Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Somogy megye


  • Please log in to reply
6595 válasz a témához

#81 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 4. - 16:41

Említette a Livi, majd megkukkolom hogy csípik egymást....Cappuchino ismét? holnap? viszem akkor a szügyellõt + bõrlyukasztót is.....Persze + VilmaboyDe csak lovazás után ok?

#82 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 4. - 19:06

Na, átkerült Omár, "lányom" mellé. Cherry csak bámult, h ki ez, akit még sose látott közelrõl. Zabolás után Omár útálkozva, tátott szájjal rontott neki a box Cherry felõli oldalának, õ meg csak fülelve állt, és szépen nézett, kb olyan arckifejezéssel, "most mibajod van, mikor én szeretlek?" :ang: Nagy jelenet volt :yeah: A kapucsínó jöhet :kv: , na meg Vilma is :kir: . Majd maceráljuk egy kicsit, írjon már legalább ebbe a topicba, ok? :D A szügyellõt (na meg e lyukasztót) meg érdeklõdéssel várom! Akkor majd egyeztetünk! :kocc:

#83 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 4. - 21:23

pedig olyan édesek. micsoda viselkedés....Ejnye Omar, nem szereted a helyes csajokat???

#84 Karusszel

Karusszel

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 4. - 21:28

Köszönöm a figyelmeteket. Majd írok Nektek, ha tudok valami konkrét dolgot, a fedeles versennyel kapcsolatban. Vigyázzatok egymásra és a lovakra.Megengeditek, hogy egy puszit küldjek? Lovas baráti ölelésem:Karusszel :ang: :) ;)

#85 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 5. - 20:48

Hahó Somogy! Úgy tûnik történt egy kis fórumos összeröffenés amolyan spontán módon. Legközelebb nem is lenne rossz ötlet kicsit szélesebb körben elõre megfontolt szándékkal cselekedni ugyanezt....Volt minden, storyk kicsi, közepes nagy lovakról, EGYESEK sajnálása fõként :dev: amiatt hogy barátnõjuk csupán csak egyszer ült lovon de reménykedünk a jövõben ez nem így lesz, UGYE??? SAJNÁLJUK..... Mrs Frédi..... :kocc: Jó volt, kösziCUPáncak annyit tennék még hozzá... legközelebb mikor?

#86 cucu

cucu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 88 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 5. - 20:51

Üdv chestnut és chyki!jó volt a fórum találka, bár lehet hogy azóta is takarítanak utánunk :dev: Legközelebb máshova megyünk, ahol még nem ismernek (ez úri környék volt, amig ott voltunk :yeah: )Következõ találkozóra mikor kerül sor?Üdv! cucu

#87 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 5. - 20:53

Reméljük mihamarabb..... :dev: És elfelejtettem:Na pacsi.... :gm:

#88 cucu

cucu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 88 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 5. - 20:56

chyki, nézz rá az MSN-re!Mrs Frédi jól érezte magát, legalább a középpontban volt.Úgy tûnik te voltál a gyorsabb, GRATULA :guny:

#89 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 5. - 21:08

Hahoj!Hát, asszem kár lett volna kihagyni ez a jókis fórumos találkát.... :kir: de lekközelebb télleg ne oda.... :D Szegény V :dev: Na majd jól egyeztetünk! :kv: :kocc:

#90 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 5. - 21:16

Ja és mondtam már, h cudaszupi volt?

#91 vilmaboy

vilmaboy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 5. - 21:30

Áhoj!!!Bár nem így képzeltem életem elsõ paci.hu-s hozzászólását... dehát van akinek csak ez jut :dev: A találka szupi volt! És legközelebb tényleg ne oda mennnnyünk... A fórumos találka bõvebb körben történõ szervezését támogatom... És senki se sajnáljon... egész jó volt 2 ilyen boszi középpontjában lenni :dev: hátakkor :kocc: a találkáraBy.: Mrs Frédi alias Vilmaboy :ang:

Edited by vilmaboy, 2006 január 5. - 22:12.


#92 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 5. - 21:32

Naaaaa végre! Üdv itt, Mrs Frédi :kocc:

#93 vilmaboy

vilmaboy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 5. - 21:44

:dev: tessék szépen leszokni a rossssz szokásokról (mrs frédi) :cool: :ang:

#94 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 7. - 18:37

És mikor találkozunk újraaa....És mikor jön széna? :dev: Fiúk??? :gm: Majd ha nagy leszek, én is Szarkavárra megyek! :P

#95 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 8. - 20:52

Akkor üdv itt is, omar! Remélem, mihamarabb tudsz mjad sokat írni!

#96 vilmaboy

vilmaboy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 8. - 22:03

:hu: nade Chyki... Fiuk mi? :dev: Mikor megyünk megen??? márha beleférünk mi hitvány ismerõsök a "fiuk" fogalmába :nem:

Edited by vilmaboy, 2006 január 8. - 22:12.


#97 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 18:47

Sziasztok!Nincs köztetek véletlenül valaki, aki Kaszó(puszta) felé szokott járni? Az ottani istállóban álldogál ugyanis egy fekete mén, Táltos. Nyáron amikor ottjártam még Kaszón volt, de elakarták adni. Érdekelne megvan-e még, és hogy hogy megy a sora..

#98 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 19:16

Én nem ismerek ilyen helyet, sajna.Vilma:megint összeülhetnék ha van valakinek kedve akár kibõvített kiadásban, pl. Karusszel + Livi, ill. ha van kedve még valakinek, egyeztethetünk.

#99 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 9. - 19:46

Sajna nem igazán járok arra... :( Chyki, a héten pl csüt v. péntek? A kibõvített létszám felõlem jöhet :yeah: Ja és nézd meg az idei Tatár topicot :gm:

#100 vilmaboy

vilmaboy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 15:19

Dejóóóó!menyünkmenyünkmenyünkmenyünkmenyünkmenyünkmenyünkmenyünkmenyünkmenyünkmenyünk! :dev: Decsak, ha nem szekáltok álendölon engemet :D Különben csak menjetekmenjetekmenjetekmenjetekmenjetekmenjetekmenjetekmenjetek! :dev:a kibõvített kör az tutkó, csak akkor viszont, hamá megvagyunk 8-10 vagy többen leszünk... akkor menjünk kivételesen ugyanoda... és foglaljunk helyet... talán beengednek :kir: majd nem mondjuk meg, h kik vagyunk :dev: Noshátakkor... találkára fel :yeah: Vil

#101 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 18:44

Akkor ki jön? És mikor ér rá? :yeah: Karusszel? Omar? (Omar jön én mondom...) Esetleg ha valakit érdekel még?

#102 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 20:06

Na akkor csütörtököt mondok :kir: , Chyki, neked jó? Vilma, tudom, nektek jó, meg cucu. A többiek? Szóljatok!cucu! itt a gidrán: Gidrán Markáns 1Gidrán Markáns 2Gidrán Markáns 3Gidrán Markáns 4Gidrán Markáns 5Gidrán Markáns 6:nyálcsorgatós:

#103 cucu

cucu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 88 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 20:14

Sziasztok kappucsinó bolondok!Megmondja valaki, hogy mikor megyünk, és hol találkozunk, vagy mindenki csak kérdezgeti. Vilike nem fogunk cikizni (na jó talán csak egy kicsit :dev: )chyki hallom, hogy a pacid hozod Szarkavárra, nagyon helyes, jó helye lesz ott (bár ezek szerint miatta nem kell szénát átraknunk)! Vilike ne mosolyogj, te sosem raktál ló miatt át szénát :dev: Na akkor választ várok, és Vil nem töled :D cu

#104 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 20:18

Nekem nem jó, de Omarnak stimmel de csak 8 után, esetleg nekem a jöv. hét, mivel hazaérkezett várva várt párom.

#105 cucu

cucu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 88 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 20:19

Chestnut köszönöm, egy :ang: vagy!Valóban szép pac, és csorog a nyálam. gidrán gidrán gidrán gidránA többi pac is szép, de én gidrán bolond vagyok!cu

#106 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 10. - 20:29

Hopp, ez lemaradt: Gidrán MarkánsSzal akkor mostmár nemtom, mikor ki és hol, de sztem még holnap kitaláljuk!Chyki, a jövõhéten is lesz rá alkalom, majd úgy csináljuk, h jó legyen! És igenis már naon várjuk Sunnyt Szarkavárra :yeah: :) , addig csak jön még széna.... :dev: És drága Vilma, nem fogunk ám cinkelni :dev: (mért? szoktunk mi ollat????)

#107 Szarkavár

Szarkavár

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 12:16

Helló mindenki!Csak, mert megígértem... :) Úgy látom, a Somogy topikból lassan Szarkavár topic lesz és ennek nagyon örülök (mármint, hogy ilyen sokan lettünk)! Köszi nektek! :yeah: Ja, a nevem azért lett ez, mert amikor bejelentkeztem, csak hirdetni akartam, fene se gondolta, hogy erre is rávesztek... :D

#108 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 20:17

Hehejjjj! Üdv Szarkavár! :yeah: Örülök, h végre ide is írtál! :ang: A holnapra tervezett kapucsínó sajna a részemrõl lemondva, Maxi beteg, holnap is vissza kell vinnem szurira :( , Fonyódra. Sza lakkor a jövõ héten remélem semmi nem jön közbe!Na Omar, hol vagy??? :D

#109 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 21:12

Halihó és szia Szarkavár!Ugye neked is lesz kedved velünk kapuszínózni egyet?? Jöv hét?

#110 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 21:24

Na haliho mindenkinek ! Aszem hogy,jó helyen vagyok! Ha igen akkor csokulok mindenkit,ja és naná hogy megyek capuccinozni! Chyki nem értél be ma hozzám,pedig vártunk a nyereggel együtt!

#111 vilmaboy

vilmaboy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 21:47

Üdv a csapatban Szarkavár ! :dev: Csak nem volt hiábavaló az a sok beszéd és kérlelés :kir: hátakkor :kocc: Szarkavárra :dev: Evibádi...Bocs de a csütörtöki kappucsínó, ha még él, akkor nekem storno...Vil :yeah:

#112 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 21:55

Hali vilmaboy,mizu? Akkor most mikor kapucsinozunk,mert már el vesztettem a fonalat,de frankon!!Chestnut mikor jön pacidhoz a doki? Ja amugy én itt vagyok és te?

#113 omar

omar

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 138 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 21:58

Ja és csak egy kérdésem lenne,ha nem vagyok indiszkrét ki vagy Szarkavár?? :)

#114 cucu

cucu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 88 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 11. - 23:51

Sziasztok, és neked külön szia Omár!Üdv a csapatban!Lesz összeröffenés, vagy sem, mert már teljes bizonytalanságban élek. ugye szóltok ha lesz!Szarkavár neked is üdv. (tippem van, hogy ki vagy, de majd Szarkaváron megkérdezem)Szasztok!cuui.: Aki lovas, és Somogyban van (vagy az is aki nem) írjon, lassan fellendül a Somogy topic.

#115 Szarkavár

Szarkavár

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 12. - 9:09

Majd átírom "Tirasz"-ra... :) Kire gondoltál, Cucu és Omar?

#116 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 12. - 9:35

Hali vilmaboy,mizu? Akkor most  mikor kapucsinozunk,mert már el vesztettem a fonalat,de frankon!!Chestnut mikor jön pacidhoz a doki? Ja amugy én itt vagyok és te?

Hozzászólás megtekintése

Tsáó Omar! Remélem nem jön mostanában a doki a pacihoz :rolleyes: , most a kuttyot vittük :( Meg ma is....sztem a kapucsínót jövõ hétre halasztottuk kollektíven, miután egyre több tagnak ne volt jó most. Akkor jöttök ti is, ugyi Szarkavár? :) Rininek ma lesz a nagy nap? :hupp:

#117 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 12. - 10:31

Akkor úgy látom kapucsínó jöv. hétre halasztva.Pl. jöv hét szerda du fél 6?Kezdetnek, aztán majd kialakul.

#118 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 12. - 16:03

Nekem OK! :kocc:

#119 cucu

cucu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 88 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 12. - 16:28

Szió mindenkinek!Szarkavár, miért nem hagytad, hogy tippeljünk. A Tiraszról már ki lehet találni, de azért kiváncsi lettem volna a tippekre. (én rád tippeltem)Csajok akkor az e heti banzáj elhalasztva, de sajna nekem a hét eleje nem jó, mert iskolába kell mennem, és csak csütörtöktõl érek rá. :kir: Lehetne csütörtököt megbeszélni? Naaaaaa légyszi, légyszi, légysziOmar, nincs még a látóhatáron kesztyû? Bocs hogy a boltban nem vártam meg, amíg a telefonálást befejezed, de amikor láttam hogy belemerültél, és még le is ültél, akkor tudtam, hogy hosszú lesz. :dev: Szasztokcucu

#120 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 12. - 19:38

Szió, akkor legyen Csüt, fél 6, Corner.Lesz fekete???? Nyereg?Naaaa?

Edited by chyki, 2006 január 12. - 19:38.