Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Koraszülött csikó-Kérlek Segítsetek


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
48 válasz a témához

#41 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 25. - 19:42

pöcök képeikevés is lett, rossz is lett, de egy boxnyi helyem volt és nem akartam megvakuzni sem. barátságos kisfiú, csak nagyon kicsi :)és elfelejtettem: flint képei pöcökrõl

Edited by Unicorn, 2005 december 25. - 19:44.


#42 flint

flint

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 636 hozzászólás

Közzétéve 2005 december 26. - 19:37

Uni, KÖSZÖNÖM SZÉPEN, HOGY CSINÁLTÁL KÉPEKET, ÉS HOGY FEL IS RAKTAD! :D :D :D Ezer hálám!!!! :D Angyal vagy! :ang:

#43 flint

flint

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 636 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 15. - 18:55

Jelentem Pöcök él és virul! :D Már volt is kint a boxból a Mamájával! :D Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a rengeteg szurkolást!De még valamikor mûteni fogják a szemét, és még vizsgálják, hogy nincs-e további fejlõdési rendellenessége a belsõ szerveiben.

#44 flint

flint

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 636 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 16. - 17:41

egy fejlõdési rendellenessége van a szemének.befelé fordul a szemhéja, és így egy picit a szemgolyója is. :hupp:

#45 Deni

Deni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.056 hozzászólás

Közzétéve 2006 január 24. - 21:12

Gratulálok, hogy jól van a kis csikó! :guny: :ang:

#46 flint

flint

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 636 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 14:00

Pöcök irul-virul, ugrál, bakol, eszik, minden mennyiségben :D Hála Istennek nem kell a szemét sem mûteni :) .NAGYON-NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SOK-SOK DRUKKOLÁST, KITARTÁST, SEGÍTSÉGET MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :ang: :ang: :ang: ;)

#47 Varázsló

Varázsló

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 21:00

Ez igazán jó hír! :) :) :) Új fotók nem készültek?

#48 flint

flint

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 636 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 14. - 23:07

sajnos, nem, de csinálok a héten. :)

#49 juc2cvel

juc2cvel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 31 hozzászólás

Közzétéve 2009 április 24. - 21:23

NAGYON SÜRGÕS! Délután elpusztult a kancám kiscsikója. Elárvult újszülött kiscsikót szívesen örökbefogadnék hozzá!!! Valaki tud esetleg valami telefonszámot, hogy hol lehetne az ilyen ügyeket intézni? Létezik olyan központi szám, ahova bejelentenek árva kiscsikót? Mert lehet hogy valahol van egy csikó, akit cumiztatnak, és lehet hogy pont az én lovamra várna ahhoz, hogy egészséges csikó váljon belõle! Kérlek benneteket segítsetek, én még holnap fejem a lovat, tehát legkésõbb holnapután reggel kellene egy pici, késõbb már valószínûleg nem fogadná el az enyém. 06 70 578 90 62 06 22 422 073 Köszönöm elõre is