Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Lóbarátok országos találkozója 2006. június 22-25.


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1383 válasz a témához

#1361 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 25. - 20:20

Ha lesz ha nem lesz én még egyszer nem megyek.

#1362 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 25. - 21:33

Villanyvas Lovas!Miért ne jönnél? 2007-ben?

#1363 *Lilu*

*Lilu*

    Csikó

  • Fórumtag
  • 232 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 25. - 22:14

Én még nem voltam, de ha lesz, 2007-ben biztos megejtem. Sajnos valószínüleg ló nélkül, de majd csorgatom a nyálam mellettetek :D

#1364 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 26. - 8:38

Villanyvas Lovas!Miért ne jönnél? 2007-ben?

szia okafogyottá vált a dolog: tavaly se tudtam se lóra ülni és kocsiról filmezni idén sem tudtam lóra ülni.És ha emlékszel egy vörös fejü manusra kamerával akkor rám is emlékszel . Nem megyek és kész. Valamint van még egy nagyon személyes ügy ami miatt igy döntöttem de ez nem publikus.az idén belépéskor kapot emléklapot én készitettem egy nyomdával. Hogy tudok e hasonló meglepetést készitettni azt még nem tudom de majd még meglátom.

Edited by VILLANYVAS LOVAS, 2006 november 26. - 14:20.


#1365 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 26. - 18:14

Ha hiszed, ha nem emlékszem rád. Beszélgettünk is, tudtam, hogy az emléklapot Te hoztad. :) Én belépõk beszedésében segédkeztem, és osztogattam az emléklapodat is. Remélem, úgy alakul majd, hogy eljössz, biztosan jól fogod magad érezni.Miért nem sikerült lóra ülnöd?

#1366 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 26. - 21:18

Ha hiszed, ha nem emlékszem rád. Beszélgettünk is, tudtam, hogy az emléklapot Te hoztad. :) Én belépõk beszedésében segédkeztem, és osztogattam az emléklapodat is. Remélem, úgy alakul majd, hogy eljössz, biztosan jól fogod magad érezni.Miért nem sikerült lóra ülnöd?

Miért? mert tavaly csak igéret volt mert mindenki csak hülyének nézet idén ugyan ültem de CSAK ültem rajtam mert a pacika ugyan meg nem mozdult volna. De igazándiból nem is a lovón ülés hanem a lovakkal való foglalkozás az ami érdekel. Ezért is voltam egy napig a Kincsem Parkban próba munkán. Nagy lelkessen bementem megcsináltam mindent amit csak kértek de a nap végén azt nem mondták hogy Köszünjök a kisegitést. De a lovakat ettöl és mindentöl függetlenül imádom és imádni is fogom.Tatárszentgyörgy: tavaly 4 teljessen felesleges nap. Idén 2 nap meló önkéntes felajánlásból és nem tudtam fotozni de nem baj.

Edited by VILLANYVAS LOVAS, 2006 november 26. - 21:26.


#1367 igazi lóbarát

igazi lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 825 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 26. - 21:24

Sajnálom, hogy így jött össze. Remélem találsz olyan helyet, ahol foglalkozhatsz lovakkal. Olvasgatod a munkalehetõségeket a fórumon? Esetleg próbálkozz ott.

#1368 Guest_Tom Forest_*

Guest_Tom Forest_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 27. - 17:38

T. VILLANYVAS!Jó volt az a kis emléklap. (Mi is kaptunk hármat Igazi Lóbaráttól.)Épp a minap akadt a kezembe, s pont arra gondoltam, kinek mit jelenthet ez így utólag.Szerintem Tatár nem arról szól, hogy lóra ülj. Ezt nem kellene zokon venned. Ezzel együtt, ha valamelyik csapat azt mondta volna, hogy "kigurulunk egy fél órára, van-e olyan lótlan lovas, aki potom X-ért eljön velünk?" biztos lett volna rá kereslet. Hisz' még Anikó is felült a gipszével - ha jól rémlik- Sheriff lovára. :D Mellesleg legutóbb RC is feldobott egy munkáért lovaglás ajánlatot, talán még aktuális... :kocc:

#1369 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 28. - 12:44

Egyszer szeretnék elmenni, és ezért el fog maradni.Gondolom... :)

Ha egyedül leszek ott akkor is megyek. Tehát nem marad el!

Mongol!Ha ott leszel, mi is ott leszünk: Zap, Eva :D

Persze, aztán majd jön ki a híradó, hogy a traktorosok lecserélték jármûveiket a légszennyezés megelõzése végett lovakra, és így tüntetnek tovább... :kir: :dev:Szerintem meg amúgy nagyon jó volt az idei találkozó. :yeah: Igaz teljesen más volt, mint az eddigiek, de jó. :)

#1370 Guest_Tom Forest_*

Guest_Tom Forest_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 28. - 13:37

Én a korábbiakon nem voltam, ezért nincs összehasonlítási alapom.Viszont hosszasan követtem a szervezést megelõzõ vitákat, és bevallom nem sok reményt fûztem ahhoz, hogy fesztelen és zökkenõmentes rendezvény fog a dologból kikerekedni.Ezzel szemben nagyon kellemes csalódás volt részt venni rajta. Mintha a "függöny felgördülése pillanatában" minden probléma elpárolgott volna. (Persze, tudom, hogy nem ilyen egyszerû a dolog, meg kinek hol lett helye, meg ki miért nem jött el, bla, bla, bla, de ez ott nem számított.)Ha sikerülne a 2007-est mindjárt az együttmûködés fázisából indítani, az példaértékû lenne. És nem utolsósorban talán kellemesebb is. ;) Szóval, ha lesz megyünk, ha nem hiányozni fog. :)

#1371 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2006 november 28. - 13:52

Ha van idõd, olvass bele az elõzõ évesekbe, mindegyik elõtt voltak ilyen viták, és hasonlók. :) Ezak valahogy a kellemetlen velejárója a szervezésnek. :)

#1372 Guest_Tom Forest_*

Guest_Tom Forest_*
  • Guests

Közzétéve 2006 november 28. - 13:59

Ha van idõd, olvass bele az elõzõ évesekbe, mindegyik elõtt voltak ilyen viták, és hasonlók. :) Ezak valahogy a kellemetlen velejárója a szervezésnek. :)

Ok, csak tudod, legvégül a reményhal ;) :ang:

#1373 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2006 december 1. - 21:35

Én a korábbiakon nem voltam, ezért nincs összehasonlítási alapom.Viszont hosszasan követtem a szervezést megelõzõ vitákat, és bevallom nem sok reményt fûztem ahhoz, hogy fesztelen és zökkenõmentes rendezvény fog a dologból kikerekedni.Ezzel szemben nagyon kellemes csalódás volt részt venni rajta. Mintha a "függöny felgördülése pillanatában" minden probléma elpárolgott volna. (Persze, tudom, hogy nem ilyen egyszerû a dolog, meg kinek hol lett helye, meg ki miért nem jött el, bla, bla, bla, de ez ott nem számított.)Ha sikerülne a 2007-est mindjárt az együttmûködés fázisából indítani, az példaértékû lenne. És nem utolsósorban talán kellemesebb is. ;) Szóval, ha lesz megyünk, ha nem hiányozni fog. :)

Kedves Tom Forest. A tavalyi találkozon amint leértem és levertem a sátram utánna mentem és segitettem lepakolni a konyházoz a tüzhelyet. segitettem karott leverni és még néhány dolgott.Idén ÉN egy napot beszéltem le idegennel de mivel rengetteg volt a meló és jól el voltak csúszva ezért két napot csináltam végig. PL: a lerobbant traktor elvittetük és az egyettlen üzemképes gép aksiját is én töltöttem mert Dénes nem akart traktorozni. A külsö istállót is ki takaritottúk és beraktunk homokot. A tónál is lepakoltuk együtt az egész büfét asztalokat. Szinpadott. és még sokmindent csináltam. a két napott rendessen végig dolgoztam sapka nélkül. Ez jól meg látszott rajtam. De megcsináltam. Igy is jó volt a négy nap.

#1374 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 3. - 10:28

... mentem és segitettem ...

...és ez így természetes, voltak jópáran akik szintén segítettek ott, ahol tudtak.Te most azt kifogásolod, hogy nem emeltünk piedesztára, esetleg hálálkodtunk végestelen végig?Vagy mi a frászt?Szerintem minden résztvevõ megköszönte mindenkinek a szervezést, segítséget stb... Felsorolni felesleges is lenne, mert aki segít, az jóindulatból, örömmel teszi, nem vár érte külön elismerést. Segíteni pedig az ember név nélkül szokott.

#1375 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2006 december 3. - 10:36

ne dicsérjen senki felejcsenel MINDENKI.

#1376 Guest_Tom Forest_*

Guest_Tom Forest_*
  • Guests

Közzétéve 2006 december 3. - 20:10

...és ez így természetes, voltak jópáran akik szintén segítettek ott, ahol tudtak.Te most azt kifogásolod, hogy nem emeltünk piedesztára, esetleg hálálkodtunk végestelen végig?Vagy mi a frászt?Szerintem minden résztvevõ megköszönte mindenkinek a szervezést, segítséget stb... Felsorolni felesleges is lenne, mert aki segít, az jóindulatból, örömmel teszi, nem vár érte külön elismerést. Segíteni pedig az ember név nélkül szokott.

:ang: :ang: :ang: Kedves Éva !1000 bocs, de az üzenet nekem szólt, és mellesleg hálás vagyok VVL-nak a kimerítõ magyarázatért.Nem azért szólítottam meg, hogy valaki kiürítse rá a tárat. ;) Üdv,Tom

#1377 Guest_VILLANYVAS LOVAS_*

Guest_VILLANYVAS LOVAS_*
  • Guests

Közzétéve 2006 december 3. - 22:17

Mivel idén ide / se / irok már többet:Ez lesz az utolsó: Ezért kivánok mindenkinek Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet. Most már senki ne tegyen rám megjegyzést. Elöre is köszönöm. Pejbandi.!!

#1378 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 4. - 19:45

Tom!Villanyvas Lovassal sokat beszélgettem annó Tatáron, így tudom, hogy mirõl beszél és én mirõl beszélek.(magyarul nem "letámadtam")Neked is boldogot!

#1379 Filly

Filly

    Biodegenerált

  • Főmoderátor
  • 8.075 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 4. - 20:29

Mivel a csikómmal szeretnék menni, ezért teljesen elképzelhetetlen, hogy jövõre ne legyen Tatár!!! (És Mongol is ott lesz!!! :yeah:)

#1380 Guest_Mongol_*

Guest_Mongol_*
  • Guests

Közzétéve 2006 december 5. - 9:26

Hát igen...Mikor találkoztunk?Öt éve? Éppen itt az ideje. :)

#1381 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2006 december 5. - 15:31

Mongol, ha Te is, akkor en is! :yeah:

#1382 safranek

safranek

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 238 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 13. - 14:10

Hát igen...Mikor találkoztunk?Öt éve? Éppen itt az ideje. :)

Ha még egybe vagyok és........,szoval lehet kezdeni reszketni. :kocc:

Edited by safranek, 2007 január 13. - 14:10.


#1383 SOMA

SOMA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 84 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 14. - 17:54

Saf!Hogy egyben tudj maradni akkor addig nem javaslom kipróbálásra az új 10 akadályos terep pályánkat :dev: :D De azért kívácsi lehetnél ráááááá!Amúgy jó látni hogy élsz s virágzol üdv barátod :) Üdv a többi ismerõsnek is :yeah:

#1384 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2007 január 17. - 11:01

Tehát, aki netán még nem olvasta volna, íme a 2006 augusztusában a Lovas Nemzetben megjelent cikk a LOT-ról ill. a találkozó kapcsán Dallos Gyulával készült interjú:LOT 1LOT 2Dallos interjú 1Dallos interjú 2