Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Bemutatkozás


  • Please log in to reply
4234 válasz a témához

#41 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 3. - 22:03

Burgi? Te vagy? :confused:

#42 Cowgirl

Cowgirl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 4. - 18:02

Sziasztok!Azt hiszem, én még nem mutatkoztam be, de ezt most bepótolom. 1986-ban születtem Bp.-n, érdi vagyok. Kb. 4 éves korom óta vannak lovaink. Általában 2, de volt már egyszerre 4 is. A herceghalmi lovastáborban voltam kétszer, majd nem lovagolhattam, mert súlyos gerincferdülésem van, és az orvosok eltiltottak tõle. Szenvedtem, majd elhatároztam, hogy nem törõdöm velük, és lovagolni fogok. A lovamat éppen ekkor kellett betanítani, és mivel megtetszett a western :D , így Walter Andrásnál töltöttem egy hónapot, a lovam pedig 2-õt. Nagyon sokat tanultam ott, még a lovakat is etettem, mert a lovásza, Andi szabira ment. Andrástól vettünk egy pintót, Rainbowot, aki késõbb (mivel nem tudtam igazán lovagolni a másik lovat) az enyém lett, Indra (a másik ló), pedig a bátyámé. Rainbowval voltam 2-szer westernversenyen, és a márciusi móri kurzuson is ;) . Igazából Rainbow tanított meg engem lovagolni. Mikor elõször vágtáztam rajta, és hirtelen nem tudtam mi van, magától lelassított, pedig szeretett volna vágtázni. Sajnos mostanában úgy néz ki, hogy Rainbow utolérte a korát :( (24 éves Posted Image ), ez idáig egyáltalán nem látszott rajta, így mostanában kímélem, és Indrával foglalkozom, + néha a bátyám is, de szegény állandóan dolgozik. Indrát most földi kiképzés alá vettük IC Posted Image javaslatára, és idáig nagyon jól bevált!!!!! Összefoglalva: én egy bigott westernes vagyok!Üdv mindenkinek: CowgirlJa, és engem minden érdekel, ami a lovakkal kapcsolatos, például a csontkovácslás...

#43

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 5. - 0:11

Én meg bigott paintes... Van róla képed??? :D

#44

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 5. - 0:17

Karin! Szijjjja Burgi!!! Posted Image Az úgy lehet, h mi bérlovistársak voltunk sokáig - hadd segítsek, én szerelmem Apacs volt, Devilé pedig Aladdin (még mindig az)... Így sem ismerõs?..

#45 Cowgirl

Cowgirl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 5. - 13:03

Szia Dé!Mármint a lovamról?? Posted Image Van!! Csak nem tudom, hogy hogy kell csatolni, de a MWE honlapján a lovasképek között fönn van, legalábbis a múltkor még ott volt. Rajta ülök, verseny "felállás" van, és mellettem van Csányi Edina.Üdv.: Cowgirl Posted Image

#46 Cowgirl

Cowgirl

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 59 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 5. - 13:06

bocs! Posted Image Mármint, ha nekem szóltál, és pintót kérdeztél, akkor semmi baj, jól írtam. redface.gif

#47 Karin

Karin

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 5. - 21:23

Hello! Rövid leszek, Dé, igen, én volnék. :rolleyes: A westernhez nem igen értek, abból nekem csak annyi jutott, hogy párszor ültem P.F. Crazy-jén (sokat tudnak az olyan lovak), a lovaspólót azért jobban vágom! :cool: (az tényleg király, de azért maradok a díjugratásnál Posted Image )

#48 Karin

Karin

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 5. - 21:29

A paint horse meg a pinto amugy nem két különbözõ (amik hasonlítanak)?? :confused: De minden esetre tényleg helyesek. Posted Image Bocs, befejeztem az offolást!

#49

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.954 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 5. - 23:27

Cowgirl! De neked szóltam!!! :D Nem tudsz emilen küldeni nekem, ott a címem az ikonok közt!.. Posted Image Karin! Pussz! :D

#50 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 6. - 22:13

Szia Burgi!Hogyhogy te itt? Posted Image Hijányoztál mán nekem! :D Képzeld, majd megyünk versenyre jól, és megismered az én szerelmeimet, Tököt és Carment jól! Bibibiiii! :D tongue.gif

#51 Rusty

Rusty

    Új vendég

  • Kizárt tag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 15. - 20:05

Sziasztok! Szeretnék bemutatkozni, Betti-nek hívnak és díjugratásban próbálkozom. Van két lovam az egyik egy bajor félvér, aki 16 éves vele versenyzem 2. éve és egy új ló, aki 7 éves és a hónap végén nézzük meg hogy is megyünk versenyben. Én 11 éves vagyok, 1 éve van meg a rajtengedély vizsgám. Nem emlékszem rá, de állítólag elõbb ültem lovon mint jártam. Minden esetre imádom õket (és a többi állatot is). Minden nap járok edzésre több mint 2 éve és idén már indulunk komlyabb versenyeken is. Idáig a Lovasszövetrség által indított csevegõ fórumon voltam, de sajnos túl sok bunkó nyomakodott be, így gyakorlatilag szinte mindenki felhagyott vele. Gondoltam most megpróbálom itt, hátha bejön.

#52 Lear

Lear

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 677 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 16. - 21:17

Rusty, üdv. a fórumon.

#53 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 16. - 22:58

Szia Rusty, üdv erre! Itt mostanában néha durrognak a fegyverek, de te ne törõdj vele, csak úgy folytasd, ahogy elkezted. ;)

#54 Lóbarát

Lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.143 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 17. - 11:23

Itt az ideje, hogy rendessen bemutatkozzam!(a félreértések elkerülése végett)Elõször is lány vagyok! Mosonmagyaróváron élek.2000-ben kezdtem el lovagolni, de mióta az eszemet tudom imádom a lovakat.Elvileg angol "módra" lovagolok, ám mivel mindíg terepen vagyok innkább western a lovaglási stílusom.Nem igazán ismerem az ilyen szavakat, hogy körön belûl vágta, stb.(szóval azok a szavak amik egy lovardában elhangozhatank)Nem rég léptem 14.életévembe.Ha valamit kihagytam, vagy érdekel vkit még esetleg vmi kérdezzen! Posted Image

#55 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 17. - 20:10

Van lovad?

#56 Lóbarát

Lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.143 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 17. - 20:15

Nincs, Posted Image de minden vágyam! Posted Image

#57 Ren Hoek

Ren Hoek

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 17. - 21:43

Hmmm, azt hiszem ezt a topicot átugrottam mert nem itt jelentkeztem be, de sebaj tongue.gif Akkor itt ejtek pár szót : 17. életévemet taposom, Bp.-n éldegélek és ott is tartom egyetlen szál imádni való pacimat is...10 éves korom óta lovazok, bár az elmúlt egy évben nem igazán sikerült tartanom a tempót és kicsit leálltam, de pihenés mindig jót tesz :D Lényegében véve nem is tudom mit kéne magamról "ismertetõ jegyként" leirnom, de talán ennyi kezdésnek elég... Posted Image

#58 Frankie

Frankie

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 273 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 17. - 21:49

Hol tartod a pacid? :D

#59 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 18. - 15:01

Azért jó ez a bemutakozós topic!Ha Lóbarátról elõbb olvastam volna, hogy tizenhárom év amit betöltött :D valamint azt, hogy minden vágya egy ló, akkor akkor nem furcsállottam volna a józan paraszti észre és tapasztalatra hagyatkozó úszós véleményein.Lóbarát!Gond egy szál se részemrõl. Remélem nem vetted zokon amiért rád ugrottam. Szeresd a lovakat, mi is ezt tesszük állandóan!Ha elfogadsz egy jótanácsot egy öreg rókától, írj inkább a terepen szerzett tapasztalataidról, kalandjaidról. Nyugodtan megírhatod a Vadnyugatos topicba vagy a Saloonba. Pláne ha westernesnek érzed magad! Igérem nem doblak meg ejtõernyõvel és mással sem fog piszkálni senki. :D Csak ne úsztass! Posted Image

#60 Liti

Liti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 18. - 16:30

Sziasztok! Posted Image Gondoltam, én is bemutatkozom. 22 éves leszek, meglepõ módon én is rajongok a lovakért, és a változatosság kedvéért én is a zsámbéki Szent György Lovasklub csapatát erõsítem. Egy párszor már bekukkantottam kedves ismerõseim,Irokéz, Sellõ javaslatára. (És természetesen üdvözlök minden további "szentgyörgyöst" és persze nem "szentgyörgyöst" is).Nekem nincs saját pacim, csak kedvencem,õ Tracker, alias Traktor, 14 éves angol telivér, akiért teljesen odavagyok, és ha tehetem, mindig rajta lovagolok. Nem vagyok kifejezetten vagány lovas, mivel elég félõs természetem van, de ezen a problémán sokat segített nekem Irokéz (mmint fórumos) illetve Tracker, aki tényleg nem egy vad ló. Szóval félõsség ide vagy oda, nagyon kellemes lovas élményeim vannak.

#61 Proton

Proton

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 8 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 18. - 18:29

Hell ohh mindenkinek Posted Image Nemrég regisztráltam magam, úgyhogy asszem' ilyenkor illendõ bemutatkozni.A zsámbéki Szt. György lovasclubban lovagolok lassan másfél éve, szal leginkább a Zsámbékiaknak lehet róla fogalnuk,h ki is vagyok.Fontosabb tudnivalók rólam: 16éves vok, 170cm, hajam& szemem barna.Szabadidõmben lovagolok, koncertekre járok.Rock& punk zenét hallgatok.Na, asszem ennyi elégis lesz elriasztás képpen ;) Ha érdekel még vmi velem kapcsolatban várom a magánüziket, addigis pá Posted Image

#62 Lóbarát

Lóbarát

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.143 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 18. - 21:07

idézet:
Eredeti szerzõ: realcowboy: Azért jó ez a bemutakozós topic!Ha Lóbarátról elõbb olvastam volna, hogy tizenhárom év amit betöltött :D valamint azt, hogy minden vágya egy ló, akkor akkor nem furcsállottam volna a józan paraszti észre és tapasztalatra hagyatkozó úszós véleményein.Lóbarát!Gond egy szál se részemrõl. Remélem nem vetted zokon amiért rád ugrottam. Szeresd a lovakat, mi is ezt tesszük állandóan!Ha elfogadsz egy jótanácsot egy öreg rókától, írj inkább a terepen szerzett tapasztalataidról, kalandjaidról. Nyugodtan megírhatod a Vadnyugatos topicba vagy a Saloonba. Pláne ha westernesnek érzed magad! Igérem nem doblak meg ejtõernyõvel és mással sem fog piszkálni senki. :D Csak ne úsztass! Posted Image [/QUOTE]Héé kovboj!A sajátos úszásmódom ígérem megtartom magamnak, még mielõtt kezdõ úsztatókat is megrontok.... :rolleyes: Ám gondolod, hogy lenne kereslet az én fiataleszû terepes történeteimre is? :confused: Na de azért annak örülök, hogy a koromra való tekintettel nem fogsz piszkálni. :D Vagy ne örüljek elõre?

#63 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 19. - 2:45

Örülhetsz.A koráért még sosem korholtam senkit. :D

#64 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 19. - 10:06

Lóbarát, persze, hogy van kereslet a te történeteidre is. Írd meg õket pl. a Kis színesek, vagy az Elsõ lovasélmények, esetleg ha olyan, az Elkövetett bénaságok, hibák ... c. topicok valamelyikébe. Én biztosan elolvasom majd ;)

#65 Liti

Liti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 47 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 19. - 10:44

Helyesbítés! A bemutatkozásomban említett Irokéz tulajdonképpen Sarolta akar lenni,csak egy kicsit elkeveredtem itt ló- és gazdinevekben.Szóval elsõként Saroltától kérek elnézést, illetve azoktól a fórumosoktól, akiknek esetleg ez kis kavarodást okozott, bár gondolom, minedenki levágta, hogy Saroltát említettem.Üdv mindenkinek! Posted Image (talán ez most kicsit off-téma, de sztem mindenképpen ide kívánkozott)

#66 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 19. - 11:40

Üdv az újaknak!Proton, fiú vagy, vagy lány? Posted Image

#67 discozombi

discozombi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 780 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 19. - 23:41

idézet:
Eredeti szerzõ: moly: Üdv az újaknak!Proton, fiú vagy, vagy lány? Posted Image [/QUOTE]Bocs az OFF-ért: az a Proton, akin én mentem (Zsámbékon) akkor már nem, de valaha fiú volt. Aztán semlegesítették... :D Nomen est Omen.

#68 Kutyus

Kutyus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 357 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 20. - 8:00

Ollé! Gyülnek a Szt. Györgyösök. Üdv a fórumon! Gyertek sokat! Posted Image

#69 jégmama

jégmama

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 13 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 20. - 17:01

Jó napot, sz'asztok. A "jégmama" lehetne "lómama" is, de az így kissé röhejes lenne. Annyit takar, hogy a pálya szélén állok (azt is ritkán), ahol a gyerekem lovagol. Csikófogaimat már elhullattam, de azért érdekelhet a lovasvilág, ugye? Lovon még soha nem ültem; elöl harap, hátul rúg, középen ráz - ahogy mondani szokás, de azért figyelemmel lehet kísérni a lovas társadalmat kívülrõl is... Csak azért regisztráltattam magam - és lehet, hogy ez lesz az elsõ és utolsó megszólalásom is egyben -, mert olyat láttam, ami mellett nem tudok elmenni szótlanul. Kösz, ha elolvassátok majd.

#70 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 20. - 20:27

Szia Jégmama, üdv erre!Én elolvastam, amit írtál, és kb. ugyanazt tudnám reagálni, amit Porfelhõ.Hogyhogy nem estél még soha kísértésbe ilyen környezetben, hogy lóra ülj? Azért érdekel, mert az én anyukám is kb. ugyanígy van vele, tetézve egy szõrallergiával, így még az általa imádott macskákat sem szokta megsimogatni, mert egybõl kiütéses lesz. Mégis azt mondta, hogy ha lesz egyszer egy saját lovam, arra biztos felül majd. Posted Image

#71 Pottock

Pottock

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.495 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 22. - 16:49

Szisztok! Posted Image Nem fogok sokat írni, mert sajnos nem tudok mit írni..a lényeg talán az, h én már régebben figyelem ezt az oldalt de most jutottam el odáig( Unicorn segítségével) , h regisztráltassam magam...nagyon jó ez az oldal...Annyit még talén érdemes tudni rólam, h szeretem a pacikat és a kutyákat is..Üdv mindenkinek Posted Image

#72 Zsofisz17

Zsofisz17

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 853 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 22. - 18:27

Sziasztok!Akkor pár mondatban én is bemutatkoznék!15 éves vagyok és lovak között nõttem fel, de mire elkezdhettem volna lovagolni már nem tartottunk lovakat.2 éve rendszeresen lovagolok, és életem nagy szerelmei a lovak!Röviden ennyi! ;) [ Június 22, 2003, 18:32: Az üzenetet átszerkesztette: Zsofisz17 ]

#73 Hírös Kávboj

Hírös Kávboj

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 2 hozzászólás

Közzétéve 2003 június 23. - 4:40

Sziasztok! 27éves Kecskeméti nyomdász vagyok. A lovakkal való kapcsolatom elég rosszul indult.Mivel 9 éves koromban Borbáspusztán egy félrészeg tréner úgy gondolta hogy bár elõször ültem lovon és az is csak futószáron próbáljuk ki a második körnél a vágtát . Mondanom se kell a negyedik körig bírtam mert jóakaróm az ostorral úgy biztatta meg derék hátasom hogy alávágot mire szerencsétlen állat felágaskodott én pedig a gravitációnak hála landoltam a homokban. Ezután megfogadtam én lóra soha ebben az életemben többet fel nem ülök.Ezt az ígéretem tavaly májusig tartottam is amikor bár más okból de eljutottam Bakony fura urához a Bakony Western Lovasudvarba Bakonyszûcsre.Itt aztán megfertõzödtem így júliusban tele pelussal de kiváncsian vissza tértem misihez egy egyhetes alapkiképzésre. Az egyhét remekül eltelt és kisebb nagyobb sikereket is elértem néha már én irányítottam a pacit és nem fordítva. Sajnos azóta kevés szabadidõ híjján nem igen tudtam lovak közelébe jutni.Úgy hogy inkább csak ahogy misi fogalmazta optikai westernes vagyok.

#74 Mámor

Mámor

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 50 hozzászólás

Közzétéve 2003 július 9. - 20:08

Sziasztok.1987.01.11-én születtem Budapesten.2éves koromban ültem elõször lovon Szántódpusztán, ahova2hónapig jártam napi rendszereséggel.Egy kis pónilovon lovagoltam, vezetgettek körbe körbe, mígnem kis társamat lecserélték és másik barátot adtak alám.Újdonsült barátom azonban igencsak heves vérmérsékletû kanca ló volt, aki mindenáron a csikójához akart menni. Így hát mit lehetett tenni, földhöz vágott2évesen és beestem a hasa alá, majd egy jól irányzott szökeléssel átugrott engem.Ezen incidens után a szüleim eltiltottak mindenféle lovazástól nagy bánatomra.Aztán mikor9éves lettem , rátaláltam Balatonszemesen egy pici ám barátságos lovardára , amelyhez azóta is hûséges vagyok.Itt tanultam meg a lovaglás csínját-bínját, bár lehet h még csak a csínját aztán a másikhoz még sok év tapasztalata szükségeltetik9év után is.2éve megkaptam életem álmát, egy szürke, lipicai x arab kancát, akit nagyon imádok és nagyon büszke vagyok rá. Mámornak hívják és nagyon okos ámbár nagyon makacs természetû.könnyen kezelhetõ, kitûnõ paci.puszi minden lószeretõ embernek. :D [ Augusztus 23, 2004, 22:25: Az üzenetet átszerkesztette: Mámor ]

#75 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 július 10. - 14:25

Jól látom hogy Véres Penge is regisztrált, vagy csak káprázik a szemem??? :eek: Üdv a fórumon VP! Posted Image

#76 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 július 10. - 14:29

Megnéztem én is, az adatai alapján õ az. Szia Kisvirág! :D

#77 papirmasé

papirmasé

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 40 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 15. - 23:12

hello mindenkinek!nemrég jelentkeztem be,és mivel senki nem ismer,gondoltam bemutatkozok :confused: pesti vagyok,14 éves ,az Aranypatkoban lovagolok és kb 2 éve kezdtem,Csongrádon,ahol ott is ragadtam,ugyh amennyit csak tehetem ott vagyok :rolleyes: a lényeg h imádom a lovakat,és én is a boldog lotulajokhoz akarok tartozni Posted Image a kedvencem egy arab telivér : Imán,akinek a múltjárol nem sokat tudok :( ,ugyh ha vki tudna segiteni kideriteni vmit rola ,az feltétlenül irjon!! (egy pej heréltröl van szó,csillag van a homlokán,egyébként teljesen jegytelen)a fórum nagyon tetszik,remélem gyakran hozzászolhatok majd (ha sikerül vmit kinyögnöm Posted Image )na pussz ha vkinek nem tetszik vmi,v kérdése van az irjon Posted Image

#78 Dodó

Dodó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 639 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 16. - 16:12

Üdv a fórumon halandó! Posted Image :D :D Én sem vagyok nagyon régi fórumos,de nagyjábol már tudom mi történik itt. :D Amúgy remélem tudod ki vagyok,ha pedig nem, gondolkozz... :D

#79 Fec

Fec

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.878 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 16. - 17:15

Sziasztok Újak! Gyertek üljetek a padra, ne alá! Kicsit összébbhúzódunk és elférünk. Max. a padvégen sörükbe kapaszkodva bóbiskolók kicsit lepottyannak, de aztán hangoskodva visszatúrják magukat.. :D

#80 papirmasé

papirmasé

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 40 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 16. - 22:43

hmmm.. tapasztalatbol mondod? Posted Image :D