Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Ilyen volt - ilyen lett


  • Please log in to reply
1322 válasz a témához

#1 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 12:12

Tisztelt megtértek és megszállottak!Nagyon kíváncsiak vagyunk rá, hogy vajon elégettétek-e már a kobakos képeiteket vagy valahol a fiók mélyén megvan-e még? Készítsetek egy összeállítást a régmúlt és a jelen képeibõl, ami igazolást ad a megtérésetekre. Ha van kobakos, hopiletes, angolnyerges fotód és optikai vagy vérkabbojnak tartod magad, akkor légy bátor és vállald a következményeket!Tedd a két képet egymás mellé és hadd röhögjünk!Természetesen a topik pusztán a szórakoztatásunkra épül, nem bírálunk semmilyen stílust (arra van másik topic).GL & A.

#2 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 12:16

Aljas diszkrimináció a vérkobbojokból tisztes angolosokká vált tagokkal szemben!Megyek is fényképeszkedni, aztán képet retusálni :dev:

#3 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 12:19

Aljas diszkrimináció a vérkobbojokból tisztes angolosokká vált tagokkal szemben!

Hozzászólás megtekintése

...meg a vaskalaposokkal, akarom mondani vaskobakosokkal szemben, akik maradnak olyanok amilyenek, soha nem jön meg az eszük, csak közben öregszenek. Olyan is jó? :D

#4 ImRe

ImRe

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.250 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 12:24

Azokról nem is beszélve, akik vén fejjel kezdtek el kobakot hordani, mert különben nem érvényes a biztosításuk ... :D

#5 Lombardo

Lombardo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.519 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 12:26

Tessék! Bár sem optikai sem vércowboynak azért nem érzem magam. :D angolosanSõt, ebbõl az idõszakból sokkal több van.westernesen :DÁtszerk. oka: kiegészítés

Edited by Lombardo, 2006 március 7. - 12:29.


#6 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 12:27

2001 május-június környékén - még hopiletem sem volt... :)2004. április 4. - El Bronco kurzus - felhívnám a figyelmet a cicanacira és a hopiletre!2004. nyara, Silverado

#7 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 13:05

Hmmm... :)1. (2003. májusa és 2005. szeptembere)2. (2003. május, 2005. szept.)3. (2002. november, 2006. január)

#8 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 13:22

A kép valójában három képet takar, szépen egymás alatt, hasonló beállításban. A felsõ kép 1994, a középsõ 2000, a harmadik 2003. :)Ilyen volt-ilyen lett

#9 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 14:23

3. (2002. november, 2006. január)

Hozzászólás megtekintése

Na hát azért Töki is fejlõdött! :ang: :DDe találtam én is: kobakos-hopiletes viccességet:MillinVágtaaa!Ha jól számolom, itt olyan 15 éves lehettem. :rolleyes:

Edited by Zsubaba, 2006 március 7. - 14:28.


#10 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 14:47

2001 május-június környékén - még hopiletem sem volt... :)2004. április 4. - El Bronco kurzus - felhívnám a figyelmet a cicanacira és a hopiletre!2004. nyara, Silverado

Hozzászólás megtekintése

Tudom,hogy nem illik,de nagyon kiröhögtelek,bocs. :D :o Az elsõ nagyon tuti! :yeah: Cserébe keresek én is képet,de tartok tõle,scannelni kell.

#11 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 14:47

Én nem tudom azt mondani, hogy "ilyen volt-ilyen lett"..Én ilyen vagyok.... :DIlyen_1Ilyen_2Érdemes nézni a dátumokat is..

#12 BoKa

BoKa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.718 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 15:04

De találtam én is: kobakos-hopiletes viccességet:

Hozzászólás megtekintése

Miért vicces? Mert az oktatódban volt annyi felelõsség, hogy a 15 éves kislányt nem ültette fel védelem nélkül?

#13 amigo

amigo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 986 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 15:15

Én nem tudom azt mondani, hogy "ilyen volt-ilyen lett"..Én ilyen vagyok.... :DIlyen_1Ilyen_2Érdemes nézni a dátumokat is..

Hozzászólás megtekintése

Kaméleon sindróma? :D

#14 Ditapaci

Ditapaci

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 299 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 15:26

TEJOISTEN! MATE! de megnottel!!!! (Edit, ASE, 1998)a masik tejoisten annak szol, hogy baromira irigyellek benneteket, a kepek alapjan mindenki jol erzi es erezte magat a boreben! Es azok az erdok, mezok! Legyen mar jo ido! Sajnalom hogy nem szagolhattam bele a westernbe, bar megmondom oszinten en jol megvagyok az angolos palyak vilagaval lassan 15 eve (kepeim nincsenek, elloptak...), de azert hajt a kivancsisag. talan majd eccer. Kicsit regimodi vagyok lovazas tekinteteben, ezert nem tudom hogy lehet e olyat valahol, hogy ugy megy el az ember turazni, hogy nincs sajat lova, de nem turistaskodni szeretne. (a turistaskodast nem ugy ertem, hogy a fizetessel van bajom)Meg tok laikuskent megkerdeznem azt is hogy a nagy lovas talalkozokra ciki -e lo nelkul menni :confused: .eljen a NOSZTALGIA TOPIK!!!!

Edited by Ditapaci, 2006 március 7. - 15:27.


#15 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 15:29

Ejha.. :DÍrok magánt, hogy ne offoljunk.. Kicsi a világ..:D

#16 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 16:50

Tudom,hogy nem illik,de nagyon kiröhögtelek,bocs.  :D  :o Az elsõ nagyon tuti! :yeah: Cserébe keresek én is képet,de tartok tõle,scannelni kell.

Hozzászólás megtekintése

Nem baj, hiszen ez a topic ezért született. :D

#17 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 16:50

Megismeritek? :D

#18 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 16:55

De találtam én is: kobakos-hopiletes viccességet:

Hozzászólás megtekintése

Miért vicces? Mert az oktatódban volt annyi felelõsség, hogy a 15 éves kislányt nem ültette fel védelem nélkül?

Hozzászólás megtekintése

BoKa, drága, nem is te lennél, ha nem kötnél bele! :D :ang: Nem az vicces, hogy kobakban kellett lennem, elviseltem azt még két évvel ezelõtt is a fejemen, ha az oktatóm azt kívánta. (Sõt, most is felvenném, ha díjugratnék vagy lovastusáznék)Az a vicces, ahogy kinéztem akkor, de szerintem mindenki "vicces" egy kicsit, akirõl van egy, nem megszokott ruházatban kép. :)Ez volt egyébként a kezdet kezdetén, 11 éves koromban.Ez is akkortájtVagy ezUgyanott, "nagylovon" :D :kir:Igen, és itt még kölcsönkobakot sem nyomtak a fejemre, míg a második helyemen, ahonnan az elõzõ képek származnak, hegyben álltak a kobakok, így nem volt menekvés elõle. Mindenkire passzolt egy. Ha meg volt olyan lovas, aki a második körben lovagolt, és volt kobakja, kölcsönadta a másiknak. :)

Edited by Zsubaba, 2006 március 7. - 17:00.


#19 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 16:59

Persze a kobakosok is tegyenek csak be képet... amennyiben felvették a cobboj cuccot és mégsem haltak bele! :DManó: állati jók a képek :D

#20 Unicorn

Unicorn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 10.663 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 17:01

szoknyás képet is szabad betenni? :gm: mentségemre szóljon, hogy nem tudtam, hogy vezetgetés van a ligetben :) és csakazértis fel akartam ülni.viszont nincs westernes képem, kobakos is alig. de belül röhögök magamon :D :gm:demarhaságotírtammegint

Edited by Unicorn, 2006 március 7. - 17:02.


#21 Gumilovas

Gumilovas

    Halasi Vénusz

  • Fórumtag
  • 2.159 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 17:02

Megismeritek? :D

Hozzászólás megtekintése

Hihihihi! Ez a Májkiiiiii! :D

#22 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 17:03

Hogyne érne, Uni! :DÉn meg majd megkeresem azt a képet, amikor életemben elõször ültem lovon: rövid biciklisnadrágban. :dev:

#23 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 17:12

2004 nyaradetto2004 õszeTUDOM hogy unalmas már, de azt hiszem ez a legfrissebb :-/ (Hál Istennek kevés készül rólam :dev:)elviekben jó kell hogy legyen :)

Edited by tötõ Zsó, 2006 március 7. - 17:33.


#24 mano83

mano83

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.510 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 17:16

Tötõ!A képeidet nem bírta a szerver.. Így nem látunk semmit.. :D :DGumi!Kösz.. :yeah: :cool:

#25 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 17:33

Én is teszek fel képet, mert úgy érzem sokat változtam :)2001 ha jól emléxem A fekete lovon ülök baloldalon :)2004 nyara2004 nyaraIdén :)Ja és nem tudom lehet-e, de lovamról is raknék be egy-két képet, hogy hogy megváltozott.Fanta 2004 tavaszFanta 2005 ÁprilisFanta 2006 Február

#26 tunde

tunde

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 28 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 17:46

Szia Satin Speed!A képek alapján tényleg sokat változtál. :rolleyes:

#27 Satin Speed

Satin Speed

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.508 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 17:52

A kérdés csak az tunde, hogy jó, vagy rossz irányban? :gm:

#28 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 18:06

Mano-n kívûl, miért csak csajok mutogatják magukat? :dev: Pende sem magáról tett fel képet.... :gm: Egyébként arról a képrõl meg nem mondanám, hogy Májki az! :dev: Amúgy hehe, nekem kobakos képem nincs is, csak olyan angolnyerges freestyle-s.Akkor még híre-hamva nem volt egyéb stílusnak.Majd megkeresem, ha megtalálom... :cool:

#29 Pendemonium

Pendemonium

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 18:14

Itt vagyok én is, csak kellett scannelnem párat, most kaptam ezt a scannert.Ezek a katonaságnál készültek, Kiskunhalason. Gumi az alsó kettõn azt a kiscsajt nem ismered?Itt vannak még lovaglósak is.

Edited by Pendemonium, 2006 március 7. - 18:27.


#30 gica

gica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 370 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 18:19

Én meg majd megkeresem azt a képet, amikor életemben elõször ültem lovon: rövid biciklisnadrágban.  :dev:

Hozzászólás megtekintése

Akkor Te egészen fel voltál öltözve... :gm: Hozzám képest...

#31 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 18:54

Kösz, hogy a csajok közé soroltál. :mad: :gm:

Hozzászólás megtekintése

Azt azért nem, csak az arány ugye... :cool:

#32 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 19:45

Mostmár, h a somogyiak jól kiröhögék magukat ezen a képen, íme: 9 évesen :gm:

#33 tötõ Zsó

tötõ Zsó

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 12.966 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 19:47

Hogy van az orrán az a zizé amit mindjárt megesz?? :D : DAnnak nem alul kéne lenni? :dev:

#34 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 19:48

Az orrában van a zablakarika? :rolleyes: :D

#35 chestnut

chestnut

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.357 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 19:52

Hogy van az orrán az a zizé amit mindjárt megesz?? :D : DAnnak nem alul kéne lenni? :dev:

Hozzászólás megtekintése

Az orrában van a zablakarika? :rolleyes: :D

Hozzászólás megtekintése

A zabla még csak jó helyen van... de amit mindjárt megesz... :P De akkor ez nem érdekelt.... :dev:

#36 Ágimam

Ágimam

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 6.208 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 19:58

Az nemigasság, hogy én nem tudom betenni a kislánykori lovas képemet! :hupp: Monnyuk azért, mert ugye nem is készült, :D Pedig én is ültem 13 évesen lovon! Három egész hétig minden nap! És úttörõ voltam ám! És jutalomból kaptam a szavalóverseny-gyõzelemér'! Tessék elõvenni a fantáziátokat, és elképzelni, ahogy három héten keresztül rázódok (a második naptól sebes kufferral) körbe-körbe futószáron... :rolleyes: (Kobak nem volt rajtam. De asszem nem úttörõ-felszerelésben voltam. :kv: )

#37 lisawica

lisawica

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 20:27

Kobakom sose volt :gm: de ha valakit érdekel, hogy milyen lesz egy "õswesternes vérkabbojból" :D :P (1991, Wyoming állam, USA, a hátam mögött a préri, mellettem egy igazi cowboy aki tényleg marhapásztorkodásból élt :D) kobaktalan angolnyerges izélovas (asszem 2000, frisebb képet nem leltem sebtiben) akkor tessék nézegetni! Így is lehet fejlõdni :PUi:. scannerem sajnos nincs, így lefotóztam a fotókat ezért ilyen sz@r minõségûek... Majd egyszer mindet bescannelem....

Edited by lisawica, 2006 március 8. - 20:53.


#38 Varázsló

Varázsló

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 726 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 7. - 21:48

Magamról sajnos nem tudok fejlõdésrõl, átalakulásról szóló képeket feltenni, mivel hajlott korom ellenére még kezdõ vagyok, ráadásul a lányom itthon hagyott angol nyergében tanulgatok, persze westerntõl fertõzött lélekkel... :) Viszont Piaffe-ról igen! :) (Remélem, nem fogja fejemet venni. :D )20032005Jut eszembe, nem akarja valaki elcserélni western nyergét angolra? :confused:

#39 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 10:26

18 évesen kezdtem lovagolni tanulni, ill. fennmaradni a lovon, avagy utazni, kinek hogy tetszik.3 évvel késõbb 1989-ben SzarvasonPersze a magányos tereplovas szindróma már itt is megvolt... :) Aztán meglett az elsõ saját lovam, nyersen, 3,5 évesen.Pezoval, a 4-dik felüléskorEz a kép 2001. január elején készültAztán a többit sokan tudják, mik történtek.Utána 2002 telén jött Haramia és a westernes érzés.Ezek a képek 2005. õszén készültek:SzüretiKatalin-pusztai túraSzinténA képminõségek elég gyatrák...bocs.

#40 packa

packa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 7.825 hozzászólás

Közzétéve 2006 március 8. - 13:17

A képminõségek elég gyatrák...bocs.

Hozzászólás megtekintése

Jól nézel ki a szürkén! És hogy lobogott a hajad! :D