Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Győr és környéke


  • Please log in to reply
11589 válasz a témához

#11561 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 20. - 19:11

Itt is megkérdezem, hátha nem mindenki fészbúkol: Győrből (esetleg Barátiról, Csanakról) valaki autóval? Csatlakozna kiscsaládom :)

* kicsi Join  :wink: 


#11562 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 21. - 3:22

Ha jól láttam, LeOval már  megoldódott, ugye? :rockon:  :)


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11563 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 21. - 4:20

Eddig fejből megpróbálok összesíteni (a teljesség igénye nélkül), hogy kiről tudom úgy, hogy jön, (mert ezt jelezte). Sokak megerősítésére várok még, de azért így sem lehet panaszkodni a társaságra.

Francialaci, Join, LeO, Calypsso...

Akik jelezték előre, hogy jönnének, azok megerősíthetnék (akár ugyanitt), Hubertus, Nero, Mocca, Ladysam, Sibu, joss25...

Kartalról jönnek Amigóék ( Telek család ! ), a Csömöri topikos (Törvényen kívüliek) csapatából még Kikki(1) ugye a halászii különítmény "eleve" itt lesz Mano83,  Anett, Rika, Vörös Kakas, remélem jól tudom, hogy a héderváriak(Eva, Fredi, MIki, Erika amatőr és családja, Halásziról még Iqo, és ő mondja, hogy Pomogács Andrásék is Pestről, a levéliek közül Niki, Gelli, Hofi, akikről már tudom, de szerintem többen lesznek.

Családtagokkal már ez is simán 30 körüli létszám...

És még nem mentem meghívni senkit személyessen, és a Facen is csak most küldtem szét az eseménymeghívót.

Szerintem bő kétszer enynien is könnyen meglehetünk. :)


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11564 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 21. - 17:35

Igenigen, LeOnak itt is köszi előre is, bár most elég sok kérdés van a hétvégével kapcsolatban. Lehet, hogy Jánosnak be kell mennie dolgozni szombaton, mondjuk szerintem mi akkor is megyünk valahogy, még írok holnap!


* kicsi Join  :wink: 


#11565 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 22. - 13:32

Na, tegnap biztos lett, hogy János aznap dolgozik, úgyhogy ő sajnos nem tud jönni, én viszont mindenképp ott leszek :) hogy Borival-e vagy nélküle, az majd még kiderül.


* kicsi Join  :wink: 


#11566 Kedd

Kedd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 578 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 22. - 19:04

Lehet, hogy lányommal szombaton mi is kinézünk Babosba. Ebben az esetben lenne két szabad hely a kocsiban Győrből reggeli indulással.



#11567 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 25. - 21:57

Köszönöm ezt a szép napot Ervinnek és nektek is! Nagyon jól éreztem magam! Bár sokan hiányoztak nekem!



#11568 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 26. - 11:59

Itt is köszönjük a szervezést! Jó volt újra együtt lenni. Szép számmal összejöttünk! :)

 

Ervin várjuk a beszámolót!

 

Fotók LeOnál a Facebookon.. :)


  • francialaci kedvelte

#11569 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 26. - 17:34

Akkor el iskezdhetjük szervezni a következőz! :D

a bálről és a bolondoknapi lovazásról infót kérek!

A bolondok napi lovazásra ha lóval mennék, akkor a lónak hol lehetne szálást kérni, a lovas elalszik a padláson is :)

Ha ló nem lsez, akkor drótszamárral megyek, de akkor is kell a padlás :)


  • LeO kedvelte

#11570 LeO

LeO

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 5.091 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 27. - 8:01

1488991_774278789267034_1260523577_n.jpg

 

1510707_774278992600347_1330600891_n.jpg

 

Képek itt Aki esetleg nem látná őket jelöljön be nyugodtan ismerősnek. Köszi.


  • amatőr és francialaci kedveli

#11571 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2014 január 27. - 18:13

Beszámoló?

Kevésbé lesz élmény, mint a találkozó.

Kezdjük az elején.

A héten megtudtam, hogy a disznóölés korábban volt, már késztermék formájában találkozunk csak a megboldogulttal. Általában zavar, ha nem tudom tartani az ígéretem, de beláttam, jelen esetben ennek gyakorlatilag több haszna van, mint hátránya, mert eleve nemigen ért rá senki akkor, és rengeteg plusz munkát adtunk volna értelmetlenül a házigazdának.

Kikkivel (, miután nálam otthon elhárítottunk egy csap-csordogálást,) és a lányaimmal érkeztünk délelőtt, kb. a likunk befagyott pillanatok alatt, és a hidegen kívül szél is volt, így javasolták, ne igen akarjunk tüzet gyújtani, hátha túl nagyra sikeredik. Mit volt mit tenni az izgalmakra azonnal ittunk valamit, és bevonultunk a kemence mellé. Kedd ügyes volt, talán a kutyus segítette őket nyomra, de hamar ránk talált, :) LeO kevésbé, mert előbb ingázott egyet a Major és Darnó közt, vagy csak Joinupot akarta még egy körre elvinni, nem tudom, de végül ránk talált ő is. :) A "kicsi" Join :D ! (Keresd a képeken.) A helyzet az, hogy érkezéskor meg kellett erősítenem, hogy igenis kérünk mindent, amiről beszéltünk, mennyi személyre főzzenek, és büszkén jelenthetem, joggal bíztam a társaságban. Amíg az ebéd készült, került forralt bor, tea, friss, meleg töpörtyű, zsírosdeszka, préssajt az asztalra. szépen gyülekeztünk, francialacit "alig" ismertük meg szakáll nélkül, mentségemre legyen mondva, (elmondása szerint) a saját  klubjukban, ahol ő az elnök is járt így. :) Estig jövögettünk nem akarok sorolni, mert ha kihagyok valakit, akkor rosszul veszi ki magát, pedig a sok pálinkakóstolás lehetne enyhítő körülmény, de elmondhatom hogy mindenki mindenkivel beszélgetett, jól érezte magát (remélem ti is így gondoljátok,) és a székelykáposzta, meg a hurka- kolbász is nagyon finom volt. 

 

Nekem az igazi élményt az adta, hogy ugyanolyan közvetlen, baráti hangulat keletkezett pillanatok alatt a résztvevők közt, mint ami sok évvel ezelőtt volt.

Ez az élmény sokkal több, mint maga a találkozás, holott azt is vártam.

Sőt, volt, akivel eddig nem tudtam, de most gyakorlatilag baráti jellegű beszélgetést tudtunk folytatni.

Lehetne folytatás, főleg, ha ez a hangulat megmarad.

Szívem szerint, (sőt el is kezdtem, de töröltem) írnék személyesebbeket is, de azt hiszem elég belőlem...  :P

 


  • LeO és francialaci kedveli

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11572 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 1. - 14:42

Uff!

Nekem is nagyon hiányzott ez a társaság! Nagyon jó volt újra ölelni benneteket és beszélgetni.

Uff!



#11573 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 11. - 23:40

 1653981_605408562862075_2021295545_n.jpg

 

1606835_780528541976421_1867896914_n.jpg


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11574 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 21. - 17:56

És akkor vajon lesz valami mulatság bolondok napján? Mondjuk az egy keddi nap, de utána hétvégén épp ráérek :D

(Előtte kevésbé, mert március 31-én lesz Bori 1. szülinapja, aztán gondolom akkor ünnepelünk.)

Amatőr, van neked kapacitásod ilyenre?


* kicsi Join  :wink: 


#11575 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 23. - 18:24

Szia Join! Nekem kevesebb kapacitásom va, de nagyon úgy tűnik, besegítek abba, hogy legyen ilyen buli, DE az épp a március utolsó hétvégéjére van tervezve. Hamarossan kicsit többet írunk erről. :)


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11576 Join Up

Join Up

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.329 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 23. - 20:32

Rendben, köszi a választ, akkor majd meglátjuk, hogy alakul, igyekszem összeszervezni, higy jusson is, maradjon is :)

* kicsi Join  :wink: 


#11577 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 28. - 15:59

15185_612692102133721_1081254350_n.jpg


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11578 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 28. - 17:11

Április 27-én Tájékozódási verseny!!!
- lóbélési lehetőség lesz, kérnék mindenkit időben jelezze részvételi szándékát, mert itt 1 ló/1 lovas a lehetőség.
Bérelhető lovak (lóbérlés tagoknak 3000, külsősöknek 10000):
- Vércse (kiskör, vagy nagy körre is),
- Kanga (kiskör vagy nagy körre is),
- Mira (kiskör)
- Zulu (kis és nagy körre is)
- Böbe (kis és nagy körre is)
- Pacika (kis és nagy körre is)

Részletek a honlapon, illetve pontos kiírás később!!!


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11579 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2014 március 7. - 23:54

Szia Join! Nekem kevesebb kapacitásom va, de nagyon úgy tűnik, besegítek abba, hogy legyen ilyen buli, DE az épp a március utolsó hétvégéjére van tervezve. Hamarossan kicsit többet írunk erről. :)

 

 

Hmmm. Jelentem, lehet, (csak lehet,) hogy félreinformáltam, mert a Facen láttam, hogy márc. 22-én lovasbál lesz Halászin. Ugyanott nem láttam információkat a bolondok napi muriról. Jövő héten igyekszem utánna kérdezni, de AKI TUD valamit, az ossza meg!


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11580 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2014 március 18. - 17:08

Tájékozódási verseny!!!

Tavalyi képek itt: https://www.facebook...88090849&type=3

1932319_620369791365952_1305142415_n.jpg


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11581 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2016 január 14. - 15:38

Uff!

 

Már rég volt lovastalálkozónk. Hiányoztok Bitangok! (na nem azért írok megint, mert elfogyott a pálinkám)


  • Mocca kedvelte

#11582 Mocca

Mocca

    Csikó

  • Fórumtag
  • 870 hozzászólás

Közzétéve 2016 január 24. - 18:56

Akár lehetne!  :happy:



#11583 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2016 január 24. - 19:58

Uff!

Laci, Mocca!

A Facen kezte szervezni Belányi Claudia, febr. 13.-án Csornán egy vendéglőben lesz egy tali, sok régi kedves arc jön, NEKTEK IS OTT A HELYETEK, de ha nem vagytok Facen, akkor legalább küldjetek magánba egy telefonszámot, közvetítek.

 

 


  • Mocca kedvelte

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11584 Mocca

Mocca

    Csikó

  • Fórumtag
  • 870 hozzászólás

Közzétéve 2016 január 25. - 9:16

Én vagyok fészen,Koloszár Roxi néven! :cool: 
Hogy lehet a meghívottak közé kerülni?  :)



#11585 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2016 január 27. - 2:17

Roxi, betettelek! :)


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11586 Wyrd

Wyrd

    Új vendég

  • Új tag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2016 június 12. - 13:15

Sziasztok! :)

Egy olyan kérdésem lenne, hogy tudnátok nekem jó western lovardát mondani Győrtől nem messze? Győrben vagyok ugyanis kollégista, szabadidőm nem nagyon van, de azt hasznosan szeretném tölteni, úgy, hogy ne kelljen nagyon egy óránál többet utazni oda-vissza :)



#11587 sorio

sorio

    Új vendég

  • Új tag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 6. - 14:21

Sziasztok, mi Rajkáról vagyunk eredetileg, de jelenleg Ausztriában élünk. Lehet kellene nyitni egy osztrák topicot is. :) De amúgy Dunakiliti - Mosonmagyaróvár - Rajka - errefele rengeteg lovas van! 


  • calypsoo kedvelte

Kiváló minőségű búza és repce szalma lóalom: Mikostroh


#11588 fafaragó

fafaragó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.999 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 10. - 9:14

Sziasztok! :)

Egy olyan kérdésem lenne, hogy tudnátok nekem jó western lovardát mondani Győrtől nem messze? Győrben vagyok ugyanis kollégista, szabadidőm nem nagyon van, de azt hasznosan szeretném tölteni, úgy, hogy ne kelljen nagyon egy óránál többet utazni oda-vissza :)

Ha jól nézem épp csak egy évet késik a válasz :kir: De ,ha még aktuális a lovarda keresésed akkor jó szívvel tudom ajánlani a szőllőhegyi-lovasudvart Bőny-szőllőhegyen.Győrtől Kb 10km Tata felé. A tulajdonos néha fent szokott lenni itt a fórumon is ,Ő Mercédes. :smile2: Nagyon szép helyen laknak,korrekt árakkal dolgoznak ,profin kiképzett lovakkal. Egyszóval jó kis hely. :rockon:


  • Wyrd kedvelte

#11589 Wyrd

Wyrd

    Új vendég

  • Új tag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2017 június 14. - 7:31



Sziasztok! :)
Egy olyan kérdésem lenne, hogy tudnátok nekem jó western lovardát mondani Győrtől nem messze? Győrben vagyok ugyanis kollégista, szabadidőm nem nagyon van, de azt hasznosan szeretném tölteni, úgy, hogy ne kelljen nagyon egy óránál többet utazni oda-vissza :)

Ha jól nézem épp csak egy évet késik a válasz :kir: De ,ha még aktuális a lovarda keresésed akkor jó szívvel tudom ajánlani a szőllőhegyi-lovasudvart Bőny-szőllőhegyen.Győrtől Kb 10km Tata felé. A tulajdonos néha fent szokott lenni itt a fórumon is ,Ő Mercédes. :smile2: Nagyon szép helyen laknak,korrekt árakkal dolgoznak ,profin kiképzett lovakkal. Egyszóval jó kis hely. :rockon:
Köszönöm szépen ^^
  • fafaragó kedvelte

#11590 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2022 szeptember 2. - 12:47

A nyuszi ül a réten és röhög. Arra megy a róka és megkérdezi tőle:
- Mit röhögsz nyuszi?
- Azt, hogy ülök a lyukamon, és nem esek bele.

Lovas napot kívánok!