Ugrás a tartalmakhoz


Akhal


  • Please log in to reply
1088 válasz a témához

#41 pepszin

pepszin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 26. - 10:20

Meg tudná esetleg mondani valaki,hogy kis hazánkban hol és mennyiért,vagy hogy egyáltalán lehet-e kapni AKHAL-TEKINI-t,lehetõleg belovagolt,felnõtt kancát,vagy heréltet?köszi :)

Hozzászólás megtekintése

Szia! Attól függ, hogy tisztavérût vagy félvért akarsz! Tisztavérû sajna nincs sok, de félvér akad azért. Mostanság nem vagyok naprakész a magyarországi ahal ügyben, de félvért szerintem találsz Ópusztaszeren, Cseppentõéknél. De tisztavérûekrõl és egyebekrõl bõvebb infot Schütz Sacinál kaphatsz. Ha gondolod, priviben adok számot.

#42 Mahóca

Mahóca

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 7. - 10:00

Kedves Ahal Teke rajongók!Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy két nemzetközi fed. engedélyes mén , három tenyészkanca és két sajáttenyésztésû csikó csikó büszke tulajdonosa lehetek. Valamennyien tisztavérûek. Annyi sok csacsiságot hallok errõl a fajtáról, hogy csuda. Persze érthetõ, hiszen rendkívül kicsi állomány és az sincs szem elõtt. Akit valóban érdekel ez a csodálatos fajta - kérem jelentkezzen. Üdv, Mahóca

#43 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 7. - 16:29

Engem érdekel! Vannak fenn a neten fotók?

#44 Petya

Petya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.943 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 7. - 21:05

Szia !Engem fedezés céljából érdekelnének a ménjeid.Van egy Justboy apaságú, igen jó minõsítésû tenyészkancám. Gidrán Ballada az anyja. Volt már csikója egy és megpróbálnék nevelni egyet magamnak ha a Morfeusz nyugdíjas lesz még jól jöhet.P.

#45 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 7. - 23:17

Engem érdekel! Vannak fenn a neten fotók?

Hozzászólás megtekintése

Engem is érdekel. És most sárgulok az irigységtõl... :D :D :ang:

#46 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 8. - 8:22

Engem is érdekel.Képek is, és esetleg beszámoló a tapasztalataidról velük.

#47 pepszin

pepszin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 8. - 10:05

Szia! Nocsak-nocsak.... Engem is érdekel. Nem tudnál róluk bõvebben is mesélni? Nevük, származásuk és hogy hol vannak - tippem van a kilétükrõl -? Esetleg képek nincsenek róluk a neten?

#48 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 9. - 8:13

Bocs a belevauért.Mahóca is biztos fog válaszolni, de addig is: Borsod megyében vannak, egy gyönyörû helyen, van egy csodaistállója is, igaz abba nem nagyon járnak be, legalábbis, amikor ott voltam, akkor a legelõn voltak éjjel-nappal. (én is sárgulok az irigységtól).Ja és lesz egy For Pleasure csikója is jövõre, akhal hátterû anyából.... :P Mint utólag megtudtam, valamit félreértettem, mert az a kanca pont nem akhal...De azért gyönyörû, nem bánnám, ha olyan lovam (is) lenne.Úgy tudom, hogy van fedeztetés, de majd õ elmondja....Bocs Mahóca, hogy ezeket leírtam, de mint látod, nagy az érdeklõdés... :)

Edited by agrobe, 2005 október 10. - 10:38.


#49 Mahóca

Mahóca

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 10. - 13:25

Köszönö érdeklõdéseteket! Aki ráér és látni akar tiszta Ahalokat - október 23-án vendégül látom. Létszámtól függõen akár egy kis lovaglás is belefér. Vigyázz, egygazdás !! Aki jelentkezik, annak megadom a koordinátáimat.Üdv, Mahóca

#50 pepszin

pepszin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 153 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 23:29

Szia! A program nagyon csábítóan hangzik, csak sajnos másnap pár száz oldalnyi vírusból írok ZHt... :( Képeket esetleg nem tudnál mutatni? - azoknak, akik nem tudnak ott lenni?

#51 Kedd

Kedd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 578 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 15. - 7:37

[quote name='Mahóca' date='2005.10.10, 12:25']Köszönö érdeklõdéseteket! Aki ráér és látni akar tiszta Ahalokat - október 23-án vendégül látom. Létszámtól függõen akár egy kis lovaglás is belefér. Vigyázz, egygazdás !! Szija Mahóca!Ezek szerint, ha felülök rá, már haza is vihetem, mer csak én leszek a gazdája??? :D

#52 batu

batu

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 27. - 18:11

Köszönö érdeklõdéseteket! Aki ráér és látni akar tiszta Ahalokat - október 23-án vendégül látom. Létszámtól függõen akár egy kis lovaglás is belefér. Vigyázz, egygazdás  !! Aki jelentkezik, annak megadom a koordinátáimat.Üdv, Mahóca

Hozzászólás megtekintése

Szia Sajnos ma találtam rá erre a fórumra, úgyhogy a 23-ai akciót lekéstem.Lesz még lehetõség találkozóra? Nagyon szeretném látni élõben ezeket a csodálatos lovakat.Batu

#53 Cowboy

Cowboy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 125 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 1. - 20:21

Sziasztok az én lovam egy magyarfélvér,és asszem apai nagyapjaegy Akhal-Tekini. :yeah: Amikor megvettük akkor alig volt belovagolva vagy lehet , hogy be volt de akko rosszul! Na mind1 mostanra jól be lett lovagolva elég nagy küzdelem volt de amiután jól megismertük egymást már õ is kezes volt. :ang: Vissz térve arra, hogy milyen volt: Elsõnek amikor megjött a lovardához nem én lovagoltam egy napot hanem egy barátom! Az edzõnk azt mondta nekem másnaphogy tök jól ment nyugis volt csak a vágtája volt nagyon gyors, úgyhogy nyugodtan mehetek vele. Mondtam magamban hát jó ha azt mondta miért is ne.Már a nyereg elöl is szaladt nem, hogy elõlem. Nagynehezen sikerült felnyergelni és be is jutottunk a pájára utolsóként! :( Elkezdtünk ügetni mikor a lovam nevéhez hûen ( Szilajul) elkezdett vágtázni. Vagy tíz percig körbe körbe vágtázni és nem lehetett sehogyse megállítani. :kir: Addig a többiek pihentek. :D Miután megállt kihoztunk egy feszítõ zablát és aaz edzõm ült fel. Vele is nagyjából ezt csinálta, de hamar rájött, hogy az edzõmet nem lehet olyan könnyen lepattintania! :gm: Az egyik nézõ azt mondta, hogy rosszul is volt betanítva ( ezzel egyet is értettünk)de még azt is mondta , hogy elõjött belõle az õs ló!

#54 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 4. - 19:36

Sziasztok az én lovam egy magyarfélvér,és asszem apai nagyapjaegy Akhal-Tekini.  :yeah: Amikor megvettük akkor alig volt belovagolva vagy lehet , hogy be volt de akko rosszul! Na mind1 mostanra jól be lett lovagolva elég nagy küzdelem volt de amiután jól megismertük egymást már õ is kezes volt. :ang: Vissz térve arra, hogy milyen volt: Elsõnek amikor megjött a lovardához nem én lovagoltam egy napot hanem egy barátom! Az edzõnk azt mondta nekem másnaphogy tök jól ment nyugis volt csak a vágtája volt nagyon gyors, úgyhogy nyugodtan mehetek vele. Mondtam magamban hát jó ha azt mondta miért is ne.Már a nyereg elöl is szaladt nem, hogy elõlem. Nagynehezen sikerült felnyergelni és be is jutottunk a pájára utolsóként!  :( Elkezdtünk ügetni mikor a lovam nevéhez hûen ( Szilajul) elkezdett vágtázni. Vagy tíz percig  körbe körbe vágtázni és nem lehetett sehogyse megállítani. :kir: Addig a többiek pihentek. :D Miután megállt kihoztunk egy feszítõ zablát és aaz edzõm ült fel. Vele is nagyjából ezt csinálta, de hamar rájött, hogy az edzõmet nem lehet olyan könnyen lepattintania! :gm: Az egyik nézõ azt mondta, hogy rosszul is volt betanítva ( ezzel egyet is értettünk)de még azt is mondta , hogy elõjött belõle az õs ló!

Hozzászólás megtekintése

Remélem mihamarabb sikerül kezesbárányt faragni õfelségébõl. Hogy haladtok?Van képed róla? ;)

#55 Guest_Ampulla_*

Guest_Ampulla_*
  • Guests

Közzétéve 2005 november 6. - 15:52

Legszebb ló az Akhal,ez a kedvenc lófajtám! :D A Mahócát mindenkinek ajánlom. A lovak tényleg gyönyörûek,és tényleg van ott egy csoda istálló.

#56 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 6. - 15:59

Ezzel egyetértek, tényleg nagyon szépek. Nekem egyszer tuti ilyen lesz!!! :yeah: Mahócához sajna nem tudtam okt. 23-án elmenni Miskolcra. Te voltál? Vagy ismeritek egymást? :)

#57 Boja

Boja

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 6. - 18:39

Ezzel egyetértek, tényleg nagyon szépek. Nekem egyszer tuti ilyen lesz!!! :yeah: Mahócához sajna nem tudtam okt. 23-án elmenni Miskolcra. Te voltál? Vagy ismeritek egymást? :)

Hozzászólás megtekintése

Szia bocs ,hogy ampulla helyett írok ,de a barátnõm és vele szoktunk járni a mahócára ,ezt az üzenetet is 2-en irtuk . Remélem ,hogy mahóca ad még nektek lehetõséget arra , hogy kijöhessetek megnézni ezt a gyönyörû helyet!A lovak is nagyon csodálatosak és szerencsésnek érezzük magunkat, hogy ide járhatuk ki ehez az istálóhoz!Még az a szerencse , hogy közel van ezért gyalog is eljuthatunk oda!

#58 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 6. - 19:20

Ezzel egyetértek, tényleg nagyon szépek. Nekem egyszer tuti ilyen lesz!!! :yeah: Mahócához sajna nem tudtam okt. 23-án elmenni Miskolcra. Te voltál? Vagy ismeritek egymást? :)

Hozzászólás megtekintése

Szia bocs ,hogy ampulla helyett írok ,de a barátnõm és vele szoktunk járni a mahócára ,ezt az üzenetet is 2-en irtuk . Remélem ,hogy mahóca ad még nektek lehetõséget arra , hogy kijöhessetek megnézni ezt a gyönyörû helyet!A lovak is nagyon csodálatosak és szerencsésnek érezzük magunkat, hogy ide járhatuk ki ehez az istálóhoz!Még az a szerencse , hogy közel van ezért gyalog is eljuthatunk oda!

Hozzászólás megtekintése

Értem. :) Én is remélem, h lesz még rá vmikor lehetõség, bár nekem annyira nincs közel, mivel én szegedi vagyok. :( De persze meg tudnám oldani ezt a problémát! ;)

#59 Boja

Boja

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 6. - 19:34

Ezt tényleg nem érdemes kihagyni , ha lesz még erre lehetõség tényleg gyertek el mert ilyet nem látni mindenhol!

#60 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 6. - 19:40

Ezt tényleg nem érdemes kihagyni , ha lesz még erre lehetõség tényleg gyertek el mert ilyet nem látni mindenhol!

Hozzászólás megtekintése

De mii? Mondj már róla vmit!!!! :D :DKépeket, tudom nem akar Mahóca róla felrakni (érthetõ ;) ),de engem meg megöl a kiváncsiság!!!! :kir:

Edited by greyhound, 2005 november 6. - 19:41.


#61 Boja

Boja

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 6. - 19:47

A profilomban van 1 féligsikerült kép, de tényleg nagyon szépek az ottani lovak!Én is mutatnák képeket , de ha õ nem akart akkor inkább nem mutatok semmit nehogy bajom legyen belõle!ja bocs már ez sem , mert az elõzõt letöröltem és ezt mégúgysem jeleníti meg :hupp:Mármint a képet

Edited by Boja, 2005 november 6. - 19:50.


#62 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 7. - 0:00

A profilomban van 1 féligsikerült kép, de tényleg nagyon szépek az ottani lovak!Én is mutatnák képeket , de ha õ nem akart akkor inkább nem mutatok semmit nehogy bajom legyen belõle!ja bocs már ez sem , mert az elõzõt letöröltem és ezt mégúgysem jeleníti meg :hupp:Mármint a képet

Hozzászólás megtekintése

mesélj a helyrõl, a légkörrõl, a lovakról, a tapasztalataidról, stb :)

#63 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 24. - 9:22

Majd mesélek én, bár még csak egyszer jártam ott.Mahóca kedves ember, árad belõle, hogy milyen büszke lovaira és mennyire szereti õket.Ez látszik a tartási körülményeken is. (Szeretnék én ott ló lenni!)Egy domb tetjén van a rönkfából épült istálló, ha lenézünk, látjuk a nagy legelõt a körülötte lévõ erdõvel és a domb aljában pedig egy tó van. Szinte giccses a látvány.A lovak kiegyensúlyozottak, nem is csoda, hiszen egész nap kint vannak a legelõn, mikor bementük közéjük, szinte le sem lehetett vakarni õket, jöttek utánunk.Ja és nincsneek szomszédok, ez nagy elõny...Azért írtam most ide, meert elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha shagya kancámat jövõre akhallal fedeztetném?Mahóca, leírnád (nem csak nekem), hogy hogy megy a fajtában a csikó bélyegzése, fõleg, ha félvér lesz? Milyen papírt fog kapni, stb?(meg hogy vállalsz e félvérben fedeztetést?)Köszönöm.

Edited by agrobe, 2005 november 24. - 9:23.


#64 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 3. - 11:03

Köszi Agrobe! :ang: Úgy szeretnék elmenni oda én is.... :( Engem is érdekelne ez a kérdés... :)

Edited by greyhound, 2005 december 3. - 11:03.


#65 Petya

Petya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.943 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 3. - 22:00

Szert Tettem egy Musztafa csikóra. Félvér és csere útján jutott hozzám. Ha visszaolvastok mindig is akal tekkre vágytam ;) Fura, hogy mázliból becseréltem egy lovamat (bár igen jó minõsítésû félig gidránfélig Justboy tenyészkanca volt koronás sütéssel)De akkor is, az volt az agylövetem, hogy nekem is legyen egy és hát lett. :kocc: Most van belovaglás(om) alatt. Hát valóban egygazdás jószágnak tûnik. Remélem jóban leszek vele ! Már most imádom, hihetetlen aranyos jó fejû szelíd... Rettentõ mozgásigénye van és egyszerûen alig akar enni valamit. Nem értem, hogy egy ekkora ló hogy nem hal éhen ennyi táplákozás melett. Márpedig jó bõrben van. Többet majd késöbb írok ha haladok vele. Egyenlõre még igen tanulatlan, ficánkol alattam mint egy kecske :kir: P.

#66 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 4. - 0:23

Szert Tettem egy Musztafa csikóra. Félvér és csere útján jutott hozzám. Ha visszaolvastok mindig is akal tekkre vágytam  ;)  Fura, hogy mázliból becseréltem egy lovamat (bár igen jó minõsítésû félig gidránfélig Justboy tenyészkanca volt koronás sütéssel)De akkor is, az volt az agylövetem, hogy nekem is legyen egy és hát lett.  :kocc:  Most van belovaglás(om) alatt. Hát valóban egygazdás jószágnak tûnik. Remélem jóban leszek vele ! Már most imádom, hihetetlen aranyos jó fejû szelíd... Rettentõ mozgásigénye van és egyszerûen alig akar enni valamit. Nem értem, hogy egy ekkora ló hogy nem hal éhen ennyi táplákozás melett. Márpedig jó bõrben van. Többet majd késöbb írok ha haladok vele. Egyenlõre még igen tanulatlan, ficánkol alattam mint egy kecske  :kir: P.

Hozzászólás megtekintése

Húú, ez tök király!!! :yeah: Gratulálok! :kocc: :ang: Képeket tudsz majd mutatni? :rolleyes: :P

#67 Petya

Petya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.943 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 4. - 7:38

Persze, ha hajlandó lesz megállni egy pillanatra. Mert csak mozog és fut és mozog és fut. Mondjuk 3,5 éves, tehát csikó korú még. Be van kocsizva :confused: állítólag, de ezt nem fogom kipróbálni. Most nemsokára is ráülök egy kicsit. :kocc: P.

#68 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 4. - 10:46

Persze, ha hajlandó lesz megállni egy pillanatra. Mert csak mozog és fut és mozog és fut. Mondjuk 3,5 éves, tehát csikó korú még. Be van kocsizva  :confused:  állítólag, de ezt nem fogom kipróbálni. Most nemsokára is ráülök egy kicsit.  :kocc: P.

Hozzászólás megtekintése

Jó lovalgást! Aztán várom ám az élménybeszámolót!!! :D :kocc: ;)

#69 Petya

Petya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.943 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 5. - 19:07

Ráültem. Én másodjára, de így is életében 4edszer volt ember a hátán. Ahoz képest ;) Vágtában folyton bakkolással kezdi, de nem vadul, ki lehet bírni. Így legalább van mit faragni rajta. élete elsõ tereplovaglásának nem volt rossz. Nagyon kényelmes a vágtája.Képek róla a Keleti szél topikban draco utolsó hozzószólásában találhatók. Nálam vannak jobbak, csak nem tudtam még felrakni õket.P.

#70 Mahóca

Mahóca

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 27. - 10:58

Ha van idõtök, látogassátok meg a www.mahoca.hu lapot !

#71 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 27. - 12:20

Ha van idõtök, látogassátok meg a www.mahoca.hu lapot !

Hozzászólás megtekintése

Én már többször is meglátogattam. :kv: :rolleyes: :yeah:

#72 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 27. - 16:46

Mahóca, jó a lapod...Mikorra lesznek meg a szupercsikók???És egyébként Boldog Új Évet kívánok az egész családnak!!!

#73 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 27. - 19:56

Mahóca, megnéztem én is a honlapod. Tetszik.Feltehetnéd a címet az adataid közé is, így azok is meg tudják nézni, akik nem olvassák ezt a topicot!

#74 Mahóca

Mahóca

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 24 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 15:29

Mahóca, jó a lapod...Mikorra lesznek meg a szupercsikók???És egyébként Boldog Új Évet kívánok az egész családnak!!!

Hozzászólás megtekintése

Szia Agrobe,A For pleasure csikót április végére várjuk, a két ahal csikót április elején ill. július közepén hozza a gólya.Sok Szerencsét,Mahóca

#75 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 17. - 15:44

akartam kérdezni:ha pl. fedeztetek egy akhal ménnel, akkor az õ félvér csikóját hogy sütik be? Vagy itt is kell a génvizsgálat?És mennyiért fedeztetsz a ménjeiddel? Ha publikus, és ha fedeztetsz... :)

#76 efen

efen

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 19. - 14:35

Üdv!Nekem egy is egy ahal-furioso félvér kancám van, ami májusban lessz 6 éves.Õ is Ópusztaszerrõl származik, bár a tenyésztõje nem az Attila hanem János.Most várja az elsõ csikóját egy kisbéri méntõl.A kancám egyébként jellegzetes ahal színt örökölt- zsufa fakó- a papától.Az enyém roppant kezes, szelíd, de most ez ellés elõtt egy kissé "kancás" lett. Sajnos képet nem tudok felrakni róla.Ja, egyébként én is Csongrád megyei vagyok, és nem mesze lakom Ópusztaszertõl.

#77 Amira

Amira

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 383 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 26. - 18:39

Sziasztok, remélem be tudom illeszteni a képeket, mer naggyon jóók.1. kép2. kép3. képRemélem ennyivel beéritek4. kép5. kép6. kép7. kép(Átszerkesztettem a képeket linkre, így tán mindenki könnyen meg tudja nézni. Filly - így se jó, nem engedi linkelni :mad: tedd át valahová máshová a fotókat!)

Edited by Filly, 2006 március 28. - 13:35.


#78 Amira

Amira

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 383 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 27. - 8:44

Meg tudjátok nézni a képeket, ha egérrel jobb klikkeltek rajta, és a propertiesben benne van a címe, ha rámentek arra az oldalra, megjelenik teljes méretben.De megpróbálhatom másik helyre feltölteni, hátha onnan látszik késõbb is.Az a poén, ha másik ablakban megnézitek a képet, kimentek a topicból, aztán visszajöttök, akkor megjelenik itt is. De csak az amelyike(ke)t megnéztétek.

#79 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 28. - 17:34

Egy ismerõsömnek van egy 75%-os akhal kancája, 3 éves. Megpróbálom lefotózni nektek!

#80 Amira

Amira

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 383 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 28. - 17:52

:D A linkek azért nem mûködnek, mert kóddal védett személyes oldalon vannak (nem az enyémen) a fotók. Megnézni úgy lehet õket ha a webshotson utána kerestek (kicsit macerás), de a legegyszerûbb az volt, amit elõször írtam, mert az mûködött. Most már nem :(