Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Agarak


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
352 válasz a témához

#161 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 10. - 16:47

Az agarak tényleg nagyon lusta fotelkutyák, ha rendszeresen mozgatják õket. Én csak azért javasolnám mégis inkább a magyar agarat, mert a whippet kialakításánál terriereket is bevetettek, és ez vérmérsékletben, ugatósságban a mai napig meglátszik a fajtán (vagyis pörgõsebbek, hangosabbak, mint a többi agár). Persze, édesanyád állapotán múlik, elbír-e fizikailag egy nagy termetû magyar agárral... Nem tudom, meddig szoktál külföldön lenni, de ha a kutya néha 1-1 hétig nem fut, semmi baja nem lesz :)



Valszeg a drága mama fizikai állapota miatt lesz a kisebb jószág. Nagyon köszönöm! :ang:

#162 Rontó

Rontó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 632 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 10. - 18:14

Nálunk 52 négyzetméteren van az agár panellban, de van hozzá egy hannoveri véreb is... Rendszeres (nap 1x min. 1 óra a másik 3 rövidebb séta mellett) tényleg lustulás van, akkor sincs gond, ha 1-2 nap kimarad a nagy "futtatás". Mondjuk a lovakhoz az agarat mindig viszem, ami heti 4-5 alkalom, szóval kifutja magát. Itthon meg csak "robot üzemmódban" van.

ja, "olcsóbb" elektromos nyakörvet én itt találtam, valamelyik verizó, fejbõl nem tudom, nézelõdj!

http://www.kikepzonyakorv.mlap.hu/

#163 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 10. - 18:15

Köszönöm! Azóta beszéltem egy kedves whippet tenyésztõ hölggyel. Kifaggattam és elmondott "mindent" a fajtáról. A whippet "nyert"! :) valamikor a tavasszal veszek egy kölyköt...

#164 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 10. - 18:26

És nem is szóltál! Ha aktuális, jelezd nekem, és körbenézünk.

#165 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 10. - 18:36

Aktuális.Szólok. Kan. A színe mindegy, vagy beleszeretek vagy nem...

#166 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 10. - 18:44

A Szent Ferenc Állatotthon vállalta fel az agárfajta mentést. Most van egy alom whippetjük is, amit egy tenyésztõ adott le. A gesztus szerintem teljesen jó, mivel nem kiállítási minõségek és sz@rt nem ad ki a kezébõl, ivartalanítási kötelezettség mellett kiadják oltási költségen a kiskutyákat. Most 8 hetesek.
http://gallery.site....nc1/agar/picik/

A whippeteket én nagyon kedvelem, hihetetlen muris alakok. Agártest, terrier szív. Barátnõm whipije, nekimegy minden kutyának, aki próbál belekötni a falkába (3 agár, 1 vizsla). Szerintem lakásban simán tartható, sõt, én csak lakásban tartanék kis méretû agarat (whipi, kisolasz)

#167 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 10. - 18:57

+ nekem nagyon tetszenek a petrezselyemproject whippetek. gyönyörû a színük (fekete, fehér :yeah: )

#168 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 11. - 4:49

A Szent Ferenc Állatotthon vállalta fel az agárfajta mentést. Most van egy alom whippetjük is, amit egy tenyésztõ adott le. A gesztus szerintem teljesen jó, mivel nem kiállítási minõségek és sz@rt nem ad ki a kezébõl, ivartalanítási kötelezettség mellett kiadják oltási költségen a kiskutyákat. Most 8 hetesek.
http://gallery.site....nc1/agar/picik/



Csak én nem látom a képeket?

#169 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 11. - 8:56

Már levették, helyette: " Whipet kölykök! Nem menteni való kölykök!! Gazdát keresnek,mert a valóban elhívatott tenyésztõ úgy ítélte meg,hogy nem tenyésztésre alkalmasak. Nagyon tapasztalt logikus gondolkodású ember,legkézenfekvõbb számára , hogy lelkes gazdikat keres és nem árulja drága pénzért a kicsiket. !! Minden tenyésztõtõl hasonló magatartást várnánk! És nem lenne minden sarkon egy újabb szaporító aki az olcsó kutyák (akiket eladnak holott nem alkalmasak tenyésztésre!)"szaporítására szerzik be õket és gyakran sérült , labilis kutyákat gyártatnak! Nagy elõre lépés és jó útmutató ez a tenyészet! (Mivel ingyen kutya nem megbecsült a mai társadalmunkban! minden kiskutya oltási,stb. költségeit kérjük rendezni! az örökbefogadás során) " Szerintem vedd fel velük a kapcsolatot mindenképp. Ivartalanítási kötelezettséggel adják. Írtam az egyik fajtamentõnek egy másik fórumon. Ha válaszol,magánban elküldöm.

#170 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 22. - 18:58

LANDGRAF! Ha van whipid, és publikus, akkor mutass képet, légyszi! :ang:

#171 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 28. - 16:16

Van whipim...Birdie. Kan. 14 hetes és 3 kg. Képem van valahol az iwiw-en v. a facebook-on föltéve,ide nem tudom hogyan kell.Szóval,ha valaki ért hozzá akkor felteheti. Köszönöm. :) ( Bertalan Zsolt) A jószág nem szereti a hideget és a havat. A pórázon szép idõben úgy grasszál,mint a legnagyobbak. Kõagya van és szeretem. A lakótelepen lealázza az összes kutyát futásban. Mindenkivel barátságos és kedves. Néha büdös pedig már megfürdettem. Az ágyamról 2 nap után letiltottam. Van neki sajátja. Alacsony rezsijû,mert keveset eszik...és jobban lehet vele csajozni,mint a fiammal! :D

#172 FruZsini

FruZsini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 385 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 28. - 17:43

Birdie :)

Ha már itt vagyok, akkor íme Komár (a komondor-agár 'szerelemgyermek') :gm: :D

#173 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 28. - 18:02

:eek: nagyon jófej ez a komár :D

birdie nagyoncukii

Posted Image
agár macskaterror alatt

#174 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 6. - 20:36

Sziasztok!

Akinek nem felel meg a pályázás, ajánlom figyelmébe a coursing edzéseket, ahol igazán kiteljesedhet a vadászösztön.

karácsonykor bohóckodtunk

Posted Image

nehéz az élet, van hogy mást is fel kell engedni a kanapéra

Posted Image

...és amikor kacsát játszik..

Posted Image

#175 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 6. - 20:39

Nagyon csinos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yeah: Mikor fényképezzük? :rolleyes:

#176 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 6. - 20:48

Sziasztok!

Akinek nem felel meg a pályázás, ajánlom figyelmébe a coursing edzéseket, ahol igazán kiteljesedhet a vadászösztön.


Posted Image


:eek:

Annyira szép.

#177 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 9:20

Inkább annyira bandzsa :D A fényképezést még el kell tollni, mert nagyon vékonyka a kisasszony. Válogatós, ínnyenc és neki nem használ a kiéheztetés sem. Remélem lassan megáll a növésben, nem szeretnék még egy pónilovat itthonra :gm:

#178 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 10:29

Nálam a kiéheztetés bevált...2 napig semmit sem kapott aztán tolta magába azt amit elé raktam. Azóta 1x próbált meg válogatni. Étvágyfokozónak napi 1-1,5 óra séta,mozgás a hidegben. :)

#179 FruZsini

FruZsini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 385 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 10:55

Nem válogat, nem fázik, még házat is õriz.. :D
Szerintem szabadalmaztatni kéne a komondor-agárt, mint fajtát! :kir:

Posted Image

#180 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 11:08

Gyorsaságban is verhetetlen? :D és milyen komfortérzetet nyújt a lakásban és a kocsiban?! Illatos tubarózsa! :D :D :D (naja,nem kell beengedni! )

#181 zulejka

zulejka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.066 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 11:10

Egyébként elsõ blickre simán lehetne egy rosszul sikerült skót szarvasagár is :D

#182 FruZsini

FruZsini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 385 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 11:20

Amúgy simán magyar agár gyorsaságú.. Mivel kinti kutya, kevés idõt tölt bent, de emlékezetes dolgokat tud maga után hagyni szagilag, viszont igényli, nagyon igényli az ember társaságát, szóval néha muszáj elnyúlnia a "Komár szõnyegen" idebent. :gm: :D

#183 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 11:31

Berakhatom a komondoros fórumba a képet? :D

#184 FruZsini

FruZsini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 385 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 11:34

Be. :D Komár a sztár, hiába. :D

Edited by FruZsini, 2010 január 7. - 11:36.


#185 lilith

lilith

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.846 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 11:55

Kamilla egy a kutya gyönyörû! :ang:

#186 FruZsini

FruZsini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 385 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 7. - 22:26

Egyébként elsõ blickre simán lehetne egy rosszul sikerült skót szarvasagár is :D


Nem, szerintem sokkal szebb! :gm: :D

No, még két kép Komárról és az õ új, vagány haverjáról, Birdie-rõl! :yeah:
Posted Image
Posted Image

#187 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 8. - 6:57

Hát ez a bundás cukiruci...hát ettõl kész vagyok. :kir:

#188 FruZsini

FruZsini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 385 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 8. - 7:46

Igen keményen "cukker"! :gm: :D Van róla közeli is, majd ha a gazdi engedi, berakom azt a képet is! Gazdi! Engeded? :D

#189 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 8. - 9:23

Persze.

#190 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 8. - 9:32

Készülünk a tavaszra, beszereztem egy szájkosarat. Amint látszik Léna nem igazán értékelte eme vásárlásom.

Posted Image

A specko nyakörv is úton van, és bilétát is rendeltem biztos ami biztos.

Annyira szeretem nézni ahogy fut :ang:

Posted Image

#191 hihi

hihi

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 4.923 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 8. - 12:24

Inkább annyira bandzsa :D

A fényképezést még el kell tollni, mert nagyon vékonyka a kisasszony. Válogatós, ínnyenc és neki nem használ a kiéheztetés sem.
Remélem lassan megáll a növésben, nem szeretnék még egy pónilovat itthonra :gm:



Most miért? Tavaszig van idõtök. :D

#192 FruZsini

FruZsini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 385 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 8. - 20:49

Posted Image

:kir:

#193 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 8. - 21:40

Úrnak születni kell... :yeah: :kir:

#194 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 8. - 21:45

(Úrhölgynek is... :D Bocsi, ez itt nagyon off, de azért némi ízlésbeli hasonlóságot csak mutat :D)
Posted Image

#195 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 8. - 21:48

:D :D

#196 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 9. - 18:47

Nem OFF.
Agár ez is, csak magas a hó! :gm: :dev: :D

Posted Image
(De bundabugyi nélkül is birja :D )

#197 FruZsini

FruZsini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 385 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 11. - 19:23

Placcs...
Posted Image

Majd jön a gazdi és elmeséli a sztorit. :gm:

#198 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 11. - 21:02

Eb séta közben vízbe ugrott...a dátum:2010.01.11. Hõmérséklet +1. Na gondoltam itt a vég, erre szerencsésen kiért a túlpartra,majd visszajött a vízen keresztül...ilyen egy S.E.A.L. kutya! :D

#199 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 13. - 10:27

Sziasztok! Ma kénytelen voltam szembenézni a valósággal, hogy a kozmetikám már kezd egy fura és bizar kisállat temetõhöz hasonlítani. Mindenhonnan száraz vagy épp csezés alatt álló nyúlbundák lógnak, szinte minden színben minden szinten. Van még tartozásom a decemberi coursing óta azokat örzöm, de folyamatosan jönnek az új nyers darabok befelé. Gondoltam a kicsi termetû ebekre is, így a nyúlfarkak is megmaradtak, kérésre felkarikázom õket. Akit érdekel, keressen PÜ-ben. ;)

#200 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 13. - 10:32

tudnál nekem egy kis infot adni a coursing-rõl? Hol,mikor,hogyan,mennyiért? stb. tavasszal szeretném kipróbálni...