Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Munka


  • Please log in to reply
145 válasz a témához

#41 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 16. - 11:55

Körmölés: 06202296126 Többnyire Pest megyében, de minden megoldható...

#42 Szehmet

Szehmet

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.201 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 12. - 11:34

Sziasztok! Keresek mindenféle ló melletti munkát,oktatást,lovak mozgatását Pest környékén :) Ötleteket magánüziben várom :)

#43 börni

börni

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 819 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 13. - 13:04

Január végétől, február elejétől - eddig úgy néz ki - állás nélkül maradtam. Puszta érdeklődésképp :ang: gondoltam, itt is körbekérdezek, hátha... Túravezetőim nincsen, van viszont szakedzőim (Németországból, fogyatékos sportra szóló) - gyógytornászdiploma alapon (ez hazai), OKJ-s oktatóim, öt-hat év versenyzői tapasztalatom (idomítólovaglás, épel között könnyűosztály végéig, fogyatékossportban nemzetközi szinten, paralimpiai részvételig), s pár év versenyeztetési tapasztalatom is (fogyatékos és ép kezdő, -és középhaladó szintű lovasokkal). Oktatóként Csömörön és a XVII. kerületben dolgoztam, előbbi helyen mozgáskorlátozott, értelmileg akadályozott, látássérült és ép, utóbbi helyen csak ép lovastanulókkal, összesen ugyancsak öt-hat éven keresztül (a félreértések elkerülése végett - NEM LOVASTERÁPIA). Amit csak korlátokkal tudok, mivel magam is enyhén sérült vagyok :huh: - lovaglok, átlovaglok, mozgatok jószándékú, problémamentes lovat, mént nem. Saját nyeregnek (mármint az enyémnek :-), zabla nélküliségnek külön örülök, megy az angol, de csak ha muszáj). Csikóval, fiatal lóval hasonlóképp... - ugratni csak akkorát, amekkorát még gyalog át tudok lépni :dev:, tanítani is csak alapszinten tudom - nagyszámú terepet nem vinnék, elég magamra figyelni :dev: - oktatni ésszerű számú ember ésszerű számú időben - végelgyengülésig nem - max napi 4-6 órát, vagy heti 2-3 napban ennél többet (lovasban számolva, saját tapasztalatból ez napi 2-4 futószár, néha szusszanással - cigiszünetet már szerencsére nem írhatok) vagy 2-3 egyéni oktatás. Eddigi lovas munkahelyeimen volt olyan szerencsém, hogy max 2-3 embert tudtam egyszerre oktatni, úgy vallom, minél kisebb létszámú az osztály, annál nagyobb lehet a lovasokra fordított figyelem. Csak hobbi,- illetve alapszinten, versenyzésbe, versenyeztetésbe már nem szívesen mennék bele, maximum az aprónéppel, PóniKlub, GYEPOSZ és hasonlók. A célom igazából olyan tudást adni a tanulónak, amivel - ha tudásszintjének megfelelő lovat kap - bárhol, bármikor biztonságban és jól érezze magát, s ne okozzon fájdalmat - a továbbiak azt hiszem, nem az én asztalom... Autóm nincs, nem is lesz :dev: , mivel az utcán és a forgalomban haladók testi épségének védelmében nem lehet jogosítványom. Beszélek angolul, németül, franciául, oktatni folyékonyan azonban csak a legelső két nyelven tudok, nagyon elhivatott franciákkal megértetem magam. Az Őrs vezér terétől Szada/Veres/Mogyoród/Fót távolságig, kerékpárral vagy tömeközlekedéssel - utóbbival egyszerűen, s utána nem túl sok (max negyedóra) talpalással megközelíthető helyet keresek. Pest környéke, vidék is belefér, 2-3 napra, ha van szállás és nem a világ átellenes fele. Internetem nincs, csak elvétve - ramesseumhungaricum@gmail.com - ettől a mailcímtől tépi a haját mindenki, 0630-829-3151 Jah'... ha tudnátok régésztechnikusi állást, de hát az itt úgyis reménytelen...

Edited by börni, 2012 december 13. - 13:21.


#44 Agapae

Agapae

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 169 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 17. - 16:07

Sziasztok! Januári kezdéssel keresnék lovas munkát,elsõsorban Ausztriában,vagy itthon. 2,5 évet Ausztriában dolgoztam lóápolóként,lovagoltam is rendszeresen.Németül beszélek. Lovas túra vezetõi,és Belovagló végzettségem van.Kérem aki tud vmit,írjon nekem privátot,vagy: agapae007@gmail.com címre. Illetve tel.számom: 06-20/288-38-10 :ang:

#45 Bubumanó

Bubumanó

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 27. - 11:51

Lovakkal kapcsolatos munkát keresek!!! Végzetségem: Lótenyésztõ-lóápoló (+ érettségi). Szakmai tapasztalataimat a Nemzeti Lovardában sajátítottam el az elmúlt 12 év során. Érdekelne istálló munka, lóelõkészítés...stb. Lovaglótudás: 3 alapjármód. Kérésre e-mailban önéletrajzott küldök. Elérhetõség: kabolai83@citromail.hu

#46 pistabá

pistabá

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 16 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 28. - 11:07

Üdv mindenkinek ! Érdeklõdni szeretnék, hogy tudtok-e olyat, aki Varga Tamás (Gyõr) segítségével külföldön lovas munkát talált?! Nagyon fontos lenne! BUÉK MINDENKINEK!!!

#47 waldes4

waldes4

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 32 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 5. - 9:11

Lovászt keresek Németországba,Salzburgtól 40 km-re,grólovak mellé. Fõnök magyar. Amit kell:trágyázás,etetés,futószárazás,karámozás,stb.
Lovas tudás nem elvárás,de elõny.Versenyzési lehetõség van.
Ha érdekel valakit,privátban írok elérhetõséget.



írtam magánban, azt elfelejtettem, német nyelvtudás nagyjából van.

#48 Manó20

Manó20

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 10:43

Közgazdaságtan-marketing érettségi, Kereskedelmi ügyintézõ, lovastúra-vezetõ(Europassal angol nyelven), illetve folyamatban lévõ állatorvosi,állat-egészségügyi szaksegéd végzettséggel rendelkezve állattartó telepek, menhelyek, magánállatkert, lovarda, esetleg állatorvosi rendelõben való elhelyezkedés a célom.

Munkatapasztalataim:
3év egyéb munkák( pénztár,csemegepult, call center, adósságkezelés,ügyfélszolgálat)
4 év irodai adminisztráció, személyi aszisztencia (kereskelemi ügyintézõ végzettség) jelenleg egy felnõttképzéssel foglalkozó gimnázium és OKJ-t adó iskola iskolatitkáraként dolgozom több mint 1 éve.
Irodai téren, illetve céges adminisztráció, leltár,munkaügy,számlázás,HR...stb. téren tapasztalatom sok van. Word és Excelben folytatott munkám rendszeres. Rendszerezésem átlátható,követhetõ.

,,Állati "tapasztalataim: állatokkal foglalkozó munkahelyem ugyan még nem volt, de 5 éves lovastapasztalattal rendelkezem. Ezalatt a 5 év alatt 2 saját lovam volt.Jelenleg egy saját macskám van, anyagi okokból nincs most saját lovam.

Nagyon szeretem az állatokat, mint a tanulmányaimból is kitûnhet, a jövõben ezen a szakterületen szeretnék elhelyezkedni.

Jelenlegi fõállásom szívesen feladom egy olyan munka fényében, melyben az irodai tapasztalataimat és tudásom összevegyíthetem az állatok körüli munkával,foglalkozással 8 órában.

Köszönöm, hogy levelem végigolvasta, amennyiben van az Önök cégénél hasonló munkakör fõállásban, várom visszajelzésüket.

Köszönettel:

#49 pinkminyon

pinkminyon

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 23 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 8. - 21:50

Munkát keres két lótartó-és tenyésztõ lány!!!
Barátnõm(19) és Én(18) lótartó-és tenyésztõ szakma utolsó félét végezzük, de családi és pénzügyi gondok miatt halasztunk,
így sürgõsen munkát keresünk.
Istálló munkában (trágyázás, istálló rendben tartása), lóápolásban otthon vagyunk, a suli gyakorlati helyén ez mindennapos volt.
Talán még bentlakás is szóba jöhet.

Email: littlestar18@indamail.hu

#50 waldes4

waldes4

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 32 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 10. - 12:11

Magdeburgba keresnek lovászt 12 lóhoz, német nyelvtudás és traktorozási képesség szükségeltetik!



hello.

érdeklõdni szeretnék, hogy keres még embert????

#51 csipisz

csipisz

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 53 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 23. - 14:45

Kisegítõ lovászt keresünk Január 28-tól kb 2 hónapra Csomádra. Feladat szénázás, trágyázás 8 ló alól napi szinten. KB 3-4 óra munka naponta. Tel.: 06 30 583 51 45

#52 Manó20

Manó20

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 24. - 9:02

Még keresek XD Közgazdaságtan-marketing érettségi, Kereskedelmi ügyintézõ, lovastúra-vezetõ(Europassal angol nyelven), illetve folyamatban lévõ állatorvosi,állat-egészségügyi szaksegéd végzettséggel rendelkezve állattartó telepek, menhelyek, magánállatkert, lovarda, esetleg állatorvosi rendelõben való elhelyezkedés a célom. Munkatapasztalataim: 3év egyéb munkák( pénztár,csemegepult, call center, adósságkezelés,ügyfélszolgálat) 4 év irodai adminisztráció, személyi aszisztencia (kereskelemi ügyintézõ végzettség) jelenleg egy felnõttképzéssel foglalkozó gimnázium és OKJ-t adó iskola iskolatitkáraként dolgozom több mint 1 éve. Irodai téren, illetve céges adminisztráció, leltár,munkaügy,számlázás,HR...stb. téren tapasztalatom sok van. Word és Excelben folytatott munkám rendszeres. Rendszerezésem átlátható,követhetõ. ,,Állati "tapasztalataim: állatokkal foglalkozó munkahelyem ugyan még nem volt, de 5 éves lovastapasztalattal rendelkezem. Ezalatt a 5 év alatt 2 saját lovam volt.Jelenleg egy saját macskám van, anyagi okokból nincs most saját lovam. Nagyon szeretem az állatokat, mint a tanulmányaimból is kitûnhet, a jövõben ezen a szakterületen szeretnék elhelyezkedni. Jelenlegi fõállásom szívesen feladom egy olyan munka fényében, melyben az irodai tapasztalataimat és tudásom összevegyíthetem az állatok körüli munkával,foglalkozással 8 órában. Köszönöm, hogy levelem végigolvasta, amennyiben van az Önök cégénél hasonló munkakör fõállásban, várom visszajelzésüket. Köszönettel:

#53 PozitívFeri

PozitívFeri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.511 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 26. - 8:18

A MUNKAKEZDÉS FEBRUÁR 1-TÕL! SOS keresek NÉMETORSZÁGI munkára (kb. 900 km Pesttõl) 20 évestõl férfit istálló és lovas munkára helyettem. Feltételek: megbízhatóság, istállómunkában jártasság, jó lovaglótudás (de nem hobbi szinten) . Fiatal és képzett lovakat kell lovagolni, versenyzési lehetõség "A"kategóriában . Német nyelvtudás minimál szinten jó. Én nyelv nélkül mentem ki, de egyéb okok miatt nem tudom vállalni a munkát, ezért keresek magam helyett valakit. Részletek (utazás, munka) telefonon! 30/622-0353

#54 PozitívFeri

PozitívFeri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.511 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 26. - 15:52

A MUNKAKEZDÉS FEBRUÁR 1-TŐL! SOS keresek NÉMETORSZÁGI munkára (kb. 900 km Pesttől) 20 évestől férfit istálló és lovas munkára helyettem. Feltételek: megbízhatóság, istállómunkában jártasság, jó lovaglótudás (de nem hobbi szinten) . Fiatal és képzett lovakat kell lovagolni, versenyzési lehetőség "A"kategóriában . Német nyelvtudás minimál szinten jó. Én nyelv nélkül mentem ki, de egyéb okok miatt nem tudom vállalni a munkát, ezért keresek magam helyett valakit. Részletek (utazás, munka alább lásd :) tel:30/622-0353


Figyelem!! "SPORTLOVAGLÁS !!! szükségeltetik" ! szerdán dől el, hogy kell-e valaki helyettem vagy sem. akkor beszélek a góréval. Tehát senki ne vegye biztosra, csak lehetőség szintjén. Tehát szerdáig várni kell azaz 30.-ig.
ellátás: étkezés, fullos, királyi szintű.
Munka: reggel 6-tol - fél 4-ig. közben reggeli, ebéd. este 6 tól vacsora. vasárnap reggel ganajozás, délután 3-kor etetés. ez a szabad nap :) fizetés: egyéni megbeszélés.

LOVAGLÁSI lehetőség, azaz kell. versenyzési lehetőség Díjugratásban!!!! " Aranyjelvényes" lovas istállójában.
Szállás: nemsokára felújitják. szoba+fürdő szoba az alagsorban. fizetés: megegyezés a tulajjal próba időre, utána is egyénileg intézendő. Tulaj telefonszáma is akkor elérhető, ha kell embör.
Utazás: vonattal kb 9 óra Budapest Bécs, Bécs-Fulda oda út 30.000 huf.
ha kérdés van, inkább itt válaszolok, egyszerűbb. Nem mindig van nálam a telefon.
" Aranyjelvényes" .. válogatott szintű lovas.

Edited by PozitívFeri, 2013 január 26. - 15:59.


#55 PozitívFeri

PozitívFeri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.511 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 28. - 17:45

Mot sikerült pontositani a dolgokat. Tehát olyan lovas kell, aki legalább 130-as pályát lovagol. A többiektől ezúton kérek elnézést, mert eddig nem erről volt szó. FELTÉTELEK : 130-as pálya lovaglása, német vagy angol alapfok. Munka feladatok : KB.25 ló van két emberre. Reggel 6 kori kezdés. Trágyázás,etetés. Háromnegyed 8 körül reggeli. 8 után munka, lovak karámozása, jártatóba vitele, takarmány előkészítése, istálló munka stb. esetleg lovaglás, ha van rá idő. Általában 11órakor ebéd. Fél 1-től munka, lovaglás, etetés. fél 4-kor vége. Szabadnap: Vasárnap. Akkor csak trágyázni, etetni kell 6-tól és 15órakor etetni, ez a szabadnap. JUTTATÁS: Bejelentett munka 600 EU/hó + teljes ellátás. A kaja szálodai szintű, bőséges és finom + mellé állandó kávé, ásványvíz és üdítő ellátás. Szállás: most fogják felujitani, két kis szoba, fürdő. Tel: Peter Gutberlet .49 1743968125 Versenyzői ambiciókkal rendelkező fiatal lovasoknak, nem rossz ugródeszka lehet. A lovak jók, nyugodtak. nincs rugós, ágallós ló. Ha valami kérdés lenne szivesen válaszolok . :)

Edited by PozitívFeri, 2013 január 28. - 17:52.


#56 SNAKE

SNAKE

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 206 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 28. - 18:16

Nem nagy pénz mindezért :/

#57 PozitívFeri

PozitívFeri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.511 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 28. - 19:26

Sõt... de megtettem amit igértem a manusnak.

#58 agrobe

agrobe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.766 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 28. - 19:27

Ennyiért nem nagyon lesz rá jelentkezõ. Sima groom munkáért kap a volt tanítványom 800 euro-t (+ a teljes ellátást), plusz tényleg igazi szabadnapot heti egyet. Másik volt tanítványom ugyanezért Svájcban 2000 frankot. Ez alamizsna, nem fizetés egy A kategóriás lovasnak. Itt valami elírás lehet, vagy valóban balekot keresnek.

#59 PozitívFeri

PozitívFeri

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.511 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 28. - 19:41

Ennyiért nem nagyon lesz rá jelentkezõ.

Sima groom munkáért kap a volt tanítványom 800 euro-t (+ a teljes ellátást), plusz tényleg igazi szabadnapot heti egyet.

Másik volt tanítványom ugyanezért Svájcban 2000 frankot.

Ez alamizsna, nem fizetés egy A kategóriás lovasnak. Itt valami elírás lehet, vagy valóban balekot keresnek.


utolsó 2 szó :D

#60 Anikó85

Anikó85

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 2. - 15:28

Sziasztok Budaörs környékén Lovász állás teresek. Lovalási tudás alapszint. Ha megoldható bejárással. Ha valaki tud ajánlani nekem egy lovardát azt meg köszönöm. Mindenkinek kellemes hétvégét.

#61 Bunny

Bunny

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 9 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 8. - 21:46

Sziasztok!Németországba, Köln mellé keresek a helyemre lóápolót.Bejelentett, korrekt munka, csak lovak elökészítése, futószárazása reggel 8-tól este 6-ig 1 óra ebédidövel, trágyázni NEM KELL!Díjlovas-ugrólovas házaspár,én a férfi ugrolóvasnak dolgoztam.Német tudás és gyakorlat lovakkal FELTÉTEL!De ha esetleg angolul megy, az is jó. :-)
Abszolút családias légkör.
Fizetés: 600 euro plusz teljes ellátás, ami azt jelenti, hogy enni,inni kapsz, amennyit akarsz, lakás, mosnak rád, meg ilyenek.Így nem tünik soknak, de ha hozzáveszed, hogy semmire nem kell költened, ez tisztán megmarad, akkor nem is olyan rossz.
Én nagyon szerettem, de mivel a párom Írországban dolgozik, úgy döntöttünk, én is megyek oda.
Ja igen, március 1-töl aktuális.Privátüzit légyszi ne írjatok, mert nem olvasom!Csak e-mail, vagy telefon!
e-mail:annalin@freemail.hu
tel:00-49-151-590-60-826 (ez az enyém)
honlap, ahol megnézhetö a hely: http://www.gestuet-lindenbusch.de/
Üdv:Anikó

#62 Szeri99

Szeri99

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 14. - 14:20

Lovászt keresek Kisecsetre (Nógrád megye) 6 ló mellé családi lovardába. Feladatok: az állatok etetése, gondozása, lovaglása, lovagoltatás és a tanya, az istálló, meg a legelõ rendbentartása. Elsõsorban megbízható embert keresek, a tapasztalat és profi lovaglótudás kevésbe fontos. Szállást tudok adni. Akit érdekel a +36-20 801-7051 telefonszámon el tud érni.

#63 kistigris

kistigris

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 14 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 26. - 16:52

Sziasztok! Jó barátom keres Gyõrben, környékén vagy Ausztriában munkát bentlakással, nagy tapasztalattal. Lovász munka, lóápolás, lóelõkészítés, lovasoktatás, lovak mozgatása stb. Ne nálam érdeklõdjetek!!!! Érdeklõdni, további információ: g.p.b.p00@gmail.com

Edited by kistigris, 2013 február 26. - 16:54.


#64 pupák

pupák

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 235 hozzászólás

Közzétéve 2013 február 28. - 14:45

Sziasztok! Egy ismerõsömnek segítenék, lovász állást keres. Szóval az ismerõsömrõl: Megbízható, állatszeretõ, munkájára igényes, tapasztalattal rendelkezik. Bentlakással szeretne elhelyezkedni közel Budapesthez, saját kutyájával együtt. Lovagló tudással nem rendelkezik, jogosítványa nincs. Lelkiismeretesen végzi a munkáját, hosszútávra tervez, sürgõsen. Elérhetõsége: 06307238831-bármikor hívható

#65 vitya67

vitya67

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 10 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 4. - 13:40

Budapesti lovardába keresünk szakképzett oktatót lovagoltatáshoz. Feltételek: Betöltött 20 életév, szakképesítés, legalább minimális tapasztalat. Feladatai: iskola lovak leápolása felszerelése, oktatás futószáron és osztályban, iskola lovak lovaglása szükség esetén. Bérezés megegyezés szerint. Érdeklõdni lehet: 0630-3726263 telefonszámon.

#66 sibu

sibu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 788 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 6. - 21:52

Gyõr és környékén (Gyõrszemere irányába inkább) keresek részmunkaidös állást!



Gazdasági-vidékfejlesztési agrármérnök diplomával, középfoku angol nyelvvizsgával rendelkezem, emellett lovasoktatói végzettséggel, jogosítvánnyal több éves lovas tapasztalattal, mind oktatás mind kiképzésben (kiképzés inkább természetes lókiképzésben).
Emellett több lovastáborban tartottam kézmûves foglalkozást.

További információ: sibugranada@gmail.com

www.sibugranada.hu

#67 Lótuszvirág

Lótuszvirág

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.260 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 7. - 13:11

Sziasztok! Lovászt, lóápolót, lovak körül besegítõ lelkes lóbarátot keresünk Nyíregyházán. Normál istálló munkáról van szó 10 lóval, etetés, trágyázás, karámozás, ápolás. Akár lány is jelentkezhet, ha a fizikai munka nem probléma és úgy érzi hogy meg tudja oldani és szeretné. A munkaidõ teljesen képlékeny, akár heti egy(-két-három-...) teljes nap, akár délutánonként pár óra is teljesen jól megfelelne nekünk. Bent lakás megoldható, de a bejárós megoldás szerencsésebb lenne. Sportlovakkal szerzett tapasztalat elõny, sõt feltétel, valahonnan referencia megint csak nagy elõnyt jelent. Lóhoz értõ, lóbarát hozzáállású, munkájára igényes, önálló embert szeretnénk és lehetõleg hosszútávra. Kalandorok, álmodozók lehetõleg kíméljenek, komoly jelentkezõk megtalálnak magánban, vagy a lotus@netra.hu címen

#68 93kitkat

93kitkat

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 6 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 12. - 7:28

Szijasztok Lovasok! :)

Van egy ismerõsöm aki patkol és körmöl. Elképesztõen jól csinálja, nagyon szépen és masszívan patkol. Nála aztán nem kell attól félni, hogy potyognak a patkók a karámban. :D
Az ára is nagyon kedvezõ, és több ló esetén még kedvezményt is ad. Kérésre tudok képek küldeni a munkájáról, ha valakit érdekel. Elsõsorban Vas megyében dolgozik, de üzemanyagköltséggel a szomszédos megyékbe is elmegy. Ha valakit érdekel írjon privibe, vagy e-mailben 93kitkat@gmail.com, és tudok még adni infókat. =)

Szép napot!


#69 Katica431

Katica431

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 877 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 12. - 17:11

Fiatal,ambiciozus,versenytapasztalattal rendelkezö UGROLOVAST keresünk nemetorszagi sportistalloba,azonnali kezdessel.Osztrak hatartol 40 km-re.
Alapfoku nemet nyelvtudas szükseges.
Feladat: fiatal lovak belovaglasa,lovak mozgatasa.Versenyzesi lehetöseg van.
Szallassal,ellatassal.
erd. privat üzenetben


Még mindig,és SÜRGÕSEN keresek ugrólovast!
Nem átverés!!!
Leinformálható istálló,egyik fõnök magyar,lovász magyar,és több magyar is lakik ott!
Normál fizetés,szállás,ellátás.

#70 clerimeri

clerimeri

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 12. - 20:54

Sziasztok! Munkát keresek elsõsorban Veszprém, Zirc környékén. Lovak lelovaglásában, lovagoltatásban, lovak körüli munkában van tapasztalatom. Hétvégi, beugrós munka is érdekelne. Érd itt privátban, vagy a buzascsilla88@gmail.com email címen.

#71 Furfang

Furfang

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 15. - 21:28

Sziasztok. Loápolói,lovasoktatói munkát keresek a Szentendrei szigeten,vagy környékén . 40 éves vagyok,25 éves oktatói,lóápolói tapasztalattal . Eddigi munkám során kezdõ gyermekektõl kezdõ versenyzõkig oktattam,illetvedijlovas istállóban voltam lóápoló ! Elérhetõségem : 06 70 526 44 33

#72 ildiko0727

ildiko0727

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 20. - 15:45

Sziasztok! Stuttgart mellé kb 50km-re kellene egy lovas,lóápoló lehetõleg férfi,korrekt bejelentett munkahely szép kõrnyezet. Alapfoku nyelvtudás (angol,német) +4915163862759

#73 waldes4

waldes4

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 32 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 27. - 15:09

sziasztok!! Párom lovas, (más állatos) munkát keres XVI. kerület vonzáskörzetében (Csömör, Nagytarcsa, Mátyásföld stb)!!állatokkal (lovak, tehenek, pulyka stb) volt már dolga, vidéken nõtt fel, érti a dolgát!!!33éves, nem alkoholista, teljesen megbízható, pontos! Teljes munkaidõben keres munkát, bérezés mindekét fél megállapodása után!! Ha tud valaki segíteni akkor elérik a 0630-733-9401-es számon, vagy itt magánüziben!! köszönettel ;)

#74 Panka21

Panka21

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 206 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 13. - 21:40

A Zala-Kraft kft-hez senkinek sem javaslom az elhelyezkedést. Rabszolgatartás van éhbérért.

#75 Furfang

Furfang

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 14. - 11:15

Sziasztok ! Ugyanigy a maestozo lovasiskoláhozse... felmondtam,errelehuztak nemkevés pénzel !

#76 ildiko0727

ildiko0727

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 15. - 13:18

Sziasztok! Ha valakinek Varga Tamás(Györ)külföldi munkát intézet kérem jelentkezzen nálam,fontos lenne!Köszi

#77 Kisgudi

Kisgudi

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 18. - 10:28

Sziasztok! 22 éves fiatal de határozott lovas lány munkát keres. - ugró rajtengedély vizsga - versenytapasztalat - fiatal lovak belovaglása, átlovaglása - sport edzõ képesítés folyamatban júniusban teljesítve - alapfokú angol nyelvtudás - oktatói tapasztalat Elérhetõség: Gudmon Zsófia 0630/3760904

#78 Csibeby

Csibeby

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 7 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 24. - 9:38

Sziasztok !
Ugyanigy a maestozo lovasiskoláhozse...
felmondtam,errelehuztak nemkevés
pénzel !



Szia!

Ez a Tatai Maestozo??
Mert ott én is megjártam ám rendesen! :(

#79 kátyus

kátyus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.487 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 6. - 19:14

Fiamnak és egy barátjának keresek külföldön munkát. A fiam most végez a ménesgazdán, angolul tud. A másik fiú nem lovas, de van egy lovuk, ismeri a jószágot. Többet a gyerekekrõl magánban. Ha tudtok információval, stb. segíteni az is nagyon jó lenne. Elõre is köszönöm. :)

#80 bucsi

bucsi

    Csikó

  • Fórumtag
  • 64 hozzászólás

Közzétéve 2013 május 7. - 19:09

keresek fiút/lányt aki segítene két ATV idomításában, cserébe lovagolhat, mehetünk hatalmas terepeket ésatöbbi (: