Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Maffia


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
5707 válasz a témához

#5681 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 8. - 11:29

Aug12tõl horvátország :(

#5682 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 8. - 17:32

Apple! :(

Aug12tõl horvátország :(

Hozzászólás megtekintése

Dehát nem üti! Attól még pár napra, ha nem is 10-ig, csak le tudsz ugrani! :)

#5683

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 8. - 18:27

Én augusztusban már nem dolgozom, bibí :D De meg is érdemlem, mert jelenleg megszakadok és nem azért, mert én eddig lusta voltam dolgozni (március óta) :gm: Éljen Pató Pál fõnök úr :dev:Szóval, én augusztusban pihenni akarok. És erre Szepezd tökéletes hely. Kérdés, egyedül megyek-e, vagy a Kísér(t)etemmel, mert neki viszont valszeg nem lesz szabi augusztusban...tötõ, ez tényleg nem ütköz, ha csak az elején le tudsz jönni egy kicsit, és begyûjtheted az ölelgetéseket, már az is valami, nem? :ang:

#5684 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 8. - 18:33

Dede bezony. Azt hittem hogy 10-étõl kezdõdik, de végülis így egy fokkal jobb mert Kenesén leszünk akkor is, viszont onnan már egy köpés Szepezd, majd átugrok, vagy ha akartok átjöttök egy napra.

#5685 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 8. - 21:00

Kenesén leszek én eleget, asszem jó ideig csak átutazóként akarom látni (értsd irányban Szepezd fele...). :D Megyek majd szerdától (12-e) mérõtáborba oda, oszt ott leszek 9 napig... :( Hogy fogom én azt utálni...Szal Tötõ, ha lenn leszel és sok elvetemült kisembert látsz mûszerekkel rohangálni a 71-es és a vasút körül, akkor azok mi vagyunk. :D

#5686 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 17. - 21:20

Alakul. :) A jelenlegi állás szerint én is el tudok menni. Ha esetleg gólyatábor miatt lemondanám bocsánat, de azok azért késõbb szoktak lenni. Ma hallottuk anyummal a tévében, hogy az idei érettségik rosszabbul sikrültek, mint a tavajiak, és valószínû alacsonyabbak lesznek a pontszámok. Még így is az esélytelenek teljes nyugalmával, de nagyobb eséllyel várakozóálláspontba helyeztem magam. :)

#5687 Nedi

Nedi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 26 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 23. - 10:36

Ha valami egetrengetõ dolog nem jön közbe, tudok menni. (Jucuus! Vigyázz a nadrágodra,legalább is ha majd megyünk fagyizni :) )

#5688 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 23. - 22:00

Viszek valami védõ bigyót, és akkor a lábnyomodat kirakjuk a múzeumokba, mint szent ereklyét. :D A hagyi fotójával együtt... :D

#5689 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 24. - 7:59

Most elképzeltem, ahogy Jucc jéghokis kapuscuccban mászkál 40 fokban Nedi mögött, mindern mozdulatát lesve. :D :gm:

#5690 Nedi

Nedi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 26 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 24. - 10:27

Naaa! Ilyen gonosznak gondoltok? Nem kell az egész kapus cucc, elég ha a lábát védi :dev:

#5691 Amira

Amira

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 383 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 25. - 12:30

Jucuus, törölj ki néhány levelet, mer már megin nem tudod fogadni szent írásomat.

#5692 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2006 július 25. - 22:37

Malyd Artin után talán én is felöltöm azt a kapus cuccot, de õt a partról bevágjuk a mélyvízbe abban a szerelésben... :gm: :dev: :DAmira! Tötröltem, jöhet a szent írás. :D

#5693 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2006 augusztus 4. - 16:33

No, lassan eljött az ideje annak is, hogy a kapuban áll a balatoni banzáj.Többen érdeklõdtek már, mint hogy lesz az indulás, nekik az elsõ ötletet elmondtam és jelenleg úgy tûnik marad is majd az. Akik még nem tudják, azoknak megüzenem, ha meg valakit kihagynék, kérem ne legyen rest ezt jelezni nekem, mert sok a dolgom és lökött az agyam.

#5694 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2009 június 2. - 11:37

Cirka 3 év távlatában, nem bulit írok ide, hanem egy defiblirálást próbálok, de azt hiszem esélytelenül. Nincs ötletem, tanulnom kell, csak gondoltam hátha újra éleszthetõ, az egykoron olyan nagyon aktív topic...

#5695 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 12. - 12:36

Töltés 120-ra! :rolleyes:

#5696 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 12. - 13:08

Itt van egy igazi maffia:

Posted Image

#5697 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 12. - 15:47

Ha jól megnézitek a szende és naív kislány éppen most fésüli át a sunyin nézõ és vészjóslóan fekete sziszából (akarom írni matkából) a bolhákat az arcára. Nemzetközi turizmus. :D mármint persze a bolháknak. De hol itt a maffia??? Hacsak nem a turizmusban. :D A töltést meg a poharamba kérném! :)

#5698 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 12. - 16:29

Ez mûveletlenség, a matkát hívják Maffiának!

#5699

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 12. - 18:49

Artin, de hüle vagy!.. :D :kv:

#5700 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 12. - 18:51

Hátra, és csatt! :D A Macsek, meg cuki, kár, hogy allergizál... :) És Blöki hol van? Vagy õ nem tartozik a maffiához, és a Maffiához. ;)

#5701 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 15. - 8:06

namivammmá? :D

#5702 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 15. - 22:11

Próbálkozunk valami életet lehelni a Maffiánkba. :) A rehbilitáció megkezdõdött. :) Remélem továbbra is ilyen jó úton fog haladni. :)

#5703 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 16. - 18:25

Jucc! Terapeutáld meg. :D Dé! Én mikor ne lennék az? :D Hol jó, hol rossz értelemben, de szerintem mindig az vagyok. :) Amúgy kezdek rájönni, hogy Gyõr nem is egy rossz kis város. - Még nem kerültem dugóba - Kissé biciklista-barátabb, mint Pest - Ha már folyó van, legalább strandolni is lehet Lehet itt kéne ragadnom?

#5704

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 16. - 19:03

Dé! Én mikor ne lennék az? :D Hol jó, hol rossz értelemben, de szerintem mindig az vagyok. :)

No, ez igaz! :D De ez nem baj, sõt. :kocc:

Lehet itt kéne ragadnom?

Azt azért ne! :nem: ;)
De mesélj majd, hogy milyen ott az életed! :) Remélem, minden jól alakul!

Blöki meg szegény, elhunyt már pár éve... Legalábbis az enyémdrágámszépokoskutyám. :ang:

#5705 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2009 szeptember 16. - 20:04

Artin! Gyõr nagyon jó hely szerintem. :) Ha mondhatok ilyet én jobban szeretem, mint Budapestet. ;) A rehabbal, meg igyekszem. :P De ehhez ti is kelletek, az õsi, és hamisíthatatlan Maffiások. :) Dé! Õ mindíg veledmarad a szívedben. :ang: Bocsi, nem akartam cseppfolyóságot okozni. :kv: Voltam ma a plakát kiállításon este. :) Elég érdekes volt. :) Most is van néhány jó plakát, párat lencsevégre is kaptam, amennyire a körülmények engedték. :)

#5706 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 22. - 23:57

Egy pasi akinek két felesége van, mindkettõt teherbe ejtette.
Majdnem egyszerre is szültek:
Az egyiktõl tegnap lánya lett, a másiktól Ma Fia.

#5707 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 23. - 0:24

enyémdrágámszépokoskutyám

Õ nekem is nagyon hiányzik. Sajnos rövid ideig ismerhettem, de nagyon kedveltem.

Ha jól megnézitek a szende és naív kislány éppen most fésüli át a sunyin nézõ és vészjóslóan fekete sziszából (akarom írni matkából) a bolhákat az arcára.

Errõl a mondatról Babi néni jutott eszembe. De vajon miért? :rolleyes:

A töltést meg a poharamba kérném! :)

Szerintem megoldható, hogy egy helyen legyetek. Te, a pohár meg a belevaló (társaság). :kir:

De ehhez ti is kelletek, az õsi, és hamisíthatatlan Maffiások. :)

Na, persze!
Don Corleone
Don Pepe
Don Perignon

Nélkülük nem is buli a buli. Mind ott lesznek a buliDon :kocc:

#5708 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 31. - 16:57

Visszaolvasgattam ma a topik egy részét... néha bizony hangosan vonyítottam a röhögéstől..  :D  :D  :D Hogy mi mennyire idióták voltunk. ......... na jó. vagyunk.  :kir: