Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

IV. Nemzetközi Rönkhúzó Verseny és Hidegvérû Találkozó


  • Please log in to reply
123 válasz a témához

#1 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 8. - 13:10

Posted Image

#2 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 11. - 15:58

Szuper lesz! :) Kérés: tavaly Kóspallagon nem lehetett átlátni az ügyességi verseny pályáját, mert nagyon lejtõs területen voltak az akadályok. Lehetne egy aránylag vízszintes részen, akár kisebb, de jól belátható területen kijelölni a pályát?

#3 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 11. - 19:29

Mint tavaly részt vett versenyzõ, megnyugtatásul mondom, hogy az a pálya pofon egyszerû és logikus volt. Elõször én is megijedtem, mert nem láttam mi merre, de a fogathajtás alatt körbementem, és onnantól nem volt gond. A lejtõ és a patak legalább kicsit érdekessé tette a dolgot. :) Nekem úgy tetszett, és szerintem éppen az a jó benne, hogy ki lehet használni a domboldalt is. Persze a szervezõk majd úgy csinálják ahogy akarják, a tavalyinál már csak akkor lehetne egyszerûbb, ha síkon lenne az egész. Az meg uncsi. Szerintem. :ang:

#4 Zebrabara

Zebrabara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 11. - 19:53

Ejha! Ütõs a plakát, gratula a fényképésznek hozzá (Dé?)! :yeah:

#5

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 11. - 22:44

Köszönöm, igen, a képet én jegyzem, de a plakát Andi munkája. :) A tavalyi pálya szerintem is jó volt a terepviszonyaival, bár tény, hogy nézõként kicsit nehezen volt minden része jól látható. Viszont így izgalmasabb volt. :)

#6 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 12. - 7:57

Egy versenyzõ pályáját sem tudtam végignézni, mert vagy a felsõ részt láttam át, és akkor az alsót nem, vagy pedig az alsót láttam, és a felsõt nem. Kilovagoltak a képbõl, aztán egy kis adásszünet után visszajöttek, így nézõként zavaró volt. Ezért lenne szerintem jobb átlátni az egészet.

#7 kamilla

kamilla

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 858 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 25. - 12:46

Sziasztok! Új vendéget sikerült elcsalnom a rendezvényre: " A Happyriders Kétnyelvû Lovasiskola részérõl egy 5 és fél perces díjlovagló zenés kûr bemutatóval készülünk, amit Nagy Luca 12 éves tanítványom fog lovagolni Colet van't Swillenthof import belga hidegvérû kanca nyergében." :yeah:

#8

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2011 május 25. - 19:59

Deszuper! :kocc: Kíváncsian várjuk őket is, biztos ügyesek, és nem akármilyen látvány lesznek! :) Már előre fényesítem az optikát. :D

Edited by Dé, 2011 május 25. - 20:17.


#9

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 7. - 4:58

Felhozom a topicot, mert lassan aktuálissá válik. :) Andi, részletes, "hivatalos" program mikorra várható? :)

#10 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 7. - 13:46

Csináljátok jól meg! Innen a fél falu megy, kedvet kaptak a tavalyi fotóimtól! :D

#11 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 7. - 13:55

:yeah: Remélem jössz Te is!

#12 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 7. - 14:11

nanáhogy! :yeah: :yeah: :yeah: Terveztem, hogy szerzek egy nagyseggût és nevezek a versenyre. Sajnos idõközben eladták azt a sodrit. :( Úgyhogy ló nélkül. :)

#13 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 7. - 14:16

Mi is készülünk apástul kis gyerkõcöstül. A nagylány is igényelné, õ Pestrõl átlibben a tervek szerint, és becsatlakozik a családhoz. :)

#14 Mézszín Sörény

Mézszín Sörény

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.324 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 7. - 14:45

Hümm. Évek óta tervezem, hogy elmegyek, de eddig valahogy sose sikerült. Talán majd most.

#15 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 8. - 13:23

Programok

#16 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 8. - 16:45

Mi is készülünk apástul kis gyerkõcöstül. A nagylány is igényelné, õ Pestrõl átlibben a tervek szerint, és becsatlakozik a családhoz. :)

Dejó, Zsebi, fussunk egymának! :)

#17 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 8. - 19:58

Szeretnék ám! :ang: Még jövök egy látogatással, nem felejtettem el. Kérésem lenne. A nagy leány jönne Pestrõl, lenne valahol egy ülésnyi hely valamelyik kocsiban neki? Vagy valami utazó társasághoz becsatlakozna, úgy kevésbé komplikált lenne az egymásra találásunk.

#18

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 8. - 23:01

Programok

:kocc:

#19 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 9. - 12:18

Zsebi, sajnos engem is visznek és mi is sakkozunk, ki fér még be. :) De hátha itt olvassa valaki, aki segíthet. :)

#20 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 14. - 21:58

Szami esetérõl biztos hallottatok többen (a felsõpetényi istállótûz kapcsán). felvetném itt az ötletet, mivel nincsenek túl messze Kóspallaghoz, hogy aki esetleg jön, és akar hozni vmit, azt egy közös gyûjtõhelyen össze lehetne szedni, és átvinni hozzájuk mit szóltok?

#21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 14. - 23:22

Szerintem klassz ötlet! :)

#22 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 19. - 6:08

Két pici kérdés merül fel, ezzel kapcsolatban, lett-e olyan, aki vállalja a gyûjtögetés gondozását, és olyan, aki vállalja a tele- vagy transzportálást?


Szeretnék ám! :ang: Még jövök egy látogatással, nem felejtettem el.
Kérésem lenne. A nagy leány jönne Pestrõl, lenne valahol egy ülésnyi hely valamelyik kocsiban neki? Vagy valami utazó társasághoz becsatlakozna, úgy kevésbé komplikált lenne az egymásra találásunk.

Van már tele- vagy transzportõr?

Edited by Ernest, 2011 augusztus 19. - 6:09.


#23 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 19. - 12:32

Két pici kérdés merül fel, ezzel kapcsolatban, lett-e olyan, aki vállalja a gyûjtögetés gondozását, és olyan, aki vállalja a tele- vagy transzportálást?
Van már tele- vagy transzportõr?

Nincsen, írok magánt.

#24 froclee

froclee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 19. - 19:16

Érd-Kóspallag útvonalon 3 hely kiadó

#25 Timsili

Timsili

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.326 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 19. - 21:14

Két pici kérdés merül fel, ezzel kapcsolatban, lett-e olyan, aki vállalja a gyûjtögetés gondozását, és olyan, aki vállalja a tele- vagy transzportálást?


hazafelé mi beugrunk vele szívesen. a szervezésbe nem látok bele, nemtom van-e kapacitás gyûjtögetõ helyre/emberre, de ha nincs, max csinálok egy nagy transzparenst magamra. :ang:

#26 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 20. - 17:43

Bevallom nehezen vettem ra magam, hogy elmenjek a talalkozora ebben a melegben, de nem bantam meg. :) Az I.-n voltam utoljara es meg kell mondjam szepen kinotte magat a rendezveny! Rengeteg nezo volt. Le a kalappal Andi elott, hogy mekkora lelkesedessel tudta egesz nap vezenyelni, konferalni a programokat! :kocc: (Kivancsi lennek estere marad-e hangja. :)) Volt tombola, bufe, arusok, legvar, sok-sok poni, tiszta bucsu hangulat! :) Es persze a gyonyoru hidegveruek versenyszamai. 13 ora korul mikor mi erkeztunk volt egy kis fennakadas a kozlekedesben a falu elejen, de en meg a keresztezodes elott leparkoltam es setaltunk kicsit. Nem esett nehezemre. Kicsit tobb wc, arnyek es hideg innivalo jo lett volna, de ne legyek mar telhetetlen. :D (1,5 eves szemmel Gergo kovacsbemutatoja, a tombolamalac es a miniponik voltak a legjobbak. Vegre olyan lovak, amiknek felnott segitseg nelkul meg tudta simogatni a hatat. :D ) Gratulalok a szervezoknek!

Edited by Csuti, 2011 augusztus 20. - 17:48.


#27 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 20. - 18:05

Méz miért nem indult?

#28 Méz

Méz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.207 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 20. - 19:46

Méznek egyéb elfoglaltságai voltak (igaz helyszínen belül). De jövõre két lovat tervez vinni. :)

#29 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 7:41

Hilfi kislánya nagyon hiányolta Egész nap kerestük Mézet, a pacit. :)

#30 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 8:23

Én meg Kistáltost lestem ezerrel, de nem sikerült összefutnunk. Így is kevesebb idõm volt a családomra sajnos mint szerettem volna. Igazán kiábrándító volt, hogy a mi szántani használt hámunknál is trehányabb cuccokban voltak a lovak egyes fogatokban. :(

Edited by zsebi0202, 2011 augusztus 21. - 8:23.


#31 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 9:20

Megkérdezhetem ki volt a konferanszié' ? :)

#32 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 9:30

Csak nem voltál ott te is???


Én meg Kistáltost lestem ezerrel...

Na, szép, engem meg nem is... :D
.

#33 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 9:39

Csak nem voltál ott te is???


Egy rövid ideig, de.

#34 Zebrabara

Zebrabara

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 9:44

Na ide azokkal a képes beszámolókkal, de izibe'. :cool:

#35 zsebi0202

zsebi0202

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.862 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 10:06


Na, szép, engem meg nem is... :D
.


Jajjj, jajjj, ezerrel megkövetlek. Bár célirányosan nem kerestelek, nem akartalak zargatni a munkádban, de célkitûzéseim között szerepeltél persze. Nagyon hálás vagyok neked is meg Froclee-nak is a fuvarért, leköteleztetek egy életre.
Annyit azért árulj el, mikor a naptáraknál beszélgettem Mézzel meg Frocleeval meg a többiekkel ugyi nem találkozhattunk? Timsili állítja hogy ott voltál, de ennyire nem lehetek...

#36

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 10:36

Egész nap kerestük Mézet, a pacit. :)

De Méz nem is paci!.. :D

Megkérdezhetem ki volt a konferanszié' ? :)

Kamilla fõszervezõ néni volt a speaker. :)
tötõci, fotógéppel voltál, remélem! (Ha már nem találkoztunk, legalább bizonyítsd, hogy ott voltál. :D)

Annyit azért árulj el, mikor a naptáraknál beszélgettem Mézzel meg Frocleeval meg a többiekkel ugyi nem találkozhattunk?

Örni bácsi hol volt, hol nem volt... :kv: :D

Hoztam pár képet, egyelõre csak f.szbúkos mappából, de elvben ezt mindenki meg tudja nézni, aki rákattint (remélem, tényleg...).
Kóspallag 2011.
(Majd egyszer csak csinálok egy kicsit bõvebb galéria-izébizét valahova.)

Mi jól éreztük magunkat, mint általában, köszönet a szervezésért, és mindenért! :ang:

#37 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 11:08

Kamilla fõszervezõ néni volt a speaker. :)
tötõci, fotógéppel voltál, remélem! (Ha már nem találkoztunk, legalább bizonyítsd, hogy ott voltál. :D)


Nem, nem is nagyon jutottam közel a rendezvényhez sajnos, kocsiért mentem oda. Kicsit zûrzavar volt :D

#38

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 11:11

Hátizé - mondhatni, baromi sokan voltak, szóval igen, mint a heringek (fõképp parkolás terén)!.. Ennek minden elõnyével és hátrányával. :) Az viszont, hogy ennyien eljöttek, mindenképp csuhajjára ad okot. Szerintem többen voltak a tavalyinál is. :kocc:

#39 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 11:47

Ugyan nem tuom, mekkora kravál volt avagy nem volt az elmúlt években, de szerintem a szervezõk nem ússzák meg erõszakosabb forgalomirányítás nélkül jövõre, ha jót akarnak.
Na meg a pereces vállalkozót le kell cserélni hatszorakkora kapacitásúra. :D

Jajjj, jajjj, ezerrel megkövetlek. Bár célirányosan nem kerestelek, nem akartalak zargatni a munkádban, de célkitûzéseim között szerepeltél persze. Nagyon hálás vagyok neked is meg Froclee-nak is a fuvarért, leköteleztetek egy életre.
Annyit azért árulj el, mikor a naptáraknál beszélgettem Mézzel meg Frocleeval meg a többiekkel ugyi nem találkozhattunk? Timsili állítja hogy ott voltál, de ennyire nem lehetek...

Gondolom, Froclee nevében is mondom, a fuvar nem a dicsõség, hanem az elvárhatóság szintje. :)
Többször voltam a lányoknál, bár a naptárra fogtam a látogatást. :D

Nem, nem is nagyon jutottam közel a rendezvényhez sajnos, kocsiért mentem oda. Kicsit zûrzavar volt :D

Ejnye. Pedig jó lett volna egyet integetni. :)

#40 froclee

froclee

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.663 hozzászólás

Közzétéve 2011 augusztus 21. - 12:54

Hmm, kerülgetjük egymást, kéne csinálni egy paciponthus sátrat hasonló alkalmakra.