Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LÓBARÁTOK ORSZÁGOS TALÁLKOZÓJA 2004.Június 25-27 Tatárszentgyörgy.


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1788 válasz a témához

#1 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 12. - 17:25

Az idõpont eldöntése nem egyszerû dolog, de nem is szavaztatható az fix. Nekem gyakorlatilag megfelel a feldobott idõpont, hasonló okokból, mint Sheriffnek.Én is ott kell legyek az MWE versenyeken, mert indulnak versenyzõink és lehet, hogy lövész versenyek is lesznek. Furcsa az élet Sheriff visszaemlékezve a wesrenyzésrõl általad vallottakra, hogy lám belekerültél te is több ágon! :D De ez egyáltalán nem baj, így lesznek a jó bulik és nem erõltetés, izzadság, vér árán.Ismét felajánlom a tranzitálás lehetõségét, sõt azt is meg tudjuk oldani, hogy aki a Duna másik oldaláról érkezik azoknak elé megyünk és átkísérjük ha igénylik.A PKN ranch lovasainak helyszín tekintetében csak az elérhetõség és a lovak megközelítõleg biztonságos megkötésének a lehetõsége fontos. Az összes egyéb csak másodlagos. Tavaly is megúszták karcolás nélkül a lovak hála az õrségnek, saját belsõ rendünknek. Ötven lovat elhelyezni nem egyszerû de ez a legfontosabb szerintem. Én Soltot nem támogatom, mert nagyon sok az út addig.(min.70 km.) A tavalyi tapasztalatok alapján csak magánterületen, vagy annak megfelelõ helyen tudunk nyugodtan táborozni. Ez sem egyszerû. Meg lehetne próbálkozni valami nagyobb horgásztó tulajdonossal egyezni, ha nem akar nagyon lekaszálni, hogy adjon helyet nekünk. De a Dunapart egy közelebbi részée is tetszene pl. De ott is problémás, hogy mihez kötjük a lovakat. Vagy keressünk egy megfelelõ méretû lovas helyet ahol beengednek, mert ott legalább tisztában vannak az igényeinkkel és addigra már lesz új széna is mindenhol. Legalább ezekre nincsen gond. Az együtt lakó lovakat be lehetne tenni egy közös karámba vagy hasonló. Szerintem senki nem tiltakozik ha egy kis pénzt tud így keresni.Ezek az alternatív lehetõségek de konkrétan is felteszem a kérdést, hogy miért nem jó ott ahol tavaly voltunk? Ez talán megszavaztatható lenne és akkor elõbbre lennénk a feladatok "másra ruházása" tekinteténen! :D [ Február 29, 2004, 01:27: Az üzenetet átszerkesztette: realcowboy ]

#2 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 12. - 20:48

Nekem Gajdácsiék is megfelelnek. Van tavuk is, legelõjük is, rendes emberek. A bolt közel van, tavaly is kinyitott a kedvünkért, pedig be volt zárva. A hely kissé tré ugyan, de az éjszakai buli közben, Jack bácsira kocentrálva nem nagyon érdekel az sem.

#3 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 12. - 21:01

idézet:
Eredeti szerzõ: sheriff: éjszakai buli közben, Jack bácsira kocentrálva nem nagyon érdekel az sem. [/QUOTE]+ a lencse! És a rókabõrök! :D

#4 KundK

KundK

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.050 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 12. - 22:14

Talán Gajdácsiék sem állnak nagyon ellent, ha egy héttel elõtte odamegyünk és félrepakoljuk középrõl a rozsdás vasakat, szemetet. Posted Image RC, a tavalyi tapasztalatoknál felvetetted, hogy kellene valami barátságos árú kajaszállítót szervezni.

#5 Petya

Petya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.943 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 12. - 22:20

Na errre a topikra vártam :)csak rajta, már van futóm :)

#6 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 12. - 23:09

Tulajdonképpen még mindenre van idõ. Tavaly szorított mindenkit a dátum. Szerintem meg lehet beszélni vele azt is, hogy fõzzenek õk, akár több féle kaját és le van a gondunk tudva.Megbeszéljük, hogy mi mennyibe kerülhet oszt kész. A sört, üdítõt is árulhatják õk, mert ekkora mennyiségnél már kisebb árrés is elég lehet.Egy csomó dologról le van a gond. Természetesen a flskánkat magunk töltjük, hogy mindenki nagyszerû kedvencérõl az öreg Jackrõl már külön szó se essék. Mert õ velünk jön úgy is.Középen a vasgyûjtemény tényleg gyenge pont volt, de azt már tavaly ígérte, hogy eltûnteti ha jövünk.Tudom, hogy sosem fogok felnõni, de engem még mindig izgatna egy 40-50 fõs dübörgõs vágta.Persze nem kötelezõ jelleggel. :D Csak, hogy ráverjünk a Koltayra kicsit. ;)

#7 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 12. - 23:34

Én támogatom a június 25-27.-es idõpontot, nekem is sûrû a tanév végéig, lassan beiratom státusznak a Singert Posted Image A helyszín nekem majdnem mindegy, mert innen a Normafától mindenképp lószállítóval kell menni, tehát néhány plusz km-t kifizetni már nem probléma. Speciel én jól éreztem magam a tavalyi helyszínen is, és tudom, hogy a változatosság gyönyörködtet, az állandóság viszont nyugtat Posted Image

#8 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 12. - 23:39

idézet:
Eredeti szerzõ: Hosszúhomlok: Posted Image készülhetnének arról gyönyörû fotók! [/QB][/QUOTE]Nem vagy Te egészen picit, épp csak egy leheletnyit mániákus?... :D :D tongue.gif

#9 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 1:04

Õz!Most elsütöm a 2000-ik üzenetemt: HH nem mániákus csak szeret fotózni! És csak azért nem sajnálja, hogy nincsen tizenhat keze, mert kéne hozzá legalább nyolc szem is! :D :D :D

#10 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 2:31

RC! "izgatna egy 40-50 fõs dübörgõs vágta"Az nem lenne semmi!Vonalban, egy jó réten, vagy tarlón.Sõt, ha alkalmasak a lovasok valami koreográfiát is lehetne belevinni. Mondjuk egy nagy táblán egy vonalban keresztülvágtázni kenterben, a tábla végén mondjuk balra, sorba fejlõdve megállás nélkül, távolságokat megtartva, majd újra 90° balra és vonalat tartva vissza az indulási helyre. Idõben feltart, ügetés , lépés. Ha ezt meg tudja csinálni a társaság, lehet lovasrohamban gondolkozni!

#11 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 8:00

Fec!Az alakzatok tekintetében azért vannak kétségeim, de megpróbálni érdemes. Ha egyben maradna egy darabig a csapat, csak egy kevés irányt változtatna, már az is jó lenne. Hely ott van rá, mert sík pusztai vidék az ott.Már tavaly is említettem, hogy szerintem nem nagyon készült még ilyen felvétel ekkora létszámú lovascsapattal. Végre lenne a Fókuszban, vagy az Aktívban egy nézhetõ riport! :D

#12 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 8:41

Szerintem nekünk, itt a Duna túloldalán, minegy hogy hol lesz az összekovácsolódás, mert:1. Dunaföldvár belvárosát és a hidat (hosszas töprengés/véleménykikérés után így döntöttem, de úgy látom HH is) valószínûleg kihagyom/-juk, vagyis áthúzzuk rajta a lovakat. Így meg aztán már mindegy meddig húzzuk a lovakat, egyszercsak megállunk, felnyergelünk és onnan egy kissebb túrával megyünk a tett helyszínére. VAGY2. ígyis-úgyis ott leszünk, ha más nem ló nélkül. Posted Image

#13 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 8:55

idézet:
Eredeti szerzõ: Csuti: megállunk, felnyergelünk és onnan egy kissebb túrával megyünk a tett helyszínére. [/QUOTE]PKN ranch? :D

#14 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 9:27

[url="http://"http://www.gisinfo.hu/index.asp?go=mapeu&rid=0&pid=0&sx=760&sy=760&lx=0&ly=0&nz=1.00&cx=19.275517&cy=47.061845&z=1250.000000&wgsy1=&wgsy2=&wgsx1=&wgsx2=&p.x=317&p.y=377"]Ezt a térképet nézzétek meg![/url] Tavaly ott voltatok Tatárszentgyörgy és Kunpeszér között/kicsit alatt/ lévõ tónál???HH! Futóval Szabadszállásig és onnan lovon?

#15 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 9:31

Csuti, nektek teljesen jó lenne a tavalyi hely. Dújvárosból átkompoltok Szalkszentmártonba, onnan pedig max 35 km Tatárszentgyörgy.

#16 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 9:33

Ja közben már te is megtaláltad... :rolleyes:

#17 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 9:33

Csak mi, kétlábúak lakunk Dunaújvárosban. Lovaink kisapostagi és németkéri lakosok! Így már nem olyan eccerû, sajnos! :D De persze gondoltam én is erre... Posted Image

#18 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 10:20

Nekem is megfelelne az idõpont. Az, hogy lóval mennék-e, vagy ló nélkül, az még a jövõ zenéje, de mindenképpen ottleszek Posted Image (-szünk, Rammal)

#19 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 10:39

Idõpont OKÉ!Én is szívesen megnézném azt a 40-50 fõs dübörgõs vágtát!!!!! (Bár azért a megvalósítását illetõen vannak kétségeim) Posted Image Csuti!Tavaly Tatárszentgyörgy mellett voltunk! Közvetlenül a falu szélén, Gajdácsiék tanyáján ...

#20 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 10:52

Döntsük el az idõpontot és szervezek egy csapatot! (Gondoltam rá, hogy kiírom a lovardában, hogy lehet jönni túrázni, és ha összejön 5-6 lovas, már megéri a nagy szállítót kibérelni.) De ha nem, akkor mindenképpen keresek egy lovast, akivel kettes futóval mehetnénk Törökbálintról vagy a környékrõl (fórumos jelentkezõt várok)! Õz? Sellõs Kriszta? Zsámbéki szekció?Ja, és én Silveradóról mennék Sheriffékkel, ha õk sem tiltakoznak nagyon...

#21 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 12:07

Szerintem jó a juniusi dátum. Mindig lesz valaki akinek pont az nem jó. De kétség kívül a tanítás vége, vizsgák problémát okoznak Májusban.Jobb is a késõbbi dátum, mert bár most még messzinek tûnik a nyár de legalább van idõ leszervezni mindent. Tavaly is az idõ szorított már rendesen.Akiknek dönteni kell:Silverádó.El Bronco.PKN. ranch.Ezeken a helyeken és vonzáskörzetében van a legtöbb ló, lovas.Nekünk jó a felvetett juniusi dátum. Posted Image

#22 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 12:37

Anikó, részemrõl tutira nem; mert egy szál lovam sincsen, akivel betársulhatnék :D

#23 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 13. - 13:02

Akkor Kutyus! Posted Image

#24 Petya

Petya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.943 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 14. - 1:10

Ha éppen akkor lesz azon a hétvégén amikor sört árulok a seregélyesi lovasnapokon akkor meg fogok bolondulnivagy veszek fel még egy alkalmazottat és tojok az egészre :) persze a végén a lét besöpröm :))de azért inkább a május véééééége jóóóóóó?köszi [ Február 14, 2004, 00:12: Az üzenetet átszerkesztette: Petya ]

#25 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 14. - 19:43

idézet:
Eredeti szerzõ: Barefoot: Én támogatom a június 25-27.-es idõpontot, nekem is sûrû a tanév végéig, lassan beiratom státusznak a Singert Posted Image [/QUOTE]Én is inkább ezt az idõpontot támogatnám, addigra vége van az érettséginek, és önfeledten lehetne lovagolni, meg bulizni (hú, mintha olyan nagyon bulizós lennék Posted Image ), nem kellenne akkor az érettségi miatt folyton paráznom :D :rolleyes:

#26 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 15. - 17:38

Hux, Zsuzska, Cav, Mithorn és minden titkos szentek!Nyilatkozzatok, hogy beszálltok-e a szervezésbe, van-e valami célotok ezzel az egésszel, vállaljátok-e az irányítást! Jó lenne, ha a szálakat ti mozgatnátok, s ne mi halandók, pór plebejusok. Én segítek, ha kéritek, s gondolom RC is szívesen bábáskodik. Mindenesetre jó lenne tudni, hogy ti hogyan álltok a PACI.HU összekovácsolási hadgyakorlathoz elvi és gyakorlati oldalról. Ha nem akartok tevõlegesen részt venni a bonyolításban, akkor azt is ki kellene mondani, nehogy olyan színezete legyen a dolgoknak, hogy valamit rátok erõltetünk, vagy veletek takarózunk.Jelezze továbbá mindenki, aki lóval vagy más módon ott akar lenni, hogy lássuk, érdemes-e veszõdni ezzel a monstre rendezvénnyel, vagy szervezzünk helyette egy kis szûkebb körû bulit!

#27 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 15. - 17:43

idézet:
Eredeti szerzõ: sheriff: Hux, Zsuzska, Cav, Mithorn és minden titkos szentek![/QUOTE]Azt gondolom ennyi titkos szentünk már nincsen. De a többi stimmel szerintem is. Mozdulni kéne, hogy idõben megszervezhessünk mindent.Mert, mint tudjuk, Január, Február itt a nyár! :D

#28 Huxley

Huxley

    Fórumgazdi

  • Admin
  • 2.920 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 15. - 20:47

Buli kell, mert az jó. A tavalyi helyszín szerintem tökéletes.A szervezést inkább olyasvalaki(k)re bíznánk, aki(k) ért(enek) hozzá. Ha elrontotok valamit, fogjátok nyugodtan ránk (és kérjetek még egy pohárral).Uff.

#29 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 15. - 20:50

Sheriff, nekem személy szerint se idõm, se energiám, se ötletem nincs a szervezésre. Magamat nézve nem hinném, hogy fórumbeli státuszom miatt épp én lennék alkamas egy ilyen esemény megrendezésére, a kettõ nem feltétlenül függ össze. Ha lenne bármi ötletem, idõhiánytól függetlenül már rég jelentkeztem volna (mint ahogy tavaly is próbálkoztam), de nincs. Mint leendõ résztvevõ a júniusi idõponttal és a tatárszentgyörgyi helyszínnel értek egyet, egyelõre ennyit tudok hozzátenni a dolgokhoz...

#30 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 9:46

Oké!RC, akkor majd mi nekiállunk. Tied a Föld Tatárszentgyörgytõl észekra esõ fele, az enyém és a kormányzóé a déli félteke. A Földön kívül a Tejútrendszert is meghagyom neked - amíg nincs Whiskyútrendszer, addig én és Gumilovas nem vagyunk érdekeltek az ûrkutatásban. :D Tudtommal Sandokán is jóban van Jack bácsival, szerintem õ is csak a western aranyháromszögben, a Kiskunságban korteskedik majd.Sandokánnal toborozzuk, szervezzük a Silverado és El Bronco környéki lovasokat. Lebonyolítjuk az odajutásukat, ellátásukat.Széna-lucerna ügyben beszélj Gajdácsival, s kérd meg, hogy több kikötõt készítsenek elõ, mint tavaly és rakjanak nagyobb rendet, mert lehet, hogy valamelyik tévében viszontlátja majd a rumlit!Emberek!Nyilatkozzatok, hogy ki kíváncsi a 2003-as Aranyplajbász díj átadására, a tavalyinál jobb bulira, 100 lovas dübörgõ vágtára, meg ilyesmire! Tudnunk kell, hogy saccperkábé mennyien leszünk.A buli helyszíne tehát Tatárszentgyörgy széle, Gajdácsi tanya. Idõpont: június 25-27. A fõ buli 26-án, szombaton este lesz. A lovasok többsége szerintem 25-én késõ délután, estefelé érkezik és 27-én reggel indul haza.Terület van bõven, wc-fürdõszoba nem annyira bõven. A lovakat kikötni lehet, box, istálló kevés van. Nomád túrára kell tehát készülni!Én örülnék neki, ha valami zenebona is lenne, de kifejezetten idegenkedem attól, hogy zenekart hívjunk erõsítõkkel, hangmérnökökkel, s dübörgõ hangorkánban mulassuk az idõt. Sokkal jobb szeretnék egy szál gitár hangjára énekelni és a pattogó tüz mellett beszélgetni, kovácsolódni. Mostanában megkeresett a cowboy.hu-n több country zenekar is, hogy szívesen játszanának western rendezvényeken. Ez ugye nem az lesz, kérdezem tehát, hogy beszéljek-e velük, kérjek-e ajánlatot a fellépésükre. Gumilovas együttese a Lyra is kapható lenne szerintem az ismétlésre, de az õ esetükben sem kell feltétlen ragaszkodnunk ahhoz, hogy ingyen jöjjenek, cuccoljanak, elõadjanak. (Én szeretném a Kányádi verset újra hallani tõlük! Nagyon!)Milyen programok legyenek? Legyenek-e vetélkedõk, versenyek, játékok szombaton? Pénteken este mi a lovakkal való fürdést tekintjük fõ programnak, akárcsak tavaly. A szombat azonban szabad, jó lenne értelmesebben eltölteni az idõt, mint a Tisza túrán!A kaja gondját tényleg legjobb lenne átengedni Gajdácsiéknak. Péntek vacsora, szombat reggeli, ebéd, vacsora, vasárnap reggeli - ezeket az étkezéseket kell mogoldani. De nyilván nem mindenki veszi igénybe mindegyiket. Szerintem a szombati ebéd és vacsora legyen kötelezõ, aki azt kéri, az számít résztvevõnek. Tõlük beszedjük a részvételi (területfoglalási) díjat. RC! Te jobban ismered a vendéglátókat, beszéld meg velük a kaja kérdését te! Lássuk mit vállalnak be!A szombati programokra javaslatot kérünk! Kis költségvetésû, egyszerûen bonyolítható programokra várunk ötleteket. Lehet tolongani a szervezésben való részvételért is! Nekem elég lesz az oda- és visszautat megszervezni, nem kívánok zsûri, akadályállító és semmi egyéb szerepben fellépni szombaton. Nem vállalok felelõsséget semmiért, senkiért! Annyit vállalok, hogy aki velem indul el Silveradoból, az eljut a találkozóra és onnan haza, bármi történjen is. Ellátom a saját lovaimat, amíg ott vagyunk, s segítek bárkinek ugyanebben, ha igényli. Részt veszek továbbá minden hülyeségben, táncban, éneklésben, s kifizetem a rámesõ részvételi díjat.

#31 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 9:59

Én nem megyek sehova.

#32 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 10:04

Na jó' van! Megkérdezem a fõnököt, hajlandóak-e 26-án Tatárszentgyörgyre jönni duhajkodni. Bátrabban vállalkozom a fellépésre, mert tuti profi új cuccunk van, szól, mint atom, nem kell elbújdosnom a béna hangzás miatt.Viszont: valóban gázsiért megyünk. Koponyánként 15 ezer pénz, plusz útiköltség. Az én gázsimat elfelejthetitek, egy buznyákot nem kérek, de a két másik zenésztársamtól tényleg nem várhatom el, hogy pusziért elbumlizzanak a tett színhelyére és egész este zenéljenek. Tehát 30 ezer + útik.-bõl kijön a történet.Átszerkesztés oka: megkérdeztem Csét! Aszonta, mivel ez nekem nagyon fontos, barátias árat szab: 10.000 Ft/kop lesz csak a gázsi és 4000 Ft az utazás. (De rendes!) Megyünk!!! Posted Image GL [ Február 16, 2004, 09:06: Az üzenetet átszerkesztette: Gumilovas ]

#33 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 10:05

Bevallom, azt hittem Sheriff negatívan fogja lereagálni a sok szervezéstõl tartózkodó hozzászólást, de nagy megnyugvással és örömmel látom, hogy tévedtem! Posted Image Valószínûleg ló nélkül megyek így bevállalok némi krumplipucolást, táborhelyépítési segítséget, logisztikai feladatot! Éééés ha van rá igény, szerveznék egy vetélkedõt szombat délelõttre vagy délutánra. Fizikai-szellemi vegyest! :confused:

#34 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 10:12

Ja, de én nem ám kocsival megyek! Hogyne! Majd a fiúk odatalálnak, ahogy tavaly is. Én Rodeoval szeretnék ám menni, mint ahogy azt már jeleztem rég. GL

#35 Kriszti2

Kriszti2

    :)

  • Fórumtag
  • 641 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 10:22

Én is boldogan segítek mindenben, krumplit pucolni rühellek (vasalni is), de bevállalom ha muszáj és egyáltalán...mivel minden önállóságnak híján vagyok felhatalmazom RC-t és Sheriffet, hogy az irányításuk alá vonjanak és felszólításra zokszó nélkül elvégzem a feledatokat Posted Image .

#36 Kriszti2

Kriszti2

    :)

  • Fórumtag
  • 641 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 10:36

Jaaa, és zsákban nem ugrálok, madzagon lógó almát nem eszem hátratett kézzel, lepényt sem és beugrató kérdésekre sem válaszolok. Arra ott lesz Lacika, õ általában lelkes.Lovat viszont pucolok korlátlan mennyiségben (harapósat nem) , etetek, itatok boldogan.

#37 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 10:58

idézet:
Eredeti szerzõ: Hosszúhomlok: Krisztim, mondd, mi a csudát vasalnál ott? [/QUOTE]Például az ingeimet! Ha nem tisztelném a nõ pasiját is! Posted Image

#38 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 10:59

Kriszti! Ennyi fantáziát nézel csak ki belõlem??? redface.gif tongue.gif :D

#39 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 11:06

Kriszti! Posted Image Posted Image Posted Image
idézet:
Eredeti szerzõ: KundK: Talán Gajdácsiék sem állnak nagyon ellent, ha egy héttel elõtte odamegyünk és félrepakoljuk középrõl a rozsdás vasakat, szemetet. [/QUOTE]Ezt az ötletet nem kéne veszni hagyni. Én benne vagyok. Posted Image

#40 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 16. - 11:11

Szerintem lovas ügyességi versenyeket kéne szervezni, ha már lóval megyünk, nem?Pl. Sóskúton láttam egy baromi jót augusztusban. Hogy is volt, Filly? (Együtt néztük.)Elõször be kellett menni egy kapun, aztán egy söprúvel egy labdát beterelgetni egy hordóba, egy kis szénabálát elvinni szlalomban pár méterrel odébb, aztán a végén egy zsákot kellett húzni, azzal megkerülni egy hordót, és a végén visszavágtatni az indulópontra.Idõre ment, de baromi izgalmas volt!!!Ilyeneket lehetne kitalálni...