Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Emberek az USA-ban?


Ez a téma archivált. Nem tudsz archivált témához hozzászólni. Ha szeretnéd újranyitni, keress meg egy moderátort, vagy admint.
230 válasz a témához

#201 Twister

Twister

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 426 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 30. - 20:09

Kicsit elásódott a topic, de azért remélem még olvassa vki... (remény hal meg utoljára... )

Megyek az USA-ba!!!! :)
Megnyertem egy pályázatot, és egy évet tölthetek kinnt Wisconsinba! Van valaki a környékrõl? Tudom ott kinnt hatalmasak a távolságok.... De hátha. Meg már most jó lenne utánanézni a lovaglási lehetõségeknek. :)



Borcsa miféle pályázat??? :) Gratula!!! :yeah: :ang:

#202 Borcsa

Borcsa

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 408 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 30. - 21:01

Köszi. :ang: Nem hiszem, hogy ismert, Global Outreach programmal megyek ki. Cserediákos. Még nem tudom felfogni, hogy nem leszek itthon egy évig... rengeteg idõ.

#203 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2007 április 30. - 21:29

Én New York-ban vagyok, ha ez számít valamit :D Jan óta.És én sem tudom sokszor felfogni, hogy itt vagyok:-)) Sok sikert. Andi

#204 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 6. - 17:50

Nah, ha már így elõkerült ez a topic, itt mesélhetsz, Andi! :) nem off ;)

#205 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 6. - 20:29

Paint Horse: Hát mit is meséljek...Jan óta agyok kinnt, de közben volt egy 2 hetes otthon létem (nagymamám kórházba került). Egyébként Downtown-ban élek (Manh.) és dolgozom. Változó mennyiségben. Van, hogy heti 6 napot és van, hogy csak 3-t. A fõnököm egy 35 körüli pasi akivel ált jól elvagyunk, de azért az is elõfordul, hogy vitázunk. Egy foto stúdióban dolgozom és a legjellemzõbb feladataim a képek utómunkája (retusálás) és a fények beállítása. New York nagyon tetszik mint város, fõleg, hogy kezdem kiismerni. Hát kb ennyi. Írd meg mire vagy kiváncsi:-) Andi

#206 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 7. - 6:59

Kb. pont erre vltam,hogy miért mentél ki, és hogy érzed magad... :) Köfi :) És meddig maradsz? Szándékaid szerint? Ez egy véletlen lehetõség volt,vagy tervezted?

#207 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 7. - 18:20

Paint H: Már régóta terveztem, de most gyakorlati évem van a suliban ami annyit tesz, hogy munkát kell keresni és dolgozni 11 hónapot. Igy összekötöttem a kettõt. aug 28-án megyek haza ha minden igaz. Aztán szept közepétõk suli.. Volt 2 hónapig egy barátom (varsói srác), de pont a napokban közös megegyezéssel szakítottunk. Úgyhogy most majd újra nézelõdöm és járok szórakozni:-) Jajj meg lehet hogy lesz macsekom!!Mert szeretnék juli közepéig macsekot vállalni egy menhelytõl. Ilyen ideiglenes befogadóként. 2 hellyel vettem fel a kapcsolatot és várom a válaszukat. Ugyanis nem tudom, hogy adnak e macsekot ilyen rövid idõre (2-2,5 hónap). De remélem, tök jó lenne:-)) Na hát itt kb ennyi történt. Nálad mizus?Hogy vagy?mesélj! Ill kérdezz ha érdekel valami:-) Andi

#208 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 7. - 19:17

Jajj, vigyázz a pasikkal, mert aztán repkedhettek egymáshoz ;) :) Király! :) akkor ez tipikus esete a kellemest a hasznossal :D ;) jó kis munkavállalás :D hehe.. ez tetszik ;) Okos vagy :) Ha jó szórakozást akarsz menj el egy baseball meccsre! Itt a szezon! :D Én kb. három éve próbálom megfejteni a játékot... már egész jól állok, néha már akkor örülök, amikor valóban kell, szal alakul... És a fokhagymás krumplit, hot dogot, limonádét, és ûrhajós fagyit feltétlen ki kell próbálni! Anélkül semmit nem ér az egész! :D nálunk minden ugyanaz :) gyerkõcök versenyeznek hevesen :) várják a nyarat.. csikó nõ növöget, anyja sánta még mindig :D Röviden ennyi ;)

#209 andika1

andika1

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.993 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 7. - 20:17

PH: Oké, igyekszem elmenni egy baseball meccsre! :D De örülök, hogy nem csak én próbálom megfejteni a szabályokat évek óta :dev: De ezekszerin te jobban állsz mint én:-))) Na majd késõbb írok, most mennem kell:-)) Andi

#210 Chilly

Chilly

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.552 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 8. - 8:28

Engem is kicipeltek egy baseball meccsre Kanadában,közel 40 percig 3-an magyarázták a szabályokat...A mai napig vannak homályos területek. :D :D (vagy akkor ugráltam hurrázva,mikor semmi nem történt,vagy én voltam az egyedüli az egész lelátón,aki ülve maradt és nem csápolt...Azonnal levették,hogy Áh,csak egy európai... :D )

#211 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 8. - 16:45

hehe... hát igen :D :D nem eccerû, az biztos.. :) Reményeim szerint idén is rész veszek "továbbképzésben", úgyhogy nyár végére okosabb leszek :D Amúgy ami még nagyon tetszik, az a szünetekben a nagy kijelzõn a játékok.... :D és drukkol mindenki mint állat... :D haláli .D

#212 FruZsini

FruZsini

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 385 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 8. - 22:19

Kicsit off leszek, de baseball témába vágó! :) Jó pár éve egy jó barátom ki ment pár hónapra Toronto-ba, csomó meccsre eljárt és nagyon megtetszett neki a játék. Mielõtt jött volna haza, vásárolt 1 ütõt és jópár kesztyût. Amikor hazajött, mindenki kapott tõle a baráti társaságban egy baseball kesztyût.. Hát érdekesen néztünk rá, majd kinyögte, hogy akkor délután 2-kor találkozzunk a foci pályán és hozzuk magunkkal a kesztyûket. Kb. 1-2 órán keresztül magyarázta a szabályokat és probáltuk átvinni ezt gyakorlatban. Ahogy magyarázta, semmi ésszerûséget nem láttam a játékban, de ahogy elkezdtünk játszani és egyre jobban belejöttünk, eszméletlenül beleszerettünk a játékba és egész nyáron baseballoztunk! Persze csak tenisz labdával, mert nem volt védõfelszerelésünk az igazi baseball labda pedig elég gyilkos keménységû! :D A lényeg, hogy ha valaki ráérez az ízére, akkor biztos, hogy beleszeret! :) És addig nem is tudtam, hogy Magyarországon is vannak baseball pályák és csapatok. :) Bocsi az offért! :)

Edited by FruZsini, 2007 május 8. - 22:22.


#213 Paint Horse

Paint Horse

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.064 hozzászólás

Közzétéve 2007 május 9. - 7:39

Van bizony! És a szentendrei SleepWalkers :D hehehehehe.... egész ügyes :D Igazad van FruZsini! Bele lehet szeretni, alig várom, hogy lássak megint egy meccset!!!! :)

#214 Aniko

Aniko

    Törzsvendég

  • Főmoderátor
  • 6.637 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 19. - 15:28

Ide szeretnék eljutni :ang:

#215 emzprx

emzprx

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 678 hozzászólás

Közzétéve 2010 január 19. - 16:01

Ide szeretnék eljutni :ang:



Nem csúnya, de legalább megkérik az árát. :)

#216 QuarterSister

QuarterSister

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.449 hozzászólás

Közzétéve 2010 szeptember 25. - 14:21

Ide szeretnék eljutni :ang:


Nohaaat... a vicc topikot keresve ezt talaltam :D
Aniko.. Ez itt is ilyen.. (ha mar Coloradoba akarsz ) es tipink nekunk is van.. 3 is..
Uj es 150 eves ronkhazak elszorva a hegyekben.. patakok.. kis tavak..
(Mi nem kerjuk meg az arat ha mar egyutt kocsmaztal egy jobaratommal .. foleg nem :gm: :D )

#217 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 14:20

Előhúzom ezt is, megint aktuális lesz. Előfordul hogy egy filmet a környezet miatt nézek meg, ahol játszódik. Kíváncsi voltam az Ovizsaru helyszínére. Bakker. Tényleg ott van és úgy ahogy a filmben. Nagyon szép. Tavaly írtam, hogy kigyógyultam Floridából és megszerettem az északi partvidéket. Mert... QS is írhatna ide gyakrabban.

Edited by shepherd, 2013 január 7. - 14:21.


#218 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 14:24

kigyógyultam Floridából és megszerettem az északi partvidéket.

Ez hogyan lehetséges?? :eek: :D

#219 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 14:34

Ez hogyan lehetséges?? :eek: :D

Kipróbáltam és rájöttem, hogy Florida egy nagy üdülőbódé telep, nyugdíjasokkal és kevés munkalehetőséggel, már ha nem a vendéglátásból akarsz megélni.
Ráadásul több helyen voltam hasonló klíma alatt, ami szebb, élhetőbb.
Északon meg a leírhatatlan nyugi, ha kell munka, gyönyörű erdők, a Váratlan utazásból ismert, olyan jellegű helyek.
Szóval ha USA, akkor észak, vagy dél, de mindenképpen a gyarmati helyek.

Egy másik favorit délen.

Most nézem, Cirmos meg be se nézett ide évek óta. Mondjuk minek.

Edited by shepherd, 2013 január 7. - 14:56.


#220 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 15:55

Florida egy nagy üdülõbódé telep, nyugdíjasokkal

Van benne igazság :D

#221 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 16:19

Van benne igazság :D

Egy régi ismerõsömmel futottam össze ünnepek alatt, Floridában élt kb 15 évig, õ is fel költözött Bostonba.
Szintén így látja.

#222 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 16:28

Mondta valaki, hogy nem így van? :D Nyuggertelep, persze, de attól még lehet szeretni.

#223 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 16:37

Mondta valaki, hogy nem így van? :D
Nyuggertelep, persze, de attól még lehet szeretni.

Rossz napod van?? :)

#224 Saby

Saby

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.953 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 16:42

Meglehet :D Csak nem értettem mirõl akarsz meggyõzni. Megyek és tolok egy kis csokit azt hiszem :D

#225 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 7. - 16:45

Meglehet :D Csak nem értettem miről akarsz meggyőzni. Megyek és tolok egy kis csokit azt hiszem :D

Senkit nem akarok semmiről meggyőzni, azt írtam le, mit gondolok. Felőlem szeretheti valaki Szudánt is ha ez neki jó. :) Azt hittem az ismerősöm beágyazódott délre, aztán nem.
De a csokit javaslom. :)

Edited by shepherd, 2013 január 7. - 16:55.


#226 Sütyi

Sütyi

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.457 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 9. - 15:05

És milyen formában lesz akutális megint, shep? (Abban bízom, ha nem süllyed vissza a topik megint, talán betalál más is, akinek aktuális, és meséltek. :) )

#227 shepherd

shepherd

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2013 január 9. - 16:13

És milyen formában lesz akutális megint, shep? (Abban bízom, ha nem süllyed vissza a topik megint, talán betalál más is, akinek aktuális, és meséltek. :) )

Az a cég ahol dolgozom, délrõl szállít legtöbbször az USÁ-ba. Savannah, Portland ME, Searsport ME, Jacksonville FL, Houston.
Viszont egy ismerõsöm volt Kanadában lovasmelózni, ki fogom kérdezni, hátha valakit érdekel.

#228 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 3. - 10:18

Sheperd barátunk üdvözletét küldi a paci.hu-soknak a Prince Edward sziget közelébõl. Nem tudom, hogy beugrik-e Avonlea-ba? :D

#229 juice

juice

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.137 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 3. - 10:48

:D mi is üdvözletünket küldjük neki :)

#230 Kistáltos

Kistáltos

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 8.053 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 5. - 14:06

Mesélhetne már. :)

#231 zapolya

zapolya

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.806 hozzászólás

Közzétéve 2013 június 11. - 10:06

Legutóbb azt írta, hogy puszilja a pacis lányokat, különösen Kistáltost és Juice-t. Várta élete elsõ hurrikánját, ami aztán bekeményített már a szélén, úgyhogy menekülniük kellett, õk balra, hurrikán jobbra.