Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Zengő gyógyulásáért


  • Please log in to reply
565 válasz a témához

#81 Fifikusz

Fifikusz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 28. - 17:13

Szuper! Nagyon örülök, további javulást, komplikációmentes teljes felépülést!



#82 messi

messi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.935 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 28. - 19:52

csak igy tovabb Norikam, a tobbit a fercbukkon :)



#83 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 28. - 19:59

Szuper, remélem, kezdesz megnyugodni :)

Mikor viheted haza?



#84 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 6:51

Még nem tudom. Most be kellett jönnöm dolgozni, de holnap megpróbálok visszamenni, és akkor kiderül.

Közben éjszaka a vonaton elaludtam, és ellopták tőlem a kistáskát, amiben az irataim és a telóm volt.

Meg a havi bérletem.

De nem mondok már semmit, a lényeg, hogy a ló jól van.



#85 endy.papa

endy.papa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 751 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 6:56

"elaludtam, és ellopták tőlem a kistáskát, amiben az irataim és a telóm"

 

 

:hu:  A rohadék!



#86 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 7:00

Azt mondták a kalauzok, hogy 4 rossz arcú ember ült velem egy vagonban.

Persze én is hülye vagyok, hogy ilyen mélyen bealudtam vonaton, de a sok feszkó meg rohangálás, meg éjszakai nemalvás a kollégám miatt kimerített, és ahogy megnyugodtam a ló felől, leengedtem.



#87 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 7:35

óhogyaza..... :sad: :angry: 

száradjonleakezük-költsékgyógyszerre-éshasonlók

 

nem vagy hülye, nehogymár ne lehessen elaludni egy vonaton :unsure: 

 

talán megvan a 3 rossz, mostmár csak jó jön :)



#88 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 10:24

Igaz nem volt benne a sok pénz, amivel indultál????????? :( :(



#89 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 10:38

2000 Ft volt nálam csak. Be se engedtek a klinikára minket, amíg a sok pénzt le nem tettem előlegnek.

A bérlet a legnagyobb veszteség, amit így nem térít vissza a munkahely. Meg persze az iratok.

Pénzemhez nem férek hozzá, még az e-bankhoz sem telefon nélkül.

Félárú is jól jött volna az utazáshoz.

Napok óta egy kampingbiciklivel és csővázas hátizsákkal ugrálok egyik vonatról a másikra, tegnap kimentem Veresegyházra, mert valaki alternatív módon járult hozzá Z műtétjéhez, és ehhez személyes találka kellett, aztán ki Üllőre, bringával kitekertem, aztán vissza, Üllőről Monorra, onnan Ceglédre, onnan Karcagra, mikor arra a vonatra felültem, úgyéreztem, célegyenesben vagyok, és beájultam.

Hát ez ilyen, más is volt már biztosan úgy, hogy összejöttek a dolgok, hétfőn kezdenék új munkahelyen, de most már abban sem vagyok biztos, szerintem szabival nyitok.

Juice, hülye vagyok, mert már egyszer jártam úgy, hogy arra ébredtem, ki akarják venni az ölemből a táskámat, akkor felébredtem rá, most nagyon kómában lehettem. Ki kellet volna még bírnom azt a 2 órát, ha már addig eljutottam.


Edited by ori, 2014 augusztus 29. - 10:41.


#90 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 10:49

Basszus. :sad:   :angry:

 

A bérlet a legnagyobb veszteség, amit így nem térít vissza a munkahely.

Ha van rendőrségi jegyzőkönyv, akkor sem?

 

 



#91 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 10:59

Tudom, hogy ez most nem segít rajtad, de ennyi feszkó meg pörgés után nem csoda, hogy kidőltél :( Van az a fáradtság, amikor nem akaraton múlik, hogy ébren maradsz-e, autósok ilyenkor szoktak vezetés közben bealudni.

 

Tudunk most valamivel segíteni? Mikor jössz legközelebb Pestre?  



#92 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 11:24

Úgy volt, hogy itt alszom Karcagon, és innen megyek vissza Pestre-Üllőre holnap, aztán maradok, amíg Z marad. Így, hogy nincs bérlet meg félárú, pláne nem akarok visszamenni Debrecenbe.

Szóval majd du. valaki elhozza az útlevelemet és némi Kp-t, aztán majd lesz valami.

az útlevéllel tán a bankfiókhoz is hozzáférek, csak tartok tőle, hogy karcagon az nincs nyitva szombaton.

Nem jut most eszembe semmi ,amivel segíthetnétek, de köszönöm.

Ha van rendőrségi jegyzőkönyv, akkor sem?

 

Nem tudom, majd megkérdezem, de nem túl rugalmas nálunk a gh. Minden estre körözik a cuccomat, ha valahol kihajították, akkor talán meglesz. Sínek mentén is járkálnak munkások, hátha kidobták a vonatból a felesleget. Minden esetre azért a 2000 Ftért meg az ócska, régi telóért megérte engem kifosztani mindenemből.


Edited by ori, 2014 augusztus 29. - 11:25.


#93 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 13:02

Ja, ha valakinek esetleg van egy ócska telója, ami kártyafüggetlen vagy telenoros, azt kölcsönvenném pár napra. MIndegy milyen, csak fogadjon hívást.



#94 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 13:33

Sajnos ebben nem tudok segíteni :( ha nagyon nincs más megoldás, benzinkúton pár ezer Ft-ért lehet venni olcsó telefonokat, bár tudom, hogy most minden fillér felesleges kiadás rosszul jön



#95 Minó

Minó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.578 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 14:18

Nekem kell, hogy legyen otthon egy felesleges telenoros, tavasszal tettem el, munka után megkeresem. Hogyan lehet téged most a fórumon kívül elérni? Elküldöm magánban a számomat, hátha valaki máséról fel tudsz hívni, ha aktuális lesz még a kölcsönzés...



#96 Wadóc

Wadóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 271 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 15:05

Nálam is lenne telefon, igaz itt Pesten...



#97 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 16:29

Mivel családtag telója (amit kölcsön akartam kérni) tropa lett, és úgyis kell másik, vettem egy egy ilyen 3000 Ft-os telót. Akartam volna aktiválni a kártyát, de útlevéllel nem lehet, holott a teszkósnőci állította, hogy igen.

Szóval most van is telóm meg nincs is, de holnap talán tudok venni bele Pesten rendes előfizetőset. Ha ott elfogadják az útlevelet, ahogy ígérték, most már semmiben sem hiszek.

Wadócz, lehet, hogy csöveznék nálad 1 éjszakát.

Holnap du. kimegyek Üllőre, aki esetleg csatlakozni akar, szóljon!

Aztán megbeszélem a dokival, hogy meddig kell maradnia, ha elengedik vasárnap, akkor hozzuk, ha nem látják jónak, akkor hétfőn.



#98 Árpád

Árpád

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 51 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 16:31

Úgy volt, hogy itt alszom Karcagon, és innen megyek vissza Pestre-Üllőre holnap, aztán maradok, amíg Z marad. Így, hogy nincs bérlet meg félárú, pláne nem akarok visszamenni Debrecenbe.

Szóval majd du. valaki elhozza az útlevelemet és némi Kp-t, aztán majd lesz valami.

az útlevéllel tán a bankfiókhoz is hozzáférek, csak tartok tőle, hogy karcagon az nincs nyitva szombaton.

Nem jut most eszembe semmi ,amivel segíthetnétek, de köszönöm.

Ha van rendőrségi jegyzőkönyv, akkor sem?

 

Nem tudom, majd megkérdezem, de nem túl rugalmas nálunk a gh. Minden estre körözik a cuccomat, ha valahol kihajították, akkor talán meglesz. Sínek mentén is járkálnak munkások, hátha kidobták a vonatból a felesleget. Minden esetre azért a 2000 Ftért meg az ócska, régi telóért megérte engem kifosztani mindenemből.

Ha felhívsz a +36 30 6 307 344 számon, talán több dologban tudok segíteni. Telefon, van jó kapcsolatom orvossal a klinikán stb. Nem vagyunk rettentő messze Üllőtől, ha akarsz meg tudsz aludni is nálunk.

Üdvözlettel

Árpád



#99 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 16:50

Köszönöm, felírom a számod, és ha lesz új SIM-kártyám akkor hívlak.

Nagyon köszönöm az ajánlatot, Pest közelebb van és jobb a közlekedés, de ha az ottaniak kidobnak, akkor talán megyek hozzád.

A klinikán nagyon segítőkészek és kedvesek így is, nyugodtan hagytam ott, ami nálam nagy szó (tudjátok, aki hozzászokott, hogy maga tartja a lovát, annak semmilyen bértartóhely nem felel meg.... :gm: ) Vittem egy vödröt, mert a lovam szeret mártogatni, és tegnap, amikor mentem, ott volt a box sarkában szénával körülvéve, a répákat, amik a vödör aljában voltak meg az etetőben találtam.

A szállítást érzem még ingatagnak. Eredetileg úgy volt, hogy egy lovaskislányunk szülei intézik benzinpénzen, de valami közbejött a cégnél, szóval utolsó pillanatban más lehetőség után kellett néznem. Szerencsére egyik fórumos társunk intézett egy ha nem is önköltséges, de igen kedvezményes árú fuvart.

Most visszafelé elvileg viszik az eredeti jelentkezők, de ha megint valami gebasz lesz, akkor majd hívom ,akit lehet....

 


Edited by ori, 2014 augusztus 29. - 16:51.


#100 ppr

ppr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.052 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 17:45

Látom Nóra a nemzetközi helyzet egyre fokozódik.

A lényeg azonban az, hogy "Z" alakuljon. A többi meg egy keserű, de sajnos nem egyedi tapasztalattal több, amin majd pár év múlva keserédesen ellehet nosztalgiázni.

Sokat gondolok rátok és szorítok értetek is!

 

ui: Te vagy a második női terminátor akit ismerek!  :smile2:


  • juice kedvelte

#101 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 18:08

Köszi Pusi!

(A nyavalygást egyszerűen nem engedhetem meg magamnak, ennyi. De igazából nincs is rá okom, nem itt kezdődnek a nagy bajok, ennyire már rájöttem.)

(nemrég beszéltem Árpi anyósával, na amit ők átélnek, az a tragédia, nem ez a vasúti lopás)


Edited by ori, 2014 augusztus 29. - 18:16.


#102 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 29. - 22:50

Úgy tudom van rá mód a szolgáltatónál hogy ha ellopták/elveszett a SIMmel együtt a telefonod, és letiltatod a kártyát, kaphatsz ugyanazzal a számmal (és azonos feltételekkel) újat. Nézz utána!

Egyebekben drukkolok.



#103 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 30. - 5:32

Köszi, remélem menni fog.

Z jól van, eszeget, vélhetően csak hétfőn adják ki, úgyhogy írtam leendő főnökömnek, hogy családi ügy miatt nem megyek. Ami igaz is.



#104 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 30. - 11:09

Ori, tényleg menj el a szolgáltatódhoz, tiltasd le az ellopott kártyádat és némi kp. ellenében megkapod ugyanazt a számot, ha előfizetéses volt, ha feltöltős volt és a nevedre vetted, akkor is. :)

Ha szállás kell, szólj, bár Tbálint messzebb van Üllőtől mint Bp.



#105 emeset

emeset

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.390 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 30. - 17:20

Jelenlegi helyzet szerint, hétfőn hazajöhet Zengő.  :)   Nóra épp most van beteglátogatóban Üllőn. Zengő épp répát, almát kunyerál  :) jól van, eszik, nyugodtan tűri a box-fogságot, ami majd otthon még 1 hétig kötelező lesz számára.
Nóra szerzett egy telefont, őt lehet hívni az eddigi számán, neki viszont nincs meg senkié, azok a telefon memóriájában voltak :( úgyhogy aki el akarja érni, hívja őt!



#106 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 30. - 20:14

Szegény Embert (nőt) az ág is húzza!

 

Ezt a történetet lassan könyv formájába kell önteni!...de reméljük HAPY END lesz a vége! Úgy legyen! :)  BE +!!!


  • fafaragó kedvelte

#107 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 30. - 20:20

A gyógyulásért egy kis film!

 



#108 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 30. - 20:59

Köszi Qkesz!

Wadócznál csövezek éppen, aki még mindig azon csodálkozik, hogy te mindenkit ismersz....

Z nagyobb érdeklődést tanúsított a hátizsákom tartalma mint személyem iránt, de örültem,hogy  ilyen jó étvágya van. Már a szeme is másképp áll, élénkebb, talán holnap kivihetem kicsit sétálni.

A számomat visszakaptam, aki gondolja, írja meg a sajátját, hogy legyen megint telefonkönyvem.



#109 The Oldenburgi

The Oldenburgi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.562 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 31. - 7:20

Ori, lehet, hogy már írtad, csak elsiklotam felette, de lehet tudni, hogy mikorra áll helyre a hormonháztartása Z-nek? 

érzel már ebből a szempontból bármiféle változást? :)



#110 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 31. - 7:38

Nem tudom, de megkérdezem, mielőtt eljövünk. Most még biztosan nincs változás, mert tegnap még bőszen udvarolt a mellette levő heréltnek. A doki elég elfoglalt, amikor sikerült leülni vele, akkor a mozgatás-nemmozgatás-munkába állítás programját tárgyaltuk ki.

Idő kell, az biztos, mert a másik petefészek ilyenkor elsorvad, de szép lassan majd regenerálódik.



#111 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 31. - 16:04

Kimentünk Wadócz-Timivel és Gál Zolival (előző tulaj és Z anyjának most is gazdája) látogatóba, Z továbbra is jól van. Kicsit rossz hír számomra, hogy elhozni mégsem tudom holnap, csak szerdán.

De ez már csak olyan szervezésbeli plusszaggódást, kényelmetlenséget jelent (holnapra elkértem magam az új munkahelyemről potyára, szerdára már nem merem, szóval munkaidő után indulunk majd).

Megyek haza hamarosan, Z kénytelen lesz meglenni nélkülem még 2 napot. :P

 



#112 Qkesz

Qkesz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.535 hozzászólás

Közzétéve 2014 augusztus 31. - 18:48

...nem mindenkit, csak aki számít! :P 

 

Na, jók legyetek, kitartás!



#113 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 szeptember 2. - 9:57

Felhívtam Bodó dokit, azt mondta, hogy valami ödémája van, ami miatt megultrahangozza, de amúgy jól van, és holnap mehetünk érte.

Otthon talajt cseréltünk, fertőtlenítettünk, Znek tettünk félre a tavalyi szalmából, mert az szebb, mint az idei, és majd váltásban szedjük alóla a trágyát éjjel is, hogy nehogy elfertőződjön a sebe.

Alig várom, hogy itthon legyen.

Köszönöm a sok segítséget és felajánlást, úgy tűnik,  a nehezén túlvagyunk, bár még haza is kell érni.



#114 izland

izland

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.571 hozzászólás

Közzétéve 2014 szeptember 2. - 10:48

:cheers:

 

Meg szabad kérdezni, hogy hol van a sebe és kb mekkora? (csak hogy el tudjam képzelni, hogy hogy csinálták amit csináltak)



#115 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 szeptember 2. - 11:05

Meg persze, egyelőre be kell érned az én leírásommal, de hamarosan lesznek fotók magáról a műtétről is. Sőt mi több, videó.

Szóval a horpaszán van egy meglepően kicsi seb, bár valami szivacsszerűséggel le van takarva, de alatta a gézcsík 10-12 cm hosszúnak tűnik, illetve láttam még egy másik gézdarabot is, az kerek.

Face-en volt posztolva egy ausztrál műtét, ott látszik, hogy egy zsákot húznak a daganatra, és azzal veszik ki, miután az összes eret lezárták.

Nem akarok hülyeségeket írni, szóval megvárom a fotókat, a kezelő dokimnek meg videót ígértek, azt is megkapom előbb-utóbb.



#116 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2014 szeptember 2. - 14:21

Szuper!  És jó étvággyal eszik, kakál, minden rendben? 



#117 ori

ori

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2014 szeptember 2. - 14:59

Igen, rendben van ilyen téren.



#118 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2014 szeptember 2. - 15:10

Szuper, hogy ilyen szépen haladtok :) Azért az otthoni lábadozás nem semmi lesz - nektek ;)

 

Kell majd kontroll vagy ilyesmi?

 

(off: és milyen az új munkahely?)


Edited by juice, 2014 szeptember 2. - 15:11.


#119 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2014 szeptember 2. - 16:55

Sajnos rossz hír (és szomorú, hogy nekem kell írnom :( ) 

Zengő nincs jól, Ori elindult Debrecenből, de elég soká ér Üllőre. Arra kért (fórumosokon keresztül), írjam be, aki közel van és ismeri Zengőt, Orit, látogassa meg mihamarabb és hívja Orit fel, mi a helyzet.



#120 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2014 szeptember 2. - 16:59

Óbasszus....

Én Bp. belvárosában vagyok, kb. 3/4 óra múlva tudok indulni kocsival. Van valaki közelebb? Nekem nincs meg Nóra száma, azt meg tudja adni valaki?