Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Orr-plasztika


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
41 válasz a témához

#1 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 7. - 2:14

Van egy ismerõsöm akit folyton az orra miatt zrikáltak, hogy túl nagy, meg ilyesmi. Szegény a végére már teljes önismereti válságba került. Végül úgy döntött hogy nem bírja tovább és átszabatta az orrát. Én úgy szerettem ahogy volt, ti mit gondoltok?Elõtte Utána [ 07 Április 2002, 02:15: Az üzenetet átszerkesztette: Barefoot ]

Edited by Barefoot, 2005 június 14. - 22:42.


#2 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 7. - 15:20

:D

#3 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 7. - 16:14

:D :D

#4 Palomino

Palomino

    Csillámlovas

  • Fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 7. - 21:11

Azt gondolom rossz plasztikai sebészt választott :dev:

#5 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 7. - 23:22

Szerintem viszont rossz tanácsadókra hallgatott amikor a sebészeti beavatkozás mellett döntött :gm: [ 07 Április 2002, 23:32: Az üzenetet átszerkesztette: Barefoot ]

#6 Ferenc

Ferenc

    Vágtabetolós

  • Fórumtag
  • 866 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 8. - 7:40

Cseberbõl - vederbe!Ferenc :D

#7 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 8. - 12:55

Én személy szerint kiegyeztem volna egy picivel kevésbé homorúval is: mondjuk egy [url="http://"http://www.tar.hu/freezse/IM000674.JPG"]ilyennel[/url] (de lehet hogy picit elfogult vagyok a csikómmal szemben). :gm:

#8 zsezse

zsezse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 251 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 8. - 15:23

De jó Neked, hogy ennyi felesleges szabadidõd van Barefoot..... Posted Image

#9 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 8. - 21:38

Kettõ és három között akad egy kevés Posted Image Csak azért indítottam a témát (a poénon kívül), mert untam már hogy mindenki herótozza ezt a szerencsétlen kis lovat. Mindig ez a szöveg: de szép kanca... kár hogy ilyen nagy táska feje van! vagy: Nézd hogy megy száron... csak ne lenne olyan ronda kosfeje! :mad: Pedig milyen legyen csórikám, hát ha egyszer ilyen fajta. Nem lehet minden lónak olyan csökött kis orra. Eccó mint száz: nekem úgy tetszik kosfejûen ahogy van.

#10 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 8. - 21:50

Álljon már meg a fáklyásmenet! Tõlem pl. mikor hallottál ilyesféle becsmérlést eme nemes paccra? :eek: Kéretik a "mindenki" fogalmát redukálni!

#11 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 8. - 22:02

Najó, akkor mindenki, kivéve Filly, M1s és a nõvérem, aki azzal kezdte hogy jajj, de aranyos Posted Image

#12 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 8. - 22:21

Naazért! :D

#13 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 8. - 22:33

Én sem ócsárolnám le, mivel az én lovam feje is hasonló! Posted Image Nálunk csak "hegedûtok fejû"-nek hívják szegénykémet, pedig nagyon is jól áll neki!Úgyhogy senki se szólja le ezeket a pacikat!Nagyfejû? Nagyfejû! Lehet, hogy több ész szorult beléjük, kellett a hely! Posted Image Amúgy a második képen azzal a csukafejjel, hótt hülyén néz ki!

#14 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 9. - 10:51

Bare!Én erre azt szoktam mondani, hogy senki nem a boltba veszi a fejét. Olyan amilyet a természet adott.Biztos, hogy a kritizáló emberkék mindegyike sem tökéletes. Posted Image

#15 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 9. - 12:50

Barefoot!Én is Filly, m1s és a nõvéred soraihoz szeretnék csatlakozni! Posted Image

#16 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 9. - 23:38

Jólvan Piaffe, kihúztalak a halállistámról. Még valaki? Utolsó esély! Posted Image Angi, pont az itt a lényeg, hogy szerintem ez a ló ezzel a fejjel tökéletes Posted Image

#17 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 10. - 11:28

Nekem a csukafejû packók tetszenek, de ez a ló tényleg irtó hülyén nézett ki vele. Õt úgy alkotta meg a természet (anyuci-apuci ;) ), hogy kosfeje legyen. Posted Image

#18 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 10. - 11:39

idézet:
Eredeti szerzõ: Barefoot:Angi, pont az itt a lényeg, hogy szerintem ez a ló ezzel a fejjel tökéletes Posted Image [/QUOTE]Bare!Ez így igaz, és aki mást mer mondani, azt üsd agyon. :D

#19 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 10. - 11:55

Akkor most az õsgonosz megszólal belõlem: így se lett jó Posted Image

#20 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 10. - 17:50

Boka!Kinek és mi??? :confused:

#21 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 10. - 20:27

Igazság szerint, nekem, mint gyakorlott manipulátornak nem is állt igazán szándékomban hogy jó legyen, sõt... Posted Image

#22 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 11. - 9:21

idézet:
Eredeti szerzõ: Barefoot:Igazság szerint, nekem, mint gyakorlott manipulátornak nem is állt igazán szándékomban hogy jó legyen, sõt... Posted Image [/QUOTE]Bare!Akko tudod mit??Hogyan is nevezték a drága packód orrát?? Posted Image És különben is, nyuszika b...meg a fûnyíródat. :D

#23 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 11. - 10:15

idézet:
Eredeti szerzõ: Angi:Boka!Kinek és mi??? :confused: [/QUOTE]A paci orrának korrigálása ;) Olyan hülyeség ez a szépség dolog. A _nekem_ legszebb ló vastaglábú, nagy busa fejû, széles homlokkal, a színe meg...

#24 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 11. - 15:32

... sárga, és Mirage a neve. Posted Image ) Cav

#25 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 11. - 15:33

:D

#26 Angi

Angi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.074 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 11. - 17:00

idézet:
Eredeti szerzõ: BoKa:Olyan hülyeség ez a szépség dolog[/QUOTE]Teljes mértékben egyet tudok érteni Veled, de azért csak szarul esik az embernek amikor más oda áll és elkezdi leszólni a lovadat. Olyankor megtudnám adni az illetõnek a kezdõ sebességet. Posted Image :D [ 11 Április 2002, 17:01: Az üzenetet átszerkesztette: Angi ]

#27 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 11. - 17:38

Na idesüssetek...!Föl akartam egy picit turbózni Pepét, mielõtt elmennék vele versenyre... hát így sikerült: [url="http://"http://www.tar.hu/freezse/2.jpg"]Elõtte[/url] [url="http://"http://community.webshots.com/rz/r1/3/90/33/20939033xrfnIkxkMs_ph.jpg"]Utána[/url]Mit gondoltok milyen lett az eredmény? :D Posted Image :D [ 11 Április 2002, 17:40: Az üzenetet átszerkesztette: Saby ]

#28 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 11. - 20:10

Milyen színû hajfestéket használtál? :eek: :D :D Posted Image

#29 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 11. - 21:00

Elõször is: paróka, olajfesték (látszik, hogy jó zsíros lett a sörénye Posted Image ) valamint fekete korom az egész testére, plusz egy kalapácsütés az orrnyeregre.A végeredmény egész jó lett... Posted Image

#30 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 11. - 21:41

idézet:
A _nekem_ legszebb ló vastaglábú, nagy busa fejû, széles homlokkal, a színe meg...[/QUOTE]...egérfakó, és fajtájára nézve hucul, nem? :D De lagalábbis kezdetnek nem rossz Posted Image Igaz hogy innen még muraközi is lehet, de hát azok is tudnak nagyon szépek lenni. Csak nekem rosszul megy az angolspárga, úgyhogy maradok valami kisebbnél Posted Image

#31 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 12. - 13:04

Ilusta! Jaja, valahogy így :D :D

#32 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 12. - 14:38

idézet:
Eredeti szerzõ: Angi:Teljes mértékben egyet tudok érteni Veled, de azért csak szarul esik az embernek amikor más oda áll és elkezdi leszólni a lovadat. Olyankor megtudnám adni az illetõnek a kezdõ sebességet. Posted Image :D [/QUOTE]Aki más kedvencét leszólja, azt kellõ komolysággal kell ignorálni Posted Image
idézet:
Eredeti szerzõ: Saby:Föl akartam egy picit turbózni Pepét, mielõtt elmennék vele versenyre... hát így sikerült: [/QUOTE]Az eredeti szebb volt, a fekete szerintem egy ijjesztõ fekete ördög :D
idézet:
Eredeti szerzõ: Barefoot:...egérfakó, és fajtájára nézve hucul, nem? [/QUOTE]Nem, a színe legalább annyira meghatározhatatlan, mint a fajtája :D Viszont egy tündéri dög Posted Image Minden "menet" után benn a helyén lefekszik egy kicsit (nincs véletlen vkinek ötlete így látatlanban, ezt miért csinálhatja? :confused: ) Ha odaülök mellé, azt a nagy busa fejét az ölembe teszi egy kis simogatásért, én meg kész, elolvadok :D

#33 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 12. - 15:01

[ 12 Április 2002, 15:04: Az üzenetet átszerkesztette: Saby ]

#34 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 13. - 0:19

Boka, egy képet leszel szíves! A magyar nyelvben állítólag több mint háromszáz kifejezés van a ló színére, úgyhogy ha a fajtáját nem is, de a színét csak kiizzadjuk valahogy Posted Image

#35 Barb

Barb

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 89 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 13. - 17:24

Bare:Most, hogy már én is meg tudtam nézni a plasztikai sebész munkáját, õszintén meg kell, hogy mondjam, kosfejûen ezerrel jobban néz ki!Saby:Szép-szép, de ahhoz mit fogsz szólni, mikor a versenyen megizzad, és patakokban fog folyni róla a fekete "izzadság"? Posted Image Mint az általam ismert pintóról, amit borsos áron vett meg a gazdája - a cigányoktól!!!Barb

#36 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2002 április 15. - 15:10

Barb!Hát at télleg kínos volna... :dev:

#37 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 14. - 22:49

Rosinante, nézd, mit találtam neked és Pimpának! :)Fordulj bizalommal Barefoot mesterhez! :kir:

#38 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 14. - 23:05

Köszi, Anikó! :kir:Barefoot, kapaszkodj, ez nehéz meccs lesz! :dev:

#39 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 14. - 23:13

Semmi gond! Edzésben vagyok! Viszem a lapátot. Csak át ne essünk a ló túloldalára :dev:

#40 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 14. - 23:20

Neeeem, a lapát az én mûvészi kifejezõeszközöm. :oVárom a javaslataidat. :dev:Könnyed bevezetéskéntühüm...Mikiegér-orrot nem ér.