Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Gidránok - azonos hõfokon a tûzzel


  • Please log in to reply
5286 válasz a témához

#81 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 17. - 22:35

Sziasztok!Tud valaki segiteni?Epp tegnap voltam a gidranoknal .Tud valaki infot mondani nekem egy 3 eves kancarol?Anyja Minta,Apja Gidran 11.Meg nyers.Ha valaki tud valamit rolla kerlek irjatok.koszike.Andi

#82 Tippmester

Tippmester

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 0:02

Természetesen nem csak a 22.-e alkalmas. Hogy feloldjam a feszültséget, mi lenne, ha 2 -3 dátumot is kijelölnénk? Így talán mindenki találna számára megfelelõ idõpontot.Azt csütörtökig valamilyen módon találjuk ki, hogy hányan leszünk( 1. csoport) szombaton!Ha van erre lehetõség, akkor Zsuzska összeírhatnád...Felõlem találkozhatunk korábban is, csak félõ, hogy a messzebbrõl érkezõknek ez kényelmetlen lesz.

#83 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 0:20

Tippmester, ez jó ötlet, az igazi persze együtt lenne jó, de tényleg nincs olyan idõpont, ami mindenkinek jó.A számlálás eredménye eddig: Március 22. Akiknek inkább ez jó: Olaj :D DiscozombiTatterosFerencNelliAdriennZsuzska (én) Kérdõjelesek: MeggyesTomsawyerIkácskaEzüstliliomSacEvaZápolyaBiankoAnikó (vagy te most biztos vagy?)Hux Akinek nem jó a márc. 22.: ÕzGIDRAN SENIORA kérdõjelesek általában jelezték szándékukat, hogy jönnének, de nem biztosra. Tõlünk kérnénk visszajelzést akkor csütörtökig, hogyan döntöttek. Tippmester, azért ha 1-2 fõ esetleg csak szombat reggel találja ki, hogy mégis jönne, vagy bármi közbejön és mégsem tud jönni, az nem olyan nagy katasztrófa, ugye? Max. az elõbbi nem eszik, utóbbi esetben meg valaki nagyétkû duplát eszik. :D Ja és sokan szoktak családot hozni, azt is kéretik kiegészíteni. Posted Image Piaffeot abszolúte nem értettem, hogy most mi jó neki meg mi nem.Ja és ha te azt mondod, hogy úgy is belefér minden a programba, ha 11-kor kezdünk, nekem jó, csak egy kérdéske volt. Messzebbrõl, vonattal, busszal tényleg problémásabb. [ Március 17, 2003, 23:22: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#84 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 0:33

Nelli, azt biztosan meg tudjuk szervezni, hogy valaki elhozzon a vasútállomásról, vagy akár Bp felõl Szfvár is útba esik. Én azért nem ajánlom fel, mert fórumon kívül már túljelentkezés is van az autómban levõ helyekre, de a vasútállomást megoldhatjuk.

#85 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 0:35

Mondjuk alternatív dátumként megcélozhatnánk az eredetileg feldobott április 13-at... :rolleyes: Ha megemlítem hogy az egyetlen általam ismert gidrán bizonyos Csenger a Tatiban, aki nagybani szállítója a közeli traumatológiának; és nagyon-nagyon szeretnék többeket (jobbakat ;) ) is látni, az nyom valamit a latban?... :D

#86 Chico

Chico

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 54 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 9:21

A márc. 22. nekem sem jó, de a április 13. megfelelõ idõpont.

#87 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 9:47

[QUOTE]Eredeti szerzõ: Tippmester:[QB] A legjobb lesz, ha Ti találjátok ki a megfelelõ idõpontot, én csak az esetleges vétó jogával szeretnék élni, ha az pl egy verseny idõpontjával esik egybe. Április közepén, ha jól emlékszem Bugacon tervezzük indítani két fiatal kezdõ lovunkat. A pontos idõpontnak utána nézek.Április 13-a elég közel esik április közepéhez, ezért vetettük el ezt a dátumot. Ápr. vége szintén nem jó, ezt is írta ebben az üzenetben Tippmester. Elég kevés idõpont marad, ennek függvényében kellene gyorsan dönteni.Tippmester, nem jelölnél meg te néhány napot, amikor nektek biztosan jó, úgy talán könnyebb lenne kiválasztani az igazit. Posted Image

#88 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 10:59

Küzdök Posted Image Azóta kiderült, hogy az az április-közepi verseny április 6-án lesz. Legalábbis, ha jól követem a dolgokat... Tippmester?

#89 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 10:59

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsuzska: Piaffeot abszolúte nem értettem, hogy most mi jó neki meg mi nem.[/QUOTE]Az az igazság, hogy én sem tudom. :(

#90 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 11:03

idézet:
Eredeti szerzõ: olaj: Debrecenbõl, de sajna csak odafele tudlak elvinni, mert a vasárnapot Kaposváron töltöm, lesz ott valami barátságos libazavaró verseny... :D Mivel az edzõmmel megyek, akinek korán ott kell lennie, az indulás is elég korai lesz, pontosabbat holnap tudok mondani. [/QUOTE]Olaj!Most nézegettem a térképet. Debrencenbõl Kaposvár felé merre is visz az út? :rolleyes: Igen, a Mesterek Tornájára szerintem is a libakergetõ verseny kifejezés a legmegfelelõbb. ;) :D

#91 Anya

Anya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 67 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 11:03

Sziasztok!Ha nem most szombaton lesz (22), akkor hárman mennénk. A márc. 29. tökéletes lenne, az április 13. sem jó. [ Március 18, 2003, 10:04: Az üzenetet átszerkesztette: Anya ]

#92 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 13:05

TippmesterSzioka!Irtam neked magan uzit is,meg ide is...Kerlek szepen ha tudsz valamit a csikorol ,ird meg ide vagz a mail cimemre. konfi@mailbox.huA talalkozo engem is erdekelne.PusziAndi Posted Image

#93 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 13:45

Nénik bácsik csókolom,nekem is jó a szombat.

#94 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 19:38

Zsuzska!Engem kihúzhatsz a bizonytalanok sorából: biztos, hogy nem megyek. Amúgyis erõsen gondolkodtam a vizsgám miatt, de ha ráadásul vonattal kellene innen mennem, akkor most ezt tutira kihagyom. Talán ha fixálódik az áprilisi idõpont, arra lehet, hogy benevezek.

#95 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 19:45

Olaj!Lehet, hogy valamikor elnézek a Lovasakadémiára, de nem mostanában lesz. Az tény, hogy akkor még a régi "gárda" volt ott, az újat nem ismerem. De volt itt valaki, aki az Akadémia higéniáját vonta kérdõre, mármint hogy nem takarítják az istállókat rendesen. Ezt cáfolnám, már 2 évvel ezelõtt is minden reggel takarítással kezdtek a lovászok.

#96 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 19:51

Andika!Nem lenne egyszerûbb az Egyesületet felhívnod, vagy e-mailt írnod nekik? Ott tudnának mit mondani a lóról talán. A címük, telefonszámuk a kisbéris topicban, én írtam bele még annak idején, ugyanis egy a gidrán és a kisbéri lovak egyesülete.

#97 tomsawyer

tomsawyer

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.115 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 19:59

Hali!A 22-e. nekem se a legjobb, pedig olajjal jó lett volna kooperálni.Csütörtökig írok biztosat.

#98 olaj

olaj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 421 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 22:18

idézet:
Eredeti szerzõ: piaffe:Most nézegettem a térképet. Debrencenbõl Kaposvár felé merre is visz az út? :rolleyes: [/QUOTE]Ez valami szemérmes célzás akar lenni, hogy esetleg elvihetnénk?

#99 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 22:37

Ikácska, de Olaj jön! Vagy nem?Kezdek egyre kevesebbet érteni. Azért úgy nézem, szombatra is maradunk páran, akkor most tuti a látogatás? Én változatlanul most mennék. Kérnék egy utolsó megerõsítést Tippmestertõl, meg esetleg a többiektõl, hogy biztos jó. Szerintem aki akar, jöjjön most, akiknek meg nem jó, törpöljenek tovább egy új idõponton. Posted Image

#100 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 23:00

Ha DZ változatlanul hajlandó utitársául fogadni, akkor én megyek. :cool:

#101 Tippmester

Tippmester

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 23:02

Az április közepi verseny tényleg április 6-án lesz, ezért a 13.-a is választható dátum. Ha gondoljátok, legyen az az igazi, ha túl bonyolult, akkor maradjon a most szombat és a 04 13 legyen a 2-es csoport idõpontja. Nekem így is , úgy is jó.Andika! Tegnap küldtem már neked egy e-mailt a kérdezett lóról, talán nem kaptad meg. Legegyszerûbb, ha itt is leírom az általam tudottakat:Tehát, Mekka, ménesünk frissen besorolt törzskancája, így már 224 Gidrán XI-83 Mekka. 2000 05 29-én született az után a Gidrán XI-es törzsmén után, aki már életében legendává vált számunkra, G tenyésztõk számára. Ez a mén fiatalkori ménvizsgáján a szabadon ugró feladatot 2m 15 cm akadály magassággal nyerte, amit azóta sem sikerült egyetlen hazai tenyésztésü, vagy import ménjelöltnek.A mén legfontosabb sikereit Bálint Lászlóval érte el díjugratásban. Volt a nehéz kategória magyar bajnoka 1991-ben, Varsóban Hadsereg bajnokságot nyert, mellette számos "S" kat eredményes résztvevõje. Többszörösen minõsült a barcelónai Olimpiára...Mekka anyja a 147 Mabrouk Gidrán Minta szintén ménesünk lassan 9 éve tenyésztésben lévõ rendkívül nemes (ha láttad gondolom igazat adsz) elit kancája Mabrouk arab telivér (ox) mén után.Kancacsaládjuk - az eredeti hármas család- 1785-ig vezet vissza egy eredeti magyar ménesalapító kancára. Errõl a kancacsaládról az évszázados feljegyzések megemlítik, hogy mindig kitûnõ képességü és bátor vadászlovakat adott, melyeket a Császári Udvar is nagy kedvvel és megelégedéssel használt a híres holicsi falka vadászatokon. A család mindig népes volt, így Mo-ról nem halt ki, bár jóllehet, a háborús veszteségei számottevõek voltak.A család jelenleg legeredményesebb sportoló tagja Roletti, Kaizinger Balázzsal nemzetközi military verseny helyezettje.Mekka teljes testvére Mintás szintén tenyésztésben lévõ törzskancánk, rendkívüli képességet mutatott kiképzése elején, ám sajnos egy komoly sérülés miatt vélelmezett saját teljesítménye nem bontakozhatott ki.Mekka küllemében, kisugárzásában inkább az apja.Hirtelen ennyit, ha van még megválaszolatlan kérdésed, akkor nosza! Hali: tippmester

#102 discozombi

discozombi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 780 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 23:05

idézet:
Eredeti szerzõ: Adrienn: Ha DZ változatlanul hajlandó utitársául fogadni, akkor én megyek. :cool: [/QUOTE]Változatlan. Posted Image Jövök. Jössz? Jövünk? :D

#103 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 23:22

Zsuzska!De, Olaj megy, jól tudod. De csak oda, vissza majd csak vasárnap, vagy mikor, mert megy valami versenyre. De ha 11-kor van a kezdés, ki tudja, hogy mikor van vége, és ki tudja, hogy vonattal mikorra érek haza... Ez a nyomós indokom. [ Március 18, 2003, 22:26: Az üzenetet átszerkesztette: ikácska ]

#104 ando

ando

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 180 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 23:28

Csak most volt idõm végigolvasni a topicot, tehát bocs, ha a hozzászólásom már nem túl aktuális.Én személy szerint nagyon szeretem a gidrán fajtát és a holsteini fajtát és a kisbéri fajtát és az atvt és az arabot és egyáltalán... De a gidránt nagyon. Volt már szerencsém gidránt lovagolni és fantasztikus ló volt. Tizenévesen is tiszta lábak, gyönyörû gömbölyû far, kirobbanó vitalitás, kimagasló ugrókészség, a színe pedig egész hihetetlenül csillogó aranysárga - mintha rézzel lenne leöntve a ló. Évek óta egy istállóban vagyunk, és soha semmi probléma nem volt vele a boxban vagy a karámban. Hogy lovas alatt néha rakoncátlan - O.K., de nem találunk ilyet más fajták között is? Nekem soha rossz élményem nem volt - persze mindig tisztelettel bántam vele.Valaki említette, hogy a gidrán nehezen kezelhetõ - kinek? És hogy lehet egyáltalán így általánosítani! Aki kevésbé tud lovagolni annak minden ló nehezen kezelhetõ, aki nagyon annak kevés. A gidrán gyáva és rossz felépítésû, gyenge lábú - a gidránt katonalónak tenyésztették ha jól rémlik, és ha már az általánosításnál tartunk, kitûnik kivételes bátorságával és szívósságával.A fent említett lovat most egy igen sikeres magyar lovas lovagolja, és saját elmondása szerint : " nem mer vele sokat ugratni, mert fél hogy nem fogja bírni abbahagyni annyira jó ". És hagyjuk már ezt a kinek a pap kinek a papné jellegû vitát. Attól, hogy én a málnafagyit jobban szeretem mint a vaníliát még nem húzom le a másikat, hogy annak olyan hülye színe van és hamarabb elolvad, túl édes - lehet, hogy neki pont ez jön be benne. Én vennék gidránt és holsteinit is, de van egy kézzelfogható jelentõs különbség a két fajta között, és az egy 0.

#105 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 23:30

Értem. Posted Image A Zsuzska-által-meg-nem-értettségi-verseny élérõl úgysem lehet Piaffeot ledönteni. Most mégis jönne, de mégsem, mert mégis, ha mégsem, de talán, esetleg biztos. :D Hopp, ez Ikácskáé után akar lenni. [ Március 18, 2003, 22:31: Az üzenetet átszerkesztette: Zsuzska ]

#106 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 18. - 23:48

idézet:
Eredeti szerzõ: olaj: Ez valami szemérmes célzás akar lenni, hogy esetleg elvihetnénk? [/QUOTE]Hááát, valami olyasmi. Posted Image Nekem fogalamam sincs, hogy Debrecenbõl merre szokás Kaposvár felé kerülni, de úgy néztem, hogy izé... Kecskemét talán még útba is esik. Szóval, lehet nekem ilyesmiben reménykedni? :rolleyes: Az a legkevésbé probléma, hogy csak vasárnap jöttök haza, sõt! Szerettem volna a bírói képzésen ott lenni, de ha Marócpusztára megyünk, akkor valószínûleg lemondok róla. Nem tudom mit szólnának, ha csak vasárnap ugranék be, de errõl majd tárgyalok Kingával. Viszont a verseny akkor is érdekel és ugye a legnagyobb számok általában vasárnap nézhetõek meg.Ja, de van egy problémám. Mivel eddig nem láttam esélyt arra, hogy eljutok Kaposvárra, így szállás után még nem is néztem. Ti találtatok már magatoknak?Zsuzska!Még mindig nem tudok semmit. tongue.gif Olajtól függ minden. :rolleyes: [ Március 18, 2003, 22:50: Az üzenetet átszerkesztette: piaffe ]

#107 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 19. - 0:18

Akkor - elsõ turnus felderíti a terepet most szombaton; és remélhetõleg összegyûlik 13ára a második csapat...

#108 ikácska

ikácska

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.792 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 19. - 0:40

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsuzska: Értem. Posted Image A Zsuzska-által-meg-nem-értettségi-verseny élérõl úgysem lehet Piaffeot ledönteni. Most mégis jönne, de mégsem, mert mégis, ha mégsem, de talán, esetleg biztos. :D Hopp, ez Ikácskáé után akar lenni. [/QUOTE]Nem baj, azért örülök, hogy Piaffe még elõttem van. Ebben nem is akartam versenyezni. Posted Image

#109 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 19. - 10:04

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsuzska: Kérdõjelesek: MeggyesTomsawyerIkácskaEzüstliliomSacEvaZápolyaBiankoAnikó (vagy te most biztos vagy?)Hux Akinek nem jó a márc. 22.: ÕzGIDRAN SENIORA kérdõjelesek általában jelezték szándékukat, hogy jönnének, de nem biztosra. [/QUOTE]Most már eldõlt, hogy nem tudunk menni Éva és én most szombaton, ezért a Tippmester által kedvesen felajánlott április 13-i (vasárnap) látogatáson veszünk majd részt. Hát, ez így alakult, de a felderítõcsapatnak jó nézelõdést kívánok. Posted Image

#110 olaj

olaj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 421 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 19. - 11:14

Piaffe!El tudunk vinni, a többit telefonon majd megbeszéljük. Elküldöm a számomat e-mailen, hívj fel!

#111 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 19. - 18:33

Valószínûsíthetõ még egy fõ (én) jelenléte a mostani szombaton..

#112 Nelli

Nelli

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 17 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 19. - 20:18

[QUOTE]Eredeti szerzõ: Zsuzska:[QB] Nelli, azt biztosan meg tudjuk szervezni, hogy valaki elhozzon a vasútállomásról, vagy akár Bp felõl Szfvár is útba esik. Zsuzska!köszönöm szépen, akkor megyek! Posted Image Jön valaki esetleg kocsival Fehérvár fele, akihez beszállhatok?Illetve meddig menjek vonattal és kb. mikor? Most akkor 11-re megyünk?Nelli

#113 Tippmester

Tippmester

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 19. - 22:19

Véglegesítsünk!Szombat 22.-e 11 óra, Marócpuszta. Ahogy Kõröshegy falut elhagyjátok, a falu vége táblától tovább a fõúton, kb 500 m. Jobbra a völgyben fogtok látni egy messzirõl khm elég szép majort. A fõútra merõleges, nyílegyenes bekötõ út vezet le.Ha Kereki faluba értek ( Szántód felõl) akkor túlmentetek. Lényegtelen, hányan jöttök, a hangsúly reméljük úgysem a kaján lesz, mindenkit egyenként is szívesen látunk. Az április 13.-i dátum megváltozott, mert Somogysárdon lesz egy verseny, de cserében 6.-a felszabadul.(2-es csoport).

#114 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 19. - 22:27

Huhh, most megnyugodtam, én 6-án semmiképp nem tudnék eljönni.Tippmester, egy telefonszámot tudnál adni eltévedés esetére, esetleg magánban? Illetve a vonattal jövõknek valami tanácsot... Nelli, add meg légyszi te is a számod, és ha más nem, telcsin valahogy megbeszéljük, mi legyen veled. Posted Image

#115 olaj

olaj

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 421 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 19. - 23:05

Tippmester, az "Eladó lovak" c. topicban megadott mobilszámodon elérünk szombaton, ha valami rendkívüli esemény van? Kaposvár felõl merre érdemes Marócpusztát megközelíteni?

#116 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 20. - 0:44

Mélyebben belegondolva, 3-5én Kaposváron lesz elfoglaltságom, hazafelé esetleg, akár... Csak az a baj hogy olyan illetõvel leszek (ráadásul úgy hogy õ a sofõr) aki amint lovak kerülnek szóba, randán kezd nézni. :( Többi 2. turnusos, mit szólnátok egy 5-éhez?... Tippmester?...

#117 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 20. - 9:46

Tippmester!Ápr. 6. mért szabadul fel? Nem jöttök Bugacra??

#118 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 20. - 12:03

No, akkor az én tuti utasaim: Hux, Anikó, Vágtabetolós - így az autóm megtelt, esetleg egy vasútállomást még be tudok vállalni, addig kibírják hátul a nyomorgást. :D Nelli, a te ügyed megoldódni látszik, valahogy jelentkezz. Posted Image Ezüstliliom sajnos lemondta, de talán a második idõpont jó lesz neki is.

#119 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 20. - 15:10

idézet:
Eredeti szerzõ: Tippmester: Egy kérésem van a csapathoz: Csütörtökre próbáljuk belõni, hogy hányan leszünk, hogy úgy tudjam a kajához az alap anyagokat megvenni. [/QB][/QUOTE]Ha jól összesítettem - és közben senki nem gondolta meg magát - a következõk érkezése várható Marócpusztára:Zsuzska,Hux,Anikó,Ferenc,Nelli,Tatteros,Meggyes,Olaj (+ edzõje?),Piaffe,Discozombi,BoKa,Adrienn

#120 meggyes

meggyes

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.035 hozzászólás

Közzétéve 2003 március 20. - 15:27

mi harman mennenk, ha megyunk. ha nem megyunk, akkor meg senki nem megy harmunkbol, mivel a 2 fobol az egyik a sofor maga, igy ha ok meggondoljak magukat akkor fuvar nelkul maradok.