Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Győr és környéke


  • Please log in to reply
11589 válasz a témához

#11481 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2012 szeptember 7. - 8:13

Posted Image

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11482 Criollo

Criollo

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 október 8. - 16:44

Hahó!

Mostanában "rákattantam" arra, hogy általam régebben ismert lovak után kutassak az eladó lovak között, hátha (megszokott szöveg a gugliban a "név + fajta + nem + eladó" :kir: ). Így találtam rá egy régebbi (tán augusztusi) hirdetésre egy mosonszentmiklósi kancáról, akit Bodzának hívnak.
Nos, az én Lovamnak, nagybetûs Lovamnak három csikaja volt, abból egy kiskorában elpusztult, egyet egy holland vett meg, majd a lába tört - innen mindenki kitalálhatja a sztori végét.. -, egyrõl pedig nem tudunk semmit. Ez Bodza, egy magyar félvér kanca. A hirdetésben a kora stimmel az általunk ismert - gondolt korral, valamint édesapám emlékszik rá, hogy Mosonmagyaróvárra adta el.
Szóval ha bárki bármit tudna Bodzáról (fõleg a származása lenne fontos, ugye abból már rá lehet jönni, hogy õ-e a régi családtag :) ), akkor kérem jelezze és árasszon el a vágyott információkkal:)

Linkek, képek:

Elévült lovasok.hu hirdetés az adatokkal
Kép 1
Kép 2
Kép 3

Criollo.

Edited by Criollo, 2012 október 8. - 16:45.


#11483 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2012 november 10. - 20:12

Sziasztok,

lovardánk honlapja :)

http://szolohegyilov...enerator.hu/hu/

Üdv:

Mercy

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11484 sibu

sibu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 788 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 5. - 11:35

Januártól kicsit megváltozik az oldal, több infoval bövül, de addig is néha lessétek meg ;) illetve a facebookon is naprakész információk olvashatók!

sibu


http://sibugranada.hu/hu/munkaim

#11485 hubertus

hubertus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.809 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 7. - 12:30

Sibu, egyszerûen nem jutok hozzá a méricskéléshez, a gyerek ott téblából állandóan a lovak körül, hogy készüljön így a Jézuska? :D :ang:

#11486 sibu

sibu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 788 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 24. - 10:14

Sibu, egyszerûen nem jutok hozzá a méricskéléshez, a gyerek ott téblából állandóan a lovak körül, hogy készüljön így a Jézuska? :D :ang:


XD

Posted Image

#11487 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 24. - 10:28

Éljen éljen! :) Kár ezért az elhaló régiós topikért, valaha nagyon jó társaság volt itt, nagy élet... A régi idõk emlékére, minden kedves ismerõs és ismeretlen fórumosnak, ( topiklakót már nem is írok...) szintén BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT kívánok!

" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11488 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2012 december 24. - 17:55

Posted Image

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11489 morvkata

morvkata

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 10. - 12:19

Szeretném csökkenteni a bértartás költségét, így kiadó a lovam :-)
Korlátlan lovaglás havi 15.000 Ft-ért, Abdán.
Jó tereplehetõség, lovaspálya.
Érdeklõdni: Morvay Kata 30/6848404.
A facebookon láthattok képet a lóról. 170 cm magas, magyar félvér herélt.
http://www.facebook.com/morvkata

#11490 sibu

sibu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 788 hozzászólás

Közzétéve 2013 március 22. - 11:52

Kedves GYÕR KÖRNYÉKI lovas ismeröseim!

Nagy örömet szereznétek, ha hiperszuper sokan kitöltenétek a diplomamunkámhoz egy kérdõivet!
Nem bonyolultak a kérdések, egyszerüek, gyorsak, nem ideg õrlõek!

Nagyon megköszönném!!!! ♥

http://www.kerdoivem...doiv/633549479/

#11491 qvatro25

qvatro25

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 359 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 9. - 4:58

Sziasztok! Ha valaki helyet keres lovanak varjuk szeretettel. Az istallo Mosonmagyarovaron van. Erd.:06706073155

#11492 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 10. - 7:40

Posted Image

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11493 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 április 13. - 21:12

Posted Image

Az idõpont változtatásának jogát fenntartjuk!

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11494 sibu

sibu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 788 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 3. - 7:24

Keresek max 3500 Ft-ért M-es fehér rövid ujjas versenyinget!!! sibugranada (kukac) gmail.com

#11495 sibu

sibu

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 788 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 8. - 8:23

Ponim mellé keresek 1m alatti shetti poni kancát vagy heréltet átmenetileg kölcsönbe (vagy örökbe) legelötársnak füves karámba fünyirónak gyönyörü erdö mellé, Gyõr mellett!! SOS!! CSAK EGÉSZSÉGES LÓ JÖHET SZÓBA!!! sibugranada@gmail.com

#11496 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 14. - 11:42

Posted Image

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11497 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 július 18. - 14:07

Posted Image

Posted Image

" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11498 anemone

anemone

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 22 hozzászólás

Közzétéve 2013 augusztus 21. - 14:26

Sziasztok! Gyõr-Kisbér környékén tud valaki esetleg olyan lovast, akinél ki lehetne próbálni egy ausztrál bock-nyerget? Fontos lenne, mert abban gondolkodom, hogy ilyen nyerget csináltatok, de még sosem próbáltam... Köszi elõre is!! ;)

#11499 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 20. - 13:35

ProgramajánLÓ:

vadaszlovi.jpg

 

illetve ajánlom magunkat:

 


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11500 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 20. - 13:36

2x1_ok.jpg


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11501 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 28. - 21:37

https://www.facebook...88090849&type=3


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11502 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2013 október 31. - 21:57

Azelõtt egy ilyen esemény, túra milyen jó kis dumcsit, élménybeszámolót ért volna itt...
Hely, azok a régi szép idõk... :rolleyes: http://www.kisalfold..._fotok/2294876/

 

Sok-sok évvel ezelőtt, volt egyszer egy szigetközi túra... Halásziból indultunk s oda is értünk vissza késő este, már-már éjszakába nyúlva lovagoltunk 'haza', szerencsénkre a telihold mutatta az utat.. sosem felejtem el, rengeteg apró mozdulat, pillanat, szinte még illat is megmaradt.. Paustits Erikával baktattunk hazafelé a nap végére már szétszéledt csapatban valahol.. TAT, Egykerék, Kata, Anett, Mano, Era, Enikő, Amatőr Ti is ott voltatok.. (Amigoék, Dóri, Zsolti és a többi törvényen kívüli akkor éppen nem) de meg kell állapítanom, hogy hiányoztok mindállat!? :happy: :)

Sajnálom, hogy elmúltak azok az idők.....



#11503 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 1. - 5:12

Kedves Tötő!

Szép idők voltak, minden szempontból szebb idők...

Ekkor (a túrakor, amit írsz,) ugyan már nem, de én még arra is emlékszem, mikor Ti is szinte gyerekek voltatok, ma meg... :) Egykerék-Kata  párnak csodás babája van, kicsi Joinnak szintén, Anett- Máté egy pár, Erika is férjhez ment és csodás anyuka, végre otthon tathatja a lovait is, Enikőéknek kisebb lovastanyája van... de persze nem csak ezek változtak.  

Épp a minap nézegettem régi képeket, konkrétan amikor Amigoéktól Veresegyházra, szüreti felvonulásra túráztunk az ő fantasztikus szervezésében, vendéglátásában. A szívem nem kis darabjai ott maradnak egy -egy ilyen emlék születésénél, de attól, hogy sok ilyen van, a szívem nem gyengült, sőt... Ráférne mostanában is ilyen élmény. Emlékszel Tatárra? (Íj megvan még? :) ), mi lehet Bölényékkel, vagy Vályuékkal... Az FB támpontot ad, ott látlak pl. téged is, meg LeO-t és sokakat, van akiről, akitől hallunk, de mi lenne, ha decemberben összehoznánk egy találkozót?

Az időt nem lehet visszapörgetni, én is sajnálom, hogy elmúltak, ("azok az idők...") sokminden hiányzik, de visszahozni nem lehet.

De ha akarjátok decemberre -legyen mondjuk 15 v. 22. vasárnap) összehozok egy kellemes napot, a Babos Majorba (szerintem a Béla bácsi is partner lesz erre :) ), lovaskocsizással, beszélgetéssel, tábortüzzel, kajálgatással, iszogatással mindazokkal, akiknek Halászi, a Győri, vagy Csömöri topik jelentett valamit, és el is tudnak jönni...

Vélemény? Én már előre örülök... :)


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11504 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 1. - 10:16

Jól hangzik!!  :happy: Én asszem benne vagyok  :kir: Jó lenne a levéli csapatot is, a Törvényen kívülieket is újra látni..
Bár a december egy kicsit húzós, nekem legalábbis. Lehet, hogy át kéne lökni a megvalósítást 2014-re..


Edited by tötõ Zsó, 2013 november 1. - 10:17.


#11505 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 3. - 6:34

Uff!

Remélem zavarok!

Évek óta nem néztem be hozzátok, de most valahogy ráéreztem! Elért hozzám Zsó hívó szava :) Meghatározó része volt életemnek ez az időszak. Nekem is nagyon hiányoztok! (érdekes, hogy a jelszavamra még emlékeztem :) )

Tényleg jó lenne, ha megint koccintanánk egyet!

Lovas napot!

Uff!



#11506 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 3. - 19:44

francialaci!!!

Uff!

De örülök neked! Megnéztem a honlapotokat, látom elnök vagy, és főleg, hogy frankón működnek a (lovas) dolgok Győrságon. Szívből gratulálok!

Bár Tötő szerint 2013-ban már nem, de azért én várok még néhány visszajelzést, hogy nekiálljak-e szervezni, vagy se... kedvem van, de társaság is kell ám :)

Üdv.: Ervin


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11507 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 3. - 22:26

Amigoékkal tegnap este összeültünk "egy" koccintás erejéig a ranchen. Persze ment a nosztalgiázás.. :)

Említettem neki ezt a "retro" bulit. Ők benne lennének. A halászi csapat nevében mondhatom, hogy mi is benne vagyunk.

Egyetértek Tötővel.. Idén már igen szükös az idő. Jobb lenne jövőre...

Lehet, hogy érdemes lenne megszervezni egy lovas bált? Bár az elmúlt két évben elmaradt..

De lehet, hogy egy sima összejövetel hangulatosabb lenne a Majorban.


  • tötõ Zsó kedvelte

#11508 mercedes79

mercedes79

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.435 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 3. - 22:47

francialaci:

 

Sajnos nem tudtam hozzád elérhetőséget, mert nagyon szerettünk volna Benneteket ságiakat meghívni szőlőhegyre a versenyeinkre (Tájékozódási, Ügyességi, majd Hubertusz). A périek azt mondták nem tudak hozzátok semmit :(. Most már tudom, van honlapotok, illetve szeretettel meghívnálak benneteket a FB oldalunkra  https://www.facebook...zolohegyi.tanya

, mert ott folyamatosan frissülnek a rendezvények.

Februárban Lovas-vadász "BATYUSBÁL" lesz a Győrgyházi vadászkastélyban...remélem sokan eljöttök :)


" Félj, de légy bátor! "

 

www.szolohegyilovastanya.hu


#11509 nero

nero

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 432 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 4. - 13:06

A fent említett nevek zöme ismerősen hangzik számomra is. Örömmel elmennék én is egy ilyen összejövetelre. :)



#11510 francialaci

francialaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 792 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 4. - 14:11

Uff!

Egyből forrásnak indult a fórum! Mint a muslicák! Lassan összejövünk :) Biztos vagyok benne, hogy meglesz a buli! Mindenki szóljon az ismerőseinek, (vagy akivel tartja a kapcsolatot) hogy újra itt a helye!

Nálunk Ságon szerencsére nagyon jó lovas közösség van, (megboldogult öregapám szavait idézve: a kannásbor mindennek az alapja) nincs számunkra lehetetlen!

Üdv nero!

Uff!



#11511 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 4. - 19:56

Manó!

Nem bánom legyen jövőre, mondjuk irány időpont legyen január 25 szombat,- csak BÁLT NE :) , mert attól fut a szőr a hátamon. (Megjegyzem, este utánna állhat a bál is...)  

 

Nos, ha összejöttök páran, akkor szívessen rászervezek, ( előbb Bélabá'val is egyeztetek majd,) és összedobok egy kis programot.

 

Nagyon rég, amikor még aktív közösség voltunk, meg én aktív szervezgető, mindig terveztem, hogy kellene csinálni egy téli lovasnapot.

Nem akarok túl sokat markolni, aztán sz.rt se fogni, de akkortájt egy disznóölős, malackergetős, pálinkás-forraltboros- teás, kocsizós vagy szánozós, és nagyon beszélgetős,  kis mulatságra gondoltam, s egyik fő oka volt, hogy eddig nem valósult meg, hogy nem fogtam bele :) .

 

Valahogy most semmi aggályom a dologgal kapcsolatban, főleg, ha a fő házigazda is úgy gondolja, hogy szívesen látna minket.

:)

(Ugye Ti sem emlékeztek még olyanra, hogy nem ?)

 

Meghívottak köre: Győri és Csömör topikok korábbi "lakói", családtagjaikkal, barátaikkal, illetve a környékbeli lovastalálkozók törzsközönsége...

Lehet kezdeni (folytatni) a részvételi szándékok nyílvános jelzését, - elkötelezettség nélkül!-

Terveim szerint részben "batyusbál"-szerűen, részint a házigazda vendéglátására épülne a dolog, hogy mindenkinek jó legyen. 

 

Tehát egyből érdeklődő Tötő, Francialaci, Manó és a Halászi Team meg a Törvényen Kívüliek, Nero,

 

:) Nem rossz kezdet !   

 


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11512 Kikki1

Kikki1

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 5. - 19:04

:rockon:


  • francialaci kedvelte

#11513 LeO

LeO

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 5.091 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 5. - 19:55

A bált személy szerint nem viselem jól, de egy sima találkozóban természetesen benne vagyok.

 

Jahm és szabad vagyok mint a madár, ergo nekem kb mindegy, hogy december vagy 2014 eleje. (Kivéve ha kiküldetést nyerek az adott időszakra)



#11514 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 5. - 21:29

:rockon:

:) Jé ki jár erre!! :D

Remélem külön fel sem kell téged sorolni! :)

LeO, örülök!!


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11515 Mocca

Mocca

    Csikó

  • Fórumtag
  • 870 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 5. - 22:43

Hát akkor én is bekukkantok és örömmel látom,hogy mozgolódik a győr környéki bagázs!
Anno én még viszonylag elég "kicsi" voltam mindenhez,de azért egy-kettőtökkel találkoztunk már,ismerjük egymást.Annyiban szeretnék ezen változtatni,hogy az ismerőseim száma nőjön. :) Ha már a lovak száma az életemben nőtt,ugye... :D 
 

Roxi



#11516 calypsoo

calypsoo

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 1.080 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 5. - 23:26

Halihó,
én is benne vagyok!
Üdv. caly

#11517 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 6. - 7:03

Mocca!

 

Ismeretlenül is természetessen örülök, örülünk, és szívesen látunk.

Calypsoo :) , ez jól hangzik!

 

Tehát irányidőpont (hacsak valami "fatális" dolog nem szól közbe,) 2012 január 25, szombat. 


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11518 LeO

LeO

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 5.091 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 6. - 8:10

Ervin, Nem tudunk időutazni még sajna. :D

 

(Gondolom 2014 az a 2012)



#11519 amatőr

amatőr

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 968 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 6. - 8:44

:D (Csak kíváncsi voltam, figyeltek-e! :D )


" Az én családomban aki egy szóval mondja el, amit tízzel is lehetne, az  lazsál." :)


#11520 LeO

LeO

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 5.091 hozzászólás

Közzétéve 2013 november 6. - 9:20

Ppppersze. :)