Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Hhhmmm..... :-/ hogyan fogyhatok?


  • Please log in to reply
3251 válasz a témához

#161 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 17. - 23:50

Magasságtól függ :rolleyes: Posted Image Ezek a frissensült-pogi árusok tiszta szemetek redface.gif Direkt nyitogatják az ajtót, hogy áradjon a friss, sárgabarackos töltelékes pogácsa illata.. Kibírtam, és gyorsan elhúztam a környékrõl :D

#162 Lófalójófaló

Lófalójófaló

    Törzsvendég

  • Kizárt tag
  • 187 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 18. - 14:42

Tündee csak két dolgot tanácsolhatok, s elég az egyiket megfogadnod. ;) Olvass legalább heti egy (szakács)könyvet és nyiss egy"Hogyan hízhatok?" -topicot. tongue.gif :D

#163 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 24. - 14:21

Idézet:
idézet:
AZ ALKOHOL A húsvéti ünnepekhez általában az is hozzátartozik, hogy a locsolókat alkohollal kínálják. A mértékletes alkoholfogyasztás egészséges embereknél nem okoz károsodást, de egy ilyen ünnepen nem ritkák a "mindenhol csak 1 pohárral iszom" eredményeként az estére elért túlzott alkoholfogyasztás következményei, illetve az azt követõ másnapos rosszullétek. E kellemetlenségek elkerülése mellett azt sem árt tudni, hogy az alkoholnak jelentõs az energiatartalma is, ugyanis 1 g alkohol 7 kcal energiát tartalmaz, többet, mint például a szénhidrátok (4 kcal). Íme néhány példa egyes alkohol tartalmú italok energiatartalmaira: megnevezés mennyiség energia tartalom (kcal) bor (száraz) 1 dl 60-70 bor (édes) 1 dl 80-100 sör 1 dl 40-50 pálinkafélék 1 dl 200-300 likõrök 1 dl 250-350 A táblázatból látható, hogy ha valaki egy nap megiszik pl. 2-szer 0,5 dl pálinkát + 2 üveg sört, akkor csak az elfogyasztott alkohollal kb. 750 kcal energiát visz be, ami megfelel pl. 5 db zsemle energiatartalmának. Tehát az alkohol fogyasztása esetén a káros hatásain kívül a magas energiatartalmát is érdemes figyelembe venni. Forrás: TÁPLÁLKOZÁS ÉS TUDOMÁNY Bõvebb info: [url="http://"http://www.edestenyek.hu"]www.edestenyek.hu[/url] [/QUOTE]

#164 Hasufel

Hasufel

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.023 hozzászólás

Közzétéve 2005 március 24. - 14:29

Van egy honlap a [url="http://"http://www.mindmegette.hu."]www.mindmegette.hu.[/url]Nézzetek el oda,apu is onnan töltött le magának egy 90 napos fogyókúrás étrendet.És két hét alatt leadott 6 kilot. [ Március 24, 2005, 13:30: Az üzenetet átszerkesztette: Hasufel ]

#165 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 19. - 8:18

Csak egy kis önfényezés... :D Sikerült lefogynom kb. 3 kg-t január óta. De nem ez a lényeg, hanem a hogyan?Megosszam veletek a "Zapolya titkot"? Megfeledkeztem a fogyókúrázásról, és annyi történt, hogy jóval többet lovagolok, mint tavaly, emiatt általában nagyon késõn érek haza, és nincs már idõm enni, vagy ha igen, csak keveset bírok. Na? Eladható ez a módszer szerintetek? :cool:

#166 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 6:46

Akkor 2005. a sikeres súlycsökkentések ideje? Ez jó hír. Most fedeztem fel ezt a topicot, ez is érdekes. Ahogy a pünkösdi sóskúti 3 napos verseny indulóira viszaemlékszem, egy sikeres recept a fogyásra: nemzetközi mezõnyben esélyes lovasnak lenni? :) Bedobtak a postaládába egy Metabolt hirdetõ kiadványt. Én nem hiszek az ilyenekben. Érdekes módon a Metabol szedésével egy idõben valami miatt elkezdtem fogyni. :)

#167 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 7:27

Ezekben a tablettákban nem hiszek, anno mikor nagyobb darab voltam (szülés után) próbáltam szûzteát, tablettákat, mindegyiktõl csak a wc-re rohangáltam. :dev: Pár kilót még szívesen leadnék, max. 5-öt, de a többit koplalással és sok lovaglással értem el. A koplalás salátákból állt, persze, hogy valami jó is legyen benne, feta sajttal feldobva. Tul.képpen az az egy valami volt benne kalóriadús, de az sem annyira, hogy a mozgás mellett ne fogyjak. Csináltam egy vödörnyit 1 napra és beosztva azt ettem...míg meg nem untam. :dev: Szóval a Metabol hatásos?? Az sem biztos, hogy mindenkinek. Enni mennyit lehet mellette?

#168 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 7:41

Lehet, hogy az se használ mindenkinek. Az egy nagy igazság, hogy nincs két egyforma szervezet. De ez elvileg "csak" felgyorsítja az anyagcserét. Enni az írás szerint majdnem annyit lehet. Ebben a füzetben okosabbak voltak, mint az Elixírben, nem csak olyan képek voltak, hogy lefogytam 160 kg-ról 158-ra, hanem Gregor Bernadett is. A feta sajtos saláta se rossz, mennyi idõ alatt untad meg?

#169 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 8:27

3-4 hónap kb. Az alatt fogytam le olyan 9 kilót.De azért nem csak ezt ettem, de ez volt a fõ, olyan napok is voltak, mikor csak ez.Ha valami mást is ettem, akkor azért odafigyeltem, hogy light legyen.. :)

#170 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 8:37

kár, hogy akkor nem ismertelek, néha megjelentem volna egy tányérral. :) Az elmélet szerint hidegen sajtolt olajat kell ráöntözni, azzal csináltad?

#171 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 15:31

Nem, bár van extra szûz olivaolajam.Csak sima petrezselyem zölddel szórtam meg.De volt benne paradicsom, paprika, uborka (héjastól), feta-sajt, néha lila-hagyma, vagy póréhagyma és nagy ritkán olivabogyó. Ennyi. :)

#172 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 16:26

Abszolúte nem nagy durranás, de isteni finom, és fogyis. (Ilusta salátájáról jutott eszembe ;))Paprika,paradicsom,hagyma,uborka, felbontasz egy jó nagy joghurtot, teszel bele kábé két gerezd fokhagymát, és ráöntöd a többire. Egy kis friss petrezselyem is jól jön bele.Én ehhez szoktam még csinálni valami fehér husit, pl. pulykamellett nagyon pici olajon megsütve, kevés fûszerrel. Baromi finom tud lenni. Direkt több salátát csinálok mindig, és utána egykét napig csak azt eszem :D

#173 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 május 26. - 16:56

Lányok, én nem vagyok egy orákulum. Csak olyan félisten-féle. :) Ezért hát kajában csak azt tudom mondani, amit másoktól olvasok. Azt mondják, hogy a hidegen sajtolt olaj IS fogyaszt. A kijelentés hátterét ne kérdezzétek, elolvastam, elfogadtam, elfelejtettem.Izé... Ami a topic elején elhangzott, hogy a fiúk miatt nem érdemes fogyni, arra elmesélem: egyik munkatársnõm azt kérdezte a másiktól: hová akarsz még fogyni? Ez már tán túlzás is. Ezzel a másikkal a folyosón késõbb találkozva azt mondtam neki: két dolgot jegyezz meg. Ha a férjed, szeretõd, stb azt mondja, nem kell már fogynod, örülj a kijelentésnek és folytasd tovább. Ha barátnõd, munkatársnõd, szomszédasszonyod mondja, akkor... örülj a kijelentésnek, és folytasd tovább. :)Fentebbrõl kihagytam a barátod és kapcsolatod kifejezéseket, én nem szeretnék egyik sem lenni.

#174 Keszi

Keszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 258 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 19:05

Nnna, hát én ma olyanszinten beettem, hogy ha jót akarok magamért, akkor most egy hétig nem eszek egy morzsát se. :rolleyes: Nagyon durva, a családom már csak röhög rajtam. Nemtom abbahagyni. :(

#175 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 19:58

Zabálj csak nyugodtan, leglalább akkor végre én leszek a jó nõ kettõnk közül :D :dev: :hahaha..ha.....ha:

#176 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 20:04

Hülyék vagytok mindketten! Észrevehetnétek már, hogy a pasik nem a csonti-modell lányokra buknak már rég, hanem a teltkarcsú, arányos, gömbölyded lányok tetszenek nekik. De azért nem kell túlzásba vinni! ;)Bronco táborban a legjobb fogyni, én annyit ettem, mint egy disznó: reggelire 3 szelet kenyér, ebéd jól megrakva, vacsorára 3 szelet kenyér. (pedig itthon sosem vacsorázom, és máskor 3 zsömlével 2 napig boldogan elvagyok) Viszont ott még fogytam is 2-3 kilót! :eek: :)

#177 Keszi

Keszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 258 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 20:20

Zsófika! (vagy hogy is kell? tötõke? :gm: )Én nem is mondok semmit, mert Te anélkül is zabálsz kilószámra körömpörköltet, túrós zsömlét, pizzát, zsíros kenyeret, meg fagyit tojáslikõrrel, meg miket is szoktál kétpofára tömni? :dev: :dev: :kir: :kir:

#178 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 20:53

Zsófika! (vagy hogy is kell? tötõke? :gm: )Én nem is mondok semmit, mert Te anélkül is zabálsz kilószámra körömpörköltet, túrós zsömlét, pizzát, zsíros kenyeret, meg fagyit tojáslikõrrel, meg miket is szoktál kétpofára tömni? :dev: :dev:  :kir:  :kir:

Hozzászólás megtekintése

Emlékeim szerint a Tötõ nem dagi. Minek fogyjon?

#179 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 21:13

Natos, idéznék magamtól. Ha egy Nõ mondja, hogy nem kell fogynod, fogyj. :)

#180 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 21:25

Natos, idéznék magamtól. Ha egy Nõ mondja, hogy nem kell fogynod, fogyj. :)

Hozzászólás megtekintése

Csak klasszikusoknak hiszek!!!!

#181 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 21:27

Én már az vagyok, max még egy hibám van, hogy élek. :) De ne is Te hidd el ezt, hanem akinek mondtad. Tötõ. :)

#182 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 21:33

Ernest, a Nagy Frusztrátor! Hát kapj be te is valamit)

#183 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 11. - 21:42

Zsófika! (vagy hogy is kell? tötõke? :gm: )Én nem is mondok semmit, mert Te anélkül is zabálsz kilószámra körömpörköltet, túrós zsömlét, pizzát, zsíros kenyeret, meg fagyit tojáslikõrrel, meg miket is szoktál kétpofára tömni? :dev: :dev:  :kir:  :kir:

Hozzászólás megtekintése

Te igenhülye, téged dícsértelek ezzel, nemkõ nekem támadni a disznóölõ késsel :D És különbenis nemkell kiteregetni az étekzési szokásaimat :gm: Amúgymeg messze nem azért akarnék fogyni egy kicsit, hogy akárkinekis jobban tettszek. Naneee :dev: Egyszerûen csak egészségesebb lenne, nameg én is jobban érezném magam.

#184 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 5:28

Ernest, a Nagy Frusztrátor! Hát kapj be te is valamit)

Hozzászólás megtekintése

Tötõnek igaza van, általában kevesebb súly az egészségesebb lét. De ez inkább a tízkilókkal van összefüggésben.Viszont. Nem hiszem, hogy ne lenne szempont az, hogy jobban tetszeni.Ami Zsubabának ezt az észrevételét illeti: "Hülyék vagytok mindketten! Észrevehetnétek már, hogy a pasik nem a csonti-modell lányokra buknak már rég, hanem a teltkarcsú, arányos, gömbölyded lányok tetszenek nekik.", hát, ez legyen a kivétel, amikor nem értek Vele egyet. Ugyanis ez nagyon-nagyon kétfelé válik - ja, de ez meg már nem az evés, amirõl beszélnék. Ha valakit érdekel, majd folytatom.(véleményem 1/bolygónépesség - de attól még lehet igaz)

#185 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 7:03

Ernest, a Nagy Frusztrátor! Hát kapj be te is valamit)

Hozzászólás megtekintése

Tötõnek igaza van, általában kevesebb súly az egészségesebb lét. De ez inkább a tízkilókkal van összefüggésben.Viszont. Nem hiszem, hogy ne lenne szempont az, hogy jobban tetszeni.Ami Zsubabának ezt az észrevételét illeti: "Hülyék vagytok mindketten! Észrevehetnétek már, hogy a pasik nem a csonti-modell lányokra buknak már rég, hanem a teltkarcsú, arányos, gömbölyded lányok tetszenek nekik.", hát, ez legyen a kivétel, amikor nem értek Vele egyet. Ugyanis ez nagyon-nagyon kétfelé válik - ja, de ez meg már nem az evés, amirõl beszélnék. Ha valakit érdekel, majd folytatom.(véleményem 1/bolygónépesség - de attól még lehet igaz)

Hozzászólás megtekintése

Ernest, téged olvasgatva egyre határozottabban úgy érzem, hogy neked az anorexiás típus jön be. Éljen Mongol! :yeah: ;)

#186 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 8:01

Akkor gyorsan pontosítok. "Véleményem" alatt nem azt értem, hogy "nekem"! Én a kaukázusi faj európai kultúrában nevelkedett átlagegyedeinek általam igen erõsen valószínûsített (amiben amúgy annyira hiszek, mintha tény lenne) szemléletét közvetítettem.Hiába, a fogalmazás precízsége fontos.De hinni nem kötelezõ. Még a saját családom sem hisz nekem. :) Viszont utólagos értékelésben a 100%-hoz közelítek... :))Ezen még HH nyilatkozata sem változtat. Mert majd megbeszélem vele a részleteket.

Edited by Ernest, 2005 szeptember 12. - 8:06.


#187 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 10:49

Lányok! Hagyjátok abba a fogyózást!A telt nõk szépek és kívánatosak.Most olvastam, hogy a férfiak nagy részét nem a méretek, hanem az arányok érdeklik, amiben személyes tapasztalataim alapján van valami.Az aszténiás modellek csúnyák és inkább sajnálatot keltenek a férfiakban.Felmérések alapján a csípõbõség és a derékbõség közötti 0,7-es és ehhez közeli szorzóval "ellátott hölgyek érdekelnek minket leginkább.

Hozzászólás megtekintése

Ernestnek ;)(Amikor a próbafülkében alkati hibás gnómnak érzem magam, mindig Mongol eme gyöngyszemére gondolok, és meggyõzöm magam, hogy a konfekcióipar tévedett :cool: )

#188 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 10:54

Akkor én már megint nem vagyok átlagos. Sebaj, célközönség se szoktam lenni. :) Nekem nem jönnek be a csontbõr csajok.

Hozzászólás megtekintése

Jaj, HH, te olyan, de olyan kedves, szimpatikus, aranyos fijjú vagy!!!!! Puszi, csók, miegyéb, telefonszámom a régi, súlyom és bájom is!

#189 Dreamcatcher

Dreamcatcher

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 904 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 10:57

(hogy a konfekcióipar tévedett  :cool: )

Hát persze!Amíg nem jött rá a jónépre, hogy akkor jó a nadrág, ha lehet a magassarkú cipõvel is a földig érjen, addig többnyire csak bokaveregetõs gatyákat találtam, "normálisat" alig.(igaz, hogy ez picit off, de ide kellett biggyesztenem! Bocsi!)

Edited by Dreamcatcher, 2005 szeptember 12. - 10:58.


#190 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 11:12

...ez nagyon-nagyon kétfelé válik - ja, de ez meg már nem az evés, amirõl beszélnék

Hát igen. Csak ezt nem olvasta már el senki... A világ megfertõzött benneteket, de ez nem jó. Azért, mert a hirdetésben szép autó van, a valóság maradt, tehetség kell és szorgos, aprólékos, elmélyült munka IS. Az üzenetet el kell olvasni - nem az elsõ két szavát. Mint amikor a házasságról volt szó, annak értékeirõl, és én azt írtam, én szerelempárti vagyok. Senki nem vette a fáradságot, hogy hozzágondolja a másik felét, elfogadták pozitív hozászólásnak. :)Na, 52 vagyok, közepes állapotban, vegetációkilátásaim tehát még vannak, visszatérünk rá 10 év múlva? :)

#191 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 13:27

Hát igen. Kinek a pap, kinek a papné. Nekem speciell az izmosak.De csak hogy ontopic legyek, itten lehet néhány tippet találni a fogyáshoz (ángliusul).Felhasználónév: armystudyguideJelszó: pubs

#192 Keszi

Keszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 258 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 13:44

Éljen Mongol!  :yeah:  ;)

Igen, Mongol valóban nagyon drágaságosság, és ha tudná hány fórumos nõnek lopta be ezzel magát a szívébe :dev:

#193 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 17:15

Hát igen.  Kinek a pap, kinek a papné.  Nekem speciell az izmosak.

Hozzászólás megtekintése

Akkó menjünk vissza az idõben két évet és talákozzunk jóóó?? :D :DMellesleg leadnám a rendelésem 3 db Mongolra :kir:

#194 Keszi

Keszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 258 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 17:24

Énis, énis akarok legalább egy Mongolt :cool:

#195 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 17:28

Najóvan nemá ez így már nyálas :D Nameg azt hiszi hogy nem is kell küzdenie értünk csakúgy... hánehogymá :gm:

Edited by tötõ Zsó, 2005 szeptember 12. - 17:29.


#196 Keszi

Keszi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 258 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 12. - 17:52

Úgyseolvassa :dev:Én most fogyókúrázok, demég annyira nem sikerült szigorítani az étrendemet. AZért mamár sokkal kevesebbet ettem, ez így jó. :rolleyes:

Edited by Keszi, 2005 szeptember 13. - 15:28.


#197 Sacha Breier

Sacha Breier

    Csikó

  • Fórumtag
  • 200 hozzászólás

Közzétéve 2005 szeptember 18. - 19:47

Kitartás Keszi!(minden fogyókúra alapja) :yeah:

#198 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 19. - 20:54

Megfontolandó: :kir: Fogyás hideg sörrelA termodinamika elvén mûködõ fogyókúrás módszerMindenki számára ismeretes, amit már az iskolában is tanultunk, hogy 1 gvíz (folyadék) felmelegítése 14,5 fokról 15,5 fokra 1 kalóriát emészt fel.Tehát egy pohár (2,5 dl) 5 fokos víz felmelegítése testhõmérsékletünkre250x (37-5) = 8000 kalória.Hát ezt az energiamennyiséget kell testünknek felvennie ahhoz, hogy atesthõmérséklet állandó maradjon. Ehhez a legkézenfekvõbb rendelkezésreálló energiaforrás a test zsírfeleslege. A termodinamika nem hazudik.Amennyiben megiszunk egy korsó 5 fokos sört, 16000 kalóriát égetünk el.Természetesen nem szabad senkit becsapni, így le kell vonni az 500 ml sörkalóriatartalmát, azaz a kb. 1000 kalóriát. Gyors számolás: 16000-1000=15000 kalóriára van szükség a felmelegítéshez.Természetesen ez a veszteség annál nagyobbb, minél hidegebb a sör és minélnagyobb a felmelegítendõ sörmennyiség. A kalóriaégetés,kalóriafelhasználásezen módja sokkal hatásosabb, mint a testmozgás módszerével végzettkalóriafelhasználás.A fogyás így abszolút gyors és szinte automatikus. Egyszerûen nagymennyiségû sört kell magunkba önteni, a többit már elvégzi atermodinamika.Egyetlen hátránya van a dolognak: ha például egy nagy tányér forró pacalt,babgulyást, vagy halászlét eszik az ember, akkor a hõenergiával feleslegeskalóriákat viszünk be a testbe.A figyelmes olvasó máris megtalálta a megoldást: A forró ételeket elegendõmennyiségû hideg sörrel kell kiegyenlíteni! :kocc:

#199 Ernest

Ernest

    Tele van a levelesládája

  • Fórumtag
  • 13.706 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 19. - 23:36

Változott valami idõközben? Valakinek sikerült Mongol kegyeibõl kiesnie? :)

Edited by Ernest, 2005 november 20. - 9:18.


#200 Zsoci

Zsoci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.385 hozzászólás

Közzétéve 2005 november 20. - 15:44

Szerintem ez a fogyokúra hülyeség. :nem: Kúrát tartani betegeknek szokás.Aki fogyni szeretne,annak csak oda kell figyelnie mikor mit eszik.Csak az étrenden kell változtatni,nem a mennyiségen.Az embernek mindig jóllakottnak kell lennie,nem teheti tönkre a gyomrát.Az viszont nem mindegy mivel lakik jól!És nem szabad az összes olajos ételt sem kizárni,mert az epének szüksége van rá!A kis müzlik nem sokat segítenek,sõt...bumm egy csomó fehérje,a nyirokcsomók telítõdnek>>gyulladás>pattanások,(én most speciel ezzel"bajlódom",nyirokpangás a lábszárban,de helyes étrenddel lehet rajta segíteni,...no meg egy12 alkalmas masszázzsal ami cseppet sem kellemes.)Aztán meg mit csinálunk itt a forumon ha elfogynak az embereink :confused: :rolleyes: