Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LÓBARÁTOK ORSZÁGOS TALÁLKOZÓJA 2005.Június 23-26 Tatárszentgyörgy.


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
990 válasz a témához

#41 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 14:06

A jelentkezést jó lenne nem az utolsó napokra hagyni a névtáblák illetve a banki átutalások miatt.Mondjuk legyen JÚNIUS 15.A kempingdíjnak nevezett összeget, ami tartalmazza a zenekar költségét is még nem tudjuk pontosan, mert ez a jlentkezettek számának függvénye.Gumi és Idegen a "cucc" nagyon jó lesz köszi.Keresek két vállalkozó önjelölt cédélovast aki a hangosítást és a zenét kezeli! jlentkezés itt!

#42 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 14:10

Idegen!Köszönöm a segítséget és azt teszem már egy ideje amit mondtál te is. Nincsen jelentõsége, de tavaly kimondottan is Sheriff és én voltunk a szervezõk, csak ennek nem volt segg kerekítve akkor sem és mindenki tette a dolgát igénybe véve sokunk sgítségét. :yeah:

#43 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 14:14

Bár már nem tudom, hogy akkor most végül hol kell jelentkezni, mert nálad RC már jelentkeztem, de hogy OSH is tudja, ide is leírom, hogy bár még bizonytalan, hogy mely napokon (a szombat tuti), de a Párom és én megyünk, szóval nekünk kellene majd névtábla. Nekem természetesen az Ikácska. Azt meg nem tudom, hogy nem fórumosoknak is kell-e, ha igen, Misinek hívják a Páromat. Ha meg abból sok van, akkor szóljatok, és adunk neki másikat. :DAz a baj, én hiába ajánlgatnám a segítségemet akármiben is, örülök, ha két napra valamikor sikerül lejutni, és a távolság miatt az elõszervezésben sem tudok részt venni. Ha mégis lenne valami, akkor szóljatok, de kötve hiszem, hogy innen bármi megoldható lenne.

#44 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 14:20

Névtábla mindenkinek kell, fel vagy jegyezve. :) A névtábla igazolja, hogy befizetted a lét. Misit meg a nevedre vesszük ne aggódj, ez tavaly sem volt gond senkinél.

#45 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 14:22

OSH, Zsubé: Nekem nem kell névtábla, megvan még a tavalyi.Lóõrség mikortól meddig kellene?

#46 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 14:31

Vili, drága Zsubé!Akinek megvan a tavalyi az csak odajön, fel sem keres majd az asztalodnál, hogy egyeztesd a listán, hanem csak majd jólérzi magát. :D

#47 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 14:33

Bocsánat Zsubé!Elnéztem a hozzászólást. Xirénnek szót! :D

#48 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 14:39

Misit meg a nevedre vesszük ne aggódj, ez tavaly sem volt gond senkinél.

Hozzászólás megtekintése

"Ikácska Misije" is lehetne? Akkor nem vet rá t'án senki szemet. :D Én meg csak simán Ikácska lehetnék, tehát helyzeti elõnyöm lenne vele szemben. Csak vicc volt! :D :dev:

#49 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 14:44

Ika: Tavaly pl Lovasboltos Kati férje megkapta a kitûzõn a Lovasboltos István nevet :D

#50 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 14:48

Ika: Tavaly pl Lovasboltos Kati férje megkapta a kitûzõn a Lovasboltos István nevet :D

Hozzászólás megtekintése

Az még oké is (bár tény, hogy érdekes), de az "Ikácska Misi"? Hát, na... :D Amúgy nem érdekel ám annyira, mi lesz a tábláján, csak ökörködök itt. :D

#51 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 15:15

Akkor KundK-t megkérhetjük, hogy majdan a jelentkezõs oldalra vezesse be azt is, hogy kér-e az illetõ névtáblát, vagy sem.-> de nem, nem jó, hát akkor hogy fogjuk nyomon követni, hogy ki fizetett, ki nem? :( -> na bonyolult vagyok. Akkor aki nem kér névtáblát, az nem kér, de mindenkinek nyomtatok új nevet, hogy tudjuk ellenõrizni a fizetéseket, és lesz rajta mondjuk egy "LOT 2005" jelzés. Ami a belépõjegy, vagy nyugta, vagy sorsjegy, vagy ticket, vagy totószelvény, vagy aki amit akar :rolleyes: Szerintem ez így lesz tiszta és követhetõ.Lovasboltos Istvánt meg mindenki úgy ismeri, hogy Lovasboltos István :D

Edited by Zsubaba, 2005 május 18. - 15:18.


#52 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 15:44

Zsubaba!Új, feltûnõen más névtábla kell mindenkinek, mert aranyos mindenki, de a barátság alapja a pontos elszámolás! :)

#53 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 15:44

Péter, azt én nem tudtam, hogy Te szervezel. Mivel amikor beszéltünk azt említetted, hogy most inkább pihenni és lózni mennél...Azt hogy én mit akarok, le se kéne írnom, annyira kézenfekvõ, inkább az a kérdés, hogy mások mit akarnak - csinálni, nézni, enni, inni, hallgatni, stb - és hogy akarják. Én a magam részérõl kikötöm a kötelemet, ráfûzöm a lovat, fetrengek a kocsi platóján, eszek konzervet, dumálok, nyergelek és megyek bele a sok hektárba. Tavaly se nagyon izgattam fel magam bemutatón, versenyen, vagy bármin. Ezért is nem vagyok mérvadó, de biztos vagyok benne, hogy a legtöbben nem ennyire vágynak, vagy tudnak vágyni. Tehát a pályák építése, a beeléptetés, a felügyelet, a karám, a bornyúk, a bemutatók valaki(k) vállán kell, hogy legyenek. Szállítás, felállítás, -építés, biztonság, lebonyolítás stb. Mert biztos, hogy az ottlevõk többségének van ilyenekre igénye.Ezért lepõdtem meg a fenti és odaáti írásokon, ami teljesen érthetõ, csak engem váratlanul ért. Mivel ötletem lenne - mint ahogy tavaly írtam is párat, csak akkor az üzleti ráközelítés nem volt a legnépszerûbb - csak egy hónap alatt nem lehet azt kivitelezni. Fél év legalább, ha üzletekkel, kiállítókkal, médiával egyeztetni akarunk, miután nekik is van tele naptárjuk. Ha...

#54 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 15:54

Peti!Nyílván félreértettük egymást mikor azt mondtam, hogy nekem tatár a nyaralásról szól. Eddig is szívemen viseltem és a magaménak is érzem a találkozót, csak mint azt Sheriffel is megbeszéltük OB-és versenyszervezést nem szeretnék szervezni én oda. Más minden belefér. ;) Zsubé!Nem kell külön jelentkezési lap, megköszönve Kundkának a tavalyit, de mivel kaja cirkusz nincsen így elég ha felvési a jelentkezését valaki itt!Az sem fontos a részletek tekintetében, hogy ki hány napra jön, mert a kempingdíj csüt- vas. közé szól.

#55 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 16:11

Zsubaba!Új, feltûnõen más névtábla kell mindenkinek, mert aranyos mindenki, de a barátság alapja a pontos elszámolás! :)

Hozzászólás megtekintése

Természetesen én is így gondoltam. Üzletben nincs barátság...

Zsubé!Nem kell külön jelentkezési lap, megköszönve Kundkának  a tavalyit, de mivel kaja cirkusz nincsen így elég ha felvési a jelentkezését valaki itt!Az sem fontos a részletek tekintetében, hogy ki hány napra jön, mert a kempingdíj csüt- vas. közé szól.

Hozzászólás megtekintése

Azt mondtad, hogya kajaigényeket elõzetesen fel kéne mérni, és ezt a KundK-féle jelentkezési lapon sokkal egyszerûbb lenne, áttekinthetõbb, és követhetõbb. Az is jobban látszódik, hogy ki melyik csapattal jönne a logók miatt.PKN-nek, Silveradosoknak, El Broncosoknak, Amigoéknak (Outlaw Riders), és az autósoknak van logójuk, aki valami egyéb mást szeretne, vagy plusz feliratot, akkor az szóljon, írjon e-mailt vagy magánt.

#56 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 16:22

Hogy ki kivel érkezik az remekül követhetõ eddig és mivel a kajára egyelõre senki nem nagyon tud biztosat így majd meglátjuk hányan leszünk és ahhoz képest intézi a fõtt kaját a Kajdácsi team. Legfeljebb kevés lesz az elsõ estén. :)

#57 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 19:53

HH, én bízom a zenei ízlésedben :yeah: :)Napok óta azon gondolkozom hogy mivel tudok én is besegíteni a szervezésbe, ha tudtok valamit, mondjátok nyugodtan. Szívesen tenném.

#58 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 19:57

Fonj bõrbõl lasszókat! ;) :D De Tötõ, te kivel jössz? Kocsival?

#59 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 20:44

Na látod eeez egy jó kérdés. Ha mennek innen Gyõr környékérõl akkor velük. Ha nem, akkor legyalogolok. Mert ugye én a Mávosnénikkel össz vagyok veszve :D Azt tudom hogy elejétõl a végéig ottleszek.

#60 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 20:50

Velük, de kivel velük? :DLeOékkal? Vagy Bölényékkel?

#61 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 20:59

Hát ezaz hogy még nem tudom hogy kik mennek egyáltalán. Ha a Levéli banda megy, akkor biztos hogy velük megyek :yeah:

#62 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 21:59

Mostakkor megpróbálok írni ide... Szívesen vállalnám a hangbigyók nyomogatását, de még nem tudom, hogy megyek, illetve tudok-e egyáltalán menni. Szerintem fogok kivenni szabit, és akkor megyek.

#63 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 18. - 23:33

Na látod eeez egy jó kérdés. Ha mennek innen Gyõr környékérõl akkor velük. Ha nem, akkor legyalogolok. Mert ugye én a Mávosnénikkel össz vagyok veszve :D Azt tudom hogy elejétõl a végéig ottleszek.

Hozzászólás megtekintése

Tötõ!Halásziból tutira jönnek ketten .Pausits Erika,és Körtvélyesi Anett.

#64 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 19. - 13:28

Aki jelentkezik tatárra, tudja jelölni, ha van terve fõtt kaját tenni. Jó lenne, ha megtenné és akkor követhetõ lesz a létszám és kaja igényitt!

#65 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 19. - 13:31

Aki jelentkezik tatárra, tudja jelölni, ha van terve fõtt kaját tenni. Jó lenne, ha megtenné és akkor követhetõ lesz a létszám és kaja igény itt!

Hozzászólás megtekintése



#66 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 19. - 13:31

Dejó! Én három lóval megyek! Viszont 4 nap alatt csak egyszer ehetek... :(:D :gm: :D

#67 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 19. - 13:43

Ottan hogy lehet jelentkezni, nem kell hozzá regisztrálódni?Tatárszentgyörgy választása mélylélektani dolog lehetett, merthogy Szent György a lovasok védõszentje, és a Tattersall meg, ugye... :)

#68 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 19. - 15:20

Ottan hogy lehet jelentkezni, nem kell hozzá regisztrálódni?

Hozzászólás megtekintése

Az is ki van írva. :cool:

#69 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 9:52

Összeszámoltam körülbelül a lovak létszámát. Óvatos becsléssel elhagytuk a nyolcvan lólétszámot. :yeah: Jó lenne ha jelentkezne aki még nem tette.És jó lenne ha aki sgíteni is szeretne bármiben, szintén bepötyögné valahová a szándékait. :)

#70 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 10:06

Mivel Old Cowboy nem lesz, ezért én magamra vállalom a line dance oktatást. Ha igény lesz rá, úgyis vágjuk már egy páran a táncokat, kérem a szervezõket, hogy iktassanak be egy péntek esti idõpontot az oktatásra.Kérem azok jelentkezését, akik segítenek nekem az oktatás során (pl: Filly, Apró, Lombik, Ramirez)

#71 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 10:30

Gumilovas! Szívesen segítek! ;)

#72 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 11:33

Simán!! :yeah: (Bár én azóta nem gyakoroltam....)

#73 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 12:03

:kir: köszi!

#74 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 12:21

programok:

#75 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 20. - 22:51

FRISS HÍREK TATÁRRÓL!

#76 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 21. - 13:20

LeO is jelentkezik kétkezi munkájú segítségre, péntek-szombat-vasárnapra, esetleg elõbb is, ha hasznát tudjátok venni.

#77 Arodoet

Arodoet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.769 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 11:46

Jó lenne ha jelentkezne aki még nem tette.

Hozzászólás megtekintése

Jelentkezem. De még nem tudom, mikor, mennyi idõre, kell-e meleg kaja vagy sem. Bepötyögjem eztide is, vagy várjam meg amíg biztosat tudok? (annyi biztos, hogy lovat nem hozok)

#78 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 17:01

Oda, nem tudod bepötyögni, mert az lezárt topic, csak a nyitott jelentkzésibe. De már nem kell, mert beírtalak. :)

#79 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 17:50

Én jelentkezem péntek reggeltõl vasárnap reggelig, ami azt jelenti, hogy két estére meleg vacsorát is igényelnék. Ha a péntek-szombati programok lebonyolításánál hasznomat tudjátok venni - az evés, iváson kívül - felajánlom a segítségemet. Már ami elõrehaladott koromtól kitelik... :D :D :D

Edited by furioso, 2005 május 22. - 17:51.


#80 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 22. - 20:33

Már ami elõrehaladott koromtól kitelik... :D  :D  :D

Hozzászólás megtekintése

Köszi, számítok rád feltétlen szombaton. (majd eltámogatjuk magunkat a a mankóinkkal) :kir: