Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LOT 2007


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
516 válasz a témához

#1 Idegen

Idegen

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 458 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 12. - 13:12

Tisztelt Lóbarátok!Többek unszolására és az évadzárón Sheriffnél beszélgetve úgy döntöttünk, hogy 2007-ben is szeretnénk találkozni a lóbarátokkal Tatárszentgyörgyön. Az idõpontot egyenlõre egyeztetjük (nem akarunk se versennyel, se a juniálissal, se rodeóval, se semmi komolyabb lovas programmal ütközni, ezért nem lesz egyszerû, de megoldjuk), de várhatóan június utolsó hétvégéje körül lesz, mint általában.A tervek között szerepel, hogy ebben az évben külföldrõl is hívunk érdeklõdõket, külföldi lovas szervezeteket. Egyrészrõl mert szeretnénk ha még több "bolond" lovas összegyûlne, másrészrõl, mert ez csak emelheti a rendezvény színvonalát. (Ha van esetleg nemzetközi kapcsolata valakinek, kérem ne tartsa magában!)Ha minden igaz, (idõpont egyeztetésen múlik) Dallos Gyula újra megtisztel majd a jelenlétével minket (elsõ szóra igent mondott, csak az idõponttól függ) és Viktor Frösch is elsõre igent mondott, amikor megkérdeztem, hogy lenne-e kedve Gyula bácsival egy duót lovagolni. (Ha más nem is lenne, ez biztosan maradandó élményt jelentene bárki számára.)Úgyhogy örömmel jelentem be, hogy elindultunk. Szeretnék felkérni mindenkit, hogy éítõ javaslatokkal segítse a szervezést, illetve, ha valaki tevékenyen részt szeretne venni benne, akkor ne fogaj vissza magát, jelentkezzen!A ló legyen mindnyájunkkal!

#2 maugly

maugly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.943 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 12. - 13:21

:) Ezúton jelentkezem. Szívesen készítek szóróanyagot, ilyesmiket, akár másokkal párhuzamosan, hogy legyen mibõl válogatni. (Ha sikerál lejutnom, akkor egy félnapos kétkeziségre is felvéshettek.)

#3 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 12. - 13:27

idegen,tele a postaládád, nem tudtam magánt küldeni.

#4 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 12. - 13:38

Idõben kezdõdik a jövõ évi LOT szervezése, s ehhez sok sikert kívánok a szervezõknek. A magam részérõl szeretnék 2007-ben is komoly létszámú túrát szervezni Silveradoból, s minden ismerõsömet arra fogom biztatni, hogy jöjjön el Tatárszentgyörgyre, vetélkedjen, bulizzon, tátsa a száját! Ha megalakul az MLSZ western szakága és abban valamilyen szerepem lesz, akkor ott is lobbizni fogok azért, hogy amennyiben van rá igény, akkor közösen prezentáljunk valamilyen westernes blokkot. Nem OB fordulóra, hanem játékos vetélkedõkre, bemutatókra, egyebekre gondolok. Ötletem van ezer, kedvem is van a munkához, csak az a kérdés, hogy szabadidõvel hogyan állok majd. Ezért konkrét felajánlást egyelõre nem teszek, a szervezõ bizottságnak (egyelõre lagalábbis) nem szeretnék tagja lenni. Inkább csak szürke eminenciásként segítem a rendezvény szervezését. Májusban már sokkal jobban látom a helyzetemet, s akkor belelendülök majd a dologba. Az aprómunka úgyis csak akkor kezdõdik majd. Az alapkoncepció kidolgozása természetesen mehet addig, a nagy nevek leszervezése folyhat, a lényeges döntéseket meg lehet (és kell is) hozni.Remélem az idei felkészülés és a szervezés jóval egyszerûbb és barátságosabb lesz, mint a 2006-os rendezvény elõtt. A legutóbbi LOT szerintem kiválóan sikerült, a szervezõk jó úton indultak el, s jól dolgoztak. A következõ LOT szerintem még jobb lesz, amitõl szerintem minden eddiginél is jobb lesz. Hajrá LOT '2007! Hajrá Idegen, Sac, HH, Csikasz és többiek!

#5 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 12. - 14:19

Most már én is el akarok mennííííííííííííííííí!

#6 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 12. - 17:34

Francba...2 feltétellel vállalom a segítséget: nem törjük össze a kocsit újra, és kapok vókitokit :gm:

#7 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 13. - 10:33

....és kapok vókitokit :gm:

Kérjél a Jézuskától! :dev:

#8 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 13. - 10:51

Azt nem lehet, elpasszoltam a jesszuska-kívánságadagomat :( Már neked kértem hajat, meg kisebb pocakot! :dev:

#9 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 13. - 13:38

Hihihihihi. :dev: :D (Ezt nem bírtam ki. OSH, nem válaszolsz erre semmit?)

#10 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 13. - 15:59

Ejnye Alma, hogy fog kinézni a tökéletes hasamon egy kisebb pocak? Nem szép dolog gonoszkodni! :D(Zap, nem jártam erre)

#11 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 13. - 18:44

ALMAAA én ezt már 3 éve kívánom neki. Mindig odaszólok a Jézuskának hogy valamit csinájjonmá' vele mert pf.. De az mindig visszaszól hogy "'nyáddal szórakozzá öcsisajt" :gm:

#12 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 13. - 19:48

... és akkor Pistike* lekapta a szentképet a falról, bevágta a fiókba, rázárta a kulcsot, majd újra írni kezdett: "Kedves Jézuska! Túszul ejtettem az anyádat. Követeléseim a következõk:..."...*értsd: tötõZsoltika

#13 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 13. - 21:04

Most akkor a TötõZsoltikázás bevett szokás lesz? :(

#14 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 14. - 9:30

Nos, akkor fordítsuk komolyra a szót: A talákozó idõpontja, elõreláthatólag 2007. június 29-31. , de az idõpont januárban válik biztossá!!!

#15 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 14. - 9:37

Jó hogy itt vagy, Sac! Az elõzõrõl szóló újságcikket fel tudod tenni valahová?

#16 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 14. - 10:08

Saci, a június csak 30 napos. De a hétvégét ettõl függetlenül elõjegyeztem ;)

#17 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 14. - 18:24

A Juniális, június utolsó hétvégéjén szokott lenni (29 szombat, 30 vasárnap).

#18 *Lilu*

*Lilu*

    Csikó

  • Fórumtag
  • 232 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 14. - 20:58

Szívesen vállalok bármilyen munkát. Akár sátorállítást, trágyázás BÁRMIT, illetve hozzá tudok járulni 2 vókitóki-val is. Emellet csömöri terjsztéssel. Kérdés: Túrához saját ló kell, mert ha van hely, lehet hogy valahova becsatlakoznék ha lehet. :D Illetve, egy videó készítésével, ahogy a Katalin-napi Bolhásról is csináltam (nem profi minõség, de poénos így visszanézni :D )

Edited by *Lilu*, 2006 december 14. - 21:17.


#19 Idegen

Idegen

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 458 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 15. - 8:57

Üdv mindenkinek!Volt egy kis probléma a fórum használattal, de Hux hathatós közbenjárására megoldódott.Szóval köszönet elõre is a felajánlott segítségekért, idõben fogunk is jelentkezni és behajtjuk mindet. :-)A Juniális tudtommal egy héttel korábban lesz, de még utánanézünk. Köszönjük, hogy szóltál!És egy teljesen más: Megkérnék mindenkit, hogy aki "off"-olni akar, az máshol tegye. (Elõszõr ennél sokkal csúnyábban írtam le, de mûködésbe lépett az öncenzúra.) Ha lehet, ne kelljen oldalakon keresztül a süket egy szavas hozzászólásokat olvasgatni, ha valaki érdemi infóhoz akar jutni! Köszi!!!És most miután újból sikeresen megutáltattam magam, mégegyszer köszönet a felajánlásokért, és várjuk a továbbiakat is! Segítség, média kapcsolatok, szponzor ismeretség, stb... Mindre komoly szükségünk van!Idegen

Edited by Idegen, 2006 december 15. - 8:57.


#20 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 15. - 12:56

Úgy emlékszem, mintha szokott volna lenni un információs topik, ahova csak a száraz infó kerül fel, az ehhez hasonló általános Tatár-topikban eddig megengedett volt egy kis gyenge mosolyfakasztó viccelõdés.De már be is fejeztem ezt az újabb offot, csöndben megjegyezve, azért ez az alaphang megint valami hasonló zöngét sejtet, mint idén - bár valóban már megszokottabb az "on topik" anyázás Tatár kapcsán mint az "offolós" vidám élcelõdés. Elég nagy kár. :(

#21 Idegen

Idegen

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 458 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 15. - 13:01

Úgy emlékszem, mintha szokott volna lenni un információs topik, ahova csak a száraz infó kerül fel, az ehhez hasonló általános Tatár-topikban eddig megengedett volt egy kis gyenge mosolyfakasztó viccelõdés.De már be is fejeztem ezt az újabb offot, csöndben megjegyezve, azért ez az alaphang megint valami hasonló zöngét sejtet, mint idén - bár valóban már megszokottabb az "on topik" anyázás Tatár kapcsán mint az "offolós" vidám élcelõdés. Elég nagy kár. :(

Ismersz és tudhatod, hogy nem akarok senkivel anyázni. Csak azt gondoltam, hogy nem kellene szétforgácsolni a topicot. De természetesen mindenki azt csinál amit akar. Lesz frissíte a LOT oldal, oda tényleg csak infók kerülnek fel.Szerintem lépjünk túl ezen! Aki akarta megértette, aki meg nem az nem.

#22 Zsófi2

Zsófi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 367 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 22. - 9:49

Sziasztok!Én is tudok segíteni, bár már nem ott lakunk, hanem Alsónémedin, de a terjesztésben tudok segíteni...Még az is lehet, hogy túrát is szervezünk! :yeah: Ha valami konkrét kérésetek van, mondjátok, mert most nem jut semmi eszembe!Zs.

#23 Guest_Bill Sanyi_*

Guest_Bill Sanyi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 január 9. - 18:56

Szerintünk is jól le lett zongorázva a tavalyi LOT,de bele lehetne tenni egy Cart -tot.Akik ügyeskedni akarnak had tehessék meg +a nézõknek is egy látványosság.Sheriff is így gondolja. Segítünk megszervezni,lebonyolítani ha kell!!A nagy vágta pedig sokak szerint kihagyhatatlan!!! a programból.

Edited by Bill Sanyi, 2007 január 9. - 18:58.


#24 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 9. - 20:53

Hát nemtom, szerintem az a nagy vágta pedig pont, hogy kihagyható :)Ráadásul két éve is tök hézagos volt, ami nem is baj, így legalább nem volt baleset.

#25 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 10. - 10:46

Pedig ha valami, az sokat ér(ne). Persze nem a nap végén, vagy úgy, hogy a társaság 60%-a ott sincs, esetleg valami szervezett alakzat, elképzelés sem nagy baj, de ha nem, akkor legalább ne egy kerítés, vagy a villanypásztor fogja meg a nekiveselkedett lova(s)t. Mert hely az lenne, csak nem biztos, hogy a tanyától 10 méterre kell keresni...

#26 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 17. - 11:03

Tehát, aki netán még nem olvasta volna, íme a 2006 augusztusában a Lovas Nemzetben megjelent cikk a LOT-ról ill. a találkozó kapcsán Dallos Gyulával készült interjú:LOT 1LOT 2Dallos interjú 1Dallos interjú 2

#27 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 12. - 11:16

A Nyesõ kérdezi, hogy kell-e a Boogie.

#28 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 15. - 22:35

A Nyesõ kérdezi, hogy kell-e a Boogie.

Persze! Ilyen kérdést!? :yeah:

#29 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 16. - 13:38

Pende!Nem az a kérdés, hogy penget-e a Boogie, hanem az, hogy ki penget nekik? :D

#30 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 16. - 14:53

Hát nemtom, szerintem az a nagy vágta pedig pont, hogy kihagyható :)Ráadásul két éve is tök hézagos volt, ami nem is baj, így legalább nem volt baleset.

Szerintem meg az megy "nagyvágtázni" aki akar, nem kötelezõ. Én sose felejtem el azt, hogy: Gyönyörûek vagytok! És tényleg azok voltak!Hogy ne legyek off: Idegön, idén segítek amit tudok, csak szólj! Ja, és nem töröm el a lábam. :cool:

#31 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 16. - 19:47

Kérdés: lehetõséget kaphatna-e a Zakuszka-tanya a lómenhely bemutatására, és - a gebbencseket támogatandó - képek kiállítására és eladására. Addigra felhoznám magam marketingbõl, ezen rontani már úgysem lehet... :D A lehetõséget kellõképpen rozis különdíj felajánlásával köszönném meg. :ang: ( :dev: )Ja, és masszírozást is vállalok. :D

#32 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 16. - 20:14

Látom gyűlnek az ötletek, javaslatok, felajánlások.Idegennek gondolom van dolga elég, nem ér rá itt propagálni a háttérben folyó ügyeket (ugye?).Tavaly bebizonyította, hogy szervezésben kiváló, javaslom, hogy "szóvivőnek" (már, ha nincs ellenére) közfelkiálltással szavazzuk meg Sac-ot. (Így talán gyakrabban jutunk friss információhoz.)Sheriff: ki más, mint a résztvevők. Esetleg van más ötleted, javaslatod?Úgy emlékszem már az oldaladon konkrét időpont (+túra) is van a LOT-ra.... eszembe jutott www.lobaratok.hu weboldal, hátha frissült, de sajna még a tavalyi képek-beszámolók sincsenek fenn :(Sebaj, elnosztalgiázom a régebbi beszámolókon :D

Edited by Eva, 2007 február 16. - 20:40.


#33 sheriff

sheriff

    Egyszerû fórumtag, semmi extra

  • Fórumtag
  • 4.844 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 18. - 10:38

Úgy vélem Idegen nagyon el van havazva. Tavaly ilyenkor már javában anyázott mindenki mindenkit, most meg talán el sem kezdõdött még semmi. Írtam Idegennek, javaslatot (felajánlást) tettem egy programpontra, de nem kaptam választ. Szerintem nem is fórumozik. Remélem azért, hogy a tavalyi rendezõk az idén is vállalják. Kajdácsiékkal sem ártana beszélni, akarják-e még egyáltalán a LOT-ot a nyakukba?

#34 don quihote

don quihote

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.437 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 18. - 11:43

A tavalyi összeggel, az idén is támogatnánk a rendezvényt. A "biznicrõl" majd beszéljünk késõbb.

#35 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 19. - 8:52

Idegennek gondjai adódtak mostanában, így egy pár nap türelmet kér.Mindenkinek válaszolni fog, minden felajánlást szívesen fogadunk és elõre is köszönjük!A Találkozó idõpontja: 2007. június 22-24. Ez már biztosss.

Edited by Sac, 2007 február 19. - 8:56.


#36 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 19. - 9:02

Én is felajánlom a segítségem, számíthattok rám! :yeah:

#37 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 20. - 19:11

Gondolom, nem kell mondanom, hogy ránk is számíthattok mindenben. (én meg azon leszek pluszként, hogy lúval, broncos színekben végigtúrázzam ezt a pár napot :) )

#38 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2007 február 20. - 20:40

Remélem hogy jól fog sikerülni. Elöre is sok sikert és tartalmas jó szórakotást kívánok minden kedves majdani résztvevönek. P e j b a n d i . HAJRÁ LOT 2007!!!!+1 csak! javaslat!:Azt nem tudom hogy tavaly volt e lopás vagy hogy tünt-e el valami. De azt /csak!/ javaslom hogy az örség legyen kissé komolyabb és szigorúbb de csak szükség esetén és ne csak mondvacsinált legyen. /De ez CSAK/ javaslat.

Edited by VILLANYVAS LOVAS, 2007 február 21. - 21:52.


#39 Guest_Bill Sanyi_*

Guest_Bill Sanyi_*
  • Guests

Közzétéve 2007 február 27. - 0:20

?????Mi tünt el amirõl nem tudunk?????

#40 tatári tutu

tatári tutu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2007 február 28. - 11:03

[size=7][font=Arial]ÉN se tudok arrol hogy eltünt volna valami, bocs de találtunk dolgokat asztis vissza adtuk az illetönek pl: a gyürüt / minek kell már a szart kavarni még else kezdödöt a LOT!!!!!!!!!!! De már alig várjuk a lot 2007 ......... sziasztok mindenkinek TUTU CSALÁD :yeah: