Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

LÓBARÁTOK ORSZÁGOS TALÁLKOZÓJA 2004.Június 25-27 Tatárszentgyörgy.


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
1788 válasz a témához

#121 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 19:12

CUKROOOOS????? :eek: Jesszusom! :D nem lehetne csak simán zsíroskenyér teccés szerint hagymával, pirospaprikával, sóval? Posted Image Reggelinek gondolkoztam a tojásrántottán, de 100-120 emberre ez nem megfelelõ. rengeteg idõ is, meg etc... szal ez nem.lecsó jöhet rizzsel (ne tojással) :D tongue.gif

#122 teddy

teddy

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 496 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 19:15

Apple, én mézes csirkecombot is ettem már. ;) tongue.gif

#123 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 19:37

Csirkepörkölt, combból, sok tejföllel, nokedlivel... vagy egye fene... kenyérrel. Posted Image (Lechow, paprikáskrumplee neeeee! :rolleyes: )

#124 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 19:53

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba: Csirkepörkölt, combból, sok tejföllel, nokedlivel... [/QUOTE]Csirkepaprikásnak híjják tongue.gif

#125 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 19:54

Mindegy. Elõször pörit csinálunk, majd teszünk bele tejfölt. Ugyanott vagyunk. Majd eszek pörit és ráöntök egy pohár tejfölt! tongue.gif [ Február 19, 2004, 18:55: Az üzenetet átszerkesztette: Zsubaba ]

#126 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 19:59

Nekem a kaja mindegy, nem pusztítok úgyse túl sokat... :D Ha minden jól megy, és szüleim is jóváhagyják (már miért ne tennék :D ) akkor viszem a sátrunkat, ami kényelmesen kb 10 személyes, úgyhogy be lehet rá nevezni... :D Lehet h jönne egy lovas barátnõm is, tehát még 8 ember kényelmesen elfér a sátorban!

#127 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 20:14

Úgy látszik a csirkepaprikás vezet..felõlem jöhet jó kis galuskával... Posted Image Csak azt ne gondoljátok, hogy ezt majd mi fõzzük meg. Posted Image Gondolom Gajdácsiéknak kell a menü, hogy mit ennétek...mit csináljanak?Mivel a saját fõzés le lett szavazva..jogosan, helyesen.

#128 Idegen

Idegen

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 458 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 21:05

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba: Mindegy. Elõször pörit csinálunk, majd teszünk bele tejfölt. Ugyanott vagyunk. Majd eszek pörit és ráöntök egy pohár tejfölt! tongue.gif [/QUOTE]Úgy látom, hogy a "pörkölt" és a "paprikás" szavakat egyesek (majdnem mindenki) rosszul értelmezi.A pörkölt azért pörkölt, mert miután a hagymát megdinszteli az ember, a kockákra vágott húst mindenféle adalék nélkül dobja a fazékba, majd egy kicsit megpirítja. Addig pirítja ( PÖRKÖLI ), amíg minden oldalról fehér nem lesz a hús. Az a célja, hogy a hús külsõ felületét lezárjuk és ne tudjanak kifõni a húsból az ízek és az aromák. (Ugyanezért a helyesen elkészített staek-et is csak egyszer forgatják meg, hogy mind a két oldala megsüljön.)Namármost! A csirke PAPRIKÁS nem így készül. A csirke húst nem pörköljük meg, hanem rögtön felöntjük vízzel. Ezért nem pörkölt!!! Hanem, mivel paprikával készül, paprikás!!!

#129 sandokan

sandokan

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 341 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 21:07

Idegen! :D :cool: Posted Image Posted Image

#130 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 21:10

Jó, akkor én nem kérek enni! tongue.gif Iszok vizet, meg eszek szárazkenyeret... esetleg a lovaktól kérek zabot. tongue.gif :rolleyes: Egyébként nem mindegy? Úgysem mi fõzünk, és úgysem lehet tudni, hogy aki fõzi, hogy fõzi! Posted Image

#131 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 21:13

Ne haragudj Idegen-bácsi, hogy butaságokat beszéltünk :D

#132 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 21:22

Idegen!A Kaszás Géza-Kovács Lázár párosnál tanultál, vagy a Laci bácsinál? :D A VV-s Zsoltira nem merek rákérdezni.. Posted Image Amúgy tökéletesen igazad van.A többség valóban a tejfölös pörit nevezi paprikásnak... [ Február 19, 2004, 20:23: Az üzenetet átszerkesztette: Ilusta ]

#133 Idegen

Idegen

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 458 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 21:27

idézet:
Eredeti szerzõ: Ilusta: Idegen!A Kaszás Géza-Kovács Lázár párosnál tanultál, vagy a Laci bácsinál? :D A VV-s Zsoltira nem merek rákérdezni.. Posted Image Amúgy tökéletesen igazad van.A többség valóban a tejfölös pörit nevezi paprikásnak... [/QUOTE]Az elsõk a tanítványaim voltak, de azt a Folkszvágenes valakit nem ismerem. Barátod? Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image [ Február 19, 2004, 20:29: Az üzenetet átszerkesztette: Idegen ]

#134 Apple

Apple

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 9.533 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 21:31

Idegen!Kapsz kindertojást ezért a felhomályosításért cserébe Posted Image ;)

#135 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 21:42

Idegen!Nekem akár lehet a barátom is! :D Posted Image Az nem gáz... :D

#136 Xiren

Xiren

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 5.149 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 19. - 22:46

Zsoltikát ne merjétek bántani, különben kard ki kard! Õ volt a legaribb a VV2-bõl! :D Posted Image

#137 Kölyök

Kölyök

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 443 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 0:23

Idegen :D Posted Image Posted Image Posted Image

#138 Boróka

Boróka

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 158 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 15:11

Szeretnék részt venni ezen az összekovácsolósdin, csak nem tom hol, kinél lehet jelentkezni, és lovat bérelni. Sheriffnél már úgy tudom elfogyott a ló, kérlek benneteket, írjátok meg, hogy kit és hol érhetek el ezügyben.Nagyon köszönöm elõre is. üdv.

#139 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 16:23

idézet:
Eredeti szerzõ: Zsubaba: Jó, akkor én nem kérek enni! tongue.gif Iszok vizet, meg eszek szárazkenyeret... esetleg a lovaktól kérek zabot. tongue.gif :rolleyes: Egyébként nem mindegy? Úgysem mi fõzünk, és úgysem lehet tudni, hogy aki fõzi, hogy fõzi! Posted Image [/QUOTE]Zab, Kukorica hmmm... Király Posted Image

#140 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 16:51

Boróka, Sandokánt környékezd meg esetleg. Pörkölt rendben, még a paprikás krumpli is, de a lecsóval el lehet kergetni jó messzire. Ahogy ezt én jól meg is szívtam a Tisza-túrán, vagy hol. Majdnem minden étkezésre lecsó volt! Posted Image Biztos finom annak, aki szereti!

#141 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 16:53

Aniko! Finom a lecsó, csak nekünk másmilyen az ízlésünk! :D Nemkelllecsó, de ha pöri (v. paprikás) van, akkor szép az élet! :D Posted Image

#142 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 17:00

A lecsót én sem szeretem és a pörköltet se...

#143 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 17:26

Csikasz, kb. 4 hónap van még a találkozóig, szerintem addig még van idõnk (mondjuk 3 hónap), hogy eldöntsük, ki mit, mikor, hol, kivel eszik. Posted Image

#144 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 21:27

Nem akarok fontoskodni, csak jár az agyam. Ugye mindenki full egészséges lovat hoz az összekovácsolásra? Mármint oltásilag, féreghajtásilag gondolom. Ez ugye nagyon fontos, ne toljunk ki egymással... addig még bõven van idõ ezt is elrendezni.

#145 Packo

Packo

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 167 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 21:46

idézet:
Eredeti szerzõ: Csikasz: gyere úgy amiben jól érzed magad - nem a rühh eszi az embert! [/QUOTE]Nem is úgy értettem, már nem is tudom hogy ... Posted Image [ Február 20, 2004, 20:47: Az üzenetet átszerkesztette: Packo ]

#146 Barefoot

Barefoot

    A megvilágosodott

  • Fórumtag
  • 5.421 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 21:54

idézet:
Eredeti szerzõ: Aniko:Ugye mindenki full egészséges lovat hoz az összekovácsolásra?[/QUOTE]Hát én egy takonykóros lóval jönnék. Ha addig meg nem döglik... Posted Image

#147 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 21:59

Bare, tudtam, hogy rád számíthatok! Posted Image

#148 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 20. - 22:33

Oké, Bare takonykórossal jön, én meg veszett-tel... :D [ Február 20, 2004, 21:34: Az üzenetet átszerkesztette: Ilusta ]

#149 NóNém

NóNém

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 19 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 21. - 21:07

Én is mennék a drága kis mammutommal, de fogalmam sincs, hogy hogyan bírnék eljutni vele mondjuk Silveradoig, mert ott csatlakoznék a többiekhez. Nincs valaki, aki setét Somogy irányából közelitene a hadgyakorlathoz, és lehetne vele közösködni lószállítás tekintetében?

#150 furioso

furioso

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.405 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 10:33

Idegen! Nema vita kedvéért, de a csirkepörkölt is és a csirkepaprikás is paprikával készül. Az alapvetõ különbség a két étel között, hogy a pörkölt csirke nevû étel elkészülte után tálalva pörkölt csirke, vagy csirkepörkölt (ízlés szerint), míg ha paprikás csirkét akarunk készíteni, akkor az elkészült csirkepörköltet egy kevés liszttel elkevert tejföllel sûrítjük (habarjuk) be. Tehát a csirkepörkölt natúr, míg a csirkepaprikás tejfölös. [ Február 22, 2004, 09:33: Az üzenetet átszerkesztette: furioso ]

#151 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 11:24

Pedig in és úgy tudom, hogy a hús pörkölése miatt pörkölt a pörkölt és a nem pörkölésnél (fõzésnél) paprikás. Azt, hogy után lisztes-tejfölözöd-e az már mindenki saját izlésének a dolga.Úgyhogy én 1 pontot Idegennek szavazok.Itt egy honlap, bemásolom, ami elmagyarázza a különbséget:„… a paprikával fõzött nemzeti húsételek népes családjának három ága van: a paprikás a pörkölt és ami se nem paprikás, se nem pörkölt Ezek között elvi eltérés van, fõzési technológiájuk lényegesen különbözik egymástól, s aki ezt összekeveri, az nem tud kellõen eligazodni e szakterületen, lett légyen az iparos szakács, háziasszony, vagy alkalmi fõzõember, illetve fogyasztó. Lássuk õket sorjában.A paprikás lényege az, hogy a tûzön olvasztott zsírban hagymát fonnyasztanak, ebbe teszik — a tûzrõl levéve — a paprikát s azután teszik rá a húst, azt összekeverik, és kevés víz hozzáadásával fõzik, ameddig szükséges. Így készül a „paprikás”, akár csirke-, borjú-, marha-, juh-bárány- vagy disznópaprikásról van szó. Ez az a jellegzetes magyar étel, aminek vékony zsírréteg úszik a levén, de maga a lé sûrû, ízes és tarhonyával, galuskával vagy burgonyával fogyasztva tökéletes asztali örömöket okoz. (Tejfölt csak a paprikás csirkére szokás tenni, de ez nem változtat a lényegen.)A pörkölt egészen más valami. (Így fõzték régen a pásztorok a napon megszárított „húskonzervüket”.) Ennek lényege, hogy a feldarabolt húst — akár marha, akár juh, sertés vagy baromfi — azon meztelenül, zsír és víz nélkül teszik a bográcsba (és a szükséges kavarás-forgatás mellett) a tûzön pörkölik, fonnyasztják a maga levében. A szabály az, hogy ilyenkor sem zsírt, sem vizet, sem sót, sem bármiféle fûszert nem tesznek hozzá, mert ez esetben az a lényeg, hogy a hús a maga levében-ízében forogjon, s adja ki azt, ami benne van, s legyen igazán marha-, birka- stb. ízû. A gyakorlatban rendszerint kell tenni annyi engedményt, hogy egy-egy kis vizet adnak hozzá, nehogy odasüljön, különösen, ha kevés húsból készül a pörkölt. (Mert bár pörköltnek nevezzük ezt az ételt, nem engedhetõ meg, hogy akár egyetlen darab húsnak csak a széle is „odapörkölõdjön.”) Külön készítik el kevés zsíron a fonnyasztott hagymát, azt megpaprikázzák, majd a hús pörkölõdése közben teszik hozzá a húshoz. Van, aki korábban, van, aki késõbb, a lényeg az, hogy legyen ideje a húsnak a „saját levében forogni”, hogy saját ízét töményen kiadja. ezután nagyon kevés vizet lehet önteni hozzá, csak annyit, hogy a felszíni húsdarabok között éppen megcsillanjon a lé. Eddig a mértékig fövés közben is szükség szerint pótolható a lé.Az így készült pörköltnek rövid, sûrû, mártásszerû leve van, ami olyan kevés és olyan töményen képviseli az illetõ állatot, hogy a puszta kenyéren kívül nem is való hozzá semmi melléklet, legföljebb valami savanyúság. Tudni kell azonban, hogy a pörköltfõzés a „legnehezebb sport”, a legtöbb érzék és önfegyelem kell hozzá, és ennél a legkönnyebb hibát véteni. Ami se nem paprikás, se nem pörkölt, annak nincs is közös neve, de van közös lényege, s ez valami egészen más, mint a paprikás és a pörkölt. Az ilyen fõzési technológia szabályai a következõk. A feldarabolt húst zsír nélkül a kellõ mennyiségû apróra vágott hagymával és vízzel együtt hidegen beleteszik a bográcsba, és a tûz fölé akasztva erõs tûzön fõzik. A sót és a paprikát forrás közben teszik hozzá, a paprikát azonban úgy, hogy fõzés közben csak a szükségesnek egy részét, a többit pedig a fõzés befejezése elõtt, hogy minél élénkebb piros maradjon. Az így fõzött se nem paprikás, se nem pörkölt lehet hosszú levû és rövid levû. Hosszú levû a halászlé és a gulyás, rövid levû a juhászos birka és a toros disznó. Az elnevezésekbõl látható, hogy olyan fõzési mód ez, ami maximálisan leegyszerûsített eljárás: mindent egyszerre beletesznek a bográcsba, s azután „fõ magától”, csupán rá kell nézni olykor, a tüzet táplálni és sót-paprikát beletenni (a só elõre is beletehetõ). Így fõz a juhász, a gulyás, a halász és a disznóöléskor dolgozó böllér, mert nem ér rá hosszasabban pepecselni a fõzéssel.Az így fõtt paprikás húsétel különlegesen ízes, könnyû, s gyomorbajosok is inkább ehetik, mint a paprikást, vagy a pörköltet. Itt a lé a lényeg, akár hosszú, akár rövid. Nincsen zsír- és pörkölthagyma íze, benne tisztán és üdén egyesül harmóniában a hús vagy a hal, továbbá a friss hagyma és paprika íze. Az ilyen lének nem úszik vastag zsírréteg a tetején, nincs vizesebb „alja”, és nincs leülepedett „ruskója”; olyan, mint kibuggyant, meg nem alvadt vér, mindenütt piros, az aljától a tetejéig, és egységes „kolloid” állapotú lé ez, aminek íze, illata mindenek fölött álló.” [url="http://"http://dezso.klebercz.hu/konyha_gulyas_erdei.htm"]ez pedig a honlap[/url]

#152 Labbancs

Labbancs

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 12:45

idézet:
Eredeti szerzõ: Hosszúhomlok: azzal jelentkezhetsz, hogy ide megírod a szándékodat.[/QUOTE]Ezennel jelezném az erõs szándékomat, ló van, remélem, nem vesz ki pont akkor betegszabit, csak a szállítás bizonytalan még."Húzós" jogosítvány is van (E)!! csak kocsi nincs.Felsõ korhatár sincs, ugye? :D Remélem, az õs-fórumos õs-lovas-túrások segítenek majd kicsit a nomád ló-elrendezésben (felakasztás és belelépés-mentes kikötés, stb.) és nem hagyják a zöldfülûeket bénázni, hogy szegény mindig-boxban-álltam típusú kékvér lovakról ne is beszéljünk... [ Február 22, 2004, 11:48: Az üzenetet átszerkesztette: Labbancs ]

#153 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 13:07

Labbancs, ne aggódj, lesz aki idõsebb lesz nálad. Nem is egy ember! :D Mindent meg fogunk oldani, ne aggódj!

#154 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 13:26

Igen, épp azt akartam írni, hogy Labbancs messze van a felsõ korhatártól.. :D

#155 Labbancs

Labbancs

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 14:18

Aniko, Illusta,Köszi! Megnyugodtam ;)

#156 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 14:24

idézet:
Eredeti szerzõ: Ilusta: Igen, épp azt akartam írni, hogy Labbancs messze van a felsõ korhatártól.. :D [/QUOTE]Nem tudom mióta van olyan a lovazásban??? :D :D :D Labbancs!Baromi egyszerû a problémád. Ott alszunk ahol a lovaink. Két óránként váltjuk az éjjeli õrséget (és nappal sem hagyjuk magára a lovakat teljesen egy percre sem) akik folyamatosan szénáznak és figyelik a lovakat, hogy ne legyen baj. Vagy ha van akkor beavatkoznak.Tehát vagy csatlakozz be valakihez, vagy legyen veled éjjeli õr! :D

#157 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 14:27

idézet:
Eredeti szerzõ: Labbancs: Aniko, Illusta,Köszi! Megnyugodtam ;) [/QUOTE]Labbancs!Persze lehet, hogy mégis idõs vagy már, ha téged a nõk "nyugtatnak"!!! :D :D :D :D Posted Image

#158 Labbancs

Labbancs

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 12 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 15:06

RC! Inkább Monty Roberts és csatlakozom! Majd megverekedhettek, hogy kihez :D :D Nõk nyugtatnak, pasik szerencsére még nem Posted Image [ Február 22, 2004, 21:00: Az üzenetet átszerkesztette: Labbancs ]

#159 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 15:25

idézet:
Eredeti szerzõ: Hosszúhomlok: Nem olyan rossz az RC, fõleg ha többen is vannak egyszerre. :D Posted Image [/QUOTE]Ki mondott ilyet?És az téged nyugtat???? :D

#160 realcowboy

realcowboy

    Magnum

  • Fórumtag
  • 8.060 hozzászólás

Közzétéve 2004 február 22. - 15:29

idézet:
Eredeti szerzõ: Labbancs: RC! Inkább Monty Roberts és csatlakozom! Majd megverekedhettek, hogy kihez :D :D [/QUOTE]Akármi legyek ha ezt értem, de inkább a saloonban vitassuk meg ezt. Ne offoljuk itt a kovácsolást. :D Közben felfogtam de már az elõzõ kérdést átléptem, mert leragadtam a nõknél. :D :D [ Február 22, 2004, 14:34: Az üzenetet átszerkesztette: realcowboy ]