Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Agarak


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
352 válasz a témához

#321 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 3. - 15:54

Lelövöd a pojent, én is a párnánalvós képeimet szerettem volna felrakni, csak az idõhiány. Akkó megtartom magamnak. :D Egyik kedvencem az agár, (a sok közül) a whippetem emlékére gondolkoztam én is egy örökbefogadóson, de sajnos az utóbbi napokban a németjuhászaim is elõszeretettel zargatták az õzeket a környéken. Így letettem az agártartásról, a vadállomány és a lelkem békéje érdekében. Legalább Cav-nál kiagaraztuk magunkat egy idõre. :)

#322 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 4. - 23:59

Most majdnem úgy lett, hogy utoljára.. Tegnap f@szán beettek fél zacskónyi egérmérget mire hazajöttem este 11-re melóból. Körülnéztem az elõszobában mielõtt elmentem itthonról, csak épp azt nem, hogy az ajtó tetején is lóg egy zacskó, amibe még anyum helyezte 'biztonságba' múlt héten. És szerencse, hogy ott volt az eredeti zacskója, ugyanis csak azt találtam meg, amikor hazajöttem, tudtam, hogy a méreg akkor már a kutyá(k)ban kell, hogy legyen. Jó, hogy idõben elvittem dokihoz õket, kaptak K1 vitamint, és rendben vannak, bent töltötték az éjszakát, és most igen rendesen viselkednek. :D

#323 Zebrabara

Zebrabara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 5. - 9:12

Ezt tökre bírom. :( Az egér-, és patkányméregre nagy mellénnyel van írva, hogy keserû adalékot tartalmaz, hogy a kutyák ne egyék meg. Ehhez képest én is itattam már 2 napon át K-vitamint a vizslával, amikor vörösre festett fogsorral jött szembe velem a pajtából...

#324 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 6. - 16:44

Vigyázz rájuk, Cav. Jó lenne még simizni õket. :) Nekem ment el franciabulldogom így, már csak azt vettük észre, nyálzik és remeg. Már késõ volt. :( Azóta nagyon vigyázok, ha kirakok valamit, csakis olyan helyre, ahol kutya biztos nem ér hozzá, meg ha lehet, õket is elzárom, reggel meg ellenõrzöm, van-e kint maradék és összeszedem. Nem kell a K -vitamin adagolását ismételgetni? Mintha valami ilyet hallottam volna..

#325 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 6. - 18:12

Annyira szépek az agaraitok, én itt irigykedem, de engem kinyírnak itthon, ha hazaállítok még egyel :(

Posted Image

Az én gyönyörûm :)

Edited by lilith, 2011 január 6. - 18:14.


#326 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 6. - 18:17

Vigyázz rájuk, Cav. Jó lenne még simizni õket. :)
Nekem ment el franciabulldogom így, már csak azt vettük észre, nyálzik és remeg. Már késõ volt. :(
Azóta nagyon vigyázok, ha kirakok valamit, csakis olyan helyre, ahol kutya biztos nem ér hozzá, meg ha lehet, õket is elzárom, reggel meg ellenõrzöm, van-e kint maradék és összeszedem.

Nem kell a K -vitamin adagolását ismételgetni? Mintha valami ilyet hallottam volna..


Vigyázok, vigyázok, nem lett semmi bajuk, szerencsére. :) Adom még nekik a vitamint szájon át, a dokinál injekcióban kaptak egy nagyobb dózist. 5 napig kell nekik adni.
Megtudtam amúgy, hogy Égisz 30 kiló, Birdie meg 10. :)

Annyira szépek az agaraitok, én itt irigykedem, de engem kinyírnak itthon, ha hazaállítok még egyel :(

Posted Image

Az én gyönyörûm :)


Ugyanmár, eggyel több, mit számít? :D

#327 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 6. - 18:22

Nekem nem is, na de ha nem egyedül döntök.... :D :( Amúgy egy oroszra fáj a fogam nagyon....Ha találnék menhelyen, csak kisírnám.. :D :D

#328 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 6. - 18:24

és ha azt mondanád, az nem is új kutya, csak a másiknak az árnyéka?

#329 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 6. - 20:10

Ha az elsõ árnyék lenne, még hagyján, de itt évente jönnek az árnyékok :D Csak nem agarak sajna.

#330 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 8. - 15:34

Megtudtam amúgy, hogy Égisz 30 kiló,

Megmondtuk volna Neked. :D
Érezhetõ volt, mikor 3 kilós ölebnek képzelve magát mindenki ölébe mászott, némi kajáért koldulva. Mert persze éhezteted is. :gm: :D

#331 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 18. - 15:59

Azt hiszem a gyorsabbik lovamra kellett volna ülnöm a hétvégén, mert ügetésben csak-csak megvan az összhang, de Emil vágtatempójával nem lehet Stanglit vágtára bírni :)

#332 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2011 január 19. - 17:29

Addig jó, amíg csak ott üget mögötted. a bajok akkor kezdõdnek, amikor hirtelen eltûnik valamerre a susnyásba.. Kívánom, hogy sose menjen hozzád 1 méternél közelebb, de ne is menjen 20 méternél távolabb!!! (de ezek szerint simán ment a lovagláshoz szoktatás. Mondtam én!)

#333 greyhound

greyhound

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 755 hozzászólás

Közzétéve 2011 február 24. - 2:50

Szerintetek normális, ha a 7,5 hónapos magyar agaram tüzel?! :eek: Úgy tudtam az agarak 1 éves koruk elõtt nem szoktak, ezért kicsit sokkolt a felismerés. Amúgy már gyanús volt 1-2 hete, hogy valami lesz, mivel szinte egyik napról a másikra megváltozott a viselkedése. Olyan kamaszos lett. Egyelõre nem csöpögtet, csak sokat nyalogatja magát és véres a pérája körül. Vége a kölökkornak??? :hupp:

#334 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 27. - 10:33

sziasztok! csináltattunk nemrég egy nyakörvet az agarunknak, de, hát, hogy is mondjam... a bõrös nem volt épp a helyzet magaslatán.... azt kérdezném, hogy nektek van-e, ill. hol lehetne vmi egyedibb darabot fellelni. képeket szívesen veszek. :)

#335 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 27. - 11:15

Snoopy csinál agárnyakörveket, 3-4000forint körül van. Nekem van egy, nagy strapabíró, viszont marha kemény a bõr. 2 év után is eléggé merev.
Kecelen a kutyásbolt meg csak úgy rendelt nekem annak idején sima velúr nyakörvet. Nem is kértem, de készültek a piacbûvülésre:D Az olyan 1500 forint körül van.
De guglin beírod, hogy agár nyakörv kijön mindenféle. Ilyenek is.

#336 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 27. - 11:57

kösz-kösz! a google-t tudom használni, köszönöm, csak gondoltam hátha van akinek van kézzel fogható tapasztalata is e téren. mint ahogy neked is volt. :) bocsánat, hogy nem azzal kezdtem, hogy a guglin már ezt meg ezt találtam. :ang:

#337 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 27. - 15:37

egyébként a bõrös mit rontott el? mert nemolyan nagy wasistdas egy ilyet kivágni meg alávarrni filcet, amit cikkcakkosollóval vágtak ki :)

#338 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 27. - 21:05

A Hajós utcában az Opera mellett van egy bõrös, ott van választék, de ha jól tudom kérésre is csinál egyedi darabot. Én ott vettem bordó hasított bõr agárnyakörvet, hozzá illõ pórázzal, de csak kb évente 2-szer használom, az a "városi szett", mert amúgy a másik játék közben szétnyálazza, rágja. pórázt meg amúgy se használok, de ha a belvárosba megyek kutyával, akkor azért viszek magammal.

#339 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 március 27. - 21:44

Érdekes, hogy a nyugatot mondják "fejlettebbnek", de amióta a Duna eme partjára költöztem, egy épkézláb mesteremberrel nem találkztam még. Egy fiatal üveges lányt leszámítva. :D Boltokkal szintén ez a helyzet. :( A főváros kissé messze van, hogy ezért rohangáljak oda, de majd utánajárok, hátha meg lehet velük beszélni interaktívban is. A bőrös azt cseszte el, hogy pölö nincs a bőr alatt semmi (filc vagy egyéb anyag), és maga a nyakörv sem egy darab bőrből van, nem elkeskenyedő, és rossz helyen van a karika. Ja, és míg el nem felejtem: elméretezte, a legkisebb lyukba be sem tudjuk csatolni, de így is- úgy is leesne a kutya fejéről (le is szokott, ha lehajtja). Más gáz nincs vele. :D (A poén, hogy több képet is kapott, hogy milyet szeretnénk. :D ) De most már pukkadjak meg, lehet összevarrok-hímzek neki egyet átmenetileg én vmi anyagból, aztán majd kap egy normálisat is. :) Elvégre is nem az én kutyám. :P :D

Edited by Timsili, 2011 március 27. - 21:47.


#340 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 17. - 7:50

Na, mi a helyzet, agarasok? :)

Posted Image

Ma reggeli Égisz, a 170 magas kerítés nem akadály neki, simán átugrik a kapu felett, még hozzá is alig ér. De szerencsére többnyire azért, hogy utánam jöjjön, kicsit szociális. :D

Birdie meg a múltkor elintézte a lábát, valamibe beleakadt, és leszedte a bõrt olyan 6 centi hosszon, majdnem körben. :-o Most már egész szépen gyógyul, szõr mondjuk nem fog újra nõni azon a részen.

#341 Olguspaci

Olguspaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 43 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 20. - 17:30

Posted Image

Sárréti Portyázó Ajsa( itt 9 hónapos)

#342 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 20. - 17:50

Jaj, mennyi elhagyatott, gazdikeresõ gyönyörûség van megint!

#343 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 20. - 18:13

a mi kis szörnyetegünk :)

Posted Image
Posted Image

#344 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 20. - 18:16

Honnan loptátok? :D

#345 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 június 20. - 18:30

egy éve egy szaporítótól. :P

#346 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 6. - 13:34

Örökbe fogadható afgán baba! 4 hónapos, szuka, szobatiszta, teljesen kulturált, nem ugrál, nem mászik, nem rág szét semmit.
Örökbefogadási szerzõdéssel!
érd: franko.roni@gmail.com 70/ 535 0482

Posted Image

Posted Image

#347 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 6. - 18:54

Jajajaj... :ang: Írtam emailt.

Edited by lilith, 2011 október 6. - 19:21.


#348 Pipsy

Pipsy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 301 hozzászólás

Közzétéve 2011 október 20. - 15:23

Sziasztok, bocs, ha nem jó helyre, de nincs idõm most keresgélni. Barátnõmnek születtek magyar agár kiskutyái, csak nem bírja eladni õket... Szóval ha valakinek pont kellene. A szülõk tenyésszemlések, az anya versenyzett, az apa most is. Az alom baleset eredménye, véletlenül pont a késõbbiekre tervezett nász résztvevõivel... Szóval privit nekem, ha valaki görcsös késztetést érez :) Elképzelhetõ, hogy a kiakadás és a kert teljes lerombolása után lesz olyan kiskutya, aki "anyagárban" elvihetõ, de nem mondtam semmit...

#349 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2011 december 12. - 9:52

http://allatok.info/...mp;rescueop=Any


Fogadjatok örökbe Agarat karácsonyra, mert az jó! ;) Valamint ideiglenes gazdát is keresnek, sajnos nálam telt ház van.
Jövõre, ha megcsinálom körbe a kerítést, még lehet..

#350 whipy

whipy

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 25. - 9:13

Posted Image

Pirosban a kutyám, Millu, aki most májusban lesz 6 éves, ügyes a coursingben (tavalyi EB-n 8. helyezett lett a 7.-kel holtversenyben, amire nagyon büszke vagyok), itthon pedig egy igazi arisztokrata, engem csak alattvalójaként kezel, imádjuk :)

Posted Image

Õ pedig Pannika, még fiatal, 2 éves, õ is nagyon ígéretes coursingkutya. Jellemében teljesen más, mint Millu, heves, puszilkodós baba, földre szállt :ang:

#351 egyember

egyember

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 25. - 10:15

szépek büszke lehetsz rájuk

#352 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 3. - 22:58

..
Pirosban a kutyám, Millu, aki most májusban lesz 6 éves, ügyes a coursingben (tavalyi EB-n 8. helyezett lett a 7.-kel holtversenyben, amire nagyon büszke vagyok), itthon pedig egy igazi arisztokrata, engem csak alattvalójaként kezel, imádjuk :)

..

Ő pedig Pannika, még fiatal, 2 éves, ő is nagyon ígéretes coursingkutya. Jellemében teljesen más, mint Millu, heves, puszilkodós baba, földre szállt :ang:


Húú, nem is láttam, hogy ezt te ide írtad.. Szépek! :) 10-én fognak futni?

Na, de amiért ide jöttem, õ:

Posted Image

Örökbefogadható Magyar Agár kan, kb. 1,5 éves, jó fej, okos(!) kiegyensúlyozott, bújós, nyalakodós, vigyorgós, jó magas.
Egy putris helyrõl hoztam el, kb. 30 négyzetméteren tengõdött némi hulladék, és egyebek között. A pórázon közlekedést most tanulta meg, muszáj volt neki, csak így tudtam hazahozni..
Ivartalanítási kötelezettséggel fogadható örökbe!

#353 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2014 február 19. - 18:52

http://huntingpress....tion_ref_map=[]