Ugrás a tartalmakhoz

Fotó

Bemutatkozás

• Please log in to reply
4231 válasz a témához

#4161 Aniko

Aniko

Törzsvendég

• Főmoderátor
  • 6.632 hozzászólás

Közzétéve 2012 február 24. - 20:19

Üdv minden új felhasználónak, érezzétek jól magatokat köztünk!

#4162 whipy

whipy

Új vendég

• Fórumtag
  • 4 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 24. - 16:22

Sziasztok! Én is szeretnék bemutatkozni :) Alíz vagyok, 26 éves és döbbenetes módon én is nagyon szeretem a lovakat. Pár nyárnyi gyerekkori tábor és 3 félév egyetemen lovaglás után most lesz 2 éve, hogy majdnem napi szinten járok lovagolni. Most fogom elvégezni az egyetemet, ennek örömére szeretnék egy saját lovat és úgy tûnik, hogy össze is fog jönni. :) nagyon izgulok is emiatt :) egyébként az abszolút örömlovasnak tartom magam, semmi több, "csak a szerelem". Ha meglesz a saját lovam biztosan számtalan kérdéssel foglak majd bombázni Titeket (is). Másik hobbim az agarazás, 2 kis whippetem van, akikkel rendszeresen járunk coursingelni. Nagyonnagyon hosszútávú célom, hogy az MLTSZ-nél elvégzem a lovas pszichoterápia szakot és ezzel tudok majd foglalkozni (egyébként pszichiáter leszek, mert imádom a pszichiátriát is).

#4163 Cavalier

Cavalier

Mirage :)

• Admin
  • 6.344 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 24. - 19:31

Üdv itt! A kutyákról kérek infót, képet, akár az agaras topikba is! :) Nálam is lakik egy Whippet meg egy Magyar, mi mondjuk nem versenyzünk, illetve õk ketten szoktak versenyezni pl. a szoba telefingásában. :D A lóhoz pedig sok sikert, és sok örömöt, garantáltan lesz! ;)

#4164 kavpaca

kavpaca

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 30 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 28. - 11:27

Kedves lóbarátok! Ha megengeditek én is bemutatkozom. Nagyjából 3 éve vagyok zugolvasó, és úgy gondoltam, hogy néha szívesen hozzászólnék a témákhoz. Zalai születésû, jelenleg Veszprémben élõ és dolgozó 25 éves lány vagyok. Gyerekként lovak mellett nõttem fel, nagyapámnál mindig volt 6-8 ló az istállóban. Az állatszeretetet innét hoztam. Sajnos az élet úgy hozta 2010 õszén, hogy az utolsó ló is elhagyta az istállót, és a papa is itt hagyott bennünket a múlt nyáron. Mindent szeretek ami lóból van, de a liebling nálam a hidegvérû, valamint a kisbéri. Jelenleg ló nélküli lovas vagyok, de azért dolgozom, hogy ez megváltozzon, mert nem élet az élet ló nélkül. Köszönöm, hogy elolvastátok! Vera

#4165 RIDERMAN

RIDERMAN

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.211 hozzászólás

Közzétéve 2012 március 28. - 11:52

Légy üdvözölve a klubban! :) Zug olvasóból elõléphetsz akár zugíróvá is... :D Kívánom, hogy a lótlanságbol mielõbb légy lovassá. :rolleyes:

#4166 Panka21

Panka21

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 175 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 10. - 13:32

Sziasztok! Walkyria voltam valaha, most visszajöttem. :) Elköltöztem Büdöspestrõl, Nagykanizsa és Zalakaros közt lakom Galambok külterületén, van lovam végre és azt csinálom, amit mindig is szerettem volna. :) Az élet szép. :D

#4167 Hosszúhomlok

Hosszúhomlok

A multimédium

• Támogató
  • 1.895 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 10. - 18:11

:kocc: :yeah:

#4168 Crispi

Crispi

Új vendég

• Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 19. - 9:04

Sziasztok!

A nevem Jessica!És szeretnék bemutatkozni!16 éves spanyol származásu hétköznapi lány vagyok 5 kutyával 2 macskával és egy lóval!A lovam neve Anasztázsia!Fajtája:Furioso north star!2006-ban született és sötétpej színû!Van néhány képem róla:
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Lécci írjatok válaszokat!Köszi!

#4169 Crispi

Crispi

Új vendég

• Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 8:56

Sziasztok!

A nevem Jessica!És szeretnék bemutatkozni!16 éves spanyol származásu hétköznapi lány vagyok 5 kutyával 2 macskával és egy lóval!A lovam neve Anasztázsia!Fajtája:Furioso north star!2006-ban született és sötétpej színû!Van néhány képem róla:
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Lécci írjatok válaszokat!Köszi!

Bocsi az utolsó kép nem õ!Rosszat illesztettem be!

#4170 Pendemonium

Pendemonium

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 5.407 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 9:25

Szia Crispi! Én válaszolok neked, szerintem nem sötét pej a lovad, hanem eccerûen pej. Kérdésem is lenne: be van fonva a sörénye, vagy csak bogáncsos? :D

#4171 Crispi

Crispi

Új vendég

• Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 11:08

Szia Crispi!

Én válaszolok neked, szerintem nem sötét pej a lovad, hanem eccerûen pej.
Kérdésem is lenne: be van fonva a sörénye, vagy csak bogáncsos? :D

Szia!

Nekkem nem rég adták át a felhasznit!Úgyhogy bocsi többet nem tudok de az szerintem bogáncs!

#4172 juice

juice

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 3.136 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 11:17

Szia!

Nekkem nem rég adták át a felhasznit!Úgyhogy bocsi többet nem tudok de az szerintem bogáncs!

Az a hozzászólás április 19-én született. Ennyire nemrégen kaptad meg a felhasznit vagy ennyire lebecsülsz minket? :dev:

#4173 Crispi

Crispi

Új vendég

• Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 11:26

Az a hozzászólás április 19-én született. Ennyire nemrégen kaptad meg a felhasznit vagy ennyire lebecsülsz minket? :dev:

Nem!Csak az egyik barinõm szólt, hogy szeretnék e fórumozni egy jó ki s oldalon és mondtem, hogy de szeretnék és azt mondta add felhasznit ,mert a regisztráció után még egy ideig nem írhatok!És nekem adta!

ENNYI!!!

#4174 Eva

Eva

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 3.822 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 11:28

Kár, hogy észt nem adott mellé.

#4175 Alatriste commandante

Alatriste commandante

Törzsvendég

• Kizárt tag
  • 1.123 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 12:10

az kell???? :eek:

#4176 Kaiser

Kaiser

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 245 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 13:35

Sziasztok! Én Andi vagyok, 37 éves. Pécelen tanultam, lótenyésztõ szakon. Majd Üllõ-Dóra majorba dolgoztam lovászként. Jelenleg, labor asszisztens vagyok az állategészségügybe. Anno ballagásomra kaptam szüleimtõl Kaisert, a kis fél éves csõdör csikót. Együtt voltunk 19 évig. Van egy 15 éves lányom, aki most lett egy tündéri fjord ló gazdija. Röviden ennyi. Remélem, befogadtok ebbe a jó kis csapatba! :)

Edited by Kaiser, 2012 április 20. - 13:44.

#4177 tipara

tipara

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.840 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 13:38

Remélem befogadtok ebbe a jó kis csapatba!
:)

Mikor, milyen. :ang:

Légy üdvözölve.

#4178 Barackvirág

Barackvirág

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 607 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 13:39

Szia Kaiser! Istenem, a felhaszni (a hideg fut a hátamon át ettõl a szótól) mellé egy Magyar Helyesírási Szabályzatot is csaphatott volna... :dev:

#4179 ori

ori

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 5.916 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 20. - 13:45

Jelenleg, labor asszisztens vagyok az állategészségügybe.

Na még egy laboros.
Üdv kolléganõ!

#4180 fafaragó

fafaragó

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.706 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 22. - 7:18

ÜdvMindenkinek! Új vagyok és csak most vettem észre hogy ilyen téma is van ,hogy bemutatkozás.Úgy hogy nem udvariatlanság részemrõl hogy még nem irtam csak figyelmetlenség!De most pótolom.Tehát,Jóni Antalnak hívnak,Kelebián lakom és Vásárosnaményban nõttem fel.Aszakmám vasutas a hobbim fafaragás.De a hobbimat sokkal jobban szeretem :D Csak még arra nemsikerült rájönnöm hogy hogy lehetne megélni belõle :confused: De ha kideritem akkom dolgozzon éjszáka az :dev: lovam jelenleg nincs ,de a remény még él bennem hogy elõbb utóbb lesz!Addig is marad alovasrendezvény és a lovas fórum :ang: Hát nagyjából ennyi.Szép napot mindenkinek! :)

#4181 Stuszi

Stuszi

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 1.045 hozzászólás

Közzétéve 2012 április 23. - 11:37

Sziasztok!

Walkyria voltam valaha, most visszajöttem. :) ...

Üdvözlégy Panka, benézhetnél erõsíteni a Zalai topicot, eléggé kevesen tartjuk ott a frontot.

#4182 Xenia

Xenia

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 35 hozzászólás

Közzétéve 2012 május 14. - 19:58

Sziasztok! Xénia vagyok, 31 éves, asszisztensként dolgozom egy hitelekkel és ingatlanokkal foglalkozó cégnél. Néhány hete olvasgatom a fórumot, nagyon sok számomra hasznos információt találtam meg benne. Jelen pillanatban 4 kutyusunk van és ha minden jól megy rövidesen lesz egy nagyon szép kisbéri félvér pacim. :) Nagyon szeretek lovagolni, Tahitótfalun találtam meg azt a lovardát, ami nagyon hamar közel került a szívemhez, és ezáltal életem legfontosabb részévé vált. Szerintem aki lovagol, annak nem is nagyon kell ezt az érzést magyarázni, úgy is tudjátok, hogy mire gondolok.. :) Örülök, hogy megtaláltalak Benneteket. :)

#4183 marcipanfelho

marcipanfelho

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 65 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 5. - 14:04

Sziasztok! Én Móni vagyok, júliusba leszek 19 éves :) Solymáron lakok és most érettségizek. Sajnos saját lovam nincs (dolgozom rajta :P) de van egy kutyám és egy hörcsögöm. :) 13 éves korom óta lovagolok (6 éve) viszonylag folyamatosan és rendszeresen. Elõször Vörösvárra jártam (Modránszky Erikához, ha valaki ismeri :P) és utána átmentem Pilisszentivánra a Varga Ménes Póni Klubba. Kb 2 éve már Solymáron lovagolok egy lovastanya szerûségen. :) Már lassan egy hónapja beregisztráltam de sajna csak most tudtam írni. Régebben sokat fórumoztam a PonyClub fórumán amikor tag voltam de amikor kiléptem a fórumozás is eltûnt az életembõl és nagyon hiányoltam, így örülök hogy megint tagja lehetek egy ilyen közösségnek :P

#4184 Alatriste commandante

Alatriste commandante

Törzsvendég

• Kizárt tag
  • 1.123 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 5. - 21:38

féktelenül lyó a nickneved :kir: gratulálok :yeah: ezeket a helyeket, amikrõl írsz, mind jól ismerem - én Pilisszántón bohóckodom ;) üdv itt, köztünk :ang:

#4185 marcipanfelho

marcipanfelho

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 65 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 5. - 21:54

köszi :D az tök jó Lovad is van ott vagy csak oda jársz? :) Milyennek találod a helyet? Nem tudom h ismered-e (vagy még tanít-e ott) de engem egy Szilvi nevû szõke lány tanított ott lovagolni :) Meg mentem terepeket a tulajjal is :) jó kis hely

#4186 Alatriste commandante

Alatriste commandante

Törzsvendég

• Kizárt tag
  • 1.123 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 6. - 13:21

van..ez Õ..egy tanítványommal...

A tulaj (B.Gy.) lyó fej, cimbi :D

A Szilvit nem ismerem..(de ha lyó nõ, akkor kár :D )

#4187 marcipanfelho

marcipanfelho

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 65 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 6. - 13:35

szép lovad van :) hát sztem szép csaj :D máramennyire emlékszem rá xD de én pont azért jöttem el onnan, mert vmiért nem tudott tanítani engem és mindig terepre vittek egy csaj nagyon hülye lovával és meguntam :) úgy h lehet már nem tanít ott

#4188 darabont

darabont

Új vendég

• Fórumtag
  • 5 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 21. - 8:59

Üdv Mindenkinek! Koros tanárember vagyok Veszprémbõl. Saját lovam nincsen /pedagógusbér :( /, csak a szívemben egypár. A fiaimmal és a barátaimmal járunk a hidegkúti Fehér Lovastanyára, amit csak ajánlani tudok, mert ahol még velem is képesek elõrehaladást produkálni, ott tényleg jó oktatók vannak :) . Örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt, a fórum rovataiból sokat tudok tanulni.

#4189 Csikasz

Csikasz

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 21. - 10:31

Üdv itt közöttünk!

#4190 Alatriste commandante

Alatriste commandante

Törzsvendég

• Kizárt tag
  • 1.123 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 21. - 11:21

nnninninééé :D kollega ;)

#4191 GémesiTomi

GémesiTomi

Új vendég

• Fórumtag
  • 11 hozzászólás

Közzétéve 2012 június 23. - 21:05

Sziasztok! Gémesi Tamás vagyok patkolókovács, Somogy Tolna Baranya Zala megyékben dolgozom ha bármi kérdésetek van jelezzetek bátran igyekszem legjobb tudásom szerint válaszolni! ;)

#4192 shepherd

shepherd

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 612 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 11. - 19:52

shepherd vagyok. Lovam nincs, jelenleg nem fér bele az idõmbe. Nem is fogok lovas témákban megnyilvánulni. A régi "bõrömben" sem tettem. Régebben a tanyasi, gazda lét foglalkoztatott, de az élet egyre távolabb visz ettõl. Szoktam lovagolni amikor tehetem, most több kapcsolatom van egyfajta autókkal, mint lovakkal. Ilyen az élet.

#4193 bianka97

bianka97

Új vendég

• Fórumtag
  • 3 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 15. - 21:31

Sziasztok! Bianka vagyok, 15 éves, Egertõl nem messze, a Mátrában élek egy lovasfarmon, 5 lovam, egy csacsim, és 6 kutyám társaságában.:)
Posted Image
Kedvenc lovam Grafit, egy connemara póni. Posted Image

A csacsi: Posted Image

Van még egy angol telivérem, Jázmin; egy magyar félvér, Rambo; egy shetland és egy welsh póni. A kutyusok: 2 kuvasz, 3 jack russel és egy hovawart. :)
8 éve lovagolok, érdekel a díjugratás és a díjlovaglás.
A farm oldala: www.kvolgy.gportal.hu
Posted Image
Régen PonyClub tag voltam, szeretnék újra egy lovas közösség része lenni, kapcsolatot építeni más lovasokkal. :)

#4194 Csikasz

Csikasz

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Közzétéve 2012 július 16. - 6:14

Üdv itt!

#4195 Criollo

Criollo

Új vendég

• Fórumtag
  • 15 hozzászólás

Közzétéve 2012 augusztus 23. - 21:44

Sziasztok! Luca vagyok, 20 éves, 20 éve függõ.. :D No de hogy komolyra forduljak, valóban életem elsõ napjától fogva lovakkal voltam, pontosabban egy bizonyossal, akit apa csikóként a születésem napján vett a kelengyepénzbõl. Ezért nem volt ott a születésemkor, szóval a kezdeketõl fogva összefonódott az életem egy csodás sárga gidrán-arab kancával (azzal az IGAZÁN tüzes fajtával, tudjátok). Már egy hetesen is a nyeregbe lettem pakolva apa elé, akivel vágtaköröket mentünk (errõl több mozgóképi bizonyíték is van :D ). Aztán szépen lassan megtanultam lovagolni, egészen jól. Sajnos csak akkor kezdtem igazán értékelni, hogy ki is az ott az udvar végében, és miket lehet vele elérni, amikor már elnézegettem más lovak felé is (arab csõdörcsikókat lovagoltam be egy lovardánál). Végül visszatértem az otthon várakozó csodához, és a következõ kb 6 év gyönyörûen telt. Leszoktam a nyeregrõl teljesen, igazából szõrén éreztem magam biztonságban, de ez lehet csak Bella miatt volt. Leginkább egyedül jártuk a környéket, néha barátnõm a heréltjével hozzánk csapódott, de többnyire magányosan vettük birtokba az erdõket-mezõket, kisebb hegynek mondott kiszögelléseket. Szerintem elég sokan ismerik közületek azt a mármár giccses, mesebelinek ható érzést amikor a ló a gondolatodat is kitalálja, ilyesmi..:) Na itt ez megvolt mindenféle szabadidomítás, etcetera nélkül. Ez a csoda az életemben egészen másfél évvel ezelõttig tartott. Bella már kezdett fiatal kancából idõsödõbe fordulni, akkor töltötte a 19. évét (bár ez minimálisan se látszott rajta, sokan 4-5 évesnek hitték), nekem pedig egyre többször fordult meg a fejemben, hogy basszus, ez nem fog örökké tartani. Végül amitõl mindennél jobban féltem egész életemben, be is következett 2011 január 10-én. Elszabadult szamárcsõdörök bejutottak a karámba és kiüldözték a lovamat, lovunkat és végighajtották az ég tudja, hol.. Csak annyit tudunk, hogy folyt róla az izzadság amikor hazavonszolta magát, és ahogy a kapun belépett, összeesett. Innen hosszú haláltusa következett, a sokk miatt az emésztése leállt, az altatótól pedig (amikor apa meghozta a döntést) nem pusztult el valamiért. Majd délutánra lábra állt újra, mászkált vezetõszáron, és apával úgy döntöttünk, hogy ha a reggelt megéri, akkor elkezdjük gyógyszerezni, és akárhogy is, de megmentjük. Az egész éjszakát kint töltöttük vele, õ pedig végigállta. Takaróztuk folyton, etettük (már az emésztése is visszajött), és egyre bizakodóbbak lettünk. Apa már megengedett magának egy kávét is, ezért felment a házba. Egyedül maradtam a lovammal. 10 perc után furcsán kezdett viselkedni, betekerte a fa köré a vezetõt, beletámaszkodott.. mindig kitekertem.. akkor már éreztem hogy baj van, amikor üvegesedni kezdett a tekintete.. utoljára kitekertem, ugrott egyet és összeesett, és onnantól nem volt már semmi.. Ez volt életem legrosszabb napja. Az egy éves "évfordulóig" kivétel nélkül minden nap megkönnyeztem. Utána valami történt, de már nem olyan maró a fájdalom. Mondjuk úgy, hogy már mosolyogni is tudok az emlékeken. Hozzátartozott és még most is hozzátartozik a személyiségemhez Bella, de a fájdalom nagy részén túl vagyok. Mindenesetre még a mai napig is véletlenül oda-odapillantok a karámhoz, hogy nem õ mocorgott-e.. Tudom, hogy baromi hosszúra nyúlt a bejegyzés, de úgy érzem, hogy a bemutatkozásomba õ is beletartozik, mivel az egyik legmeghatározóbb szerep a személyiségemben az övé. Remélem, hogy befogadtok a közösségbe:) Egyébként már egészen a fórum indításának elejétõl itt vagyok, csak névtelenül, olvasgatva. Hát most jutottam el a regisztrációig.:) Szép estét az összes lovasnak!

#4196 N.C.

N.C.

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 3.659 hozzászólás

Közzétéve 2012 augusztus 23. - 22:16

- Szép estét neked is! (Bár ez így nem nagyon logikus válasz, az 'összes lovas'ba te is beletartozol. :) ) A bejegyzésre/hez nem tudok szólni... Úgyhogy csak: Isten hozott! :)

#4197 Parajpure

Parajpure

Új vendég

• Fórumtag
  • 25 hozzászólás

Közzétéve 2012 szeptember 8. - 10:06

Rengeteg topic van ezen a site-on, nekem meg viszonylag kevés idõm a folyamatos és részletes tanulmányozására. De ha már itt vagyok, akkor illõ a helyi szokások adta keretek közt szerepelnem. Igaz, hogy csakis a finnugor-hunmagyarlovasíjász témakör kapcsán regisztráltam régészeti érintettségem okán, de az is igaz, hogy valahol lovas is vagyok. 28 éves, zenész (csellista-zenetanár) végzettségû, hímnemû, egyedülálló vagyok. Nagycsaládos közegbe születtem-nevelkedtem. Lovat, lovaglást apám révén ismerek és csak hobbi szinten kezelek. Hogy kerül ide a régészet? Úgy, hogy valaki, aki igen közel áll hozzám, speciel a honfoglalás korával foglalkozik hivatásszerûen. Én meg "mindenevõ" vagyok. (Apám hivatása okán ismerem az idevágó szakkifejezést is: "omnivora")

#4198 Monda

Monda

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 231 hozzászólás

Közzétéve 2012 szeptember 14. - 10:40

Sziasztok! A nevem Brigi 15 vagyok.Egész eddigi életemben lovak vettek körül hisz kisváros vagyunk így még sok öreg bácsinak van lova.Nekünk is volt.Legalább is anyunak.(Azt hiszem õ is írt ide,Kaiser néven) Kiskoromban mindig azt hallottam,hogy "ne menj közel a lóhoz" mert anyu lova Kaiser egyemberes volt és senkit sem fogadott el rajta kívül.Akartam volna vele barátkozni de hiába adtam neki szénát,répát,itattam kétszer is megharapott.Hát el kellett fogadnom,hogy csak tisztes távolságból figyelhetem.Féltem tõle,de nem utáltam.De a többi lóhoz is így álltam hozzá.El is hagytam a vágyakozást a lovak iránt.Aztán eljött 2010 szeptember 16. Kaiser elpusztult. Anyu nagyon depressziós volt.Nem is akart több lovat az udvarba,ahogy a mamám se.De anyu hirtelen észhez kapott és elkezdett nekem lovat keresni.Engem közben beavattak a lovaglásba.Egyik barátnõm aki szintén nagy lovas elvitt lovagolni.Mikor megtudtam,hogy mit tervez tiltakoztam,de végül belementem.(Ültem már lovon egyszer kétszer de nem volt valami hú de jó élmény :D ) Az ápolás ment,láttam anyutól és már csináltam. Felültettek egy jó magas szürke lóra.Mikor a hátán voltam és vezettek a pályára mondtam magamban, hogy "mire vállalkoztam én??" :huh: De elkezdtünk ügetni.(óóóó megváltás!!) Nagyon tetszett! Na másnap megint mentünk akkor már lelkesebb lettem.Na akkor kezdõdött minden.Hazajöttem és mondtam,hogy LOVAGOLNI AKAROK! Anyu beleegyezett és volt 3 nap ingyen lovaglásom az egyik farmon,mert nekik adtuk el a széna bálákat és megegyeztek a papámmal ,hogy olcsóbban adják,ha kapok kedvezményt a lovaglásban.Telt az idõ,anyu talált nekem egy paci fajtát.(Olyat akart ami birka és kezdõknek megfelelõ) Na akkor találtunk rá a fjordokra ;) Beléjük szerettem :eek: Anyu a huculokat szerette és próbált azokat is mutatni de nekem nem kellettek :kir: Jó,maradunk a fjordoknál,találtunk is tenyésztõt ami az Õrségben van.Eldöntöttük,hogy elmegyünk nyáron oda nyaralni és akkor meg is tudjuk õket nézni.Na odamentünk,megláttam õket élsõ reakcióm:ILYEN KICSIK??? :hu: :D Mutattak egy csikót aki nekem nem keltette fel az érdeklõdésem,mert akkor megtetszett egy kanca de az már nem volt eladó :( Hát maradtunk abban,hogy azt a csikót visszük majd ha mire összegyûl a pénz még meg lesz.Hát az a csikó volt Monda :D Nem volt szerelem elsõ látásra de akkor belül tudtam,hogy õ lesz az enyém :) Teltek a hónapok elmentünk egyszer kétszer látogatóba,hogy kicsit ismerkedjünk.Eljött a március és kifizettük!!! :yeah: Természetesen akkor is lementünk és vettünk neki új kötõféket.Olyan aranyos volt,mert mikor látta,hogy jövök odaügetett.Elkezdtünk játszani.Nagyon élveztük,boldog voltam.De este jött a telefon,hogy szeretett kutyám elpusztult. :hupp: Mai napig hiányzik,de valaki a napjaimat mindig feldobja :) Április 14.-én Monda átkerült az új otthonába. :kocc: Tovább is van de már túl hosszú lenne :kir: Hát ennyi.Remélem nem baj hogy ennyit írtam :)

#4199 Kaiser

Kaiser

Törzsvendég

• Fórumtag
  • 245 hozzászólás

Közzétéve 2012 szeptember 14. - 10:43

:yeah:

#4200 ÁcsAncsa

ÁcsAncsa

Új vendég

• Fórumtag
  • 1 hozzászólás

Közzétéve 2012 szeptember 15. - 21:51

Sziasztok, Anikó vagyok, 19 éves. Egy ideje már olvasgatom az oldalt, így most már illik bemutatkoznom. :) 2011 június 15.-én született meg a lovam, azóta vagyunk együtt és tanítjuk egymást. Mellette igyekszem lovagolni járni, hogy nagyjából szinten tartsam magam, e mellet pedig koptatom az egyetem padjait. Szóval sok dolgom van, de mindenért kárpótol a kiscsikóm, aki napról napra nõ és szépül! Röviden ennyi az én bemutatkozásom. üdv mindenkinek -ÁcsAncsa.