kisebb-nagyobb lovagoltató helyet nézünk, 31 lovarda, vagy legalábbis lovardaféleség van e tájon...Ti mit tudtok errõl?) Én egyébként az Orgoványi utcai csapatot képviselem itt. :ang: B.Ú.É.K. :yeah:

#18 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 6. - 20:57

Én nem tudok pontos számot, de tény, hogy félelmetesen sok van :D

#19 Annie90

Annie90

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.552 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 21:37

Hát az biztos, 5km-s körzetben kb 10 van :D

Edited by Annie90, 2010 január 7. - 21:38.


#20 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2010 március 6. - 23:57

Pályázhatunk a Csömör II. címre :D

#21 Szívtolvaj

Szívtolvaj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2010 március 25. - 20:22

Sziasztok! Látom elég kevesen látogatjuk ezt a topicot sajnos,pedig a kerületben rengeteg lovas van. Pár helyen megfordultam én is.Most az Ásvány utcába költözik majd a lovacskám.Van esetleg valaki aki ott lovagol? :yeah:

Edited by Szívtolvaj, 2010 március 25. - 20:22.


#22 pinkminyon

pinkminyon

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 23 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 8. - 18:39

Sziasztok!
Bár nem nagyon van élet ebben a topicban, de azért írok hátha ír valaki. :)

Szóval 2 lovardában gondolkodom, és szeretnék véleményt kérni errõl a két lovardáról: DominGo Lovasudvar (ez az ásvány utcai, ha jól tudom?!) és a Gazsó tanya.
Melyikbe érdemesebb menni?
Illetve én inkább magán edzést szeretnék venni, van rá lehetõség?

Jó lenne ha mesélne valaki, valamit, köszönöm! :)

#23 Bellis

Bellis

    Új vendég

  • Új tag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2014 szeptember 20. - 18:48

Halihó! Én a Klc-be edzek és szeretem mert jó az oktatàs és nagyon odafigyelnek az emberre. Kicsit dràga de ha olyan helyet keresel ahol egyénibe foglalkoznak veled akkor megéri.