Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Ciki sztorik, avagy legszebb öröm a káröröm


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
962 válasz a témához

#1 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 17. - 23:00

A topik nyitásának ötletét az adta, hogy történt ma velem egy kissé kínos, de azért mulatságos sztori:Az ELTE olasz szakjának ötödéves hallgatója lévén ezekben a hetekben épp tanítási gyakorlatomat töltöm az egyik budapesti gimnáziumban. Ma, óra közben, mikor épp a táblára írtam, tehát az osztálynak háttal álltam, egyszer csak megszólalt a klasszikus "üzenete érkezett" pittyegés az egyik mobiltelefonból. Vissza se fordulva hátraszóltam, hogy "lehetõleg ne most olvasd el". Az osztályban egybõl kitört a röhögés, és mikor hátrafordultam, akkor láttam, hogy legjobban a vezetõtanárom vigyorog, aki az órákat ilyenkor a hátsó padban asszisztálja végig... természetesen az õ telefonja csipogott. :rolleyes: Biztos veletek is történnek ilyesmik, ide várom felüdülésnek a hasonló sztorikat. Posted Image [ 17 Október 2002, 23:02: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#2 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 1:26

Engem egyszer lefotóztak sz... pottyantás közben. Ez még nem ciki. De majd belinkelem a képet. Posted Image Cav

#3 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 8:57

Cav! Szerintem az a ciki, hogy még nem láttam sehol a pásztói képeket! tongue.gif

#4 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 14:55

Nem is fogod! Posted Image Majd a novemberi bulin meglesznek már. Illetve párat viszek holnap, amik FF-en vannak, a színeseket még elõ kell hívatni. Cav

#5 Kátya

Kátya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 290 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 15:06

Hohóóó.Van nékem egy nagyon kedves pécsi barátom, és sokszor történnek velünk apróbb kalamajkák.Nemrég épp elballagtunk a növénytani tanszékre, hogy megnézzük a meghirdetett választható tantárgyakat. No a faliújság elõtt álldigál egy öreg kissé hajlott nénike bottal. Ötletünk nem volt mit kereshet ott, mi elkezdtük nézni a kiirásokat. Nagyonjóbarátomnak szemetszúrt egy ótvar ronda kiírás, csúnya betükkel meghirdetve rajta egy óra, nevezetesen Gombatan. Erre Danó elkezdi ócsárolni, hogy ki jó élet lehet ilyen igénytelen, hogy ilyen szakadt papírt tesz ki, nem igaz, hogy nem képes gépen kinyomtatni, meg ez a szar össze is van firkálva, még a dátumot sem lehet elolvasni, de úgyis tök mindegy mert még senki sem jelentkezett rá.A néni ebben a pillanatban odacsoszogott, és elkezdte javítgatni a papírt, és szabadkozott, hogy hát ez nem is ekkor lesz, mert sajnos ekkor elõadást kell tartani, és nem ér rá...stb stb stb.Mondanom sem kell én azonnal elhúztam kb a folyosó másik végébe röhögni ezerrel, de szegény Danónak el kellett folytani a ki-kibuggyanó hahotát.Mint késõbb megtudtuk a néni igen ismert és elismert michológus (gombász) professzorasszony.Hát lehet, hogy egyikünkbõl sem lesz gombatanász.

#6 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 17:12

Offolók sipirc! :mad: Képet kérünk! :cool: Hajrá Kátya gondolkozz még! Posted Image

#7 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 17:35

Ez nem velem történt meg, de az osztályban volt...Írjuk nagyban a közgáz dogát, és a tanár eléggé figyelõs, és nem lehet se puskázni, se lesni a másikról.No egyik osztálytársam megpróbált lesni, erre a tanár odaszólt:- Vagy a papírt nézed, vagy engem!- ... inkább a papírt... :D

#8 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 18. - 21:22

Sziasztok!Ez nem annyira ciki sztori, de nekem dagadt a májam...!Az airedalem-et vittem kutyakiállításra CACIB.Csak megsúgom nézõként. Annyira nem volt szépen frissen megtrimmelve, és nem volt olyan "sovány" mint a kiállítási kutyák. Nyakában pofás kendõ.A kiállítók (airedale-sek)asztalon fésülgetik, kefélgetik, igazítják, lakkozzák stb. a kutyáikat, hogy a legjobbat mutathassák.Mi csak sétálgatunk közöttük, mire jön egy középkorú házaspár szemben, hosszasan bámulják, majd a nõ rámutat a kutyámra:- Látod Laci? Nekem ez tetszik a legjobban! Posted Image

#9 Kátya

Kátya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 290 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 20. - 11:12

Hát igen, ezek a tipptopptuning versenykutyusok is már afféle ropivékony topmodel kategóriát képviselnek az ebek közt, nem?Naná hogy kiszúrnak egy természetes szépséget.

#10 Cavalier

Cavalier

    Mirage :)

  • Admin
  • 6.360 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 24. - 21:34

[url="http://"http://w3.datatrans.hu/~sarkozy/vegyeskepek/2002_10_11/kaki.jpg"]Mi ez, [/url] ha nem ciki? :D Kis Cav a bilin 1.0. Posted Image Cav

#11 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2002 október 24. - 21:42

Jajdejédi!! Le se tagadhatnád, hogy te vagy. :D Ilusta, nincs egy képed arról a szépségrõl?

#12 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2002 november 3. - 17:20

Nem lenne a nevem Apple, ha nem történt volna velem ciki dolog... Rengeteg történt, de már sokra nem is emléxem. de itt van egy:Idén, elsõ héten az osztállyal elmentünk osztálykirándulni. Egy tök pofás emeletes bsuz szolgálta azt a célt, hogy elvigyen minket végállomásunkhoz, Sopronba. Azt kell errõl a buszról tudni, hogy amikor vki jött felfelé a pár lépcsõfoknyi lépcsõn az emeletre, MINDENKI bevágta úgy istenesen a fejét vmi csõbe, vagy vmi tartóba, ami a fenti üléseket rögzítette. Káromkodott is mindenki rendesen -még a tanárok is :D -, amikor koppant a fej. Azon csodálkoztam, hogy szinte én vagyok a legmagasabb az osztályban, de engem ez a sors elkerült. Épp kicsit elszundítottam a buszon, amikor is azt hallottam, hogy a hátam mögöttiek már nagyon nem akarnak felkelni, és lemenni vmiért a fsz-re, mert úgyis mindig beb*sszák a fejüket. Na, Apple gondolt egyet, és már kérdezte is a srácoktól, hogy mi kõ, majd felhozza õ (én). Mondták, hogy szólni kéne egy tanárnak, hogy álljunk meg vmi benzinkútnál, hogy feltölthessék túlélõkészleteiket -csipsz, csoki, kóla, etc-. Apple nagy vagányan elindul, ám hirtelen befékezett a busz, megtántorodtam, és úgy bevágtam a fejem az ülések feletti csomagtartóba, hogy az csak úgy koppant. Egybõl elkezdtek röhögni, hogy hát, IJ-am, de ez semmi, mert ahogy bevágtam a fejem, még meg is botlottam, és egy srác ölében landoltam. Namondom, el kéne ütni a dolgot vmi kis poénnal, és hangosan megjegyeztem a srácnak, hogy "Bocs, szivi, teccel nekem, és dirket intéztem úgy, hogy az öledbe essek". Elhalt a röhögés, én meg nem tutam mi van. Majd holtsápadtan felkeltem a kísérõ biosztanár ölébõl. :D redface.gif na, ha ez nem ciki, akkor semmi... :D

#13 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 28. - 23:52

Nem velem történt meg, de azért leírom:Ismerõsünk horgászni volt, dehát egyszer csak hívta a természet ... Talált is egy helyet, ahol nagyon magas volt a fû, még egy embert is eltakart szinte. letaposta egy helyen, és leguggolt. hát egy igazi, istenes fos volt a termés. Mikor elvégezte dolgát, fölállt, igen ám, csakhogy a fû meg visszacsapódott, vissza a hátára ...

#14 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 31. - 15:15

Bocs Zsuzska, csak most olvastam bele azóta ebbe a topicba! :D Na ez a ciki, hogy több hónap után válaszolok... :D Szóval képem lenne, csak nem tudom felrakni....Mégegy ciki történetem...Középiskolás koromban iskolák közötti röplabdabajnokságok zajlottak, én mint csapatkapitány voltam 4 évig... ;) Szóval egyik meccs elõtt bemelegítés, pálya körbe-körbe futása...én naív, gondoltam kicsit lerövidítem és elakartam menni a háló mellett. (aki nem tudja a röplabdaháló ferde acéldróttal van kifeszítve )Nos én úgy beleszaladtam ebbe a drótba, hogy mind a 43 kilómmal visszapattantam róla! :D De mázlim is volt, mert, ha pár mm-errel arrébb találja el a szemem, akkor most benevezhetnék a félszemû Jumurdzsák versenyre.jó ciki volt így felvágott szemmel csapatkapitányt játszani.... :D

#15 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 31. - 15:20

mégegy, de az az öcsémmel történt... jó kis család mi? :D Szóval horgászat a fóti tónál.Öcsém nagy csávó, elmagyaráztuk, hogyan dobja be a kézséget a vízbe, persze, hisz tudja õ, nem egy komplikált dolog-állította.Na azzal a lendülettel be is akarta dobni a csalit, és vártuk a csobbanást...na az sehol!Mi történt? hol a csali?Hát a mögöttünk lévû fûzfán a csali! :D Mit akart fogni a gilisztával? Rigót? :D

#16 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2002 december 31. - 16:10

Errõl eszembe jutott, hogy egyszer amikor én is kint voltam horgászni, jött pár galamb körbe-körbe a tó szélén köröztek.Mondom magamban, na fogjuk egy galambot, ha már halat nem tudok, és dobtam a horgot... gondoltam úgysem találom el õket, messze vannak, magasan, gyorsan repülnek...erre bazinagy csobbanás és pocsálás. Hát nem eltaláltam a galambot?Szerencsétlen mivel nem bír úszni csupa víz lett, kihúztam gyorsan, és levágtam a damilt róla, de a horgot nem találtam meg a tollai közt :( egy kicsit totyogott ott, megszárította magát, aztán elrepült :( :eek:

#17 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 1. - 18:26

Ilusta!Az Én öcsémmel, majdnem ugyanez történt, csak neki a hátából kellett kiszedni a horgot!! :D :D Jesszusom Zsubébi!!! :eek: :eek: :eek: Szegény.... Posted Image Posted Image [ 01 Január 2003, 17:27: Az üzenetet átszerkesztette: Ken Tacky ]

#18 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 1. - 19:54

a madarat sajnálod, amelyik betegségeket terjeszt és annyi van belõle mint a nyû, és a saját vér szerinti tesvéredet, akibõl csak egy van, nem sajnálod? :eek: redface.gif Posted Image Posted Image

#19 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 1. - 20:40

Nem sajnálom az öcsémet? De! De Õ egy kisebb sebbel megúszta, és nem is panaszkodott, hogy fáj! Ellenben gondolom a kismadárnak rosszul esett, hogy pecáztál rá Posted Image Posted Image Posted Image

#20 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 január 1. - 21:32

Kismadár??? Láttál te már galambot ember???Akkora dagadt mint egy disznó! Gombóc Artúr! Naaagy, kövééér! :D tongue.gif

#21 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 január 1. - 22:05

Persze, hogy láttam! ;) Naná, hogy kicsi, a nagy madár nem itt kezdõdik! tongue.gif

#22 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 19:04

Áááááááááááááááááááááááááááá, Nood Lee nagyonhülyeeeeeeeeeeeeee!!!Most történt, kábé 10 perce, és vérciki. :D Kiskölköknek, akik a szomszéd házban laknak, szokásuk, hogy az ablakunk alatt visítva rohangálnak (nagyon alacsonyan lakunk). Gondoltam, ez így nem mehet tovább, és elborult az agyam. Ma is ezt csinálták a kis dögök. Ma is. Nood Lee-nak már vörös a feje, gondolja diszkréten kikopog az ablakon. Elégedett arc. Kiskölkök meg sem hallják, visítanak tovább. Nood Lee gondolja kikopog mégegyszer. HÁT NEM KITÖRTEM AZ ABLAKOT? A kiskölykök meg még mindig itt visítanak. Már remegek az idegességtõl, vörös fej már lila. :D Csak én lehetek ilyen hülye! Posted Image :D Ja, a legjobb, hogy itt csodálkoznak, hogy most mivan. Meg hogy robbanást hallottak. És visítanak hozzá. Jobban mint az elõbb. Abba már bele sem merek gondolni, anyám mit fog szólni ehhez. :rolleyes: Dehát istenem. Õ is tört már ki ablakot, mikor legyet akart lecsapni. Hiába, mi már csak ilyen agresszív család vagyunk. Esetleg tudnátok javasolni egy jó pszichológust? Posted Image :D

#23 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 19:30

idézet:
Eredeti szerzõ: Nood Lee: Esetleg tudnátok javasolni egy jó pszichológust? Posted Image :D [/QUOTE]Tán most inkább üvegest kéne keríteni... Posted Image

#24 Nood Lee

Nood Lee

    Csikó

  • Fórumtag
  • 564 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 19:57

Lehet ... Posted Image Mindenesetre egy darabig nincs gondunk a szellõztetésre. :D

#25 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 21:07

Nood Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! :D :D :D

#26 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 11:10

Nekem is van egy übergagyi sztorim:Horváthországban nyaraltunk egy hónapja.Jól összeszokott csapat, 8 ember, az egykori rockzenekarom tagjai és az utánfutók.Elég normális társaság, de mindig történnek bakik.Esetünkben a hûtõszekrény. Véletlenül Kata egyetlen suhintással vad tánca közben leseperte az összes hûtõmágnest. Azok darabjaira hullottak. Véletlenül egy bazi nehéz dinnye ketté törte a hûtõben az üveget.Véletlenül, amikor olvasztottuk ki a hûtõt, Dezsõke a késsel kiszúrta a freontartályt, a gáz iszonyatos szaggal és sebességgel maximálisan kiürült a hûtõbõl.Idegileg tönkretettük a háziak papagáját, pár nap után, ha valamelyikünket meglátta, az összes tolla égnek meredt és valami lehetetlen hangon visítozott, egész addig, amíg el nem húztunk onnan.Hazaérve osztozkodtunk a cuccokon, kinek mije van még szana-szét. Kata belerugott egy hûtõtáskába, hogy ebben még rengeteg mûanyag edény meg mindenféle vacak van, válogassuk ki, melyik kié. Brigi felnyitotta és röhögve közölte, hogy ezek a háziak edényei és azért pakolta ki a szekrénybõl és tette a hûtõtáskába, hogy legyen helyünk. Elhoztuk a fél konyhaszekrényük tartalmát! Na oda se kell többet menni nyaralni!

#27 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 13:32

Gumilovas! :D :D :D Csak egy kérdés: pontosan hogyan tettétek tönkre idegileg azt a szögény papagájT?? Posted Image

#28 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 14:45

Hát, mi csak beszélni tanítottuk. A Dezsõ például bármikor elment mellette, mindig röfögött neki. A Norbi ütögette a ketrecet, mondván, hogy ez a ritmusszekció. A többiek zömmel fütyültek. Egyszerre hárman. Én próbáltam valamiféle emberi szót beleplántálni, de ez a hülye állat csak sikoltozott és borzolta a tollait. Ja meg le-föl bólogatott iszonyat sebességgel. Irtó mókás volt.

#29 Guest_Ken Tacky_*

Guest_Ken Tacky_*
  • Guests

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 16:23

Posted Image Posted Image Posted Image :D :D Ti Posted Image Posted Image -ok vagytok Posted Image

#30 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 22:16

Ezt az én papagájommal is megtehetnétek igazán... Posted Image Posted Image Posted Image

#31 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 0:03

Sziasztok!Velem is szoktak érdekes dolgok történni. Egyik nyáron Görögországban nyaraltunk, egy barát családdal. Mindíg együtt kajáltunk, meg minden. Reggelente mindíg ment valaki a pékhez. Volt ojan nap, hogy háromszor voltunk ott. A tesóm amikor már sokadjára ment oda a pék lánya már röhögött.Egyszer majdnem beleültem egy katona ölébe a trolibuszvezetõnek köszönhetõen. Ünnepség volt a suliban, és szoknyában mentem. A föld legmaszekebb troliján kapaszkodtam(75 ös), amikor is a troli hirtelen elindult. A kezem kicsit megcsúszott, és elfordultam. Így lett majdnem az állóhelyzetbõl ülõ helyzet.Van még egy olyan sztorim is, ami inkább parás, mint vicces. A legjobban anyukám parázott be. 2003 nyarának elejét tapostuk, amikor is kimentünk apukámmal, és anyukámmal Nagykovácsiba, lovakhoz. Volt ott egy Dolli nevû kanca, aki kissé elmebeteg volt. Be akartam menni, megsímogatni, de õ gyorsabb volt. A pólómat elég dúrván elszakította. A lényeg, hogy ez egy mellbeharapás következtében történt. Berontottunk a gyereksebészetre tajkártya nélkül. Anyukám végig ordítozta velem a lovaktól a kórházig az utat. A gyereksebészeten már röhögtem, mert csikiztek. Mondanom sem kell, hogy a nyaram el lett kissé rontva. Strandot csak kívülrõl láttam, és a nyoma még most is megvan. Arról nem is beszélve, hogy festés is tarkította a nyarunkat.Ennyi.

#32 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 0:38

A müvészet tanárunk elég gázül néz ki és elég idiota is. Lényeghogy egyik nap, kb egy éve, felvette a szokásos poloját betürve a farmernadrágjába, amibe mellesleg ugy néz ki a mintha a f***a felálna :D Szoval a lényeg hogy egyik órnán, a szokásosnál jobban gesztikulált, meg rángatozott, és a rángások közeppette, a slicce szép fokozatosan elkezdett lecsuszni, ez még nem lett volna feltünö, ha nem tette meg volna azt a kis ivet a szerszáma miatt, de ami csúcs, hogy amikorm ár a barátnõmmel döltünk a röhögéstül, rátett mégegy lappáttal, szerintem annál feltünöben nem lehetett volna felhuzni azt a sliccet mint ahogy azt õ felhúzta. Szép szabájsan, egyikkezével megfogta a nadrágját hogy ne csússzon fol a másikkal pedig huzta fül, s közben egy kicsit felugrott, tudod ez elmesélve nem olyan nevetséges, de akkor ora végéig nevettem. [ Február 16, 2004, 23:52: Az üzenetet átszerkesztette: Packo ]

#33 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 22:14

Van egy nagyon jó fej töritanárunk, akinek nem régen elborult az agya, de már vissza tér a régi jófejsége. A barátnõm jelentett, és a következõt mondta: " Tanár nõnek tisztelettel jelentem,..."Ez nem lett volna probléma, ha a tanárunk nem férfi. Erre a kicsiny barátnõmre ráförmedt a tanár, hogy talán 17 évesen meglehetne külömböztetni a nõt a férfitól.Erre én azt mondtam ( a barátnõimnek), hogy a nõ is férfi, csak a szakállát máshol hordja, és felcsúszott a sörhasa.

#34 Devil_girl

Devil_girl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.068 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 22:27

Jucuus Posted Image Legalább hallotta a tanár? Posted Image

#35 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 22:51

Egyetem.Nagy tömeg ember áll,kiöltözve,vár a vizsgáztató tanárra,aki késik.Már vagy negyed órája ott állnak amikor a folyóson eléggé sietve jön egy figura, kötött pulcsiba,agyonhordott farmerban.Oda üvölti neki az egyik srác: MI van b***meg te így jöttél vizsgázni?MIre az visszaszól: nem b***meg én így jöttem vizsgáztatni.

#36 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 23:34

Devil_girl!A tanár csak azt hallotta, hogy a nõknek felcsúszott a sörhasa. Elég érdekes fejjel nézett rám. Posted Image

#37 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 17. - 23:40

Most jut eszembe!Egyik nyáron a barátnõmmel jöttünk haza lovazásból, és a várbuszon ülve azt láttuk, hogy egy kinai túrista(srác) kihajolt az ablakon. Csak kicsit nem birta a lószagot! :D Pedig át is voltunk öltözve.

#38 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 16:12

Ez jó, ma röpdogát irtunk és már az elöbb emlitett tanár orajan, olvasasi teszt volt es se en sem a bratnom nem olvasuk el a kotelezoket, probaltunk egy 3-at osszehozni, a tanar eszrevette de pont akkor amikor csak annyit monsta hogy ez ***** szar lessz, oda jön kikapja a kezembol, es mondta hogy most nem segitettem, erre mondta, de igen sugtam neki, erre kitör belolem egy halhato hülye ****, es megegyperszor pumpaval a fejemben elmondtam hogy ez igazsagtalansag mert hogy en most nem segittetem neki, erre visszahozta es mondta hogy a lanyokat szeretei, beduhodott fejje. Ugy hogy eleg ciki.

#39 Jucuus

Jucuus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.131 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 20:11

Ma tesin gerendáztunk, és aki már befejezte a röpi alapérintéseit gyakorolták. Én éppen a gerendán álltam, amikor is a röplabda néhány centire az orrom elõtt elszáguldozott. Tágranyilt szemekkel lestem. Az osztálytársaim meg röhögtek. A barátnõmnek meg egy zabszem esett ki a cipõje talpának bordái közül. :D

#40 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 18. - 22:32

idézet:
Eredeti szerzõ: JuccusA barátnõmnek meg egy zabszem esett ki a cipõje talpának bordái közül. [/QUOTE]Ez hogy jön ide? Õ is leesett? Mert kiesett a zabszem? [ Február 18, 2004, 21:34: Az üzenetet átszerkesztette: Packo ]