Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Csongrád megye


  • Please log in to reply
444 válasz a témához

#361 bigblue

bigblue

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 398 hozzászólás

Közzétéve 2007 szeptember 24. - 23:29

Csongrád Megyei Díjugrató Bajnokság képek
(A szept 23-i képek is hamarosan...)
Már mind fent van.

Edited by bigblue, 2007 szeptember 29. - 12:52.


#362 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2007 október 6. - 9:04

Dél-Alföldi Lovasudvar Õszi Túrát szervez! 2007.október 21-én. Túra 9,30 órakkor indul a lovardától, a Tisza töltésen és annak közelben Mártélyra. A Bütyök Csárdában ebédelünk, majd vissza lovagolunk. Ebéd: rántott hús sültburgonyával. A túrára lehet lovat bérelni korlátozott számban a lovardában, de saját lóval rendelkezõkre is számítunk. Jelentkezni itt, vagy a 30-383-1299-es számon lehet. Megszeretnék kérni minden érdeklõdõt, hogy jelezze részvételi szándékát még akkor is ha saját lóval jön és esetleg más útvonalon közelíti meg Mártélyt, hogy ebédet tudjak rendelni nekik is.

#363 Gaia

Gaia

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 11 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 6. - 16:04

Sziasztok! Brigi vagyok!Jelenleg még szentesi de decembertõl már Szegváron fogok lakni.Nekem is van lovam.4 éves Welsh B /Gidrán kanca.Díjugratook vele.Eddigi max magasságunk 1 méter volt.Jah a lovam meg 136 cm.:)Képeket találhettok róla a "bemutatkozás" topic-ban.De az adatlapomon is van egy cuki photo :)Nem tudom Dodó felismered e a lovamat.Ha nem nem baj majd megmondom ki is vagyok.

#364 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 8. - 11:45

Gaia! Megláttam, hogy szentesi vagy, és borzasztó kiváncsi lettem, hogy ki is vagy te. :ang: :cool: Nézegettem a képeket, nagyon, gondolkoztam, gondolkoztam, és a végén rájöttem, hogy mi végülis nem ismerjük egymást, viszont myvipen fönt vagy nekem a barátaim listájánál. :cool: Ugye így van? Egyébként üdvözöllek a fórumon! És sok sikert kívánok a versenyzéshez jövõre!! ;)

#365 Natos

Natos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 9. - 10:54

Szentes-Csongrád vonalon, ill Szentes közvetlen körzetében keresek olcsó szálláslehetõséget, a tél folyamán több alkalomra. Ha tudtok, legyetek szívesek segíteni. Köszönöm! N. (A szentesi veboldalakon találhatókat már átnyálaztam, de vagy drágák vagy nem válaszolnak. Magánháznál is jó lenne, ha fûthetõ a szoba.)

#366 Dáliácska

Dáliácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 117 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 9. - 19:59

Natos!
Hubertus panzió Errõl jókat hallottam.
http://www.iranymagy...deghaz/I304867/
http://www.iranymagy...d/szallasok-p1/ Itt rajta van Csongrádon az összes szálláslehetõség :)

#367 Gaia

Gaia

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 11 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 10. - 14:18

Gaia!
Megláttam, hogy szentesi vagy, és borzasztó kiváncsi lettem, hogy ki is vagy te. :ang: :cool: Nézegettem a képeket, nagyon, gondolkoztam, gondolkoztam, és a végén rájöttem, hogy mi végülis nem ismerjük egymást, viszont myvipen fönt vagy nekem a barátaim listájánál. :cool: Ugye így van? Egyébként üdvözöllek a fórumon! És sok sikert kívánok a versenyzéshez jövõre!! ;)



Szia!Igen én vagyok!Valkai Brigi név alatt találtál meg igaz ?Köszönöm az üdvözlést és a jókíváságot!Am lehet hogy nem is költözünk szegvárra (aminek kifejezetten örülök:)) hanem maradunk itt szentesen!Na puszy mindenkinek!:)

#368 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2007 november 16. - 8:10

Itt szeretném megköszönni a magánüzenetben kapott születésnapi jókívánságokat! ;) Kedvesek vagytok, köszönöm. :ang: :yeah:

#369 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 6. - 1:47

Bigblue, boldog születésnapot. :)

#370 Dáliácska

Dáliácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 117 hozzászólás

Közzétéve 2007 december 24. - 18:42

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek :)

#371 SOMA

SOMA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 84 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 25. - 20:09

Kedves Kati! A"lovarda privatizáció" topicban írásoddal kapcsolatban lehetne kérnem bõvebbet.Vagy itt vagy magánban, számomra sötét a helyzet, de a volt "Furiosó-szemle" +a ménes utóbbi néhány éve!! Jó lenne ill szeretnék részleteket kérni, ha megtenéd.Nem zsákba-macs, én a régit (Pityu +az egéssz) nagyon szerettem s komolyan érdekelne a jelenlegi szitu. Üdv: MJ

#372 gica

gica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 370 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 27. - 19:42

Sziasztok! Valaki tudja esetleg, hogy az egyetem által meghirdetett lovaglás (testnevelés keretein belül) melyik lovardában van? Annyit tudok, hogy Szõregen. Ott találtam egyet, a Bárdos Lovasiskolát, ami közlekedés szempontjából (busz) nagyon jó. Ez lenne az? Köszönöm a segítséget! :)

#373 milagn422

milagn422

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 410 hozzászólás

Közzétéve 2008 január 28. - 14:42

Igen. Ha jol tudom ök azok.

#374 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2008 február 7. - 10:04

Lovas farsang a Dél- Alföldi Lovasudvarban 2008. február 24. I. Általános tudnivalók 1. A verseny típusa : Póni Klub versenyszámok, C0, C1 Díjugrató A verseny idõpontja: 2008. február 24. A verseny helyszíne, címe: Hódmezõvásárhely Tanya 4007/1 Bodzási út Rendezõ: Dél-Alföldi Lovasudvar Bt Tel: 30-383-1299 E-mail: banfi.k@divum.hu III.Tisztségviselõk Versenybíró: Kucsora István Fári János Pályaépítõ: Czurkó Szilrád IV.Technikai feltételek: 1. Versenypálya - fedett lovarda 22 m x 44 m - homokos talaj 2. Melegítõpálya 30 m x 60 m talaj homokos V.Meghívottak: A Díjugrató Szabályzat szerint. VI.Nevezési határidõ: 2008. február 22-ig internetes nevezés. Nevezési díj: 2000.- Ft/ló – jelmezben 3000.- Ft/ló - jelmez nélkül Versenyszámok kiírása Fsz.1.- Futószáras versenyszám – kezdés 09.30-kor D1- díjlovagló versenyszám – kezdés 10.00-kor Jelmezes szlalom verseny – kezdés 10,30-kor Kantárszerelés verseny – kezdés 11,00-kor Eredmény hirdetés a délelõtti gyerekszámokban és a gyerek jelmez versenyben 11,30-kor. A gyerek versenyszámokról felvilágosítást Peredi Viktóriától lehet kérni a 70-326-3757-es számon. C/0 nyitott versenyszám - kezdés: 12.30-kor C/1 nyitott versenyszám - kezdés: 13.30-kor Kérem, hogy a jelmezes lovasok csak olyan jelmezt viseljenek ami nem balesetveszélyes! A verseny ideje alatt zsíros kenyér uzsonna lesz.

#375 Dél-Alföldi

Dél-Alföldi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 608 hozzászólás

Közzétéve 2008 március 6. - 10:35

Márciusi Programjaink! Március 20-21-én - IC TRAINING SYSTEM Natural Horsemanship (Lóismereti) KURZUS Istenes Csilla tartja, részletes információkat a www.icranch.hu oldalon találhattok. Március 30.-án Tavasz köszöntő Túrát szervezünk Mártélyra. Várunk minden érdeklődőt és lovast!

Edited by Dél-Alföldi, 2008 március 6. - 10:36.


#376 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2008 március 13. - 15:25

Elkészült a Csongrád Megyei Lovasszövetség honlapja:

http://www.csmegyeilovasszovetseg.hu

#377 Celtica

Celtica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 129 hozzászólás

Közzétéve 2008 április 24. - 8:44

Syastok! Vennék jó állapotú, 2 ló szállitására alkalmas szállítót, aki tud ilyenrõl, kérem szóljon itt magánban vagy a 06-30/369-4895-ös telefonszámon! Köszi

#378 Guest_sherrybanya_*

Guest_sherrybanya_*
  • Guests

Közzétéve 2008 április 27. - 20:53

sziasztok!!! ne haragudjatok,XD csak..:D a lovam Csongrád megyében született...Mindszenten:D és..gondoltam..majd utána kérdeznék..nem-e ismeri vki a tenéysztõtXD

#379 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2008 április 28. - 9:44

Szia! Írj egy kicsit többet róla! Valakinek tán csak ismerõs lesz a pacc. :)

#380 Guest_sherrybanya_*

Guest_sherrybanya_*
  • Guests

Közzétéve 2008 április 28. - 19:33

oké:) hát, a tenyésztõ Kurucsai Mihály, hátha ismeri vki:)) igazából,mi már Paksról vettük a lovat, de az elõzõ gazdája hozta Mindszentrõl :) a pacim, Ragyogó, sárga kanca,4 láb kesely, lámpás!!majd megpróbálok belinkelni egy képetXd:D

#381 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2008 április 28. - 21:10

Mutatós lehet! Származás esetleg? Mennyi idõs? Kép jöhet!

#382 Guest_sherrybanya_*

Guest_sherrybanya_*
  • Guests

Közzétéve 2008 április 29. - 19:43

hát ha feltudok végre rakni képet, persze küldök :) apja 2529 Robert, anyja: Dajka!!apjának a származását már megtaláltam, de sajna képet nem:S tehát,képet megpróbálok feltölteni:D

#383 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2008 április 29. - 20:53

Láttam Robertet, Szegváron van! Nekem annyira nem tetszett mint ló, de lehet még csudaszép csikója. :)

#384 Guest_sherrybanya_*

Guest_sherrybanya_*
  • Guests

Közzétéve 2008 április 29. - 21:43

komolyan? :huh: és..vmi rövid leírást róla?? :) hát..:D azt nem mondtam h csudaszép csikóóó :) de hát,nekem õ a legszebb :rolleyes:

#385 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2008 május 1. - 6:30

Csak rövidet tudok adni: hatalmas, sárga, hóka, már nem tudom, de vagy 3 vagy 4 láb kesely. Boxban láttam, mozogni is csak annyit mozgott, hogy kapálta a box ajtajánál a vasrácsot (?) hogy valami elemózsiához jusson! :)

#386 Guest_sherrybanya_*

Guest_sherrybanya_*
  • Guests

Közzétéve 2008 május 3. - 8:01

tyûûûû:) köszönjük szééépen ;)elõbb tudtam itt meg, minthogy felhívtam a tenyésztõtXD:D

#387 SOMA

SOMA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 84 hozzászólás

Közzétéve 2008 május 5. - 19:42

tyûûûû:)
köszönjük szééépen ;)elõbb tudtam itt meg, minthogy felhívtam a tenyésztõtXD:D


Üdv.
Kurucsai Mihály címe Mindszent Hunyadi u 41.sz hálózatos tel nincs már a mobil számot próbálom ki nyomozni.Most hol van a csikó?
Üdv :MJ

#388 Guest_sherrybanya_*

Guest_sherrybanya_*
  • Guests

Közzétéve 2008 május 7. - 20:57

igen,ennyit én is tudok, de köszönöm:) most nálam van, vagyis, bértartásban van Mendén;)

#389 SOMA

SOMA

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 84 hozzászólás

Közzétéve 2008 május 11. - 7:36

igen,ennyit én is tudok, de köszönöm:) most nálam van, vagyis, bértartásban van Mendén;)


Üdv: meg lett a tel szám 30/5544-815 sok sikert a lovacskához! MJ

#390 Guest_sherrybanya_*

Guest_sherrybanya_*
  • Guests

Közzétéve 2008 május 11. - 22:19

köszönöm szépen :) örök hálám ;)

#391 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 9. - 14:17

Sziasztok, van valaki, aki ismerõs Szarvason, ill. utána tudna nézni ott egy potenciális ló-örökbefogadónak? A segítséget elõre is köszönöm.

#392 szabivandor

szabivandor

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 40 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 10. - 11:26

Sziasztok, van valaki, aki ismerõs Szarvason, ill. utána tudna nézni ott egy potenciális ló-örökbefogadónak? A segítséget elõre is köszönöm.


Szia Rosinante!

Sajnos nem vagyok járatos arra :( , de egy probára megérné a Békés megyében, vagy Békéscsaba környéki topikban is felteni a kérésed...
reméljük valaki tud segíteni!

Üdv!

#393 Nita

Nita

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 19 hozzászólás

Közzétéve 2008 július 29. - 22:36

Sziasztok! Szeged vonzáskörzetében lovak boxos bértartását vállaljuk csendes, nyugodt környezetben, több éves tapasztalattal. Igény szerint rendelkezésre állnak díjugratásban, díjlovaglásban versenyzõ, szakképzett edzõk/oktatók. A lovardában igénybevehetõ: - karámok, - szabadtéri pálya - terep lehetõségek - fedeles lovarda (téli szezonban) Érdeklõdni: Telefon:30/ 407 80 30 Üdv :Nita

#394 Fiorella

Fiorella

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 139 hozzászólás

Közzétéve 2008 augusztus 6. - 21:07

Csongrád Megyei Lovasszövetség

#395 Rosinante

Rosinante

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.081 hozzászólás

Közzétéve 2008 augusztus 23. - 9:15

Makó környékén van valaki, aki le tud fotózni két (állítólag csont és bõr) lovat? Próbáltam a bejelentõtõl kisírni képeket, de elég reménytelennek tûnik a dolog.

#396 Bundasb1

Bundasb1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 350 hozzászólás

Közzétéve 2008 október 21. - 11:20

Kedves Csongrádiak! Az ünnepek alatt Csongrádra megyünk nyaralni. Régi vágyam, hogy kipróbáljam, hogyan lehet a Tisza-parti homokon lovagolni. :) Tud-e valaki a környéken lovaglási lehetõséget ajánlani? Cserébe mindenkit szeretettel várok a Hajmáskér-Veszprém-Várpalota környéki dombokon lovazni. :yeah: Üdv Péter

#397 milagn422

milagn422

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 410 hozzászólás

Közzétéve 2009 július 1. - 8:35

KEDVES CSONGRÁD MEGYEIEK!!!! VÁRUNK MINDEN KEDVES LOVAST ÚJ LOVARDÁNKBA!! WWW.EQUITEAM.MLAP.HU

#398 gica

gica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 370 hozzászólás

Közzétéve 2009 július 30. - 9:05

Sziasztok! Tudja esetleg valaki, hogy a hétvégi versenyre a Partfürdõn van-e belépõ, és ha igen mennyi? Köszi

#399 Pajkos

Pajkos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 264 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 1. - 9:41

Sziasztok Szeretnék tavasszal egy lovas napot tartani Kocséron, falun belül a pontos helyszín még kérdéses. A lényeg, hogy egy játékos, ismerkedõs, versenyzõs napot szeretnék. Nem hivatalos versenyek lennének, inkább ilyen háziverseny jellege lenne. Összemérnék a környékbeli vagy akár távolabbi lovasok tudásukat, mindezt anélkül, hogy megkérdezné bárki is, hogy van-e valakinek rajtengedély vizsgája. Lehetne lószépségverseny, ügyességi játékok, ugró számok, egyéni bemutatók. Díjazás és valamilyen maradandó irat - iromány természetesen lenne. Egy játékos nap lenne kicsiknek és nagyoknak, fiataloknak és idõsebbeknek, fiúknak és lányoknak. Azért lenne pár feltétel, de ezek csakis a problémamentes lebonyolítás érdekében vannak. Feltételek: - a lovaknak rendelkezniük kell a szükséges oltásokkal. - bármilyen apró jel, ami a lovak betegségére utal kizáró ok a rendezvényen valórészvételbõl, pl. sántaság, fertõzõ betegség, a ló látható rosszulléte. - nem megfelelõ viselkedés mind az állatokkal,mind az emberekkel. Tippeket, tanácsokat szívesen fogadok. Ez egy elõfelmérés, ezért szeretném ha minél többen jeleznék, hogy eljönnének-e, vagy szándékukban áll-e részt venni rajta. Természetesen amint körvonalazódik a helyzet fogok küldeni ismertetõt a környezõ lovardákba, és megpróbálom minél több lovashoz eljuttatni. Válaszokat és hasznos tanácsokat írhattok ide is, magánban is, vagy a jancso.maria@gmail.com e-mail címre is. Bármilyen kérdés merülne fel, ne habozzatok feltenni. :)

#400 firtato

firtato

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 678 hozzászólás

Közzétéve 2009 december 18. - 14:15

"Ma, 2009.12.17. délelõtt 11 körül a Csongrádról Kiskunfélegyházára vezetõ úton egy balesetben az egyik autóból elszaladt egy apricot középuszkár lány kutya. Gõzerõvel keresik a környéken, de szeretnék mindenkit megkérni, ha látja bárhol a környéken értesítsen valamelyikünket. A kutya mikrochippel rendelkezik, ápolt, alapesetben kedves, barátságos, de most nem tudom milyen állapotban van. - Szepi- a neve. A gazdi száma, aki ott van most is a helyszínen: +36 303264594 Az én számom (én a a kutya tenyésztõje vagyok) +36 30 3394226 Rettenetesen pánikban vagyunk, köszönünk minden segítséget!!! Szabó Adrienne " Bocsi