Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Somogy megye


  • Please log in to reply
6595 válasz a témához

#41 Pandi

Pandi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 83 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 28. - 12:10

Szia!Remek lenne.Tudom,hogy ti nyertetek.Fel is vettem a mûsort.Amúgy is le kéne mennem már Kvárra.Pontosan Kelevízen lakom.Majd megbeszéljük csak az a gond,hogy én csak hétvégen érek rá.

#42 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 28. - 17:30

Megbeszéljük.Ha úgy gondolod, jöhetsz csak irj elõtte egy-két nappal mailt.Tercsi

Szia!Remek lenne.Tudom,hogy ti nyertetek.Fel is vettem a mûsort.Amúgy is le kéne mennem már Kvárra.Pontosan Kelevízen lakom.Majd megbeszéljük csak az a gond,hogy én csak hétvégen érek rá.

Hozzászólás megtekintése



#43 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 28. - 22:35

Hi,nagyon jók a képek köszi.Ha ráérsz írj.Íme egy: (a még soványka paccomról, amit Tercsi készített)Posted Image

#44 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 6. - 0:18

Hello mindenki.Október 14-16 között Kaposváron lesz a díjlovagló Világkupa.15 nemzet legjobb lovasai vesznek részt.Bõvebb információ: www.lovasakadémia.huGyertek el! Én ott leszek.

#45 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 6. - 6:58

Hello mindenki.Október 14-16 között Kaposváron lesz a díjlovagló Világkupa.15 nemzet legjobb lovasai vesznek részt.Bõvebb információ: www.lovasakadémia.huGyertek el! Én ott leszek.

Hozzászólás megtekintése

Úgy néz ki, én is :kocc:

#46 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 7. - 8:43

Akkor akár találkozhatunk is majd.Pü-ha van kedved hozzá.Tercsi :kocc:

Hello mindenki.Október 14-16 között Kaposváron lesz a díjlovagló Világkupa.15 nemzet legjobb lovasai vesznek részt.Bõvebb információ: www.lovasakadémia.huGyertek el! Én ott leszek.

Hozzászólás megtekintése

Úgy néz ki, én is :kocc:

Hozzászólás megtekintése



#47 szmöre

szmöre

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 122 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 11. - 9:29

Érdeklõdöm, hogy Marcaliban miért nem lovagol senki, állítólag van mûködõ lovasiskola?!

#48 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 11. - 21:21

No azt nem tudom, nekem kicsit messze lenne, de keersgélj tovább, biztosan lovagolnak ott is.Vag látogass ki az egyik lovasklubba, és szerezz ismerõsöket, és hivd õket fórumozni :D

Érdeklõdöm, hogy Marcaliban miért nem lovagol senki, állítólag van mûködõ lovasiskola?!

Hozzászólás megtekintése



#49 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 11. - 22:15

chestnut: nem felejtettem el a tel.számot, csüt-ön este meglesz (akkor megyek bnõmhöz és megkérdem)ha egyenlõre csak lovagolnál akkor is szupi hely Szarkavár, de tudom ajánlani a mi kis privi lovashelyünket ami még csak szûk körben ismert.oktatás 2 kancával (magyar félvér, bardigiano) kezdõ, közép-haladó szinten.Kobak kötelezõ. Ha érdekel magánban.

#50 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 6:58

Hû, köszi, h nem feljtettd el! Bár nem is feltételeztem... :) Hétvégén kijössz a versenyre? Ma küldök magánt

#51 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 12. - 19:19

Hali mindenki.Aki jön az egyetemre a versenyre, csörgessen meg ha kint van.Hátha ott leszek én is, délelõtt biztosan.20/444-9640

Hû, köszi, h nem feljtettd el! Bár nem is feltételeztem...  :) Hétvégén kijössz a versenyre? Ma küldök magánt

Hozzászólás megtekintése



#52 királylány

királylány

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 134 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 13. - 9:44

Hali!!!!!!!!!!!!!!!!!Üdvözletem minden somogyinak!Itt sosem tudo beszélgetni honfitársakkal???????????????????????????????? :kocc:

#53 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 12:59

Szia.De igen, ha van kedved irj magánban.Szivesen beszélgetek.Tercsi

Hali!!!!!!!!!!!!!!!!!Üdvözletem minden somogyinak!Itt sosem tudo beszélgetni honfitársakkal???????????????????????????????? :kocc:

Hozzászólás megtekintése



#54 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 13:05

Na ahoj!Milyen volt a verseny?

#55 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 13:07

Hali!!!!!!!!!!!!!!!!!Üdvözletem minden somogyinak!Itt sosem tudo beszélgetni honfitársakkal???????????????????????????????? :kocc:

Hozzászólás megtekintése

Szerintem csak simán írj ide, válasz lesz elõbb-utóbb, de nem mindig vagy(unk)ok gépközelben.

#56 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 19:15

Háj.Nagyon jó, furcsa módon Dallos Zsófia csak a negyedik lett...Nagyon szépek voltak a lovak és ügyesek is.Gyere ki, én vasárnap délután leszek ott kicsit.Holnap disznóölés... :-)

Na ahoj!Milyen volt a verseny?

Hozzászólás megtekintése



#57 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 14. - 21:01

Hi csaj,csináltál képeket??És még nincsenek fent???Mikor jössz ki Mirához? Feltéve ha van kedved kijönni lózni hozzánk...

#58 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 15. - 21:13

Hello.Lesznek képek igen.Amúgy képzeld új melóm van, csak sajna 30 km a táv.Ott van ló, méghozzá 8 darab akiket kell lovagolni, úgyhogy nem tudom Mira mikor kerül sorra. Tegnap derült ki az egész, majd mesélek, egy kisfõnök leszek egy lovashotelnél. Remélem minden jó lesz.Jöhetsz majd ingyen belovagolni a lovakat, olyan engedetlenek mint állat, el vannak kanászodva, mert ezer éve nem lovagolja õket senki.Tercsi

Hi csaj,csináltál képeket??És még nincsenek fent???Mikor jössz ki Mirához? Feltéve ha van kedved kijönni lózni hozzánk...

Hozzászólás megtekintése



#59 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 16. - 20:41

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Számíthatsz a segítségemre.

Edited by chyki, 2005 október 16. - 20:41.


#60 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 17. - 17:36

Köszi.Van 8 ló, én eddig egyen ültem összesen, de el sem indult velem :guny: Nem tudtam felvenni a fejét, mert legelészni akart.Ha eljössz majd, ketten elleszünk ott kint.Amúgy egész jó lovak, van köztük pár igazi érték is.Majd kint is aludhatsz nálam a házacskámban, kaptam azt is :dev: Tercsi

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Számíthatsz a segítségemre.

Hozzászólás megtekintése



#61 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 19. - 16:39

Mikor?

#62 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 20. - 14:52

November elsején kezdek, meglátjuk, mikor tudlak majd úgy fogadni, hogy én is kint lehessek. Az lenne az igazi. Most egyenlõre készülök a holnapi terepemre :D

Mikor?

Hozzászólás megtekintése



#63 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 20. - 18:04

Vigyél kispárnát, hogy a kocsiba ne fájjon a farod annyira :gm: Szóval ne izgulj.

#64 vassterez

vassterez

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 21. - 21:41

Túléltem, de egyenlõre annyira nem vagyok tõle hanyattesve, mert mivel elsõ terepem volt, nem mentünk messzire, se nagyon gyorsan. Ja, és a kezdõ futószáras oktatólovammal mentünk ki, és ezért elég gáz volt terepen, mert nagyon menni akart.Tercsi

Vigyél kispárnát, hogy a kocsiba ne fájjon a farod annyira  :gm: Szóval ne izgulj.

Hozzászólás megtekintése



#65 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 23. - 18:56

Ugyanmár. De legalább a lovon ülve jöttél haza. :D

#66 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 25. - 12:56

Na sziasztok!Elég tetvesen haladok a dologgal, (persze ez a laptop nem is a legalkalmasabb erre a célra), de feltettem néhány képet a múltkori díjlovas versenyrõl:Kaposvár, 2005. okt. 15.Majd még bõvítem ám, mert a bemutatók képei még hiányoznak. Nem túl jó minõségben, de megtettem minden tõlem tellhetõt.

#67 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 október 25. - 19:03

Klasszak a képek!!!Beszéltél Szarkavárral?

#68 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 9. - 20:39

Klasszak a képek!!!Beszéltél Szarkavárral?

Hozzászólás megtekintése

Te jó ég! :eek: Most láttam, h írtál! :o Naná, h beszéltem Szarkavárral, annyira, h vasárnap hajnal óta ott lakik lóm :) Nagyon jókis helynek tûnik!

#69 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 27. - 21:25

Hûha, én sem jártam erre rég. Örülök hogy tetszik, érezd jól magad. Talán egyszere én is kiviszem oda a lovam, de egyenlõre most találtam neki egész jót.

#70 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 30. - 19:17

Hahó Somogy! szakad a hó....Kár hogy kihalt a topik, bár én láttam már Somogyban lovat, talán egyszer ide is eljutnak......

#71 Karusszel

Karusszel

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 1. - 14:22

Sziasztok! Részben ölültem dec.30.-án a hónak. Sajna miatta a fedeles fogathajtó elmaradt. Mi is készültünk. Egy fogattal indultunk volna. No majd jobb idõben megszervezik. Üdv és BUÉK. Karusszel. :)

#72 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 1. - 17:40

Szia, a hó szuper, csak most már olvad.... :mad: A fogatversenyhez pedig egy kalappal. :)

#73 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 1. - 18:47

Olvad bizony, az esõ meg csak segíti benne. A fogatversenyrõl meg, ha gondolod, számolj ám be, mert érdekelne, mi volt! :yeah:

#74 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 1. - 20:28

Te Chestnut, nekünk össze kéne futnunk..... ha ráérsz valamikor....

#75 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 1. - 20:55

Rá hát! Mikor?

#76 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 1. - 21:30

:gm:

#77 Karusszel

Karusszel

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 2. - 20:07

Az idõjárás miatt elmaradt. Sokan nem vállalták az utazást és a lovak utaztatását.Januárban valamikor lesz a második forduló, ez négy fordulós sorozat. Ha érdekel Benneteket akkor firkálok róla. Lovas üdvözletem:KarusszelIgaziból új vagyok és nem tudom, hogy én írhatok e? Lehet csak barátok csevegnek itt! Akkor állítsatok le nem szeretnék zavarni. :) ;)

#78 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 2. - 20:59

Írj csak bártan, akik ide írnak, barátok :ang:

#79 chyki

chyki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.686 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 3. - 19:10

Írj csak, jó sokat....mivel lassan csak kettecskén tartjuk el a topikot Cherry baba gazdijával :rolleyes: Ma simogattam Cherryt!!!! Ugye nem haragaszol? :kir: Voltam kinn a Livivel.

#80 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 3. - 19:37

Dehogy! Mért haragudnék, csak sajnálom, h nem eccerre voltunk kint! (remélem almát azért kapott... :kir: )Tudtad, h Omárral boxszomszédok lesznek? Omár költözik, mert szeretne Cherryvel megismerkedni...közelebbrõl... :D De télleg.