Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Boxerkutyák


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
149 válasz a témához

#1 Midnigh-Lady

Midnigh-Lady

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 24. - 0:27

nekem van egy 9eves oilyan cuki boxerkan kutyam.van valakinek egy boxerje?? szerintem nagyon aranyos, inteligens kutyak, gyerekek mellé alyálanivaló.sok embernek nem tedzenek, de nekem nagyon!!! Posted Image

#2 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 26. - 17:01

Nekem is boxerem volt. Idén nov 1-én ment el az örök vadászmezõkre, 8 évesen. Õ volt Szimba : Posted Image :( Hosszú idõt töltöttünk együtt, és nagyon hiányzik.Tavasszal szeretnék majd kiskutyát, és biztosan boxer lesz Posted Image

#3 Midnigh-Lady

Midnigh-Lady

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 26. - 21:06

mah de cúki!! nagyon szép kutyka volt!!!! nagyon kár, hogy már nincs nálad ;(én nagyon szeretm a sarga boxereket, mint a lovakat ;) soooook fehér jegyel!!! *love*apukam, régen tenyesztet is boxereket Posted Image Posted Image itt már szintén 8éves volt, dennykém tongue.gif szegényem már ösz Posted Image [ November 26, 2004, 20:09: Az üzenetet átszerkesztette: Midnigh-Lady ]

#4 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 26. - 21:30

No igen...Annakidején azért nem vettem boxert, mert túl korán halnak..Amúgy tetszenek és szeretem õket.. ;)

#5 Midnigh-Lady

Midnigh-Lady

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 26. - 21:35

idézet:
Eredeti szerzõ: Ilusta: Annakidején azért nem vettem boxert, mert túl korán halnak.. [/QUOTE]:( igen, igen sajnos!!! denny is már 9éves, de 10meg remélem hogy csak lesz :rolleyes: de szerintem ilyen aranyos, játekos kutyákat mint a boxert, nem nagyon ismerek.

#6 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 29. - 16:51

Nekünk is voltak kiskutyáink, gyönyörû szép dagi nyomottpofik Posted Image Sajnos csak 1 szuka volt az alomban, neki tavaly voltak már kiskutyái,de idén tavasszal kipakoltatták. Szerettünk volna egy Szimba unokát ha eljön az ideje (sajnos túl hamar jött el) de mostmár ez van. Dédunokára még van esély Posted Image Viszont aki szereti a boxereket, az nézze meg a [url="http://"http://www.aivengo.ru"]www.aivengo.ru[/url] oldalt. Ez egy orosz kennel, elképesztõ kutyákkal. Õ például az egyik : Posted Image A képen 5 hetes. Több képet már nem teszek be,mert a végén kikapok a moderátoroktól Posted Image

#7 Nordwind

Nordwind

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2004 november 29. - 18:40

idézet:
Eredeti szerzõ: Stokley: Posted Image [/QUOTE]Posted Image sweeeeeeeeet boxer!!! Posted Image

#8 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 8. - 11:15

Egyik hozzászólásomban azt írtam, talán majd tavasszal lesz új kutyám. A sors azonban közbe szólt Posted Image Tegnap érkezett haza 2 órás autóút után családom legújabb tagja, egy 4 hónapos csíkos boxer szuka képében Posted Image Sony kutya végig aludta az utat, itthon pedig pontról pontra felfedezte a lakást és a kertet. Megismerkedett másik kutyánkkal is,(egy óriás schnauzer kan) de egyenlõre még nem túl bátor Posted Image Éjszaka 2 óránként felébresztett, mondván õ játszi akar. Reggel pedig már megvolt az elsõ bepisi, bekaki, persze miután behoztuk a kertbõl Posted Image

#9 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 9. - 11:50

Boxerrel nõttem fel. Armi (kutyánk neve:Aramis-ból)a világ legtündéribb, imádnivaló, türelmes, okos, gyönyörû boxer kutyája volt.Nagyon fájt mikor mikor elment tõlünk végleg. Ha lesz magánházam, akkor lesz egy boxerem is. Mostanában sajnos sok kis termetû, túlságosan nyomott képû boxert látok, és ez elkeserít, mert hol vannak olyan tenyészetek melyek a régi normális standard szerint tenyésztenek?!

#10 Panni

Panni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.191 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 9. - 15:10

Sziasztok!Nekem is boxerem van, egy éves, csíkos szuka. Chili. Szüli napomra kaptam. Mindig kísér a lovas túrákon, igazából ez a dolga, és rettenetesen szereti. Ideális erre, nem hagy el, nem megy vad után, nem agresszív, ha találkozunk valakivel. Nyáron viszont nagyon nehezére esik jönni. Mikor kaptam, még nem tudtam, hogy ilyen korán halnak... Azóta hallottam, és most ti is... Ennek ellenére lovas kísérõ kutyának szerintem ideális. Azért majd inkább vigyázok a nyári túrákkal...Azért vannak ugy 10 év feletti boxerek is..?

#11 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 9. - 15:42

Armi 9 éves elmúlt mikor el kellett altatni, mert a talpán állandóan daganatok nõttek, és nem tudott járni rendesen. Ez is állítólag boxer betegség. Kondicionálisan viszont megdöbbentõen jó volt(gyönyörû izmos teste volt), és ezért plussz fájdalom volt hogy nem tudták 20 évvel ezelõtt gyógyítani. Ám azt sem tudom most tudnak-e vele valamit kezdeni.

#12 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 10. - 2:40

A boxerek tényleg hajlamosak sajnos a mindenféle daganatos betegségekre. Szimba kutyámnak a szájában voltak ilyen puklik, hála istennek jóindulatúak,és egy fél órás mûtéttel már el is tüntették õket.Köki! Egyetértek azzal, amit a mai boxerekrõl írtál. A legtöbb alacsony, girnyó,hihetetlen pofával. Szimbával 2x voltunk kiállításon, mindkétszer azt mondták rá, túl kanos a kinézete, túl kondícionált, túl izmolt. Tényleg nagy termetû volt szuka létére(standard felsõ határán volt), a biciglitõl pedig nagyon megizmosodott, a bírók szerint ez így nem szép.Nem érdekelt, 5 HFGY,HPJ stb gyõztes kutya sem volt olyan szép együtt, mint õ egymaga. A kitûnõ kutyák egytõl egyig feleakkorák voltak mind szélességre,mind hosszúságra, volt amelyik majdnem átfért a hasa alatt. Nem értem, szerintük tényleg ilyennek kell lennie egy boxernek?Ilyen egy kitûnõ kutya? Szimba egyetlen lány kölyke, Mira teljesen az anyjára ütött, õt is lehúzták a bírók , ennek ellenére a kiállításon nagyon sokan odamentek a gazdáihoz, hogy tõle szeretnének kiskutyát, egy pasi õt akarta fedeztetni a kanjával. Úgy tûnik az átlagembernek még mindig jobban tetszenek az ún. régi boxerek. Én ennek pedig csak örülni tudok. Mostani kiskutyám , úgy néz ki szép magas lesz, viszont nagyon vékonyan került hozzám. Kint vannak a csontjai szegénynek, de hatalmas tappancsai vannak,szóval reméljük most felszed jónéhány kilót(tetszik is neki a hízókúra, pláne a marhahús), ha nagyobb lesz akkor meg jöhet a bicigli és egy újabb nagy, robosztus boxerrel gazdagodik a világ Posted Image Finomabb, szukásabb feje van mint Szimbusnak volt , remélem majd idõvel az is megnõ Posted Image [ December 10, 2004, 01:42: Az üzenetet átszerkesztette: Stokley ]

#13 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 10. - 15:42

Szeretnénk(gondolom minden boxer imádó) majd képet látni a kicsikérõl!!!Simba testvérei milyenek voltak? Nem tenyésztették õket? Amit írtál a boxer kiállításról, az sajnos a németjuhászokra is igaz. Nekem egy igazi boxer kell majd, olyan igazi izompacsirta, de kedves fejû.Én Armit mindig nehézatlétának becéztem... :D

#14 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 10. - 20:53

Nem tudom milyenek voltak a testvérei, õ is már három hónapos volt, amikor a Boxer fõtenyészszemlén kiválasztott minket magának, és hazahozatta magát velünk. Sosem felejtem el azt a napot Posted Image Elmentünk körbe nézni a szemlére,hogy majd pár hónap múlva vesszünk egy csíkos kant. Beléptünk a Strázsára, és azzal a lendülettel elkezdett tõlünk pár méterre csörömpölni egy kiskutya.Amint odafordultunk, csóvált, rázta magát :)Odamentünk, megdögönyöztünk, apukám hazarohant pénzért és már hoztuk is. Sárgát és szukát, a csíkos kan helyett.Az úton az ölembe feküdt a kocsiban, és ezt a szokását idõsebb korára is megtartotta, ha csak egy pillanatra leültem a földre már mászott az ölembe:) Szóval tesóit ekkora már eladták, csak õt nem akarta senki hazavinni.Biztos vagyok benne,hogy valakik fönt rendezték ezt így, nem véletlenül találkoztunk mi akkor ott. Nagyon hiányzik, még most is, hogy itt az új vakarcs. Jövõ héten már kiviszem Sonyt a sírhoz, megmutatom Szimbusnak, na meg persze elmondom neki, hogy ettõl még nem felejtettem õt el. Csak ugye boxer nélkül lehet élni, de minek? Kiskutyámról már van fénykép, de még nincsenek feltöltve a netre, ha meglesz majd beteszek egyet. Szimbusról egyébként a [url="http://"http://www.kutyaiskola.com"]www.kutyaiskola.com[/url] weblapon van jó néhány kép, õ van a kezdõlapon is.Egyébként nekem ha nagyon sok pénzem lenne, a fentebb említett orosz kennelbõl vennék kutyát, azok szerintem igazi tankok.

#15 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 13. - 10:10

Megnéztem a képeket, és nagyon tetszettek. Ahogy elnéztem a képeket, jó kis kutyaiskola lehet.

#16 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 14. - 14:17

Köszönjük szépen, nagyon sokat dolgozunk érte a tagokkal.Hála istennek sokan vagyunk,átlagban 30-40 kutya van kint,volt,hogy bokáig érõ hóban voltunk kint, csak azért hogy játszanak a kutyák.Van kutyaovink,agility, dog dancing.. Gyakran járunk bemutatózni, minden évben kint vagyunk egész nap a Városligetben is amikor a gyereknapi nagy banzáj van, a Friskies színpadnál.Nagyon jó csapat van most :)Vannak azonban jóindulatú emberek, akiket baromira hidegen hagy, hogy mennyi munka van benne. Régebben rendszeresen betörtek, nem tudom mit hittek, mit tartunk ott, aranyat? Ültettünk 60 darab virágot meg cserjét meg ilyeneket, valaki pedig képes volt szombat éjszaka, szakadó esõben kijönni, kiásni és ellopni az összeset.Remélem mostmár nagyon szép a kertje :mad: Most kerítést építünk fából, de még azt is féltjük, hogy esetleg ellopják. Volt olyan is, hogy behoztak éjszaka (egy erdõben van a suli) egy ellopott kispolszkit, szétverték, felgyújtották és otthagyták. És sajnos rendszeresen tesznek ki megunt kutyákat, leverik a lakatot a kint lévõ boxokról és bezárják a kutyát. Nem lenne egyszerûbb kijönni és megkérni minket, hogy találjunk neki gazdit?Egyébként ha van kedved, gyere ki valamikor megnézni minket,akár kutyával, akér kutya nélkül, nagyon szívesen látunk Posted Image Ráadául van néhány boxer, megdögönyözheted õket.

#17 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 15. - 16:39

Ok. Nem kéretem magam, de a látogatsára januárban kerülhet sor, mert vizsgaidõszak van, munka, meg ló.Na nem sajnáltatom magam. Posted Image )De ha talállok képet a mi boxerünkrõl, akkor megpróbálom feltenni ide.Most ami jobban foglalkoztat az a kutyalány akit az út mellett találtunk elütve, és most naponta járunk Csömörre látogatni.

#18 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 15. - 21:02

Nagyon sajnálom az elütött kutyust, remélem meggyógyul.

#19 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2004 december 16. - 21:00

Hahó, segítsen aki tud!Sziasztok. Egy 8 hónapos boxer kutyus keresi gazdiját. A testvérével együtt kidobták õket :( Egy ismerõsöm fogadta be õket, a tesójának sikerült már gazdit találnia, de neki még nem, és ott ahol most van nem maradhat örökké. Ha valakit érdekel, kérem írjon: sari_bernadett@yahoo.com címre Képet nem tudok feltenni róla sajnos. Köszi

#20 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 23. - 14:14

Az egyik ismerõsömék tavasszal kapnak boxi kutyit és megkértek hogy segítsek választani.Azt tudom,hogy a legéénkebet kell,stb.Fehéret semmi féleképp nem akarnak,mert ugye azok sokkal inkább hajlamosabbak a betegségekre.Van két kisgyerekük.Na most kant v szukát nézzünk?

#21 esti

esti

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.200 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 23. - 19:42

Nem feltétlenül kell a legélénkebbet! Az, hogy oadjön hozzád a kiskutya, nem azt jelenti, hogy kiválasztott magának, hanem azt, hogy társai közt a kezdetleges rangsorban elöl áll, õ a legbátrabb. Családba, kisgyerekek mellé, idõs embereknek nem biztos, hogy a legélénkebb kell. (Persze nem szentírás, hogy kölyökkorában milyen, ahogy felnõ, lehet, hogy gyerek marad, stb.)

#22 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 23. - 19:52

de éltalában úgy kell választani,hogy megnézed melyik a legérdeklõdöbb,"legélénkebb",stb..stbÉn szukát ajánlanék nekik.Mondjuk mindkét nem nek megvannak az elõnyei és hátrányai..

#23 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 23. - 20:23

Ha nem akarják sem kiállításra hordani, sem munkakutyának, szerintem nincs akkora jelentõsége a jólismert szlogennek, hogy a legélénkebbet,legbátrabbat,legszebbet,legakármilyet. Estinek igaza van, nem garancia az, hogy kölyöknek milyen. Egy pörgõs,bátor kutya is válhat lassú, beszari felnõtté, és fordítva,ez gazdifüggõ. Egy 8 hetes kiskutya még nagyon formálható. A lényeg, hogy minnél több dologgal ismerkedjen meg, otthon és az utcán is. Sok séta, nézze meg a buszokat,autókat, embereket, kukásautót. Egy igazi, normális idegrendszerû boxos sosem bántana gyereket, akár kan a kutya, akár szuka. Egy kan dominánsabb, határozottabb, és ha elkényeztetik a fejükre nõ. Ha lehetõsége van rá, pucol a tüzelõ szukához, nem olyan bújos. A szuka simulékonyabb,látványosabban rajong a gazdiért. Viszont akkor hozzájuk fognak vándorolni a kan kutyák a tüzelés alatt, nekik kell betonbunkerbe tartani, vagy megmûtetni. Egy szukával a kezdõ-kezdõbb kutyásoknak egyszerûbb az élet szerintem. Bár tapasztalat, hogy egy elkényeztett szuka sem semmi,elõzõ boxerem szuka kölyke(mostmár 5 éves) simán elzavarja és a sarokba állítja a két kan boxert, és feleszi a kajájukat(olyan dagadt is mint egy disznó) megy neki mindennek és mindenkinek aki 3 méteres körzetben megközelíti, kiskutya vagy kisgyerek sem zavarja, leszarja a gazdit. Mondtam gazdáinak, adjanak 1 hetet és rendbeteszem az agyát,megtudja hol a helye a szukának a kannal szemben, és hogy gyereket, kölyköt nem bántunk, de nekik ez így jó, sõt még tetszik is nekik. Ezzel együtt én még mindig a szukát javaslom, általában kezelhetõbbek.

#24 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 január 23. - 21:07

igen én is azt mondtam nekik.nekem mondjuk soha nem kéne kan,ezekbõl a szempontokból :D

#25 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 14. - 2:04

Végre csináltam magamnak képtárat, fel is töltöttem gyorsan néhány képet Sonyról is. Íme: [url="http://"http://img.tar.hu/stokley/size2/10861949.jpg"]A tenyésztõnél[/url] [url="http://"http://img.tar.hu/stokley/size2/10728916.jpg"]Olyan jó veled aludni![/url] [url="http://"http://img.tar.hu/stokley/size2/10728915.jpg"]széttéplek[/url] [url="http://"http://img.tar.hu/stokley/size2/10728922.jpg"]kicsi a bors, de erõs..és nagyon bátor Posted Image [/url] [url="http://"http://img.tar.hu/stokley/size2/10861295.jpg"]Lanszit utánozva[/url][url="http://"http://img.tar.hu/stokley/size2/10861293.jpg"]véged van labda![/url] A képek kb mésfél hónapja készültek, azóta már nagy ló lett belõle Posted Image Valószínûleg egyébként nyúl és kenguru is voltak az õsei között, de minimum rugók vannak a lábában és duracell elem benne. Az ovit saját királyságának tartja, rendre megmutatja az újonnan érkezõknek, ki a legvagányabb kis gengszter. Ma elengedtem szaladgálni 2 felnõtt boxerekkel, fél órán keresztül csak rohangáltak körbe-körbe, majd a 3 boxer összahangolt támadással próbálta legyõzni a hozzájuk csatlakozó kis mudit Posted Image Fickó becsületére legyen mondva, hõsiesen állta a sarat. Kár, hogy nem vittem fényképezõgépet, jól nézett ki egymás mellett a fehér, a sárga és a csíkos boxer :)Ja, és gyerekmániásak vagyunk, ha 15 méteres körzetben meglát egyet, nem bírni vele,annyira csóvál, hogy szétrázza magát, és ugatva követeli,hogy menjünk közelebb. Ha pedig még haverkodik is az a törpe-ember, az kész kánaán.Köki!Nagyon szívesen látunk bármikor, ha hidegben jöttök vendégem vagy egy jó forró teára :)Köszönöm a képet, íme a mi hõs, elpusztíthatatlan,13 éves macskánk, Tappancs:[url="http://"http://img.tar.hu/stokley/size2/10862655.jpg"]Tapi és Prince ismerkedik[/url] Nagyon jó természetû macsek, megadóan tûrte eddigi összes kutyánk nyaggatását. Jelenleg Sony zaklatását próbálja túlélni. Érdekes szokása, hogy hozzádörgölõzik a kutyához, megnyalogatja, aztán pedig elkezdi harapdálni a nyakát.. :confused:

#26 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 16. - 13:30

Helló!Hát lehet hogy nem tudok ellenállni, és még tél vége elõtt meglátogatunk benneteket Stokly!Nagyon tündéri Tapi! És gyönyörû fényes a szõre, és nagyon szép erõs tappancsai vannak. A cicók azért dörgölõznek emberhez, kutyához, hogy az összedörgölt delikvens cica szagú legyen. Mert õk már csak ilyenek, macskabunda szagúan jó a világ.

#27

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2005 február 19. - 20:41

Gazdija elajándékozná fiatal szuka boxer kutyáját! Nagyon jó kutya, okos, engedelmes és aranyos. A szomorú megválás oka az volna, hogy baba született a családban, és a kettõ együtt most nem megy sajnos. A kutyát kertes házba adják, a mozgás szabadága mellett azért is, mert kicsit érzékeny a gyomra, és ha néhanap hányingere támad, nem jó, ha a lakásban végzi el. Ez a kis dolog azonban nem okoz ennél nagyobb gondot nála, kis érzékenység, a kutya különben szép és makk egészséges! Várják a leendõ szeretõ örökbefogadót! Posted Image Érdeklõdni nálam magánban lehet.

#28 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 6. - 22:41

Érdekes felfedezést tettem nemrég. Sony macska mániája már odáig fajult, hogy a saját kajáját nem is ette, bezzeg a macskának vett Friskies tápot azt zabálta.Most értünk egyébként abba a korba, hogy minden irányba nõ, kivéve oldalra. Úgy néz ki, mint egy nyakigláb kiscsikó. Nem is túl jó kajás, nagyon válogatós, szóval most elég gebe a lelkem.Felkerekedtem hát, megnézni egy most nemrég látott Royal Canin boxereknek való tápot, hogy mitõl más mint a többi. Lényeg a lényeg, vettem volna tesztelni, de az 15 hónapos kortól felfele van, az enyém meg ugye még gyerek. vettem hát kutyáknak való junior Friskies tápot, meg egy zacsi Royal Canin maxi juniort. Aggódtam ugyan, hogy az elég jó árban lévõ RC-t nem fogja enni, de azzal vigasztalatam magam, hogy max lenyomom a torkán. És lássatok csodát..Zabálta, mint a gép, mindkettõt! Szóval igen jó esélyünk van rá, hogy végre nemsokára egy pufók kis angyalka képeit töltögethetem fel Posted Image

#29 Nordwind

Nordwind

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 103 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 18:43

(--->midnightlady vagok)itt még egy pár kép kutyámrol :D Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image :yeah:

#30 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 27. - 12:56

Nekem is van egy nagyon gyönyörû boxer kiskutyám, már 3 hete nálunk van, 12.-én lesz 3 hónapos. Képek itt.

#31 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 27. - 14:26

Nekem sajnos nem volt még boxerem, de nagyon szeretem õket. Bnõmnek volt egy kan boxere, aki Dömper névre hallgatott...egy gyönyörû, tigris csíkos, izmos, nagytestû kutyus volt...Nagyon szerettem, sokszor én vittem le sétálni, amikor bnõm vmiért nem tudta elvinni:))Ha egyszer lesz lehetõségem, h kutyust tartsak, azt hiszem lesz boxerem (is) :D

#32 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 9. - 22:39

Eléggé meghalt a topic.. beteszek 2 friss képet Sonyról, hátha újraéleszti :)Posted ImagePosted ImageMostmár 19 hónapos. Még mindig gebe kicsit, de azért már kezd alakulni :) Ja, és átíratom a kutyás könyveket, Sony ugyanis megcáfolta azt az állítást, ami szinte minden kutyás könyben benne van: vagyis, hogy a boxer nem ugatós.Neki be sem áll a szája :)Javítottam,mert túl kicsi méretben raktam be a képet..

Edited by Stokley, 2006 február 9. - 22:43.


#33 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 10. - 15:44

Jajajjj de gyönyörûûû! Hallod ahhoz képest hogy milyen fiatal, szerintem nagyon szép! Pont úgy áll meg ahogy egy igazi atléta boxer tud csak megállni. A szemem könnybelábadt a gyönyörûségtõl. :) JA és hogy nem ugatósak?? Hát lehet hogy a szakkönyvíró boxere hallgatag volt, de a mi Aramisunk is nagyon sokat ugatott. NEm igazán lehetett rá hatni.Köki

#34 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 10. - 18:18

Köszönjük szépen a dícséretet, bár jobban örülnénk, ha végre személyesen is bókolgatnál a kisasszonynak :) Jövöre pedig kiskutyázunk, ha minden úgy alakul.. :kir: Egyébként ugatás terén szerintem 2 véglet van.. vagy állandóan magyaráz, mint Sony, vagy egy árva kukkot sem hallani tõle :)

#35 Köki

Köki

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 291 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 10. - 20:33

Kitûzök egy márciust(2006)! És mindenképpen betartom. Remélem mire oda jutok, már szép idõ lesz. :) Hogy kiskutyázásra adjátok fejeteket...Nos ezt nagyon-nagy örömmel hallom! Hátha addigra olyan helyen lakom, ahol ellehetne egy boxer kölyök. :)

#36 Panni

Panni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.191 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 14. - 13:09

Tessék, itt van egy kõ kemény, nagyon vad boxer. Már csak egy darabját cincálja áldozatának...:123:)

#37 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 21. - 15:22

Pénteken a kezembe akadt egy Auchan újság, amiben mindenféle kutyáknak való földi jót hirdettek, nagyon olcsón. Elindultunk hát bevásárolni :) Vettünk bazi nagy szolidan sípoló hamburgert, meg madzagos labdát, olyan kötelet aminek mindkét végén van teniszlabda, egy 3 db-os játékcsomagot (egy sültkrumpli, hamburger, meg sör van benne :D ), nagy teniszlabdát.. Szóval Sony roppant büszkén cipelgette a vadonatúj 2 teniszlabdás játékát, egészen addig, mig a snacink megszerezte tõle, és kb 10 perc alatt lerágta róla mindkét labdát. Én csak a végkifejletre értem ki, a lasztik már menthetetlenek voltak :) Sony meg sértõdötten gubasztott, arcán a "hogy lehetsz ilyen hülye b*zi, hogy szétrágod a jó kis játékot" kifejezéssel :)Panni, jó képek, igazi vadállat kutyod van :) Vrony! Megnéztem a képtárad, nincsenek új képeid Sábáról? Nagyon szép kiscsaj :)Csináltunk mi is pár képet a hétvégén, csak sajna nem a legjobb minõségûek..mi van nálad??lasztival Lanszi elõl menekülõsadd ide a hamburgert!

#38 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 21. - 15:27

Ezt tegnap csináltam a kiskutyámról. Itt van még egy csomó róla.Mostanában sajnos nem csináltam róla, de majd 7végén csinálok róla séta közben.

Edited by vrony, 2006 február 21. - 15:29.


#39 vrony

vrony

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.293 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 21. - 15:44

Sába most lesz március 12.-én egy éves és kb két hete iszonyatos módon elkezdett erõsödni. Nõni már nem fog, de erõsödni még sokat fog. Áprilisban pedig már kiállítás.És végre mostmár fiatal osztályban indul, így lesz vetélytársa is. :DStokley! Ti is mentek kiállításra vele? Hogy hivják a "vadállatot"? ;9

#40 Stokley

Stokley

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 194 hozzászólás

Közzétéve 2006 február 23. - 12:48

Az én kutyám Sony névre hallgat. Ennek egyszerû oka van..állandóan nézi a tévét :) Legnagyobb meglepetésemre nem mi vagyunk az egyetlen Sonyk, egy másik boxeres fórumon ráakadtunk még 1 csíkos szukára :)Kiállításra mindenképpen visszük, szeretnénk ugyanis jövõre egy alom kiskutyát. Nagyon kiváncsi leszek, hogy mit mondanak rá..nem nagyon szoktuk kiállításra járni, a sok-sok rossz tapasztalat miatt :gm: Ha megszerzi az elõírt minõsítéseket, be is fejezzük :) Viszont érdekelne, hogy munka osztályban mennyien szoktak indulni a szukák közül.A CACIB-okra szoktunk kapni tiszteletjegyet, nem szoktam elmenni, de ha Sábával indultok idén valamelyiken, kimegyek megsasolni :) Csak azt nem tudom, hogy akkor vihetek-e be magammal kutyát :confused: