Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Csongrád megye


  • Please log in to reply
444 válasz a témához

#41 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 2. - 9:16

Dél-Alföldi Lovasudvar 2005 Esemény NaptárFebruár 6. - Malackodás a Lovasudvarban - disznótoros étkek készítése , fogyasztásaFebruár 26.- Farsangi Lovas vonulás - jelmezes - a város érintésével , ünnepi ebéd Március 12.- Tavaszköszöntõ Túra - ebéd a Bütyök csárdába.Március 26.- Túra a Halásztanyára Április 16.- Mini Lovasfesztivál - díjugratás amatõröknek - póni kavalkád - amatõr fogathajtó verseny - kirakodó vásár - bemutatók - gyermeklovaglás .Április 23 .- Túra a Csomorkányi csárdához - magyaros ebéd betyáros hangulat .Május 14-15.- Pünkösdi csillagtúra - 14.-én este ünnepi ebéddel , baráti poharazgatással , élõzenével .Június 19-28.Július 3-12. Képzõ lovas táborokJúlius 17-26.Július 31-Augusztus 9.Augusztus 14-21.- Nomád vándor tábor Szeptember 10 v 17.- C/0 , C/1 póni díjugrató verseny Szeptember és Október - hétvégi lovastúrák idõpontokat késöbb pontosítjuk .November 12.- Márton napi kilovaglás - az áldozatul esett libák elfogyasztása sülve fõve .Decemeber 6.- Mikulás házhoz megy .Decemeber 31.- Óévbúcsúztató lovaglás este szilveszteri buli .Változások lehetnek de errõl a honlapon vagy itt a fórumon tájékoztatás lesz .Várunk mindenkit lóval ill ló nélkül is .

#42 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 8. - 19:46

Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni. Igaz, még nem aktuális a kérdés, de lassan el kell gondolkodnom rajta. Szóval...Én Piliscsabán lovazom, ott tartom a pacim, de a nyarat Kõvágóörsön fogom tölteni (a lovammal együtt), ahonnan tervezünk egy túrát Csongrádra, mert rokonaimnak ott van nyaralójuk, és megígértük, hogy meglátogatjuk Õket. A lényeg az lenne, hogy szerintetek lenne-e valahol egy alkalmas hely arra, hogy néhány napig ott "vendégeskedjen" a paccom. Lehetõleg olyan, ami nincs messze Csongrádtól.(Sajnos egyáltalán nem vagyok ismerõs arra. MÉG! Posted Image )Elõre is köszönöm!Roni

#43 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 16. - 19:49

Lehet hogy csak én olvasom ezt a témát és lassan csak én írok bele !Megteszem ismét !!Kedves Csongrád megyei lovasok február 26.-án Hódmezõvásárhelyen a várost keresztbe-kasul bejárjuk jelmezbe öltözve és igy próbálunk karneváli hangulatot lopni ebbe az álmoskás városba .Minden lovast és fogatost meghívunk a felvonulásra .A felvonulás végén egy kis tereplovaglás is lesz , majd a lovakat leparkoljuk és a Kengugu Panzióban folytatjuk a karnevált vacsorával , mely marha lábszár pörkölt lesz .Gyertek el , várunk mindenkint .Jelentkezni a 30-383-1299-es telefonon .

#44 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 17:50

Sziasztok!Milyen volt a felvonulás?Képek készültek?

#45 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 19:23

Szia Eva !Nagyon szuper volt a farsangi felvonulás .Volt 22 jelmezes lovas és 3 fogat jelmezesekkel .2 órán át körbejártuk a várost , nagyon élvezte mindenki . A nézõk meg bámúltak , többen kísértek minket , integettek és a legnagyobb dolog mosolyogtak ránk .Képeket a héten rakok fel a honlapunkra , majd üzenek neked . Csongrád megyeiek sajnálhatjátok , hogy nem vesztek részt ilyen jó bulikon . Szegedrõl jöttek két lóval is jelmezbe öltözve .Következõ buli - Tavasz köszöntõ túra - Március 12.-én Mártélyra megyünk a Bütyök csárdában ebéddel .Gyertek el !! [ Február 28, 2005, 18:24: Az üzenetet átszerkesztette: Dél-Alföldi ]

#46 GabiPeti

GabiPeti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 286 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 28. - 19:37

Tavaszköszöntõ?Dehát a bõrömön úgy érzem, hogy még tél van a javából.

#47 Pacika

Pacika

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 5. - 10:01

Tényleg haldoklik ez a topic! :( Biztos jó lehetett a farsangi felvonulás! Mi is beöltöztünk,csak nem mentünk sehova, maradtunk a lovastanyán. Ismét gyönyörû reggelre ébredtünk,megint csupa hó és jég minden. :mad: Van aki ilyen idõben is kijár rendszeresen terepre? Mi minden szombaton kijárunk, persze csak óvatosan, mert irtóra tud csúszni. ;)

#48 Nordwind

Nordwind

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 18:50

ismeri valaki csongrádm. böl (tenyesztöt) kovacs janost (szentes) ???????

#49 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2005 június 2. - 6:18

Lovas táborok indulnak nálunk !A tudomásom szerint a környéken senki sem szervez 10 napos napi 6 órás lovas foglalkozással tábort csak mi , akit érdekel még korlátozott számban vannak helyek .Képzõ táborokJúnius 19-28.Július 3-12. Július 17-26.Július 31-Augusztus 9.Nomád vándor tábor Augusztus 14-21.A részletes program , jelentkezési lap a www.lovas-sport.hu oldalon megtalálható ,ha van kérdés szívesen válaszolok rá itt is .

#50 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 19. - 21:28

Dél-Alföldi!Mikor rendeztek megint versenyt Nálatok?Mert érdekelne, ha esetleg rendeznétek?Ja, és most is szerveztek túrát Csongrád felé?Nagyon kihalt ez a topic. :( üdv Dodó

#51 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 21. - 6:59

Szia Dodó !Szeptember 17-18-án kétnapos versenyt rendezünk a programja most áll össze , kb 2 héten belül felteszem a részletes kiírást .Augusztus 14.-én indul a nomád lovastábor , Csongrádra is megy természetesen .A megyei lovasok nem aktívak a topikon , de szerintem a való életben sem , mindenki bezárkózik csak a saját kis világát éli . Persze vannak kivételek , egészen biztosan vannak !?

#52 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 22. - 21:20

Dél-Alföldi!Jaj, annak nagyon örülök, hogy akkor tényleg lesz egy ilyen verseny nálatok. Erre szívesen megyünk. :D Majd, ha fölrakod utánanézek a kiírásnak.Hát igen, van benne valami.. Meg azért itt nem vagyunk annyian a pacin, mint pl. Pestrõl vagy a Dunántúlrol. Mondjuk azért élhetne kicsit jobban ez a topik. :( Tényleg, egyébként jó sokat látom a Zsoltot a Jázminkával versenyeken. Tök jó. Ott volt Szegeden és Békésen is a hétvégén. Azt sajna nem tudom milyen eredménnyel, mert én is indultam és nem követtem szemmel, hogy õk hogy mennek.. Hogy hogy Imola nem versenyzik??? Pedig olyan rugója van annak a Csodalónak. :) És Julcsáék? Dodó

#53 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 25. - 6:39

Jázmin az egyik versenyen 6. a másikon 3. lett ha jól emlékszem .Imola most szünetel , fedeztetni volt , kb két hét múlva tudjuk meg az eredményt.Egy lányka próbál vele indulni versenyen , de nagyon siet és nem bír vele , egyébként jó eredményei voltak még igy is .Juliska kitünõen érzi magát , csak én lovagolom , Õ is fedeztetés alatt van .Te milyen eredménnyel szerepeltél !

#54 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 26. - 9:50

Na gratu! Ügyes kis ló ez a Jázmin.Komoly? És milyen csõdört 'raktok/tatok' rájuk? Igen, Imolka olyan sietõs pacc, de ha óvatosan lovagolja, és nem bántja soha, akkor tudnak majd együtt dolgozni, mert hatalmas szíve van. Fõleg ezért szerettem belé. :) Remélem sikerül mindkét kancának a vehem, és biztos jó csikókat fognak majd nektek adni.Mi Dáviddal Szegeden elsõk lettünk 1 méteren, Békésen meg kb ötödikek. De ezt a helyet már nem szalagozták. Melyik verseny lesz a következõ? Most a hétvégén jöttök Csongrádra?Láttam az új lószállítótokat. Tök jó. Csináltattátok? Hány ló fér bele? Azt nem néztem meg.

#55 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2005 július 26. - 17:34

Imola Koppányt kapta , Juliska Castort .Ha jól tudom mennek Csongrádra többen is tõlünk .A lószállítónk 4 lovas és hát csináltatni kellett , de még vannak hiányosságai .

#56 Roxy17

Roxy17

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 23 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 1. - 22:41

Sziasztok!Jár valaki "innen" Szeged-Gyálarét-re lovagolni egy nagy Péter nevû úr lovardájába??Ha igen,az lécci szóljon :) :ang: Köszi :cool:

#57 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 11. - 22:01

Sziasztok!Csak 1 kérdés: A Bárdos Sanyi(?)-nak nem a Bárdos Adrienn a lánya?

Edited by kiwi2, 2005 augusztus 11. - 22:01.


#58 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 11. - 22:09

Dodó!Írtam neked a Békés megye topicba, de írok ide is!Szegeden és Békésen én is ott voltam! B/1-ben indultál, igaz? Én Szegeden 4.lettem, Békésen meg 2. és 3. Akko mi már biztos taliztunk! Milyen lóval indultál? V inkább...milyen színû versenycuccod van? :D Arról lehet, h jobban tom....Volt vki Kunágotán múlthéten? (v elõtte? )

Edited by kiwi2, 2005 augusztus 11. - 22:11.


#59 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 12. - 6:04

kiwi2! De.

#60 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 12. - 21:45

Akko tom kirõl van szó. Nem is tudtam, h nekik istállójuk van. Na mind1.

#61 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 16. - 21:30

Kiwi!Jaj, most olvasom, hogy írtál, sajna az elmúlt napokban nem tudtam följönni.Mindkét nap B1-ben indultam. Szegeden még C0-ban is.Szegeden B1-ben 1., Békésen meg 5. vagy 6. lettem. Azt nem tudom pontosan, mert azokat már nem szalagozták.Ja ja, akkor mi már tuti találkoztunk. :) A ló neve Dávid, amelyikkel indultam, és háát egy lilás-kékes színû zakóm van. :ang: És te? Dodó

#62 Celtica

Celtica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 16. - 22:55

Roxy!én gyálarétre járok lovagolni,ott tartom a lovamat:)

#63 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 17. - 20:39

Dodó!Ide írom a másik topicban írtakra is a választ, mert ne dumáljunk már 2topicban is ugyanarról a témáról! :DSzal: Igen, Bogár István az edzõm, ismerem Nagy Zsófiékat, és rákoshegyen volt a lovam. De ezeket honnan tudod? Jah, és sztem akire te gondolsz, az Sági Vivien, a csapattársam. Õt is ismerem :D Én 2lóval indultam mind2 nap, az 1ik a sajátom, Roxán, a másik Félix. Fekete zakóm van és szürke kobakom, és Tattinis sötétkék fülvédõm meg izzasztóm, vkék szegéllyel (mmint a lónak :D ) Errõl a lilás zakóról hirtelen a Bán Niki ugrott be, de õ nem lehetsz, mert tudtommal nincs Dávid nevû lova :) De asszem tom ki vagy, mert láttalak ám !

Edited by kiwi2, 2005 augusztus 17. - 20:41.


#64 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 18. - 23:25

Kiwi!Erre én is gondoltam, de nem tudtam melyiket olvasod hamarabb, így úgy gondoltam leírom mindkettõben, úgyis megtalálod, úgy sem volt bennük olyan sok hozzászólás, kicsit föl akartam turbózni az elhagyatott topikokat. :D Ténlyeg, akkor tudom kivel keverem a Vivient. Egy Dunaharasztis lánnyal, õ a Nagy Vivien. Na mind1. Egyébként nem ismerem, csak tudom ki, a barátnõm ismeri, és onnan. Õ Pesten lakik, és ott is lovagol, a Laciéknál. Voltam már kint abban a lovardában párszor, ahol tartottad a lovad, na meg dumáltam néha a Dórival is itt fórumon (asszem együtt lovagoltatok, vagy valami ilyesmi..). Onnan gondoltam, hogy te vagy. Amúgy asszem nem láttalak még ott. Ezek szerint csak lovon a versenyen.Háát nem a Niki vagyok.. :) Viszont asszem én is sejtek valamit, hogy ki lehetsz. Inkább Békésrõl, mert Szegeden eléggé el voltam foglalva, nem tudtam nagyon körülnézni..De akkor ezek szerint te legalább képbe vagy. :D

#65 milagn422

milagn422

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 410 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 20. - 19:49

Szia Dodó!Te lovaglod a Dávidot? Ismerem azt a lovat, a lovardába lovaglok ahonnan vettétek. Hogy dolgozik mostanában? Jo?

#66 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 21. - 17:33

milagn422!Na, de jó, ennek örülök. :) Igen, tavaly novemberben vettük a lovat Szegedrõl. Há, eddig nagyon sok edzésen megküzdtünk egymással, de asszem mostmár kezdünk összeszokni. Jól dolgozik, mikor éppen nem agyas, de lassan akármilyen helyzetben lehet kezelni. Elõször voltak hisztik, mikor egyedül vágtunk neki a terepnek, mostmár olyan jókat megyünk, hogy csak na. :ang: Ugráskor sem a legmobilabb ló, észnél kell rajta lenni. De mindezek ellenére birom a fejét. :D Most megpróbálunk minél több versenyre eljutni.Te mit tudsz róla? Meddig lovagoltál ott? Ültél rajta? Milyen volt?Szóval légyszi írj le mindent, amit csak tapasztaltál és tudsz a lóról. :cool: Jó lenne kicsit a múltját is megismerni jobban. Ja, írhatsz magánt is, talán akkor nem nagyon húzzuk föl moderátorokat. :ang: Köszi, és örülök, hogy jelentkeztél.Dodó

#67 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 29. - 7:30

Dél-Alföldi!Meg van már a kétnapos verseny programja? Ha igen, szólj, mert érdekel, megnézném. :) Egyébként nagyon szeretnénk menni, remélem összejön.Boxot hogy lehet foglalni? Mennyi pénz lenne egy éjszakára? A versenyzõk hol alszanak (sátor, ház)? Ezekre lennék fõleg kíváncsi.A hétvégén beszéltünk a Zsolttal, a szolnoki Korosztályos Ob-n. Nagyon ügyes volt Zsófi. Sajnálom, hogy elmaradt a döntõ. Gratu a lovaitoknak. :cool: üdvDodó

#68 Roxy17

Roxy17

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 23 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 30. - 20:29

Celtica!Már nem fogsz válaszolni????

#69 Celtica

Celtica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 30. - 23:13

sya Roxy!mire is kéne válaszolnom? :) mit kérdeztél?egyáltalán kérdeztél vmit? ;) voltál már kint gyálán a lovardába?

#70 Celtica

Celtica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2005 augusztus 30. - 23:17

jovan,látom csak én vagyok vak:)

#71 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 1. - 18:07

Dodó !Mindenki akit még érdekel a szeptember 17-18.-án megrendezésre kerülõ lóversenyünk nevezési kiírása és program plakátja letölthetõ awww.lovas-sport.hu oldalunkról !!!A héten kipostáztuk a szövetségi címjegyzékben szereplõ összes klubbnak is .A rövidített kiírás :Tisztelt Lovas Barátaink és Vendégeink ! A Dél-Alföldi Lovasudvar 2005.szeptember 17.-én és 18.-án Õszi Dél-Alföldi Lovas Fesztivál ,,A Lovak Ünnepe !,, rendezvényét tartja .A két napon számos lovas verseny , bemutató , kirakodóvásár , esti utcabál és koncert lesz .A verseny helyszíne : Hódmezõvásárhely – Bodzási út elején található lovas pálya2005.szeptember 17 . Szombat I. Vsz.: Gyermek Ügyességi Könnyû Kategória II. Vsz.: Távlovaglás – Távhajtás startja III. Vsz.: Amatõr lovasok díjugratása IV. Vsz.: C0 Versenyszám V. Vsz.: C1 Versenyszám2005.szeptember 18. Vasárnap VI. Vsz.: Gyermek Ügyességi Nehéz Kategória VII. Vsz.: Staféta nyitott díjugratás VIII. Vsz.: C2 Versenyszám IX. Vsz.: Díjugratás – pontgyûjtõ versenyszám X/1. Vsz.: Fogat hajtás – kettes fogatok részére ( póni és nagy ló ) X/2.Vsz.: Fogat hajtás – kettes fogatok részére ( póni és nagy ló ) pontgyûjtõ hajtás Ló szépségverseny díjátadás Minden nevezett versenyzõt megvendégelünk egy tál étellel és az esti koncertre ingyen belépõt kap .Boxok korlátozott számban foglalhatók .Sátorhely ingyenes – szállás foglalásban segíteni tudunk .A versennyel kapcsolatos információ : Schmidt Zsolt – 30-383-1299 , a kiírás letölthetõ a www.lovas-sport.hu oldalról .Várunk mindenkit !Dodó van még szabad boxunk lehet foglalni nállam , szállás ügyben sátor helyet és fürdõ használatot adunk , de tudunk közeli panzióban foglalni is szobát .

#72 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 3. - 17:51

Dél-Alföldi!Köszi szépen, hogy fölraktad, nagyon örülök neki.Mi tutira mennénk, szóval, ha van még boxotok (remélem igen), akkor szeretnénk egyet bérelni szombat estére. Mennyi lenne egy éjszakára??Hol tudok nevezni? Zsoltot hívjam föl? Vagy helyszínen is lehet?Elõre is köszi a válaszokat. üdvDodó

#73 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 9. - 23:02

Jön valaki Makóra versenyre vasárnap?Nem tudtok róla vmit? Edzõm azt mondta 11kor kezdõdik, dehát soha nem lehet tudni.......milyen számok lesznek? stb :)

#74 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 10. - 11:19

Kiwi!Igen, mi megyünk.Elviekben 10-kor kezdõdik, de 9-kor valami megbeszélés lesz, így addigra oda kéne érni, na meg nem lehet neten nevezni, így azt is helyszínen kell lebnyolítani.. Lesz C0, C1 és C2. A a méter és az 110 is valamilyen vadászugraásnak van kiírva, na meg van olyan szám, ahol a jövõ évi kezdõ lovak, és a jövõ évi kezdõ lovasok mennek. Igazából ennyit tudok, edzõmnél van a papír. Ti nem kaptatok Ópusztaszeren kiírást?

#75 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 10. - 21:46

Dodó!Huh, akko elvileg ott talizunk! Úgyse foglak felismerni! :D De azé hátha. Én elõször egy sötétpej kancával megyek, kék izzasztó meg fülvédõ, világoskék szegéllyel (tattinis) fekete zakó, szürke kobak. Aztán egy pej heréltel, aki baromi magas, és kék izzasztóval arany szegéllyel. Szal ha felismersz, köszönj rám! :) Amúgy milyen számban mész?És mi az a vadászugratás? :D :DNekem edzõm azt mondta 11kor kezdõdik a verseny! Én nem voltam velük ópusztaszeren, mert sokáig nem volt edzés, és nem ment volna jól a lovam (holnap szintén ez lesz) Remélem nem kezdõdik elõbb, mert így is 5kor kelek, 6kor indulunk Pestrõl!

#76 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 12:30

Kiwi!Olvastam a leveled tegnap, de hiába bambultam ide-oda, csak ne ismertelek fel a leírtak alapján sem.. :( Én mentem a C0-ban, ami a számítottnál is kisebb volt, de nem gond. :D És mentem a vadászugratásban, amit meg jól megépítettek. :D Szóval így jártam, egyébként a C0-át 5 hibaponttal, a vadászugratást meg hibátlanul zártuk.Neked hogy siekerült? Milyen számokban indultál?A vadászugratás hiba-idõ alapján megy, minél gyorsabban és hibátlanul érj végig egy jól megcsavart pályán. :ang: Ott volt a pesti barátnõm, aki ismeri Vivit, úgyhogy vele is beszélgettünk kicsit. Meg felismerem a Bánfi testvéreket is és Bogárt is, de mást nem mondott Vivi, hogy van e még ott valaki az õ klubjukból. Ha voltál és indultál, mesélj!Dodó

#77 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 18:21

Dodó! Majd kérdezd meg a Jani bácsitól, hogy mi a vadászugratás és a hibaidõs verseny közötti különbség. Biztos el fogja Neked mondani...Mert a vadászugratás az nem az, amit Te leírtál.

#78 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 18:50

Furioso!Köszönöm szépen a tippet, érdekes, én sem tudtam mi az a vadászugratás vasárnap a versenyen, kérdésemre és a szervezõk felvilágosítottak, hát ezt mondták.. De azért köszi mégegyszer, hogy megpróbáltad. :ang: üdv Dodó

#79 kiwi2

kiwi2

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 872 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 16. - 21:05

Én indultam B/1 B/2-ben, 2lóval, (a vadászugratásban) az 1ikkel mindkettõt hibátlanul zártuk (sajna pont nem a sajátommal :( ) Én is sasoltam ám rendesen, de szintén nem ismertelek föl :D Ott voltál a felvonuláson? Én szétültem a s.ggemet mire vége lett :D

#80 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 17. - 7:06

Ott voltam igen, ott álltunk a Kovács Henriék mellett. Én is untam az egészet és a ló is. Ennek ellenére jól viselkedett, nem voltak kitörései, pedig errõl híres. :D HOva mentek legközelebb?