Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Maffia


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
5707 válasz a témához

#1 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 8:48

Fórumos buli ló nélkül? :confused: Furcsa, de létezõ dolog.Eme topic célja, összegyûjteni a fórumos "családok" alkalmi jellegû, akár ló nélküli összeröffenéseit, nyaralását, élményeit.Meggyõzõdésem, hogy sok-sok "keresztapa" van a fórumon, akik idõnként jó kis bulikat szerveznek a kis családjuknak.Itt a lehetõség bemutatni a család mûködését, belsõ életét.Fejvadászok kíméljenek.

#2 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 8:57

Az elsõ, és leghatalmasabb keresztapa Artin Posted Image , balatoni nyaralójukban szervezett egy "családi" nyaralásnak álcázott taktikai megbeszélést. Posted Image A rendõrök, s más családok megtévesztése céljából a hangulat nagyon jó volt, s pár önfeláldozó családtag ide-oda utazása is segítette a külsõ megfigyelõk összezavarását. ;) Csodálatos napokat töltöttünk a Balaton partján, kellemes idõjárás mellett. Hamarosan beszámolók, s fényképek fogják bizonyítani, hogy aki korpa közé keveredik az is érezheti magát felhõtlenül boldogan, szabadon, ha csak le nem kapcsolják a zsaruk idõ elõtt (azaz bármikor).

#3

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 12:53

Szép kis napok 2 Judit, 1 Ármin nevezetû bajszos angyalka és Mardel társaságában Posted Image Iszonyatos jó volt, de fényképek kíméljenek! ;) És túrórudi, a körmödre verünk, hogy nem maradtál tovább! (na jó, nem) Meg persze ez andikára és tetkére is vonatkozik.Mikor megyünk megint?

#4 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 12:58

Hát nagyon sajnálom hogy nem jutottam le..úgyhogy..én inkább most itt is hagyom ezt a topicot, nehogy megszakadjon a szívem. :(

#5

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 13:01

Neeee, KT, ne szakadjon meg, nem ez volt az utolsó, jössz te még a mi utcánkba! ;)

#6 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 15:46

KT!Ha az utcánkba nem is, de a társaságunkba mindenképp jönnöd kell. Ha már a Balaton kimaradt, legyél ott szombaton Akasztón, s találkozhatsz néhány családtaggal "Ármin, a bajszos angyalka" nevû keresztapa bandájából. :cool: túrórudi, Tetke, andika1!Remélem ti is olyan jól éreztétek magatokat, mint ahogy mi élveztük a társaságotokat. Tényleg kár, hogy nem tudtatok tovább maradni. Bízom benne, hogy lesz még lehetõségünk együtt bulizni, s akkor egyikõtök sem menekül ilyen könnyen. ;) Még egyszer köszönet Artin (Ármin, a bajszos angyalka :D ) szíves invitálásáért, szervezéséért, s türelméért, melybõl jócskán elhasználtunk eme pár nap alatt. Azt hiszem a fent nevezettek, s a kemény mag (Jucuus, Dé, Nedi) nevében is mondhatom, hogy csodálatos volt ez a 4-5 nap.Hálás köszönet. Posted Image Remélem mihamarabb mehetünk újra, mert mióta eljöttünk Mardel még nem adott életjelt magáról, s már félek, hogy valami komoly baja lehet. :rolleyes: Azonkívûl az ott felejtett fél doboz tusfürdõm is azt gondolhatja: Micsoda egy koszos alakhoz kerültem, már napok óta felém se néz.Ez ugye türhetetlen, ezért igyekeznünk kell újabb "családi" összejövetelt tartanunk.A zsarukat lefizettem pár, a csajokról infrakamerával készült fotóval, úgyhogy semmi gond nem lesz. Ha csak a szomszéd ügyvéd, meg a német vendégei nem tesznek feljelentést holmi szorványos Yiiiiiihhááááááááááááá-zás miatt. ;) Kereszpapi!A fotók nyugodtan jöhetnek, a csajok majd megszokják, hogy ebben a családban a férfiaké a döntés joga. :D

#7 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 19:39

És milyen család ha szabad kérdeznem? Olasz maffia? Mert akkor köztük a helyem Posted Image És igen, megyek Akasztóra, úgyhogy nem menekültök :mad: Egyébként most jöttem a vb-rõl bibibííí, és úgy lógtunk be, még fizetnem sem kellett hehe tongue.gif

#8 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 19:44

no igen. sajnálom, hogy nem lehettem ott bizonyos emberek miatt. [ Augusztus 08, 2004, 19:44: Az üzenetet átszerkesztette: Devil_girl ]

#9 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 19:55

Ken Tacky!Igen és igen!Akasztón találkozunk.

#10 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 20:53

Rendben. Akkor oda megyek én, a barátnõm, akit igyekszek megfertõzni lóval, és valószínû Dev, mert Õ amugyis lent lesz Kecskeméten.Nos, ennyi, a létszám még nem pontos, de örülnék ha MINDENKI eljönne, és minél többen lennénk, mert1.szeretnék sok kedves lóbolonddal találkozni2. a barátnõmre nagy hatást kell gyakorolni

#11

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 8. - 20:55

Nagy hatást? Akkor jó helyen lesz. Posted Image

#12 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 9. - 10:15

Csak nehogy nagy hátas legyen a vége! :D Vagy ha már hátas, akkor legyen patás is. ;)

#13 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 9. - 17:40

Egy kis hangulatkép a nyaralásból:Egyik este megbeszéltük, hogy mindenki ír valami verset, amibõl persze nem lett semmi.Vagyis egy vers született ugyan, de arról csak a beavatottak tudnak. ;) Reggelre viszont az asztalon találtunk egy papirost, melyen Artin kézírásával valami ilyesmi vers állott:1 kenyér2 tej1 db vajHússzeletek a flekkensütéshezAz ajtó zárva, a hátsón ki tudtok menni, ha fontos. Majd jövök. :D Kezdésnek nem rossz, de nem hagyhattam ennyiben, s íme így írtam át:Balatoni pipihusi Artin módra ;) (írta: Szellemlovas verse)Elmentem boltba,bár reggel már voltam.Nem kaptam husikát, ha te hozol, kapsz puszikát.Elõl zárva minden, úgyhogyhiába szûköltök, kapartok,hátul tudtok kimenni, ha nagyon akartok.Talán tudjátok ki vagyok,tegnap ott voltam én is a partin,szakállam, bajszom van, s a nevem Artin.

#14

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 9. - 20:09

:D Posted Image

#15 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 9. - 21:28

idézet:
Eredeti szerzõ: Szellemlovas:Reggelre viszont az asztalon találtunk egy papirost, melyen Artin kézírásával valami ilyesmi vers állott:1 kenyér2 tej1 db vajHússzeletek a flekkensütéshezAz ajtó zárva, a hátsón ki tudtok menni, ha fontos. Majd jövök. :D [/QUOTE]Ez de aranyos!!!!!!! :D :D :D Posted Image

#16

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 9. - 22:14

Ugye, milyen gondos házigazda Ármin, a bajszos angyal? Posted Image

#17 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 10. - 18:30

Az. Csak ide nem eszi a fene. Posted Image

#18 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 10. - 21:36

Ide esz a fene, hogy félreértés ne essék! Posted Image Csak minek hírdessem magam? Megbújok inkább a háttérben és szervezem tovább kis családunkat! Posted Image
idézet:
Eredeti szerzõ: Szellemlovas: szabadon, ha csak le nem kapcsolják a zsaruk idõ elõtt (azaz bármikor). [/QUOTE]Hogy is mesélted Szellem?! Hogy volt az az almalopás, a rendõrök orra elõtt? Posted Image

#19 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 10. - 22:52

Khöm, hkmm, khm, izé....az úgy volt, hogy csak pár almát ettünk meg Dé-vel, de mindenért vállalom a felelõsséget. Õ nem tudta, hogy lopott, mert azt mondtam, hogy az enyém a fa.Nem tudom mennyire volt hihetõ!? ;) :D Mindenesetre egy alkalommal épp arra jött egy rendõrautó és rám dudált.Szerencsére pont egy lefizetett tag volt a járgányban, így semmi gond nem lett. :rolleyes: Azért nem szép tõled kedves keresztapa, hogy pont te próbálsz lebuktatni. Posted Image Ennyire haragszol a múltkori két kamion vodka miatt? :D

#20 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 10. - 23:09

Nem, csak tudod, azok a gyönyörû fáim... Nem beszélve, hogy azoknak a rendõröknek épp máshol kellett volna elnézõen dudálniuk...Nade komolyra fordítva a szót.Dé! Miféle Ármin? Vigyázz, mert [url="http://"http://kep.tar.hu/artin/images/pic5793661.jpg"]morci[/url] leszek! Hát milyen dolog kikotyogni a nevem? He? :mad: ( :D )

#21 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 10. - 23:30

Családi nyaralás jelszóval védett :(

#22 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 10. - 23:33

A zsaruk miatt. :mad: Nagyon szemfülesek. :( Mindnek van szeme meg füle. :D Bár ennyi erõvel lehetnének kezeslábasok is. :D

#23

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 7:38

Khöm, naná hogy jeslszóval védett, ennyi kompromittáló és szar kép még az életben nem készült rólam :D Meg Mardel anyóról tongue.gif Nyugodtan fenyegess Ármin, nem tojok be tõled! tongue.gif

#24 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 10:04

Ha má kihagytatok a buliból, legalább a képeket hadd nézzem meg :(

#25 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 10:07

énis szivesen megkuksiznám õket :rolleyes:

#26 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 10:10

Vigyázz Dé! Van egy kód a kezeim közt... Posted Image

#27 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 10:11

Bizony. Ide a képekkel!

#28 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 10:13

na elég a dumálásból képeket követelünk! :mad: tongue.gif

#29 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 15:32

Erre hallgatnak.Gyávák. Posted Image

#30 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 16:34

betoji népség redface.gif

#31 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 16:46

Nemsoká teszek fel..Köszönöm a vendéglátást,szuper volt!! ;) [ Augusztus 11, 2004, 16:51: Az üzenetet átszerkesztette: andika1 ]

#32 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 16:47

na! :D

#33 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 17:50

Nincs tárhelyem ahova feltehetném õket,felteszi valaki õket ha elküldöm.?Kb 10 kép lenne..

#34 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 18:16

Köszike,már Artinnak átküldtem:)

#35 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 21:17

Andika! Még nem jöttek meg. :( Írtam mailt!A nagyérdemûnek meg üzenem, hogy már nem kell sokáig nyüstölni engem kódokért, mert amint azérintettek letiltják a kompromittáló és !szerintük! nem jó képeket, a többit kódolás nélkül is felteszem. Talán mégma este látható lesz az elsõ csoport, de inkább holnap.(mikre nem fog fény derülni... :eek: :D )

#36 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 21:45

Vajon :rolleyes:

#37

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 21:58

Semmire. Minden képet letiltok. Maradhat a hússütõs, meg a konyhatündéres. Meg amikor Jucuussal, meg Szellemmel megyünk az úton, az tök jó. Ja, meg a kártyás. De ennyi. Posted Image Ja, meg rólad Artin, mind maradhat! :D

#38 Szellemlovas

Szellemlovas

    SUFNI

  • Fórumtag
  • 1.145 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 22:12

Gondolod te! Posted Image Egy-két rosszul sikerült kép van, de azok sem a fotós miatt. Posted Image Egyszerûen a modellek nem voltak megfelelõk a feladatra. :rolleyes: Pl. Mardel anyó, citromhalak, stb. ;)

#39

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 11. - 22:14

Ne, a citromhal az király. Az marad! Mardel anyót rád bízom Posted Image

#40 Artin

Artin

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.886 hozzászólás

Közzétéve 2004 augusztus 12. - 14:22

[url="http://"http://kep.tar.hu/artin/index.phtml?aid=27666027"]Maffia Open Szepezd[/url]