Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Beagle kedvelõk topica


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
41 válasz a témához

#1 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 3. - 18:32

A BEAGLE egyike a legkedvesebb, ugyanakkor a legsokoldalúbb fajtáknak, amelyet az ember kitenyésztett. Egy bohóc szomorú kifejezése az arcán, könyörgõ szemmel néz az emberre, türelmessége szinte végtelen a gyerekek szeszélyeivel szemben. Azonban, ha munkáját végzi, amelyekre évszázadok óta nemesítették - a nyulak hajtását, a nyomkövetést--, a rendkívüli kitartást, a megszállott munkavágy a fáradthatatlanság tevékenység jellemzi. Inteligens, jó idegzetû eb. Engedekmes, legendásan szelíd fajta. Sokoldalú, mivel tartása több szempontból kielégítheti gazdája igényeit. Többirányú használatát nyugodt, kiegyensúlyozott természete, kitartása, kiváló orra, jó tájékozódóképessége, tanulékonysága teszi lehetõvé. Ne feledjük, hohy késõn érõ fajta, sose bánjunk vele, keményen, igazságtalanul ne büntessük. A beagle megmaradó bájos vonása,a lógó fül, amely vonzó kifejezést nyújt ábrázatának. Rövid, erõs szõre könnyen tisztán tarható. Kis termete szintén elõnyös a lakásban, a gyerekek egyedül is eltudják sétáltatni, táplálékszükséglete sem terheli meg nagyon a család hûtõtér szükségletét. Azonban semmiképpen nem öleb, hanem igazi, masszív sportkutya. Egy hátrányos tulajdonsága azonban van! A feneketlen étvágya: csak az tartson beaglet, aki elle ntud állni a sóvárgó szemekek és "kegyetlen" módon korlátozva kalóriaszükségletét figyelembe véve, tudja etetni. S mert nem csupán igénytelen, tanulékony, engedelmes és szelíd, hanem jó idegzetû és szapora is, a világ számtalan tudományos intézete nagy tömegbne tenyészti, és a viselkedés kutatás, valamint az onkológia legkülönbözõbb kutatási területein "szolgálja" a tudományt, mint kísérlet állat.Ezt mind azért írtam le, mert szeretném megismertetni ezt a fajtát a kutya és lószeretõkkel. Imádja a kutyatársait, terepre is nyugodtan lehet vinni, lóhátán ülve, is engedelmeskedik a gazdájának. Remélem sokak szemében csillant meg az a bizonyos fény, és érdeklõdni fog e fajta iránt!Sajnos képeket nem tudok felrakni, de számtalan oldalon találhattok róla fotókat.

#2 Arodoet

Arodoet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.769 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 3. - 20:44

Nekem is van beaglem! és tök igaz rá amit írtál! (kivéve :
idézet:
Eredeti szerzõ: Keselyüstök: a rendkívüli kitartás, a megszállott munkavágy, a fáradthatatlanság tevékenység [/QUOTE]de egy 9 éves, elhízott, epilepsziás dögtõl mit is várok... de azért imádom :D ) [ December 03, 2004, 19:44: Az üzenetet átszerkesztette: Arodoet ]

#3 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 3. - 21:14

Posted Image Ezt nem írtam le, de nagyon sok elhízott beagle kutyus van, pont az ártatlan szemeivel, és azzal a lehetetlen nézésével. Posted Image Én is imádom a kutyám. Elmondhatom róla, hogy kitartó, és munkabíró. Igaz, a lovardai "séta" után, nap végére elfárad. Nyáron elaludt a buszon, és a vonaton is szegénykém. Igaz akkor tényleg nagyon sokat járt a lába. :D Mesélsz a kutyusodról valamit?

#4 Arodoet

Arodoet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.769 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 3. - 21:25

Mit meséljek?Biginek hívják, nagyon barátságos. Régebben, mikor még volt macskánk, együtt aludtak. De tényleg! A kutya elnyúlt az ajtó elõtt, a cica meg odagömbölyödött a hasához. Nagyon aranyosak voltak... :rolleyes: Még a házába is beengedte, ha esett az esõ. Teljesen úgy viselkedett vele, mintha az anyja volna. Még meg is mosdatta, ha el tudta kapni. :D [ December 03, 2004, 20:26: Az üzenetet átszerkesztette: Arodoet ]

#5 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 3. - 22:00

Nagyon aranyos lehetett. Akkor ne mnagyon lehetett meg benne a vadász ösztön, mert az enyém, ha meglát egy macskát, akkor annak annyi, ha megfogja. :D Dehát minden kutya más! Posted Image Egy idõ után hasonlítani fognak a gazdájukra! Posted Image Mi azt a nevet akartuk neki adni, hogy beigli. Aztán Zsömi lett anyu által. :( Dehát így szeretjük, ahogy van!

#6 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 20:57

Nekem tetszenek,de soha nem kéne,mert állítólag elég önfejûek és nehéz õket megnevelni.sokan mondták már akiknek van.Sokat kell velük foglalkozni sokat kell õket tanítani.De azért aranyosak Posted Image

#7 Arodoet

Arodoet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.769 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 21:13

Hát ebbõl nem tudom mennyi igaz, mi soha nem is próbáltuk tanítani, de nagyon jó fejek. Az önfejûségrõl annyit, hogy a mi kutyánkat egyedül arról nem tudtuk, meggyõzni, hogy ne habzsolja be a kaját. Amúgy szinte bármit megtehettünk vele, soha nem ellenkezett (na jó, fürdetésnél, de az más)

#8 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 14. - 21:30

Persze minden kutya más.Az enyém sem szeret fürdeni,de ez van. Posted Image

#9 Paris

Paris

    Csikó

  • Fórumtag
  • 602 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 7:36

idézet:
Eredeti szerzõ: Arodoet: Biginek hívják, nagyon barátságos. [/QUOTE]Eddig stimmel, de nálunk a lovat hívják Biginek. :D (Big Groom)Íme egy kis [url="http://"http://www.kutya.hu/rejt01.php?id=1"]beagle rejtvény[/url][url="http://"http://www.kepeslap.ini.hu/cards/kutya_old/kutya12.jpg"]Kölyök angyal[/url]Röviden a beaglekrõl: Édes pofi, kis termet, szép alak, értelmes szemek. Sokan hisznek is a látványnak egyéb ismeretek nélkül. Aki nem ért ugyan a fajtákhoz, de veszi a fáradtságot, hogy utánanézzen a kutya tulajdonságainak a megejtõ külsõ mellé egy legendásan szelíd, okos, gyerekek mellet,sõt akár lakásban is tartható kutyát ismer meg. Talán a fajta kisugárzása és kedvessége ad okot a félreértésekre, ami a fajtának okozza a legtöbb gondot. A beagle azok közé a fajták közé tartozik, amelyre minden kutyatartási feltétel kétszeresen érvényes . Gyakorlott gazdi mellé való, természetre makacs és örökös gyerek. Sok erõfeszítést igényel, hogy a mozgásigényét ki tudjuk elégíteni. Igazi vadász vér csörgedezik az ereiben és amikor felébred benne az ösztön, mindent megtesz, hogy kiélje azt. Napközben nem lehet egyedül hagyni a lakásban , aki nem tud mellette lenni, minimum egy bérgazdit kell felvennie. Igaz, hogy szereti a gyerekeket, jól el van velük, de õ sosem nõ fel. Mindig bohókásan, örökké gyerekként fog viselkedni. Olyan gazdi mellé ajánlott, aki elfogadja független, kedves természetét, emellett kellõképpen sportos, hogy együtt mozogjon a kutyával.Számtalan olyan eset történt, hogy az elképzelések helyett egy problémás kutyát kapott a család, és mivel olyat szerettek volna ami kedves és nem kell vele sokat törõdni, hamar feladják a nevelésére fordított erõfeszítéseket. Könnyen elillan a kertbõl , figyelni kell, mert nehéz utána megtalálni. Falkában szeret élni , ezért olyan helyen ideális a tartása, ahol lehet venni mellé egy másik kutyát. A szobatisztaságra nehezen szokik rá , és volt már rá példa, hogy ezért lett kihajítva a lakásból.Egy szó mint száz, az édes és vonzó külsõ, elszánt és tapasztalt gazdit kíván , aki nem adja fel a kutyaszeretetét az elsõ nehézségek láttán. Élõ példája ez annak az esetnek, hogy könnyen csapdába esünk és hozzánk nem illõ kutyát választunk, mert bársonyos fülû és megható tekintetû. És ezt majd kifelejtettem: [url="http://"http://www.haziallat.hu/images/allat/kutyak/beagle.jpg"]kutyus szobor[/url]Paris [ Január 18, 2005, 06:40: Az üzenetet átszerkesztette: Paris ]

#10 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 18:10

Hát... ,hogy ismételjem Hasufelt, minden kutya más!!! Az én Zsömimet mindenre megtanítottam amire szüksége van. Mivel Õ volt az elsõ kutya akit én "taníthattam be", sokat foglalkoztam vele. (Persze minden kutyának szüksége van nagyon sok törõdésre, és figyelemre!) Szobatisztaságot, hogy ne hazudjak 4 nap alatt tanulta meg!! Nagyon okos kutyák, nagyon hamar felfogják a dolgokat! Igaz még mindig nem tanulta meg, hogy ne ugorjon fel, ha meglát valakit bejönni a kapun... DEhát neki is van 1-2 rossz tulajdonsága. Õ se szeret fürödni, de ezt el kell viselnie nyáron hetente egyszer! (Hogy melletük áljak mindenben), azért szerepel ez a fajta sok TVreklámba, mert olyan okos és emberszeretõ. Azért használják õket kisérleteknél mert ezt a fajtát nem érdekli a kutyák közötti rangsor. Inkább kerülik az összetûzéseket, minthogy közelharcba kerüljön másik kutyával. Amikor megvettük, nekünk is azt mondták, hogy legalább 2 évig "õrült" lesz. Hogy egy nagyon makacs, önfejû kutyáról van szó! PEDIG NEM IGAZ! Csak ajánlani tudom ezt a kutyát! Család és gyerekszeretõ! Annyival kell többet foglalkozni vele, hogy egyszer-egyszer lehetõsége legyen vadászni, mint pl.: a magyar vizsláknak is kéne.... Megpróbálok három képet felrakni Zsömirõl! Remélem sikerül![url="http://"http://gportal.hu/picview.php?prt=54667&gid=202621&index=3"]http://gportal.hu/picview.php?prt=54667&gi...=202621&index=3[/url][url="http://"http://gportal.hu/picview.php?prt=54667&gid=202621&index=2"]http://gportal.hu/picview.php?prt=54667&gi...=202621&index=2[/url][url="http://"http://gportal.hu/picview.php?prt=54667&gid=20261&index=1"]http://gportal.hu/picview.php?prt=54667&gi...d=20261&index=1[/url]Hát ezek azok, remélem sikerülni fog!

#11 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 18. - 18:12

Hát sikerült!!! Király!!! Szóval Õ Zsömi! Március 28-án lesz két éves! Szuka kutyus, és elvileg ebben az évben lesznek meg az elsõ kölykei! Legalább is remélem!Majd lesznek eladó kiskutyák.. ha valakit majd talán érdekelni fog az keressen meg! Mármint magánban vagy mail-ben!

#12 Agapae

Agapae

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 169 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 9. - 22:14

Sziasztok!NEkem is van egy Beagle szuka kutyusom.Februárban volt egy éves,õsszel fedeztetem be õt elõször.Alszegi Villám Fortuna a neve,de mi csak Maszatnak hívjuk.Imádom õt,igazi kis egyéniség.IMÁD fürödni,voltunk lent vele a tavon,s magátol belement Úszni.A vadászösztön nagyon meg van benne,sajnos a lovaimat is hajtja folyamatosan a karámba.Keresek neki Kant az õszre ha valaki tud,már most jelentkezzen.Üdv:Agapae

#13 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 11. - 10:43

Tenyészteni akarod? Hivatalosan, normálisan? Vagy akkor minek befedeztetni?

#14 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 11. - 13:44

Én márciusba pároztattam legelõször a kutyám, de sajnos nem jött össze. :(( Legközelebb nyáron lesz rá lehetõség, hogy pároztassam.Agapae: Ha jól gondolom a kutyud törzskönyves. /az enyém sajnos nem/ Mi kutyaújságból kerestünk kerestünk neki párt kiskutyáért cserébe. Ezt ajánlanám neked is. Kant egyenlõre nem tudok ajánlani, még én sem ismerem õket.

#15 Tündee

Tündee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 56 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 1. - 9:34

Sziasztok! Nekem és (most már) expáromnak volt beagle kutyusa, de sajna mivel az ö pénzébõl van, nála maradt, és nagyon keveset látom annak ellenére, hogy a szomszéd házban lakik expárom...Amúgy Almának hivják, olyan kis rakoncátlan és mindent szétszed, szétrág, amit csak talál...:D De nem baj, akkor is a lányom marad...:)

#16 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 1. - 10:46

Az a tapasztalatom, hogy minden beagle ilyen! :DErrõl hirtelen az jutott eszembe, hogy amikor pároztatni vitték Zsömit, több mint 1 hétre megváltunk tõle. De Õ nem tudta, hogy visszajön még. Az elsõ 2 nap nem evett semmit, hiába volt ott rajta kívül még vagy 20 beagle... szomorú volt, fájt neki, hogy nem láthat minket, hogy odaadtuk másnak. Ez látszott rajta amikor haza került. Ez február környékén történt. Májusig semmi életkedve nem volt, nem játszott... semmi. Aztuán lett láthatón jó kedve, mióta elvittem az orvoshoz, hogy kiderítse lesz e kiskölök. Amikor kimondta a "nem" szócskát, a kutya felpattant az asztalról, és már indult volna haza! :)Annyira okos kutyák ezek.... :ang:

#17 Agapae

Agapae

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 169 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 26. - 12:41

Sziasztok,Január 2.hetében ellik a Beagle-m.Február végi,Március eleji elvitellel elõjegyezhetõk.ANya-apa törzskönyves,a kiskutyán igény szerint.Érdeklõdni Magánban,illetve:06-30/3541907 lehet.A szuka Pesten van a Tattersallba egyenlõre. :yeah:

#18 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 26. - 13:29

Gratulálok elõre is! :yeah:Pont ma találkoztam egy bácsival, akinek egy másfél éves, bicolor színû kanja van. Megbeszéltük vele, hogy amikor az enyém tüzelni fog, felkeressük és bemutatjuk egymásnak a két dögöt. :D

#19 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 26. - 17:39

off.Benéztem ide, azóta egyhuzamban rötyögök, ugyanis percekbe telt, amíg leesett, hogy ez nem a BEJGLI kedvelõk topikja, mint azt tévesen és freudi alapon félreolvastam... További kellemes beaglezést.

#20 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 26. - 18:31

:D Miért nem vagyok meglepõdve? Bejglinek akartam elnevezni a kutyát még anno. :)

#21 Agapae

Agapae

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 169 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 5. - 8:20

Január 8.án megfialt az én kis Maszatom.9et fialt,7maradt meg.Szerencsére minfegyiknek van már gazdija,és jó helyre kerülnek.Maszat nagyon jó anyuka,nem viselte meg az ellés.A héten elkezdtük a kicsiket etetni,áztatott tápot kapnak,illetve jukior konzervet.Mikor teli van a hasuk,olyan hancúrt,játékot mûvelnek.Nagyon vicces kis jószágok,és biztos sajnálni fogom õket,mikor elviszik...:-(De majd ha saját tanyám lesz,ott biztos meg tartom mindet.:-)

#22 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2006 szeptember 16. - 12:23

Ismertek megbízható Beagel tenyésztõket? Kedvesemnek keresek kiskutyát és jó helyrõl szeretném, ha már fizetek érte.

#23 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 szeptember 17. - 16:10

Itt vannak tenyésztõkArra figyelj itthon, hogy próbálj mestertenyésztõtõl venni, és vállaljon rá egészségügyi garanciát.

#24 Agapae

Agapae

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 169 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 16. - 10:49

Beagle kiskutyák elõjegyezhetõk szeptember végi elvitellel.Érdeklõdni a 06-30/2841216-os számon lehet. Ugyanitt havagnese/bolognese kiskutyák eladók. :ang: :yeah:

Edited by Agapae, 2007 augusztus 16. - 21:02.


#25 Laci75

Laci75

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 44 hozzászólás

Közzétéve 2007 június 27. - 7:21

Sziasztok! Tudok 3 eladó Beagle kölyköt. Részleteket (szülõkrõl, törzskönyvrõl stb.) nem ismerek. A kölykök Pécs közelében vannak. Amennyiben valakit komolyabban érdekel, keressen magánüzenetben, aztán segítek tisztázni minden szükséges részletet.

#26 Agapae

Agapae

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 169 hozzászólás

Közzétéve 2007 augusztus 16. - 21:03

Beagle kiskutyák eladók .Ár:25.000ft .Érdeklõdni a 06-30/2841216-os számon lehet.

Edited by Agapae, 2007 szeptember 20. - 19:21.


#27 sibu

sibu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 788 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 27. - 14:28

siastok! kérdésem lenne beagle kiskutyák felöl kb olyan tavasz környékén mert akkorra lesz kész a keritésünk. györ környékén érdeklödnék, bár nemtudom h milyen árban vannak... :confused: jólenne olcson hozzájutni nemkellene pedigrés, csak egy kis kölyök kutyi ( a neme sztem mind1) irhattok emailt is sebi26@freemail.hu kösiiii sibu

#28 Guest_Olguspaci_*

Guest_Olguspaci_*
  • Guests

Közzétéve 2008 január 3. - 21:16

ez a kedvenc fajtám:))))

#29 Keselyüstök

Keselyüstök

    Csikó

  • Fórumtag
  • 1.132 hozzászólás

Közzétéve 2008 április 7. - 19:18

Sziasztok! Épp tüzel a beagle kutyám, és szeretnék neki keresni egy háló társat erre az idõszakra. Nem szükséges champion, díjnyertes kannak lennie, megelégednnék egy egészséges, jó kondiban lévõ fiúcskával is. Akár kiskutyáért cserébe is. Budapest, XVI. kerületben. Örülnék, ha ebben az idõszakban a kan kutyus itt lenne nállunk napközben. (nagy kertben:)) Sajnos az én kutyámat nem vihetem el senkihez, mert legelõször óriási traumra érte, amit nem kívánnék neki mégegyszer. Örömmel venném a gazdik jelentkezésést, vagy ha valaki tudna nekem segíteni, légyszi jelezze nekem. Köszönöm, Kesely :ang:

#30 Agapae

Agapae

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 169 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 30. - 17:46

Törzskönyves szülõktõl beagle kölykök eladók.Oltva,féreghajtva,extra kinézetûek.Érdeklõdni:06-30/8444-146

#31 Fõnix

Fõnix

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 753 hozzászólás

Közzétéve 2009 január 6. - 17:56

Aki szereti ezeket a kis szélhámosokat :D 15 db másfél éves beagle INGYEN elvihetõ!!!!! Egészségesek,csak nagyon félõsek,de ezt szeretettel lehet gyógyítani. Hely:veszprémi toxikológai laboratórium Érd.:06-30/636-0617 szerencsére õk meguszták a kisérleteket :)

#32 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2009 január 6. - 20:36

Ez már régi, jár körbe megint az iwiw-en is meg mindenhol.Rémhír. Nem aktuális, stb stb.

#33 Fõnix

Fõnix

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 753 hozzászólás

Közzétéve 2009 január 7. - 16:33

:eek: Akkor bocsi,nekem sms-en küldte a gyermekem,de én két szélhámos beaglevel,és három németjuhásszal ellátva már nem érdeklõdtem rá,csak felraktam ide. Mégegyszer bocs ha valakiben hamis illúziókat keltettem ezzel.

#34 Maya09

Maya09

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 58 hozzászólás

Közzétéve 2009 január 22. - 19:08

Helló! Sajnos már lassan két hónapja elveszett a gyerekeim kutyusa!Bács megyéből Felsőszentivánról elveszett egy beagle kislány kora 8 hónapos eltűnésekor piros nyakörv volt a nyakában azon egy csont alaku biléta amire a neve volt vésve MOLLY !Kérem ha valaki látta vagy tud a hol létéről vagy esetleg vett ekkora kutyust akkor kérem jelezzen hogy nem e a gyerkeimé!!! Sajnos képet nem tudom,hogy kell felrakni!

Edited by Maya09, 2009 január 22. - 19:09.


#35 Silverangel

Silverangel

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 2. - 15:56

Hello !!! Nekem is van egy beaglem, Lumiere egy gyönyörû kislány. Imádom lassan 4éves lesz. A TK neve Alszegi Villám Petunia.

#36 Maya09

Maya09

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 58 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 7. - 20:08

:( Sajnos nekünk nem lett meg a beaglenk ami elveszett a gyerekeim még mostanában is emlegetik!

#37 Agapae

Agapae

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 169 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 17. - 9:06

Hello !!! Nekem is van egy beaglem, Lumiere egy gyönyörû kislány. Imádom lassan 4éves lesz. A TK neve Alszegi Villám Petunia.


Szia!Akkor mi valószinû 1 tenyészetbõl vettük,mert az enyém Alszegi Villám Fortuna... :)

#38 Silverangel

Silverangel

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2009 május 24. - 12:55

Valószinü :D Nem nagyon hallottam még más kutya nevét abból a tenyészetbõl. Végre egy rokon :D :)

#39 Hebimami

Hebimami

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2009 augusztus 13. - 8:17

Sziasztok!
Rétság, Bánk és környékiek. Talált beagle kan kutyus van nálam. Tegnap fogták be Bánkon. SOS keresem az eredeti gazdáját. Nagyon szép, aranyos kb. másfél éves fiúcska a lelkem. 06 30 530 62 34
www.beagle-club.hu
fórum elveszett kutyák, talált kutyák
Posted Image

Edited by Hebimami, 2009 augusztus 13. - 8:18.


#40 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2010 február 4. - 12:12

Sziasztok, úgy néz ki lesz egy beagle kiskutyánk. Sok tanakodás után ez a fajta lett megszavazva, hiszen hihetetlen vidámak és szelídek. Ma este megyünk érte. Családban született, prémium táppal felnevelt, de nem törzskönyves kutyusok, igaz nekünk csak az számít hogy egészséges legyen (egy családtól vesszük, nem szaporítótól). Nekem az lenne a kérdésem van e olyan doog amire most 8 hetesen érdemes odafigyelni (egyenlõre bent lesz lakásban, mindig lesz vele vki egész nap, oltás, féreghajtás ok, a következõ pedig ha esedékes, junior tápot meg konzervet veszünk neki, royal canint, meg happy dogot kapott eddig, tehát azt, így ez sem okozhat gondot) illetve a késõbbiekben. Fiúkutyus, de ivartalanítva lesz, mert szeretném lovaglásokra is kivinni ha nagy lesz és nem akarom hogy elcsavarogjon. Kint két görke és két cica, illetve két ló várja majd...

Edited by chyki, 2010 február 4. - 12:13.