Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Hannoveri


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
831 válasz a témához

#121 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 7:05


És igen, õ meg pláne, h nagyon izzadós és tökjó, h a feje nemlesz csupa víz! Meg jól is mutat rajta naaa!! Valljuk be! :gm:


Rózsaszínben nem volt? :dev: :D

#122 LANDGRAF

LANDGRAF

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.722 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 7:56

Pinkre gondolsz? :dev: :D

Edited by LANDGRAF, 2007 október 11. - 7:56.


#123 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 8:05

Aha :D

#124 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 8:44

:gm: :ang: Nyugi Merénylõ sztem tökjóóó, Franke, ha gonoszkodsz, kapsz Te is a fejedre egyet mmm mondjuk hupililát :dev:

#125 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 8:48

Pinkre gondolsz? :dev: :D


Lila virágocskákkal, mivel leánylóállat
Mindenféle gonoszkodás nélkül, csak a képzelõerõm játszik velem... :gm:

Edited by Nyanya, 2007 október 11. - 8:50.


#126 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 9:27

:gm: :ang: Nyugi Merénylõ sztem tökjóóó, Franke, ha gonoszkodsz, kapsz Te is a fejedre egyet mmm mondjuk hupililát :dev:


...végülis a lovasboltosoknak is meg kell élniük valamibõl (vagy valakikbõl :rolleyes: )

#127 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 9:38

Jajj képzeld Franke, ittvolt körmölni, nálam a multkor a kovács aki a csikókat meg a kancát szokta csinálni a Nándit más csinálja, erre kérdi tõlem, a Nándira mutatva ugye Õ Hannoveri, jah mondom jóis volna :ang: mondom nézze a sütését, õ magyar sportló :ang: De hülye vagyok lehet azt kellet volna mondanom, hogy jaja Õ hannoveri :dev: maga nagyon ért a lovakhoz. :gm:

#128 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 10:51

hááát, ez igazán érdekes kis történet. :D :D :D

#129 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 10:52

Merénylõ! Boldog szülinapot Neked!
"Szemtelenül" fiatal vagy ;)

Üdv: Nagyi :D

Aryka!
Legközelebb mondd meg a kovácsotoknak, hogy andalúzxhannoveri :kir: Nándi :kir:

#130 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 13:38

Jaj lehet nézne egy nagyot a csávesz!!! :dev: Jajj énis most nézem, akkor had kívánjak én is Boldog szülinapot neked Merénylõ! :yeah:

#131 Merénylõ

Merénylõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.964 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 11. - 16:22

Rózsaszínben nem volt? :dev: :D


Dedededeee... :gm: Majd ha ez tönkrement! :dev:
De ne aggódj, belõlem megélnek a lovasboltosok! :gm:


És köszönöm szépen ITT is a köszöntéseket! :ang:
Sudártól is kapok egy szép napot holnap remélem! ;)

Edited by Merénylõ, 2007 október 11. - 16:24.


#132 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 10:39

Szevasztok hannoverisek, nézegessetek vidijókat (és hasonlítsátok össze a saját lovaitokkal :D )

http://servlet.vit.d...ersicht?id=1931

#133 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 10:52

Szevasztok hannoverisek, nézegessetek vidijókat (és hasonlítsátok össze a saját lovaitokkal :D )

http://servlet.vit.d...ersicht?id=1931


Nekem totálisan véletlenül lett hannoverim ( hála érte Arykának :ang: )
De annyira jó fej lovacska, hogy ha a legutolsó, sütetlen legelõszéli keverék bogesz lenne, akkor sem cserélném el semmiért :kir:
Az már csak a pont az i-n, hogy nem az, és hogy hannoverinek is gyönyörû ( nem annyira , mint Sugár, a lánya, de nekem Õ a legszebb :yeah: :yeah: :yeah: )
A videókon gyönyörûséges lovak vannak, álomlovak ;)

#134 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 11:03

Peeersze, ez így van, hogy van a Sugár, aztán vannak a többi lovak. :dev: :D

#135 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 11:17

A videókon gyönyörûséges lovak vannak, álomlovak ;)


Te, ilyeneket az Aryka blogjába szoktak írni...láttad már? NAGYON ÉRDEKES! :yeah: :D

#136 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 11:38

Peeersze, ez így van, hogy van a Sugár, aztán vannak a többi lovak. :dev: :D


Nekem kicsit másként ;) Van a Mátka, aztán a többi lovak... :dev: :ang: :D

Aryka blogját egyszer már néztem, de megnézem mégegyszer :cool: Nem vagyok ám alapjáraton ilyen nyálcsurgatós, szemcsöpögõs menyecske, sõõt :dev:
Vedd figyelembe hozzászólásom végén õt ;) Kicsit cinkelõsre szerettem volna, lehet, hogy nem a megfelelõ szmájlit nyomtam oda...

Nyanya :kocc:

#137 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 11:43

Rendben, figyelembe vettem. :)

#138 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 12:02

Rendben, figyelembe vettem. :)

:yeah: :yeah: :yeah:

#139 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 12:03

Jah igen a blogom, :D azt bírom benned Franke, hogy még ott is megtudtál a magad valójában nyilvánulni :gm: nah ez most ugy jön ki mintha utálnálak, pedig neeem :D az meg ha valaki azt írja, hogy gyönyörűű vagy ilyesmi az nem azt jelenti, hogy debil :ang: csak mondjuk lehet, hogy fiatalabb és mondjuk a kifejezőkézsége nem a legnagyobb vagy csak szimplán tetszik neki a kép:) De esetleg akit érdekel nagyon szívessen látom ott, aki szereti a fényképeket. :yeah: Ui: Nyanya rólatok is van fent egy kép :D

Edited by aryka, 2007 október 12. - 12:08.


#140 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 12:12

Jah igen a blogom, :D azt bírom benned Franke, hogy még ott is megtudtál a magad valójában nyilvánulni :gm: nah ez most ugy jön ki mintha utálnálak, pedig neeem :D az meg ha valaki azt írja, hogy gyönyörûû vagy ilyesmi az nem azt jelenti, hogy debil :ang: csak mondjuk lehet, hogy fiatalabb és mondjuk a kifejezõkézsége nem a legnagyobb :)
De esetleg akit érdekel nagyon szívessen látom ott, aki szereti a fényképeket. :yeah:


Aryka drága!
Én nem vagyok fiatal, és a kifejezõkészségemmel nincs semmi baj, mégis azt írtam, hogy "gyönyörû", meg azt, hogy "álomló"...
Akkor én most debil vagyok :yeah: ;) :D
Nehogy komolyan vegyél, egy percig is! Csak hülyéskedgetek... :rolleyes:

Franke!
Nem is ismerlek, de csípem a stílusod ;)

Edited by Nyanya, 2007 október 12. - 12:13.


#141 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 12:17

jajj Nyanya tudod, hogy nem Rád értettem, hanem ez Frankenek szóólt, õ tudja miért :) Énis nagyon bírom a fejét és ezt is tudja, egyébként arra értettem hogy a blogomat 12-13 évesek is olvassák és néha beleirnak, õrájuk értettem ezt a nem debil hanem csak dolgot ;) :P

#142 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 12:36

Na szóval merénylõ találtam neked Sudár édes testvérérõl képeket a neve Rafinált és herélt a paci

Rafinált1
Rafinált2
Rafinált3
Rafinált4
Rafinált5
Rafinált6
Rafinál7

Remélem most már lehet õket látni :yeah:

Edited by aryka, 2007 október 12. - 13:07.


#143 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 12:42

Ez egy szürke ló a hóban? Mert nálam rafináltan tök fehér a monitor, ha a képekre kattintok. :D Na nem baj, ha már kigondoltam, leírom: a Sudár sokkal szebb! :dev: :D

#144 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 12:44

Pedig nekem beadja a képeket... :confused:

#145 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 12:49

jajj Nyanya tudod, hogy nem Rád értettem, hanem ez Frankenek szóólt, õ tudja miért :) Énis nagyon bírom a fejét és ezt is tudja, egyébként arra értettem hogy a blogomat 12-13 évesek is olvassák és néha beleirnak, õrájuk értettem ezt a nem debil hanem csak dolgot ;) :P


igen, és ezért szegény arykának a szexuális tartalmú képeket törölnie kellett, nehogy beperelje vmelyik szülõ fiatal korúak megrontásáért. :gm: :D

így maradtak a gyönyörû lovak, kutyák, macskák és naplementék, amik csodálatosak. (és persze gyönyörûek :D :D :D )

Pedig nekem beadja a képeket... :confused:


Mivel Te raktad fel, elhiszem. :rolleyes:
Lehet, hogy szerencsésebb lenne a jpeg, mint a gif :confused: , nem tudom.....

#146 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 12:57

Nem is voltak szexuális jellegű kéépek, teee!!! csak te irkáltál olyanokat :D ne keverd a szezont a fazonnal :D Fast Reply

Edited by aryka, 2007 október 12. - 12:59.


#147 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 13:05

Kezd izgalmas lenni :D Milyen szexuális képeket nem tettél fel a blogodra, Aryka? Azok tán nem voltak gyönyörûek, csodálatosak és álomszerûek? :dev: Próbáld már mégegyszer a képeket, hátha elszalad a fehér ló a hómezõrõl :yeah: (a Pécs és környékébe tettem fel vasárnapi Stellával lovagoltunk képeket, a minõségük elég tré, még most tanulom a gépemet...)

Edited by Nyanya, 2007 október 12. - 13:07.


#148 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 13:09

Feltettem másképpen a képeket most tuti jóók. Vááá tényleg nem voltak semmi olyan kép vagy képek!!! Ez csak Franke fantáziájában él :dev: :ang: de tényleg, nem...

#149 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 13:17

Na szóval merénylõ találtam neked Sudár édes testvérérõl képeket a neve Rafinált és herélt a paci

Rafinált1
Rafinált2
Rafinált3
Rafinált4
Rafinált5
Rafinált6
Rafinál7

Remélem most már lehet õket látni :yeah:


:hu: Csak nem azt akarod mondani, hogy Õ is unokám! (Mátkagyerek...)
Kell nekem egy kiscsikó ettõl a "nõtõl" :D

#150 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 13:19

Debizony!!!! :ang: :yeah: és van még valahol egy Topáz nevű kancautóda, akinek az apja az Alabárdos épp számolom hogy akkor... Mókás, Topáz, Rafinált, Sudár ők mind az unokáid...és lehet, hogy van még csikója de talán 1 vagy 2 még

Edited by aryka, 2007 október 12. - 13:23.


#151 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 13:23

Debizony!!!! :ang: :yeah: és van még valahol egy Topáz nevû kancautóda, akinek az apja az Alabárdos


Azannya! Kincs került a kezembe :yeah: :kir:
Köszönet érte! ;)

#152 aryka

aryka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 511 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 13:28

:ang: :ang: én örülök a legjobban, hogy jó helyre került!!! és boldogok vagytok együtt, de hisz ezt ugyis tudod :yeah: és ha még egy csikója is lenne... wáá az szuppi lenne

#153 Franke

Franke

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.861 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 13:34

Feltettem másképpen a képeket most tuti jóók.

Vááá tényleg nem voltak semmi olyan kép vagy képek!!! Ez csak Franke fantáziájában él :dev: :ang: de tényleg, nem...



Igazad van!
Mostmár jók a képek!!! :D

Ja, és tényleg nem voltak olyan képek. Bár ezt már sztem senki nem fogja elhinni...legfeljebb többen látogatják a blogot, hátha mégis.... :ang: ;) :D

#154 Merénylõ

Merénylõ

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.964 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 16:03

Ú, nagyon hasonlít ez a Rafinált, a Sudárkámra, de azért én maradok nála! ;) Köszike! Mellesleg... Nem cicózunk Franke... Teljesen belevagyok ebbe a lóba zúgva! De tudod TEEEE EEEZT!! :dev:

#155 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 16:44

Április 10-én este 22.24 perckor megszületett Zafírom kislánya, Runaway. Papája Ravallo (hannoveri). Nagy, erõs, sokjegyes ( 3 láb kesely, hóka), pej kanca. :ang: Ott voltam a születése elsõ pillanatától kezdve - a kezeim között jött a világa ez a Gyönyörûség.

Most jöttem világra. :)
A mami nyalogat. :ang:
Mit kell csinálni ezekkel a hosszú izékkel? :D
Szép vagyok, mi? :)
Hmmm... fincsi!
A mami helyett most valami kétlábú melegít... Ki lehet?.. ;)

A fejlõdésérõl majd folyamatosan beszámolok. Ha esetleg valaki találkozna Ravallo- csikóval, ne habozzon fényképezõt ragadni! ;)



Ez a kicsi ló 10-én fél éves lett. Most csak egy friss képet tudok mutatni Róla (tegnap készült), de rövidesen láttok Róla mozgásban készültet is. :) Szinte repül, amikor elindul. :ang: Imádom Õt! :) ( Csak, hogy csatlakozzak a topic jelenlegi légköréhez! :dev: :D ;) )

Runaway


Jajj, majd elfelejtem itt a nagy olvadozásban :) : Merénylõ, õszintén gratulálok én is Sudárhoz, legyen sok örömetek együtt! :ang:

Edited by roni, 2007 október 12. - 16:46.


#156 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 17:14

roni! Gyönyörûûû :D lett a csikód! :yeah: Már nézegettem a képeket a születése utáni idõbõl, de hatalmasat nõtt-erõsödött!!! Várjuk a lebegõs-repülõs képeket, és ahogy így elnézegetem ezeket az "álomcsikókat"(topik-hangulat fenntartandó) egyre jobban érlelõdik bennem az elhatározás, hogy jövõ tavasszal nézek Mátkalónak egy jóképû férjet :D

#157 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 17:19

Köszönjük szépen! :ang: :) Hát Mátka biztosan Téged is egy csudiszép gyereklóval ajándékoz majd meg, a tendenciáját elnézve. ;) Irigykedek is ám Rátok! :) Nagy kincs van a kezedben, az fix! :ang:

#158 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 17:26

Azért neked sem lehet okod panaszra, ahogy a lógyereket elnézem :ang: ;) Meg a kancádat! Nekem nagyon tetszik õ is :kir: Igazság szerint nem is akartam csikót, mert csak lovagolni szerettem volna a lovamon, és jól érezni magamat, egymást... De most, hogy látom, hogy Mátka mit tud csikóilag produkálni, hááát, nemmondom, le a kalappal :yeah: Õ sem csúnya ló, na de a gyerekek :hu: Persze, csak akkor lesz fedeztetve, ha találok rá megfelelõ mént, de miért ne találnék!

#159 roni

roni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.579 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 17:30

:ang: Bizonyára fogsz Rá találni ( Majd Franke segít, ugye? ;) ), csak aztán majd győzz dönteni a sok gyönyörű papajelölt között. :) Egyébként elképzeésed nincs még?

Edited by roni, 2007 október 12. - 17:31.


#160 Nyanya

Nyanya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.451 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 12. - 17:47

Sárgafüggõ vagyok :) , az "álomló" nálam a sárga, hókás, négy láb kesely :D (mint Imperiál, õt is lefikázták csikókorában, aztán mi lett belõle ;) ) De komolyan, sokjegyes csikót szeretnék, persze, ha lehet, akkor csakis hannoveri méntõl! Ha lúd, hát legyen kövér :D Aztán, ha mégsem lesz sokjegyes, az sem baj, Mátkát is imádom, pedig csak egy csillagja van, és a bal hátulján "titokzokni"...Ennyit a sokjegyes álomról :rolleyes: