Ugrás a tartalmakhoz


Fotó

Bemutatkozás


  • Please log in to reply
4234 válasz a témához

#121 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 16:04

idézet:
Eredeti szerzõ: piaffe: De megnyugtatlak, nem lógsz ki Te sem a sorból Szõke Old Shatterhandem. :D [/QUOTE]Piff, mér csudálkozol, Lex Barker szõke volt, nem? Posted Image Vagy lettem volna inkább Garfield...? :confused:

#122 Ilusta

Ilusta

    Törzsvendég

  • Moderátor
  • 8.740 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 16:07

idézet:
Eredeti szerzõ: piaffe:
idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand:(Jéézusom, hova kerültem...?) :eek: [/QUOTE]Pillanatnyilag a szõkék gyülekezõjébe. De megnyugtatlak, nem lógsz ki Te sem a sorból Szõke Old Shatterhandem. :D
[/QUOTE]A meglátásom:Szõke nõ, szõke hapsival ne kezdjen!Abból egy is elég, mi lenne kettejükkel??? Belegondolni is rossz!!! Posted Image Posted Image Bár szerintem OSH nem szõke..vagy Piaffe tudsz valamit, amit mi nem??? :D Igaz, hogy megadott 2 paramétert, de az akár kamu is lehet és mégiscsak a ló lába érne földig... :D OSH!Igen volt Hosszú Davy is!Miért nem azt választottad? (Ja, mert kb. 2 regényben szerepelt csak? :D )

#123 Wadóc

Wadóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 271 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 16:22

Lehet személyesen ismeri OSH-t! Csak nem akarja bevallani! Posted Image

#124 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 16:37

Háháá, Piaffe most legalább Te is kapsz! Posted Image Ilu, Davy mellé kell 1 Jemmy is. Csak úgy yo. Különben is a Lovam lába valóban sûrûbben éri a fõdet, mint enyim, jól hasa alá húzkodom enyémt, így mutatunk mink igen jól! Posted Image

#125 Wadóc

Wadóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 271 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 16:44

Magyarán jól összecsomagolod magad? Mi a Technika? Én sem vagyok kicsi, szükségem lehet rá!

#126 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 16:55

Mekkora Vagy Wadóc? És 4 lábú Társad? Posted Image

#127 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 17:20

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand: Piff, mér csudálkozol, Lex Barker szõke volt, nem? Posted Image [/QUOTE]Én nem csudálkozom. De nem inkább [url="http://"http://www.tar.hu/piaffe/lexbarker.jpg"]világosbarna[/url] volt? :D
idézet:
Eredeti szerzõ: Ilusta: Bár szerintem OSH nem szõke..vagy Piaffe tudsz valamit, amit mi nem??? :D [/QUOTE]Én csak annyit tudok, hogy ez a megállapítás (félreértés) szõkére vall, mert Évike nem állította, hogy Winnetou vót :D :
idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand: Évike pedig a szívembe lopta máris magát, különösen, hogy Winnetou vót, há Õ jaz én vértezsvérem!!!!!!Puszi a tegezed szélére! :D [/QUOTE]
idézet:
Eredeti szerzõ: Ilusta:Igaz, hogy megadott 2 paramétert, de az akár kamu is lehet és mégiscsak a ló lába érne földig... :D [/QUOTE]Ehhez nem kell, hogy kamu legyen, amit írt. Ha 104 centi és 194 kiló, akkor nem kell, hogy lába érje a földet. Posted Image

#128 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 19:45

idézet:
Eredeti szerzõ: Eva: Nagyon magas labda!(tetszik a fickó stílusa és annó én voltam OSH Zap, meg Winetou :D ) [/QUOTE]Na, figyu Piffiszösz, a fenti cuccot lehet úgy is értelmezni, hogy Évike vót OSH Zap (így egy név ugye nyelvtanilag, mer utána van a vesszõ), meg Winyetú ( mármint az is vót, azután, hogy az elõzõ volt, illetve mielõtt Évike lett volna). Kérek 1 nyelvtantanárt igazam bizonyítandó!!! Bocsi, Te tudod, ki mikor ki volt, mert itt voltál, én viszont most látom elõször a nickeket és nem 1szerû kitalálni, hogy aki most ez, az az volt és nem amaz, mert amaz az emez volt, bár emez és az közt nincs vesszõ, tehát az 1szerû halandó számára emez = azzal, ez pedig volt amaz is.Van ennek értelme, + is fogod fejteni tutira, nem is kételkedem ebben, hisz bár szösz Vagy, Valaki, aki régebben ismer azt írta, van Neked eszed és vág is (figyelek!!). Posted Image Posted Image Posted Image ---Álszösz, Piaffe álnéven.. tongue.gif Na, puszantás Posted Image

#129 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 20:20

idézet:


Eredeti szerzõ: piaffe:

Eredeti szerzõ: Old Shatterhand:[qb] Piff, mér csudálkozol, Lex Barker szõke volt, nem?    Posted Image   Én nem csudálkozom. De nem inkább világosbarna volt?    :D  

Ti télleg szõkék vagytok! tongue.gif Lex Barker fekete haju volt, és indián, és eredetileg Pijer Brájsznak hívták. Aki a kép elõterében áll, az Karl May. Oda van írva mellé, csak el kell olvasni. Bizony. Posted Image [ Agusztus 26, 2003, 20:26: Az üzenetet átszerkesztette: kicsi huszár ]

#130 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 21:09

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand:
idézet:
Eredeti szerzõ: Eva: Nagyon magas labda!(tetszik a fickó stílusa és annó én voltam OSH Zap, meg Winetou :D ) [/QUOTE]Na, figyu Piffiszösz, a fenti cuccot lehet úgy is értelmezni, hogy Évike vót OSH Zap (így egy név ugye nyelvtanilag, mer utána van a vesszõ), meg Winyetú ( mármint az is vót, azután, hogy az elõzõ volt, illetve mielõtt Évike lett volna). Kérek 1 nyelvtantanárt igazam bizonyítandó!!!
[/QUOTE]Jelentem mint hamarosan (remélhetõleg) nyelvtanár, hogy OSH-nak igaza van! Eva rosszul használta a vesszõt, elõször én sem értettem, hogy ki kivel van. Posted Image A téma egyébként tök jó, de nincs kedvetek a Satöbbiben folytatni? KH: Posted Image :D

#131 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 21:28

Piffiszösz? :D Na! Há má megin új nevem van? Mi vagyok én, névváltoztatós pijaff?Na ide figyelj Oldikám! Évike is nagyon szõke, mert nem csak aztat a Winnetou-t írta el (Unkasz helyett), hanem egy vesszõt is eltévesztett, mert a Zap elé kellett volna tennie. Ez tény. De Te is szõke vagy, mert csak! tongue.gif Na jó, megmagyarázom. Neked észre kellett volna venni, hogy Évike eztet elírta. Létezik szerinted olyan, hogy Old Shatterhand Zap? Melyik könyvben szerepel? :D
idézet:
Eredeti szerzõ: kicsi huszár:Lex Barker fekete haju volt, és indián, és eredetileg Pijer Brájsznak hívták. Aki a kép elõterében áll, az Karl May. Oda van írva mellé, csak el kell olvasni. Bizony. Posted Image [/QUOTE]Szõõõke! :D :D :D Nos akkor! Szerinted [url="http://"http://www.tar.hu/piaffe/lexbarker2.jpg"]Lex Barker[/url] az indiánra hasonlít, vagy inkább Lex Barkerre? tongue.gif

#132 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 21:30

Ó, Zsuzskám, bocsánatot kérek! Addig szöszöltem az újabb kép belinkelésével, hogy közben jól leelõztél a hozzászólásoddal. :rolleyes:

#133 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 21:41

idézet:
Eredeti szerzõ: piaffe: Nos akkor! Szerinted [url="http://"http://www.tar.hu/piaffe/lexbarker2.jpg"]Lex Barker[/url] az indiánra hasonlít, vagy inkább Lex Barkerre? tongue.gif [/QUOTE]Mondom, hogy szõke! És humorérzéke sincs! Posted Image Na, ha holnap csak úgy váratlanul betoppano... hopp! Majdnem elszóltam magam. Posted Image redface.gif Bocs Zsuzska! Részemrõl az utcsó off volt. Posted Image Ja, csak azért szerkesztem át,mert megigértem, hogy az utolsó off.
idézet:
Eredeti szerzõ: piaffe: Évike is nagyon szõke, mert nem csak aztat a Winnetou-t írta el (Unkasz helyett), hanem egy vesszõt is eltévesztett, mert a Zap elé kellett volna tennie. [/QUOTE]Nem tévesztette el.Ugye Éva? Zap és közte van bizonyos korkülönbség, ellenben OSH és Winnetou egy napon születtek. Kézenfekvõnek tûnik tehát - sötétebb hajszínnel rendelkezõknek mindenképp- hogy olyan indiánt kellett keresni, aki nem egy idõs vele( azt már a fene se bánja, hogy az Cooper- alak)Ugye Éva?És a vesszõt sem tévesztette el, de csak nem evett nadragulyát, hogy egy indián elé vesszõt tegyen, amikor annak úgyis van elég a tegezében( ami meg nincs is az indiánoknak)Ugye Éva?borzasztóanolvasottbosszantóanbarnahajúszörnyenfáradtnagyonpedál kh Posted Image [ Agusztus 26, 2003, 21:56: Az üzenetet átszerkesztette: kicsi huszár ]

#134 Zsubaba

Zsubaba

    Csendes Patak

  • Fórumtag
  • 10.126 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 21:43

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand: megyünk is Mogyoród környékének dombjaira, ha tehetjük, de sajnos csak mi ketten, mert soha nem bírok senkivel 1eztetni... :( [/QUOTE]Kedves Old Shatti! Posted Image Mi pedig Kistarcsa környékének dombjain lovagolunk, ami ugyebár ott van a mogyoródi dombok közelében! Egyszer megpróbálhatnánk összefutni, és együtt lovagolni arrafelé, mit szólsz? ;)

#135 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 26. - 22:01

idézet:
Eredeti szerzõ: kicsi huszár: Na, ha holnap csak úgy váratlanul betoppano... hopp! Majdnem elszóltam magam. Posted Image redface.gif [/QUOTE]Gyere!!! Örülnék, ha nem csak viccbõl mondanád! Holnap lehet, hogy jön Ken Tacky is... Posted Image (Ez itt nem volt ám off, mert ez hozzátartozik az bemutatkozás/ismerkedés folyamatához. :D )U.i.: Tudom, hogy csak vicceltél. De nekem a viccbe is bele kell mindig kötni. tongue.gif U.i.2.: Már megint az én kezem által gyártott szõke szmájlimat használod? :mad: :D U.i.3.: Eddig is gyanítottam, de ilyen okfejtés után ki is mondom: tiszta gyagya vagy. ;)

#136 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 8:01

Ez nem off, mert a bemutatkozásom része:Plíz, plíz, plíz mindenkinek: NO Évike!Kicsit öreg és rigolyás vagyok rá.A vesszõimbe meg ne köss bele OSH menj méricskélni! :D

#137 Wadóc

Wadóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 271 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 8:09

OSH!A mekkorát milyen adatokban adjam meg neked?Állandó társam sajnos nincs, ezért minden méretû lovon ültem már.

#138 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 8:17

No, akkor ezt most jól megbeszéltük... (poros-kezeit-dolgavégeztével-elégedetten-összeütögetõ-smiley)Úgy értem, kitaláltam ám a méreteket Old Shatter! ;) A többihez meg szégyenszemre nem tudok hozzászólni, mivel nem olvastam ilyen könyveket... (belepiruló-smiley) [De még mindig jobb ezeket a hozzászólásokat olvasgatni, mint a civakodásokat a többi topicban :( (tisztelet a kivételnek)]Ui.: Kedves Piaffe! Nem csinálnál nekem ilyen, fentebb említett smiley-kat? Avagy hogyan kell? Posted Image

#139 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 8:29

Csuti: nyúld le azt a szõkeszmájlit :D Posted Image Posted Image

#140 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 9:03

Kösziii! :D Posted Image Habár, középbarna, de csatlakozom! (Hogy kell ellopni? Mindenképpen netre kell raknom, hogy belinkelhessem?)

#141 Õz

Õz

    Sebész

  • Főmoderátor
  • 3.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 9:20

Neten van. Megnézed (jobb egérgomb, "tulajdonságok"), honnan linkelik be mások, és ugyanonnan belinkeled Te is, mint akármelyik képet.

#142 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 9:51

Köszi! Tudhattam volna... Tényleg szõke vagyok! Posted Image

#143 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 11:08

Csuti!Egyéb kívánság? :D

#144 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 11:48

Halihó!Zsuzska, köszi a segítséget! A téma különben tisztára idevág, hiszen kiderül belõle, hogy nemsokára nyelvtanár leszel, ki, ki volt, csakúgy, mint az is, hogy a fórum egy teljesen bolond, kukacoskodó OSH-val gyarapodott. Posted Image Piffiszösz, OSH ZAP nincs, de nõi OSH is ritka vót, hé! Azt gondoltam, a ZAP ennek valami kiskapuja.Eva, bocs mindenért, eszembe sem jutott belédkötni, hisz imádlak, tudod, mondtam! Posted Image CSak épp vagy 4x hülyéztek le, önvédelem volt. BOCSBOCSBOCS, Te 1 Posted Image vagy!!!Zsubaba, ez több, mint szuper lenne!!! :D Zsuzska, bocsi az összes mellébeszért, soha többe nem fordul elõ! Ígérem, rendesen fogok viselkedni! Posted Image Köszi

#145 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 12:15

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand: ...kiderül belõle, hogy... a fórum egy teljesen bolond, kukacoskodó OSH-val gyarapodott. Posted Image [/QUOTE]Igen, igen, igen! Posted Image Egy teljesen lökött, bolond OSH-val! Yesss! :D Posted Image Pussz: Piffiszösz Posted Image

#146 Eva

Eva

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 3.911 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 14:53

idézet:
Eredeti szerzõ: Old Shatterhand: CSak épp vagy 4x hülyéztek le, önvédelem volt. BOCSBOCSBOCS, Te 1 Posted Image vagy!!! Ígérem, rendesen fogok viselkedni! Posted Image Köszi [/QUOTE]Dehátha ez az igazság... még te is bevallottad Posted Image Hogyan???? Ki akarsz lógni a sorból?Szó sem lehet róla!

#147 Wadóc

Wadóc

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 271 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 27. - 15:38

Hogyan lehet rendesen viselkedni?Nekem mondjuk még nem sikerült.

#148 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 10:53

idézet:
Eredeti szerzõ: Eva: Hogyan???? Ki akarsz lógni a sorból?Szó sem lehet róla! [/QUOTE]Tudod Éva, "..magamat szídom, ha kell, de mástól nem tûröm el..." hogy idézzünk 1 klasszikust, akinek "jó" orra volt dolgokhoz. Posted Image Jó, ez csak vicc. Piszkálj csak bátran!Wadóc, ezt én sem biztos, hogy + tudom mutatni Neked. Nekem is nagyon nehezen megy, de kétcségbesetten próbálkozom...

#149 thunder

thunder

    Új vendég

  • Fórumtag
  • 20 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 13:56

Na Hi, kedves Fórumosok!Bár 1-2 emberrel már leveleztünk, de bemutatkoznék én is: szerintem úgy bújtam a világra, hogy nem azt kiabáltam: oáááá, hanem azt hogy lóóóóó! Ezzel szemben lovazni csak 14 éves korom óta sikerült, az Állatkertben kezdtem Bp-n. Azóta is tart a szerelem, olthatatlan és múlhatatlan. Nemsokára lesz 20 éve, hogy ebbe belekezdtem (egy kis matek: na hány éves is vagyok??azért öregasszony nem vénasszony.... 10 évvel ezelõtt ismertem meg a nagy LÓÕT, két évet dolgoztam 20 lóra naponta azért, hogy lovagolhassam. (Ezt az egyetem utolsó két évében könnyû volt megtenni//lógáshegyek//). Szóval nagy volt a boldogság, még az idõközben megismert férjem sem zavarta meg, így lett ez egy hármas. A tragédia 2001-ben következett be: elpusztult A LÓ. Ettõl függetlenül hálás vagyok a sorsnak, hogy 8 évig az enyém lehetett.Ma egy 2,5 éves csikónk van (hülye fejjel azt hittem, hogy fiatal ló=olcsó tartás, de jó nagy tévedés volt). Szóval, nevelgetjük és jövõ tavasszal kipróbáljuk. Addig is, ha vkinek vannak jó ötletei a nevelésére, annak szívesen meghallgatom a tanácsait.Szóval: tök jó, hogy van egy ilyen fórum is!!!Pl. megtaláltam egy rég ismert lovat, stb...Sziasztok: Th

#150 Porfelhõ

Porfelhõ

    Tündércsávó

  • Fórumtag
  • 3.771 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 28. - 14:00

Szia thunder, üdv a fórumon!

#151 Sac

Sac

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 29. - 12:41

Üdv minden "újoncnak"!!!Csuti!KundK egyszer közkinccsé tette a szmájli-gyûjtemyényét: [url="http://"http://www.distinct.hu/kundk/kepek/icon/page_01.htm"]Itt megtalálod õket!!![/url] Jó linkelgetést! Posted Image

#152 Csuti

Csuti

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 4.848 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 29. - 13:11

Köszi! Posted Image Csak az a baj, hogy az ilyen oldalaktól, ahol sok a gif, meghal a netem. Posted Image

#153 kicsi huszár

kicsi huszár

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 716 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 30. - 18:55

Üdv Hosszúhomlok!Köszöntelek a Fórumon! Posted Image

#154 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 30. - 22:34

Üdv Néked közöttünk, Hosszúhomlok! ;)

#155 Adrienn

Adrienn

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 2.316 hozzászólás

Közzétéve 2003 augusztus 31. - 2:13

Légy üdvözölve köztünk. Csömörön merre közelebbrõl?

#156 Old Shatterhand

Old Shatterhand

    A nagy vadász

  • Fórumtag
  • 4.354 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 1. - 13:18

Halihó és üdv minden újnak (is). Posted Image

#157 Bubus

Bubus

    Törzsvendég

  • Fórumtag
  • 330 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 1. - 14:59

Szia Hosszúhomlok!Tavaly még az én lovam is ott volt.

#158 moly

moly

    Angyal

  • Fórumtag
  • 622 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 1. - 20:19

Felhívnám Mr. Jötth-Menth Old. S. Figyelmét arra, hogy az adatlapja felettébb hiányosan van kitöltve. Így ezt, kérem, nem lehet. Azonnal tessék elgondolkodni és betenni egy fotót arról a rosszarczáról. Meg valami születésnapokat. Meg az icq számát. Meg a fogképletét. Ejnye-bejnye. Dorga-dorga. Posted Image :D Posted Image

#159 Zsuzska

Zsuzska

    Törzsvendég

  • Admin
  • 3.961 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 1. - 20:39

És tessék elárulni, hogy a "si" az a fizikát jelenti ottan a ló és a víz közt? Érdekes hármas. Posted Image Egyébként üdv minden újnak! Posted Image

#160 piaffe

piaffe

    Az elengedett

  • Fórumtag
  • 3.446 hozzászólás

Közzétéve 2003 szeptember 1. - 21:17

Moly! :D
idézet:
Eredeti szerzõ: moly: Azonnal tessék elgondolkodni és betenni egy fotót arról a rosszarczáról. [/QUOTE]Én is nyaggattam már a képek miatt, de nem mûködött ma a tar.hu. Posted Image
idézet:
Meg az icq számát. [/QUOTE]Pontosan! Ha meg nincs olyan, akkor tessék gyorsan csinálni! Posted Image