Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

paci.hu-s e-mail


  • Please log in to reply
62 válasz a témához

#1 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 21. - 21:42

Sziasztok, Remélem nem gond, hogy ide írom, de igazándibõl fogalmam sincs hol kéne sikítani emiatt.:) Vagy két éve van pacis mailcímem és mivel ez bizonyult az egyik legmegbízhatóbbnak szinte mindent (több fontos dolgot is) erre kértem. De ma "kisebb" gondjaim akadtak vele. Többféle hibaüzenettel dobátl meg, volt hogy a belépõ oldalig se jutottam, volt hogy belépés után ez fogadott: HIBA Hiba történt az IMAP szerver (localhost) kapcsolatfelvételekor 111 : A csatlakozás megtagadva Irány a belépõ oldal Vagy az, hogy rossz a felhasználói név vagy a jelszó. Délután sikerült belépni, de ha levelet akarok küldeni, hasonló hibaüzit kapok. ERROR: Connection refused Server replied: 111 Can't open SMTP stream. Valamikor a nap folyamán, mikor végre beengedett az tünt fel, hogy átváltott magyarra és minden beállításom oda veszett. Fontos leveleket várok, amik nem érkeznek meg, konkrétan semmi nem érkezik meg (küldtem magamnak tesztént levelet, az se).:( Szóval hol sikítsak emiatt, ha esetleg nem itt a helye? Fontos lenne. A legnagyobb baj az hogy mindent nem tudok átkérni azonnal egy másik szolgáltatóhoz.:S Köszi Timi

Edited by kt-gyu, 2007 szeptember 21. - 21:51.


#2 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 22. - 22:42

Szerintem a szervercsere volt a gondod kiváltója.

#3 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 23. - 2:49

Szerintem a szervercsere volt a gondod kiváltója.

Így jár, aki ritkán jár erre és akkor se néz körül elég alaposan.

Köszi szépen és várok türelmesen hogy minden a helyére kerüljön.:)

#4 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 25. - 4:27

Így jár, aki ritkán jár erre és akkor se néz körül elég alaposan.

Köszi szépen és várok türelmesen hogy minden a helyére kerüljön.:)


http://webmail.valodi.hu alatt próbáltál belépni? Nekem most megy.

Amúgy POP3-al próbálkozz, ha levelezõprogramban akarod beállítani, nemtom, hogy az IMAP megy-e róla.

Az SMTP meg a netszolgáltatód SMTP szervere kell, hogy legyen, nem a pacis! Az smtp szerver felel azért, hogy a címzetthez továbbítsa a levelet, és hogy tutira csak olyan tudjon levelet küldeni aki jogosult használni adott smtp szervert. Pl. azért, hogy ne tudjon boldog-boldogtalan összevissza reklámleveleket küldözgetni.
Ezért is van, hogy az ún open-relay smtp-ket kizárják a forgalmazásból, mert általában ilyen helyekrõl jön a sok szemét reklám.

#5 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 27. - 15:42

http://webmail.valodi.hu alatt próbáltál belépni? Nekem most megy.

Amúgy POP3-al próbálkozz, ha levelezõprogramban akarod beállítani, nemtom, hogy az IMAP megy-e róla.

Az SMTP meg a netszolgáltatód SMTP szervere kell, hogy legyen, nem a pacis! Az smtp szerver felel azért, hogy a címzetthez továbbítsa a levelet, és hogy tutira csak olyan tudjon levelet küldeni aki jogosult használni adott smtp szervert. Pl. azért, hogy ne tudjon boldog-boldogtalan összevissza reklámleveleket küldözgetni.
Ezért is van, hogy az ún open-relay smtp-ket kizárják a forgalmazásból, mert általában ilyen helyekrõl jön a sok szemét reklám.


Már nekem sincsenek vele gondok, valóban a szerverköltöztetés lehetett a bibi. Minden szépen megjön és a küldéssel sincsenek problémák. Rendesen le tudom tölteni a leveleket Outlookkal is, stb.

Az egyetlen ami fura, hogy nem látom a fiók telítettségét.

A hirtelen riadalom miatt vetettem csak fel a dolgot, sajna nem néztem elötte rendesen körül, hogy mi lehet az ok, eszembe se jutott, hogy a lovas témák közt keressek ilyesmit.:)
Köszi a segítséget.

#6 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 1. - 20:45

Vártam, vártam, hátha megjavul, de engem bizony nem enged be. Visszaparancsol a belépõ oldalra :( Mit tegyek?

#7 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 2. - 18:12

Ez esetben kérjük nyomja meg a piros gombot, és nyugodjon békében. Én meg nem tudok a weben levelet írni, mindig visszadob az üres compose oldalra. Megpróbálom ideirányítani Wintert, ez igazából az õ területe.

#8 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 2. - 21:42

Az ex-munkahelyemen 6 gép volt. 3-ról simán be tudtam jelentkezni, 3-ról meg nem, és nem sikerült rájönnöm, miért...

#9 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 3. - 1:19

Idõrõl idõre nekem is akadnak még/megint gondok a levélküldéssel, szerencsére egy-egy ilyen alkalom volt csak.

#10 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 8. - 20:00

Továbbra is: HIBA Istmeretlen felhasználó vagy jelszó. Irány a belépõ oldal Mit tegyek? :(

#11 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 8. - 20:28

:D ja, ha a paci.hu-s címre lett küldve... KÖSZÖNÖM, sikerült :)

#12 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 8. - 22:27

Engem simán beenged a domai nélkül is (még)... úgy látszik kiváltságos vagyok.:P

#13 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 9. - 10:47

Engem is beenged még. És meg is javult. :)

#14 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 10. - 14:09

A biztonság kedvéért indítottam egy külön témát a változásokról:

http://www.paci.hu/f...?showtopic=6757

#15 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 26. - 9:31

NEm tudom ez normális-e, a változások között ilyet nem láttam. Ha nem az outlookon keresztül írom meg a levelem, hanem a weben, akor mind a feladó, mind a válasz cím xyz@valodi.hu és nem paci.hu. Ez tegnap derült ki és a most is fennáll, hiába állítottam be a válaszcímnek, a paci.hu-sat. A leveleim (legalábbis egyvalaki küdött így választ) eddig megérkeztek így is, csak senki nem érti, hogy miért írogatok össze vissza 20 féle E-mail címrõl. :D Van még valami beállítás, amit elfelejtettem, vagy mi lehet a gond? :confused:

Edited by kt-gyu, 2007 október 26. - 9:33.


#16 Guest_ysolt_*

Guest_ysolt_*
  • Guests

Közzétéve 2007 november 4. - 14:35

Sziasztok! Én Ysolt vagyok a paci.hu-s szerver adminisztrátora. Mivel láttam, hogy elég sok problémátok van a levelezéssel gondoltam itt válaszolok. Domain kérdés: Legyetek olyan szívesek most már csak felhasznalonev@paci.hu módón bejelentkezni. A régi módi hamarosan megszûnik!!! Hibás tárhelykezelés: A hibát javítottam, ha valakinek továbbra is problémája adódna kérem keressen fel! Webmailen küldött üzenetnél valodi.hu-s emailcímmel megy el a levél: A felhasználónév@paci.hu-s bejelentkezés megoldja. Nem tudok bejelentkezni a webmailre: Ilyen problémáról még sohase hallottam. Ha továbbra is fennáll akkor PM vagy mail me. Továbbá elnézést kérek a kellemetlenségekért, és további türelmet kérek mivel a mostani email átállás gyakorlatilag egy 5 éve használt rendszer cseréjét jelenti. Üdv Ysolt

#17 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2008 március 25. - 18:27

Tapasztalt valaki olyat, hogy a webes rendszerrõl duplán mennek el az emiljei? Próbáltam IE és Firefox alatt is... sajnos Winternek sem nagyon volt ötlete. :(

#18 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2008 április 22. - 21:41

Sziasztok, Nem tudom ide vág-e, illetve tudom, hogy nem. De úgy néz ki valaki megtudta a belépõkódjaimat, egy-két helyre bejárogat ahova a pacis mélcímemmel regeltem. A kérdésem az lenne, hogy milyen módon tudok jelszócserét eszközölni? A levél, amit a cím elkészültekor kaptam már rég nincs meg, tudom, hogy ott le volt ez is írva. Elõre is köszönöm a segítséget. Timi

#19 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2008 május 1. - 20:29

Válasz ment magánban. Ha hasonló kaliberû problémával találkoztok (ellopott jelszó és tsai.), és nem kaptok itt gyorsan választ, kérlek írjatok magánban.

#20 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2009 március 6. - 9:55

Be lehet még lépni valahonnan webes felületen keresztül? -- ja, sikerült közben. :)

Edited by Zsubaba, 2009 március 6. - 9:57.


#21 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 4. - 8:22

Segííítség! :( Mit kell csinálni ezzel a béna új IE8-cal, hogy megnyissa a bejelentkezõs oldalt? Hiába írom be a webmail.valodi.hu-t, csak a valodi fõoldalt hajlandó menyitni. Ugyanígy a Firefox és a Google Chrome is. :(

#22 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 4. - 8:51

Tapasztalt valaki olyat, hogy a webes rendszerrõl duplán mennek el az emiljei? Próbáltam IE és Firefox alatt is... sajnos Winternek sem nagyon volt ötlete. :(


Nekem idõnként duplázódnak a levelek (mozilla alatt is) , de volt már, hogy a saját paci.hu-s címemrõl kaptam spam-et a pac.hu-s címemre :dev:

#23 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 4. - 12:44

Zsuzska: szerverbeállítási probléma, szervergazdiék hamarosan megoldják. Eva: spamet bárimlyen címrõl kaphatsz, mert hamisítják a feladókat. Sokszor írják be a címzett emailjét a feladóhoz. Freemaillel, gmaillel, mindennel elõfordul, úgyhogy ez nem pacispecifikus ( :D ) probléma. A duplázott emailekre rákérdezünk.

#24 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 5. - 10:37

A rendszergazdi üzeni, hogy ez eddig is így mûködött, a certificate self signed volt (szegény anyanyelvünk :D ). Le kell okézni, hozzáadni kivételként stb., és mûködik; Firefox alatt biztosan, az új Internet Explorerrel nem tudom, mi a helyzet.

#25 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 7. - 21:21

Igen, eddig is leokéztam, de aznap egy ideig fel se ajánlotta az okét, hanem csak a valodi fõoldalt jelenítette meg.

#26 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 8. - 13:59

Sztrájkoltak a mókusok, de mióta megemelték a mogyoróadagjukat, azóta minden rendben. :)

#27 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 6. - 14:46

Változások paci.hu-s emialeseknek: a levelezõprogiban a bejövõ mail szerver beállításonál mail.valodi.hu -nak kell szerepelnie, ha valakinek számmal van beírva a szerver neve, az írja át.

Köszönettel: a mókusok. ;)

#28 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 10. - 9:41

Változások paci.hu-s emialeseknek: a levelezõprogiban a bejövõ mail szerver beállításonál mail.valodi.hu -nak kell szerepelnie, ha valakinek számmal van beírva a szerver neve, az írja át.

Köszönettel: a mókusok. ;)


A webmail.valodi.hu-ra és a mail.valodi.hu-ra is ezt kapom válaszul:
It works!
This is the default web page for this server.
The web server software is running but no content has been added, yet.

#29 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 10. - 12:37

Azt nem tudom, miért nem megy, de outlookba letöltve premium.bockris.hu-val mûködik.

#30 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 11. - 15:14

Webmail új elérhetõsége: https://webmail.bock...u/src/login.php

#31 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 12. - 6:34

Sziasztok, Egy gyors kérdés. Másnál is elszaporodtak a vélhetõen valódi paci.hu-s címekrõl érkezõ spamm levelek? Egész konkrétan HH és Cav címérõl érkezett a tegnapi nap folyamán 5 ilyen levél. Eddig ilyesmi még nem fordult elõ.

#32 Hosszúhomlok

Hosszúhomlok

    A multimédium

  • Támogató
  • 1.895 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 12. - 6:50

Ezek hamisítványok. A valamilyen módon (email forgalom, webes címmegosztások stb.) beszerzett címeket használva úgy tünteti fel a valódi küldõ, mintha ezek a címek lennének a feladók. Ha a levél fejlécét megnézed (ha valódi levelezõ programod van, nem webes böngészõn emailezel -> tulajdonságok/levél forrásszövege - header), akkor abból világos lesz, hogy sosem járt a szerveremen az a levél. Ilyenek teszik ki sajnos a forgalom 90-95 %-át, és komoyl meló kiválogatni ebbõl a zajból az értékes 5 %-ot. A barátod egy jó s.p-am szûrõ program.

#33 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 12. - 15:10

Persze, ezzel tisztában vagyok. A fura az volt, hogy két olyan mailcímről jöttek most, amivel konkrét levelezésem korábban nem volt. Azt már megszoktam, hogy saját magamtól kapok szemetet, az volt a fura, hogy egy nap hirtelen két másik pacis címről is.:) Outlook Expresst használtam régen, mostanában webeseb levelezek, mert az outlookomnak lett valami gyíkja (valami softwares gebasz, de annyira eddig nem hatott meg, hogy előkaparjam a Windows telepítőt érte.). Lehet itt az ideje.

Edited by kt-gyu, 2011 október 12. - 15:11.


#34 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 13. - 21:45

Úgy látszik a levelezõvel mindig csak nekem van bajom. :P :rolleyes: "WARNING: Your quota usage is currently 70.6%. You may want to make sure you empty out your "Trash" and clean your "Sent" folder." Ilyen cuki kis üzenet vár minden belépésnél, gond nem is lenne, mert valóban sok képet és egyebet kaptam mostanság, de mikor a postaládám elérte a 70%-ot (Úgy 3 napja.) minden kapott fotót és a kimenõ leveleim jelentõs részét töröltem... igen, a kukából is. Valami ötlet erre?

#35 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 19. - 21:36

Nem tudom ki és mit csinált, de köszi, a dolog ,egoldódott. :)

#36 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 6. - 22:44

Tudom, tudom, itt mindig csak nekem van problémám. :P

Kérdés: A megújulás úgy látom kihat a paci-s mailcímekre is. Sok levél feladó és/vagy cím nélkül (ez utóbbi esetben megnyithatatlan a levél) érkezik. A kérdésem az lenne, hogy 1. erre megoldás lehet-e, ha levelezőprogrammal használom a címet, 2. amennyiben nem, akkor várhatóan meddig tarthat még ez a kis zűr?
Jelenleg (Idestova 6-7 éve) elsődleges címként a pacisat használom, lévén elég ritkán jön így szemét, illetve eddig nagyon megbízhatónak bizonyult... váltani, vagy nem váltani? Ez itt a kérdés! :smile2:



#37 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 6. - 23:24

Tudom, tudom, itt mindig csak nekem van problémám. :P

Kérdés: A megújulás úgy látom kihat a paci-s mailcímekre is. Sok levél feladó és/vagy cím nélkül (ez utóbbi esetben megnyithatatlan a levél) érkezik. A kérdésem az lenne, hogy 1. erre megoldás lehet-e, ha levelezőprogrammal használom a címet, 2. amennyiben nem, akkor várhatóan meddig tarthat még ez a kis zűr?
Jelenleg (Idestova 6-7 éve) elsődleges címként a pacisat használom, lévén elég ritkán jön így szemét, illetve eddig nagyon megbízhatónak bizonyult... váltani, vagy nem váltani? Ez itt a kérdés! :smile2:

 

A webmail-en nekem is van ilyen baj, szerintem a PHP frissítés lehet ott az oka, a webes levelező meg régi lehet. Megkérdem erről is a rendszergazdát.

 

Használhatod levelezőprogival is, pl. Thunderbird, azzal normálisan lejönnek a levelek.



#38 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 7. - 20:58

 


A webmail-en nekem is van ilyen baj, szerintem a PHP frissítés lehet ott az oka, a webes levelező meg régi lehet. Megkérdem erről is a rendszergazdát.

 

Használhatod levelezőprogival is, pl. Thunderbird, azzal normálisan lejönnek a levelek.

 

 

Köszi szépen, kipróbálom úgy. :smile2:
 



#39 kt-gyu

kt-gyu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 680 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 7. - 12:42

Feladom. Thunderbirdben, UPC-nél, a kimenő Stmp szervernek mi a lótüdőt kell megadni?
A upcmail.hu-t nem fogadja el, simán csak a upc.hu-t sem (Tudom ez eleve rossz is, de már próbálkozom mindennel.).  Ha paci.hu-t hagyok meg neki azt legalább felismeri, de ugye így meg nem tudok levelet küldeni, viszont legalább el tudok olvasni mindent.... váááá...

Régen simán be tudtam állítani a upcmail-t... most miért nem? :sad:



#40 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 7. - 21:48

Nekem - igaz, windowsos proginál, de kb mindegy - az smtp.upcmail.hu a kimenő szerver, és működik.