Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Bemutatkozás


  • Please log in to reply
4234 válasz a témához

#81 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 16. - 22:56

Üdv a fórumon minden új tagnak! Posted Image

#82 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 16. - 23:03

Mióta a világ, világ és pad is van, meg sör és kocsma, az emberek pedig jönnek-mennek, közben jókat dumálnak, valahogy így van. Igy van pl. a Kakuk kocsmában is, de a Vörös Oroszlánban sincs másképp. Igen, tapasztalat. De ha ragaszkodsz a mondáshoz, miszerint új vendégnek pad alatt a helye! Te tudod! Posted Image Szóval inkább: Posted Image

#83 papirmasé

papirmasé

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 40 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 17. - 10:23

Posted Image Posted Image

#84 Cirmó

Cirmó

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 18. - 21:43

Sziasztok!! :D Még új vagyok itt,de köszöntök mindenkit!!!

#85 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 18. - 22:29

Szia Cirmó! Mi meg üdvözlünk téged! Egy kis segítség: képet úgy tudsz megjeleníttetni az adataid közt, hogyha azt elõzõleg feltetted valahová az internetre. Ajánlom a kep.tar.hu-t (reklám helye), és onnan linkeld majd be! ;)

#86 Cirmó

Cirmó

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 19. - 7:39

Köszi Zsubaba!ezt nem tudtam!! :rolleyes: nemtudod,hogy lehet törzsvendégnek lenni?Mert az egyik barátnõm már másfél éve ittvan,és még mindíg új...

#87 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 19. - 8:27

Szia Cirmó! 30 hozzászólás után válnak az új vendégek törzsvendégekké!

#88 Cirmó

Cirmó

    Csikó

  • Fórumtag
  • 21 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 19. - 20:51

Szia Csuti!!Köszi!! :D nagyon jó a hét fotója!láttam,h te küldted.. :D

#89 Dalmó

Dalmó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 38 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 24. - 13:53

Sziasztok!!!!!!!!!!Engem Edinának hivnak.A nevem a kedvenc lovam neve.Sajna nem az enyém Posted Image De egyszer remélem az enyém lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#90 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 24. - 14:03

Szia, Dalmó! Üdv a fórumon! Posted Image

#91 papirmasé

papirmasé

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 40 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 24. - 22:40

üdv Dalmó! jo forumozást Posted Image

#92 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 25. - 16:13

Hali Mindenkinek!Bocsi, Zsu, elnéztem, hogy van olyan, mint bemuti... Na, + a másik.... Itt mindenki már az egészen pici korában lovaglott én + csak tavaly zuttyantam bele a dologba, így 34 évesen... Tiszta ciki. Node, mi van, ha elõzõ életemben...? Posted Image Na...?Szóval, tavaly valaki valahol felrúgdalt az általam nagyon imádott állatra és azóta le sem akarok szállni Róla. Rögtön az elején az elsõ terepek egyikén jól +vizsgáltam, hogy korrektül van-e az mélyszántás elvégezve, majd még párszor ezt ellenõriztem rendesen közelrõl, háton és hason. De rendben volt, tehát nem tehettem +, hogy nem lesegetem + ezt máskor is, ezért a lehetõség fenntartandó azóta is veszettül 1ensúlyozok a paripán rajta. Nyáron pedig +ismertem sokadik paripát, sokadik helyen Mo-on. Ez azért érdekes, mert annyira lav et förszt szájt lett a dologból, hogy iziben + kellett vennem. Jön utánam a Drága és folyamatosan les, hogy hova megyek má---- igy ni...pont így les. Posted Image Szóval imádjuk 1mást rendesen, megyünk is Mogyoród környékének dombjaira, ha tehetjük, de sajnos csak mi ketten, mert soha nem bírok senkivel 1eztetni... :( Nagyon szerettem volna egy hosszabb túrára elmenni a nyáron, de az elején még nem volt nekem Õ sem, + hát az a pattogás a lovon rajta mindenképp gyalulásra szorul... Majd jövõre... Posted Image Posted Image Ja, ez itt bemutatkozás... bocs, egyemre jártam, lassan jó régen, Szegeden SzOTE GYTK-ra. Kérem szépen 1 iszony vót, na. Most + valami multinál próbálom a kereskedelmet vezetni. Asszony, gyerek nincs, hobbi jó sok van. Idõ, na, az végképp nincs. Mert ugye tanuljuk a lovagolás magát. A stílus az pont kitalálható a nickbõl.. Vagy...?Hát én itt most bemutatkoztam. Baráti üdvözlet minden kedves lóbarátnak, fõleg azoknak, akik ezt a bemutit végig bírták ép ésszel... Posted Image Hali

#93 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 25. - 16:22

Helló Old Shatterhand!Üdv köztünk! Örülök, hogy egy újabb lóbolonddal gazdagodtunk! :D Ne aggódj, nem mindenki született lovon a társaságból! Így pl. én is csak 28 évesen ültem életemben elôször lovon. Azóta tart a szerelem. Posted Image

#94 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 25. - 16:45

Köszi Anikó! Posted Image

#95 mandula

mandula

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 445 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 25. - 17:12

Üdv Neked!Jobbkésõbbmintsoha, így legalább nem maradtál ki valamibõl, amiért érdemes élni! Én régen mindennap kint voltam, amióta dógozom (majdnem multi) azóta marad a heti 1x... :(

#96 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 25. - 21:32

Szia, üdv a fórumon!Ne hidd, hogy csodabogár vagy! Én is 34 voltam, amikor jópár éve elõször ültem lóra, azóta pedig már a férjem és a lányom is lovagol :D ;) Elkezdeni sosem késõ, de ha megfogadod a tanácsomat, mielõbb keresel egy megbízható oktatót, mert a már rögzõdött üléshibákat iszonyú nehéz késõbb korrigálni. Sajnos ez tapasztalat ;)

#97 papirmasé

papirmasé

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 40 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 25. - 22:54

mindenkinek üdv,meglátjátok nemsokára nemcsak a lovaglásra ,hanem a forumra is rátapadtok majd!! :D :D Posted Image ;)

#98 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 7:29

Szia Old Shatter!Te sem vagy egészen nóóórmális, ezért pont ide illesz, a fórumra! Posted Image
idézet:
Eredeti szerzõ: mandula: Jobbkésõbbmintsoha, így legalább nem maradtál ki valamibõl, amiért érdemes élni! Én régen mindennap kint voltam, amióta dógozom (majdnem multi) azóta marad a heti 1x... :( [/QUOTE]1: szegény Mandula, ez tényleg sajnálatos! :( 2: Old Shatter! Azért az asszony+gyerek(ek) is olyan dolog, amire idõt kell szakítani és érdemes érte élni!!! Meg persze a lovaglás... ;) Akkor asszem én egyenlõre szerencsésnek mondhatom magam, hiszen van: munka, utána lovaglás, és még a kedvesemre is marad idõm! Már ameddig bírja szegény... :rolleyes: Posted Image

#99 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 10:47

Hi!Köszi a biztatást! Mandula, én is le vagyok rémülve, de a péntek-vasárnap akkor is marad, ha a cég felrobban! Posted Image + amíg világos van, menés a munkautánnyihaha, bár tegnap nyóckilencközt úgy elbámultam a hegyek mögött a naplementét a domptetõrõl, majd a város fényeit, hogy a töksetétben, ha nincs a Pacimnak esze, tán még most is ott pislogok a hegyen... :D Csuti, Te aztán jól +adtad nekem, hé! ;) Báár, nem is tudod, mennyire igaz! Posted Image Tudom én, hogy fontos a család, hidd el, szeretném is, de ahhoz olyan bolond kell, aki legalább fele olyan nyomi, mint én, az sem 1szerû...

#100 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 10:57

Én nem adtam meg Neked jól! Ugye, nem bántásnak vetted!!! Posted Image

#101 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 13:00

Csuti, hol bántottál volna +? Ne viccelj má! Imádok poénkodni! Azért céloznak engem rendesen... Épp pár napja kaptam kedvességet néhány boxszal odébbról 1 kis Szöszkétõl, akinek elsõ mondata, még bemuti elõtt ez volt: nem vagy te kicsit nagy a lóra? Mondjuk tény, hogy a zsoké szaküzletben nem biztos, hogy találnék ruhát, mindezzel 1ütt nagyon szimpi lett nekem a kis Pimasz... Posted Image Kapja majd vissza csõstõl... Posted Image Posted Image

#102 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 14:06

Akkor jó! :D Igaz, nem tartozik közvetlen a bemutatkozáshoz, de valld csak be mennyi az az annyi?! Cm-ben vagy kg-ban vagy "nagy"?Na jó, nem genyózok... Ha a lovad még nem szólt, akkor nem vagy nagy! Posted Image

#103 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:13

CSUTIIIIIIIII!!!!!!! :mad: Virtuális fültekerés!!!!!!!!! :D 194, 104. Rád bízom, hogy beazonosítsd, melyik mi és mennyire. Szörnyû vagy! Posted Image

#104 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:15

Nagy a kísértés Posted Image

#105 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:18

Üdv. Minden Új Fórumosnak! Posted Image Old Shatterhand!Látom anno Te is bújtad a Karl May könyveket! Posted Image Még, jó, hogy nem az Old Death nevet választottad.. :D Ami a magasságod és súlyodat illeti, szerintem az én lovamról leérne a lábad a földig... :D Posted Image

#106 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:28

idézet:
Eredeti szerzõ: Eva: Nagy a kísértés Posted Image [/QUOTE]Milyen kísértés? Posted Image [ Agusztus 26, 2003, 15:29: Az üzenetet átszerkesztette: piaffe ]

#107 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:30

Nagyon magas labda!(tetszik a fickó stílusa és annó én voltam OSH Zap, meg Winetou :D )

#108 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:33

Oh, így má' érti szõkeségem... :D

#109 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:33

Éva! Unkasz voltam! :D

#110 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:38

Uff :D Bocs...Szõke vagyok...Öregszem... :D

#111 Wadóc

Wadóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 271 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:40

Nagyon jók a méretek!!! :rolleyes:

#112 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:44

Ilu, jeeeeee, hámáhogyne!!!!!!!!!!!!! Posted Image Karl May az már bizony az alap!!!! Posted Image Mér van a, ho Mindenki piszkál engemet? Posted Image Ha pedig leér, csak elõny, mert tudok jól fékezni, ha pedig ideges a ló, 1szerûen kiszalad alólam..tiptiripptiripp...Karl Bácsi ír Hosszú Davy-ról is, ugyi Ilu?!Évike pedig a szívembe lopta máris magát, különösen, hogy Winnetou vót, há Õ jaz én vértezsvérem!!!!!!Puszi a tegezed szélére! :D

#113 Wadóc

Wadóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 271 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:47

Nem piszkálódásképpen írtam, de ezt nem lehetett kihagyni!

#114 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:47

idézet:
Eredeti szerzõ (Szerepjáték topic): piaffe: Én azért nem szavazok, mert valahogy egyik sem kimondottan akartam lenni a felsoroltak közül. Még indián sem, maximum szép indiánlány, akit feleségül vesz a jóképû cowboy. :D De minek alakítottam volna szép indiánlányt, mikor az összes uncsitesóm, akikkel ilyeneket játszottunk, lányok voltak és nem volt jóképû cowboyom? :D [/QUOTE]Éva!Bár nem olvastam Karl May regényeket és Old Shatterhand kalandjait (a fene egye meg, akkor már esélyem sem lehet :rolleyes: :D ), úgyhogy nem sokat tudok Old Shatterhandrõl, de nem félsz, hogy véletlenül vetélytársad akad? Posted Image Old Shatterhand!Éva nem Winetou volt, hanem Téged játszott, Zapolya meg Unkaszt. :D Akkor ki is a szõke? :D

#115 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:49

Ez az, Piaffe! Posted Image Te csak szõkének _álcázod_ magad néha az ellenség megtévesztése céljából, de vág az eszed mint a borotva! Posted Image Posted Image Viszont OSH-t ezennel felvehetjük a tiszteletbeli szõkék klubjába, nem? :D

#116 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:50

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand: Évike pedig a szívembe lopta máris magát, különösen, hogy Winnetou vót, há Õ jaz én vértezsvérem!!!!!!Puszi a tegezed szélére! :D [/QUOTE]Jelentem én is Old Shatterhand voltam!!!!(úgy 9-10 évesen, de máig kívülrõl fújom a könyveket :D )A nõvérem Zapolya volt Unkasz és nem Winnetou, mint fentebb megbeszéltük.Felhívás: jelentkezzen egy Winnetou!!! :D Ja senki em piszkál: csak jók az indításaid, mi meg le tudjuk csapni (még a szõkék is Posted Image )

#117 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:52

NA a három szõke :D :D Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#118 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:55

Ajaj, ez már itt 1 komplett vérfertõzés, nézni is rossz....És ki lesz itt a Nso Csi? Bár szegényt rögtön a regény elején jól lelövik, de hát nem lehet minden hepi end! Posted Image (Jéézusom, hova kerültem...?) :eek:

#119 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 15:58

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand:(Jéézusom, hova kerültem...?) :eek: [/QUOTE]Pillanatnyilag a szõkék gyülekezõjébe. De megnyugtatlak, nem lógsz ki Te sem a sorból Szõke Old Shatterhandem. :D

#120 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 16:00

Ó, akkó nékem nincs 1 szál vértezsvérem sem ám itt ni?!! :( Nincs senkinek sem egy "sárga csontos lova, amely úgy vágtat, hogy a patkója szikrát hány.."? Na, gyerünk összes Szõkék, honnan az idézet? Posted Image